Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 195 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 621 — Bla, bla, bla
Kívánom, hogy a következő 10-15év fr.irányítóját választottátok és ebben a mi csapatunk is tudott segíteni. Fieldsnek és a Maciknak is sok sikert, rátok fér már!!😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 075 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A csoportban egyből itt van a 2. legjobb QB, és még az sincs kizárva (bár nem hiszem), hogy hamarosan az első helyre is felkúsztok ezen a listán.

Szép volt Pace, nem néztem ki belőle, de szép volt.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 965
Én szerintem lesz ma egy 6-8 helyes letrade, amivel visszajön egy 4-5. kör.
Meglátjuk ki marad benn, kapkodni nem kell. Szerencsére mély a class elkapóból. Én offense párost várok ma is, s drukkolok annak, hogy az elején defense run legyen. Azt láttuk mit értünk el a jó védelemmel, rossz offensezel.
tüsi91
100%-ban egyetértek. Védjük meg és adjunk neki fegyvereket. Legyen meg végre a 4000 yard, aztán ha meglesz az 5000, akkor a Soldier Field legyen Soldier Fields. 😊
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én szerintem lesz ma egy 6-8 helyes letrade, amivel visszajön egy 4-5. kör.
Meglátjuk ki marad benn, kapkodni nem kell. Szerencsére mély a class elkapóból. Én offense párost várok ma is, s drukkolok annak, hogy az elején defense run legyen. Azt láttuk mit értünk el a jó védelemmel, rossz offensezel.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 460
Nagyon meglepő volt, hogy végre nem egy tradicionális QB-t húztatok. Ezzel alapvetően változhat meg a csapat identitása, jó értelemben.
több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 875 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Csak jöttem beköszönni és gratulálni a Fields pickhez. Szurkoltam, hogy őt válasszátok. 😊

több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Nagyot ment tegnap Pace , nálam ti vagytok a nap nyertesei ,itt egy kérdés van a stáb képes-e Fieldsből kihozni ami benne van , ha igen rendben lesztek nagyon hosszútávon 😊
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Valaki tud írni egy részletesebb ismertetőt Fields-ről? Erősségek, gyengeségek, beválási esély stb.
Proki_
Hal lesz egy kis időm megpróbálok összedobni valamit, de holnap van a kisfiam szülinapja és rengeteg dolgot kell csinálnom. Elöljáróban annyit hogy nálam Lawrence utàn ő volt a 2. legjobb QB az idei drafton és nagyon reméltem hogy kihúzzuk
Tomcsik
Az nagy dolog, esetleg te leszel a bohóc is? 😊
csi77
Gruffalo leszek 😊

több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Amúgy nagyon hól alakult számunkra az első kör ahol volt pár érdekes húzás főleg a vége fele. Sok remek OL maradt még bennt és a WR run ellenére vannak még bennt kgéretes WR-ék is. Ha esetleg D irányba mennénk akkor van bent néhány edge rusher akiket első körbe gondoltam de aztán 1-2 csapat érdekeset húzott mint pl a Ravens. Akiknek nagyon örülnék Jenkins de meglepődnék ha ott lenne 52-nél. Cosmi is no brainer lenne. Mayfieldben hatalmas az upside. Eichenberg is remek érték lenne 52őn. Radunz miatt se sírnék, ha pedig a fal közepére akarunk húzni egy kis konkurenciát Mustiphernek akkor Humphrey vagy Dickerson is remek választás lenne. WR-ek közül mindkét Moore bent van még de Elijah Moore nagy kedvencem őt nagyon adnám. Terrace Marschall is elég jó választás lenne. Amon-Ra St.Brown ilyen névvel nem kelthet csalódást. Ha esetleg D húzás lenne akkor Christian Barmore no brainer a 2. körben. Edge rusherek közül Ossai akit szívesen látnék. CB-t viszont nem nagyon látok aki értéken lenne 52-őn. Az előbb említett játékosok bármelyike jó lenne. Én OL/WR-t várok az álom Jenkins vagy Cosmi lenne...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 486 — Bears & Illinois fan
A folytatásra tippek, mondjuk pozícióra? Az OL, CB, WR várható, esetleg a sorrendiség változhat? Vagy S lesz előbb?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 949 — Big Penix Energy
Valaki tud írni egy részletesebb ismertetőt Fields-ről? Erősségek, gyengeségek, beválási esély stb.
Proki_
két szóban: irigy vagyok

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Valaki tud írni egy részletesebb ismertetőt Fields-ről? Erősségek, gyengeségek, beválási esély stb.
Proki_
Csak röviden. Erről annyi mindent lehet talalni videót stb, hogy hosszabban én nem fogok. Inkább majd a többiekről. Fieldsről nem néztem meccsvideót, csak az Indiana meccset mert ott tudtam hogy voltak bajai.

Ami nem jó, hogy az Ohio State offense nem feltétlenül egy pro offense. Nem kellett pályát olvasnia, inkább csak kulcsokat, de sok RPO-t futtatott, amit Nagy is nagyon szeretne. Ez a legfőbb veszély vele kapcsolatban, hogy fejben valaha készen lesz-e a futballra. Trubisky nem lett ilyen. A Hoosiers elleni meccs egy jó videó tényleg, ott azért hibázott vastagon, melyeket ki kell javítani. Meg kell tanulnia megfelelő feldolgozási sebességgel komplexen védelmet és játékot olvasni. Minden college QB-rá igaz, de Fieldsre különösen. Ezenkívül van pár apróság, mint a nem túl elegáns dobó mozdulat, ami hosszabb a kelleténél, a néha akadozó, de alapban nem rossz lábmunka, és hogy szereti erőltetni. De ami a legnagyobb kétely az az hogy fejben mikor lesz NFL QB, s mikor lesz készen arra hogy zsebből nyerjen meccseket.
A pozitívumok? Kar, mobilisság, playmaker képesség, minden amit tanítani nem tudsz.
Igazából a határ a csillagos ég. Aztán ebből lehet csak egy Mount Everest , de lehet csak egy nagyobb vasúti felüljáró is. Nagyon izgalmas magas plafon elérésére alkalmas prospect, de ne gondoljuk azt hogy innentől a vörös szőnyeget kiterítették.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 486 — Bears & Illinois fan
Valaki tud írni egy részletesebb ismertetőt Fields-ről? Erősségek, gyengeségek, beválási esély stb.
Proki_
Hal lesz egy kis időm megpróbálok összedobni valamit, de holnap van a kisfiam szülinapja és rengeteg dolgot kell csinálnom. Elöljáróban annyit hogy nálam Lawrence utàn ő volt a 2. legjobb QB az idei drafton és nagyon reméltem hogy kihúzzuk
Tomcsik
Az nagy dolog, esetleg te leszel a bohóc is? 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Valaki tud írni egy részletesebb ismertetőt Fields-ről? Erősségek, gyengeségek, beválási esély stb.
Proki_
Hal lesz egy kis időm megpróbálok összedobni valamit, de holnap van a kisfiam szülinapja és rengeteg dolgot kell csinálnom. Elöljáróban annyit hogy nálam Lawrence utàn ő volt a 2. legjobb QB az idei drafton és nagyon reméltem hogy kihúzzuk

több mint 3 éve
Proki_ Chicago Bears North Carolina Tar Heels 96
Valaki tud írni egy részletesebb ismertetőt Fields-ről? Erősségek, gyengeségek, beválási esély stb.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 353 — "Grammar maci"
Ma elkezdődött a franchise hátralévő idejének első napja.....😊
Bevállalták, nem adták oda a csapat jövőjét évekre, tetszik. Mint örök bizakodó, most boldog vagyok. Védjük meg, váljon be és újra örörm lesz mecccseket nézni.......
csi77
Az biztos, hogy visszaadta a hitet hogy lehet egy jó szezonunk, és nekem ez már önmagában igen sokat jelent mert amióta követem a ligát nem voltam ilyen elkeseredett offseasonben mint most, pedig a 15 év alatt volt itt sok minden... 😊
Megint érdekes csapat leszünk, akár semleges szemmel is, és ez mindenképp jó - ehhez képest ez a csomag amit adni kellett érte kifogástalan.
Nem hittem volna hogy tudunk javulni érdemben a drafton de megtörtént, Trubi mezem nem volt de Fieldses lesz 😉

Ja és az idei draft jelmondata (kis csalással): "miénk a Pálya!" 😁

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 486 — Bears & Illinois fan
Ma elkezdődött a franchise hátralévő idejének első napja.....😊
Bevállalták, nem adták oda a csapat jövőjét évekre, tetszik. Mint örök bizakodó, most boldog vagyok. Védjük meg, váljon be és újra öröm lesz meccseket nézni.......

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 965
Ha hozzuk a szokásos 50%-ot (ami most egy kicsit bonyolultabb lesz, mert a 8-8 mellé kell majd egy döntetlen is), akkor két I/20 + 4. és 5. kör volt az ár, ami szerintem nagyon jó. Nálam Fields holtversenyes 3. QB volt, akiből lehet akár a legjobb is. Nagy most megmutathatja mit tud. Utolsó utáni esély.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A drafton csak projektet húzol.

Fields kezdő lesz, ha jobb lesz Daltonnál. Fejben nem biztos hogy augusztus végére az lesz. Minden másban fényévekkel előbbre van.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 965
Szerintem mindenben jó, csak egy kicsit lassabban dönt. Kellene legalább egy közepes fal és akkor Mooney-val brutál lesz. Brutál a karja és lábon is jó.
mortirolo
Trubiskynek sem fizikálisan voltak gondjai, hanem fejben.
Ne essék félreértés én nem kritizálom a picket, csak az út hosszú és itt pozitív tapasztalat még nem volt QB fejlesztésben. Fields lehet top 10 QB, de nem egy olyan Pick , akinek a padlója is magas. Őt ki kell nevelni.

A falról továbbra is tartom, hogy egy QB rajtuk sokat dobna.

Pace az elsőben felfelé jön, másodikban lefelé. Ez sem lepne meg.
tüsi91
Jó lenne lefelé menni és növelni a pick számot. Sajnos már rengeteg magasan rangsorolt fal ember kiment. WR és CB lesz ebből inkább?
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 353 — "Grammar maci"
Fields egy projekt, rizikós de nagyot adhat.
A csapat öreg, minőségi depth nélkül. S jövőre a draft capital nagyon gyér lesz.
Van red flag, de ott van az extra is.

Csak a jövő évi 4.kör ne ment volna.
tüsi91
Az lesz a legkisebb bajunk ha bevalik. Ha meg nem minden sok érte. Újra nem tudom értelmezni Dalton/Foles mit keres a csapatnál.
davemayer
Dalton azért jött ha ez a trade nem sikerül. Meg azért mert Foles leégett. Mindent ami pozitívumot vele kapcsolatban kiemeltek arra is rácáfolt. Valahogy el kellene passzolni.
tüsi91
Fields egy project? 11. helyen nem projectet húzol hanem kezdőt, úgy is hogy rookie vele kell menni a kezdetektől. Ha lenne egy Smith nálunk is mint volt Mahomesnál akkor ok, ne kezdjen de így, mindegy mik a hibái vele kell menni és kész. Remélem Daltont nem látom a pályán, akkor végünk van.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szerintem mindenben jó, csak egy kicsit lassabban dönt. Kellene legalább egy közepes fal és akkor Mooney-val brutál lesz. Brutál a karja és lábon is jó.
mortirolo
Trubiskynek sem fizikálisan voltak gondjai, hanem fejben.
Ne essék félreértés én nem kritizálom a picket, csak az út hosszú és itt pozitív tapasztalat még nem volt QB fejlesztésben. Fields lehet top 10 QB, de nem egy olyan Pick , akinek a padlója is magas. Őt ki kell nevelni.

A falról továbbra is tartom, hogy egy QB rajtuk sokat dobna.

Pace az elsőben felfelé jön, másodikban lefelé. Ez sem lepne meg.
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A+ pick.

több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 965
Szerintem mindenben jó, csak egy kicsit lassabban dönt. Kellene legalább egy közepes fal és akkor Mooney-val brutál lesz. Brutál a karja és lábon is jó.