Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Dave a véleményem a következő.
1/20-on voltunk könnyen benne volt a pakliban, hogy nem tudunk QB-t húzni. FA-n nem jött össze a nagy dobás.
Ami miatt jött Dalton, hogy Foles katasztrófa volt. Lehet szépíteni, védeni, de összességében amiért hozták, amit elvártak tőle azt nem tudta hozni, s nagyon nem. Trubiskyt kénytelenek voltak visszacserélni. Ezek után Folest hogyan lehetett volna itt tartani? A draft jól alakult, tudtunk egy tehetséges QB-t hozni, aki azért nem feltétlenül kezdő szint még, márha nem akarják egyből a mélyvízbe dobni felkészületlenül. S mivel Foles mint QB, aki kezd a tavalyi után nem jöhetett szóba, ezért jött Dalton. Tudom hogy szereted Folest és Te azt gondolod, hogy Foles az a QB, aki egy playoff runt nyomott. Igazából a liga megmutatta már különböző csapatoknál, hogy nem az.

Ami a cserét illeti. A Broncosban reménykedtem, de ők ugye Bridgewater mellett döntöttek. Jets akár lehet opció igen, akár egy jövő évi kondicionális pickkel. A lényeg, hogy trade esetén ha jól számoltam akkor tudunk pénzt megtakarítani már idénre is, s a jelen szűkös helyzetben a millió alatti összeg is jól jönne.

Tomcsik. A 4. kör vége szerintem is benne van, de inkább én egy olyat tippelek, hogy 5. körbe ugrunk fel két 6. körös felhasználásával és ma 3 játékos fog érkezni. Itt már mindenki potenciális Tom Brady, George Kittle, Carl Nicks és sorolhatnánk. Ezért szép a 3. nap. Én bizakodó vagyok, mert hátsó körös talent találásban ez az FO elég erős.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Igen ahogy említetted Pace azt mondta az interjúban hogy úgy tekintenek rá mint aki bármelyik tackle poszton bevethető. Ha nem is egyből de könnyen lehet hogy jövőre átveszi Leno helyét LT-ben. Szerintem Pace megpróbál kiokoskodni egy 4. kört valahogy... Mondjuk adunk 2 6-ot meg Folest .... Ki tudna erre nemet mondani? XD Ha 4.-be nem sikerül felmenni akkor az 5.-be tuti visszajövünk ha van bent olyan akit Pace nagyon szeret ...

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
A tavalyi draftunkat az egyik legrosszabbnak értékelték rögtön így utána. Aztán kapásból jött 3 kezdő. Jövő ilyenkor legyen a 2021-es draft A+++. Lehet Te annak nem örülnél, de mi igen.

A mai nap azért érdekes, mert nagyon kellene további talentet hozzáadni. A 161. pick a mienk jelenleg, ami annyit tesz, hogy a 46. választás a mai este folyamán. El tudom képzelni, hogy akár innen is feljebb mozgunk egy 6.köröst beáldozva. Vagy két 6. körösből egy 5.-et csinálni. A Twitter már úgy is attól hemzseg, hogy az 5.kör Pace nagy vadaszterülete. Ma is szükség lenne egy Amos, Howard, Nichols, Mooney kaliberre. Itt már BPA-zni kell, futóra szerintem nincs szükség, azon kívül lehet bármi, mert mindenhova elfér az konkurencia.

Így hogy nem jött magasan Miller, nem látom jönni, hogy eladnánk. Elfogadom, hogy adnak neki még egy szezont.
Foles. Ő rá nincs szükség, mentornak itt van Dalton. S Foles egyetlen snapet se vegyen el Fields elől a TC-Ben, se preseasonben (ideális esetben Daltonnak sem kellene, de Fields szerintem nem lesz day1 starter ready). Viszont érte ki adna picket?
S mindeközben Pace azt mondta Jenkins mindkét oldalon bevethető. Ha TC-Ben tényleg kiderülne, hogy LOT is, akkor Lenonak meg is köszönnénk a fáradalmakat. A ROT megoldása is csillagos 5-ös lenne önmagába is, hát még a vakoldal.

Ami tuti, hogy trade ma is lesz, csak jövő évi picket nem kellene már eladni.
tüsi91
Foles-ra hallottam egy ötletet ami működhet: Jets.
Nekik most lett egy Wilsonjuk, de utána senki és vszinű kellene nekik egy rutinos QB2.

Egyébként most komolyan, minek kellett Dalton? Milyen szerepe van a csapatnál amit Foles ne tudna ellátni? Lehet én vagyok hülye de totál feleslegesnek tartom a szerződtetését, most igy csak 1 gonddal több lett, amúgy sztem a Fields+Foles bőven ok lett volna.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A tavalyi draftunkat az egyik legrosszabbnak értékelték rögtön így utána. Aztán kapásból jött 3 kezdő. Jövő ilyenkor legyen a 2021-es draft A+++. Lehet Te annak nem örülnél, de mi igen.

A mai nap azért érdekes, mert nagyon kellene további talentet hozzáadni. A 161. pick a mienk jelenleg, ami annyit tesz, hogy a 46. választás a mai este folyamán. El tudom képzelni, hogy akár innen is feljebb mozgunk egy 6.köröst beáldozva. Vagy két 6. körösből egy 5.-et csinálni. A Twitter már úgy is attól hemzseg, hogy az 5.kör Pace nagy vadaszterülete. Ma is szükség lenne egy Amos, Howard, Nichols, Mooney kaliberre. Itt már BPA-zni kell, futóra szerintem nincs szükség, azon kívül lehet bármi, mert mindenhova elfér az konkurencia.

Így hogy nem jött magasan Miller, nem látom jönni, hogy eladnánk. Elfogadom, hogy adnak neki még egy szezont.
Foles. Ő rá nincs szükség, mentornak itt van Dalton. S Foles egyetlen snapet se vegyen el Fields elől a TC-Ben, se preseasonben (ideális esetben Daltonnak sem kellene, de Fields szerintem nem lesz day1 starter ready). Viszont érte ki adna picket?
S mindeközben Pace azt mondta Jenkins mindkét oldalon bevethető. Ha TC-Ben tényleg kiderülne, hogy LOT is, akkor Lenonak meg is köszönnénk a fáradalmakat. A ROT megoldása is csillagos 5-ös lenne önmagába is, hát még a vakoldal.

Ami tuti, hogy trade ma is lesz, csak jövő évi picket nem kellene már eladni.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A+++

Ezt eddig nem lehetett jobban csinálni.

több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Borsos volt az ára de ez az a 2 játékos akit a legjobban akartam...az első körben, így hogy mindkettő összejött az álom. Jenkins itt steal a legtöbb szakinál sima első körös volt. Imádom a stílusát. Most egyet kell értsék Davvel inkább két ilyen talent aki 8-10 évig megold 2 fontos posztot semmint pár közepes talent akiből vagy lesz valami vagy nem. Mondjuk Pace nem rossz a későbbi körökben, de nem tudok nem örülni a Fields - Jenkins duónak. Nekem eddig ez nagyon bejön. Most már csak Folest meg Millert kéne elpasszolni némi extra draft pickért...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem 5. WR kell, hanem kezdő, akárcsak CB, de nem veszünk össze, ha ebből a duóból mindkettő beválik vagy legalább Fields az lesz, akiben reménykedünk, akkor pozitív a draft. Én csak arra reflektálok, hogy ha Fields jó, akkor is a keret mellette lefelé megy.

Jenkins. Jelenleg akkor a Leno-Daniels-Whitehair-Ifedi-Jenkins a kezdő 5-ös. Jenkins akár lehet G is és akkor Ifedivel csere, de tippre mi az OT-t látjuk benne, viszont nekem vannak kételyeim, hogy ő valaha fog a vakoldalon játszani. Szerintem nem. De ha a ROT-t megoldja évekre, akkor nagyon rendben lesz. Mustipher megfelelő C csere. Ide várok egy hátul egy projekt LT-t, aki talán Leno helyét majd átveheti.

Miller így szerintem marad 2021-re. Márcsak Folest kellene valahogy eladni.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Teven Jenkins itt fasza pick, legközelebb 5. kör elején húzunk.

Ennek is meg lesz majd a böjtje. Ennyire kicsontozott draftok előbb-utóbb mindig meglátszanak a roster összetételén. Az elmúlt 3 évben 1 db első kör, 3 db második, 1 db harmadik kör. Nagyon jól kell halászni a maradék 4 választással. Ha csak vissza nem jövünk valami jövő évi pickkel még ma.

Jenkins mindenesetre sokáig kezdő lehet.
tüsi91
Én inkább ezt az utat választottam volna, sokkal inkább két instant kezdő a 3-4 közepes talent helyett akikből lesz 2 közepes meg 2 rossz játékos. Udfa-ra kell rámenni, a lyukakat belőlük meg a kirúgott játékosokból kell feltölteni.

Fasza QB, fasza T - bárki bármit mondd, nekem ez nagyon tetszik.
davemayer
Két nagyon ígéretes projekt, de egyelőre ennyi.
Mindketten tudjuk, hogy már a középső körökben sem egyszerű a halászás, hát még hátul.
Picit meg van az érzésem, hogy ha találunk egy igazi fr. QB-t, addigra a csapat meggyengül körülötte, különösen a védelem most.
tüsi91
Szerintem ez most nem az aggódás pillanata, nem azt mondom hogy dobj egy hátast Pace-ék miatt, de szvsz a csapat eredményessége szempontjából ez a 2 kulcspick ezerszer többet ér mint egy 5. wr vagy cb, akit aztán majd vagy kinevelnek kezdővé vagy sem. Ez a 2 srác ha nem lesz durva sérülés 100% kezdő kaliber, és nagyon remélem hogy rookie mivoltuk ellenére mindkettőt felépítik annyira a campben hogy instant kezdők legyenek, fasz akarja ezek után Daltont nézni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Teven Jenkins itt fasza pick, legközelebb 5. kör elején húzunk.

Ennek is meg lesz majd a böjtje. Ennyire kicsontozott draftok előbb-utóbb mindig meglátszanak a roster összetételén. Az elmúlt 3 évben 1 db első kör, 3 db második, 1 db harmadik kör. Nagyon jól kell halászni a maradék 4 választással. Ha csak vissza nem jövünk valami jövő évi pickkel még ma.

Jenkins mindenesetre sokáig kezdő lehet.
tüsi91
Én inkább ezt az utat választottam volna, sokkal inkább két instant kezdő a 3-4 közepes talent helyett akikből lesz 2 közepes meg 2 rossz játékos. Udfa-ra kell rámenni, a lyukakat belőlük meg a kirúgott játékosokból kell feltölteni.

Fasza QB, fasza T - bárki bármit mondd, nekem ez nagyon tetszik.
davemayer
Két nagyon ígéretes projekt, de egyelőre ennyi.
Mindketten tudjuk, hogy már a középső körökben sem egyszerű a halászás, hát még hátul.
Picit meg van az érzésem, hogy ha találunk egy igazi fr. QB-t, addigra a csapat meggyengül körülötte, különösen a védelem most.
tüsi91
A védelembe Desai-t igazoltuk. Talán elég lesz.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Teven Jenkins itt fasza pick, legközelebb 5. kör elején húzunk.

Ennek is meg lesz majd a böjtje. Ennyire kicsontozott draftok előbb-utóbb mindig meglátszanak a roster összetételén. Az elmúlt 3 évben 1 db első kör, 3 db második, 1 db harmadik kör. Nagyon jól kell halászni a maradék 4 választással. Ha csak vissza nem jövünk valami jövő évi pickkel még ma.

Jenkins mindenesetre sokáig kezdő lehet.
tüsi91
Én inkább ezt az utat választottam volna, sokkal inkább két instant kezdő a 3-4 közepes talent helyett akikből lesz 2 közepes meg 2 rossz játékos. Udfa-ra kell rámenni, a lyukakat belőlük meg a kirúgott játékosokból kell feltölteni.

Fasza QB, fasza T - bárki bármit mondd, nekem ez nagyon tetszik.
davemayer
Két nagyon ígéretes projekt, de egyelőre ennyi.
Mindketten tudjuk, hogy már a középső körökben sem egyszerű a halászás, hát még hátul.
Picit meg van az érzésem, hogy ha találunk egy igazi fr. QB-t, addigra a csapat meggyengül körülötte, különösen a védelem most.
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Kaptuk: 39, 151
Adtuk: 52, 83, 204

Így állítólag 23%-kal több értéket adtunk a cserénél, de Jenkins-t hozzánk I/20-ra is beírták sokan, szóval papíron ez nagyon jól néz ki.

Egy Mooney II azért még jöhetne + udfa.

Szerkesztette: mortirolo
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Teven Jenkins itt fasza pick, legközelebb 5. kör elején húzunk.

Ennek is meg lesz majd a böjtje. Ennyire kicsontozott draftok előbb-utóbb mindig meglátszanak a roster összetételén. Az elmúlt 3 évben 1 db első kör, 3 db második, 1 db harmadik kör. Nagyon jól kell halászni a maradék 4 választással. Ha csak vissza nem jövünk valami jövő évi pickkel még ma.

Jenkins mindenesetre sokáig kezdő lehet.
tüsi91
Én inkább ezt az utat választottam volna, sokkal inkább két instant kezdő a 3-4 közepes talent helyett akikből lesz 2 közepes meg 2 rossz játékos. Udfa-ra kell rámenni, a lyukakat belőlük meg a kirúgott játékosokból kell feltölteni.

Fasza QB, fasza T - bárki bármit mondd, nekem ez nagyon tetszik.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Teven Jenkins itt fasza pick, legközelebb 5. kör elején húzunk.

Ennek is meg lesz majd a böjtje. Ennyire kicsontozott draftok előbb-utóbb mindig meglátszanak a roster összetételén. Az elmúlt 3 évben 1 db első kör, 3 db második, 1 db harmadik kör. Nagyon jól kell halászni a maradék 4 választással. Ha csak vissza nem jövünk valami jövő évi pickkel még ma.

Jenkins mindenesetre sokáig kezdő lehet.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Igaz, hogy nem volt olcsó, de megvédjük.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én nem izgulok azért mikor törik össze Fieldst. Leno gyenge láncszem, azon kívül ha nem is elit, de egy közepes a támadófal. Fields stílusa hozza majd az ütéseket amúgy is.
Simán eltudom képzelni, hogy nem lesz OL pick most. Bár a tippem letrade után egy OL és offense skillplayer páros.
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Van még egy nyomós ellenérv Fields ellen, mégpedig az, hogy a Bears tönkre fogja tenni Őt is, mint állítólag a többi QB-t. Na most az összes edzőnk Nagy, Lazor és DeFilippo QB volt és ott lesz még a szobában Dalton is. Ha így sem sikerül Fields-t fejleszteni, akkor Nagynak tényleg mennie kell.
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 964
A gyengébb munkamorált és a rövid gyors passzokban való "gyengeségét" hozzák fel ellene. Ezzel szemben a csapattársai és az edzője méltatják a munkamorálját. A rövideket viszont valóban gyengébben dobja, mint a 10 yardon túliakat, de még mindig jobban, mint mások. Én a draft előtt egy slot receiver-t szerettem volna, de így most inkább egy Mooney II kellene. A csoporttársainknak meg szerintem egy rakat CB...
mortirolo
Szerintem a legfontosabb az lenne, ha megvédenénk az újdonsült QB-t és nem kéne azért izgulni mikor törik össze a gyatra OL mögött. Lásd Burrow tavalyi esete.
Toto21
Én egy OT hoznék a másodikban, lehetőleg egy lefelé történő csere után. Aztán jöhetne Mooney II és Fuller II.
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 234
A gyengébb munkamorált és a rövid gyors passzokban való "gyengeségét" hozzák fel ellene. Ezzel szemben a csapattársai és az edzője méltatják a munkamorálját. A rövideket viszont valóban gyengébben dobja, mint a 10 yardon túliakat, de még mindig jobban, mint mások. Én a draft előtt egy slot receiver-t szerettem volna, de így most inkább egy Mooney II kellene. A csoporttársainknak meg szerintem egy rakat CB...
mortirolo
Szerintem a legfontosabb az lenne, ha megvédenénk az újdonsült QB-t és nem kéne azért izgulni mikor törik össze a gyatra OL mögött. Lásd Burrow tavalyi esete.

Szerkesztette: Toto21
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 234
Fields tényleg reményt ad. Reményt egy olyan csapatnak, aki teljesen kilátástalan offense játékot mutatott az elmúlt jó pár évben. Az extra első kör a felmozgásért bőven megérte, hisz szerintem nem csak a szurkolóknak tett jót, hanem a csapatnak is. Ez egy egész új lendültet adhat az egész franchise-nak.

Nekem ettől nem lett szimpatikusabb Pace és szkeptikus vagyok azzal kapcsolatban, hogy meg tudja teremteni a lehetőséget Fields-nek, hogy eredményes legyen. Remélem nem mozgunk fel és lövünk el pick-eket, hanem megpróbálunk most már lassan gyűjteni és fiatalítani.

Annyi lyuk van még, hogy szinte bárhova jöhet ember. Elijah Moore, Teven Jenkins és Christian Baremore mind nagyon jó pick lenne.

Kiváncsi vagyok mit hoz a mai nap. Tegnap végre olyan játékost hoztunk az első körben ,akitől nem kapok agyfaszt, ami nagy szó. 😊
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 964
A gyengébb munkamorált és a rövid gyors passzokban való "gyengeségét" hozzák fel ellene. Ezzel szemben a csapattársai és az edzője méltatják a munkamorálját. A rövideket viszont valóban gyengébben dobja, mint a 10 yardon túliakat, de még mindig jobban, mint mások. Én a draft előtt egy slot receiver-t szerettem volna, de így most inkább egy Mooney II kellene. A csoporttársainknak meg szerintem egy rakat CB...
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Rég volt ilyen kiszámíthatatlan draft. Én azt mondom megyünk egy QB-ért ha valaki csúszik. Ez esetben remélem Fields lesz az. Ha maradunk 20 on akkor valszeg a legjobb elérhető OT tippre Jenkins
Tomcsik
ez szép volt! 😉
úgy látom nagy az öröm itt is és azért mi sem bánkódunk a csere miatt...
érdekes hogy miért kerülték Fieldst a csapatok és azért ti is miért vártatok a felcserével kb a végletekig..?
a Bears mindig is közel állt hozzám de azért remélem nem idén nyertek SB-t 😉

Szerkesztette: yooker
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 324 — maci faszán vitézkötés
Mikor feljottetek annyira tudtam hogy Fields jon de olyan varatlanul tokos huzas volt hogy mikor kihirdette a kumisz ur, olyat orditottam hogy irt a szomszed sms-t hogy "lecci halkitsd le a tv-t, koszi" Nagyon izgalmas idok jonnek, le a kalappal macik! 👌

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 090 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 602 — Bla, bla, bla
Kívánom, hogy a következő 10-15év fr.irányítóját választottátok és ebben a mi csapatunk is tudott segíteni. Fieldsnek és a Maciknak is sok sikert, rátok fér már!!😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A csoportban egyből itt van a 2. legjobb QB, és még az sincs kizárva (bár nem hiszem), hogy hamarosan az első helyre is felkúsztok ezen a listán.

Szép volt Pace, nem néztem ki belőle, de szép volt.


Liverpool Fc fan