Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 965
Bears HC Matt Nagy Talks:
 www.youtube.com/watch?v=XkevwC7zmAc

Szerkesztette: mortirolo
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
6/228 Thomas Graham Jr., CB, Oregon

Ha valamit nehéz mezei nézőként scoutolni az a defensive backek. A közvetítés a labdát követi, s az illető védekezését csak akkor látod, ha felé megy a labda, vagy véletlenül képbe kerül, vagy csak feltétezheted, hogy a csávó jól csinálta a dolgát.

Na most cornert talán mindenki hamarabb szeretett volna, de az igazság az, hogy Jaylon Johnson tavalyi 2. körös választásán kívül DB csak és kizárólag a 4. kör vagy azután jött, szóval azt nem mondhatnánk, hogy ez a rezsim magas pickeket lőtt volna a secondarybe. Ilyen téren nem meglepő, hogy azonnali segítség nem érkezett.

Ami Grahamet illeti. Nem nagy darab CB, de a méretéhez képest fizikálisan próbál játszani. Nem is atletikus, de a technikája azon kívül, hogy néha talán túl agresszív így avatatlan szemnek rendben van. Játszott emberezést, zónát is, azaz ilyen téren elég tapasztalt, jó ösztönei, futball IQ-ja és labdaérzéke vannak. Azaz elmondható, hogy képességekben sokkal jobb prospect, mint a 6. kör vége, de fizikailag és atletikusságban meg messze elmarad a várakozásoktól, amit viszont én mondok, hogy a csipője viszonylag laza, elég könnyedén fordul és vált irány, ami viszont pozitívum. A fizikai hiányosságoktól még lehet jó CB valaki persze, de már hendikeppel indulni sose jó dolog. Emiatt választanak általában ezekben a körökben kevéssé kiforrott, de atletikus srácokat.

Nem játszott slotban, s nem is tudom mennyire lehetséges ez a profik közt. Egyetemen még jól emberezett, de NFL elkapók ellen én azt hiszem már komoly fizikai hátrányban lesz. Ezért én azt jósolom, hogy neki elsősorban egy Kyle Fuller féle zóna lehet megfelelő, sok off coverage, olvasni az irányítót és a játékot, beugrani a routeokba. Mögé azért kell majd safety, mert ha egyszer megverik, akkor nem igen jön vissza.

Kigyűjtöttem pár combine és pro day eredményt csak érdekességnek. Graham, Fuller, Callahan, Vildor,Johnson

Magasság [láb]: 5'10 ; 6'0 ; 5'9 ;5'10 ; 6'0
Tömeg [font]: 192 ; 190 ; 184 ; 191 ; 193
Karhossz [inch]: 31 ; 32,88 ; 30,63 ; 32,25 ; 31,38
Kéz méret [inch]: 8,88 ; 9,38 ; 9,25 ; 9,63 ; 9,38
Fesztávolság [inch]: 74,625 ; 77 ; 72,5 ; 75,5; 74,38
40 yard (20y, 10 y) [sec]: 4,49 (2,59, 1,61); 4,49 (2,61, 1,59) ; 4,47 (2,58, 1,50); 4,44 (2,62, 1,6) ; 4,50 (2,66, 1,59)
20 yard shuttle [sec]: 4,19 ; 4,19; 4,27 ; 4,28 ; 4,13
3 cone [sec]: 7,09 ; 6,9 ; 7 ; 7,14 ; 7,01
Vertical [inch]: 34,5 ; 38,5 ; 43 ; 39,5 ; 36,5
Broad [inch]: 121 ; 128 ; 132 ; 133 ; 124

Shelleyt nem raktam bele, mert ő félsérült volt a pro day idején. Szóval bárki lát valamit ebből? Fuller sem volt égimeszelő, Johnson sem, de ők azért az agilitásos, gyorsasági számokban messze jobbak voltak. Ezekben az atletikusságot mérő számokban Graham tényleg nem villogott, ezért is lett 6. körös. Nála a kérdés az lesz, hogy a játéktudásával mennyire tudja az atletikus képességeit palástolni. Ha tudja, akkor lehet belőle valaki, ha nem, akkor hamar kikopik a ligából. Amit még eltudnék képzelni vele kapcsolatban, hogy free safetyt játsszon egy cover 2 alapú védelemben.


Ami a corner helyzetet érinti, itt aztán szabad a vásár.
Johnson, Trufant, Shelley, Vildor, Graham, Burns, Roberson. A 2018-as Fuller, Amukamara, Callahan kezdő trió azért jobban festett.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 965
Jól emlékszem, hogy Dalton miatt elvesztettünk egy 4. kört? A Dallas viszont kapni fog egyet, mi pedig Fuller-ért semmit?
Jól emlékszem, hogy Dalton miatt elvesztettünk egy 4. kört? A Dallas viszont kapni fog egyet, mi pedig Fuller-ért semmit?
mortirolo
RRH után járt volna egy valószínű 5.kör, de igen azt a Dalton igazolás kb ki is lőtte. Fuller után nem jár semmi mivel cutolva lett. Cutolt játékos után nem jár compesatory pick. A Dallas nem tudom hogy igazolt, de elképzelhető hogy Dalton elvesztése miatt jár majd nekik valami, mondjuk nem hinném hogy 4. kör, de ez nyílván az igazolásoktól és az érintettek fizetésétől függ...
Tomcsik
Köszönöm, most megnyugodtam. A jó draft-tól eltekintve ez még mindig a Bears.
mortirolo
Mivel Fullert cutoltátok, így nem számít bele a comp pick számításba.
empty taxi
A Fuller cut is Dalton miatt volt, ami így már 2 pick veszteség. Nem baj, nekünk úgyis is olyan sok van belőle...
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
Jól emlékszem, hogy Dalton miatt elvesztettünk egy 4. kört? A Dallas viszont kapni fog egyet, mi pedig Fuller-ért semmit?
Jól emlékszem, hogy Dalton miatt elvesztettünk egy 4. kört? A Dallas viszont kapni fog egyet, mi pedig Fuller-ért semmit?
mortirolo
RRH után járt volna egy valószínű 5.kör, de igen azt a Dalton igazolás kb ki is lőtte. Fuller után nem jár semmi mivel cutolva lett. Cutolt játékos után nem jár compesatory pick. A Dallas nem tudom hogy igazolt, de elképzelhető hogy Dalton elvesztése miatt jár majd nekik valami, mondjuk nem hinném hogy 4. kör, de ez nyílván az igazolásoktól és az érintettek fizetésétől függ...
Tomcsik
Köszönöm, most megnyugodtam. A jó draft-tól eltekintve ez még mindig a Bears.
mortirolo
Mivel Fullert cutoltátok, így nem számít bele a comp pick számításba.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 965
Jól emlékszem, hogy Dalton miatt elvesztettünk egy 4. kört? A Dallas viszont kapni fog egyet, mi pedig Fuller-ért semmit?
Jól emlékszem, hogy Dalton miatt elvesztettünk egy 4. kört? A Dallas viszont kapni fog egyet, mi pedig Fuller-ért semmit?
mortirolo
RRH után járt volna egy valószínű 5.kör, de igen azt a Dalton igazolás kb ki is lőtte. Fuller után nem jár semmi mivel cutolva lett. Cutolt játékos után nem jár compesatory pick. A Dallas nem tudom hogy igazolt, de elképzelhető hogy Dalton elvesztése miatt jár majd nekik valami, mondjuk nem hinném hogy 4. kör, de ez nyílván az igazolásoktól és az érintettek fizetésétől függ...
Tomcsik
Köszönöm, most megnyugodtam. A jó draft-tól eltekintve ez még mindig a Bears.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Jól emlékszem, hogy Dalton miatt elvesztettünk egy 4. kört? A Dallas viszont kapni fog egyet, mi pedig Fuller-ért semmit?
mortirolo
RRH után járt volna egy valószínű 5.kör, de igen azt a Dalton igazolás kb ki is lőtte. Fuller után nem jár semmi mivel cutolva lett. Cutolt játékos után nem jár compesatory pick. A Dallas nem tudom hogy igazolt, de elképzelhető hogy Dalton elvesztése miatt jár majd nekik valami, mondjuk nem hinném hogy 4. kör, de ez nyílván az igazolásoktól és az érintettek fizetésétől függ...

több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 965
Jól emlékszem, hogy Dalton miatt elvesztettünk egy 4. kört? A Dallas viszont kapni fog egyet, mi pedig Fuller-ért semmit?
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 965
Most már valóban lenne értelme pár gyors WR-nek. NVPTrub-bal eddig legjobb esetben úgy volt, hogy egy futás és egy dobás után jött a harmadik és 3-4, ami túl hosszú volt neki, így jött a levonulás. Most, hogy lesz QB-nk én azt várom, hogy legrosszabb esetben (mínuszos futás, majd 5 yard büntetés), harmadik és 17-nél Mooney fut, elkapja TD.
mortirolo
Minden driveban? Az kemény lenne...😀
csi77
Csak az első ötben, aztán jöhet Dalton. 😊

Egyébként a védelem szempontjából az is baj, ha nincs meg a first down és az is ha túl gyorsan van meg a TD, de a mieink már úgyis hozzászoktak, hogy állandóan Ők vannak fenn a pályán, szóval nem lesz gond.
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 486 — Bears & Illinois fan
Most már valóban lenne értelme pár gyors WR-nek. NVPTrub-bal eddig legjobb esetben úgy volt, hogy egy futás és egy dobás után jött a harmadik és 3-4, ami túl hosszú volt neki, így jött a levonulás. Most, hogy lesz QB-nk én azt várom, hogy legrosszabb esetben (mínuszos futás, majd 5 yard büntetés), harmadik és 17-nél Mooney fut, elkapja TD.
mortirolo
Minden driveban? Az kemény lenne...😀

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 965
Most már valóban lenne értelme pár gyors WR-nek. NVPTrub-bal eddig legjobb esetben úgy volt, hogy egy futás és egy dobás után jött a harmadik és 3-4, ami túl hosszú volt neki, így jött a levonulás. Most, hogy lesz QB-nk én azt várom, hogy legrosszabb esetben (mínuszos futás, majd 5 yard büntetés), harmadik és 17-nél Mooney fut, elkapja TD.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Damiere Byrd WR érkezett a Patriotstól.

Alacsony speedster, aki elsősorban a pálya szélén bevethető. Elmúlt két szezonban 79 elkapásból majd 1000 yardot szerzett. 4-5. WR-nek jött vélhetően minimális összegért.

Én örülök neki, hogy gyorsítják az offenset és főleg annak, hogy a nem teljesítő játékosokat az offenseban nem marasztalják. Bár termetileg Wims és Byrd ég és föld, szerintem előbbi Bears pályafutása közeleg a vég felé.

RObinson-Mooney-Goodwin-Byrd a pálya széle, slot egyelőre Miller-Newsome. Már Ridley helye is elég kérdéses.
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 340 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 632 — Raiders fan
Megpróbálni meg lehet.
Még akár igazolni is lehet egy veteránt stop gap megoldásnak.
Leno elmúlt két éve rossz volt. Mivel normális tackle aki megszorítaná nem volt a keretben, ezért nem merült fel, hogy lecseréljék.
tüsi91
Megpróbálni mindent meg lehet persze csak így első olvasásra baromira nem tűnt logikusnak. Azt hittem volt mellé vmi frappáns magyarázat esetleg az FO-tól...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 767
Néhány érdekes dolog Fieldsről amit kevesen tudnak. Nemrég egy memória alapú teszten a valaha volt legjobb eredményt érte el 6500 pro atléta közül.

 twitter.com/patmcafeeshow/status/1379476731015364614?s=21

Nem tudom hogy ez vetít-e előre valamit de a jobb QB-k általában jól szerepeltek ezen a teszten. Pl Mahomes és Josh Allen is remek eredményeket értek el ezen a teszten. Állítólag fotografikus memóriája van...

Nagy megemlítette hogy beszéltek egy bizonyos formációról még a pro dayen. Majd amikor később rákérdezett erre Fields mindenre pontosan emlékezett...Az edzői is méltatták hogy nagyon gyorsan tanul.

Nem akarom elkiabálni de ez talán azt mutatja hogy fejben sokkal jobb mint Trubisky volt. Sajnos arról nem találtam adatot hogy Trubisky csinált -e ilyen tesztet, de kiváncsi lennék hogy szerepelne.

Sokan azt tartják Fields gyengéjének hogy gyakran leragad az első readnél. Azonban az Draft Nerwork munkatársa írt erről egy cikket (Benjamin Solak) miszerint ez nem hogy nem igaz de Fields dobta a legtöbb passzt aki nem az első read volt, mi több ő volt a legpontosabb ezekkel a dobásokkal (69%) míg Lawrence ebben a kategóriában csupán 43.4% Ezt. PFF is alátámasztotta. Bár tudjuk a PFF nem szentírás...

 twitter.com/pff/status/1378063917642084352?s=21


Fields 4.44 40 yard futása a 2. legjobb QB által elért idő a a rekordot RG3 tarja 4.41-el.

Sokan felvetették hogy nem a legjobb a munka morálja. Ehhez képest a csapat társai azt mondják hogy edzéseken/megbeszéléseken ő az első és ő hagyja el utoljára a termet.

Ezen kívül nagy állat barát és van egy cuki kis francia bulldogja 😊

Én ebből azt veszem le hogy fényes jövő előtt áll ő is és remélhetőleg vissza teszi Bearst a contender kategóriába. Remélem végre megtaláltuk a hiányzó láncszemet.
Tomcsik
Tessék

 thedraftnetwork.com/articles/justin-fields-progressions-first-read-analysis
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Leno cut
gabokocka
Pont ma írtam hogy nem lennék meglepve. 9 milla spórolás. Így tuti Jenkins lesz a LT és Borom/Ifedi/Bar leboxolja az RT posztot, hacsak nem hoznak valami veteránt olcsón. Szegény Leno pedig hogy üdvözölte az új O line tagokat a Twitteren...
Tomcsik
Rövid karú egyetemi RT-ből miért csináltok NFL LT-t?
Rolni
Megpróbálni meg lehet.
Még akár igazolni is lehet egy veteránt stop gap megoldásnak.
Leno elmúlt két éve rossz volt. Mivel normális tackle aki megszorítaná nem volt a keretben, ezért nem merült fel, hogy lecseréljék.
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 025
Leno cut
gabokocka
Pont ma írtam hogy nem lennék meglepve. 9 milla spórolás. Így tuti Jenkins lesz a LT és Borom/Ifedi/Bar leboxolja az RT posztot, hacsak nem hoznak valami veteránt olcsón. Szegény Leno pedig hogy üdvözölte az új O line tagokat a Twitteren...
Tomcsik
Rövid karú egyetemi RT-ből miért csináltok NFL LT-t?
Rolni
Nincs náluk Cable, azért!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 632 — Raiders fan
Leno cut
gabokocka
Pont ma írtam hogy nem lennék meglepve. 9 milla spórolás. Így tuti Jenkins lesz a LT és Borom/Ifedi/Bar leboxolja az RT posztot, hacsak nem hoznak valami veteránt olcsón. Szegény Leno pedig hogy üdvözölte az új O line tagokat a Twitteren...
Tomcsik
Rövid karú egyetemi RT-ből miért csináltok NFL LT-t?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jenkins-Whitehair-Mustipher-Daniels-Ifedi.

Borom, Bars, Wilkinson, +1 jelenleg nem rosteren lévő játékos cutok után.

Azt hittem megvárják a Tc-t Lenoval.
Mustipherrel megvoltak elégedve, Whitehair jobban játszott guardként. Ifedi jól játszott tavaly, 4,5 milliót kapott, ő kezdőnek maradt. Én szeptember elejére tettem a cutot, hamarabb rúgták ki. Az elmúlt két évben nem teljesített, a cap szűkösen áll.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 340 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Leno cut
gabokocka
Pont ma írtam hogy nem lennék meglepve. 9 milla spórolás. Így tuti Jenkins lesz a LT és Borom/Ifedi/Bar leboxolja az RT posztot, hacsak nem hoznak valami veteránt olcsón. Szegény Leno pedig hogy üdvözölte az új O line tagokat a Twitteren...
Tomcsik
Leno cut
gabokocka
Pont ma írtam hogy nem lennék meglepve. 9 milla spórolás. Így tuti Jenkins lesz a LT és Borom/Ifedi/Bar leboxolja az RT posztot, hacsak nem hoznak valami veteránt olcsón. Szegény Leno pedig hogy üdvözölte az új O line tagokat a Twitteren...
Tomcsik
nem kell sajnálni, biztos probálkoztak egy paycuttal, igyjart

több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Leno cut
gabokocka
Pont ma írtam hogy nem lennék meglepve. 9 milla spórolás. Így tuti Jenkins lesz a LT és Borom/Ifedi/Bar leboxolja az RT posztot, hacsak nem hoznak valami veteránt olcsón. Szegény Leno pedig hogy üdvözölte az új O line tagokat a Twitteren...

több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 806 — Keep pounding
Leno cut

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
a fotocellás vélhetően "fotografikus" akart lenni 😊
r.baggio
Ja az nem értem hogy miért írtam fotocellást 😀
Tomcsik
Megreszegedtel az oromtol 😊

Szerkesztette: undisputedly
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
a fotocellás vélhetően "fotografikus" akart lenni 😊
r.baggio
Ja az nem értem hogy miért írtam fotocellást 😀

Szerkesztette: Tomcsik