Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 965

Beki
Ő már Chiefses, nem?
empty taxi
Fenébe...jogos.
Beki
A mi I/20-asunk volt és jól is teljesített, de sajnos csak három évet bírt a teste. Hét szezon után jött a nem túl szép a válás. Hiába mentek el, Trubi, Fuller és Long is a miénk marad mindörökre.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó

Beki
Ő már Chiefses, nem?
empty taxi
Fenébe...jogos.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout

Beki
Ő már Chiefses, nem?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Kellen Mond második napos pick.
Úgy hogy a csávó totál fogalmatlan.
gabokocka
Az mondjuk még érthetetlenebb, hogy mit láthatnak benne. Direkt néztem csomó meccsét, hátha megértem, de 1-2 szép dobáson kívül, a teljesen üresen álló elkapót is túldobta. Olvasás zéró, második kör totál érthetetlen.


több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Jamie Newmant kirakta a Philly.

Én elhoznám waiverről legalább megnézni. Valakit fel kell építeni Fields mögé is.
tüsi91
Minden drafton van olyan prospect akit nem tudom miert ignoralnak. Iden Newman az. Biztos vmi szemelyisegbeli problema kell legyen, mert tape alapjan 6x rosszabb jatekosokkal probalkoznak.
gabokocka
Azért biztos megvan az oka, hogy ilyen hamar elengedtük, hogy ebbe a fantasztikusan erős 😀 QB roomba se volt képes olyat alkotni, hogy legalább szezon kezdetig kihúzza. Pedig titkon én is reménykedtem, hátha legalább backupot tudunk belőle csiszolni, de ezek szerint nem 😛
dande
Én sosem értettem mit látnak benne, egyetemen is elég fogalmatlan volt. Volt egy átlagos éve, de szerintem ennyi.
kapitnono
Kellen Mond második napos pick.
Úgy hogy a csávó totál fogalmatlan.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Fields aláirta a rookie szerződését, 4 év 19M.
Amilyen hírek jönnek a campből ha Dalton kezdi is a rams meccset engem meglepne ha ő is fejezné be, utána meg Fields totál ki fogja szorítani.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Jamie Newmant kirakta a Philly.

Én elhoznám waiverről legalább megnézni. Valakit fel kell építeni Fields mögé is.
tüsi91
Minden drafton van olyan prospect akit nem tudom miert ignoralnak. Iden Newman az. Biztos vmi szemelyisegbeli problema kell legyen, mert tape alapjan 6x rosszabb jatekosokkal probalkoznak.
gabokocka
Azért biztos megvan az oka, hogy ilyen hamar elengedtük, hogy ebbe a fantasztikusan erős 😀 QB roomba se volt képes olyat alkotni, hogy legalább szezon kezdetig kihúzza. Pedig titkon én is reménykedtem, hátha legalább backupot tudunk belőle csiszolni, de ezek szerint nem 😛
dande
Én sosem értettem mit látnak benne, egyetemen is elég fogalmatlan volt. Volt egy átlagos éve, de szerintem ennyi.


több mint 2 éve
Törölt felhasználó
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jamie Newmant kirakta a Philly.

Én elhoznám waiverről legalább megnézni. Valakit fel kell építeni Fields mögé is.
tüsi91
Minden drafton van olyan prospect akit nem tudom miert ignoralnak. Iden Newman az. Biztos vmi szemelyisegbeli problema kell legyen, mert tape alapjan 6x rosszabb jatekosokkal probalkoznak.
gabokocka
Azért biztos megvan az oka, hogy ilyen hamar elengedtük, hogy ebbe a fantasztikusan erős 😀 QB roomba se volt képes olyat alkotni, hogy legalább szezon kezdetig kihúzza. Pedig titkon én is reménykedtem, hátha legalább backupot tudunk belőle csiszolni, de ezek szerint nem 😛
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Jamie Newmant kirakta a Philly.

Én elhoznám waiverről legalább megnézni. Valakit fel kell építeni Fields mögé is.
tüsi91
Minden drafton van olyan prospect akit nem tudom miert ignoralnak. Iden Newman az. Biztos vmi szemelyisegbeli problema kell legyen, mert tape alapjan 6x rosszabb jatekosokkal probalkoznak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jamie Newmant kirakta a Philly.

Én elhoznám waiverről legalább megnézni. Valakit fel kell építeni Fields mögé is.
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 965
 twitter.com/i/status/1400611454257008641
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 965
Azért az szép, hogy Fieldsé a harmadik, negyedik és ötödik legnagyobb számban eladott NFL mez. Ha nem lenne a Tebow mánia, akkor Ő állna az első három helyen...
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
 www.cbssports.com/nfl/news/chicago-bears-could-soon-be-for-sale-owners-having-internal-discussions-about-maybe-selling-team-per-report/
empty taxi
Pár helyen lattuk már, de sztem full kamu. 0 konkrétum

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
 www.cbssports.com/nfl/news/chicago-bears-could-soon-be-for-sale-owners-having-internal-discussions-about-maybe-selling-team-per-report/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Dazz Newsome: Kulcscsonttörés, de legalább nem szilánkos, így még időben visszajöhet. Ha jól emlékszem Kevin White is kb. így kezdett.
mortirolo
Neki fáradásos törés volt a lábában azt hiszem sípcsontban talán. Aztán meg mindene is fájt...

több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 965
Dazz Newsome: Kulcscsonttörés, de legalább nem szilánkos, így még időben visszajöhet. Ha jól emlékszem Kevin White is kb. így kezdett.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Kis holt idény beli hírek. Állítólag tervben van hogy új stadion lesz és Arlington Heights ahova költöznénk. Persze sok fan nem szereti az ötletet mondván hogy a Soldier történelmi stadion. Ami még érdekesebb hogy felreppentek olyan hírek miszerint a McCaskey család fontolgatja a csapat eladását...
Tomcsik
Mindketto kacsa sztem, egyiknek sincs itt az ideje. A Soldier Field modernizálása vagy lecserélése aktuális lehetne de amíg nincs nagy zúgolódás a nép körében vagy a jegyeladasok miatt nem lesz elviselhetetlenül szűk a stadion addig nem fognak egy ilyen beruházasra annyit áldozni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Kis holt idény beli hírek. Állítólag tervben van hogy új stadion lesz és Arlington Heights ahova költöznénk. Persze sok fan nem szereti az ötletet mondván hogy a Soldier történelmi stadion. Ami még érdekesebb hogy felreppentek olyan hírek miszerint a McCaskey család fontolgatja a csapat eladását...

több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
UDFA Charles Snowden EDGE, Virginia

Snowdent tartják az idei UDFA class közül az egyik legnagyobb stealnek. NFL.comon egyenesen odáig mentek, hogy Snowden egy középső körös prospect. Novemberben eltört a bokája.

Snowden 6'7 magas 240 font a tömege. A pályán nagyjából úgy néz ki, mint egy projekt tight end, de mondhatnám úgy is, hogy Kyle Pitts kb hasonló fizikai paraméterekkel bír. Csak összehasonlításképpen Leonard Floyd alacsonyabb volt a draftolásakor 5 centivel és 2 kilóval nehezebb. Róla azt mondtuk vékony. Roy Robertson-Harris utolsó college évében 255 font volt (6'7 magas) és ő 4 védőfalas védelemben játszott, egy redshirt év után kezdett játszani a rotációban nálunk. Azaz egy év kellett neki, míg azt a 30 font környékét magára szedte és megállta a helyét a védőfalban.

Snowdenből nem hinném, hogy védőfalembert szeretnének itt képezni, hanem inkább egy edge rushert, de gyanítom őt nem fogjuk idén látni a pályán. Ami biztos, hogy egy 15-20 font izom simán elfér rá.

Nem jó pass rusher. Technikája abszolút nincs, a hosszú kezeit nem tudja kihasználni, az atletikus képességeit nem tudja kihasználni a tacklek ellen. Márcsak a jelenlegi fizikai paramétereiből kitalálható, hogy erővel sem nyer párharcot. Ami tetszik, hogy coverageban szépen visszadobható (meg is tették elég gyakran), ha kéred tőle szépen felveszi a futót és a tight endet és szépen el is fut velül szorosan. Fegyelmezett, futásnál szépen tartja a containt és alapban elmondható, hogy intelligens játékos benyomását kelti. És nagyon jó üldöző, nagy sebességgel és lelkesedéssel. Most amit megnéztem 3 tapet róla, abból a Clemson ellen teljesen súlytalan volt, a North Carolina ellen minden pozitívumot megmutatott, de a 4 sackből egy sem jött klasszikus pass rushból, az NC State az olyan vegyes felvágott. Nem volt, ahogy említettem kimondott pass rusher, hanem sokat játszott, mint off-ball LB. (Akárcsak Floyd anno). Off-ball LB ezekkel a fizikai paraméterekkel nem lesz az tuti.

Én nem tudom miért tartották sokan 3-4. körös prospectnak. Ha pakolnak rá kis izmot, akkor tényleg elit fizikális adottságai lesznek ezekkel a polip karokkal és sebessége van, de mint pass rusher nagyon kiforratlan. Leonard Floyd egy jó példa lehet vele kapcsolatban, hogy futás ellen és coverageban erős, de Floyd messze komplexabb játékos, még ha ő sem volt soha egy sack gyár. Talán Barkevious Mingo egy jobb összehasonlítás, őt tavaly láttuk itt Bears mezben. Snowden plafonja valahol szerintem egy futás és passz ellen használható, de limitált klasszikus pass rush képességekkel rendelkező edge rusher lehet. Mind technikában, mind erőben sokat kell fejlődnie. S az ilyen srácokat pontosan draft végén húzod, vagy UDFA-ként hozod projektnak.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
7/250 Khyiris Tonga DT, BYU

Mindenki érezte a 208-as pick előtt, hogy egy letrade még hiányzik az életünkből és hát 9 helyet lefelé mozogva kaptunk egy 7. kör szinte legvégét. Azzal a pickkel jött Tonga.
Na most DL játékosra szükségünk volt? Annyira nem, de hát itt mondjuk már full mindegy.
Tonga asszondják nose tackle. Hát John Jenkins távozott, maradandó emléket nem őrzünk azért vele kapcsolatban. Szóval valaki backup nem mondom, hogy kellett, de elfér.

Megnéztem két meccset Tongáról, amikor a BYU defense van kiemelve összevágott videóban. Van több teljes BYU meccs fenn youtuben, de őszintén arra már lusta vagyok, hogy őt 2 órás meccsen át scoutoljam.
Szóval először szembe jött a San Diego State elleni hideg, havas meccs, na mondom végre valami normális futball nem ilyen dóm bohóckodás.
Tonga szép nagy darab srác, nem túl magas, de legalább széles, na ez tényleg egy nose. Pfff hát ez a meccse valami förtelem volt. Mit vársz el egy nosetól? Hát, hogy futásnál aránylag álljon stabilan a többiek majd lerendezik a témát. Ezt a csávót úgy eltakarították onnan, hogy nem számoltam de 8 játéknál biztosan a LOS mögött jó pár yarddal háttal a kiinduló pozíciójának fejezte be a játékot.
Jó nézzük meg a Coastal Carolina elleni meccset is, ők mondjuk egy kis suli ellenére baromi szezont nyomtak. Tonga ezen a meccsen úgy játszott, ami alapján nem értem miért csúszott a 7. körbe. A legjobb játékos volt a pályán. Futás ellen megmozdíthatatlan volt, pass rushban kiváló produkciót hozott, ott vibrált állandóan a labdás környékén, vagy konkrétan a labdáson.

Na amit én látok, hogy a srácnak van egy elég gyors első lépése, azt sem lehet mondani, hogy nem sípszótól sípszóig játszik. Viszont a két meccs között akkora volt a kontraszt, hogy melyik az igazi Khyiris Tonga? Nem ismerem a San Diego State falembereit , de nem gondolom, hogy onnan leendő HOF kaliberek érkeznének a ligába, a Coastal Carolina meg még is hozott egy veretlen szezont. Futás ellen engem nem győzött meg, hogy ő a profiknál majd egy space eater lesz. 25 éves srác annyira projektnak sem lehet mondani és számomra az ösztönei is erősen kérdőjelesek, mert voltak játékok mikor szépen elment a fake-re. Lehet majd nyáron ha több időm lesz megnézek róla még játékokat. Egyelőre azt mondom, hogy mint 6. falember , ha nem jön valaki tálentum addig a rosterra talán odaférhet, de ebben sem vagyok biztos. Nagyon nem tetszett a San Diego State elleni játéka, az alapján köze nincs az NFL-hez.
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 965
Kellene még egy WR nekünk, pl. Alshon Jeffery, aki nagy kedvencem volt, de az utóbbi időben nagyon rosszul nézett ki a pályán. Most olcsón meg lehetne szerezni, de tudna vajon nekünk segíteni?
mortirolo
vele az a baj, hogy elképesztően bomlasztja az öltözőt… itt is és phillybe is ezt csinálta
ricsiii83
Akkor nem kellene beengedni az öltözőbe csak a pályára. 😊 Elkapná, aztán menne haza mint Jimmy Graham a Saints ellen.
több mint 2 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Kellene még egy WR nekünk, pl. Alshon Jeffery, aki nagy kedvencem volt, de az utóbbi időben nagyon rosszul nézett ki a pályán. Most olcsón meg lehetne szerezni, de tudna vajon nekünk segíteni?
mortirolo
vele az a baj, hogy elképesztően bomlasztja az öltözőt… itt is és phillybe is ezt csinálta

több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 965
Kellene még egy WR nekünk, pl. Alshon Jeffery, aki nagy kedvencem volt, de az utóbbi időben nagyon rosszul nézett ki a pályán. Most olcsón meg lehetne szerezni, de tudna vajon nekünk segíteni?
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 965
A fogadóirodáknál jelenleg 7 pontos favorit a Rams. Nem tudom ezeket miből számolják ki, de nálam meg Fields 10 pontos favorit Daltonhoz képest, de szerintem Nagy-nál ez nem így van, ezért Dalton kezd.