Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 965
A fogadóirodáknál jelenleg 7 pontos favorit a Rams. Nem tudom ezeket miből számolják ki, de nálam meg Fields 10 pontos favorit Daltonhoz képest, de szerintem Nagy-nál ez nem így van, ezért Dalton kezd.
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Reid megtehette, hogy padoztatja Majomszt.
1. Tuti volt a pozíciója, fel sem merülhetett semmi kérdés, évekig õ a fõnök.
2. Kovács Sanya stabilan POba vitte a csapatok, Illetve az õt.
3. Legfõbb ok.
Meglett Mahomes. Fél lehetett építeni a megálmodott Spread offenset.
Az biztos volt, ha kapkodnak az senkinek nem jó.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Azt gondolom, hogy ha Fields a TC-ben, előszezon meccseken nagyon felülmúlja Dalton, csak akkor fog kezdeni (amire akár lehet is komolya esély). A 10 misis Daltont nem ültetik csak úgy a padra, úgyhogy Dave sajnos kezdhetsz megbarátkozni a gondolattal.......😊
csi77
Szerintem annak, hogy mennyit kapott a Voros, nincs szerepe. Az nem fogja megnyerni neki az allast.

Ha van esze Nagyeknak, egybol kezdetik. Maximum az elejen meg sok RPO meg futas, hogy ne passzal kelljen megnyernie a meccseket, mert ha egybol azt varjak, annak lehet csunya a vege.

Viszont egybol be kell dobni. O a jovo, minel tobbet tapasztal NFL vedelmek ellen, annal jobb lesz.

Fields nem project QB, hanem kezdo materia. Nem kell attol tartani, hogy 5 passzbol dob 4 INT-et.

Raadasul azt a media- es szurkoloi hypeot sem kellene a nyakukba venni, hogy “mikor jon mar Fields?!”

Ki kell dolgozni egy biztonsagosabb playbookot aztan csapatni.
undisputedly
Teljesen így látom, ha a campben jobb lesz mint Dalton ( ha nem lesz jobb akkor rég rossz) és meg tudja tanulni a play bookot ( nem kéne hogy gond legyen) akkor Fields kéne hogy kezdjen legyen bárki is az ellenfél. Az a baj hogy Nagy ott volt KC-ben és tuti azt a tervet akarja követni amit Mahomessel csináltak... De az a KC Smithel is képes volt nyerni. Mi meg tudjuk oldani ezt Daltonnal? Nem hiszem ...Ha Fields elbukja az első meccsét idegenben a Rams ellen akkor se történik semmi max azt mondják hogy jó kikaptunk a favorit csapat ellen idegenben és Fields a legjobb NFL D ellen ment. Fields egy kezdő materiál sztár potenciállal.Csapassuk és vissza se nézzünk....

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azt gondolom, hogy ha Fields a TC-ben, előszezon meccseken nagyon felülmúlja Dalton, csak akkor fog kezdeni (amire akár lehet is komolya esély). A 10 misis Daltont nem ültetik csak úgy a padra, úgyhogy Dave sajnos kezdhetsz megbarátkozni a gondolattal.......😊
csi77
Szerintem annak, hogy mennyit kapott a Voros, nincs szerepe. Az nem fogja megnyerni neki az allast.

Ha van esze Nagyeknak, egybol kezdetik. Maximum az elejen meg sok RPO meg futas, hogy ne passzal kelljen megnyernie a meccseket, mert ha egybol azt varjak, annak lehet csunya a vege.

Viszont egybol be kell dobni. O a jovo, minel tobbet tapasztal NFL vedelmek ellen, annal jobb lesz.

Fields nem project QB, hanem kezdo materia. Nem kell attol tartani, hogy 5 passzbol dob 4 INT-et.

Raadasul azt a media- es szurkoloi hypeot sem kellene a nyakukba venni, hogy “mikor jon mar Fields?!”

Ki kell dolgozni egy biztonsagosabb playbookot aztan csapatni.
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 486 — Bears & Illinois fan
Azt gondolom, hogy ha Fields a TC-ben, előszezon meccseken nagyon felülmúlja Daltont, csak akkor fog kezdeni (amire akár lehet is komolya esély). A 10 misis Daltont nem ültetik csak úgy a padra, úgyhogy Dave sajnos kezdhetsz megbarátkozni a gondolattal.......😊

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 353 — "Grammar maci"
Véleményem a következő: ne kezdjen a Sofi's Stadiumban a Rams ellen Fields.
Ezt elsősorban nem csak a támadófal, vagy Fields training camp utáni lehetséges állapota mondatja velem, hanem az a tapasztalatom, hogy a Bears offense csapatként általában nem szokott felkészülve lenni az első mérközésekre. Nem csupán egységenként hanem egyénileg fejben. Na ez a Sean McVay vezette Ramsre nem jellemző:
2017 Week 1 L: Falcons at Bears: 23-17 Hasonló szituáció mint most, csak zsiráffal az irányítóban. Legyőzhettük volna a jobb erőkből álló Falconst ha nem droppoljuk el a győztes TDt többször is.
Rams W Colts at Rams: 9-46
2018 Week 1 L: Bears at packers 23-24 Bocsánat a seb feltépéséért, de ha fejben ott vagyunk (élén az edzővel és az offense playcallal) a második félidőben nem csinálunk atyaúristent Aaronból... (off: Kíváncsi lennék most a packers front office körül nézegetik-e ezt a meccset, mert ennél jobb összefoglalója nincs annak, hogy mit ad nekik Rodgers)
Rams W Rams at Raiders 33-13 Félidő: 10-13.
2019 Week 1 L: packers at Bears 10-3 Sokat el lehet erről mondani, de hogy fejben az offense (benne az edzővel) fel lett volna készülve azt nem igazán.
Rams W Rams at Panthers: 30-27 Végig vezetve nyerték a meccset.
2020 Week 1 W: Bears at lions 27-23 Ez a meccs kvintesszenciája annak ami az első héten Nagy vezette offense csinál: 1 negyed jó játék három negyed semmi. Csak az oroszlánok megköszönték és odaadták nekünk a győzelmet, másik 29 csapat az nflben nem tett volna ilyet. Az offensenél fejben itt mi történt a harmadik negyed közepéig? Mi változott aztán? Hogy volt itt felkészítés meg playhívás?
Rams W Cowboys at Rams 17-20 Ha úgy játszanak ellenünk mint a boys ellen akkor lesz esélyünk, de így is volt koncentrációjuk, hogy megnyerjék.
Igen, a Training Camp alatt a D előbb összeáll mint az O. De hogy a Bears offense két negyednél többet nem szokott játszani a szezon első meccsén, az több mint furcsa. Arra meg Dalton tökéletes, aztán ha neadjisten agyonveri Donald akkor a Bengals Browns Lions Raiders négyes ellen kiderül hol tart Fields.
buburubu
Ok, csak ezzel 2 gondom van:
1: ennyi erővel akkor ki se álljunk kb, én nem látom az esélyt arra hogy a rams ellen kiáll a mostani Dalton és behúzza. Arra sem látok sokkal többet hogy Fields-cel behúzza Nagy, de még mindig szignifikáns a különbség az esélyek között, legalábbis nálam ( Daltonnal max 5%, Fields-cel 15%)
2. Egy ilyen gépezetet ami most a ramsnél épül csak a meglepetés erejével lehet megverni (vagy ha hasonló gépezettel rendelkezel). Ezt az x faktort egyedül Fields tudja biztosítani, akinek van ideje keresse meg RG knee debütálását, ott a megoldás (skins at saints).

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
buburubu Chicago Bears 25
Véleményem a következő: ne kezdjen a Sofi's Stadiumban a Rams ellen Fields.
Ezt elsősorban nem csak a támadófal, vagy Fields training camp utáni lehetséges állapota mondatja velem, hanem az a tapasztalatom, hogy a Bears offense csapatként általában nem szokott felkészülve lenni az első mérközésekre. Nem csupán egységenként hanem egyénileg fejben. Na ez a Sean McVay vezette Ramsre nem jellemző:
2017 Week 1 L: Falcons at Bears: 23-17 Hasonló szituáció mint most, csak zsiráffal az irányítóban. Legyőzhettük volna a jobb erőkből álló Falconst ha nem droppoljuk el a győztes TDt többször is.
Rams W Colts at Rams: 9-46
2018 Week 1 L: Bears at packers 23-24 Bocsánat a seb feltépéséért, de ha fejben ott vagyunk (élén az edzővel és az offense playcallal) a második félidőben nem csinálunk atyaúristent Aaronból... (off: Kíváncsi lennék most a packers front office körül nézegetik-e ezt a meccset, mert ennél jobb összefoglalója nincs annak, hogy mit ad nekik Rodgers)
Rams W Rams at Raiders 33-13 Félidő: 10-13.
2019 Week 1 L: packers at Bears 10-3 Sokat el lehet erről mondani, de hogy fejben az offense (benne az edzővel) fel lett volna készülve azt nem igazán.
Rams W Rams at Panthers: 30-27 Végig vezetve nyerték a meccset.
2020 Week 1 W: Bears at lions 27-23 Ez a meccs kvintesszenciája annak ami az első héten Nagy vezette offense csinál: 1 negyed jó játék három negyed semmi. Csak az oroszlánok megköszönték és odaadták nekünk a győzelmet, másik 29 csapat az nflben nem tett volna ilyet. Az offensenél fejben itt mi történt a harmadik negyed közepéig? Mi változott aztán? Hogy volt itt felkészítés meg playhívás?
Rams W Cowboys at Rams 17-20 Ha úgy játszanak ellenünk mint a boys ellen akkor lesz esélyünk, de így is volt koncentrációjuk, hogy megnyerjék.
Igen, a Training Camp alatt a D előbb összeáll mint az O. De hogy a Bears offense két negyednél többet nem szokott játszani a szezon első meccsén, az több mint furcsa. Arra meg Dalton tökéletes, aztán ha neadjisten agyonveri Donald akkor a Bengals Browns Lions Raiders négyes ellen kiderül hol tart Fields.

"The Bears are who we thought they were!"
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 965
Nagyon jó, hogy végre van miről beszélni támadó oldalon, de a védelem is érdekes dolgokat tartogathat Desai miatt. Mikor megszereztük Fields-t, akkor írtam, hogy kellene néhány jó CB a csoport ellenfeleinknek. Ha marad Aaron, akkor szerintem nekünk sem ártana beszerezni egyet.
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Amennyiben a playbook álmából felkelve is megy, akkor nem veszít idõt, míg pánikszerūen agyal, ki metre milyen ütemben mit is mūvel éppen.
A védelmek olvasása itt a kîvülrõl befelé, safetyrtõl visszafelé történik majd (szvsz), Fields eddig leginkább ösztönre tette a megadott elsõ célpont után.

De egyébként, ha a lábmunka nem profi, vagy nem a teljes, megálmodott playbook megy pár hétig, attól simán kezdhet. Még nyerni sem kell, nyomás nem ettõl lesz rajta. Le kell venni róla, segíteni, de a tehetsége, képzettsége sztem megvan.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Pace és Nagy akkor bukik, ha Dalton és Fields is rossz lesz.
Ha egyik jó, akkor nyernek egy évet. Ha ez az egy Fields, akkor éveket. Pláne úgy, hogy összességében a 2018-2020-as draft nem rossz, még akkor is ha fatális mellélövéseket produkált a piacon.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 353 — "Grammar maci"
Milyen kockázatot láttok abban ha egy ilyen rookie kezd rögtön?
davemayer
Azt kell eldönteni h mennyire jó az OL, az ugyanis benne van a pakliban h Donald IR-re küldi rögtön az 1. héten.
empty taxi
Akkor mondjuk vonuljon is vissza most, ha pár ütéstől rögtön IR lesz.
Fields stílusa amúgy mennyire kerüli az ütéseket? Mert szerintem ő egy olyan srác, aki azért addig-addig mocorog és táncol a zsebben olykor, hogy időnként óhatatlanul is belelép az ütésekbe egy-egy nagy játékért. Lásd Wilson, Russell vagy Watson, Deshaun.


tüsi91
Ebben nagyrészt egyetértünk. Fields szeret mászkálni a zsebben, viszont nem igazán érzi jól, hogy hova kellene mozogni, így belelép a sackbe, plusz hajlamos túl sokáig várni a dobással, szereti megvárni amíg szeparálódik az elkapó, érzésre/bizalomra nem sokat dob, pedig jó célpontjai voltak az OSU-n.
Én kezdetném Fieldset, ha az edzői stáb nem teszi, azt max ilyen egészség-, ill. ebből fakadó önbizalom megóvási szándékkal tudnám tolerálni, de ezt is csak néhány fordulóig (feltételezve h Dalton nem kapcsol god mode-ba).
Fields másik hibája h túl "őszinte" játékos, keveset próbálja a szemével félrevezetni a back7-t, ez pont olyan dolog, amihez szvsz kell a meccsrutin h fejlődj.
empty taxi
Szerintem a helyzetre (Nagy és Pace billegő állása) tekintettel nem tehetik meg, hogy csak mondjuk a 16-17, fordulóban rakják be Fields-t. Az lenne az ideális, de nem hiszem, hogy Dalton tudja hozni, ami ehhez kellene. Kezdetni nem fogják, de mondjuk a bye week utáni meccs egy jó időpont lenne, bárhogy is alakuljon addig a dolog. Persze 0-4 esetén jönni fog az nem vitás.
mortirolo
Na ez az amit kezdek én is megkérdőjelezni. Tüsi jól érezte korábban, hogy a rookie qb "mögé" bújva ki tudnak dumálni maguknak még egy évet simán ha Fields ahhoz túl későn állna be hogy sikeresnek minősüljön ez a szezon de emellett jól szállna be.

Remélem nem így lesz és vagy Fields kezd eleve vagy a Rams meccs elég szenvedés lesz ahhoz hogy a második héten már ő kezdjen.
Nem hiszem hogy 0-4ig vagy bye weekig várnának a beállításával, pláne ha Dalton hozza azt amit én várok tőle...

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 965
Milyen kockázatot láttok abban ha egy ilyen rookie kezd rögtön?
davemayer
Azt kell eldönteni h mennyire jó az OL, az ugyanis benne van a pakliban h Donald IR-re küldi rögtön az 1. héten.
empty taxi
Akkor mondjuk vonuljon is vissza most, ha pár ütéstől rögtön IR lesz.
Fields stílusa amúgy mennyire kerüli az ütéseket? Mert szerintem ő egy olyan srác, aki azért addig-addig mocorog és táncol a zsebben olykor, hogy időnként óhatatlanul is belelép az ütésekbe egy-egy nagy játékért. Lásd Wilson, Russell vagy Watson, Deshaun.


tüsi91
Ebben nagyrészt egyetértünk. Fields szeret mászkálni a zsebben, viszont nem igazán érzi jól, hogy hova kellene mozogni, így belelép a sackbe, plusz hajlamos túl sokáig várni a dobással, szereti megvárni amíg szeparálódik az elkapó, érzésre/bizalomra nem sokat dob, pedig jó célpontjai voltak az OSU-n.
Én kezdetném Fieldset, ha az edzői stáb nem teszi, azt max ilyen egészség-, ill. ebből fakadó önbizalom megóvási szándékkal tudnám tolerálni, de ezt is csak néhány fordulóig (feltételezve h Dalton nem kapcsol god mode-ba).
Fields másik hibája h túl "őszinte" játékos, keveset próbálja a szemével félrevezetni a back7-t, ez pont olyan dolog, amihez szvsz kell a meccsrutin h fejlődj.
empty taxi
Szerintem a helyzetre (Nagy és Pace billegő állása) tekintettel nem tehetik meg, hogy csak mondjuk a 16-17, fordulóban rakják be Fields-t. Az lenne az ideális, de nem hiszem, hogy Dalton tudja hozni, ami ehhez kellene. Kezdetni nem fogják, de mondjuk a bye week utáni meccs egy jó időpont lenne, bárhogy is alakuljon addig a dolog. Persze 0-4 esetén jönni fog az nem vitás.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
Milyen kockázatot láttok abban ha egy ilyen rookie kezd rögtön?
davemayer
Azt kell eldönteni h mennyire jó az OL, az ugyanis benne van a pakliban h Donald IR-re küldi rögtön az 1. héten.
empty taxi
Akkor mondjuk vonuljon is vissza most, ha pár ütéstől rögtön IR lesz.
Fields stílusa amúgy mennyire kerüli az ütéseket? Mert szerintem ő egy olyan srác, aki azért addig-addig mocorog és táncol a zsebben olykor, hogy időnként óhatatlanul is belelép az ütésekbe egy-egy nagy játékért. Lásd Wilson, Russell vagy Watson, Deshaun.


tüsi91
Ebben nagyrészt egyetértünk. Fields szeret mászkálni a zsebben, viszont nem igazán érzi jól, hogy hova kellene mozogni, így belelép a sackbe, plusz hajlamos túl sokáig várni a dobással, szereti megvárni amíg szeparálódik az elkapó, érzésre/bizalomra nem sokat dob, pedig jó célpontjai voltak az OSU-n.
Én kezdetném Fieldset, ha az edzői stáb nem teszi, azt max ilyen egészség-, ill. ebből fakadó önbizalom megóvási szándékkal tudnám tolerálni, de ezt is csak néhány fordulóig (feltételezve h Dalton nem kapcsol god mode-ba).
Fields másik hibája h túl "őszinte" játékos, keveset próbálja a szemével félrevezetni a back7-t, ez pont olyan dolog, amihez szvsz kell a meccsrutin h fejlődj.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 968 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Milyen kockázatot láttok abban ha egy ilyen rookie kezd rögtön?
davemayer
Azt kell eldönteni h mennyire jó az OL, az ugyanis benne van a pakliban h Donald IR-re küldi rögtön az 1. héten.
empty taxi
Akkor mondjuk vonuljon is vissza most, ha pár ütéstől rögtön IR lesz.
Fields stílusa amúgy mennyire kerüli az ütéseket? Mert szerintem ő egy olyan srác, aki azért addig-addig mocorog és táncol a zsebben olykor, hogy időnként óhatatlanul is belelép az ütésekbe egy-egy nagy játékért. Lásd Wilson, Russell vagy Watson, Deshaun.

Én speciel abszolút nem aggódok a támadófal miatt.
Leno most hirtelen milyen jó játékos lett, hogy kirúgtuk. Az elmúlt két évben passprotban szánalmasan visszaesett, hát futni előtte sem tudtál feléje. A legjobb tulajdonsága amit kiemelnek vele kapcsolatban, hogy snapet nem hagyott ki mióta kezdő. Teszem hozzá ez egy ritka jó tulajdonság, de a játékával soha nem tűnt ki, persze a korábbi pro bowler mert vagy 3-an visszamondták. Ezt a meglehetősen átlag alatti szintet próbáljuk most upgradelni. Jenkins nem tudom milyen LOT lesz, mivel Leno szerintem hihetetlen szánalmas volt - a legrosszabb a támadófalban Cowardot leszámítva - nem gondolom, hogy rookieként ne tudna pass protban annyit. Abban megegyezhetünk, hogy futásblokkolásban nagyot léptünk előre.

Daniels tavalyi kiesése komoly érvágás volt, addig nagyon jól teljesített. Whitehair, amint kikerült guardba jól teljesített. Mustiphair centerbe állításával javultunk két poszton. Neki kellene megmutatni, hogy hosszútávon egy átlagos vagy jobb center lehet belőle. A jobb oldal az egyedül kérdéses, de Ifedi is korrektül játszott tavaly, legalábbis jobban mint Massie.

Nekem a véleményem továbbra is az, hogy két ennyire rossz QB-val egy támadófalat kiértékelni nagyon nehéz. Nem lesz ez TOP 5 egység, de ha esetleg végre NFL irányítókat kellene megvédeniük és nem olyanokat, akik tavaly voltak, főleg az egyiket, akkor arról fogunk majd jövőre beszélgetni, hogy hogyan tudnánk erről a jó közepes teljesítményről még előrelépni.
tüsi91
Azért remélem Leno nálunk kicsit magára talál... ahogy néztem, felénk nagyjából mindenki örül a leigazolásának.
Mondjuk legrosszabb esetben jön Cosmi, szóval nem nagy kockázat, eddig is a left tackle volt a falunk gyenge pontja 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Milyen kockázatot láttok abban ha egy ilyen rookie kezd rögtön?
davemayer
Azt kell eldönteni h mennyire jó az OL, az ugyanis benne van a pakliban h Donald IR-re küldi rögtön az 1. héten.
empty taxi
Akkor mondjuk vonuljon is vissza most, ha pár ütéstől rögtön IR lesz.
Fields stílusa amúgy mennyire kerüli az ütéseket? Mert szerintem ő egy olyan srác, aki azért addig-addig mocorog és táncol a zsebben olykor, hogy időnként óhatatlanul is belelép az ütésekbe egy-egy nagy játékért. Lásd Wilson, Russell vagy Watson, Deshaun.

Én speciel abszolút nem aggódok a támadófal miatt.
Leno most hirtelen milyen jó játékos lett, hogy kirúgtuk. Az elmúlt két évben passprotban szánalmasan visszaesett, hát futni előtte sem tudtál feléje. A legjobb tulajdonsága amit kiemelnek vele kapcsolatban, hogy snapet nem hagyott ki mióta kezdő. Teszem hozzá ez egy ritka jó tulajdonság, de a játékával soha nem tűnt ki, persze a korábbi pro bowler mert vagy 3-an visszamondták. Ezt a meglehetősen átlag alatti szintet próbáljuk most upgradelni. Jenkins nem tudom milyen LOT lesz, mivel Leno szerintem hihetetlen szánalmas volt - a legrosszabb a támadófalban Cowardot leszámítva - nem gondolom, hogy rookieként ne tudna pass protban annyit. Abban megegyezhetünk, hogy futásblokkolásban nagyot léptünk előre.

Daniels tavalyi kiesése komoly érvágás volt, addig nagyon jól teljesített. Whitehair, amint kikerült guardba jól teljesített. Mustipher centerbe állításával javultunk két poszton. Neki kellene megmutatni, hogy hosszútávon egy átlagos vagy jobb center lehet belőle. A jobb oldal az egyedül kérdéses, de Ifedi is korrektül játszott tavaly, legalábbis jobban mint Massie.

Nekem a véleményem továbbra is az, hogy két ennyire rossz QB-val egy támadófalat kiértékelni nagyon nehéz. Nem lesz ez TOP 5 egység, de ha esetleg végre NFL irányítókat kellene megvédeniük és nem olyanokat, akik tavaly voltak, főleg az egyiket, akkor arról fogunk majd jövőre beszélgetni, hogy hogyan tudnánk erről a jó közepes teljesítményről még előrelépni.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
Milyen kockázatot láttok abban ha egy ilyen rookie kezd rögtön?
davemayer
Azt kell eldönteni h mennyire jó az OL, az ugyanis benne van a pakliban h Donald IR-re küldi rögtön az 1. héten.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Így végképp érdekes lesz hogy ki kezd az első meccsen: a Rams D ellen kezdetni Daltont egyenlő a meccs feladásával, azt is meg tudom érteni ha nem pont ellenük idegenben akarják bedobni Fieldset az első nfl meccsére de ha nyerni is szeretnél esetleg akkor inkább ő.
Egyébként azt magyarázzátok már el hogy egy ilyen qbt hogy lehet elrontani azzal ha azonnal kezdeted? Játszott jópár ncaa primetime meccset, sok néző előtt, komoly ellenfelek ellen. Értem hogy az nfl más, de annyira azért nem lehet hogy egy ilyen játékos (sérüléssel nem számolva) totál beleálljon a földbe. Milyen kockázatot láttok abban ha egy ilyen rookie kezd rögtön?
davemayer
Én ezt úgy látom hogy ha jobb a campbe mint Dalton akkor kezdjen ő ellenféltől függetlenül...

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 353 — "Grammar maci"
Így végképp érdekes lesz hogy ki kezd az első meccsen: a Rams D ellen kezdetni Daltont egyenlő a meccs feladásával, azt is meg tudom érteni ha nem pont ellenük idegenben akarják bedobni Fieldset az első nfl meccsére de ha nyerni is szeretnél esetleg akkor inkább ő.
Egyébként azt magyarázzátok már el hogy egy ilyen qbt hogy lehet elrontani azzal ha azonnal kezdeted? Játszott jópár ncaa primetime meccset, sok néző előtt, komoly ellenfelek ellen. Értem hogy az nfl más, de annyira azért nem lehet hogy egy ilyen játékos (sérüléssel nem számolva) totál beleálljon a földbe. Milyen kockázatot láttok abban ha egy ilyen rookie kezd rögtön?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 196 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az idei menetrend. Megint prime time meccsel indul a szezon.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 903 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Na ki lesz Fields első áldozata? 😄
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 965

dande
Green Bay idegenben szokásos főműsoridő. Itthon nem.
2011-től egy szezont leszámítva mindig így volt.
Persze jobbak voltak ebben az évtizedben, de ez hihetetlen egyoldalú.
tüsi91
Van annál sokkal nagyobb bajunk is.
Már az előszezonban összefuthatunk NVPTrub-bal. 😊
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021

dande
Green Bay idegenben szokásos főműsoridő. Itthon nem.
2011-től egy szezont leszámítva mindig így volt.
Persze jobbak voltak ebben az évtizedben, de ez hihetetlen egyoldalú.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 582 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 027
Bizar halál eset történt. Tarik Cohen iker tesója meghalt mert agyon csapta az áram miután a rendőrök elől menekülve valami trafó központ berendezésén próbált átmászni. Hogy pontosan miért menekült a yardok elől azt még nem tudni...
Tomcsik
lényegében mindegy már.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Bizar halál eset történt. Tarik Cohen iker tesója meghalt mert agyon csapta az áram miután a rendőrök elől menekülve valami trafó központ berendezésén próbált átmászni. Hogy pontosan miért menekült a yardok elől azt még nem tudni...