Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 964
5/7 (151)
Larry Borom OL, Mizzouri

Soha nem szabad egy OL picket kritizálni. Lehet G is. Legutóbbi évben kezdő ROT volt.
tüsi91
marcsak egy feltrade egy WRért
ricsiii83
Ezeket adhatnánk Mooney II-ért: 208, 221 és 228, sajnos ezek együtt is csak max. a 200-ra lennének jók, ami messze nem 5 kör.

Szerkesztette: mortirolo
több mint 2 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
5/7 (151)
Larry Borom OL, Mizzouri

Soha nem szabad egy OL picket kritizálni. Lehet G is. Legutóbbi évben kezdő ROT volt.
tüsi91
marcsak egy feltrade egy WRért

több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
5/7 (151)
Larry Borom OL, Mizzouri

Soha nem szabad egy OL picket kritizálni. Lehet G is. Legutóbbi évben kezdő ROT volt.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Lary Borom OT
ricsiii83
Megvédjük, ha beledöglik is. 😊
több mint 2 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Lary Borom OT

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Felesleges a Foles trade volt. Felesleges és rettentően szar, mert picket is adtál érte, meg itt van második év aztán kirúgni sem tudjuk. Tavaly kellett volna elhozni Daltont, aki legalább konzisztens középszar. Nálam Dalton > Foles. Nálad nem. De a faszi katasztrofa volt. Én befejeztem a Foles témát, remélem, hogy egy snapet nem vesz el Fields elől. Nevetséges trade volt.
tüsi91
És neked ok ha Dalton vesz el Fields elől?
davemayer
Biztosíték kellett a draft előtt. Foles is lehetett volna ez, ahogy mondod. Feltéve ha NFL közepes csere irányító szintjén játszott volna. MIvel ettől messze volt, ezért sajnos ő nem jöhetett számításba.
Fields ha nem ready nem kell tönkrevágni az elején. EZért van Dalton, ő itt még nem égett meg. A Superbowl MVP igen. Csak menne el innen, mindenkinek jobb lenne.
tüsi91
Igen, csak az hogy elmegy-e már nem ezen a franchise-on múlik. Úgy látom hogy ezek szerint neked nem hiányzik a Daltonra költött cap space, minden fasza 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Felesleges a Foles trade volt. Felesleges és rettentően szar, mert picket is adtál érte, meg itt van második év aztán kirúgni sem tudjuk. Tavaly kellett volna elhozni Daltont, aki legalább konzisztens középszar. Nálam Dalton > Foles. Nálad nem. De a faszi katasztrofa volt. Én befejeztem a Foles témát, remélem, hogy egy snapet nem vesz el Fields elől. Nevetséges trade volt.
tüsi91
És neked ok ha Dalton vesz el Fields elől?
davemayer
Biztosíték kellett a draft előtt. Foles is lehetett volna ez, ahogy mondod. Feltéve ha NFL közepes csere irányító szintjén játszott volna. MIvel ettől messze volt, ezért sajnos ő nem jöhetett számításba.
Fields ha nem ready nem kell tönkrevágni az elején. EZért van Dalton, ő itt még nem égett meg. A Superbowl MVP igen. Csak menne el innen, mindenkinek jobb lenne.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Felesleges a Foles trade volt. Felesleges és rettentően szar, mert picket is adtál érte, meg itt van második év aztán kirúgni sem tudjuk. Tavaly kellett volna elhozni Daltont, aki legalább konzisztens középszar. Nálam Dalton > Foles. Nálad nem. De a faszi katasztrofa volt. Én befejeztem a Foles témát, remélem, hogy egy snapet nem vesz el Fields elől. Nevetséges trade volt.
tüsi91
És neked ok ha Dalton vesz el Fields elől?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
A tavalyi draftunkat az egyik legrosszabbnak értékelték rögtön így utána. Aztán kapásból jött 3 kezdő. Jövő ilyenkor legyen a 2021-es draft A+++. Lehet Te annak nem örülnél, de mi igen.

A mai nap azért érdekes, mert nagyon kellene további talentet hozzáadni. A 161. pick a mienk jelenleg, ami annyit tesz, hogy a 46. választás a mai este folyamán. El tudom képzelni, hogy akár innen is feljebb mozgunk egy 6.köröst beáldozva. Vagy két 6. körösből egy 5.-et csinálni. A Twitter már úgy is attól hemzseg, hogy az 5.kör Pace nagy vadaszterülete. Ma is szükség lenne egy Amos, Howard, Nichols, Mooney kaliberre. Itt már BPA-zni kell, futóra szerintem nincs szükség, azon kívül lehet bármi, mert mindenhova elfér az konkurencia.

Így hogy nem jött magasan Miller, nem látom jönni, hogy eladnánk. Elfogadom, hogy adnak neki még egy szezont.
Foles. Ő rá nincs szükség, mentornak itt van Dalton. S Foles egyetlen snapet se vegyen el Fields elől a TC-Ben, se preseasonben (ideális esetben Daltonnak sem kellene, de Fields szerintem nem lesz day1 starter ready). Viszont érte ki adna picket?
S mindeközben Pace azt mondta Jenkins mindkét oldalon bevethető. Ha TC-Ben tényleg kiderülne, hogy LOT is, akkor Lenonak meg is köszönnénk a fáradalmakat. A ROT megoldása is csillagos 5-ös lenne önmagába is, hát még a vakoldal.

Ami tuti, hogy trade ma is lesz, csak jövő évi picket nem kellene már eladni.
tüsi91
Foles-ra hallottam egy ötletet ami működhet: Jets.
Nekik most lett egy Wilsonjuk, de utána senki és vszinű kellene nekik egy rutinos QB2.

Egyébként most komolyan, minek kellett Dalton? Milyen szerepe van a csapatnál amit Foles ne tudna ellátni? Lehet én vagyok hülye de totál feleslegesnek tartom a szerződtetését, most igy csak 1 gonddal több lett, amúgy sztem a Fields+Foles bőven ok lett volna.
davemayer
Azért valljuk be, reális szcenárió volt, hogy mind az 5 értelmezhető irányító kimegy a top 10 pickkel, ráadásul Jonesért nem tudom trédeltünk volna e. Ha nem sikerült volna kezdőnek szánt irányítót draftolni, akkor ott állnának letolt gatyával, Folesszal meg egy kvázi csereirányítóval. Ez valószínűsíthetően az októberi (legkésőbb novemberi )távozásukat jelentette volna. A nagyvadak nem jöttek be (Wilson, Watson), így cselekedni kellett. Te mit tettél volna?
Nem tudom, miért vagy ennyire kihegyezve Daltonra, nekem sem kedvencem, de ......
csi77
Azért idegesít mert a Dallasban bizonyította hogy nem megoldás, és a mi falunk rosszabb. 10M-t költöttél el pluszban valakire akire ugyanúgy nem bízhatod rá a csapatodat mint aki már komoly garantálttal csücsül a rosteren. Teljesen felesleges igazolás, ideális esetben mindkét csere qb-nak az a legjobb ha nem lát már pályát. De elég megnézni a reakciókat, volt bárki az ellenfelek közül aki összeszarta magát Dalton miatt? Na ugye. Kiröhögött mindenki, pláne amikor kiírták hogy "QB1"... Nekem ez a problémám vele, nem megoldás és csak viszi a pénzt úgy hogy van a qb2 poszta egy túlfizetett embered már.

Most már tudjuk hogy mindenképp tradelni akartak, a 7-10 pickeket figyelték és amikor a denver nem qbt húzott akkor léptek akcióba.
Nagyon nagy mák volt amugy mert ha a cowboys meg a philly nem köp bele a giants levesébe és nem viszik ki a wr-t akit akartak sosem jön létre ez a trade.

Nem tudom miért de nekem nagyon jó érzésem van, ez a srác szellemileg is nagyon felkészült, mentalitása kiváló, amit tanulnia kell azt a pályán tudja megtenni a legkönnyebben, rutint kell hogy szerezzen. Nem én fogok vele campelni, de biztos vagyok benne hogy már most jobb nyerési esélyekkel lépne vele pályára a csapat mint Daltonnal. Nagyon remélem hogy ezt felmérve telibeszarják mi a tradíció és az első naptól Fields lesz a kezdő.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 964
stream v valami ehhez hasonló a nfl.com tackeren kivul van?
ricsiii83
Az oldal tetején van egy jó.
több mint 2 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
stream v valami ehhez hasonló a nfl.com tackeren kivul van?

több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Felesleges a Foles trade volt. Felesleges és rettentően szar, mert picket is adtál érte, meg itt van második év aztán kirúgni sem tudjuk. Tavaly kellett volna elhozni Daltont, aki legalább konzisztens középszar. Nálam Dalton > Foles. Nálad nem. De a faszi katasztrofa volt. Én befejeztem a Foles témát, remélem, hogy egy snapet nem vesz el Fields elől. Nevetséges trade volt.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Dave a véleményem a következő.
1/20-on voltunk könnyen benne volt a pakliban, hogy nem tudunk QB-t húzni. FA-n nem jött össze a nagy dobás.
Ami miatt jött Dalton, hogy Foles katasztrófa volt. Lehet szépíteni, védeni, de összességében amiért hozták, amit elvártak tőle azt nem tudta hozni, s nagyon nem. Trubiskyt kénytelenek voltak visszacserélni. Ezek után Folest hogyan lehetett volna itt tartani? A draft jól alakult, tudtunk egy tehetséges QB-t hozni, aki azért nem feltétlenül kezdő szint még, márha nem akarják egyből a mélyvízbe dobni felkészületlenül. S mivel Foles mint QB, aki kezd a tavalyi után nem jöhetett szóba, ezért jött Dalton. Tudom hogy szereted Folest és Te azt gondolod, hogy Foles az a QB, aki egy playoff runt nyomott. Igazából a liga megmutatta már különböző csapatoknál, hogy nem az.

Ami a cserét illeti. A Broncosban reménykedtem, de ők ugye Bridgewater mellett döntöttek. Jets akár lehet opció igen, akár egy jövő évi kondicionális pickkel. A lényeg, hogy trade esetén ha jól számoltam akkor tudunk pénzt megtakarítani már idénre is, s a jelen szűkös helyzetben a millió alatti összeg is jól jönne.

Tomcsik. A 4. kör vége szerintem is benne van, de inkább én egy olyat tippelek, hogy 5. körbe ugrunk fel két 6. körös felhasználásával és ma 3 játékos fog érkezni. Itt már mindenki potenciális Tom Brady, George Kittle, Carl Nicks és sorolhatnánk. Ezért szép a 3. nap. Én bizakodó vagyok, mert hátsó körös talent találásban ez az FO elég erős.
tüsi91
Ok de a témát csak Foles oldaláról közelíted meg (hogy szar) és nem teszel említést arról hogy akit helyette hoztak (úgy hogy még ki sem tették...) nem lehet annyival jobb hogy vele működjön a csapat, ergo már amikor szerződtették tudták hogy nem lehet ő a megoldás - vagyis nálam ez egy felesleges igazolás. Persze ha mar tudták volna hogy hogy szabadulnak meg Folestól akkor oké, ha tényleg látszana hogy helyette jött nincs egy szavam sem, csak tudod nekem ez így olyan mintha lenne egy kopott cipőd amiből kilóg a kislábujjad és te second hand veszel egy olyat mellé aminek meg lyukas a sarka - a randira ugyanúgy nem veheted fel, akkor meg minek 2 szar?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Ma mikor folytatodik a buli?
ricsiii83
Már 6 órától megy, de nekünk csak sokkal később.
mortirolo
szuper koszi, sajnos melo miatt nekem ez az egesz, total kimarad idén : (
ricsiii83
Pedig az idei izgalmas volt. Most 124-esnél tartunk és a 151 a miénk.

Szerkesztette: mortirolo
több mint 2 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Ma mikor folytatodik a buli?
ricsiii83
Már 6 órától megy, de nekünk csak sokkal később.
mortirolo
szuper koszi, sajnos melo miatt nekem ez az egesz, total kimarad idén : (

több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Ma mikor folytatodik a buli?
ricsiii83
Már 6 órától megy, de nekünk csak sokkal később.
több mint 2 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Ma mikor folytatodik a buli?

több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Én a Jaylon Darden, Amon-Ra St Brown, Tylan Wallace , Cornell Powell 4esből valakit nagyon el tudnék fogadni.

Ha jön DL Daviyon Nixon lenne az emberem.

Bár OG nem nagy need Trey Smith iszonyat steal lenne a draft ezen szakaszán.

LB mélység is jó lenne és Jabril Cox bennt van még...

Pass rusher sosem árt Quincy Roche remek érték lenne.

Jackson melett a másik S poszt sosem biztos ilyen 1 éves dealekkel és Hamsah Nasirildeen jó választás lenne.

CB Kary Vincent tehetséges gyerek és LSU DB-k álltalában nem rosszak. Tre Brown sem lenne rossz.

Ezek közül bárkinek tudnék örülni. Aztán Pace használ valami black magicet és húz valami kis sulis srácot akiről senki nem halott...És remélhetőleg jó lesz 😊

több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 234
Pacet ismerve most jönnek majd a kis sulik játékosai. Lesz egy trade legalább. Húzunk egy DB-t, egy skill playert, meg mondjuk tippelek egy védőfalat.
tüsi91
Két névből az egyiket kérném mára Daviyon Nixon vagy Shaun Wade.
Toto21
Hát Wade-et én is szeretném ide
Bazzani
benéztem valamit vele kapcsolatban?
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pacet ismerve most jönnek majd a kis sulik játékosai. Lesz egy trade legalább. Húzunk egy DB-t, egy skill playert, meg mondjuk tippelek egy védőfalat.
tüsi91
Két névből az egyiket kérném mára Daviyon Nixon vagy Shaun Wade.
Toto21
Hát Wade-et én is szeretném ide

több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 234
Pacet ismerve most jönnek majd a kis sulik játékosai. Lesz egy trade legalább. Húzunk egy DB-t, egy skill playert, meg mondjuk tippelek egy védőfalat.
tüsi91
Két névből az egyiket kérném mára Daviyon Nixon vagy Shaun Wade.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Pacet ismerve most jönnek majd a kis sulik játékosai. Lesz egy trade legalább. Húzunk egy DB-t, egy skill playert, meg mondjuk tippelek egy védőfalat.
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Beállok én is a sorba!
Nekem is szimpi Fields! Remélem sikeresek lesztek vele!
Jenkinsről is jókat hallok, ugyh Hajrá 🐻 !

Szerkesztette: steelwolf
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
A tavalyi draftunkat az egyik legrosszabbnak értékelték rögtön így utána. Aztán kapásból jött 3 kezdő. Jövő ilyenkor legyen a 2021-es draft A+++. Lehet Te annak nem örülnél, de mi igen.

A mai nap azért érdekes, mert nagyon kellene további talentet hozzáadni. A 161. pick a mienk jelenleg, ami annyit tesz, hogy a 46. választás a mai este folyamán. El tudom képzelni, hogy akár innen is feljebb mozgunk egy 6.köröst beáldozva. Vagy két 6. körösből egy 5.-et csinálni. A Twitter már úgy is attól hemzseg, hogy az 5.kör Pace nagy vadaszterülete. Ma is szükség lenne egy Amos, Howard, Nichols, Mooney kaliberre. Itt már BPA-zni kell, futóra szerintem nincs szükség, azon kívül lehet bármi, mert mindenhova elfér az konkurencia.

Így hogy nem jött magasan Miller, nem látom jönni, hogy eladnánk. Elfogadom, hogy adnak neki még egy szezont.
Foles. Ő rá nincs szükség, mentornak itt van Dalton. S Foles egyetlen snapet se vegyen el Fields elől a TC-Ben, se preseasonben (ideális esetben Daltonnak sem kellene, de Fields szerintem nem lesz day1 starter ready). Viszont érte ki adna picket?
S mindeközben Pace azt mondta Jenkins mindkét oldalon bevethető. Ha TC-Ben tényleg kiderülne, hogy LOT is, akkor Lenonak meg is köszönnénk a fáradalmakat. A ROT megoldása is csillagos 5-ös lenne önmagába is, hát még a vakoldal.

Ami tuti, hogy trade ma is lesz, csak jövő évi picket nem kellene már eladni.
tüsi91
Foles-ra hallottam egy ötletet ami működhet: Jets.
Nekik most lett egy Wilsonjuk, de utána senki és vszinű kellene nekik egy rutinos QB2.

Egyébként most komolyan, minek kellett Dalton? Milyen szerepe van a csapatnál amit Foles ne tudna ellátni? Lehet én vagyok hülye de totál feleslegesnek tartom a szerződtetését, most igy csak 1 gonddal több lett, amúgy sztem a Fields+Foles bőven ok lett volna.
davemayer
Azért valljuk be, reális szcenárió volt, hogy mind az 5 értelmezhető irányító kimegy a top 10 pickkel, ráadásul Jonesért nem tudom trédeltünk volna e. Ha nem sikerült volna kezdőnek szánt irányítót draftolni, akkor ott állnának letolt gatyával, Folesszal meg egy kvázi csereirányítóval. Ez valószínűsíthetően az októberi (legkésőbb novemberi )távozásukat jelentette volna. A nagyvadak nem jöttek be (Wilson, Watson), így cselekedni kellett. Te mit tettél volna?
Nem tudom, miért vagy ennyire kihegyezve Daltonra, nekem sem kedvencem, de ......

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Nincs mese, ma mélyíteni kell a keretet, lehetőleg gyöngyszemet találni a zavarosban. WR, CB, S kéne főleg, ugye? Meg mindenhova elférne a friss vér.
Dave, annyiban igazad van, ha ez a két ember beválik, kurva jó, amióta nézem a Bears meccseit, még csak jóindulattal is közepesnek lehet titulálni a falat, a QB játékunkat meg hát nem is minősítem.....😊
Cserébe azért nem gond, ha van más csapatrész is, ami nem rohad le körülöttük. Amit Tüsi írt, a szar draftok általában évekkel később jelentkeznek, itt lehet relatíve olcsón, jó játékosokat szerezni. Az FA mindig drágább.
Összességében inkább örülök, mint nem, a mai este függvényében ez változhat.

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png