Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Olvasgatva mit ír a Bears média Jenkinsről mindenhol megemlítik hogy bevethető LT poszton. Szerintem az a terv hogy idén RT lesz szépen felépítik Boromot jövőre. Leno repül Jenkins lesz az LT és Borom a RT. Ha Boromot sikerül Castillonak fejleszteni akkor lesz 2 fizikális, nasty T jövőre. Tetszik a terv. Mondjuk azon se lennék meglepve ha Leno már idén repülne...

több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nekem az a gyanúm hogy megállapodnak Robinsonnal és kerítenek elég zsetont hogy hozzanak még egy használható WR-t a cutok után. Önmagában már ez a Robinson-Mooney-Newsome-Miller négyes nem hangzik rosszul, főleg Mooney igazi sztárrá válhat Fields-szel.

Azért ha megnézzük együtt a WR-RB felhozatalt akkor kimondhatjuk hogy ( feltételezve hogy Cohen ideálisan tér vissza ) a keret már most hordoz annyi talentet magában ami papíron elég kellene hogy legyen Nagynak ahhoz hogy Fields-szel működjön az O.

Nekem a D így a draft után már nagyobb kérdőjel, Fuller elengedése fáj még + ugye nem tudjuk Desai mit hoz ki belőlük. Fangio maradt volna esküszöm nyugodt lennék 😊
davemayer
Robinsonnal már csak azért is meg kell állapodni, hogy némi cap spacet felszabadítsunk, mert jelenleg Fields és Jenkins leigazolása bele sem férne.
Abszolút egyetértek azzal, hogy WR jönni fog még valaki, egyszerűen nincs értelme Wimsre 4. évében egy roster helyet feladni, se nem Ridleyre.
Newsometól egyelőre nem várok semmit, nem tudtam eldönteni videók alapján, hogy miért használtak ennyire limitált útvonalakra. Mindenesetre lehet rá szabni playeket, ahol izoláltan megkapja és neki kell 1 az 1-ben megverni az embert labdával a kezében. Továbbá Nagy imádja a jet sweepet és hasonló dolgokat, arra is tökéletes alany. Mondanám a WR screeneket is, de az igazság az, hogy ahhoz szarul blokkol a többi elkapó. 2021-re inkább csak limitáltan tudom elképzelni. Nyilván Mooneyról is ezt hittük.

Cohen-Williams két jó elkapó RB, Montgomery inkább worhorse futó. Kmet a 10 yardos távig megoldja stabilan, hatalmas extra lenne az offensenak, ha ennél többet tudna. Graham inkább Red zone target lesz, drága annak, de ott legalább tudjuk használni.

Nem néz ki szarul ez egyetalán, csak picit sok a ha.

A védelemben baromi nagy kérdőjel az egész. Még mindig fogsz tudni velük nyerni, de már ők nem fognak egyedül meccset hozni. El kell kezdeni nem 3-6-10-13-17 pontokat szerezni a liga átlaga ellen, hanem mondjuk 25-t.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Talán mindenki hamarabb szeretett volna WR-t húzni, de a pickek elfogytak.
Ha kitekintünk egy kicsit a posztra.
Robinson: no1. Fizikális, fantasztikus lábmunkjú, kiváló kezű sztár elkapó, aki végtelenül megbízható, mentálisan megtörhetetlen. Megfognak vele egyezni.

Mooney: gyors, kiváló route futó, pálya közepén is használható, mélységi útvonalon nagyon hatékony. Remek kezei vannak és megbízható. Emlékszünk Taylor Gabrielre? Az ő szerepére szánták, de mindenkit meghökkentett, hogy mennyivel jobb volt már rookieként, mint Gabriel valaha is. Csak a QB játék miatt nem beszélnek róla, mint OROY.

Miller: miatta need a WR. Mert a tehetsége nem kérdőjelezhező meg, de a hozzáállása és a mentális érettsége kritikán aluli. Kap még egy évet, mert nem sikerült egy megnyugtató opciót hozni a drafton.

Wims: 3 év alatt nem mutatott többet, mint egy 5. WR. Pedig játszott eleget. A fizikalitását nem tudja kamatoztatni, gyorsnak nem gyors. Ideje elengedni.

Ridley: 2 év alatt nem mutatta meg, hogy miért kellene rosteren tartani. Possession WR elsősorban, de nincs meg a szükséges dinamizmus a játékában. Talán itt marad egy évet, de én ezt a projektet is elengedném.

Goodwin: elég egyértelmű hogy a sebessége miatt jött, lehet használni mint 4. WR ha egészséges. De mivel nem szokott az lenni én nem különösebben számolok vele.

Szóval WR kellett, jött, még ha később is mint vártuk.

6/221 Dazz Newsome WR, UNC

WR-t egy mezei nézőnek nehéz scoutolni, mert a kamera a labdát követi. Na most a highlight videókra lehet hagyatkozni, de azok highlight videók. Azt Trubiskyről is tudsz csinálni.
Szóval a YouTube segít, de ez akkor sem egyszerű.
Ami szembetűnő, hogy szinte kizárólag slotból a számok között indult. Sok routet nem kértek tőle, rengeteg 5 out, 5 in szóval nem bonyolították túl. Nem jelenti azt, hogy egy komplex route fát nem tudna, de eddig nem kérték az biztos. Ami az útvonal futását illeti. Néha lekerekíti, ez még annyira nem is zavar, de az iranyváltái nem túl élesek. Emiatt néha nem is sikerül szeparálódnia. Ebben az a fura, hogy ha a csávó kezében a labda, akkor viszont egy higany mozgású elkapó. Ilyet esküszöm nem láttam még, ha ezt a route futására áttudja vinni... Nem tudom ez lábmunka vagy minek az oka, de nekem feltűnt. Picit olyan érzésem van, mint Patterson kapcsán van/volt, hogy a nehezebb dolog neki eljuttatni a labdát, onnantól kezdve már sínen vagyunk.

Nagyon sok labdát testtel kap el, ez nekem annyira nem tetszik. Ezt kedveltem Mooneyban, hogy ő kézzel kap el. Amiben Newsome baromi erős ahogy említettem az az elkapás utani yardok. Amiben mi baromi gyengék vagyunk, főleg azután, hogy Cohen lesérült, tulajdonképpen a YAC meg is szűnt létezni. Newsome ezen tud segíteni.
Ami tetszik, hogy blokkolásnal szépen dolgozik, s a mi csapatunkban a WR-ék blokkolása is gyenge.

Összességében egy eluziv, gyors slot prospect, akinek a route futása számomra nagy kérdőjel. Nem vagyok meggyőződve, hogy sok szeparálódást látunk majd tőle. Remélem tévedek. Nála is fennáll a kérdés, hogy az atletikusságát áttudja-e menteni az NFL - be. Mooney ezt megtette, de ő neki más képességei is magas színtűek. Mint returner szintén veszélyes. Mint tehetség Mooney és Miller is felette van, de labdával a kezében veszélyes fegyver, s ez tényleg hiányzott a csapatból. Ugyanakkor azt szeretném megjegyezni, hogy a tapek megnézése picit csalódást okozott. Már amennyire egy 6. körös prospect okozhat csalódást. Egyelőre gyúrja le Goodwint, aztán meglátjuk Millerrel mire jut.
tüsi91
Nekem az a gyanúm hogy megállapodnak Robinsonnal és kerítenek elég zsetont hogy hozzanak még egy használható WR-t a cutok után. Önmagában már ez a Robinson-Mooney-Newsome-Miller négyes nem hangzik rosszul, főleg Mooney igazi sztárrá válhat Fields-szel.

Azért ha megnézzük együtt a WR-RB felhozatalt akkor kimondhatjuk hogy ( feltételezve hogy Cohen ideálisan tér vissza ) a keret már most hordoz annyi talentet magában ami papíron elég kellene hogy legyen Nagynak ahhoz hogy Fields-szel működjön az O.

Nekem a D így a draft után már nagyobb kérdőjel, Fuller elengedése fáj még + ugye nem tudjuk Desai mit hoz ki belőlük. Fangio maradt volna esküszöm nyugodt lennék 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Talán mindenki hamarabb szeretett volna WR-t húzni, de a pickek elfogytak.
Ha kitekintünk egy kicsit a posztra.
Robinson: no1. Fizikális, fantasztikus lábmunkjú, kiváló kezű sztár elkapó, aki végtelenül megbízható, mentálisan megtörhetetlen. Megfognak vele egyezni.

Mooney: gyors, kiváló route futó, pálya közepén is használható, mélységi útvonalon nagyon hatékony. Remek kezei vannak és megbízható. Emlékszünk Taylor Gabrielre? Az ő szerepére szánták, de mindenkit meghökkentett, hogy mennyivel jobb volt már rookieként, mint Gabriel valaha is. Csak a QB játék miatt nem beszélnek róla, mint OROY.

Miller: miatta need a WR. Mert a tehetsége nem kérdőjelezhező meg, de a hozzáállása és a mentális érettsége kritikán aluli. Kap még egy évet, mert nem sikerült egy megnyugtató opciót hozni a drafton.

Wims: 3 év alatt nem mutatott többet, mint egy 5. WR. Pedig játszott eleget. A fizikalitását nem tudja kamatoztatni, gyorsnak nem gyors. Ideje elengedni.

Ridley: 2 év alatt nem mutatta meg, hogy miért kellene rosteren tartani. Possession WR elsősorban, de nincs meg a szükséges dinamizmus a játékában. Talán itt marad egy évet, de én ezt a projektet is elengedném.

Goodwin: elég egyértelmű hogy a sebessége miatt jött, lehet használni mint 4. WR ha egészséges. De mivel nem szokott az lenni én nem különösebben számolok vele.

Szóval WR kellett, jött, még ha később is mint vártuk.

6/221 Dazz Newsome WR, UNC

WR-t egy mezei nézőnek nehéz scoutolni, mert a kamera a labdát követi. Na most a highlight videókra lehet hagyatkozni, de azok highlight videók. Azt Trubiskyről is tudsz csinálni.
Szóval a YouTube segít, de ez akkor sem egyszerű.
Ami szembetűnő, hogy szinte kizárólag slotból a számok között indult. Sok routet nem kértek tőle, rengeteg 5 out, 5 in szóval nem bonyolították túl. Nem jelenti azt, hogy egy komplex route fát nem tudna, de eddig nem kérték az biztos. Ami az útvonal futását illeti. Néha lekerekíti, ez még annyira nem is zavar, de az iranyváltái nem túl élesek. Emiatt néha nem is sikerül szeparálódnia. Ebben az a fura, hogy ha a csávó kezében a labda, akkor viszont egy higany mozgású elkapó. Ilyet esküszöm nem láttam még, ha ezt a route futására áttudja vinni... Nem tudom ez lábmunka vagy minek az oka, de nekem feltűnt. Picit olyan érzésem van, mint Patterson kapcsán van/volt, hogy a nehezebb dolog neki eljuttatni a labdát, onnantól kezdve már sínen vagyunk.

Nagyon sok labdát testtel kap el, ez nekem annyira nem tetszik. Ezt kedveltem Mooneyban, hogy ő kézzel kap el. Amiben Newsome baromi erős ahogy említettem az az elkapás utani yardok. Amiben mi baromi gyengék vagyunk, főleg azután, hogy Cohen lesérült, tulajdonképpen a YAC meg is szűnt létezni. Newsome ezen tud segíteni.
Ami tetszik, hogy blokkolásnal szépen dolgozik, s a mi csapatunkban a WR-ék blokkolása is gyenge.

Összességében egy eluziv, gyors slot prospect, akinek a route futása számomra nagy kérdőjel. Nem vagyok meggyőződve, hogy sok szeparálódást látunk majd tőle. Remélem tévedek. Nála is fennáll a kérdés, hogy az atletikusságát áttudja-e menteni az NFL - be. Mooney ezt megtette, de ő neki más képességei is magas színtűek. Mint returner szintén veszélyes. Mint tehetség Mooney és Miller is felette van, de labdával a kezében veszélyes fegyver, s ez tényleg hiányzott a csapatból. Ugyanakkor azt szeretném megjegyezni, hogy a tapek megnézése picit csalódást okozott. Már amennyire egy 6. körös prospect okozhat csalódást. Egyelőre gyúrja le Goodwint, aztán meglátjuk Millerrel mire jut.
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Draft előtt nem gondoltam, hogy Fields hozzánk kerülhet (azt meg főleg nem, hogy ennyiért), így csak most néztem át róla figyelmesebben a fellelhető videókat. Tudom, hogy ezek alapján szinte bárkiről el lehet hitetni, hogy már első évében MVP QB lesz, de Fields esetében van egy dolog, ami nagyon feltűnő. Kb. két passza volt, amikor nem tökéletesen oda ment a labda, ahova kell, hogy menjen. Másoknál rengeteg olyan dobást látni az összefoglalókban, amikor az elkapónak be kell lassítania vagy csak a védő gyengesége miatt sikerül behúzni a labdát. Nálam kiválasztás előtt harmadik volt, viszont most már inkább holtversenyes első.
mortirolo
Még mindig nem hiszem el hogy egy Fields-Jenkins duóval jöttünk el ah első 2 körből.
Tomcsik
Papiron ez hatalmas steal. Frencsajz altering szint.
undisputedly
És nekem nagyon úgy tűnik hogy csak egy esetleg sérülés tudja megakadályozni hogy ennek a 2 srácnak komoly karrierje legyen. Nem tudom elképzelni hogy Fieldsből ne jöjjön ki az ami benne van, sztem max az lehet majd kérdéses hogy Nagyék kihozzák-e belőle a 100%-ot vagy csak a 90-et. Ok, hogy draft után nem mondanak kapásból mást de engem ezért is lepne meg nagyon ha Dalton kezdene, mindketten 0ról indulnak eleve a franchise jatékaval kapcsolatos tudással, ráadasul meg egy 50%-os Fields is jobb a mostani 100%-os Daltonnál. Camp alatt ki kell hogy szorítsa simán.
davemayer
Igen, szerintem siman benne van, hogy top10 QB lesz egy evtizedik a srac.
A lenyeges ugye az, hogy a modern focibana 2 legfontosabb poszt a QB es az LT.
Tehat erteken 2 ujoncot talalni akik a korosztalyuk legjobbjai es az elso koros opcioval 5 evig bagoert fognak jatszani... az valami hatalmas dolog ebben a rendszerben.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Draft előtt nem gondoltam, hogy Fields hozzánk kerülhet (azt meg főleg nem, hogy ennyiért), így csak most néztem át róla figyelmesebben a fellelhető videókat. Tudom, hogy ezek alapján szinte bárkiről el lehet hitetni, hogy már első évében MVP QB lesz, de Fields esetében van egy dolog, ami nagyon feltűnő. Kb. két passza volt, amikor nem tökéletesen oda ment a labda, ahova kell, hogy menjen. Másoknál rengeteg olyan dobást látni az összefoglalókban, amikor az elkapónak be kell lassítania vagy csak a védő gyengesége miatt sikerül behúzni a labdát. Nálam kiválasztás előtt harmadik volt, viszont most már inkább holtversenyes első.
mortirolo
Még mindig nem hiszem el hogy egy Fields-Jenkins duóval jöttünk el ah első 2 körből.
Tomcsik
Papiron ez hatalmas steal. Frencsajz altering szint.
undisputedly
És nekem nagyon úgy tűnik hogy csak egy esetleg sérülés tudja megakadályozni hogy ennek a 2 srácnak komoly karrierje legyen. Nem tudom elképzelni hogy Fieldsből ne jöjjön ki az ami benne van, sztem max az lehet majd kérdéses hogy Nagyék kihozzák-e belőle a 100%-ot vagy csak a 90-et. Ok, hogy draft után nem mondanak kapásból mást de engem ezért is lepne meg nagyon ha Dalton kezdene, mindketten 0ról indulnak eleve a franchise jatékaval kapcsolatos tudással, ráadasul meg egy 50%-os Fields is jobb a mostani 100%-os Daltonnál. Camp alatt ki kell hogy szorítsa simán.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Draft előtt nem gondoltam, hogy Fields hozzánk kerülhet (azt meg főleg nem, hogy ennyiért), így csak most néztem át róla figyelmesebben a fellelhető videókat. Tudom, hogy ezek alapján szinte bárkiről el lehet hitetni, hogy már első évében MVP QB lesz, de Fields esetében van egy dolog, ami nagyon feltűnő. Kb. két passza volt, amikor nem tökéletesen oda ment a labda, ahova kell, hogy menjen. Másoknál rengeteg olyan dobást látni az összefoglalókban, amikor az elkapónak be kell lassítania vagy csak a védő gyengesége miatt sikerül behúzni a labdát. Nálam kiválasztás előtt harmadik volt, viszont most már inkább holtversenyes első.
mortirolo
Még mindig nem hiszem el hogy egy Fields-Jenkins duóval jöttünk el ah első 2 körből.
Tomcsik
Papiron ez hatalmas steal. Frencsajz altering szint.
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Draft előtt nem gondoltam, hogy Fields hozzánk kerülhet (azt meg főleg nem, hogy ennyiért), így csak most néztem át róla figyelmesebben a fellelhető videókat. Tudom, hogy ezek alapján szinte bárkiről el lehet hitetni, hogy már első évében MVP QB lesz, de Fields esetében van egy dolog, ami nagyon feltűnő. Kb. két passza volt, amikor nem tökéletesen oda ment a labda, ahova kell, hogy menjen. Másoknál rengeteg olyan dobást látni az összefoglalókban, amikor az elkapónak be kell lassítania vagy csak a védő gyengesége miatt sikerül behúzni a labdát. Nálam kiválasztás előtt harmadik volt, viszont most már inkább holtversenyes első.
mortirolo
Nállam Fields volt a 2. számú QB. Wilson is tetszett, de ha megnézzük Fields magasabb színvonalon, erősebb ellenfelek ellen játszott folyamatosan magas szinten. A 49-ers nagyon bátor volt hogy behúzta Lancet ilyen magasan és ennyi mindent adott fel érte. Kevesebb snapje volt mint Trubiskynek és ugye duvizió színvonala sincs sehol pl Fieldséhez képest. Persze nagon fiatal és nagyon magas a plafonja, de finoman szólva is kockázatos pick 3 első körért...Még mindig nem hiszem el hogy egy Fields-Jenkins duóval jöttünk el ah első 2 körből. Én úgy érzem hogy a csapat több mint 100 éves történelme alatt nem volt még ilyen QB talent a roosteren mint Fields... Reméljük pár év múlva is ezt mondjuk majd...

több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Draft előtt nem gondoltam, hogy Fields hozzánk kerülhet (azt meg főleg nem, hogy ennyiért), így csak most néztem át róla figyelmesebben a fellelhető videókat. Tudom, hogy ezek alapján szinte bárkiről el lehet hitetni, hogy már első évében MVP QB lesz, de Fields esetében van egy dolog, ami nagyon feltűnő. Kb. két passza volt, amikor nem tökéletesen oda ment a labda, ahova kell, hogy menjen. Másoknál rengeteg olyan dobást látni az összefoglalókban, amikor az elkapónak be kell lassítania vagy csak a védő gyengesége miatt sikerül behúzni a labdát. Nálam kiválasztás előtt harmadik volt, viszont most már inkább holtversenyes első.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha a 2017-es draft A+ lenne most, akkor talán nem kellene állandóan a pénzt, meg a draft pickeket elszórni olyan posztokra, amikre akkor húztunk, és talán ezesetben már valami számottevő eredményt is feltudtunk volna mutatni.

Amiért tényleg érdekes ez a draft, hogy a kissulik és a másod-, harmadosztály játékosai a kimaradó szezon, felmérők és meetingek miatt nem nagyon mentek ki. Emiatt azt mondom, hogy az idei UDFA class meglepően sok játékost fog majd adni a ligába, többet mint egy normális évben.

6/217 Khalil Herbert RB, Virginia Tech

Futóra nem volt szükség, ebből is látszik, hogy ez BPA pick volt itt, ami nagyon helyes is. Hátsó körökben szimplán ilyen alapon kell lövöldözni. A másik, hogy ez a stáb valamiért elképesztő késztetést érez, hogy 4 RB-t tartson rosteren, szóval mivel Nall és Pierce hozzáadott értéke szinte 0 volt, ezért őket lecserélni valaki potensebbre, aki ráadásul visszahordani is tud teljesen reális gondolat. Én megmondom őszintén annyira nem néztem egy futót sem az idei drafton, hogy szégyen szemre csak akkor hallottam a srácról, mikor Darrisawt nézegettem, de akkor meg a Vikings új falemberét figyeltem csak.

Hála a youtubenak és azoknak az embereknek, akik videókat vágnak össze elég jó meccs videók vannak róla. Az ember ezekben a körökben már mindenkibe az új ..... és a pontok helyére tégy az adott poszton jónak gondolt játékost látja, szóval kezeljük fenntartással.

A srác jó. Nem lesz soha semelyik csapatnál workhorse RB, de a mai trendeknek megfelelő két-három fős aktív rotációba minden további nélkül beépülhet.
Jó szemei vannak, türelmes és meg van benne a futóknál szükséges dinamizmus rövid távra. Jó irányváltó képességei vannak. Zóna blokkolási séma lesz az amiben inkább ő jól mozoghat. Elsősorban kelet-nyugat futó, két tackle közt erőfutásokat senki ne várjon, de a cutbackje nagyon jó és éles, ezzel szerzi a játékai nagy részét. Hamar eléri a végsebességét, ami mondjuk nem túl magas. Ha el kellene helyeznem valahol, akkor azt mondom, hogy a szeme és érzékei az Jordan Howard, de nála sokkal mobilisabb, viszont pl Cohen azért sokkal dinamikusabb, eluzívabb. Valahol a játékstílusa a kettőjük ötvözete. Ami probléma, hogy jó pár esetben még akkor is kifelé akar vágni ha ott nincs hely, s a két tackle között eltehetne 2 yardot, így hoz -minusz 2-t.
A VA Tech offense miatt sok blokkolási feladata volt, ezekben is helytállt, még ha inkább lelkes is, mint technikailag kiforrott.
Passzjátékba nem igen vonták be, inkább csak screenek mentek felé, illetve a flatbe szaladt ki általában. Szóval routet nem igen futott meg. Ez elég nagy hátránya lesz, ha nem vonható be a passzjátékba, s ez az a pont, ami nála sorsdöntő lesz. Ha ebben nem tud mutatni előrelépést, akkor azért nem jósolok neki olyan pályát, amit a futási képességei akár még előre is vetíthetnek.
Mint KR használhatónak tűnik az irányváltásai miatt elsősorban.

Összességében a 6. körben tök jó pick a meccs tapek alapján. Egyelőre mondjuk nem látom mikor lép pályára a Montgomery-Williams-Cohen hármas mellett, de ez legyen az edzői stáb dolga. Nem mintha Cohen egészségi állapotáról tudnánk bármit is. Ha azt vesszük, hogy Patterson helyére jött Williams és Herbert jött a Nall/Pierce duó helyett, akkor az előrelépés a backfielden megkérdőjelezhetetlen.
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Herbert a 91. volt a PFF top100-as listáján és az 5. számú RB az egész drafton. Én úgy veszem hogy Pace nem is adott egy 3. kört a Jenkins tradenél mert ez a választás a 3. körben is megállta volna helyét. Nem értem hogy csúszott eddig ...

Graham pedig még jobb ő a 76. a PFF-nél mondjuk ezt kicsit túlzásnak érzem. Nem egy atom atletikus srác, de intelligens és technikás. Jól diagnosztizálja a playeket ezzel kompenzálja hogy nem a leggyorsabb de tudja hol kell lennie. Azért is csúszott eddig mert kiülte a szezont a Senior bowlon viszont nagyon jó volt. Teljesen jó pick a 6. körben.

Newsome combine eredményei nem lettek a legjobbak de ha beteszed róla a filmet gyorsabban játszik mint az eredményei mutatják. Egy igazi YAC elkapó aki veszélyes a labdával a kezében, átmegy RB-be és nagyon jól találja meg a helyeket. Ugyancsak jó érték volt.

Tonga egy batàr nagy space eater. Futás ellen jó lesz. Néhány embert elvesztettünk a DL-ből így kellett a mélyítés.

Az UDFA-k közül Snowdan nagy fogás néhány embernél 5. körös grade volt rajta...Ez talán Pace eddigi legjobb draftja. Nagyon tetszett amit csinált. Ez egy nagy A+ . Persze remélem 1-2 év múlva amikor kiderül milyenek a srácok akkor is így marad ...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha lesz időm ki scoutolom majd a srácokat.

Mindenesetre ezeket mindig nézzük úgy, hogy tavaly Spriggs, meg Coward volt az OL depth, most jött egy 5.körös srác.

Ryan Nallról is tudjuk, hogy használhatatlan volt. Ezért jött Herbert, aki tud visszahordani.

Ridley és Wims projektből semmi nem lett. Jött helyettük egy srác, akiben van sebesség és meg van benne a short area quickness.

Graham mondjuk needre jött, van annyi fiatal corner srác valakiről hátha kiderül, hogy tud focizni.

Tonga meg szép nagy darab, NT backup John Jenkins helyett. Ha azt vesszük, hogy Hicks jövőre nem lesz itt és netán Goldmannek többet kell fent lennie, akkor az ő tehermentesítésére ötletnek nem rossz.

James Vaughters helyett Snowden legalább atletikusabbá teszi az edge csere sort, hogy focizni megtanítják-e az kérdés, hibrid edge és off-ball LB inkább, mint tiszta rusher. Lesz egy év felépíteni vagy eldobni ezt a projektet.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pacet ismerve most jönnek majd a kis sulik játékosai. Lesz egy trade legalább. Húzunk egy DB-t, egy skill playert, meg mondjuk tippelek egy védőfalat.
tüsi91
Két névből az egyiket kérném mára Daviyon Nixon vagy Shaun Wade.
Toto21
Hát Wade-et én is szeretném ide
Bazzani
benéztem valamit vele kapcsolatban?
Toto21
Én nagyon nem kedveltem a játékát.
De nem is jött ide.

több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
6/217 Khalil Herbert RB, Virginia Tech
tüsi91
Kedvenc RB-m volt a draft előtt.
Ez tényleg A+ draft.

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 706 — Scream and scout
Chicago Bears undrafted free agents
Charles Snowden, EDGE, Virginia
Thomas Schaffer, DL, Stanford
Sam Kamara, DT, Stony Brook
Caleb Johnson, LB, Houston Baptist
Gunnar Vogel, OT, Northwestern

Snowden szép fogás, szvsz csak azért lett UDFA, mert novemberben összeszedett egy bokatörést.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Tulajdonképpen minden hiányposztra húztunk valakit és még maradt egy luxus pick-ünk mondjuk egy S-re. 😊
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
6/228 Thomas Graham CB , Oregon

Másik Oregon CB-t kedveltem, ő róla nem tudok sokat. Senior Bowlon állítólag jó volt.
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 964
6/217 Khalil Herbert RB, Virginia Tech
tüsi91
Amit bevágtak videókat róla, talán egy elkapás volt benne. Véletlen lenne?
csi77
A PFF-nél Top 100-as volt. Mi 200 felett húztunk ki.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
6/217 Khalil Herbert RB, Virginia Tech
tüsi91
Amit bevágtak videókat róla, talán egy elkapás volt benne. Véletlen lenne?
csi77
Nem. KR tapasztalata van, ez gondolom sokat nyomott a latba. Nézni kell majd tapeket róla.
Csóró Desai egyet se húzhat?
bacsii
A védelmet feltöltötték a draft előtt. NEm meglepő, hogy O heavy draft van.
több mint 2 éve
bacsii Chicago Bears 111
Csóró Desai egyet se húzhat?
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
6/217 Khalil Herbert RB, Virginia Tech
tüsi91
Amit bevágtak videókat róla, talán egy elkapás volt benne. Véletlen lenne?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
6/221 Dazz Newsome WR, UNC

Fasza pick itt.
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
6/217 Khalil Herbert RB, Virginia Tech
tüsi91
Ezt nem hittem el elsőre

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
6/217 Khalil Herbert RB, Virginia Tech
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 964
5/7 (151)
Larry Borom OL, Mizzouri

Soha nem szabad egy OL picket kritizálni. Lehet G is. Legutóbbi évben kezdő ROT volt.
tüsi91
marcsak egy feltrade egy WRért
ricsiii83
Ezeket adhatnánk Mooney II-ért: 208, 221 és 228, sajnos ezek együtt is csak max. a 200-ra lennének jók, ami messze nem 5 kör.
mortirolo
Még szerencse, hogy cserélünk mi hátra is, így nem maradtam le 208-ról és még a hetedik körben is lesz izgalom. 😊