Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mac Jones és Mond hájpolása után én már végleg elengedtem, hogy megértsem, milyen alapon megy a jövendőbeli profi qb-k megítélése

Ilyen irányítóknak a draft 6-7. körében kellene kimenniük, egy pickkel sem előbb
r.baggio
Olyan alapon sztem, hogy nagyrészt a külső média nyomásra fel lett hypolva a QB szerepe, még inkább amilyen amúgy is, és a szükség nagy úr....
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Mac Jones és Mond hájpolása után én már végleg elengedtem, hogy megértsem, milyen alapon megy a jövendőbeli profi qb-k megítélése

Ilyen irányítóknak a draft 6-7. körében kellene kimenniük, egy pickkel sem előbb


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Kellen Mond

Kíváncsiságból megnéztem kivel rakják párhuzamba az nfl.comon. Azt mondják Colin Kaeparnick. Hát oké.
Én nem voltam nagy fanja Kaeparnicknak, de a két csávó mobilitása egymással köszönőviszonyban sincs. S Kaeparnickot is, aki benn tartotta a zsebben, az rögtön jelentősen megnövelte az esélyét a győzelemre.
A Bama elleni meccse volt az, amire azt mondom, hogy ez igen, de a többi nem nyűgözött le.
4 évet volt kezdő, játszott 46 meccset egyetemen. Mondhatjuk, hogy tapasztalt.
Karereje bőven megvan, szerintem az idei classból az egyik legnagyobbat dobja - ami ritka túlértékelt - , viszont ahogy Kaeparnicknál nála is azt látom, hogy erőből megy mindig. A labdainak sebessége rendben is van, a dobás mozdulata gyors, meg még azt mondom szép is, bár az alapállása ez a széles könyök nem tetszik. Viszont ami a gondom vele, hogy nem kértek tőle sok olvasást, nagyon letud fagyni a célpontjainál, szerintem ezért is ütik le ennyi passzát. Szóval van egy one read, netán two read QB, sok előre megrajzolt olvasást nem igénylő játékkal. A lábmunkája szintén elég hektikus, és akkor finoman fejeztem ki magam, ezért is van ennyire sok off target passza, főleg a 10-15 yardos intervallumban. Emellé én nem láttam azt sem, hogy mozgásból olyan frenetikusan jól passzolna, illetve bár lehet rá szabni futójátékokat ő nem egy Kaeparnick vagy Lamar Jackson. Nyilván kellően mobilis.
Én nem látom benne a hihetetlen upsideot, ez a srác 4 évig volt kezdő collegeban méghozzá annak legjobb konferenciájában. S ha összegezzük a hibáit, az inkonzisztens lábmunka és emiatt rengeteg off-target passzok különösen középtávoli passzoknál, a védelem olvasási hiányosságok-lassúság, akkor én nem tudom miért akarunk még egy Mitchell Trubiskyt húzni, aki ráadásul még tapasztaltnak is mondható. Mert Trubiskynek pontosan ezek voltak a hibái, ő is volt annyira mobilis mint Mond, a karja is teljesen NFL kompatibilis volt, sőt.
Nálam Mond 3. napos prospect.
tüsi91
Igen én is 3. kör körül húznám Mondot. Egyértelműen nem kezdő NFL szint még, viszont arra pont jó hogy Dalton mögött tanuljon egy évet. Amúgy ha elolvasod Mahomes scouting reportot pont ugyan ezek voltak a gondjai. Most nem azt mondom hogy Mond egy Mahomes de szerintem megvannak az adottságai hogy jó legyen. A legszebb mély labdákat Mond adja az egész draft classból. Atletikus ami az új QB trendek akapján már szinte elvárás egy QB-tól. Én nem látom azt hogy ő egy one read QB lenne. Az edzője pont azt mondta hogy nagyon intelligens és a kezdetektől rábízza a játék áthívásokat a protection elosztását stb. Azt se feledjük hogy erős konferenciában játszott elit első körbe várt játékosok ellen. Ha jó edzők kezei közé kerül és tanul egy évet szerintem lehet benne franchise QB potenciál. Na de itt jönne a “Nagy” kérdés ... Van e nekünk megfelelő edzői stáb hogy kihozzák belőle a maximumot?
Tomcsik
3. napos prospect az a 4-7. kört jelenti.
Höri mondta jól a vlogjában, Mondot fölösleges padoztatni, 4 éve kezdő QB, ami ennyi idő alatt nem ragadt rá, az már eztán sem fog.

Ha projektet akarnak, Newmanbe vagy Millsbe lehetne érdemes beruházni, ott nagyobb lehetőséget látok a fejlődésre.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Kellen Mond

Kíváncsiságból megnéztem kivel rakják párhuzamba az nfl.comon. Azt mondják Colin Kaeparnick. Hát oké.
Én nem voltam nagy fanja Kaeparnicknak, de a két csávó mobilitása egymással köszönőviszonyban sincs. S Kaeparnickot is, aki benn tartotta a zsebben, az rögtön jelentősen megnövelte az esélyét a győzelemre.
A Bama elleni meccse volt az, amire azt mondom, hogy ez igen, de a többi nem nyűgözött le.
4 évet volt kezdő, játszott 46 meccset egyetemen. Mondhatjuk, hogy tapasztalt.
Karereje bőven megvan, szerintem az idei classból az egyik legnagyobbat dobja - ami ritka túlértékelt - , viszont ahogy Kaeparnicknál nála is azt látom, hogy erőből megy mindig. A labdainak sebessége rendben is van, a dobás mozdulata gyors, meg még azt mondom szép is, bár az alapállása ez a széles könyök nem tetszik. Viszont ami a gondom vele, hogy nem kértek tőle sok olvasást, nagyon letud fagyni a célpontjainál, szerintem ezért is ütik le ennyi passzát. Szóval van egy one read, netán two read QB, sok előre megrajzolt olvasást nem igénylő játékkal. A lábmunkája szintén elég hektikus, és akkor finoman fejeztem ki magam, ezért is van ennyire sok off target passza, főleg a 10-15 yardos intervallumban. Emellé én nem láttam azt sem, hogy mozgásból olyan frenetikusan jól passzolna, illetve bár lehet rá szabni futójátékokat ő nem egy Kaeparnick vagy Lamar Jackson. Nyilván kellően mobilis.
Én nem látom benne a hihetetlen upsideot, ez a srác 4 évig volt kezdő collegeban méghozzá annak legjobb konferenciájában. S ha összegezzük a hibáit, az inkonzisztens lábmunka és emiatt rengeteg off-target passzok különösen középtávoli passzoknál, a védelem olvasási hiányosságok-lassúság, akkor én nem tudom miért akarunk még egy Mitchell Trubiskyt húzni, aki ráadásul még tapasztaltnak is mondható. Mert Trubiskynek pontosan ezek voltak a hibái, ő is volt annyira mobilis mint Mond, a karja is teljesen NFL kompatibilis volt, sőt.
Nálam Mond 3. napos prospect.
tüsi91
Igen én is 3. kör körül húznám Mondot. Egyértelműen nem kezdő NFL szint még, viszont arra pont jó hogy Dalton mögött tanuljon egy évet. Amúgy ha elolvasod Mahomes scouting reportot pont ugyan ezek voltak a gondjai. Most nem azt mondom hogy Mond egy Mahomes de szerintem megvannak az adottságai hogy jó legyen. A legszebb mély labdákat Mond adja az egész draft classból. Atletikus ami az új QB trendek akapján már szinte elvárás egy QB-tól. Én nem látom azt hogy ő egy one read QB lenne. Az edzője pont azt mondta hogy nagyon intelligens és a kezdetektől rábízza a játék áthívásokat a protection elosztását stb. Azt se feledjük hogy erős konferenciában játszott elit első körbe várt játékosok ellen. Ha jó edzők kezei közé kerül és tanul egy évet szerintem lehet benne franchise QB potenciál. Na de itt jönne a “Nagy” kérdés ... Van e nekünk megfelelő edzői stáb hogy kihozzák belőle a maximumot?

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Kellen Mond

Kíváncsiságból megnéztem kivel rakják párhuzamba az nfl.comon. Azt mondják Colin Kaeparnick. Hát oké.
Én nem voltam nagy fanja Kaeparnicknak, de a két csávó mobilitása egymással köszönőviszonyban sincs. S Kaeparnickot is, aki benn tartotta a zsebben, az rögtön jelentősen megnövelte az esélyét a győzelemre.
A Bama elleni meccse volt az, amire azt mondom, hogy ez igen, de a többi nem nyűgözött le.
4 évet volt kezdő, játszott 46 meccset egyetemen. Mondhatjuk, hogy tapasztalt.
Karereje bőven megvan, szerintem az idei classból az egyik legnagyobbat dobja - ami ritka túlértékelt - , viszont ahogy Kaeparnicknál nála is azt látom, hogy erőből megy mindig. A labdainak sebessége rendben is van, a dobás mozdulata gyors, meg még azt mondom szép is, bár az alapállása ez a széles könyök nem tetszik. Viszont ami a gondom vele, hogy nem kértek tőle sok olvasást, nagyon letud fagyni a célpontjainál, szerintem ezért is ütik le ennyi passzát. Szóval van egy one read, netán two read QB, sok előre megrajzolt olvasást nem igénylő játékkal. A lábmunkája szintén elég hektikus, és akkor finoman fejeztem ki magam, ezért is van ennyire sok off target passza, főleg a 10-15 yardos intervallumban. Emellé én nem láttam azt sem, hogy mozgásból olyan frenetikusan jól passzolna, illetve bár lehet rá szabni futójátékokat ő nem egy Kaeparnick vagy Lamar Jackson. Nyilván kellően mobilis.
Én nem látom benne a hihetetlen upsideot, ez a srác 4 évig volt kezdő collegeban méghozzá annak legjobb konferenciájában. S ha összegezzük a hibáit, az inkonzisztens lábmunka és emiatt rengeteg off-target passzok különösen középtávoli passzoknál, a védelem olvasási hiányosságok-lassúság, akkor én nem tudom miért akarunk még egy Mitchell Trubiskyt húzni, aki ráadásul még tapasztaltnak is mondható. Mert Trubiskynek pontosan ezek voltak a hibái, ő is volt annyira mobilis mint Mond, a karja is teljesen NFL kompatibilis volt, sőt.
Nálam Mond 3. napos prospect.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ha Lance de leginkább Fields kicsúszik top5-ből akkor szerintem Pace menni fog felfelé, sőt elég jó kapcsolatot ápol az Atlanta GMével azt se tartom kizártnak hogy felmegy a 4. helyre. Nálam Fields a 2. QB érte nem bánnám ha felmennénk. Ha maradunk 1/20-on akkor a legjobb OT lenne a választásom. Nekem Jenkins nagy kedvencem, egy igazi motherfucker a pályán hogy az ő szavaival éljek. Egy igazi kemény játékos aki “befejezi” a blokkjait, ha egyszer ráteszi valakire a kezét az általában a földön végzi. Mindig sípszó játszik sőt azon is túl. Szereti dominálni a védő jázmtékosokat. Persze ha Darrishaw vagy Slater esetleg Vera-Tucker van ott azt se bánnám. Ha 2. körre maradna az OT húzás akkor Little vagy Radunz lenne az emberem. Ha WR-t húznánk Batemant adnám Toneyt én se csipázom annyira. Titkos favoritom Jaelon Darden a 3. kör környékén. CB-t én hagynám a későbbi körökre. Elvesztettük Fullert, de az O-ba még mindig inkább kell a tűzerő. Remélem Trufant egészséges tud maradni és ha 1-2 fiatal előlép akkor megoldható. 3-4 körben van egy mag kedvenc CB-m aki szerintem nagy steal lesz Kelvin Joseph a Kentuckyból. Későbbi körökben QB akire rápróbálnék az Mond és Mills. Későbbi körökben hoznék DL mélységet mert onnan elvesztettünk pár embert és ki tudja mi lesz Hicksel. Nagy kedvencem aki 3-4 körben talán elérhető lesz az Milton Williams. Kéne valami projekt TE Quintin Morris pl 5-6 kör körül potenciális steal. Lövésem sincs Pace mit fog csinálni...

több mint 3 éve
Hope San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 138
Kevesebb és 3 hét és itt a nagy esemény.

Ki mit vár? És ki mit szeretne?

Ez a draft tele van jó tackle prospectekkel és jó elkapó prospectekkel. Nem vagyok az első körös letrade híve, mert magasan tudsz minél jobb, azonnal bevethető, magas plafonnal rendelkező játékost húzni, akiből jobb eséllyel lesz tényleg játékos. De. Most azt mondom itt mozogni kellene, ha csak egy olyan QB nem csúszik nagyon, akiért vétek lenne nem felmenni 7-8-10 helyet. Ez nálam Fields, bár a Lance picket is totál megérteném, ha 10. pickre mondjuk feltradelném. Azért megérné. Azon kívül én mennék vissza, amihez persze partner is kell. Az álom a Dolphins lenne nekem 36-ról fel mellé téve az 50. picket. De azt is tudom támogatni, ha 20-on maradunk, kihúzzuk a legjobb CB/WR/OT prospectet és a 2/52-vel megyünk vissza egy extra 3. körért 8-10 helyet.

Akik az én kedvenceim.

OL: Darrishaw, Jenkins egál az első körben hátrébb 2-3. körben Spencer Long vagy James Hudson fejleszthető projektek, de tényleg jó az idei class rajtuk kívül is tackleben.
Ha centert is akarunk húzni, akkor mind Dickerson, mind Meinerz teljesen jó pick lenne, hosszú évekre megoldanánk a fal közepét.

WR: Bateman jöhetne, de ami hiányzik inkább az a "short area quickness" elkapó. Mooney gyors, de még se slot WR. Viszont a két Moore közül bármelyik jöhetne. Toney nem tetszik, viszont Cornell Powell a 3-4.-ben is egy szép fogás lenne. Mély az idei class én lehet rá is dupláznák elkapóra.

CB: A Farley, Horn, Surtain 3-as top. Mögöttük inkább kihagynék egy kört és a 3-4. körben elhoznám Paulson Adebot. 2 évet játszott csak egyetemen, a 2020-as évet kihagyta. Magas, hosszú végtagú CB, jó ösztönökkel, labdaérzékkel. Fiatal, fejleszthető, simán kezdő corner kaliber mégha nem is feltétlen 2021-ben. Hátsó körös , aki tetszik az Dede Lenoir az Oregonról, se nem gyors, se nem erős, se nem jó felépítés, viszont játszani tud, és nekünk slotban is elfér a segítség. Minden áron keresek egy Bryce Callahan klónt.

QB: Sok mindent felülírhat a draft eleje, a 2. végén-3. elején Millst draftolnám, azon kívül viszont hagynám a QB posztot.


Összefoglalva én 3 variációt tartanék elfogadhatónak.
1. Feltrade 1/10-12 környékére, annak az ára idei 2. kör lehet, tán több és draftolni Fieldset vagy Lancet.
2. Letrade 1/20-ról az első kör végére, de inkább a második elejére és szerezni minimum egy extra 3. kör elejét, 2. kör végét. Szerintem ezen a drafton talentben van egy kisebb szakadék a top 15 és az utánuk levők közt.
3. 1/20-on maradni, és a 2/52-vel lemenni 2. kör legvégére, 3. kör elejére minimum egy extra 4. körért, 3. kör végéért.

A lényeg, hogy jó lenne a jelen helyeztünkben 4 db top 100-as pick legalább.
tüsi91
Én az I/20 helyett harmadik köröket kérnék és szereznék ott egy QB-t. Elkapót, az alsó körökben is jó eséllyel találsz, így falembert húznék elsőre, de csak ha értékén van. Mondjuk nálam az érték mindig elsőbbséget élvez a posztra húzással szemben.
mortirolo
Kellen Mond a 3.körben, elsőben WR vagy falember.
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Kevesebb és 3 hét és itt a nagy esemény.

Ki mit vár? És ki mit szeretne?

Ez a draft tele van jó tackle prospectekkel és jó elkapó prospectekkel. Nem vagyok az első körös letrade híve, mert magasan tudsz minél jobb, azonnal bevethető, magas plafonnal rendelkező játékost húzni, akiből jobb eséllyel lesz tényleg játékos. De. Most azt mondom itt mozogni kellene, ha csak egy olyan QB nem csúszik nagyon, akiért vétek lenne nem felmenni 7-8-10 helyet. Ez nálam Fields, bár a Lance picket is totál megérteném, ha 10. pickre mondjuk feltradelném. Azért megérné. Azon kívül én mennék vissza, amihez persze partner is kell. Az álom a Dolphins lenne nekem 36-ról fel mellé téve az 50. picket. De azt is tudom támogatni, ha 20-on maradunk, kihúzzuk a legjobb CB/WR/OT prospectet és a 2/52-vel megyünk vissza egy extra 3. körért 8-10 helyet.

Akik az én kedvenceim.

OL: Darrishaw, Jenkins egál az első körben hátrébb 2-3. körben Spencer Long vagy James Hudson fejleszthető projektek, de tényleg jó az idei class rajtuk kívül is tackleben.
Ha centert is akarunk húzni, akkor mind Dickerson, mind Meinerz teljesen jó pick lenne, hosszú évekre megoldanánk a fal közepét.

WR: Bateman jöhetne, de ami hiányzik inkább az a "short area quickness" elkapó. Mooney gyors, de még se slot WR. Viszont a két Moore közül bármelyik jöhetne. Toney nem tetszik, viszont Cornell Powell a 3-4.-ben is egy szép fogás lenne. Mély az idei class én lehet rá is dupláznák elkapóra.

CB: A Farley, Horn, Surtain 3-as top. Mögöttük inkább kihagynék egy kört és a 3-4. körben elhoznám Paulson Adebot. 2 évet játszott csak egyetemen, a 2020-as évet kihagyta. Magas, hosszú végtagú CB, jó ösztönökkel, labdaérzékkel. Fiatal, fejleszthető, simán kezdő corner kaliber mégha nem is feltétlen 2021-ben. Hátsó körös , aki tetszik az Dede Lenoir az Oregonról, se nem gyors, se nem erős, se nem jó felépítés, viszont játszani tud, és nekünk slotban is elfér a segítség. Minden áron keresek egy Bryce Callahan klónt.

QB: Sok mindent felülírhat a draft eleje, a 2. végén-3. elején Millst draftolnám, azon kívül viszont hagynám a QB posztot.


Összefoglalva én 3 variációt tartanék elfogadhatónak.
1. Feltrade 1/10-12 környékére, annak az ára idei 2. kör lehet, tán több és draftolni Fieldset vagy Lancet.
2. Letrade 1/20-ról az első kör végére, de inkább a második elejére és szerezni minimum egy extra 3. kör elejét, 2. kör végét. Szerintem ezen a drafton talentben van egy kisebb szakadék a top 15 és az utánuk levők közt.
3. 1/20-on maradni, és a 2/52-vel lemenni 2. kör legvégére, 3. kör elejére minimum egy extra 4. körért, 3. kör végéért.

A lényeg, hogy jó lenne a jelen helyeztünkben 4 db top 100-as pick legalább.
tüsi91
Én az I/20 helyett harmadik köröket kérnék és szereznék ott egy QB-t. Elkapót, az alsó körökben is jó eséllyel találsz, így falembert húznék elsőre, de csak ha értékén van. Mondjuk nálam az érték mindig elsőbbséget élvez a posztra húzással szemben.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Kevesebb és 3 hét és itt a nagy esemény.

Ki mit vár? És ki mit szeretne?

Ez a draft tele van jó tackle prospectekkel és jó elkapó prospectekkel. Nem vagyok az első körös letrade híve, mert magasan tudsz minél jobb, azonnal bevethető, magas plafonnal rendelkező játékost húzni, akiből jobb eséllyel lesz tényleg játékos. De. Most azt mondom itt mozogni kellene, ha csak egy olyan QB nem csúszik nagyon, akiért vétek lenne nem felmenni 7-8-10 helyet. Ez nálam Fields, bár a Lance picket is totál megérteném, ha 10. pickre mondjuk feltradelném. Azért megérné. Azon kívül én mennék vissza, amihez persze partner is kell. Az álom a Dolphins lenne nekem 36-ról fel mellé téve az 50. picket. De azt is tudom támogatni, ha 20-on maradunk, kihúzzuk a legjobb CB/WR/OT prospectet és a 2/52-vel megyünk vissza egy extra 3. körért 8-10 helyet.

Akik az én kedvenceim.

OL: Darrishaw, Jenkins egál az első körben hátrébb 2-3. körben Spencer Long vagy James Hudson fejleszthető projektek, de tényleg jó az idei class rajtuk kívül is tackleben.
Ha centert is akarunk húzni, akkor mind Dickerson, mind Meinerz teljesen jó pick lenne, hosszú évekre megoldanánk a fal közepét.

WR: Bateman jöhetne, de ami hiányzik inkább az a "short area quickness" elkapó. Mooney gyors, de még se slot WR. Viszont a két Moore közül bármelyik jöhetne. Toney nem tetszik, viszont Cornell Powell a 3-4.-ben is egy szép fogás lenne. Mély az idei class én lehet rá is dupláznák elkapóra.

CB: A Farley, Horn, Surtain 3-as top. Mögöttük inkább kihagynék egy kört és a 3-4. körben elhoznám Paulson Adebot. 2 évet játszott csak egyetemen, a 2020-as évet kihagyta. Magas, hosszú végtagú CB, jó ösztönökkel, labdaérzékkel. Fiatal, fejleszthető, simán kezdő corner kaliber mégha nem is feltétlen 2021-ben. Hátsó körös , aki tetszik az Dede Lenoir az Oregonról, se nem gyors, se nem erős, se nem jó felépítés, viszont játszani tud, és nekünk slotban is elfér a segítség. Minden áron keresek egy Bryce Callahan klónt.

QB: Sok mindent felülírhat a draft eleje, a 2. végén-3. elején Millst draftolnám, azon kívül viszont hagynám a QB posztot.


Összefoglalva én 3 variációt tartanék elfogadhatónak.
1. Feltrade 1/10-12 környékére, annak az ára idei 2. kör lehet, tán több és draftolni Fieldset vagy Lancet.
2. Letrade 1/20-ról az első kör végére, de inkább a második elejére és szerezni minimum egy extra 3. kör elejét, 2. kör végét. Szerintem ezen a drafton talentben van egy kisebb szakadék a top 15 és az utánuk levők közt.
3. 1/20-on maradni, és a 2/52-vel lemenni 2. kör legvégére, 3. kör elejére minimum egy extra 4. körért, 3. kör végéért.

A lényeg, hogy jó lenne a jelen helyeztünkben 4 db top 100-as pick legalább.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Ismét felröppentek a Miller trade pletykák. Totál elvagta magát a srác, és nem csak a new orleans-i esettel, hanem azzal is ahogy játszott. Mert az egy dolog, hogy szar a QB, az meg a másik, hogy Miller a saját dolgát nem végezte el. Tehetséges, lehet máshol befut, de mentálisan labilis és nem lehet rá számítani. Ha ebből kijönne egy negyedik kör az parádé lenne, de a valószínűbb inkább egy 6. kör.
tüsi91
Ilyen kaliberű játékosért, pláne akit már nem igazán látnak szivesen ott ahol van + a draft sem rossz wr szempontból - igy szvsz esélytelen a 4.kör, a 6 reálisabb igen de eleve nem tudom ki akarna tradelni érte.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ismét felröppentek a Miller trade pletykák. Totál elvagta magát a srác, és nem csak a new orleans-i esettel, hanem azzal is ahogy játszott. Mert az egy dolog, hogy szar a QB, az meg a másik, hogy Miller a saját dolgát nem végezte el. Tehetséges, lehet máshol befut, de mentálisan labilis és nem lehet rá számítani. Ha ebből kijönne egy negyedik kör az parádé lenne, de a valószínűbb inkább egy 6. kör.
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Ezt röhögve meg kellett volna adni Darnoldért, többet is
davemayer
Nekünk először azt a problémát kellene megoldani, hogy már most is legalább eggyel több túlfizetett QB-nk van, ahhoz képest amennyit egy normális GM összehoz.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Ezt röhögve meg kellett volna adni Darnoldért, többet is

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding


empty taxi
Nincs senki, de tényleg senki aki azt gondolta hogy ez létrejöhet. Esküszöm olyan mintha direkt trollkodnának, valami ilyet tudok elkepzelni hogy "igen, azt hiszitek szarok vagyunk és billeg alattunk a pad? Na akkor nesze nektek, csak azért sem akarunk javulni".

Nincs érv ami ezt a qb1 választást legitimálná, egy sem.
davemayer
Sztem de.
Foles itt megbukott, Dalton még nem.

És egyébként ez a holtszezon sztem nektek várakozason felüli, Robinson maradt, és nem lett elbaszva a csapat jövője vmi retardált QB trade-del (a la Colts)

Szóval ez egy átmeneti év, ami után Nagy kuka, Pace kérdőjel, aztán lehet keresni a QB-t. Akit akár Dalton mentorálhat majd, mert ő ezért is lett hozva, ellenben Foles ide világot megváltani jött, és akkorat égett, mint a Reichstag. Ezek után nem vele kezded el oktatni a jövőt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Free agency után, draft előtt

Én gondolom sokakkal együtt azok közé tartozok, akik viszonylag kis esélyét látták Watson vagy Wilson tradenek. Utóbbi állítólag közel volt, nem jött össze. Két cselekmény kevert port az egyik a Dalton igazolás, a másik a Fuller cut.

I. Akik nem Bears mezben kezdik a szezont

Kyle Fuller CB (9 millió dead money, 11 millió cap space)
Erről sem írok hosszabban. Szar döntés, még akkor is, ha 20 millióval teljesen egyértelmű volt, hogy nem megyünk neki vele az évnek. Lett egy nagyobb need a posztján emiatt.

Bobby Massie OT (3,9 millió dead money, 5,4 millió cap space)
Ez nem vitatható.

Buster Skrine CB (3,3 millió dead money, 2,8 millió cap space)
Különösképpen ez sem. Neki az NFL karrierje az agyrázkódások miatt szerintem véget ért.

Roy Robertson Harris DL (--> Jags, 3 év, 23,4 millió, 14 millió garantált)
Aligha volt kétséges, hogy nem fogjuk megtartani, s ez akkor is így lett volna, ha nincs drasztikus cap csökkenés. Szép UDFA pick volt, hasznos játékos, de Nichols előbbre jár, és ott van még Goldman és Hicks, 4. számú DL játékos lett volna. Elment kezdőnek. Nincs benne sem a mi, sem az ő részéről kivetni való.

Mitchell Trubisky QB (--> Bills, 1 év, 2,5 millió, 2 millió garantált)
Pontosan ennyi csapat látta benne a kezdő QB-t. S tavaly ő volt a jobb irányítónk. Rendes srác, remek jellem, nem jó játékos.

Brent Urban DL (--> Cowboys, 1 év 1,75 millió, full garantált)
Egy jobb run stuffer, de semmi egyéb. Hasznos játékos, de könnyeket hullajtani nem kell érte.

Barkevious Mingo EDGE (-->Falcons, 1 év, 1,25 millió, 1,1 garantált)
Attoachu sokkal jobb rusher, talán futás ellen gyengébb, de itt jobb játékost hoztunk, igaz drágábban.

John Jenkins NT (--> Dolphins, 1 év)
Visszatér a Phinshez, oly maradandót azért nem alkotott.

Rashaad Coward OG (--> Steelers, 1 év)
Itt sem hullajtunk könnyeket.

II. Akik még nem találtak csapatot

Cordarrelle Patterson WR/KR
Szigorúan, mint returner visszajöhetne, de nagyon olcsón. Mint offense játékos sokat nem tud hozzátenni, a helyet meg ne vegye el másoktól.

Tashaun Gipson S
Az ügynökével gondolom kivárnak, mely csapatok maradnak kezdő szintű safety nélkül a draft után. Megfelelő szinten játszott tavaly, de annyira nem jól azért, hogy kapkodjanak érte a csapatok. Lesz még helye a ligában, szerintem kezdő is lesz 2021-ben valahol.

II. Az igazolások áttekintése

Andy Dalton QB (1 év 10 millió)
Erről nem írok, felesleges még egy semmit érő vitát indítani.

Damien Williams RB (1 év, 1,5 millió, 1 millió garantált)
Pattersont leváltottuk egy igazi futóra, aki egy backup szerepkörben jól használható. Montgomery tavaly főleg Cohen kiválása után csapágyasra lett hajtva, idén jól el lehet osztani a labdacipeléseket.

Allen Robinson WR (franchise tag, 17,8 millió full garantált)
Erről sem kell sokat írni, meg kell vele egyezni egy hosszútávú szerződéssel.

Germain Ifedi OG/OT (1 év, 4,25 millió, 2,25 millió garantált)
Korrekt teljesítményt hozott tavaly mind guardként, mind tackleként, teljesen logikus lépés volt visszahozni, az ára is reális, drágának semmiképpen nem mondható. Ettől még nyugodtan lehet OT-t húzni a drafton, de ha esetleg nem jön össze instant kezdő húzása, akkor sem kell kétségbe esni.

Alex Bars OG (ERFA tender, 850k )
Nem kezdőszint ideális esetben, de sokoldalú és olcsó. Depthnek megfelel.

Elijah Wilkinson OG/OT (1 év, 987,5k caphit, 137,5k garantált)
Broncosban nem kedvelték sokan, tavaly jobb oldali tackle volt, előtte guard. Utóbbi inkább a posztja. Egy jó depth játékos olcsón. Szintén annak az előkészülete, ha netán nem jön össze tackle draft.

Mario Edwards Jr. DL (3 év, 11,6 millió, 5,5 millió garantál)
 www.spotrac.com/nfl/chicago-bears/mario-edwards-16759/
Limitált szerepkörben 4 sack, 6 TFL szép teljesítmény. Megértem, hogy nagyobb szerepet szánnak neki. Henry Melton óta nem volt egy dinamikus inside rusher a csapatban. Kár, hogy az első két meccsről eltiltott lesz.

Angelo Blackson DL (2 év, 5,5 millió, 3 millió garantált)
 www.spotrac.com/nfl/chicago-bears/angelo-blackson-16826/
Sokat nem tudunk róla, Cardinalsban viszonylag sokat játszott és a legjobb szezonja van utána. A DL depth Robertson-Harris, Urban és Jenkins távozásával meggyengült. Blackson itt nem lesz kezdő, azt a meccsenkénti 15-20 snapet kell megoldania.

Jeremiah Attaochu EDGE (2 év, 5,5 millió, 2,85 millió garantált)
 www.spotrac.com/nfl/chicago-bears/jeremiah-attaochu-14459/
Amennyiben Gipson fejlődik és be lehet dobni rotációba, akkor papíron erős edge rusher csoport alakul. (Ugye Robert Quinn?). Jó depth játékos, ha egészséges marad (nem szokott), akkor 4-5 sacket szezont simán hozni fog.

Christian Jones ILB (1 év, 987,5k caphit, 537,5k garantált)
Sokkal jobb depth játékos, mint Iyiegbuniwe vagy Woods.

Artie Burns CB (1 év, 990k)
Tavaly jött, hogy itt újraéleszti a karrierjét. Aztán elszakadt a térde. Igazából semmibe nem kerül.

Desmond Trufant CB (1 év, 1,075 millió)
Trufant még mindig kezdő potenciál, ha nem sérült. Most hogy két éve eltört az alkarja az egy dolog, a tavalyi hamstring sérülések már aggasztóbbak. Ennyiért viszont ajándék.

Deon Bush S (1 év, 990k cap hit, 750k garantált)
A szokásos igazolás, aki jelenleg kezdőnek tűnik, de majd jön elé valaki. Bush egy megfelelő 3. safety, akit még ILB-be is fel lehet rakni harmadik downos passz ellen. Olcsó, tudjuk mit tud.

DeAndre Houston-Carson S (1 év 987,5k cap hit, 137,5k garantált)
Ugyanaz mint Bush körülbelül, ST-ben hasznos. Rosteren lesz mindkettőjük.

Santos, O’Donnell duóra nem térek ki. Tavaly jók voltak, reméljük maradnak is azok.

III. Draft elé
Jelenleg az overthecap szerint 250k dollárral vagyunk a sapka alatt, a spotrac szerint ez 800-900k, a lényeg, hogy szinte teljesen ki van maxolva jelenleg az elkölthető keret. A draftra a jelenlegi pickekkel kb. 2,2-2,4 millió többlettel kell számolni, azaz a draftig is kellene némi helyet felszabadítani, arról nem beszélve, hogy év közben is kell némi lóvé, szóval egy 5-6 milliót még szabaddá kell tenni. Pláne akkor, ha szeretnénk az egyelőre alá nem író, kiváró, jobb játékosok közül valakit megszerezni.
A spórolásra lehetőségek.

Robinson szerződés: Golladay évi 18 milliót kapott, ennél Robinson drágább lesz. Én egy 3 év 60 millió / 42 garantáltat mondok, 2 void évvel a szerződése végén, a 2021-es cap hitje pedig 11 millió környéke lenne. Cap save: 6 millió
Ezzel meg is lennénk, de nézzünk további opciókat.

Miller trade/cut: George nyíltan kritizálta, ennél több nem kell. Simán eltudom képzelni, hogy valaki a drafthoz közeledve, vagy a draft napján feladjon érte egy idei vagy jövő évi hátsó köröst. Cap save (tisztán): 500k

Nick Foles trade: 2022/7. kör kondíciós pickért, ami úgy sem teljesülne. De még ennyit is ki a fene adna érte? Mint a Goff eset kicsiben. Még nekünk kéne fizetni, hogy valaki vigye el. Június 1 előtti trade esetén 5,3 millió dead money maradni és tisztán a capben 500k spórolás lenne. Június 1 utáni trade esetén idénre és jövőre is 2,67 millió dead money, de idénre 4 milliós tétel lenne megspórolva (azaz tisztán 3,2 millió). A kérdés, hogy valakire sikerül-e a semmiért is rásózni?

Robert Quinn: Jövőre 9,3 millió dead money mellett ki lehet rúgni, de spórolni lehetne több mint 6 milliót. Nem rajonganék, ha hozzányúlnának a szerződéséhez, s nem is látok rá nagy esélyt, de az idei pénzéből 4 milliót átalakítani bónusszá és azt elosztani a szerződése maradék 4 évére 1 millióval növelve az éves cap hitet még nem tűnik nagy veszteségnek. Ezzel idénre 3 milliót spórolna a csapat, jövőre meg 3 millióval drágábban tudná kirúgni.

Charles Leno: Ennek alapfeltétele, hogy olyan tackle jöjjön a drafton akit instant be lehet állítani a vak oldalra. Egy post june 1 cuttal idén több mint 8 milliót lehetne tisztán spórolni, 2,3 millió dead money mellett, jövőre pedig 2,8 milliót kellene lekönyvelni. Ennek egyébként látom realitását. Viszont ez csak június 1 után játszana.

Graham cut: Erősen valószínűtlen, ha kiakarták volna rúgni már megtették volna.

Hicks hosszabbítás: Lehetséges lenne egy hosszabbítás, viszont a bajom az, hogy ezt is megtették volna már idáig.

Lényeg a lényeg ahhoz, hogy az általam vizionált legalább 5-6 milliót még összeszedjük olyan sok reális lehetőséget nem látni. Robinsonnal új szerződés tető alá hozása elég egyértelműen a draft előtt még kellene.

IV. Needek
Nem látom most azt, hogy mi irányítóért tradelnénk felfele a drafton, nyilván sohasem lehet kizárni, mindenkit meg is néztek az egyetemi pro dayen, de ha csak valaki nem kezd irgalmatlan csúszásba, akkor ezt idén nem látom jönni. 13-14. pickre még eltudom képzelni, hogy fellépjünk valakiért, de mivel az első 4 pick szerintem QB, így odáig nem esik le a maradék.
Ugye 1/20, 2/52, 3/86 a top 3 pick, amivel rendelkezünk. Első körben maradunk a helyünkön és az általunk legjobbat fogjuk behúzni CB/OL/WR posztra. Második körben egy kisebb letradet szeretnék, ahogy csinálta Pace ezt 2016-ban és 2017-ben egy extra 4. körért. De ez csak egy bold prediction. Nekem vesszőparipám a draft pickek halmozása. Nyilván egy minőségi játékos helyett nem hoznék 4 szerb légióst, de a csapat mélységét a drafton tudod megadni, főleg olyan posztokon, ahol a beválási ráta ligaszerte nem nagy. Nem látok nagy talent különbséget a 2/52 és a 2/62 közt mondjuk, ezért is lenne jó a tavaly eltradelt 4. körös picket pótolni. Már csak azért is, mert én 4 komolyabb needet látok. Nyilván nem posztra draftolunk, hanem a legjobb játékost hozzuk el a boardról.

Needek:
QB: Aligha vitatható. Ahogy említettem nem hiszem, hogy a top QB-k elérhetőek lesznek. A középső körökben viszont ahogy hallottuk a sajtótájékoztatót is mindenképpen hoznának Dalton mögé egy irányítót. Ennek az okai is egyértelműek. Daltonnal próbálnak kihozni valamit, viszont ha ne adj Isten nem sikerül vagy megsérül, akkor egy jobb rookie teljesítménnyel lehetne legalább felmutatni valamit. Félek tőle, hogy ebből egy Kellen Mond lesz, én benne abszolút nem látom az NFL irányítót. Akit viszont nagyon kedvelek az Davis Mills. Egy másik topikban írtam már róla, majd ha még tudok nézni videót, akkor le is írom miért ő lenne az, akit draftolnék. Viszont ő még kevesebb NFL meccsen játszott, mint Trubisky és félek tőle, hogy Pacek ezt most figyelembe veszik és idehozzák a 4 évben kezdő Mondot. Trasket nem érzem ezzel a brigáddal kompatibilisnek, meg ő szerintem első kör vége, második elején ki fog menni. Mindentől függetlenül a véleményem továbbra is az, hogy QB-t az első körben hozok, minél nagyobb talentet. Mills ezért is tetszik, mert neki a talent ott van, s ha kicseréled Mac Jonesra, akkor most Mills lenne top10-be vagy annak környékére taksált.

WR: Miller 3 éve bizonyítja, hogy konzisztensen nem lehet rá számítani. Nyilván meg lehet próbálni negyedjére is, csak minek. Mély az idei class, 2. kör végén is lehet komoly tálentumot szerezni. Az 5-6. körben pedig ráduplázni, mert a Javon Wims projektet sem kellene már erőltetni, nem mintha Ridley eddig sok munkát adott volna meccs közben a védőknek. Ha már instant kezdő QB nem lesz, akkor a jövő évi QB-nak lehetne már most összerakni a tálentumot. Erre már meg is van Robinson és Mooney. Kell valaki a slotba. Miller ettől még maradhat, csak rá alapozni már nem szabadna.

OL: Nem szeretem Pacet, de logikusan járt el Ifedi visszaigazolásával. Jelenleg feltud állni a Leno-Whitehair-Mustipher-Daniels-Ifedi 5-ös, ami nem túl jó, de én továbbra is tartom, hogy ilyen QB játékkal mindenki csak rosszabb. A lényeg, hogy nincs egetverő kényszer az első körös OL picken. Ha valakiben látják a játékost, akkor nem kell gondolkodni, baloldal, jobboldal egál. Ifedi betud menni guardba, Mustipher marad csere stb. Nagyon jó az idei class ki kellene használni, hogy a jövő LT-jét megtaláljuk.

CB: Itt viszont már van egy elég komoly lyuk. Én sohasem adok arra, hogy ha valaki egészséges lesz, meg ezek a dumák, főleg olyanra, aki zsinórban két éve nem az. Johnson válla is fenetudja. Nickelben Shelley meggyőzött Titeket? Szerencsére jó pár nagyon tehetséges CB van a drafton és a valószínűsíthető QB run csak nekünk kedvez. Simán eltudom képzelni, hogy az elején CB lesz.

S igazából úgy nagyjából ennyi, ami úgy tényleg szemetszúró. Sok sikeres csapat van így az utóbbi 3-mal, csak náluk a QB stimmel. Nos nálunk nem. De továbbá, akik abból az 5 darab hátsó körösből jöhetnek.
QB: Jó lenne ha a csere QB-k nem 5+ milliót keresnének. Lásd Daniel Chase, Foles Nick. Miért ne lehetne akár duplázni?

RB: A Montgomery-Cohen-Williams hármas mellé felesleges. UDFA futókkal lehet szemezni.

TE: 5-6. körben egy projekt bőven elférne, aki idén kap egy redshirt évet. Hátha Grahamtől eltudnak lesni valamit. Graham egyébként jó mentor, meg jó ember gondolom ez is számított, hogy maradt. Kmetet is a szárnyai alá vette, tanítja helikoptert is vezetni, ettől mondjuk még a csapat pont nem lesz előrébb, de ha némi tudást átad a srácoknak, akkor tényleg a jövőben profitálhatunk.

WR: ahogy említettem hátsó körökben rá lehetne duplázni, hátha jön még egy Mooney.

OL: itt is dupla. Eltudok képzelni egy projekt OT-t az 5-6. körben vagy egy iOL-t. Ugye amikor a Saints Carl Nickset draftolta (2017-ben mi is megtettük Jordan Morgannel, 1 év után megköszönték neki a fáradalmakat).

DL: a Hicks, Goldman, Nichols, Edwards, Blackson 5-ös mögé egy fiatal csikó elfér. De DL játékos mindig elfér, ez az a poszt, ahol sokáig kell öntözgetni a játékost, hátha kifejlődik.

Edge: jövőre Quinn nem lesz itt. Miért ne?

ILB: Trevathan nem lesz gyorsabb, miért ne?

S: Jackson mellé kukázunk évről-évre, szerintem idén is ezt tesszük majd, de miért ne?

CB: Shelley meggyőzött Titeket?

Szóval húzni lehetne mindenhova, de a fő needek a QB, OL, WR, CB. Ebből az utóbbi 3-at akár hosszútávra is meglehetne oldani. Csak megint kevés a draft pick, a minőségi draft pick. A 6. körök nem azok. Akárcsak tavaly látom az esélyét, hogy a 6. körökből megpróbálunk 5. köröket csinálni. Egyet is értenék vele.
Én nem látom most már lehetetlennek, hogy Pace és Nagy marad még egy évet. Viszont ahhoz főleg Pacenek kellene egy legalább olyan, de első körrel a tarsolyban jobb draft mint a tavalyi. Úgy, hogy az első 3 pickjével húzott játékos már idén is tegyen hozzá, játsszon jól. Ha emellé még a Kmet, Johnson duó is szintet lépne, akkor azért 2 elég combos draftról beszélnénk. Nyilván sok a ha, de a 2020-as class a limitált erőforrások ellenére is jól mutat egy szezon után. Ami viszont nagyon hasznos lenne most (meg mindig), ha sikerülne olyan UDFA-kat kukázni, akiket Pace az elején talált. Robertson-Harris, Callahan. Előbbi idén kapott évi 8 milliót majdnem, utóbbi a liga top 5 slot cornere. Vagy Cam Meredith. Mustipher szép találatnak tűnik még 2019-ből és Bars is használható, csak az ember mindig többre vágyik.

Nagynak meg legalább azt kellene mutatnia, hogy tényleg a QB játék húzta le az ő zseniális képességeit és kézségeit.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"


empty taxi
Nincs senki, de tényleg senki aki azt gondolta hogy ez létrejöhet. Esküszöm olyan mintha direkt trollkodnának, valami ilyet tudok elkepzelni hogy "igen, azt hiszitek szarok vagyunk és billeg alattunk a pad? Na akkor nesze nektek, csak azért sem akarunk javulni".

Nincs érv ami ezt a qb1 választást legitimálná, egy sem.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nagy lesz a playcaller.
Gondoltam, hogy van annyira egoista, hogy visszavegye. Mindenesetre ha besül irányítóhelyzettől függetlenül, akkor egyhamar még csak OC állást sem fog kapni.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982


empty taxi
Ja Glennon is az volt 😊 Dalton is az lesz kérdés hogy meddig....

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 705 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982

tüsi91
Trufant mondjuk ennyi pénzért teljesen jó csak maradjon egészséges. A többi jó kiegészítő ember jó értéken

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Tanulságos, nem is olyan régi szakértői vélemények a QB helyzetünkről:

 www.windycitygridiron.com/2021/3/11/22326111/chicago-bears-free-agency-agent-nfl-draft-trade-russell-wilson-alex-smith-nick-foles-minshew-trask?utm_campaign=windycitygridiron&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter

Foles náluk betonbiztos jelölt, JimmyG 1 szavazat, Kellen Mond lehetséges opció, viszont Dalton valahogy kimaradt... Hogy változnak a dolgok.

Szerkesztette: mortirolo
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Mégis hogyan jöhetne Garoppolo ,amikor már így is van két túlfizetett, átlag alatti irányítónk? Megismételjük a tavalyi 10 TE-es felállást, most QB-kal? Dalton helyett Jöhetett volna két hátsó körös tehetség, de nem ezt választották. Már csak az lenne a megoldás, hogy draftolunk egy Brady-t, ami nem túl valószínű.
mortirolo
Azt honnan tudod hogy nem fog hátsó körös tehetség jönni? Például Lazor és Flip ott van a Texas A&M pro dayen megnézni Kellen Mondot... Gerappát hagyjuk már. Shanahan , akit én 100X nagyobb O gurunak tartok mint Nagyot nem tudott nyerni vele. Pedig aztán ott van futójáték egy elég durci O fallal, vannak jó elkapók egy elit TE és egy brutális védelem. Ezt gyorsan be is látták a 49-ersnél nem véletlen mentek fel a 3. helyre...
Tomcsik
Bárcsak jönne (legalább) egy olcsó fiatal és pályára is kerülne. Nekem Dalton-nal sem lenne bajom, ha mondjuk 2,5 millióba kerülne, de az hogy eddig majdnem 20 milliót költünk a semmire és még hozzunk egy harmadik drága, közepes QB-t, az már a hülyeség netovábbja lenne.
mortirolo
Vicces hogy nem láttad meg hogy én a 2 meglevő qb-ból az egyiket tradelném...
davemayer
Láttam én, csak elképzelni nem tudtom, hogy hogyan tudnánk rásózni ezt a szerződést más csapatra. Esetleg küldhetnénk vele egy első kört. 😊 JimmyG pedig szintén nem apró pénzt keres. Ha kivágnák, akkor talán ajánlana neki valaki harmad annyi fizetést, mint amit most kap: 24 millió!!!
mortirolo
Az pont egy közepes qb ára a jelenlegi ligában

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Mégis hogyan jöhetne Garoppolo ,amikor már így is van két túlfizetett, átlag alatti irányítónk? Megismételjük a tavalyi 10 TE-es felállást, most QB-kal? Dalton helyett Jöhetett volna két hátsó körös tehetség, de nem ezt választották. Már csak az lenne a megoldás, hogy draftolunk egy Brady-t, ami nem túl valószínű.
mortirolo
Azt honnan tudod hogy nem fog hátsó körös tehetség jönni? Például Lazor és Flip ott van a Texas A&M pro dayen megnézni Kellen Mondot... Gerappát hagyjuk már. Shanahan , akit én 100X nagyobb O gurunak tartok mint Nagyot nem tudott nyerni vele. Pedig aztán ott van futójáték egy elég durci O fallal, vannak jó elkapók egy elit TE és egy brutális védelem. Ezt gyorsan be is látták a 49-ersnél nem véletlen mentek fel a 3. helyre...
Tomcsik
Bárcsak jönne (legalább) egy olcsó fiatal és pályára is kerülne. Nekem Dalton-nal sem lenne bajom, ha mondjuk 2,5 millióba kerülne, de az hogy eddig majdnem 20 milliót költünk a semmire és még hozzunk egy harmadik drága, közepes QB-t, az már a hülyeség netovábbja lenne.
mortirolo
Vicces hogy nem láttad meg hogy én a 2 meglevő qb-ból az egyiket tradelném...
davemayer
Láttam én, csak elképzelni nem tudtom, hogy hogyan tudnánk rásózni ezt a szerződést más csapatra. Esetleg küldhetnénk vele egy első kört. 😊 JimmyG pedig szintén nem apró pénzt keres. Ha kivágnák, akkor talán ajánlana neki valaki harmad annyi fizetést, mint amit most kap: 24 millió!!!
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Mégis hogyan jöhetne Garoppolo ,amikor már így is van két túlfizetett, átlag alatti irányítónk? Megismételjük a tavalyi 10 TE-es felállást, most QB-kal? Dalton helyett Jöhetett volna két hátsó körös tehetség, de nem ezt választották. Már csak az lenne a megoldás, hogy draftolunk egy Brady-t, ami nem túl valószínű.
mortirolo
Azt honnan tudod hogy nem fog hátsó körös tehetség jönni? Például Lazor és Flip ott van a Texas A&M pro dayen megnézni Kellen Mondot... Gerappát hagyjuk már. Shanahan , akit én 100X nagyobb O gurunak tartok mint Nagyot nem tudott nyerni vele. Pedig aztán ott van futójáték egy elég durci O fallal, vannak jó elkapók egy elit TE és egy brutális védelem. Ezt gyorsan be is látták a 49-ersnél nem véletlen mentek fel a 3. helyre...
Tomcsik
Bárcsak jönne (legalább) egy olcsó fiatal és pályára is kerülne. Nekem Dalton-nal sem lenne bajom, ha mondjuk 2,5 millióba kerülne, de az hogy eddig majdnem 20 milliót költünk a semmire és még hozzunk egy harmadik drága, közepes QB-t, az már a hülyeség netovábbja lenne.
mortirolo
Manapság egy gány csere QB is több mint 2 milla szóval nem reális. Dalton nem a hosszú távú megoldás ez tény, de jobb lesz mint Foles vagy Trubisky volt. Mindenki nagy dobásra várt így Dalton úgy mond csalódás, de feledjük hogy éveken keresztül kezdő szintű QB volt a Bengalsban. Többszörös pro bowler és amikor megfelelő csapat volt körülötte akkor PO-ba vitte a Bengalst. Nem elit QB, nem egy Mahomes vagy Rodgers viszont egy átlagos kezdő szintjét simán megüti. Emlékszünk hogy sírtunk itt a topicban 2 éve hogy ha csak egy közepes QB volna... Na az most van...
Tomcsik
Ezt még el is hinném neked (bár én a bengalsos szereplését sem így minősíteném) ha nem lett volna a tavalyi játéka a cowboysban, ami megmutatta hogy már/soha nem volt közepes qb. Alex Smith az közepes qb volt, tőle várhattál egy masszív közepes teljesítményt.
davemayer
Az a tavalyi Cowboys egy kalap szar volt tele voltak sérültekkel meg a D ami nevek alapján nem volt rossz meg sehol nem volt... Én Daltont pont hogy a Bengalsos évei alapján ítélem meg semmint ahogy tavaly beugrott a Dallasban. Félre ne értsd mint írtam is nem ő a jövő, nem egy elit QB viszont a Foles-Trubisky duóhoz képest szerintem jobb lesz...
Tomcsik
Te, és ha a tavalyi cowboys egy kalap szar volt minket most hova predesztinálsz? Na ugye.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal