Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 3 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 382
Senki nem adott volna csak egy 7. kört? Nehezen hihető, de ezek szerint így van.

Nagy és Pace amint látjuk agresszív akart lenni, csak semmi nem sikerült nekik. S talán így a legjobb nekünk.
tüsi91
Most kapaszkodj meg! Fullernek máris van új csapata!

iktriad
adta magát
ricsiii83
És kevesebbért, mint mi hoztuk PP-t...
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 358 — "Grammar maci"
Fangio felismeri a minőséget, pláne ha újra találkozik vele. Kinézem belőle hogy még ugyanaz a telója is mint amikor itt volt így benne volt Fuller száma.

Szánalmas és védhetetlen amit Pace és Nagy összehozott ebben az offseasonben. Mondanám hogy majd kihúznak egy korszakos irányítót de 1. az nekik nem megy 2. nincs OL továbbra sem

És így hogy Hicks lelép a védelem is sokat gyengül, meglepne ha mások nem kérnének tradet. Itt, ez a pillanat smikor leigazolták Daltont és ami utána történt, ez beverte az utolsó szöget is a koporsójukba.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 965
Senki nem adott volna csak egy 7. kört? Nehezen hihető, de ezek szerint így van.

Nagy és Pace amint látjuk agresszív akart lenni, csak semmi nem sikerült nekik. S talán így a legjobb nekünk.
tüsi91
Most kapaszkodj meg! Fullernek máris van új csapata!

iktriad
adta magát
ricsiii83
Az kevesebb, mint Dalton. Állítólag mi 7-et ajánlottunk...
több mint 3 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Senki nem adott volna csak egy 7. kört? Nehezen hihető, de ezek szerint így van.

Nagy és Pace amint látjuk agresszív akart lenni, csak semmi nem sikerült nekik. S talán így a legjobb nekünk.
tüsi91
Most kapaszkodj meg! Fullernek máris van új csapata!

iktriad
adta magát

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 203 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Senki nem adott volna csak egy 7. kört? Nehezen hihető, de ezek szerint így van.

Nagy és Pace amint látjuk agresszív akart lenni, csak semmi nem sikerült nekik. S talán így a legjobb nekünk.
tüsi91
Most kapaszkodj meg! Fullernek máris van új csapata!
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Senki nem adott volna csak egy 7. kört? Nehezen hihető, de ezek szerint így van.

Nagy és Pace amint látjuk agresszív akart lenni, csak semmi nem sikerült nekik. S talán így a legjobb nekünk.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 203 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kyle Fuller hivatalosan is elküldve.

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 203 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megnyugtató, hogy vannak nálunk hülyébb helyek is. Vajon mennyi lehet most Watson ára?
mortirolo
Nem lesz olyan GM, aki kiteszi a cerkáját a törölközőből az asztalra.

Willie Parker
A Patsnél a tulaj Kraft szerintem pacsizna és sztorizgatna Watsonnal hasonló élményekről...
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 770
Megnyugtató, hogy vannak nálunk hülyébb helyek is. Vajon mennyi lehet most Watson ára?
mortirolo
Semmi, mert ezek után senki nem fogja zaklatni őt az ajánlatokkal.

Nem lesz olyan GM, aki kiteszi a cerkáját a törölközőből az asztalra.

Még egy kicsit masszírozzák a dolgot és a ligában sem lesz helye kb
több mint 3 éve
Hope San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 138
Megnyugtató, hogy vannak nálunk hülyébb helyek is. Vajon mennyi lehet most Watson ára?
mortirolo
Adok érte egy JG-t meg egy McGlincheyt
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 965
Megnyugtató, hogy vannak nálunk hülyébb helyek is. Vajon mennyi lehet most Watson ára?
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 965
Én úgy gondolom, hogy a szakmai stáb (GM, HC...) azért kapja a fizetését, hogy ár-érték arányban a legtöbbet hozzák ki a lehetőségekből. Abban semmilyen hozzáadott értéket nem látok, hogy 3 első kört, 1 harmadikat és két kezdőt felajánlanak Wilsonért, mert ezt bárki közülünk meg tudja tenni. Ezek az emberek 10 milliókat keresnek és közben 100 milliókat herdálnak el. Szerintem, ha a PFF alapján beizzítanánk egy szoftvert még azzal is előbbre tartanánk, mint ezekkel. Év elején beszéltünk itt arról, hogy nem lehet Őket kitenni, mert magas a fizetésük, ami igaz, de a károkozás mértéke jóval meghaladja azt.
több mint 3 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 250
[/quote=mortirolo]

Az a negyedik kör pont jó lenne egy Prescott-ra, a harmadik meg egy Wilsonra. 😊 Más esélyünk már úgysincs.

Persze Trevis Gipson is lehet belőle.
[/quote]Ok, ha így nézzük bármelyik 6. kör jó lehet egy Bradyre... 😉

Szerkesztette: SirPub

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 965
Shaheenért végül 6. körös pick jött, ezzel 4 db 6. kör van a drafton az 1/20, 2.kör, 3.kör és 5.kör mellett. Legalábbis egyelőre.
tüsi91
4 hatodikkal be lehet menni a 4. be 😊
Tomcsik
Round 1, Pick 20
Round 2, Pick 52
Round 3, Pick 83
Round 5, Pick 164
Round 6, Pick 204
Round 6, Pick 208 (via Shaheen trade with Miami)
Round 6, Pick 221 (compensatory)
Round 6, Pick 228 (compensatory)

Az a negyedik kör pont jó lenne egy Prescott-ra, a harmadik meg egy Wilsonra. 😊 Más esélyünk már úgysincs.

Persze Trevis Gipson is lehet belőle.

Szerkesztette: mortirolo
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Shaheenért végül 6. körös pick jött, ezzel 4 db 6. kör van a drafton az 1/20, 2.kör, 3.kör és 5.kör mellett. Legalábbis egyelőre.
tüsi91
4 hatodikkal be lehet menni a 4. be 😊

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Shaheenért végül 6. körös pick jött, ezzel 4 db 6. kör van a drafton az 1/20, 2.kör, 3.kör és 5.kör mellett. Legalábbis egyelőre.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Jött Desmond Trufant CB azonnal.
1 évre.
Tavaly alig játszott a Lionsban sérülések miatt.
tüsi91
Trufant egy jó CB csak évek óta nem egészséges. Jaylon is váll gondokkal küzd. Kiváncsi vagyok mennyit adunk neki, főleg hogy mennyi a garantált...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jött Desmond Trufant CB azonnal.
1 évre.
Tavaly alig játszott a Lionsban sérülések miatt.
több mint 3 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 382
.

Imádok Bears szurkoló lenni. Itt mindig történik valami újabb épületes baromság, amire nem gondoltunk volna. Most például, már azelőtt véget ért a szezon, mielőtt elkezdődött.
mortirolo
Miiiiért? Mi van ha Daltont kipofozzátok? 😉🙄
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A baj két alapvetés.

1. Trubisky jó lesz.
2. A cap mindig nő.

1. Trubisky rossz lett. A csapat felturbózása a championship window miatt megtörtént. A cap elszállt.
2. Bejött a válság.

Én ettől függetlenül egyet értek veled, Dalton-Fuller nagyon rossz csere. Ugyanakkor nem látom, hogy Fuller miért jelentene mondjuk plusz 3 győzelmet.
tüsi91
Nem 3 győzelmet, hanem 3 plusz vereséget fog jelenteni Fuller hiánya, amikor majd konzisztensen a helyére fognak dobálni.
Trinity
S egyébként most minden belekötés nélkül 10en fogunk játszani? Nyilván lesz visszaesés, de mondjuk azt kizarja mindenki, hogy egy középszar kezdőt tudunk találni?

Én nekem sem tetszik, ami itt zajlik higgyétek el és egyetértek veletek, hogy hihetetlen dilettalizmus, ami itt megy. Viszont én nem hiszem, hogy egy jól működő, jól felepitett csapatba ronditottak bele.

Ami Folest illeti. Vállalhatatlan tartják szerintem.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 965
Dalton miatt ugrott egy 5. kör. Hanyadik körben is választottuk Mooney-t?...
Fuller-t nem tradeljük, hanem kivágjuk, így érte sem jön kompenzáció.

Imádok Bears szurkoló lenni. Itt mindig történik valami újabb épületes baromság, amire nem gondoltunk volna. Most például, már azelőtt véget ért a szezon, mielőtt elkezdődött.
több mint 3 éve
Trinity San Francisco 49ers 5
A baj két alapvetés.

1. Trubisky jó lesz.
2. A cap mindig nő.

1. Trubisky rossz lett. A csapat felturbózása a championship window miatt megtörtént. A cap elszállt.
2. Bejött a válság.

Én ettől függetlenül egyet értek veled, Dalton-Fuller nagyon rossz csere. Ugyanakkor nem látom, hogy Fuller miért jelentene mondjuk plusz 3 győzelmet.
tüsi91
Nem 3 győzelmet, hanem 3 plusz vereséget fog jelenteni Fuller hiánya, amikor majd konzisztensen a helyére fognak dobálni.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
A baj két alapvetés.

1. Trubisky jó lesz.
2. A cap mindig nő.

1. Trubisky rossz lett. A csapat felturbózása a championship window miatt megtörtént. A cap elszállt.
2. Bejött a válság.

Én ettől függetlenül egyet értek veled, Dalton-Fuller nagyon rossz csere. Ugyanakkor nem látom, hogy Fuller miért jelentene mondjuk plusz 3 győzelmet.
tüsi91
Amúgy azzal sincs bajom hogy Fuller, Hicks megy de hogy semmit nem tudsz értük kapni? Meg ezzel kb azt mondod hogy ok rebuild, akkor viszont nem tologatok megint pénzt a jövőbe, meg nem hozom Daltont 10 milláért, rebuildhez tökéletes lett volna Foles is. Nem nagyon értem hogy Pace most mit is akar. Ha amúgy resetet nyomuk akkor nem értem George hogy adott erre Pacenak egy esélyt...

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A baj két alapvetés.

1. Trubisky jó lesz.
2. A cap mindig nő.

1. Trubisky rossz lett. A csapat felturbózása a championship window miatt megtörtént. A cap elszállt.
2. Bejött a válság.

Én ettől függetlenül egyet értek veled, Dalton-Fuller nagyon rossz csere. Ugyanakkor nem látom, hogy Fuller miért jelentene mondjuk plusz 3 győzelmet.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Most egy dolgot azért felvetek. Egyértelműen nagyon sajnálja az ember mind Fullert, mind Hickset, és nehéz is elfogadni, de mennyit is értünk el azzal, hogy a védelembe bele volt pumpálva a lóvé? Nem értek feltétlen egyet a Dalton igazolassal, és azzal sem hogy Graham még rosteren van, de tetszik nem tetszik el kell kezdeni egy NFL offenset összerakni, és a pénzt nem a védelembe pumpálni.

Ifedi szerződés ekézését nem értem amúgy. Hozott egy átlagos teljesítményt mind guardban, mind tackleben. Azt meg abszolút megértem, hogy nem akartak belemenni úgy a draftba, hogy 1 OT van rosteren. Ez a 4,25 millió meg nem olyan vészes összeg.
tüsi91
Nem Ifedi a baj, hanem hogy egy Fullert kivágsz Daltonért és Ifediért...Sokkal inkább Quinn 70 millio, az utolsó szar QBk-ra kidobott 100 milliók. Trevathan szerződése, Graham 7 millája... Na ezek a legnagyobb bajok. És ezek vezettek oda hogy egy Fullert cutolsz és még csak egy picket se tudsz kisajtolni a dologból...

Szerkesztette: Tomcsik