Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tragikus szezon elé nézünk, de legalább eldőlt hogy nem kell sokat Négizni már.
davemayer
Relatív, hogy mit értünk tragikus alatt. Én továbbra is valahol 6-9 győzelem közé teszem a csapatot.

Flacco közben aláírt az Eagleshöz, ami azt jelenti, hogy a bedobott, megszellőztetett Foles-Eagles trade az dugába dőlt. Kirúgni sem tudod egy ilyen hulladék teljesítmény után, ez mindennek a legalja.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 348 — "Grammar maci"
A Bears hivatalos twitter accountja szerint megvan az új kezdő QB.

iktriad
Sztem tudod hogy a régi Velencében mit csináltak a rossz hir hozójával... 😉

Tragikus szezon elé nézünk, de legalább eldőlt hogy nem kell sokat Négizni már.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 195 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Bears hivatalos twitter accountja szerint megvan az új kezdő QB.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
A futó szekción nem hiszem, hogy múlni fog. Ez a Montgomery, Cohen, Williams hármas erős. Jó igazolás ez is.
tüsi91
Mahomes nélküli KC akarunk lenni úgy néz ki, nem sok jót ígér, de az tény hogy papiron ez egy jó RB trió
davemayer
Hát igen de az sem mindegy milyen fal van előttük...

több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 348 — "Grammar maci"
A futó szekción nem hiszem, hogy múlni fog. Ez a Montgomery, Cohen, Williams hármas erős. Jó igazolás ez is.
tüsi91
Mahomes nélküli KC akarunk lenni úgy néz ki, nem sok jót ígér, de az tény hogy papiron ez egy jó RB trió

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A futó szekción nem hiszem, hogy múlni fog. Ez a Montgomery, Cohen, Williams hármas erős. Jó igazolás ez is.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
 nfltraderumors.co/bears-signing-rb-damien-williams-to-one-year-deal/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Jones cserének vet minért teljesen jó. Tapasztalt, a Lionsba sok meccsen volt kezdő. KPL és Kwiatkoski elvesztése után az ILB depth gyenge volt. Emlékezzünk amikor a szezon végén kiesett Roquan és Woods ugrott be. Iggy meg sehol nincs szóval kelett egy jobb csere ...

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Lionsban jobbára kezdő volt, nálunk meg főleg a sérülések miatt. Átlagban 50% feletti snaparánnyal szerepelt, szóval látott már NFL meccset közelről.

Erősen O heavy draft várható úgy néz ki. Egy safety és egy corner érkezését még várom a piacról.
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 486 — Bears & Illinois fan
Cristian Jones is back. wao vajon mi tetszhet most nekik rajta ami 4 eve nem tetszett?
ricsiii83
Az hogy most veterán minimumért vagy ahhoz nagyon közeli szerződéssel visszajött - legalábbis gondolom én-, nem fizettünk neki 3 milliót. ILB depth, jelenleg senki használható nem volt rosteren. Az új DC ismeri, lehet ő pl nagyon szerette is. Jó ST játékos, és bár nem a legélesebb kés a fiókban, de csere linebackernek teljesen ok.
Én értem, hogy most hatalmas divat mindenbe belekotni, amit a GM csinál, de ez a Jones igazolás teljesen rendben van.

Visszajött Houston-Carson is. ST egyik kulcsembere valamint a védelembe is dime csomagokban fel lehet küldeni.

Megy a keret feltöltése főleg a védelemben.
tüsi91
Jones pár éve még kezdett is pár meccsen, nem?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Cristian Jones is back. wao vajon mi tetszhet most nekik rajta ami 4 eve nem tetszett?
ricsiii83
Az hogy most veterán minimumért vagy ahhoz nagyon közeli szerződéssel visszajött - legalábbis gondolom én-, nem fizettünk neki 3 milliót. ILB depth, jelenleg senki használható nem volt rosteren. Az új DC ismeri, lehet ő pl nagyon szerette is. Jó ST játékos, és bár nem a legélesebb kés a fiókban, de csere linebackernek teljesen ok.
Én értem, hogy most hatalmas divat mindenbe belekotni, amit a GM csinál, de ez a Jones igazolás teljesen rendben van.

Visszajött Houston-Carson is. ST egyik kulcsembere valamint a védelembe is dime csomagokban fel lehet küldeni.

Megy a keret feltöltése főleg a védelemben.
több mint 3 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Cristian Jones is back. wao vajon mi tetszhet most nekik rajta ami 4 eve nem tetszett?

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tudjátok, mi a röhej? Hogy nem sokkal lett gyengébb a csapat összességében, egy jó drafttal simán elérhetjük a tavalyi szart.....

Remélem az viszont már nem védi meg a vezetőség seggét. itt egy minimum 11-12 gyózelmes alapszakasz jelenthetné nekik a túlélést és legalább egy kör a PO-ban. Tehát jövőre kezdjük újra előről......😕
csi77
Szerintem mindenképp gyengült a csapat, morált tekintve egyértelműen. Mi is, de a játékosok is jól látható koncepciót, előrelépést vártak, ahelyett lett most ez.
davemayer
Ebből a szituációból jól látható koncepciót kihozni szerintem lehetetlen.

Érkezett Elijah Wilkinson a Broncostól. Tűrhető backup RG/RT.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 348 — "Grammar maci"
Tudjátok, mi a röhej? Hogy nem sokkal lett gyengébb a csapat összességében, egy jó drafttal simán elérhetjük a tavalyi szart.....

Remélem az viszont már nem védi meg a vezetőség seggét. itt egy minimum 11-12 gyózelmes alapszakasz jelenthetné nekik a túlélést és legalább egy kör a PO-ban. Tehát jövőre kezdjük újra előről......😕
csi77
Szerintem mindenképp gyengült a csapat, morált tekintve egyértelműen. Mi is, de a játékosok is jól látható koncepciót, előrelépést vártak, ahelyett lett most ez.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 348 — "Grammar maci"
Attaochu érkezett. OLB dephtnek mem rossz

 twitter.com/chicagobears/status/1373768095580426242?s=21
Tomcsik
Amennyire látom a stratégia az, hogy olcsó, de használható játékosokkal feltöltik a védelmet a piacon és tippre a draft első 3 körében nem igen kell scoutolni a védőjátékosokat.

Ez a srác Mingonál jobb játékos, legalább 4 meccset kihagy szezononként, ettől függetlenül az a 2-3 millió, amit kaphat teljesen megfelel. Bár én örülnék neki, ha Gipson futna be inkább. Mutatott jó dolgokat, de nem igen játszatták. Mindenesetre tavaly említették, hogy Quinn akkor a legjobb, ha a snap száma 50-60% körül van, hát bazdmeg arra nem fizetsz ennyit mondjuk. Pass rusherből sose elég viszont, ez meg az én vesszőparipám, szóval én ezt egy jó igazolásnak tartom.
tüsi91
Passrush hihetetlenül háttérbe szorult a holding eltüntetésével, én tuti nem invesztálnék bele már.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 348 — "Grammar maci"
Attaochu érkezett. OLB dephtnek mem rossz

 twitter.com/chicagobears/status/1373768095580426242?s=21
Tomcsik
Amennyire látom a stratégia az, hogy olcsó, de használható játékosokkal feltöltik a védelmet a piacon és tippre a draft első 3 körében nem igen kell scoutolni a védőjátékosokat.

Ez a srác Mingonál jobb játékos, legalább 4 meccset kihagy szezononként, ettől függetlenül az a 2-3 millió, amit kaphat teljesen megfelel. Bár én örülnék neki, ha Gipson futna be inkább. Mutatott jó dolgokat, de nem igen játszatták. Mindenesetre tavaly említették, hogy Quinn akkor a legjobb, ha a snap száma 50-60% körül van, hát bazdmeg arra nem fizetsz ennyit mondjuk. Pass rusherből sose elég viszont, ez meg az én vesszőparipám, szóval én ezt egy jó igazolásnak tartom.
tüsi91
Passrush hihetetlenül háttérbe szorult a holding eltüntetésével, én tuti nem invesztálnék bele már.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 486 — Bears & Illinois fan
Tudjátok, mi a röhej? Hogy nem sokkal lett gyengébb a csapat összességében, egy jó drafttal simán elérhetjük a tavalyi szart.....

Remélem az viszont már nem védi meg a vezetőség seggét. itt egy minimum 11-12 gyózelmes alapszakasz jelenthetné nekik a túlélést és legalább egy kör a PO-ban. Tehát jövőre kezdjük újra előről......😕

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Attaochu érkezett. OLB dephtnek mem rossz

 twitter.com/chicagobears/status/1373768095580426242?s=21
Tomcsik
Amennyire látom a stratégia az, hogy olcsó, de használható játékosokkal feltöltik a védelmet a piacon és tippre a draft első 3 körében nem igen kell scoutolni a védőjátékosokat.

Ez a srác Mingonál jobb játékos, legalább 4 meccset kihagy szezononként, ettől függetlenül az a 2-3 millió, amit kaphat teljesen megfelel. Bár én örülnék neki, ha Gipson futna be inkább. Mutatott jó dolgokat, de nem igen játszatták. Mindenesetre tavaly említették, hogy Quinn akkor a legjobb, ha a snap száma 50-60% körül van, hát bazdmeg arra nem fizetsz ennyit mondjuk. Pass rusherből sose elég viszont, ez meg az én vesszőparipám, szóval én ezt egy jó igazolásnak tartom.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Attaochu érkezett. OLB dephtnek mem rossz

 twitter.com/chicagobears/status/1373768095580426242?s=21

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Abszolút elfogadom a véleményed.
Igazából mindketten, mindannyian tudjuk, hogy ez nem Pace, nem Nagy. Ezt a szituációt azok idézték elő, akik januárban valamiért úgy döntöttek, hogy maradjon ez a felállás.
Pace tényleg megpróbált mindent, legalábbis a nagy bummot. Nem jött be. Szerintem a szögek eddig is benn voltak.

Egyelőre az elején vagyok, de bele-belenézegettem Dalton Dallas meccseibe, passzaiba.
Tudom, hogy nem fogadod el a véleményem, nem is zavar, s igazából emiatt nem feccölök bele különösebb energiát, hogy megmutassam. A 2020-as Dalton is előrelépés a poszton. Nem kevéssel. Játékolvasásban és RPO futtatásban számomra biztosan. Én nekem megmondom őszintén mindig az volt a fejemben, hogy ő egy nudlikaru srác, s ebben is meglepett. Nem dinamit karú és a hosszú labdái hát khmmm, de van a karjában kakaó. Pocket presence szerintem teljesen ok, és a Cowboys fala is romokban volt tavaly. Nem megoldás egyértelműen hosszútávon, de nem mondom, hogy nem értem miért hozták. Folest szerintem eladnák szívesen, csak nagyon fogadó csapat nincs, pedig a fizetése amit be kellene vállalni az már idénre minimális. Trubisky pedig hát annyit kapott, ami még egy csere QB-nak is sem sok, bár szerintem ő inkább előnybe részesítette, jogy egy jó közegben felépítsék. Summa summarum a Bearsnek Cutler óta nincs NFL kaliberű irányítója, s ő sem volt a jók közelében, legalábbis tartósan nem. De ez a Glennon, Trubisky, Foles színvonal ez tisztán csere QB szint, vagy az sem.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 348 — "Grammar maci"
Dalton 5,5 milliós cap hittel rendelkezik 2021-re. Ez nem a világvége.
Nem mi vagyunk az egyetlen csapat, akik áldozatok nélkül nem tudták megoldani , hogy az előre betervezett 2021-es salary caphez képest legalább 25 millióval kisebb plafonhoz kellett alkalmazkodni.
Nyilván akkor sem Fuller elküldésével kellett volna spórolni, csak most üt vissza az elmúlt évek pénzköltésre, s egy lapra feltevése, hogy a rookie QB fizetése nyit egy lehetőséget. Csak ez a lehetőség sosem volt ott. Ennek a kezdeti nem felismerése vezetett idáig, amire bónuszként rájött a pandémia.

Nem akarom védeni őket, ők megpróbáltak idehozni egy jó QB-t most, nem tudták. Most akkor a saját keserű piruláikat le kell nyelniük.
Amit most látunk az 2017 április végén indult el.
tüsi91
Tüsi, managelni egy ilyen csapatot nem csak sport, politika is. Azt meg tudom emészteni ha nem sikerül idehozni Wilsont vagy Watsont hiszen az mindkettő ára brutális és az egyiket nem is akarják elengedni. De Dalton idehozatala tipikus politikai öngyilkosság, a csávót joggal le lehet irni még mielőtt belépne a Halas Hallba, ahogy irtam, nincs egy érv mellette. Ha kitették volna Folest és azt mondják hogy hozunk egy rookiet és mellé kell backupnak Foles helyett Dalton arra csak simán azt mondtam volna hogy felesleges faszság, de 10 perc múlva senkit sem érdekelt volna. De így, hogy kvázi láthatóan vészmegoldásként hozták Foles MELLÉ (jelenleg én semmilyen cutról nem hallottam tervben sem) ez ütötte ki mindenkinél a biztosítékot. Mutogathatunk a jelenlegi qb helyzetre, de a legutolsó vészmegoldásom jelenleg a ligában levő qb-k közül Darnold maximum, nem a már leírt Dalton. Ha Darnoldért nyomnak egy túlfizetett tradet és innentől azt mondják hogy a Darnold+Foles kettőssel megyünk neki az évnek az ezerszer jobban fest mint ez a mostani helyzet. Itt, ez a döntés volt az utolsó szög a koporsójukban, ha a 2 jómadár mellé meg még magasan hoznak is egy rookiet akkor meg végképp nevetség tárgya lesznek a ligán belül - ja, kb már most azok...

Nagy művészet volt így elcseszni ezt az offseasont.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 965
Velük (és a még lentebb rangsoroltakkal) lehet megmenteni a szezont:
Justin Fields, Trey Lance, Mac Jones, Kyle Trask, Kellen Mond, Jamie Newman, Ian Book.. Folest vissza kellene küldeni Philadelphia-ba (ott könnyű lenne eladni, hogy Ő kell a csapatnak) és felcsere nélkül hozni két fiatalt.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hicks nélkül a védőfalba csináltak volna egy méretes needet. A corner piac sokkal mélyebb. Trufant egy nagy kérdőjel, de mind Jaylon, mind Trufant inkább press man corner, s ha esetleg erre fele tolódna el a védelem, akkor ez egy halványabban logikusabb döntésnek tűnhet.

Fuller alku pozícióban volt, mert a fizetésével tudta hogy nem megy neki a csapat 2021nek. Nem ment bele az ajánlatba, innentől nem volt opció. S ezt ő is tudta.

Nyilván én is Grahamet rúgtam volna ki, vita nélkül. De most azt láttuk, hogy mit értünk el a védelemmel.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Mondjuk ha Denverben bele ment egy év 9 millába akkor itt nem tudtuk volna valahogy megoldani hogy hosszabbítson és csökkentse az idei cap hitjét? Kivágod Grahamet 7milla és ha megoldás Fullerrel hogy az idei cap hitje olyan 12-14 milla akkor megvagy. Hickset imádom. Személyesen is találkoztam, beszélgettem vele pár percet. Nagyon közvetlen és vicces figura. De ha már egy D játékost ki kellett tenni akkor inkább ő mint Fuller. Hicks öregebb mostanában többször volt sérült és a D line sokkal mélyebb. Goldman visszatér ès Nichols sokat fejlődött. Hicks +Graham 17 milla spórolás minimális dead money. Fuller 11 milla spórolás nagyobb dead money és csináltál egy iszonyat nagy lyukat a roosteren...

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Dalton 5,5 milliós cap hittel rendelkezik 2021-re. Ez nem a világvége.
Nem mi vagyunk az egyetlen csapat, akik áldozatok nélkül nem tudták megoldani , hogy az előre betervezett 2021-es salary caphez képest legalább 25 millióval kisebb plafonhoz kellett alkalmazkodni.
Nyilván akkor sem Fuller elküldésével kellett volna spórolni, csak most üt vissza az elmúlt évek pénzköltésre, s egy lapra feltevése, hogy a rookie QB fizetése nyit egy lehetőséget. Csak ez a lehetőség sosem volt ott. Ennek a kezdeti nem felismerése vezetett idáig, amire bónuszként rájött a pandémia.

Nem akarom védeni őket, ők megpróbáltak idehozni egy jó QB-t most, nem tudták. Most akkor a saját keserű piruláikat le kell nyelniük.
Amit most látunk az 2017 április végén indult el.