Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Wright -> Vikings

Kendall Wright finished ranked as @PFF 40th-best WR and he had the highest catch-rate percentage (80.4) of any receiver in the league out of the slot last season.

Szerintem baromság volt elengedni.
Bazzani
Sztem rosteren se lett volna helye. Kizárólag slotban játszik, blokkolni semmenyire sem tud (hamár mindenki az RPO-ra rejszol), igazoltál hármat, Meredith a negyedik, talán White helyére maradhatna, és ott van még mindenki Bellamyja, de meccseken sztem 5 elkapó 4 TE lesz aktiválva, szóval.

Azt persze más kérdés, hogy Meredithben menyire bízok, Bellamyt mennyire szeretem, és White-ot milyen jónak tartom, Robinson igazolását pedig mekkora ötletnek. Ezeket leszámítva, tényleg, maximum nagyítóval. De egy lassú léptű slot elkapó nem lenne gyógyír a bajokra. Ha Robinson szeptemberben még pályára se tud lépni, na akkor fogok kacarászni.
füligjimmy
Majd amikor a Vikingsban parádésan fog játszani akkor meglátjuk mennyire lesz őszinte a mosolyunk.

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Wright -> Vikings

Kendall Wright finished ranked as @PFF 40th-best WR and he had the highest catch-rate percentage (80.4) of any receiver in the league out of the slot last season.

Szerintem baromság volt elengedni.
Bazzani
Sztem rosteren se lett volna helye. Kizárólag slotban játszik, blokkolni semmenyire sem tud (hamár mindenki az RPO-ra rejszol), igazoltál hármat, Meredith a negyedik, talán White helyére maradhatna, és ott van még mindenki Bellamyja, de meccseken sztem 5 elkapó 4 TE lesz aktiválva, szóval.

Azt persze más kérdés, hogy Meredithben menyire bízok, Bellamyt mennyire szeretem, és White-ot milyen jónak tartom, Robinson igazolását pedig mekkora ötletnek. Ezeket leszámítva, tényleg, maximum nagyítóval. De egy lassú léptű slot elkapó nem lenne gyógyír a bajokra. Ha Robinson szeptemberben még pályára se tud lépni, na akkor fogok kacarászni.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Wright -> Vikings

Kendall Wright finished ranked as @PFF 40th-best WR and he had the highest catch-rate percentage (80.4) of any receiver in the league out of the slot last season.

Szerintem baromság volt elengedni.
Bazzani
Igazad van. Ok hogy hoztunk egy csomó új játékot Trubiskynek, de azért Wright volt a legjobb elkapója tavaly és már volt egy kialakult összhang, bizalom közöttük. Ezt nem feltétlen vettem volna el a másod éves QB-től. Ráadásul még benne lehet a pakliban hogy Meredithet is elveszítjük. Többen is érdeklődnek ( Saints, Ravens, Colts) ...

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Wright -> Vikings

Kendall Wright finished ranked as @PFF 40th-best WR and he had the highest catch-rate percentage (80.4) of any receiver in the league out of the slot last season.

Szerintem baromság volt elengedni.

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Egy kis érdekesség. Trubisky volt a 3. leghatékonyabb QB tavaly a 3. és hosszú szituációknál... Mondjuk szinte csak 3&hosszúra volt passzjátékunk szóval ez nem annyira meglepő 😊

 pbs.twimg.com/media/DZdrQMMXUAARuX7?format=jpg&name=medium

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Számomra egészen elképesztő, hogy fenemód dicsérik Ryan Pacet ezért az offseason tevékenységért.

Nem kezdek el kötekedni azon, hogy Allen Robinson, Trey Burton, Taylor Gabriel megérte-e, van egy offensive elképzelés ahhoz igazoltak a piacról. Ez még rendben is van.

Az, hogy Dion Sims pénze miért nem volt jó Sittonra már nehezebben emészthető, de tegyük fel, hogy a támadófal sémába nem passzolt Sitton.

No de a védelmi oldalon a csapat nemcsak, hogy egy dekányit sem erősödött, hanem NFL mérkőzésen bevethető játékosokból konkrétan darabra is alig van meg. Egészen elképesztő és nevetséges. Mintha nem fogyott volna el a csapat az elmúlt 3 évben bizonyos posztokon az 5. meccsre, holott már szezon előtt is látható volt, hogy mennyire vékony (és szar) a felhozatal.

DL:
Távozott: Unrein (Bucs)
Érkezett: -
Now: Hicks, Goldman, Bullard, Robertson-Harris, Coward

Unrein felturbózta magát egy vállalható rotációs játékossá főleg futás ellen, ez a piacon 3 milliót ér. A helyére egyenlőre az NFL meccsen pályára nem lépő Rashaad Coward lép a depth charton. Ez számomra nem kielégítő.

OLB:
Távozott: McPhee (Redskins), Young, Houston
Érkezett: Lynch (49ers)
Maradt: Acho
Now: Floyd, Lynch, Acho, Jones, Irving


McPheere nem lehetett építeni ez rendben van, Young vagy Houston egyike persze elférne a rosteren. Lynch egy olyan játékos, aki 18 meccsről hiányzott az elmúlt szezonban, ala McPhee, s jó szezonja 2 éve volt, ala McPhee. Még az a szerencse, hogy Floyd nem hagyott ki 5 meccset mindkét eddigi szezonjában. Én azt is elhiszem, hogy a piac nincs teli passrusherekkel, s a drafton fő prioritás lesz az edge rusher. De ez eddig akkor is elégtelen.

ILB:
Távozott: Jones (Lions), Freeman
Érkezett: -
Maradt: Timu
Now: Trevathan, Kwiatkoski, Timu, Anderson

Trevathan is kihagyott vagy 10 meccset mióta itt van, Anderson használhatatlan, Timunak van esze, de fizikálisan nem NFL színvonal, Kwiatkoski eddig annyit mutatott, hogy egy megfelelő csere. Elégtelen.

CB:
Távozott: -
Érkezett: Mincy (Kanada)
Maradt: Fuller, Amukamara, Cooper, Callahan, McManis
Now: Fuller, Amukamara, Callahan (NCB), Cooper, LeBlanc, Hall, McManis, Mincy, Grant

Legalább itt maradt mindenki. Vonatkoztassunk el attól, hogy amit Coopertől láttunk tavaly az nem üti meg a szintet, de papíron van egy tapasztalt szélen bevethető 3. CB, van két jó nickel corner. Hall eddig kuka, McManis ST miatt kell. Itt legalább nem gyengültünk, persze előre sem léptél s ugyanúgy elférne egy valamirevaló rookie.

S:
Távozott: Demps
Érkezett: -
Now: Jackson, Amos, Bush, Houston-Carson

Jackson jó, Amos rendben volt 2017-ben, Bush szar, Houston-Carson speciel teamer.
Szintén elégtelen.


Szóval így belemenni a draftba véleményem szerint minősíthetetlen, nevetséges és felelőtlen, ami nem áll messze Ryan Pacetől. S azt tudjuk, hogy magasan jön majd egy guard, valahol a 4. táján jön egy futó, s nincs kizárva egy elkapó sem, csere tackle megint nincs. Miközben ahogy levezettem a védelem kezdője még csak-csak, de depth az semmi.

Nálam ez elégtelen.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Látom A-Rob idén új mezszámban játszik itt.
 twitter.com/AllenRobinson/status/978011433341521920
Szvsz király sig alapanyag.
iktriad
Jah sírtak is twitteren mert megváltoztatta a nevét is mert benne volt a 15... Mondta hogy teljesen újra akarja kezdeni a karrierjét és ezért váltott számot is...

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Látom A-Rob idén új mezszámban játszik itt.
 twitter.com/AllenRobinson/status/978011433341521920
Szvsz király sig alapanyag.
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jimmy az analógiád alapján a franchise minden posztra eső első hibája után csak reagál és nem tervez. S ez így egy végtelen folyamat. 😀
tüsi91
Talán ez is magyarázat arra, hogy miért 4-5 csapat tud konzisztensen magas színvonalon játszani. És időnként valamit benézni, vagy hibát hibára halmozni? 99%-ban lehetséges, hogy csak én olvasok bele sokat a következő eseménysorba. Marshall kirúgva, az addig tiszta. Jeffries nem kap új szarződést, kezdjük White-ot felépíteni, holott volt ott egy jobb prospect, Beasley, Aki ugye nem kellett, mert van McPhee, akit sikeresen szétbasztak (emlékszünk ugye a nem lehet rosszabb a sérülése dumára), jött Floyd, aki szintén nem megoldás eddig, bár arról a draftról nem érzem, hogy lemaradtunk volna valamiről (talán Rankins). Szóval lehet az egészséges McPhee és Beasley mellé is behúztam volna. Olyan messzire nem mennék, hogy azt mondjam, egy elkapó bevált volna itt, mert van egy nagyon szolid játékostemető hangulata az egésznek. De a White bukásra Wheaton igazolás elégtelen válasz volt. És a tackle pozícióról ne beszéljünk.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Némi pletyka felröppent Hankinsről. Miért is lenne fasza?
Egyrészt minőségi futás elleni NT/DE. Másrészt Hicks az elmúlt két szezonban 85% feletti snapszámmal játszott, ami nem egészséges, s nyilván a produktivitásra is kihat. Goldman mehetne akár base felállásoknál DE-be, talán így kevesebb doublet teamet kapna. Korai downoknál fenn van Hankins, rotáció lenne Bullard, aki futás ellen, meg RRH, aki inkább passrushban mutatott jó dolgokat. Hicks pedig ha frissebb lenne 3. downokra az baráti lenne a számunkra. Szóval azt a 5-7 milliót 2 évre nagyon megérné, aztán majd eldöntjük, hogy ő vagy Bullard maradjon. 26 éves, szóval az is rendben van. Kipipálnád a védőfalat egy minőségi játékossal, aki miatt az amúgy minőségi játékosaid is frissebbek, jobbak lehetnek.
tüsi91
Hankinst tavaly is akartam volna, akkor végül a Coltsba ment, most megint itt az alkalom. Az mondjuk érdekes hogy Ballard megemlítette hogy azért tették ki, mert nem illik az új rendszerbe amit futtatni akarnak. Példaként megemlítette hogy hasonló D-t akarnak mint ami pl Chicagóban remekül működik...Én mondjuk nem látom hol ebben a logika... Hankins kifejezetten 3-4-ben szeretne játszani és szerintem pont hogy remekül illene a rendszerbe. Én is csipáznám ha megszereznénk...Ráadásul Hankinsből simán lehet olyan bivaly mint Hicksből. Róla se gondoltuk volna hogy így beválik, Fangio rendszerében lehet ő is effektívebb lenne pass rushban is...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 6 éve
MBear Chicago Bears 68
Hankins sokat dobna a line-on, nagyon adnám a lépést.
Így oda egyáltalán nem kéne húzni senkit.

The Bears are who we thought they were.
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Némi pletyka felröppent Hankinsről. Miért is lenne fasza?
Egyrészt minőségi futás elleni NT/DE. Másrészt Hicks az elmúlt két szezonban 85% feletti snapszámmal játszott, ami nem egészséges, s nyilván a produktivitásra is kihat. Goldman mehetne akár base felállásoknál DE-be, talán így kevesebb doublet teamet kapna. Korai downoknál fenn van Hankins, rotáció lenne Bullard, aki futás ellen, meg RRH, aki inkább passrushban mutatott jó dolgokat. Hicks pedig ha frissebb lenne 3. downokra az baráti lenne a számunkra. Szóval azt a 5-7 milliót 2 évre nagyon megérné, aztán majd eldöntjük, hogy ő vagy Bullard maradjon. 26 éves, szóval az is rendben van. Kipipálnád a védőfalat egy minőségi játékossal, aki miatt az amúgy minőségi játékosaid is frissebbek, jobbak lehetnek.
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jimmy az analógiád alapján a franchise minden posztra eső első hibája után csak reagál és nem tervez. S ez így egy végtelen folyamat. 😀

Támadó oldalon, ha azt nézzük, hogy Nagy hozza a KC-ben látottakat, akkor legalább azt látom, hogy az ottani szerepekre hoznak játékosokat. Volt azért itt olyan offense, amely nagyon sok 2 TE-s felállást játszott, csak éppen nem volt valamire való 2. TE, és a többi.

Nekem a nagyobb problémám, hogy van egy kezdő, ami olyan amilyen. De főleg védelmi oldalon semmi depthet nem rak mögé Pace. Aminek az okát nem értem, mert a draft egy dolog, de amikor nincs bizonyított 3. DL ember, nincs bizonyitott 2-3. OLB, nincs bizonyitott 2-3. ILB, nincs bizonyitott 2-3. S, akkor lenne tennivaló szerintem. S finoman számoltam most.
több mint 6 éve
MBear Chicago Bears 68
Ha ezt így nézzük, akkor néhány csapat kivételével mindenhol ez folyik...
Azok a csapatok is voltak itt, ahol mi....szal valahonnan neki kell állni, ha már elbasztad korábban...
Ha tetszik, a te szóhasználatoddal élve: legalább idén reagálnak.... 😊
Ezt tovább gondolva pedig: a reakció is lehet megoldás, ha bejön.... 😊

The Bears are who we thought they were.
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Szükségletre reagálni szerintem nem terv. Éhes vagyok, eszek, az nem terv. Ha előtte 3 nappal teszkó kör, és bevásárlólista, az terv. Az én mércém szerint terv utoljára a Kevin White pick volt, azóta csak reagálunk. És azt is nagyon megkérdőjelezhető eredménnyel. Mert ha a Turbómen picket így terveztük, az még rosszabb, mintha véletlenül így alakult volna. Az idei offense igazolások reakciók arra, hogy Sims mesebeli blokkoló és elkapó tudása tényleg csak a mesékben létezik, Shaheen sehol sincs, és jött Burton. Robinson reakció arra, hogy White és Wheaton sehol sincs, és nem is lesz. Coach Neggy, született Kisfaludy-Nagy Annamária reakció arra, hogy Fox már az utolsó 2 denveri évében is szar edző volt, úgyhogy nesze neked újonc irányító, majd egy Reid OC megoldja, mert az a recept az elmúlt három hónapban. Gyorsan kellett egy ötmeccses irányítósuttogó, mert ha Turbómen úgy folytatja, ahol abbahagyta, repül mindenki, mint a Vörös téren a győzelmi zászló. Ha 14 meccset nyertél 3 év alatt. Ha a döntéshozók ugyanazok, akkor mi változna?

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
MBear Chicago Bears 68
Cooper visszajött 1 évre, 2.5 millió. Nehéz erre mit mondani. Nyílván annál jobb játékos, mint amit tavaly mutatott, de egy kalap szamócát sem ért. A depthért rinyáltam, megkaptam. ILB, OLB, DL, T, S még mindig nincs.
tüsi91
nem t'om bazmeg, gombér pitykéér mennek a veteránok, akik tudnak is, ha akarnak, mi meg szarakodunk ezekkel. Pedig megfogadtam, hogy nem szólok, mert szépet nem tudok, csúnyát meg nem akarok, mert már unalmas. Eric Reid még mindig nem kell senkinek, Honey B. ide nem kellett, majd Callahan, meg Amos. Ez a legendás PFF Top 10 secondary jövőre simán összeomolhat. Fullernak 5 jó meccse volt, Amukanamukarának még ennyi se. Amost sose értettem, mire fel szeretik ennyire, Jackson újoncokhoz képest jól játszott. Persze ha Hicks lesérül, úgyis vége a szezonnak. De majd a támadók hozzák az extrát, feltéve, ha Robinson hozza azt, amit 3 naptári évvel ezelőtt hozott, és nem azt, amit 2 naptári évvel ezelőtt produkált, mert akkor baj van. Baj van akkor is, ha Trey Burton nem az lesz, aminek várják, hanem marad Trey Burton. És feltételezzük, hogy itt leszünk olyan okosak, hogy Gabrielt tudjuk használni, mert ő azért se egy transzendens tehetség. Ezt leszámítva tényleg nem látok hibát. Maximum nagyítóval, de akkor már az tényleg kekeckedés lenne.
füligjimmy
Sok dologgal egyetértek, Coopert minek, Burtont azért durva cashel kínáltuk meg, Burnett nekünk is megért volna ennyit, stb....
Ami viszont másnak tűnik, mint az elmúlt években, az az, hogy legalább van vmi irány. Semmi nem volt évek óta, ami legalább egy kevés bizakodásra adhatott volna okot. A HC-hire és az, ahogy a buznyát egyértelműen pumpáltuk a kiszemelt helyekre azt mutatja, hogy legalább van terv. Ez nem jelenti azt, hogy innentől fogva ütjük az összes csapatot, de legalább láthatóan próbálkoznak, és ez már most sokkal több, mint az elmúlt években bármi. Aztán vagy jó lesz, vagy nem, de az előző szezon előtt semmi pozitívat nem láttam, most legalább már van valami mozgás.

The Bears are who we thought they were.
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Cooper visszajött 1 évre, 2.5 millió. Nehéz erre mit mondani. Nyílván annál jobb játékos, mint amit tavaly mutatott, de egy kalap szamócát sem ért. A depthért rinyáltam, megkaptam. ILB, OLB, DL, T, S még mindig nincs.
tüsi91
nem t'om bazmeg, gombér pitykéér mennek a veteránok, akik tudnak is, ha akarnak, mi meg szarakodunk ezekkel. Pedig megfogadtam, hogy nem szólok, mert szépet nem tudok, csúnyát meg nem akarok, mert már unalmas. Eric Reid még mindig nem kell senkinek, Honey B. ide nem kellett, majd Callahan, meg Amos. Ez a legendás PFF Top 10 secondary jövőre simán összeomolhat. Fullernak 5 jó meccse volt, Amukanamukarának még ennyi se. Amost sose értettem, mire fel szeretik ennyire, Jackson újoncokhoz képest jól játszott. Persze ha Hicks lesérül, úgyis vége a szezonnak. De majd a támadók hozzák az extrát, feltéve, ha Robinson hozza azt, amit 3 naptári évvel ezelőtt hozott, és nem azt, amit 2 naptári évvel ezelőtt produkált, mert akkor baj van. Baj van akkor is, ha Trey Burton nem az lesz, aminek várják, hanem marad Trey Burton. És feltételezzük, hogy itt leszünk olyan okosak, hogy Gabrielt tudjuk használni, mert ő azért se egy transzendens tehetség. Ezt leszámítva tényleg nem látok hibát. Maximum nagyítóval, de akkor már az tényleg kekeckedés lenne.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Cooper visszajött 1 évre, 2.5 millió. Nehéz erre mit mondani. Nyílván annál jobb játékos, mint amit tavaly mutatott, de egy kalap szamócát sem ért. A depthért rinyáltam, megkaptam. ILB, OLB, DL, T, S még mindig nincs.
több mint 6 éve
MBear Chicago Bears 68
McManis 2 évre vissza.
Ennek örülök, spec team leader

The Bears are who we thought they were.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Elküldték még Lewist is...

Vhol azt írták, hogy volt release Freeman-nél, de hivatalosan még nem tehetjük ki. (Keresem, hol volt....)
ILB maradt komoly need...
Visszajött Timu - spec. teambe nem volt rossz
MBear
Is there a reason why Jerrell Freeman hasn’t been officially released from Bears roster? —@chaindawg45

This was also a question that a lot of folks had this week. The Bears have informed Freeman he is not in their plans for 2018. I suspect he remains listed on the team’s official roster because he’s still injured. Freeman was forced to injured reserve after Week 1 last season with a torn pectoral muscle that required surgery. In this case, it’s possible the Bears are waiting for Freeman to pass a physical before terminating his contract. I don’t anticipate you will see him in a Bears uniform again.

több mint 6 éve
MBear Chicago Bears 68
A spotrac szerint van még szerény 40 millánk....
Jó lenne Goldmant és Amost megkínálni vmi zsével, h jövőre ne kelljen még jobban kesselni....
Rajtuk kívül komolyabb FA Massie, Meredith és Callahan lesz (Grasu, Robertson-Harris, Bellamy és Lynch is, de velük kapcsolatban nem hinném, h ilyen felmerülne)
Meredith-t kerülgeti a Colts ráadásul (pedig őt meg kéne tartani).
Mondjuk örülnék vkinek a draftról, aki jövőre átveszi Massie helyét.

The Bears are who we thought they were.
több mint 6 éve
MBear Chicago Bears 68
Floyd OLB
3-4-et játszunk
MBear
Én is ugy emlékeztem de lentebb irták,hogy nincs OLB még csere sem.
Janek
Mert rajta kívül nem is volt....visszajött Acho és jött Lynch, de ezek a srácok max rotációba valók, nem kezdőnek....a legnagyobb lyuk itt van.

Szerkesztette: MBear

The Bears are who we thought they were.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Floyd OLB
3-4-et játszunk
MBear
Én is ugy emlékeztem de lentebb irták,hogy nincs OLB még csere sem.

több mint 6 éve
MBear Chicago Bears 68
Floyd OLB
3-4-et játszunk

The Bears are who we thought they were.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
- Nincs OLB kezdő és mélyítésneksincsenek playák...
- LBnek van egy Trevethan aki nem bírja végig egészségesen a szezont.. illetve egy Kwiatkoski jó beugró, de még szerintem bem kezdő kaliber.. mögöttük senki
- Fuller Amukamara Callahan kezdő... egyik sem bír ki szezont, hogy minimum 3 meccset ne hadjanak ki...
- Hicksen kívül nincs DE... (RRHarris korrekt csere, Bullard meg reménység(?) marad korrekt csere..
- Long( nem bír ki szezont sérülés nélkül) Whitehair(ha nem Centerként számolnak vele) ott sincs mélyítés... Na most ha te a adott legjobb játékosra mészrá aki barkley de véletlen bent van még Nelson vagy Edmunds... akkor megse érkezik az 1/8 játékosod, de a chicagoiak már rád gyujtoták az irodád
ricsiii83
Floyd minek számít nálatok?
DE ?

mert rusher hiányt is szokás itt olvasni