Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
Howard az első két évében Chicago valaha volt legjobb futóinak rekordjait döntögette meg. Ugye nem kell ecsetelnem hogy HOF futókról beszélünk. Mindezt úgy hogy mindenki rá készült, mindenki tömte a boxot... Ok hogy elkapásban nem a legjobb, de akkor sem árt egy ilyen stílusú futó a csapatba. Nagy baromság lenne eltradelni, nagyon nem lennék boldog tőle...
Tomcsik
Igen, valószínűleg az övé 😛

Szerkesztette: Toca
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Howard az első két évében Chicago valaha volt legjobb futóinak rekordjait döntögette meg. Ugye nem kell ecsetelnem hogy HOF futókról beszélünk. Mindezt úgy hogy mindenki rá készült, mindenki tömte a boxot... Ok hogy elkapásban nem a legjobb, de akkor sem árt egy ilyen stílusú futó a csapatba. Nagy baromság lenne eltradelni, nagyon nem lennék boldog tőle...

több mint 6 éve
MBear Chicago Bears 68
Sajna nem tud elkapni, ez a gond.
Ennek ellenére legalább meg kéne próbálni beépíteni, mert egy ilyen játékost baromság trade-elni....

The Bears are who we thought they were.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
Jó lenne, annak tekintetében ,ha megint tudunk 6. körben potens futót draftolni. De max 3. kört adnak érte szerintem és annyit nem biztos, hogy ér a kockázat ha lesérül Cohen akkor egy rookie futó maradna. Azért nem bíznék meccs/30carryt bennyre vagy mizzellre.
reps
Igen kurva logikus, hogy az elmúlt két évben egy zsír 0 offensel, Top3-5 -ös futót aki lófaszt nem keres el akartok tradelni, amikor közel egyetlen üde színfoltja volt az Offensnek és lehet idén is ez áll fent.
Mondjuk ha az új rezsimnek nem tetszik akkor ez van, de szerintem totál agyfasz.
több mint 6 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
Azonnal felmegy bennem a pumpa, ha arról olvasok, hogy egy első 2 évében 2435 yardot futó fiatal RB-t el akarunk cserélni szotyiért. Jobban teljesít, mint anno Matt Forte.
Legalább az RB poszton megvagyunk sérülések nélkül, ne csesszük már el ezt.

Szerkesztette: Medve81
több mint 6 éve
reps Chicago Bears 64
Jó lenne, annak tekintetében ,ha megint tudunk 6. körben potens futót draftolni. De max 3. kört adnak érte szerintem és annyit nem biztos, hogy ér a kockázat ha lesérül Cohen akkor egy rookie futó maradna. Azért nem bíznék meccs/30carryt bennyre vagy mizzellre.
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Jordan Howard az összes Bearses képét törölte Instagrammrol es arrol spekulál mindenki, hogy el akarjuk tradelni (??)

több mint 6 éve
reps Chicago Bears 64
De legalabb ott a depthed. Hehe
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Úgy néz ki visszahozzuk Cunninghamet így nem nagyon tartok attól hogy az első 5 kör valamelyikében RB-t draftolnánk. És azt se feledjük hogy ott van Mizzell is...
Tomcsik
Semmi nem változott ezzel. Ha van olyan srác, aki tetszik nekik, akkor Benny Cunningham nem lesz akadály. Kb. semmi garantáltat nem kapott, ha úgy van kirúgják keretszűkítéskor.

Érkezett Earl Watford OL a Cardinalsból. Bal tacklet leszámítva volt már minden. Tom Compton kaliberű játékos. Ideális esetben ő se lesz majd az 53-ban.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Úgy néz ki visszahozzuk Cunninghamet így nem nagyon tartok attól hogy az első 5 kör valamelyikében RB-t draftolnánk. És azt se feledjük hogy ott van Mizzell is...

több mint 6 éve
reps Chicago Bears 64
Most jut eszembe,hogy Meredith és Callahan bármikor aláírhat bárhová. Ha most elköltöttük volna a pénzünket cserékre akkor elvesznek. Cserét bármikor lehet szerezni de minőségi elkapót és slot cbt nem mindig. Akkor csak okos orrnehéz szerződéssel Meredith elvisz 6-7et meg Callahan is 4-5öt. Akkor már képtelenség hogy Goldman és Amos is maradjon.
több mint 6 éve
reps Chicago Bears 64
Már az első Fox év után látszott , hogy innen nem lesz kitörés vele. Viszont szerintem még nem merte kivágni , de hogy nem tudott arról se h Trubit húzzuk akkor gyakorlatilag ezaz év egy kuka volt. Nem tudom mennyire nehéz egy GM-et szerezni úgy általában, de annyi lehetőség nincs h kinevelődjön csak akkor ha a hibái ellenére is megtartod és az tanul is a hibáiból. Szóval én egyáltalán nem cserélném le senki másra.

Az pass rusher nagy need ami valószínű ha nem az első körben akkor a másodikban orvosolva lesz annyira , hogy ne csak Lynch legyen az egyetlen potenciál de látod h még egy Acho is garantált 3 millióba került pedig 29 éves és tavaly volt 3 sackje. Ezzel nem tudunk mit kezdeni, ez most egy ilyen év. Ennyire előre nem lehet megjósolni ,hogy Mcphee megint 0 volt, young meg öreg ez várható volt, houston meg szerintem visszajön vet minimummal. De még azt se lehet mondani h legalább lett volna valaki akit túlfizetünk.
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Utolsó hozzászólásom a témával kapcsolatban.

Fangio egy fos defenseből tehetségek nélkül egy top 10 defenset csinált aztán mindenki izgult h elmegy a packershez és az utóbbi 3 évben ő volt a legjobb az egész franchiseban, amíg minden rohadt addig az ő része jobb lett max stagnált. Egyik cserénél se mondom h kötelezte bármire is de látatlanba nem mondhatod , hogy csak Fangio rossz döntése.
reps
Vic Fangio véleménye a védelmet érintő személyes kérdésekben erős súllyal jelen volt az elmúlt 3 évben. Ha bárki is azt gondolja, hogy csak egy báb volt, akkor sajnos téved. Nincs bajom az öreggel. Ezt a top10-es dolgot meg tegyük zárójelbe. Minden valóban lényeges adatban a 10. hely környékén ( +- 2-3 hely) mozgott a védelem. Kivéve a labdaszerzésekben, mert abban konstansan bottom 5. Még 2017-ben is. S az a védelem, amely nem szerez labdát, az nem top10.

Bullardról láttam pár egyetemi videót ahol elég komoly playeket csinált és méretei megvannak, a mozdulatok is, five star recuit volt egyetemre. Nem hiszem el , hogy ne tudna 2 év alatt kezdő lenni. De ez megint csak az én optimizmusom, hogy bízok egy rookieban.reps
Ez 2016-ban helytálló lenne. Csak azóta lement két szezon, s a lőtéri vadászkutyát nem érdekli, hogy milyen volt egyetemen. Én láttam, gondolom Te is láttad azt a 30-31 meccset, amire beöltözött. Én nem láttam sajnos azt a játékost, akit egyetemen. Futás ellen vannak decens játékai, de az a robbanékonyság, ami a Gatorsben jellemezte nem volt meg. Nyilván azt anno is tudtuk, hogy ő egy hosszabb projekt lesz, de az izom növelés nem biztos, hogy jót tett neki. Mitch Unrein tényleg jobban játszott 2017-ben, s ez elég gáz.

Nem megoldás hogy 22+3 ember van a csapatban de mivel nem is ennyien vagyunk ezért nem értem. 1 OT3 , 1 OG2, 1 NT2 ,1 DE 3-4, 1 ILB2(ha Kwi nem elég jó),1 SAF3. Ezek biztosan kellenek. Pontosan 6 pick amiből 3 remélem hogy legalább esélyes a kezdő pozícióra is. Azt a többi 3 helyet meg a CB3(nem nickel) , ILB4 , OLB 4-5-6 pozíciókat könnyen fel lehet tölteni a draft utáni maradék veteránokkal vagy udfa-val. reps
Örülök, hogy azt látod, hogy az OLB nem akkora need, mint ide Lacháza. Szerintem konkrétan a legnagyobb, mert én is bízok Aaron Lynch felemelkedésébe arra a hasznos rotációs játékos szintre (mert ugye több akkor sem volt), aki még anno volt, de erre alapozni egy valamire való franchise nem alapozna. S Sam Acho snapszám emelkedése sem a sikerhez kikövezett út titkos receptje. Szóval kell egy prémium pass rusher, nálam ez a legnagyobb need. Szorosan mögötte a kezdő guard (s Kyle Long vajon felépül?). Aztán szorosan mögöttük egy DE, egy ILB, egy OT, aki jövőre kezd a jobb oldalon, egy S, egy CB, aki jövőre kiüti Coopert (és tán Amukamarat), aztán a Kevin Wright projektet felkéne feledni, szóval egy WR, s mivel tényleg beszélgettünk vagy 10 futóval eleddig, erős a gyanúm, hogy jön valaki 4-5. körből oda is.


Tudta ,hogy fox egy inkompetens telibeszart hózentróger. Most tavaly mit csinált volna... Előkészítette a franchise felemelkedését: Trubiskyt elhozta minden áron, Shaheen, a sok prove it szerződés hogy ne kelljen úgy építeni a franchiset hogy bárki is visszahúzza. Idén eljött a mi időnk. 4 év után újra.reps
3 év alatt 14 győzelem. Ez Ryan Pace mérlege., mert a faszi nem most érkezett. Mivel ez egy eredmény orientált sportág mondhatjuk, hogy nem sikeres. Nem tudjuk Accorsiék mennyire voltak benne Fox kinevezésébe, de 3 évig John Fox főnöke Ryan Pace volt. Nem utálom a faszit, de a látszatát is kerüljük el annak, hogy jó munkát végzett eddig. A draftjai tartják egyenlőre pozícióban, mert azok a hagyományokhoz képest valóban jól sikerültek, de minden másban sajnos elmaradt a nem túl magas megugrandó léctől. Szóval szerintem elbaszott 3 évet azzal a szlogennel, hogy stabilizálja a franchiset, meg kultúrát teremt stb. Valahol ez 1, rosszabb helyeken 2 éves sztori.

Patriots-cal történő összehasonlítás újfent egy értelmes dolog.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 6 éve
reps Chicago Bears 64
Ja meg ott van hogy 2 éve senki nem akar idejönni. Gilmorenak évi 2milkával többet adtunk volna mint a pats. De ki az a hülye aki inkább játszik egy qbtlan elkapótlan, főedzőtlen, segédedzőktelen csapatban mint a naaaagy dicsőőő patriótákkal ahol amúgy tuti super bowlt nyersz és a liga legjobb edzője van a közeledbe nap mint nap. 60 milliónál az a pár millió már nem sokat számít. Esélytelen volt nagy neveket idehozni még túlfizetéssel is. Csak a csere játékos pánikra visszatérve a Pats simán behúzza még az 53as keretszűkítésnél is a legjobb játékost és jövőhéten kezdő lesz szezon végén meg már pro bowler úgy hogy közben vet minért játszik. Na ennyi elég is legyen egy évre a Patriotsból.

Szerkesztette: reps
több mint 6 éve
reps Chicago Bears 64
Fangio egy fos defenseből tehetségek nélkül egy top 10 defenset csinált aztán mindenki izgult h elmegy a packershez és az utóbbi 3 évben ő volt a legjobb az egész franchiseban, amíg minden rohadt addig az ő része jobb lett max stagnált. Egyik cserénél se mondom h kötelezte bármire is de látatlanba nem mondhatod , hogy csak Fangio rossz döntése.

Bullardról láttam pár egyetemi videót ahol elég komoly playeket csinált és méretei megvannak, a mozdulatok is, five star recuit volt egyetemre. Nem hiszem el , hogy ne tudna 2 év alatt kezdő lenni. De ez megint csak az én optimizmusom, hogy bízok egy rookieban.

Nem megoldás hogy 22+3 ember van a csapatban de mivel nem is ennyien vagyunk ezért nem értem. 1 OT3 , 1 OG2, 1 NT2 ,1 DE 3-4, 1 ILB2(ha Kwi nem elég jó),1 SAF3. Ezek biztosan kellenek. Pontosan 6 pick amiből 3 remélem hogy legalább esélyes a kezdő pozícióra is. Azt a többi 3 helyet meg a CB3(nem nickel) , ILB4 , OLB 4-5-6 pozíciókat könnyen fel lehet tölteni a draft utáni maradék veteránokkal vagy udfa-val. Mert akik most piacon vannak azok lesznek akkor is 3-4 kivételével.Ilyenkor már egykutya az összes.

Én offseasonbe mindig meg voltam elégedve a roster kezeléssel. hahaha
Ha valami foci vagy amcsi foci vagy bármilyen szimulációs játékkal játszok akkor próbálok ilyen underrated játékosokból bajnok csapatot csinálni. Ezért tetszett, hogy kukázunk. De azért mostanra kiderült hogy nem jönnek be ezek a típusú játékosok , hogy manapság szar volt de adunk neki kis ösztönzőt és akkor majd megint jó lesz. Pár szerződés a sérülés miatt romlott el. Szóval összességében megértem ha valaki szarnak titulálja, de ő csak szerette volna minél kevesebből minél többet kihozni.

Tudta , hogy cutler egy nyomorék. Tudta ,hogy fox egy inkompetens telibeszart hózentróger. Most tavaly mit csinált volna... Előkészítette a franchise felemelkedését: Trubiskyt elhozta minden áron, Shaheen, a sok prove it szerződés hogy ne kelljen úgy építeni a franchiset hogy bárki is visszahúzza. Idén eljött a mi időnk. 4 év után újra. Itt a kész terv , itt az qb whisperer, tehetséges és tapasztalt segédedzők, franchise irányító, top target , top elkapók , hát fal ez nincs de megoldjuk majd és itt a top 10es defense aminek a lényegét visszahoztuk tavalyról úgyhogy rosszabbak ne legyenek. Egy új éra kezdődik , egy új szemlélet és szerintem érzi ezt Pace is. Nem véletlenül voltak ezek a céltudatos igazolások most.

Szerkesztette: reps
több mint 6 éve
MBear Chicago Bears 68
Srácok...a világért sem folynék bele a köztetek lévő vitába, csak pár gondolat a részemről...

Grasut még nem írnám le....nagyon sok dolog kell ahhoz, hogy normálisan menjen a szekér egy játékosnak....néha lehet annyi, hogy a korábbi edződ újfent veled dolgozik. A srác eléggé szar volt 15-ben, de jóval jobb 17-ben (mondjuk nem nehéz)

Pész szerintem bámészkodó kölyök módjára tolta a gm-kedést az elmúlt években (tavaly is), viszont idén vmi fazonja van a tevékenységének....meglátjuk, h mi sül ki belőle.....simán lehet, h várja a draft utáni tisztogatást a veterán backupokért....április elején még nem életbevágó ennél sokkal jobban állni)
Nézzétek meg a Pats-et...nekik gyakorlatilag ott indul a free agency 😀

Fangiohoz annyit, h én eléggé csípem a csókát, mert fostengerből rakott össze úgy egy működőképes, vállalható védelmet, hogy nem nagyon láttunk offense-t mostanában (aki nem pontot szerez, hanem csak kb 1 percnél többet tölt a pályán per drive). Nem biztos, hogy mások ezzel ide jutottak volna.

The Bears are who we thought they were.
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Kezdésként egy jó tanács. Használd az entert többet légyszíves, mert 3-szor futottam neki az írásodnak. Kifolyik az ember szeme.

Értem az összehasonlítást a fagyival, de amikor nincs senki a DC-n és igazolsz egy olyat, aki egy mélységet ad az adott pozíciónak az nem egyenlő a pénzszórással. A Te analógiád úgy hangzik ezen szerint, mint hogy 22 játékossal + 3 speciális egység játékossal megoldanád.

Nem tudom azt honnan veszed, hogy itt ódák vannak zengve Fangioról, szerintem az itt jelen lévők közül senki se tartja annyira, mint némely helyen felszopják. Én konkrétan csak azért nem bánkódok amiatt, hogy maradt, mert legalább a folytonosság megmaradt. Én a Cards ex-DC, jelenleg a Giantsnál szintén ezt a feladatot megkapó Bettchert, s az általa futtatott sokkal agreszívabb 3-4-es védelmet szívesebben néztem volna. Viszont ha azt hiszed, hogy Fox mondta azt, hogy neki Demps kell és nem Amos, s Fangionak ehhez köze nem volt, akkor sajnos mosolyognom kell. Ha azt hiszed, hogy Jones azért játszott többet, mint Kwiatkoski, mert Fox erre kötelezte Fangiot, akkor újfent mosolyognom kell. Unrein over Bullard dettó.
Leno 19 meccset volt rosteren, míg először kezdő lett Bushrod sérülése miatt. De talán egy 7. körös vakoldali OT és egy két éve a rotációban lévő DL, ILB stb. nem ugyanaz.
Howard Forte után jött, Langford mögött ült két meccset, az tényleg botrányos volt.

Pace és Nagy egy emberként gondolkodnak most és Pacenek nincs is választása mert eddig az ő játékosait játszatta az edző, láttuk mi lett belőle.Most az edző választja hogy ő kit igazoljon és ha Nagynak elég ez a csapat akkor Pace nem fog csak úgy idehozni játékosokat, hogy tessék itt egy vet, megvettem mert occsó volt.reps
Elkezdtem írni valamit mosolyogva, de inkább kitöröltem maradjunk annyiban.

BPA, nem BPA.
Ha van egy csávó a boardodon, aki szerinted a legjobb, s feltradelsz érte, mert van kételyed, hogy az előtted lévő kihúzza, na az szerintem pontosan, hogy BPA.

Viszont felteszek egy kérdést, remélem kapok rá választ. Az tiszta sor, hogy még van idő igazolni, van draft is.

Te meg vagy elégedve az elmúlt 3 évben Ryan Pace által mutatott roster kezeléssel?
több mint 6 éve
reps Chicago Bears 64
22 van drafttal együtt ha letradelünk és több pickünk lesz és jövőre se lesz több az új farnehéz szerződésekkel, már nem lesz többé minden évben 70milliónk. Nem kell elkölteni minden pénzt minden évben ha nincs olyan játékos aki megérdemelné csak azért mert akiknek van a sapkában helyük azok elöl draftolnak. Te kiskorodban is elköltötted a zsebpénzed pénzed fagyira még aznap? Lényegtelen hogy Amos kik között játszik ha az egész szezonban 4 missed tackleje volt, nyilván nem elit ,de 3éve kezdő és folyamat fejlődik. Az meg hogy valaki john fox csapatában hanyadik a depthen az jelentéktelen. Nem Fangio határozza meg egyedül h ki mikor mit játszik. Oké hogy ódákat írunk róla de ő is csak egy beosztott nem az atyaúristen. Howard mennyit ült Forte mögött míg kiderült hogy top 10es futó és Cohen mennyit futott azon kívül hogyha futott akkor 6missed tackle egy 50yardos futás majd egy td-t hozott össze. Bushrod mögött mennyit ült Leno míg random kivágtuk Bushrodot és utána se volt all pro Leno de megkapta az esélyt és szépen lassan egyre jobb lett. Egy ilyen depth chartra hivatkozol ahol Demps előrébb van mint Amos. Glennon előrébb van mint Trubi. Bellamy előrébb van mint bárki? stb. stb. Fox annyira meg volt rögzülve a 0 innováció és maxi régi foci taktikában hogy az utolsó szar christian jonest hamarabb rakta be mint Kwi-t. Ez egy új ideológia amit Nagy hozott, teljesen más lesz mint amit eddig megszoktunk ezért nem érdemes szerintem ilyeneken törni az agyunkat. Ha 6-10 alatt végzünk akkor jövő ilyenkor lehet szidni hogy miért nem ez meg miért nem az, de amíg nem tudjuk mit takar az új rendszer addig én csak védeni fogom. Pace és Nagy egy emberként gondolkodnak most és Pacenek nincs is választása mert eddig az ő játékosait játszatta az edző, láttuk mi lett belőle.Most az edző választja hogy ő kit igazoljon és ha Nagynak elég ez a csapat akkor Pace nem fog csak úgy idehozni játékosokat, hogy tessék itt egy vet, megvettem mert occsó volt. És igen szerintem akit nem visznek el az FA-ről 1 hónap alatt az vagy sokat kér a képességeihez képest vagy szar. Amúgy ha valakiért feltradelsz az már nem lehet sima BPA, mert akkor kivárnád a sorod és pickelnéd a legjobb játékost aki ELÉRHETŐ, ha feltradelsz az már nem tartozik az elérhető kategóriába különben akkor bárki bpa lenne. Ha feltradelsz akkor az kicsit need és kicsit BPA is mert különben nem tradelnél fel ha igazából nem kell a játékos csak akarsz valami nagy nevet.A needért meg nem tradelsz fel ha nem bpa mert akkor úgyis leesik amúgyis. Így volt ez Floydal is mert nélküle elég kevés sackünk lett volna miután mcphee 0 alkalommal volt kezdő. Trubisky is need és BPA is volt , tudható volt hogy Glennon kuka lesz egy év után és rookie qbt nem szerencsés kezdőnek rakni úgyh Trubisky az idei év BPAja volt tavaly. Shaheen egy szar pick volt nem BPA, kb. 45 jobb játékos volt nála. Ő se need ,se bpa nem volt.
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Továbbra se mondtam ,hogy minden fasza ,de 1-3 milliós backupokat bármikor lehet hozni. [/qoute] Ezt nem látom így. Tényleg nem lenne egyszerűbb most feltölteni a keretet?

[qoute=reps]Amúgy valóban lehetne hozni párat de az a 22 millió nem erre van.Elmondtam hogy Amos és Goldman nélkül nem lenne olyan a def mint most. Muszáj megkínálni őket rendes pénzel az utolsó meccsek után és hogy mennyivel az idén fog kiderülni.reps
24 millió van (drafttal együtt), abból a szezonra félremegy 7-8 millió. Tehát lenne minimum 15 millió igazolni. Goldman tiszta sor, nincs vita. Amost nagyon felhúzza az, hogy egyrészt két NFL szintű corner játszik mellette, másrészt Jackson. Az vita nélkül jót tett Amosnak, hogy közelebb játszik a LOS-hoz és nem övé a hátsó terület, amihez a sebességén kívül az esze sincs meg. De amikor Bush játszott mögötte 2016-ban, na Amos akkor sem volt jó. Ahogy mondtam, ő az a srác, akit a többiek húznak fel. Nyilván meg lehet fizetni, de ez nem ér többet 4-5 milliónál.

Én költséghatékony gazdasági beállítottságú vagyok ezért kiegyezek azzal ,hogy nem igazolunk rossz de nflt látott játékosokat hanem inkább cserébe csak a rookiekra bízzuk a csere munkát.
Az elmúlt évek alapján is azt vallom, hogy inkább egy 4.-5. körös játékos mint egy 29+os 3milliós veterán. reps
A cap space nem nyer mérkőzéseket ezt jó lenne elfogadni. Azok a csapatok, ahol kurva sok lóvé van azok általában elől draftolnak. S általában sokszor elől. Szerinted aki veterán és nem sztár játékos az rossz. Ez is egy érdekes megközelítés. Ahogy elnézzük a csapatunkat még hajlanék is erre, de inkább azt mondom, hogy a pro scouting egy hatalmas kalapszar nálunk. Rossz játékost nem kell igazolni, valamire való backupot igen, azt meg nem teszik, s mégegyszer hangsúlyozom az általam emlegetett csávók olyan szerződéssel jönnének, hogy ha a rookie jobb, akkor nyugodtan kirúghatóak veszteség nélkül vagy legalábbis elenyésző veszteség terhelése mellett.

Pace amúgy is csak mondja hogy BPA , 10ből 2 ha olyan játékos volt hogy nem need és jó kezdők is vannak és mégis azt húzza. A BPA-zás csak egy trade csalogató az alattad lévő csapatoknak, hogy "ne hidd hogy le fog esni hozzád ez a játékos, gyere és tradelj érte". reps
Hát így kapásból a White, Floyd, Shaheen, (Trubisky?) elég BPA pick volt, s ezt talán nem mutatja más, minthogy kettőrét is felfelé mozgott. Szóval ezt a mondandódat úgy ahogy van hibásnak érzem.

Én tudom hogy Bullard és Kwi nem voltak jó kezdők ,de úgy nem lehet csapatot építeni ,hogy jó ez a 6 rookie már 2 éve itt van , szarok voltak eddig is és azok is maradnak, menjünk hozzunk pár 28 éves veteránt hogy még lehetőséget se kapjanak, pár év múlva meg úgyis elmennek. reps
Ha Mitch Unrein második éved végére jobb játékos, ha Christian Jones előtted van a DC-n második éved végére az számomra nem feltétlenül mutatja, hogy ezekre a srácokra érdemes építeni. Lehet természetesen csak fenntartásokkal kezelem. Nem világsztárokat kellett volna kiszorítaniuk, nem tették meg. Ettől függetlenül ha konkrétan nézzük Bullardot, akkor róla tudtuk, hogy neki sok idő kell majd, de ahhoz képest sem tett sokat, és Robertson-Harris jobb játékos nála szerintem. De nézzük pozitívan, hogy Henry Melton volt még hasonló cipőben, s ő harmadik évében robbantott. Amivel újfent nem értek egyet, hogy Bullard és Kwiatkoski előtt is nyitva állt az ajtó és játszottak is nem keveset. Egyszerűen nem éltek evle úgy, hogy ne legyenek kérdőjelek. S ezeket aligha lehet cáfolni. De ha lehet akkor még egy alkalommal kihangsúlyozom, hogy a fő problémám az, hogy a draft előtt 3 héttel a védőfalban 4 játékos, a középső linebackerek között 3 játékos alkotja a rostert, s annyi ferdítést megengedek magamnak, hogy Rashaad Cowardot és Jon Andersont nem tartom NFL játékosnak.

Ha ez lenne a mentalitás mindenhol akkor a Pats nem a 5. SB-ra menne 8éven belül. Hagyjuk már ezt az off line dolgot. Behúzzuk Nelsont első körben és jön Luke Joeckel 1évre 2millióért ha már nem hiszi el magáról h jó játékos. Másik eset meg h letradelünk és 2. körben húzunk egy top centert.
Nem tudom figyelted-e, de a támadófal elég kardinális kérdés itt az elmúlt években, évtizedben. Nelson szerintem is top játékosa az idei classnak, de nem vagyok róla meggyőződve, hogy nem megy ki előttünk. Ha nagyon kell akkor felballagsz érte, az meg újfent draft pickbe kerül. Én speciel elégedett lennék Nelsonnal. S ha azt nézzük, hogy Nelson-Whitehair-Long (aki felépül idénre?) hármas mögötte Kush mint G/C, s tényleg feltételezzük, hogy Morgan egy univerzális csere lesz, akkor rendben vagyunk. Papíron. De egy fiatal tackle nem ártana, mert ahogy említetted ugye draftról építkezés van...

De szerintem Nelson kimegy, és a mi pickünk az első körben edge rusher lesz.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 6 éve
reps Chicago Bears 64
Továbbra se mondtam ,hogy minden fasza ,de 1-3 milliós backupokat bármikor lehet hozni. Amúgy valóban lehetne hozni párat de az a 22 millió nem erre van.Elmondtam hogy Amos és Goldman nélkül nem lenne olyan a def mint most. Muszáj megkínálni őket rendes pénzel az utolsó meccsek után és hogy mennyivel az idén fog kiderülni. Én költséghatékony gazdasági beállítottságú vagyok ezért kiegyezek azzal ,hogy nem igazolunk rossz de nflt látott játékosokat hanem inkább cserébe csak a rookiekra bízzuk a csere munkát. Az elmúlt évek alapján is azt vallom, hogy inkább egy 4.-5. körös játékos mint egy 29+os 3milliós veterán. Mert benne legalább ott a fejlődési lehetőség és a bizonyítási vágy. Pace amúgy is csak mondja hogy BPA , 10ből 2 ha olyan játékos volt hogy nem need és jó kezdők is vannak és mégis azt húzza. A BPA-zás csak egy trade csalogató az alattad lévő csapatoknak, hogy "ne hidd hogy le fog esni hozzád ez a játékos, gyere és tradelj érte". Én tudom hogy Bullard és Kwi nem voltak jó kezdők ,de úgy nem lehet csapatot építeni ,hogy jó ez a 6 rookie már 2 éve itt van , szarok voltak eddig is és azok is maradnak, menjünk hozzunk pár 28 éves veteránt hogy még lehetőséget se kapjanak, pár év múlva meg úgyis elmennek. Ha ez lenne a mentalitás mindenhol akkor a Pats nem a 5. SB-ra menne 8éven belül. Hagyjuk már ezt az off line dolgot. Behúzzuk Nelsont első körben és jön Luke Joeckel 1évre 2millióért ha már nem hiszi el magáról h jó játékos. Másik eset meg h letradelünk és 2. körben húzunk egy top centert.
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha megengeded több részre bontanám a válaszodat.

Hagyjuk ezt a fotel GM dolgotreps
Én kérek elnézést, hogy lassan 10 éve megosztom a gondolataimat, akár a játékkal, akár a GM tevékenységgel kapcsolatban.

Majd akkor raerunk aggodni ha mar nyar vege van es meg nincs kezdo guardunk(aki amugy van mert whitehair top10es es ott van grasu is akit siman felhuzhat helfrich ha mar 4 evig edzette).reps
Két dolog:
a, ha láttad Grasut játszani és az alapján is ezt gondolod, akkor ne olvasd tovább. Ezesetben hagyjuk ezt a véleménycserét.
b. ha nem láttad játszani, akkor sürgősen nézz meg pár meccs videót.

Whitehair szerintem is jó guard lenne, csak el kellene dönteni, hogy mi is a fő profilja. Ha guard, akkor kell egy center, ha center, akkor kell egy guard. Egy GM nálam úgy építi jól a keretét, ha van legalább egy Kush kaliberű cserejátékosa a belső pozíciókra. Legalább 1, de inkább 2. S akkor itt feltételezzük azt pozitívan, hogy Morgan egy jó backup lesz guardban.

Mint mondtam ez csak a kezdete az offseasonnek. Nem a vegleges keret. Siman lehet ,hogy hatra fele draftolunk miutan a feltradekbol annyira nem jottunk ki jol. Eppen ezert minek szemetet hozni ha tudja hogy lesz 8-9 pickje amibol eddig meg a 4-5-6. Korben is talaltunk mar kezdo kalibert. Jo scoutingnal meg nem lehetetlen hogy udfa tehetsegeket is talalunk foleg hogy most is van 3 eleg fontos RFA-nk es az nem mind.Nem hiszem hogy Pace csak az FA elejet nezte volna meg aztan hatradolt hogy ennyi pont eleg, a tobbi penzt stadionokra koltjuk. Valoszinu azok a jatekosok akik kellettek azok nem vallaltak a te 1-3 millios apro penzedet mert a draft utan boven lehet hogy needek lesznek mas csapatnal. Most jobb lenne ha jonne par 30eves injury prone okostojas akik amugy jo kezdok csak vagy serultek vagy elhisszuk hogy 2 eve jo volt es most megint sztar lesz.Ott volt erre a pelda cruz meg demps. Nem hiszem hogy azert nincs csapata bowmannek meg vaccaronak meg hankinsnek mert pace nem akarja megadni nekik a 3 milliot. Mikor meg egy sammy watkins is 17 milliot keres. Meg egy bullard szintu falember is elker 4-5 milliot akkor minek hoznank egy ugyanolyan hustomeget. reps
Nem végleges a keret. Tény. Igaz. Az én véleményem az, hogy egy BPA-t valló GM a draftnak így nem megy neki. Demps nem jó példa, ha már itt tartunk. Kezdőnek hozták, mert Amosról volt egy véleményük. S igazából nagyon ezzel vitatkozni sem tudtam 1 éve ilyenkor. Nyílván Demps szar volt, valamilyen szinten megoldás lett, hogy megsérült. Ellenben Cruz a tökéltes példa. Idehozták, adtak neki egy minimális garantáltat, aztán szeptemberben kirúgták, miután egyértelmű lett, hogy lefőtt neki.
Egy Hankins, Bennie Logan, Bowman, Vaccaro, Reid meg is teheti, hogy vár. Ők nem is 3 milliós játékosok btw, ők a draft után is megkapják a 6 millió környékét. Dehogy saját véleményem alapján egy Shamar Stephenben nem láttak egy olyan játékost, aki a rotációban hasznos lehet, s ha esetleg húzol egy rookiet, aki jobb lesz, akkor meg kirúgod. De említhetnénk itt másik 3 nevet is. Egy Gerald Hodgesban nem látják azt, hogy megfelelő backup lenne, ha a draft úgy alakul, hogy nem lesz ILB? De Stephen és Hodges csak két név, akik lófaszba nem kerülnének, cserébe láttak már NFL meccset, s biztosítékok a szezonra, ha a rookiek nem úgy teljesítenek. Egy Lamarr Houston/Willie Young vésztartaléknak nem kellene? Miközben leírod az általam félkövérrel kiemelt részt, s korábban arról beszélsz, hogy majd Lynch (persze 26 éves ez oké), aki Fangio alatt még két, ami egyébként 3 éve milyen jó volt? S abban igazat adok, hogy a pass rusher téma az nem piacról megoldható. De talán valamelyik veterán még tudna segíteni rajtunk, főleg ismerve Floyd és Lynch eddigi múltját.

Draft. Nálunk sokkal jobban draftoló csapatoknak is vannak rossz classai. Nálunk sokkal jobb csapatok a minőségi kezdő és megfelelő backup mellé draftolnak. Amire nagyon kíváncsi vagyok. Mi alapján látod azt Bullardban és Kwiatkoskiban, hogy ők kezdő szintűek? Két éve itt vannak, előbbi Mitch Unreint, utóbbi Christian Jonest nem előzte meg a depth charton. Mindezt egyébként Vic Fangio és kollégái vélték így. Mi alapján látod a fent említett Grasuban, hogy ő kezdőpotenciál? S másokat hadd ne emeljek ki.

Az, hogy ha lenne 8-9 draft picked, az meg végképp nem jelent semmit. 4-5-6. körben is lehet kezdőt találni, ez is tény ne menjünk messzebb valóban a Cohen-Jackson-Howard-(Amos-Kwiatkoski) négyesnél-ötösnél. Langford-Hall-Bush egyenlőre a másik oldalon Pacenél. Tehát a találati arány magas. S egyébként veled egyetértve én is bízok a draftba. Ami a másik téma, s amiben van egy komoly különbség kettőnk nézetei közt, hogy szerinted így minden fasza. Szerintem van 5-6 pozíció, ahova elfér egy veterán.

De egyébként nem is tépném a számat ezzel kapcsolatban, ha nem Ryan Pace lenne a GM, s Ryan Pace ne tette volna azt, amit az elmúlt 3 évben. Mert ő volt az a faszi, akinek regnálása alatt Jordan Millst augusztusban kirúgták, miközben nem volt egyetlen csere tackle sem, aki tudna a jobb oldalon játszani, így Longot kilökték oldalra, persze akkor meg kijött az, hogy Vladimir Ducasse kaliberű játékos ült a padon, aztán miután Monty megsérült a 2-3. meccsen, Grasu akkora kalapszar volt, hogy inkább bevitték Slausont centerbe és leigazolták Patrick Omameht. Itt visszatérve Grasura, aki 3. éve végére egy vállalhatatlan játékos, annak semmi keresnivalója a ligában. S ha már Ryan Pace és a támadófal. SItton érkezése nem volt bekalkulálva, neki Ted Larsen lett volna az embere. Normális csere tackle mióta nincs? Ha Leno (akit divat szidni, holott van 16 csapat legalább, aki könnybe lábadt szemmel elfogadná vakoldalon) netán megsérült volna akkor ki állt volna be ? És jelen állás szerint ki állna be? Bradley Sowell? Mert ha ez Ryan Pace válasza, vagy akár ez a Te válaszod, akkor ismét csak azt mondom, hogy lényeges vélemény eltérés van közöttünk. Miközben Massiet - joggal - leszeretnénk cserélni.
Vagy ha már itt tartunk Ryan Pace alatt nem kellett ide az egyébként veterán minimumért érkező Mason Foster, jó volt a Christian Jones-Shea McClellin-John Timu-Jon Anderson 4-es, körbe is röhögték őket. Aztán Ryan Pace volt az a faszi, aki 2016-ban a Kyle Fuller-Tracy Porter-Deiondré Hall külső corner hármassal neki vágott a szezonnak. Ebből persze Fuller pályára sem lépett, Porter a várakozásokhoz mérten rossz volt, Hall rookie volt meg is sérült, azóta sem játszik. Talán már a szezon előtt is meg-meg említettük, hogy lehet nem lesz ez így jó. 2017 elkapók? Vajon mi jön 2018-ban?

Mert lesz egy draft, de mégegyszer elmondom, hogy abba úgy belemenni, hogy valahol darabra sem vagy meg. Hát nevetséges.
több mint 6 éve
reps Chicago Bears 64
Mint mondtam ez csak a kezdete az offseasonnek. Nem a vegleges keret. Siman lehet ,hogy hatra fele draftolunk miutan a feltradekbol annyira nem jottunk ki jol. Eppen ezert minek szemetet hozni ha tudja hogy lesz 8-9 pickje amibol eddig meg a 4-5-6. Korben is talaltunk mar kezdo kalibert. Jo scoutingnal meg nem lehetetlen hogy udfa tehetsegeket is talalunk foleg hogy most is van 3 eleg fontos RFA-nk es az nem mind. Nem hiszem hogy Pace csak az FA elejet nezte volna meg aztan hatradolt hogy ennyi pont eleg, a tobbi penzt stadionokra koltjuk. Valoszinu azok a jatekosok akik kellettek azok nem vallaltak a te 1-3 millios apro penzedet mert a draft utan boven lehet hogy needek lesznek mas csapatnal. Most jobb lenne ha jonne par 30eves injury prone okostojas akik amugy jo kezdok csak vagy serultek vagy elhisszuk hogy 2 eve jo volt es most megint sztar lesz.Ott volt erre a pelda cruz meg demps. Nem hiszem hogy azert nincs csapata bowmannek meg vaccaronak meg hankinsnek mert pace nem akarja megadni nekik a 3 milliot. Mikor meg egy sammy watkins is 17 milliot keres. Meg egy bullard szintu falember is elker 4-5 milliot akkor minek hoznank egy ugyanolyan hustomeget. Hagyjuk ezt a fotel GM dolgot. Majd akkor raerunk aggodni ha mar nyar vege van es meg nincs kezdo guardunk(aki amugy van mert whitehair top10es es ott van grasu is akit siman felhuzhat helfrich ha mar 4 evig edzette).
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Wright -> Vikings

Kendall Wright finished ranked as @PFF 40th-best WR and he had the highest catch-rate percentage (80.4) of any receiver in the league out of the slot last season.

Szerintem baromság volt elengedni.
Bazzani
Sztem rosteren se lett volna helye. Kizárólag slotban játszik, blokkolni semmenyire sem tud (hamár mindenki az RPO-ra rejszol), igazoltál hármat, Meredith a negyedik, talán White helyére maradhatna, és ott van még mindenki Bellamyja, de meccseken sztem 5 elkapó 4 TE lesz aktiválva, szóval.

Azt persze más kérdés, hogy Meredithben menyire bízok, Bellamyt mennyire szeretem, és White-ot milyen jónak tartom, Robinson igazolását pedig mekkora ötletnek. Ezeket leszámítva, tényleg, maximum nagyítóval. De egy lassú léptű slot elkapó nem lenne gyógyír a bajokra. Ha Robinson szeptemberben még pályára se tud lépni, na akkor fogok kacarászni.
füligjimmy
Majd amikor a Vikingsban parádésan fog játszani akkor meglátjuk mennyire lesz őszinte a mosolyunk.
Bazzani
Párszor már kibírtuk röhögés nélkül, hogy a nálunk kutyaütőnek tűnő játékosok máshol szárnyaltak....
Ahogy tanult fórumtársam írta korábban, ez egy rosszul edzett csapat (volt eddig, remélem).

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Csaképpen én nem a kezdőkről írok. Bullard egyébként nem játszott jobban, mint Unrein, pass rushban még annyira sem. Ha választani kellene, akkor nálam Robertson-Harris a kezdő, de mindkettőjüknek csak momentumaik voltak eddig, konstans teljesítmény helyett. Kwiatkoski előtt tavaly nyitva volt az ajtó, Freeman kereken 1 mérkőzést játszott. Az eredmény annyi lett, hogy a passz ellen használhatatlan Christian Jones többet játszott. Valamiért elterjedt az hogy Lynch Fangio alatti éveiben milyet jó volt, holott 2014 után Fangio vette a kalapját nyugaton. Lnych második szezonja Jim Tomsula regnálása alatt volt - korrekt éve volt -. Az elmúlt két év alapján a csávó visszalépés McPheehez képest. Eredményességben, s ami megdöbbentő lejátszott meccsekben is, ha mentálisan nem bírja akkor meg megint felesleges bármiről is beszélni. Amos mást játszott idén, mint első két évében. Jobb is volt. Amikor Jermon Bushrod ideigazolt, a PFF lehozta, hogy visszalépés a legendás Big Heck után. Akkor jópáran feltettük a kérdést, hogy mégis mi a fasz alapján történik az értékelés. Nem vagyok megrögzött utálója a PFF-nek, de az, hogy náluk Amos a második safety, az pont annyit jelent, minthogy John Fox zsinórban háromszor playoffba vitte a Broncost. Amos egy olyan kezdő, akif el lehet rejteni, ha körülötte jók a többiek. Csak jelzem, hogy egy Vic Fangio nevü faszi padoztatta Quentin Demps javára. Nem is oly régen.

Szóval szerintem a kezdő is kérdőjeles, de az hagyján, de amikor azt látom, hogy van 1 bevethető védőfalember, John Timu a backup ILB, Sam Acho a backup OLB, s Deon Bush a backup safety, akkor én 30 millió birtokában elégedetlen vagyok. S ugye nincs kezdő guard, nincs valamire való tackle, aki Massiet szorongatná, s vagy 10 futóval találkoztunk eddig.

Örülök, hogy Te nem aggódsz, szerintem egy valamire való GM, - aki nyiltan vállalja, hogy BPA elvet vallja- feltölti a keretet a draft előtt olyan veteránokkal, akik 1-3 millióba kerülnek, de rájuk lehet bízni NFL mérkőzéseken feladatokat. S ha a rookie olyan jó, akkor minimális veszteséggel kirúgod szeptemberben. Egyenlőre darabra is alig vagyunk meg. S arra bazírozni, hogy majd húzol 5 csávót, aki instant truváj lesz szintén erősen kérdőjeles.
Ez számomra elég hihetetlen, bár ismerve Pacet nem meglepő.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 6 éve
reps Chicago Bears 64
tüsi, felesleges és értelmetlen eme nagy fokú aggodalmad. A védő falba megvannak a kezdők feltéve hogy Bullardra rábízzuk a jobb oldalt. De miért ne tennénk? A fox erában pont az volt a baj hogy minden posztra hoztunk egy közepesen szar veteránt forintokért akire ráfogtuk h mekkora deal hogy olcsó és jó. Csak hogy egyik se volt jobb mintha legalább a fiatal draftolt játékosainkat hagynánk érvényesülni. Éssss ITT jön a legendás mondat: A playoff contender csapatok draftból építkeznek nem FA-ből! Szóval jó lesz az a rotáció RRH-el. Ugyanez Kwiatkoskival itt az ideje hogy fellépjen Freeman árnyékából. Egy ILB-t tuti h draftolunk. Az OLB/pass rusht nem lehetett a piacról orvosolni. Nem volt senki akit megérte volna megfizetni és ilyenkor előfordul ha nagy a kereslet és alacsony a kínálat akkor hamar elszabadul még a kenyér ára is. Lynchben legalább megvan a potenciál főleg h Fangio évei alatt volt jó, a meccs kihagyások pedig lelki és nem fizikai sérülésekből adódtak. Ígyis elég sok pénzt kapott , bőven elég pénz kidobás. Biztos , hogy az első két körben húzni fogunk egyet. Amosra azt mondod rendben volt... PFF szerint a 2. legjobb safety a ligában 92es ratingel. Kár lett volna megbontani őket főleg, hogy idén még Amossal hosszabbítani kell, Goldmannel is és ennyi pénzünk van. Végre nem fizettünk minden jött mentnek aki már pályáralépett egyszer az nflben, mert egy udfa-ban is nagyobb potenciál van mint wheaton,cruz,cooper stb.-ben. szóval van 30milka. -8 a draft. Amos 7-8 lesz meg Goldman is 8-9.Úgyhogy legalább pár milliót átvihetünk jövőre vagy mondjuk a draft után is lehet igazolni. Akkor már minimumért is eljönnek a maradékok. Ott van Breeland is, simán lehúzhatjuk ha meggyógyul. Ez csak az első szakasza az offseasonnek és még van 4 és fél hónap pótolni ha kell valami.