Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
6/181 Kylie Fitts OLB, Utah

Jó játékos lehetne, ha egészséges maradna. Korrekt pick rotációba odaférhet.
több mint 6 éve
reps Chicago Bears 64
Az ILB-ről nem is hallottam a kiválasztása pillanatáig azt hittem rosszul olvasták a okoronkwot vagy ejiofort... DL depth meg kellett és elvileg 5T-ből is tud indulni mivel inkább rusher mint run stuffer.
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
4/115 Joel Iyiegbuniwe ILB
5/146 Bilal Nichols DL

Nehezen értelmezhető az ILB pick, a DL már annál inkább.
több mint 6 éve
MBear Chicago Bears 68
Sweat, ha egészséges, sztem jobb a maradéknál, nála durability concern van, az nem vitás, azért csúszott ennyit. Armstrong nálam b-terv.

The Bears are who we thought they were.
több mint 6 éve
reps Chicago Bears 64
Ejiofor kéne vagy Sweat ők lehetnek DE-k is ha kicsit megrövidülünk ott, ami nem lenne meglepő. 6.-ra meg lehet leesik Mata'afa, Bár van 2.-3. körre várt Jamarco Jones OT őt se bánnám hogy legalább valakit tanítsunk ne jövőre kelljen 1. körben RT-t húzni. Maurice Hurst PFF szerint a 3. legjobb játékos a drafton meg embertelen statisztikát rakott össze egyetem alatt. Ha 2évet játszik elit szinten akkor is megér egy 5.-6. kört.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Akit én nagyon bírnám ma az Duke Ejiofor vagy Maurice Hurst. Ugye ha jól rémlik Hurst szívével volt valami a combine előtt, de aztán tisztázták a dokik...Úgy néz ki ez mégis mindenkit elrettentett, mert előtte 1-2 körbe várták a szakik, negyedik körben már megérné rápróbálni. Ezen kívül nem bánnám Josh Sweat, Hercules Mata'afa vagy Ogdogbia Okoronkwo picket sem...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Eddig is csipáztam ezt a Miller srácot, ebben a levélben és videóban benne van hogy milyen playát nyertünk. Emlékszem pár hónapja NCAA követőben írtam Baggionak hogy de rohadtul elnézném nállunk ezt a srácot...

 www.theplayerstribune.com/en-us/articles/a-letter-to-nfl-gms-anthony-miller


több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
James Daniels választásába nem igen lehet belekötni. Én azt remélem, hogy időben eldöntik, hogy ki legyen az LG, ki a center, aztán nem variálunk rajta, de persze gondolom balfaszok leszünk. Ha Long egészséges lesz, - amire nem tenném rá a fél karomat, - akkor ez a támadófal nem nézne ki rosszul. Kush egy jó csere, 2010-ben kb a legjobb falemberünk lett volna, ha elérjük azt, hogy ő a csere, akkor elégedett leszek. Remélem Morgan eléri a bevethető csere szintjét, aztán Grasut ki lehet rúgni. OT persze így sincs bevethető, csak Sowell...

Miller választása és az ár, amit adtál az már erősen kérdőjeles. Nem a sráccal van gondom, teszem hozzá. Nagynak van egy elképzelése támadóoldalon, ehhez nagyjából megkapott mindent és mindenkit. Ez így offense fronton elég all-innek néz ki, persze 3 év után Pacenek eredményt kell villantani. Ami biztos, hogy mindhárom srác azonnal bevethető, szóval nem egy Goldman, Floyd féle majd beleerősödik projektek, ez is azt mutatja, hogy idén nincs kecmec.

Na de ma hogyan tovább? Mert lehet unalmas vagyok, de a védelem nem néz ki jól. Ha vesszük pozitivan, hogy Bullard és Robertson-Harris nyugodtan bevethető, akkor is bőven elfér egy DL. Safety backup megint nincs, Bush és Hall semmit nem fejlődtek. S akkor ugye pass rusher. Felőlem bele is duplázhatnánk 4-5. körben, de inkább reális 1 OLB. Houstont azonnal visszahívnám persze. Gondolom futó jön majd, mert egy harmadik számú RB kurvára kell majd.

Dorance Armstrong nálam az a srác, akit behúznék a 4. körben.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
2/39 James Daniels C, Iowa

Akkor a kérdés, hogy C lesz-e vagy G. Ami biztos, hogy Grasu egy kalapszar az új stáb szerint is. Igazából tetszik ez a pick, de honnan lesz pass rusher, na jó napot kívánok Mr. Pace.
tüsi91
 mobile.twitter.com/LarryMayer/status/990067933190742017

több mint 6 éve
reps Chicago Bears 64
James Daniels hatalmas steal. Egész nap azon izgultam hogy leesik-e hernandez vagy daniels. Aztán végül meg lett. Nagyobb need volt mint pass rusher. Ne nevettessetek már nem azért jött ide Nagy,Robinson,Gabriel,Burton hogy aztán majd a Trubiskynek 1mp-e se legyen eldobni labdát különben szétverik... Amúgy se lett volna itt nagy rusher. Majd 4. körben húzunk egyet.Miller meg nagy pick de jónak kell legyünk most, nehogy megérje a patsnek a trade.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
2019/2. és 2018/4. kör ment a Patsnek.

2/51 Anthony Miller WR, Memphis

Ez a pick, de főleg ez a trade nem szól másról, minthogy eredmény kell idén. 3 év alatt Pace nem mutatott fel eredményt, 4 offseason alatt annyit ért el, hogy a roster tele kérdőjelekkel. Miller jó prospect ettől függetlenül.
tüsi91
A negyedik körös az mostani, nem 2019-es.

 mobile.twitter.com/ChicagoBears/status/990027989818724353/photo/1

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
2019/2. és 2018/4. kör ment a Patsnek.

2/51 Anthony Miller WR, Memphis

Ez a pick, de főleg ez a trade nem szól másról, minthogy eredmény kell idén. 3 év alatt Pace nem mutatott fel eredményt, 4 offseason alatt annyit ért el, hogy a roster tele kérdőjelekkel. Miller jó prospect ettől függetlenül.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Visszatradeltünk a 2. körbe. Ez kifejezetten tetszik. Anthony Miller egy állat. Egyik nagy kedvencem volt idén. Remekül illik Nagy rendszerébe, gyors, biztos kezű, slotban és szélén is használható. Edge még mindig nem tudom honnan lesz...De ez a pick tökös trade volt és kurva jó húzás...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
2/39 James Daniels C, Iowa

Akkor a kérdés, hogy C lesz-e vagy G. Ami biztos, hogy Grasu egy kalapszar az új stáb szerint is. Igazából tetszik ez a pick, de honnan lesz pass rusher, na jó napot kívánok Mr. Pace.
tüsi91
Szerintem C lesz és Whitehair kimegy G-ba, Nem Danielsel van bajom hanem hogy az edge nagyobb need lett volna szerintem.

több mint 6 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
2/39 James Daniels C, Iowa

Akkor a kérdés, hogy C lesz-e vagy G. Ami biztos, hogy Grasu egy kalapszar az új stáb szerint is. Igazából tetszik ez a pick, de honnan lesz pass rusher, na jó napot kívánok Mr. Pace.
tüsi91
Rengeteg pff secret superstar van még.

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
2/39 James Daniels C, Iowa

Akkor a kérdés, hogy C lesz-e vagy G. Ami biztos, hogy Grasu egy kalapszar az új stáb szerint is. Igazából tetszik ez a pick, de honnan lesz pass rusher, na jó napot kívánok Mr. Pace.
több mint 6 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Cutler talán végleg hivatalosan visszavonul.😕

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Roquan Smithről egy objektív elemzés: szerintem nagyon jól benne van minden, amit a srácból a tapek alapján látni.
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azért emeljük ki azt is, hogy:

- Ez a gyerek úgy be tud ragadni a blokkokba, hogy Christian Jones megnyalná a szája szélét (lásd Auburn)
- Ha Floyd lejön a pályáról, nincs 2 NFL pass rusher a keretben. A megoldás nem 2. körös újonc.
- Kicsit túl volt pörögve ez a Top10 D (ligamásodiklegjobboffense megvan még valakinek?), aki nagyon akart, az végigment (Ravens, 49ers, ne soroljuk a többit), 3. kísérletnél sehol se voltunk. A megoldás nem feltétlenül egy első körös ILB, de valahol el kell kezdeni
- A védelembe tényleg már "csak" egy tisztességesebb pass rusher kell, ha Hicks/Floyd egészséges marad. Hogy ez most Goldman előrelépése, vagy Bullard, vagy Lynch, vagy valami zseniális újonc, mindegy is.

Csak a védelmet nyomatnám idén, mert a támadóknál nem érzem, hogy ennyi hiányosság lenne. Ott van 6 csávó, akit szerintem kellene kukázni, de adjunk mindenkinek esélyt az új edzővel. A támadófal talán Sutton nélkül is befér a Top10 aljára, Howardra lehet építeni, Cohen meccset tud(na) dönteni (ha nem fújnák vissza balfasz bellamik miatt), többi szamóca, de ha Turbómen úgy játszik, mint tavaly, a fene megette az egészet.

Minden évben elmondom, hogy én az asszimetrikus építkezés híve vagyok, ahogy látom, Pace is, de amilyen eredménytelenek vagyunk, talán revideálnom kellene az álláspontomat. Nyomassuk a védőfrontot, oszt majd kialakul. Vagy nem? Projekt wr-nek nincs helye a rosteren, talán egy G prospect, de ott szerintem Kush lesz a befutó.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
MBear Chicago Bears 68
A Smith-pick rendben van, elégedett vagyok vele. Elég safe choice sztem.
Landry valóban nagyon szép lenne második körben, én is őt szeretném.

The Bears are who we thought they were.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Szerintem Pace vissza akarja szerezni a 3. körünket. Most hogy ezt már a szinte megszokott 2. körös lemozgással vagy a két negyedik körös picket használva felmozgással oldja-e meg azt nem tudom. Vannak még bennt remek célpontok. Landryt adnám, de a Carter, Key, Hubbard hármas valamelyikétől se dőlnék a kardomba. WR közül két nagy kedvencem is bennt van (Kirk, Miller)

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ezek szerint nem csak én éreztem úgy, hogy Kwiatkoski nem tett le annyit az asztalra, hogy kezdő legyen. Igazából vannak még így páran a rosteren, nem győzöm hangsúlyozni, hogy draftnak így neki menni...

Az ILB-t kipipáltad, egy ígéretes játékossal, akire rátudod építeni a védelmet középen, főleg ha Trevathan folytatja a néha játszik, néha nem sormintát.

Talán még azt is elértük ezzel a pickkel, hogy Floydot nem kell 3. downoknál 15 yard mélyen coverageben nézegetni, ami újfent üdvözítő lenne.

De most lehet cidrizni, hogy ki lesz a csávó a túloldálán, mert az Aaron " jajj hát Fangio alatt 2014-ben milyen jó volt " Lynch és Sam Acho felhozatal számomra nem üti meg a mércét. Vannak 2-3. kör kaliberű edge rusherek benn, Landry nyilván kiemelkedik közülük, nem mintha a 17'-es szezonja nem lett volna egy masszív csalódás. De a csávóban látom a talán domináns rushert, szóval én a Colts elé beugranék érte.

Hát a támadófal megint megér egy misét, de jó interior emberek is vannak benn. Ha az a projekt fut éppen, hogy Grasu lesz a center, akkor úgy érzem, hogy megint balfaszabb emberek ülnek vezéreink között, mint amilyenekkel sikert lehet elérni. Persze ha a Jordan "Carl Nicks is ilyen háttérrel jött" Morgan nevű srácból kipréselnek ne legyünk nagyravágyóak egy Matt Slausont, akkor nem lennék ennyire kétkedésekkel teli.

Szóval van X=2 akkora lyukad jelen állás szerint, mint ide lacháza és mondjuk a mai nap ebből betömsz Y=x-1-et. Ismerve Pacet ez inkább lesz edge rusher, aztán majd a 4. körökkel, amik ugye a vagy bejönnek (Cohen, Jackson, Kwiatkoski) vagy nem jönnek be (Langford, Bush, Hall - s akkor jó szívűen most itt megállok) próbálunk lövöldözni.

Persze kellene OT, DL, gondolom futó jönni fog, egy projekt WR se ártana. SZóval lehet huzogatni szépen, s nem lennék ennyire negatív, ha az elmúlt 3 évben így nem mondtuk volna meg, hogy ez a .... pozíció sem minőségben, sem létszámban nem elegendő, s persze a 3. héten jött a rácsodálkozás, hogy hát jujj, meg jajj. És ez nem fordult elő csak vagy 5-ször.

Szóval szerintem pass rusher a 2. kör. Hogy aztán jönni kell érte, maradni a seggen vagy lehet vissza mozogni az most tán nagy lutri. Ami viszont biztos, hogy a türelmi időnek vége van, 2018-ban eredmények kellenek. Tán ezt is mutatja, hogy Roquan Smith > Tr. Edmunds a boardon.
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem gondoltam volna, hogy Rokván belefér idén. Edge a határban sincs, de a Freeman cut után oda is fúrtak egy nagyobbacska lyukat a rosteren.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Smith egy remek LB lesz. Méretileg kicsi, viszont az egyik legjobban szerelő playa az elmúlt évekből. Sidline to sideline játékos aki nem csak coverben jó, de igen veszélyesen blitzel. Ami a legnagyobb erőssége az az ösztönösség és a játék diagnosztizálása és ez az a dolog ami nem tanítható... Valszeg ezért lett ő és nem Edmunds. Chubb és Nelson után az egyik kedvenc pickem volt. Nelson, Chubb, Smith/Edmunds volt a sorrendem szóval én örülök neki.

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Roquan Smith ILB

Lett egy ILB, aki coverageban jö, fel tud venni egy futót. S ha ezzel elérjük, hogy Floyd ne coverageben töltse a meccsek felét akkor jók lehetünk. Nem egy szexy pick, de rendben van.

Akiem Hicks - Justin Smith
Danny Trevathan - Patrick Willis
Roquan Smith - NaVorro Bowman
Leonard Floyd - Aldon Smith (nem röhög)

Szerkesztette: tüsi91