Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Óriási meglepetés... Nem hívta le Pace White 5. éves opcióját.
ricsiii83
Kevin White should have a fifth game option, not a fifth year option...

😀 😀 😀

több mint 5 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Továbbá Freeman apánk aztmondta ennyi volt. Minden jót, és köszi a halakat !
több mint 5 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Óriási meglepetés... Nem hívta le Pace White 5. éves opcióját.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy kis kanyar... elkezdték nyomni ezt a top100 playát.. ez mi alapján megy?? Mert hogy JJWatt, hogybaz anyámba lett 84. amikor majdnem higy egesz evbe offrottyon volt..
ricsiii83
Ez már kurva régi dolog, pont tavaly Watt mondta azt hogy ez inkább egy népszerűségi lista semmint a top100 playa. Leginkább játékosok szavazatai alapján megy ha jól tudom...
Tomcsik
Nemcsak az előző szezon számít, hanem egyfajta potenciálvizsgáló is az új szezonra. Mondjuk pont Wattot zavarta tavaly, hogy fent van, pedig szerintem amíg vissza nem vonul, addig azért az első 5 évével odarakta magát, hogy az ellenfelek mindig be fogják szavazni, mert amint egészséges, onnantól top 10-es

Szerkesztette: Wyatt

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Egy kis kanyar... elkezdték nyomni ezt a top100 playát.. ez mi alapján megy?? Mert hogy JJWatt, hogybaz anyámba lett 84. amikor majdnem higy egesz evbe offrottyon volt..
ricsiii83
Ez már kurva régi dolog, pont tavaly Watt mondta azt hogy ez inkább egy népszerűségi lista semmint a top100 playa. Leginkább játékosok szavazatai alapján megy ha jól tudom...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 5 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Egy kis kanyar... elkezdték nyomni ezt a top100 playát.. ez mi alapján megy?? Mert hogy JJWatt, hogybaz anyámba lett 84. amikor majdnem higy egesz evbe offrottyon volt..

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Kevin Toliverrol?? NCAA szakik tudnak mondani +\-at?
ricsiii83
Azért szakinak nem mondanám magam,de megpróbálok válaszolni. Toliver egy remek prospect volt( 5 csillagos requit) LSU ugye elég jó DB-k kinevelésében. Jó adottságú, fizikális játékos, de nem a legjobb labdaérzékkel. Akár S-ként is bevethető. 4-5 körösként taksálták. A szépen induló karrierje aztán kezdett leépülni. Kezdte egy térdsérüléssel, aztán alig tért vissza és megsérült a válla, majd ezután eltiltás miatt nem léphetett pályára, szóval megrekedt a fejlődésben. Azért az meglepett hogy 6-7 kör felé nem vitte ki senki. UDFA-ként lehet benne potenciál, meglátjuk campben mit mutat...

több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Kevin Toliverrol?? NCAA szakik tudnak mondani +\-at?

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha jól látom ide írt alá UDFA-ként az a Bryan Schor, aki QB-ként az elmúlt 2 év alatt összesen 2 meccset vesztett. 2016-ban konkrétan pont a Trubisky vezette North Carolina tudta egyedül legyőzni a Dukest. Ő az egyedüli QB, aki megverte a North Dakota Statet a rájátszásban az elmúlt 7 évben, tavaly FCS bajnok lett vele a Dukes. A most lezárult szezonban hibátlan mérleggel vitte be a csapatát a döntőbe, de ott Wentz alma matere visszavágott nekik. Practice squad QB-nak simán jó lehet.
több mint 6 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Nekem bejön az eddigi offseason tevékenységünk. Végre megszabadultunk Foxtól, FA piacon is többé-kevésbé jól manővereztünk (khm... Sitton, Meredith, Fuller). A draft is tetszetős, főleg h kijavított azt a pár FA hibát is.
Ami szembetűnő, h nagyon beálltunk Trubisky mögé, pontosabban h ő minél komfortosabban érezze magát, ami franchise QB-nál alap, de azért nálunk nem megszokott. Továbbá kövi szezont is más szempontból értékelném. Mérleg számomra irreleváns (azért a GB 1szer kapjuk el, de ink oda-vissza), Trubómen fejlődése ami érdekel.... Ha nem lesz Pro bowl játékos vagy ha a neve még csak fel sem merül Orlando kapcsán, akkor nagyon-nagyon csalódott leszek (persze, sérüléseket meg megjósolhatatlan gigszereket nem számolva).

Még annyit, h én utóbbi években igyekeztem nem megkedvelni college playakát, mert tuti h nem itt kötnek ki és olyankor fáj a szívem. NA már most 1 játékossal kapcsolatban nem sikerült. Rosen játékába én anno szó szerint belezúgtam. Még Cutler idejében azon álmodoztam, h ő veszi át a helyét. Aztán mint derült égből villámcsapásként jött tavaly Trubisky pick. Így alakult, elfogadom. De azért h volt esélyünk megszerezni (Glennon-nal a csapatban se lett volna más a mérleg, max 1-2vel több vereség) és borítékolom h hosszútávon jobb játékos lesz mint Goff, akár A-Rod magasságokra is képes lehet.... így azért fáj 😛 Szóval Trubadúr pro bowl-t akarok meg GB verést, az jó gyógyír lenne 😀

Szerkesztette: Tito05
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Egy univerzálisan nagyon jó értékelést kapott draft után is úgy hisztiztek mint egy elkényeztetett burzsoá gyerek aki nem kapja meg a legújabb iphonet. Mit akartok 7 pickből? Elvinni 14 játékost amiből 10 első körös? Tudnátok objektívek maradni ha már a pesszimizmus ennyire megette lelketeket? De legalább azt figyelembe venni ,hogy tavaly ilyenkor mennyivel szarabb volt a csapat? A körülményekhez képest a legtöbbet fejlődött a csapat.
reps
Én sem vagyok ennyire pesszimista és nem azért mert ez vagy az a szakértő A+ adott a draftra vagy sem, hanem azért mert szerencsére sok NCAA meccset tudtam nézni és 2 olyan játékos is nállunk kötött ki akik nagy kedvenceim voltak. Ahogy Tüsi írta az OLB és csere T poszt ami aggasztó, a csere S nállam azért nem veri ki a biztosítékot. Hall, Bush, Houston-Carlson elkaristol cserének és nem hinném hogy a pozitív szezon esetleg PO egy csere S-n múlik majd. Azt se feledjük hogy még nincs vége az off seasonnak, most jönnek majd a draft utáni cutok stb... Egy csere T-t még lehet kukázunk és OLB is biztosan lesz még hozzáadva a kerethez (Houston vissza pl jó lenne) Amúgy most lehet röhögtök majd, de amikor tavaly Sowellnek be kelett ugrania nem volt olyan szar. Ott van Morgan aki egyetem T volt, igaz a méretek miatt inkább G, de cserének lehet elmegy majd. A keret sokkal komplettebb mint tavaly ilyenkor volt. Ami a leglényegesebb hogy végre van egy elképzelés ami a Fox éra alatt nem volt. O oldalon Nagy megkapta a puzzle részleteit, remélem szépen össze illeszti a darabokat. Nállam a kedvenc pick Miller aki Nagy rendszerében akár OPOTY várományos is lehet. Imádni fogjátok a srácot, csak miatta néztem Memphis meccseket...Gondolom Tüsi majd ír egy draft összefoglalót ahogy szokta, várom már mert jó olvasmány szokott lenni.

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Egy univerzálisan nagyon jó értékelést kapott draft után is úgy hisztiztek mint egy elkényeztetett burzsoá gyerek aki nem kapja meg a legújabb iphonet. Mit akartok 7 pickből? Elvinni 14 játékost amiből 10 első körös? Tudnátok objektívek maradni ha már a pesszimizmus ennyire megette lelketeket? De legalább azt figyelembe venni ,hogy tavaly ilyenkor mennyivel szarabb volt a csapat? A körülményekhez képest a legtöbbet fejlődött a csapat.
reps
A Cedric Benson fémjelezte draftunk volt még A+. A gyengébbek kedvéért.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
reps Chicago Bears 64
Egy univerzálisan nagyon jó értékelést kapott draft után is úgy hisztiztek mint egy elkényeztetett burzsoá gyerek aki nem kapja meg a legújabb iphonet. Mit akartok 7 pickből? Elvinni 14 játékost amiből 10 első körös? Tudnátok objektívek maradni ha már a pesszimizmus ennyire megette lelketeket? De legalább azt figyelembe venni ,hogy tavaly ilyenkor mennyivel szarabb volt a csapat? A körülményekhez képest a legtöbbet fejlődött a csapat.
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nálunk van gerenda. 😀

Szétszopják a draft classt ez sose jó jel. Tipikus Ryan Pace offseason megannyi nyitott kérdéssel a rosteren. 4 offseason alatt ott tart, hogy nincs bevethető OT a padon - Massie kezdő, kérdőjeles edge rusher depth, sőt kérdőjeles kezdő. Safety depth 0. CB depth kérdőjeles, DL depth kérdőjeles. Az offense tele kérdőjelekkel. Szokás szerint 1-1 sérülsésre vagyunk attól, hogy berakni ne tudjunk senkit a csapatba. Mindezt 4 év tavasz alatt. Ha körbenézünk a liga GM-jei közt azt mondom ezt lehetett volna jobban is csinálni, de Pace alatt innentől ingoványos már a talaj.

Szóval szeptembertől eredmény kell, s az a GM, aki 4 év alatt nem rak össze egy 9-10 győzelmes csapatot úgy, hogy 60-70 milliókat költ az egy olyan GM, aki megérdemli, hogy kirúgják.

Ettől függetlenül Smith, Daniels és Miller is rögtön kezdő lehet. A srác a 4. körben - nevezzük a becenevén Iggy-nek - hatalmas talány, de állítólag nagyon atletikus, tehát Jon Andersont és Timut kapásból kiszoríthatja. Nichols valószínűleg nagyon messze van még a rotációs játékos szintjétől. Fittsnek brutál szezonja volt 2015-ben, azóta hasonló pályát járt be, mint Aaron Lynch. Wims 2014-ben kezdett el focizni, gondolom a route fája és route futása sehol nincs, de a csávó, aki nyeri a jump ballokat, az mindig figyelemreméltó.
Szóval a JBellamy és Kevin White érának remélhetőleg vége, bár gondolomnfőleg utóbbi biztos megkapja az esélyt.

S remélem, hogy Ryan Winslow megveri O`Donnellt. Az is nevetséges, hogy 4 év ilyen inkonzisztens játék után O'Donnell még vissza is lett igazolva.

Ryan Nall pddig emlékeztet engem egy Jordan Howard nevű fazonra.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ahogy megmondtam, Kush nem lesz kezdő, jön egy guard, és egy projekt wr, mert van helye a rosteren.


Ettől teljesen függetlenül, gerendát nem találok. Kötelem már van, de nem tudom hova akasztani.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
reps Chicago Bears 64
Megse. A skinsbe megy 😕
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Uristen. Simmie Cobbs es Kevin Toliver is alairt mint udfa. Mindkettot 4. Kor korul irtak. Na ez a steal
reps
Cobbson nagyon meglepődtem, voltak olyan szakik akik még harmadik körre is taksálták. Pace szinte mindig talál valami használhatóbb UDFA-t, lehet idén Cobbs lesz az.

több mint 6 éve
reps Chicago Bears 64
Uristen. Simmie Cobbs es Kevin Toliver is alairt mint udfa. Mindkettot 4. Kor korul irtak. Na ez a steal
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Na hát így néz ki az idei class. A negyedik kör fejvakarós a többi pick kifejezetten tetszik. Főleg az első 3 pick.



Szerkesztette: Tomcsik

több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Allen, gabriel, White, Miller, Fowler, Brown, Gentry, Bellamy, Ayers Wims Na vajon Bellamy ezt is túl éli..?

Szerkesztette: ricsiii83

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
7. kör WR 6'3 215. Alshon Jeffery Javon Wims, Georgia
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
4/115 Joel Iyiegbuniwe ILB
5/146 Bilal Nichols DL

Nehezen értelmezhető az ILB pick, a DL már annál inkább.
tüsi91
Állítólag Kwiatkoskiból OLB-t akar faragni Fangio...Nem értem miért amikor lett volna bennt egész jó OLB projekt. A negyedik körös pick totál homály, de a többi rendben van. Ha nem lett volna ez a negyedik körös Akkir szinte hibátlan lenne ez a draft nállam...

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
6/181 Kylie Fitts OLB, Utah

Jó játékos lehetne, ha egészséges maradna. Korrekt pick rotációba odaférhet.
több mint 6 éve
reps Chicago Bears 64
Az ILB-ről nem is hallottam a kiválasztása pillanatáig azt hittem rosszul olvasták a okoronkwot vagy ejiofort... DL depth meg kellett és elvileg 5T-ből is tud indulni mivel inkább rusher mint run stuffer.
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
4/115 Joel Iyiegbuniwe ILB
5/146 Bilal Nichols DL

Nehezen értelmezhető az ILB pick, a DL már annál inkább.