Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Sokat nem foglalkoztam a drafttal idén. Véleményem szerint ha mozgunk az első körben az felfele lesz. Nelson posztértéke nem Pace 1. kör, szóval ha Chubb elérhető lesz normális áron akkor megyünk fel. De ha tippelnem kell mondok egy Marcus Davenportot 1/8-ra, aztán második körben egy letradet s egy centert, Whitehair meg megy guardnak. Ha én választanék lehet megpróbálnám Fitzpatricket vagy Wardot. De sztem edge rusher lesz.
tüsi91
Amúgy érdekes hogy a G poszt nem ér annyit, meg a G nem csinál TD-t és nem sackel QB- stb dolgok. Azán nézzük meg milyen pénzt kapott Norwell. A mai ligában megjelentek a Cox, Donald, McCoy féle állatok akik középről azonnali nyomást generálnak a zsebre. Ha megkérdezel egy QB-t mit utál a legjobban azt fogja mondani hogy amikor szemből kapja az azonnali nyomást és nem tud fellépni a zsebben. Szóval az én meglátásom szerint a G poszt egyfajta evolúción ment keresztül az elmúlt pár évben és bizony egy top G már majdnem annyira fontos láncszeme az O-nak mint egy T. Én simán elfogadnám ha Nelsont behúznánk, de nem hiszem hogy bennt lesz 8 ig. Giants, Tampa, Colts , Broncos közül szerintem az egyik elviszi. Szerintem is valszeg edge playát húzunk, vagy legalábbis olyat aki ott is bevethető (Edmunds), de szerintem ha bennt lenne Nelson ő lenne a pickünk.

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Sokat nem foglalkoztam a drafttal idén. Véleményem szerint ha mozgunk az első körben az felfele lesz. Nelson posztértéke nem Pace 1. kör, szóval ha Chubb elérhető lesz normális áron akkor megyünk fel. De ha tippelnem kell mondok egy Marcus Davenportot 1/8-ra, aztán második körben egy letradet s egy centert, Whitehair meg megy guardnak. Ha én választanék lehet megpróbálnám Fitzpatricket vagy Wardot. De sztem edge rusher lesz.
több mint 6 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Browns kiviszi a "legjobb QBT" meg azt a csoda futó gyereket. Remélem a Giants is QBt húz és akkor tényleg bent marad a csoda futó gyerek.
Jets QBt húz. Broncos kiviszi Nelsont (egyik szemem sír a másik nevet)
Tampa tökmindegy (remélem nem tradelnek)
és akkor 1/8on. bent van még legalább 1 "top" QB. azaz 1/12 1/22 2/56 4/121adja a bills... mi meg adjuk a 1/8 és a 4/115 😀😀😀 jólenne
ricsiii83
...és attól a pillanattól kezdve...legyen Ricsi Pace a GM-ünk neve.
Sajnos ez nem fog bekövetkezni, mert túl szép lenne, hogy igaz legyen. 😀
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mi....ma.......maaaaaaa



Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Browns kiviszi a "legjobb QBT" meg azt a csoda futó gyereket. Remélem a Giants is QBt húz és akkor tényleg bent marad a csoda futó gyerek.
Jets QBt húz. Broncos kiviszi Nelsont (egyik szemem sír a másik nevet)
Tampa tökmindegy (remélem nem tradelnek)
és akkor 1/8on. bent van még legalább 1 "top" QB. azaz 1/12 1/22 2/56 4/121adja a bills... mi meg adjuk a 1/8 és a 4/115 😀😀😀 jólenne

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Remélem meglepetés lesz és nem szedik ki az összes jó QB prospectet mégsem az elején és lesz esélyünk letrade-re, ha nem akkor mind1 csak ne WR-t vagy secondary játékost. Igazából ha kihúzzuk a legjobb LB-t és beválik én elégedett leszek bárki is "marad bent" utána elvileg. Az OL játékos akit többen írnak hozzánk az sem lenne olyan rossz.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Ha Nelson lecsuszik akkor o, ha nem akkor Denzel Ward DB. Edmunds nekem nem Bell OLB-nek.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ha nem lesz letrade, akkor - ha benn van - Nelson.
Ha ő nincs, Edmunds
MBear
Detto

több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Roquan Smith LB

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Letrade, és valamelyik LB.
több mint 6 éve
MBear Chicago Bears 68
Ha nem lesz letrade, akkor - ha benn van - Nelson.
Ha ő nincs, Edmunds

The Bears are who we thought they were.
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Így két nappal a draft előtt nem tippelünk esetleg?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Teljes menetrend

Kétszer is meg kellett néznem, hogy nem a Marvel twitter oldalán vagyok, hanem a tieteken. Mi ez a képregényes elem nálatok? 😊
iktriad
Kicsit hearthstone-os a fíling 😁
MBear
Ez esetben a 7. héten jön a Shudderwock ide. 😊
iktriad
Kit izgat, ha csak deathrattle kártyái vannak egyébként....
Na Jó, ne offoljunk a topicban. 😊
Ha játszol, akkor tolhatunk pár meccset!
MBear
Szerinted honnan tudnék a Shudderwockról, ha nem lennék aktív? 😊 Írj majd rám PM-et!
több mint 6 éve
MBear Chicago Bears 68
Teljes menetrend

Kétszer is meg kellett néznem, hogy nem a Marvel twitter oldalán vagyok, hanem a tieteken. Mi ez a képregényes elem nálatok? 😊
iktriad
Kicsit hearthstone-os a fíling 😁
MBear
Ez esetben a 7. héten jön a Shudderwock ide. 😊
iktriad
Kit izgat, ha csak deathrattle kártyái vannak egyébként....
Na Jó, ne offoljunk a topicban. 😊
Ha játszol, akkor tolhatunk pár meccset!

The Bears are who we thought they were.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Teljes menetrend

Kétszer is meg kellett néznem, hogy nem a Marvel twitter oldalán vagyok, hanem a tieteken. Mi ez a képregényes elem nálatok? 😊
iktriad
Kicsit hearthstone-os a fíling 😁
MBear
Ez esetben a 7. héten jön a Shudderwock ide. 😊
több mint 6 éve
MBear Chicago Bears 68
Teljes menetrend

Kétszer is meg kellett néznem, hogy nem a Marvel twitter oldalán vagyok, hanem a tieteken. Mi ez a képregényes elem nálatok? 😊
iktriad
Kicsit hearthstone-os a fíling 😁

The Bears are who we thought they were.
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Week 1. Vs Packers a Lambeaun SNF. Centeneráiumi Packers szopkodás, liga darling csapat. Lehet megemlítik majd, hogy a Bears is pályára lép.
Week 2 hazai MNF vs Seahawks
Hálaadás Detroitban.
Szezonbefejező szokás szerint Minnesotában.
tüsi91
Egy Packers-Jets stílusosabb lett volna. Nem kell mindig leszopni a csoportban mindenkitől, aztán majd elkezdenek respektálni. Az NFC North Kelemen Annája.


A 13. pártkongresszus óta nem volt itt jó csapat, akkor még Horn Gyula is csak államtitkár volt. Na, kontextusba helyezve.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Teljes menetrend

Kétszer is meg kellett néznem, hogy nem a Marvel twitter oldalán vagyok, hanem a tieteken. Mi ez a képregényes elem nálatok? 😊
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Week 1. Vs Packers a Lambeaun SNF. Centeneráiumi Packers szopkodás, liga darling csapat. Lehet megemlítik majd, hogy a Bears is pályára lép.
Week 2 hazai MNF vs Seahawks
Hálaadás Detroitban.
Szezonbefejező szokás szerint Minnesotában.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Úgy néz ki Tom Cable álruhába bújt és beépült a Bears stábjába... Rashaad Cowardot át akarjuk képezni G-nak...

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Fowler szerintem jó igazolás. Nem lesz Jeffery utódja, de egy jó, használható rotációs játékos. Kedveltem a broncosban, bár megértem, hogy Thomas, Sanders, Henderson és Taylor mellé / mögé nem akartak veterán pénz fizetni már senkinek.

A Meredith sztori a két évvel ezelőtti Broncos vs C.J. Anderson történetre hajaz. A Broncos matchelte, de hiba volt nem rárakni azt a 2. kört, mert így jóval drágább lett.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Inman nem kellett, de Fowler igen. frenetikus
ricsiii83
Fowler a jelenlegi helyzetet elnézve simán rosteren lesz. Egyrészt egy 4. elkapó volt a Broncosban, aki 30 elkapást, majd 400 yardot hozott 2017-ben, ami az ottani nihiles QB helyzetet elnézve nem rossz. Másrészt ST-ben alapember volt ott is, sokkal jobb blokkoló WR, mint Joshua, s jobbára slotban játszott. Gabrielt lófütty blokkolásra nem tudod használni. Inman Robinson cseréje lehetne, de szerintem Robinsonhoz hasonló fizikai paraméterekkel rendelkező és hasonló stílusú WR-t fogunk draftolni. Fowlerrel Bellamyt lehetne kipöckölni, s ott van Kevin White, akit csak nem akarunk elfeledni. Nyilván most nincs értelme kirúgni, s kapni fog esélyt nyáron, de augusztus végén ennek a románcnak vége lesz.
Amikor egy Bennie Fowler kaliberű csávó lesz minőségben az 5. WR, akkor rendben lesz ez a poszt.
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Inman nem kellett, de Fowler igen. frenetikus

több mint 6 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Former Broncos' WR Bennie Fowler is signing a one-year deal with the Chicago Bears, per source.

Máris jobban érzem magam...
Tomcsik
Dehogy érzed! 😀
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Former Broncos' WR Bennie Fowler is signing a one-year deal with the Chicago Bears, per source.

Máris jobban érzem magam...