Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Chase Daniel érkezhet Backup QB-nak....
Süsü
Ez aztán nem ért rá később. 2 év, 10 millió, 7 garantált. Nem rossz ez 78 passzkísérletért.

Edge rusher nincs. Azért erre nagyon kíváncsi leszek. A piacon nagy nevek nincsenek. Floyd, Acho eddig a mannschaft.
tüsi91
Egy veterán jönni fog, drafton neg szerintem leduplázzuk pl 1 & 4. kör...

több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Feltrade Chubb 😀

Szvsz eddig azért normális dolgok történnek, ha a stáb megüt egy átlagos szintet, akkor nem lesz nagy probléma.
Más kérdés hogy jövőre ez a csoport Cousins-al... hát meleg.

Szerkesztette: Szivacs
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Chase Daniel érkezhet Backup QB-nak....
Süsü
Ez aztán nem ért rá később. 2 év, 10 millió, 7 garantált. Nem rossz ez 78 passzkísérletért.

Edge rusher nincs. Azért erre nagyon kíváncsi leszek. A piacon nagy nevek nincsenek. Floyd, Acho eddig a mannschaft.
több mint 6 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Chase Daniel érkezhet Backup QB-nak....
több mint 6 éve
MBear Chicago Bears 68
Amunak örülök, sztem normális deal.
Acho jön vissza, két év, 7.5 milla, 3 garantált. Nem baj, kell vet. Csere kultúr áron.
Backup qb Chase Daniel, ismeri a rendszert, Nagy embere, ez is pipa

The Bears are who we thought they were.
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Úgy néz ki visszahozzuk Amukamarát.
Tomcsik
3 év 27m

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Úgy néz ki visszahozzuk Amukamarát.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A front officeon nem múlik Trubisky sikeressége, ők szépen körberakták az elmúlt 24 órában fegyverekkel Mitcht.
 twitter.com/NFLDraftBites/status/973656987249664000
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
Nem minden TE passzol győzelemhez erősen hozzájáruló TDt SBn, ezt meg kell fizetni 😛 😀

Sok sikert neki nálatok!
dande
És ezzel kb mindent el is mondtál róla.
Egy 3.számú TE QB volt nálatok ha jól tudom.
Bazzani

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Taylor Gabriel 4 évre érkezik.
Beki
Gyenge éve volt tavaly/sarkisian nem tudta hogyan is kéne használni. Illeszkedik a mintába 😊
Amúgy ha Nagy nem sarkisian lesz sok örömötök lehet benne. Szurkolok neki.
peach
Nekem ő nagy kedvencem volt a Falconsba amikor Shany ott volt, mindig benne volt a nagy játék. Ahogy Tüsi is írta Nagynak van egy elképzelése és ahhoz igazolunk, nekem eddig nagyon is tetszik amit csinálunk. Ettől még persze lehet hogy egy kalap szar lesz megint minden...

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Taylor Gabriel 4 évre érkezik.
Beki
Gyenge éve volt tavaly/sarkisian nem tudta hogyan is kéne használni. Illeszkedik a mintába 😊
Amúgy ha Nagy nem sarkisian lesz sok örömötök lehet benne. Szurkolok neki.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Van egy elképzelés, ahhoz igazolunk. Már ez is előrelépés.
Gabriel is egyfajta Tyreek Hill hasonmás, s kis Shanny használni is tudta. Nagyon sok screenre és hasonlókra felkészülhetünk, amihez egy open fielden jól mozgó támadófal kell. Mindenesetre Cohen lehet nem lesz WR így.

Wheaton lapát, Sims lapát.

Nincs bajom Robinsonnal, csak nem értem, hogy miért kellett 1 évet elbaszni, mikor innen a Kárpátok szívéből megmondtuk, hogy ebből jó nem sül ki. Ha sok 2 TE csomag lesz, akkor Burton érthető, maximum drága. Legalább van 2 TE.

Azért arra kiváncsi leszek, hogy edge rusher hogy lesz.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Taylor Gabriel 4 évre érkezik.
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
cserébe elkapásban kiváló.
mustaine
A csávónak az elmúlt 2 évben átlagban meccsenként 2 tyúkszaros elkapása volt. A rájátszásban összesen egy, azaz 1 darab. Mindegy. Biztos ügyes, csak nem kapott elég lehetőséget 4 év alatt.
füligjimmy
Meg tavaly draftoltatok a második körben egy elkapásban jó tight endet.
Bazzani
Meg igazoltunk egy hasonlóan elkapásban kiváló, 230 yardot átlagoló Dion Simset.

Ja, a jelenlegi állás szerint az első 4 elkapóból 3 összesen játszott 2 meccset, a negyedik Marcus Wheaton. Nem látom, hol csúszhatna ez félre szeptemberben.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
cserébe elkapásban kiváló.
mustaine
A csávónak az elmúlt 2 évben átlagban meccsenként 2 tyúkszaros elkapása volt. A rájátszásban összesen egy, azaz 1 darab. Mindegy. Biztos ügyes, csak nem kapott elég lehetőséget 4 év alatt.
füligjimmy
Meg tavaly draftoltatok a második körben egy elkapásban jó tight endet.

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
cserébe elkapásban kiváló.
mustaine
A csávónak az elmúlt 2 évben átlagban meccsenként 2 tyúkszaros elkapása volt. A rájátszásban összesen egy, azaz 1 darab. Mindegy. Biztos ügyes, csak nem kapott elég lehetőséget 4 év alatt.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nem minden TE passzol győzelemhez erősen hozzájáruló TDt SBn, ezt meg kell fizetni 😛 😀

Sok sikert neki nálatok!
dande
És ezzel kb mindent el is mondtál róla.
Egy 3.számú TE volt nálatok ha jól tudom.
Bazzani
3.számú volt mert Ertz mellett nem volt lehetősége, Celek meg blokkolt.
Egy tökjó atletikus elkapó TE, Shaneennel jó páros lesz ez.
Tetszik amit a Bears csinál az offeneseoldalon most
braxa88
Amúgy is Nagy szereti használni a TE-et, Burton pedig Pederson rendszeréből jön aki ugyancsak a Reid fáról való. Burton szerintem tökéletesen illeni fog Nagy rendszerébe. Amúgy Paul Richardson 5 év 40 milla (20 garantált) ment a Redskinsbe, az ilyen Watkins meg ez után azt mondom Pace kifejezetten jó üzletet csinált Robinsonnal...

több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Én is jobban örültem volna Watkinsnak, de jó lesz Robinson is. Különben is a drafton b@sszunk oda....
A legfontosabb poszton remélem hosszú évekig rendben vagyunk, ha A-Rob beválik, a futójátékkal az O jó lesz.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nem minden TE passzol győzelemhez erősen hozzájáruló TDt SBn, ezt meg kell fizetni 😛 😀

Sok sikert neki nálatok!
dande
És ezzel kb mindent el is mondtál róla.
Egy 3.számú TE volt nálatok ha jól tudom.
Bazzani
3.számú volt mert Ertz mellett nem volt lehetősége, Celek meg blokkolt.
Egy tökjó atletikus elkapó TE, Shaneennel jó páros lesz ez.
Tetszik amit a Bears csinál az offeneseoldalon most
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
 twitter.com/adamrank/status/973595329663664128
Bocsi.

Burton amúgy inkább ilyen hibrid elkapó-tightend kombó, 235 font csak. Blokkolásban egy jobb DE simán odébbrakja, cserébe elkapásban kiváló. Okosan kell használni.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Watkinsnak is voltak sérülései, nem is kevés.... Robinson az acl-en kívül hat meccset hagyott ki stress facture miatt, ha jól emlékszem, aztán ennyi. A 17-es szopót leszámítva utoljára 14-ben volt bármilyen dokumentált sérülése, amiért ki kellett hagynia meccset.
Watkins ezzel szemben mindenhol szétment már.... Ő is durva kérdőjel nekem.
MBear
23 éves korára térdszalag-szakadáson kívűl csak egy fáradásos törés. White-ot rúgd ki, mert ő semmi, hozd el Watkinst, mert ő legalább tudja ezt az RPO screen kolidzs faszom dolgokat, oszt 6-8 labdát szezononként hazavisz. Oszt egy csak használható lesz. Szerintetek véletlen, hogy inkább Watkins, mint Albert Wilson? A Rozmár bárkitől kikap a rájátszásban, de azért valamit csak ért hozzá. Marrone is inkább bárki mást tart meg. Az is biztos véletlen.
füligjimmy
Nálunk Marroneék a futást fogják a tavalyinál is jobban erőltetni, ezért is jött Norwell. Ezért nem kellett A-Rob. Az más kérdés, hogy ez a mai NFL-ben mennyire jó ötlet, igaz tavaly nekünk bevált ez a módszer.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Úgy néz ki Jones megy a Lionsba... Dephtnek maradhatott volna, de kezdő akart lenni valahol...
Tomcsik
Hát az nem lesz nálunk sem.
Bazzani
Korábban olvastam valahol hogy kezdő akar lenni és emiatt veszíthetjük el, így gondoltam ha eligazol akkor valszeg kezdőnek megy. Persze majd kiderül, gondolom ha kiderül mennyit kap abból majd látszik...

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Úgy néz ki Jones megy a Lionsba... Dephtnek maradhatott volna, de kezdő akart lenni valahol...
Tomcsik
Hát az nem lesz nálunk sem.

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Úgy néz ki Jones megy a Lionsba... Dephtnek maradhatott volna, de kezdő akart lenni valahol...

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem minden TE passzol győzelemhez erősen hozzájáruló TDt SBn, ezt meg kell fizetni 😛 😀

Sok sikert neki nálatok!
dande
És ezzel kb mindent el is mondtál róla.
Egy 3.számú TE volt nálatok ha jól tudom.
Bazzani
Még ha yard számokban nem is látszik fontos láncszem volt ő, ezen kívül sokat tett hozzá, benne van a potenciál ezt megmutatta csak Celek s főleg Ertz mögött ez kevésbe jött ki. Az a kérdés az első számú TE szerepet mentálisan miként tudja feldolgozni. Reméljük sikerül. Ha Celek visszavonul lehet h vmivel kevesebbért megpróbáltuk volna megtartani, de ő első ember akart lenni vhol, a posztján a DCon

Szerkesztette: dande2