Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem minden TE passzol győzelemhez erősen hozzájáruló TDt SBn, ezt meg kell fizetni 😛 😀

Sok sikert neki nálatok!
dande
És ezzel kb mindent el is mondtál róla.
Egy 3.számú TE volt nálatok ha jól tudom.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem minden TE passzol győzelemhez erősen hozzájáruló TDt SBn, ezt meg kell fizetni 😛 😀

Sok sikert neki nálatok!
több mint 6 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Cody Parker is itt köthet ki
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
nekünk marad Albert Wilson.
füligjimmy
őt elhappolta a Phins 😊
empty taxi
Akkor ezek szerint talán megtartjuk Wrightot amit nem bánnék...

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Trey Burton érkezhet 4 évre 32 millaert
Klaci79
Azért ez nem picit sok.
Na jó kurva sok.
Bazzani
1 millával több mint amit Simmsnek adtunk... Ő repül és van egy Burton 1 milláért 😊 Így jobban hangzik nem? 😊

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Trey Burton érkezhet 4 évre 32 millaert
Klaci79
Azért ez nem picit sok.
Na jó kurva sok.

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Trey Burton érkezhet 4 évre 32 millaert
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
nekünk marad Albert Wilson.
füligjimmy
őt elhappolta a Phins 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Watkinsnak is voltak sérülései, nem is kevés.... Robinson az acl-en kívül hat meccset hagyott ki stress facture miatt, ha jól emlékszem, aztán ennyi. A 17-es szopót leszámítva utoljára 14-ben volt bármilyen dokumentált sérülése, amiért ki kellett hagynia meccset.
Watkins ezzel szemben mindenhol szétment már.... Ő is durva kérdőjel nekem.
MBear
23 éves korára térdszalag-szakadáson kívűl csak egy fáradásos törés. White-ot rúgd ki, mert ő semmi, hozd el Watkinst, mert ő legalább tudja ezt az RPO screen kolidzs faszom dolgokat, oszt 6-8 labdát szezononként hazavisz. Oszt egy csak használható lesz. Szerintetek véletlen, hogy inkább Watkins, mint Albert Wilson? A Rozmár bárkitől kikap a rájátszásban, de azért valamit csak ért hozzá. Marrone is inkább bárki mást tart meg. Az is biztos véletlen.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
iktriad
davemayer
(Hogy-hogy nincs cicirázós gif még? 😊 )
iktriad
| jimmy Watkinst szerette volna... |
davemayer
A-Rob > Watkins
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 331 — "Grammar maci"
iktriad
davemayer
(Hogy-hogy nincs cicirázós gif még? 😊 )
iktriad
| jimmy Watkinst szerette volna... |

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jól jártatok A-Robbal. Trubisky komálni fogja.
iktriad
a te "erődet" ismerve most már tuti bomlasztani fogja az öltözőt és állandóan sérült lesz 😊

viccet félretéve köszi, én adok a véleményedre és remélem igazad lesz. Amúgy biztos hogy nektek sikerült őt pótolni, nem fog még visszaütni az hogy elengedtétek?
davemayer
Majd az idő eldönti. Amúgy nem öltözőbomlasztó srác. Jó gyerek. Ha a lába rendben lesz, akkor a secondaryk réme válhat itt belőle. (Hogy-hogy nincs cicirázós gif még? 😊 )
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 331 — "Grammar maci"
Jól jártatok A-Robbal. Trubisky komálni fogja.
iktriad
a te "erődet" ismerve most már tuti bomlasztani fogja az öltözőt és állandóan sérült lesz 😊

viccet félretéve köszi, én adok a véleményedre és remélem igazad lesz. Amúgy biztos hogy nektek sikerült őt pótolni, nem fog még visszaütni az hogy elengedtétek?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jól jártatok A-Robbal. Trubisky komálni fogja.
több mint 6 éve
MBear Chicago Bears 68
Watkinsnak is voltak sérülései, nem is kevés.... Robinson az acl-en kívül hat meccset hagyott ki stress facture miatt, ha jól emlékszem, aztán ennyi. A 17-es szopót leszámítva utoljára 14-ben volt bármilyen dokumentált sérülése, amiért ki kellett hagynia meccset.
Watkins ezzel szemben mindenhol szétment már.... Ő is durva kérdőjel nekem.

The Bears are who we thought they were.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
Hagyjad. Van egy olyan bug a fórumon, hogy nem látszik amit írok 😊
Matthew99
Kezd el szidni a peccet , egyből észrevesznek majd.
Sixo
vagy írd be hogy tyrod a legnagyobb meg amari, leonard floyd és myles jack, hidd el észreveszem.

Jo dontes Robinson, csak szerintem evi 14 millioert mar megsem jo dontes. Mar ha valoban ennyi lesz. Ennyi penzert en konstans, kiegyensulyozott teljesitmenyt varnek, Robinson meg... Pont a kiegyensulyozatlansag mintapeldanya. Benne van az 1500 yard es a brutalis teljesitmeny, mint ahogy benne van a 800 yard es az is, hogy meccsekre eltunik.
Stez
na látod, ezt ugattam amarinál kb szóról-szóra... 😀

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Úgy látom senkit nem tudok meggyőzni arról, hogy a pénzt hagyja figyelmen kívűl. A lóvé miatt a jó csapatoknak kell idegeskedni, azoknak se túlságosan, a legtöbb cap space mindig szar csapatoknál van. Watkinst vitte a Chiefs, nekünk marad Albert Wilson.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Kíváncsian várom a számokat...
Őszintén szólva nyilván rizikós, de nem is volt más választásunk, ha labdába akarunk rúgni a csoportban.
Ha évi 14 miller, akkor az reális, kérdés, h mennyi ebből garantált.
MBear
Meghasonlottam a kérdésben. Nem az én pénzem, azt leszarom. Viszont a kiadó 5, max. 6 helyből egyet ellőtünk egy olyan csávóra, aki ACL szakadás előtti szezonban 800 yardot kapott el. Nyilván szar csapat, edző, etc. Széles e határban nem volt senki, azt is megértem. Pont a csoportrangadókon el tud tűnni, az pont illik a rendszerbe. De volt egy újonc éve, egy fasza éve, egy szar éve, egy sérült éve. Bears No. 1 WR.
füligjimmy
Ez mind igaz, de muszáj volt vmit csinálni... Nem volt jobb opció... Reméljük, h bejön. A draft sem túl combos idén....nekem ebben a helyzetben jó döntés volt....
MBear
Szerintem is teljesen jó döntés volt az ő megszerzése, már csak azért is mert szélesre tárja a lehetőségeinket mind a drafton mind a további FA-tevékenységünket illetően. A drafton így nem kell mindenképp WR-t húzni az első körben, lehet a többi hiányposzton BPA-zni ami sokkal jobb opció. Így meg szereztél egy olyan játékost aki pont nagy segítség lehet egy tanuló QB-nak, persze ha sérült lesz akkor semmit sem értünk vele de ez az a kockázat amit itt most be kellett vállalni és mivel pénz van dögivel nem is probléma. Persze lehet hogy jobb lett volna egy ifjú Megatront szerezni Trubiskynek de nem lehet akkora mákunk mint anno a Lionsnak volt hogy ilyen játékos jöjjön szembe a QB-draft utáni évben (ha jól emlékszem Stafford-Megatron volt a sorrend de lehet hogy fordítva nem tudom...).

Mindent összevetve szvsz jó döntés volt Robinson ide hozatala, nagyot nyerhetünk vele, inkább mint 3 közepes(en szar) igazolás.
davemayer
Jo dontes Robinson, csak szerintem evi 14 millioert mar megsem jo dontes. Mar ha valoban ennyi lesz. Ennyi penzert en konstans, kiegyensulyozott teljesitmenyt varnek, Robinson meg... Pont a kiegyensulyozatlansag mintapeldanya. Benne van az 1500 yard es a brutalis teljesitmeny, mint ahogy benne van a 800 yard es az is, hogy meccsekre eltunik.
Stez
Mondj jobb megoldást mint ami ez volt. A pénz meg jelenleg egyáltalán nem szempont, annyi c ap space-ünk van hogy kb sose fogy el, játékosok kellenek nem pénz amit tologatunk évről-évre. Ha elkezdenénk visszanézni hány játékosról maradhattunk le a múltban azért mert nem adtunk vkinek 12M-t mert csak 10et akartunk. Alapból elszállnak most a fizetések, ami 2-3 éve 10M volt van 12-13 is.
davemayer
Jobbat? Hat szerintem Watkins alapbol jobb, es ketlem, hogy evi 14 millio lesz.
De megitelesem szerint Jarvis Landry is jobb, aki iranyt ugy tudom, a Bears is erdeklodott. Landry pedig tud a szelen is jatszani. O sokkal konzisztensebb jatekos, mint Robinson, es nem is sulyos serulesbol jon. Meg kell fizetni? Meg kell. De nem lennetek hatrebb vele, szerintem csak elorebb.

Robinson nem rossz jatekos, de ha itt valoban evi 14 millio koruli osszegrol van szo, az szerintem nevetseges.

Es igen, itt jon a kerdes, hogy akkor mar miert nem fizettek meg Jefferyt. O ugyanis jobb jatekos, mint Robinson.
Stez
Igazad lett mert évi 16 lett 😀 😀 😀
Amúgy a chicagói média is a te oldalakon áll. A Tribuns már lehozott egy cikket hogy Watkins kelett volna. Ha meg nem Robinson jön akkor meg az lett volna a bajuk...

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Mike Tagliere
Twitter › MikeTagliereNFL
So, the #Bears got Allen Robinson for 3 years, $42 million with $25 million in guarantees. The #Chiefs got Sammy Watkins for 3 years, $48 million with $30 million in guarantees. While I like both players, the @ChicagoBears are the clear winners here.

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nézzétek meg, mit kap a Chiefstől..... Így asszem, ez a kérdés eldőlt...
MBear
Ezek után Robinson olcsó volt...

több mint 6 éve
MBear Chicago Bears 68
Nézzétek meg, mit kap a Chiefstől..... Így asszem, ez a kérdés eldőlt...

The Bears are who we thought they were.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Watkins? A legtúlértékeltebb játékos a szemedben szerintem evör

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 331 — "Grammar maci"
Kíváncsian várom a számokat...
Őszintén szólva nyilván rizikós, de nem is volt más választásunk, ha labdába akarunk rúgni a csoportban.
Ha évi 14 miller, akkor az reális, kérdés, h mennyi ebből garantált.
MBear
Meghasonlottam a kérdésben. Nem az én pénzem, azt leszarom. Viszont a kiadó 5, max. 6 helyből egyet ellőtünk egy olyan csávóra, aki ACL szakadás előtti szezonban 800 yardot kapott el. Nyilván szar csapat, edző, etc. Széles e határban nem volt senki, azt is megértem. Pont a csoportrangadókon el tud tűnni, az pont illik a rendszerbe. De volt egy újonc éve, egy fasza éve, egy szar éve, egy sérült éve. Bears No. 1 WR.
füligjimmy
Ez mind igaz, de muszáj volt vmit csinálni... Nem volt jobb opció... Reméljük, h bejön. A draft sem túl combos idén....nekem ebben a helyzetben jó döntés volt....
MBear
Szerintem is teljesen jó döntés volt az ő megszerzése, már csak azért is mert szélesre tárja a lehetőségeinket mind a drafton mind a további FA-tevékenységünket illetően. A drafton így nem kell mindenképp WR-t húzni az első körben, lehet a többi hiányposzton BPA-zni ami sokkal jobb opció. Így meg szereztél egy olyan játékost aki pont nagy segítség lehet egy tanuló QB-nak, persze ha sérült lesz akkor semmit sem értünk vele de ez az a kockázat amit itt most be kellett vállalni és mivel pénz van dögivel nem is probléma. Persze lehet hogy jobb lett volna egy ifjú Megatront szerezni Trubiskynek de nem lehet akkora mákunk mint anno a Lionsnak volt hogy ilyen játékos jöjjön szembe a QB-draft utáni évben (ha jól emlékszem Stafford-Megatron volt a sorrend de lehet hogy fordítva nem tudom...).

Mindent összevetve szvsz jó döntés volt Robinson ide hozatala, nagyot nyerhetünk vele, inkább mint 3 közepes(en szar) igazolás.
davemayer
Jo dontes Robinson, csak szerintem evi 14 millioert mar megsem jo dontes. Mar ha valoban ennyi lesz. Ennyi penzert en konstans, kiegyensulyozott teljesitmenyt varnek, Robinson meg... Pont a kiegyensulyozatlansag mintapeldanya. Benne van az 1500 yard es a brutalis teljesitmeny, mint ahogy benne van a 800 yard es az is, hogy meccsekre eltunik.
Stez
Mondj jobb megoldást mint ami ez volt. A pénz meg jelenleg egyáltalán nem szempont, annyi c ap space-ünk van hogy kb sose fogy el, játékosok kellenek nem pénz amit tologatunk évről-évre. Ha elkezdenénk visszanézni hány játékosról maradhattunk le a múltban azért mert nem adtunk vkinek 12M-t mert csak 10et akartunk. Alapból elszállnak most a fizetések, ami 2-3 éve 10M volt van 12-13 is.
davemayer
Jobbat? Hat szerintem Watkins alapbol jobb, es ketlem, hogy evi 14 millio lesz.
De megitelesem szerint Jarvis Landry is jobb, aki iranyt ugy tudom, a Bears is erdeklodott. Landry pedig tud a szelen is jatszani. O sokkal konzisztensebb jatekos, mint Robinson, es nem is sulyos serulesbol jon. Meg kell fizetni? Meg kell. De nem lennetek hatrebb vele, szerintem csak elorebb.

Robinson nem rossz jatekos, de ha itt valoban evi 14 millio koruli osszegrol van szo, az szerintem nevetseges.

Es igen, itt jon a kerdes, hogy akkor mar miert nem fizettek meg Jefferyt. O ugyanis jobb jatekos, mint Robinson.
Stez
Stez lehet hogy landry tud szélen játszani de nekünk most egy nagy culára volt szükségünk, egy igazi no1 wr-méretekkel bíró elkapóra. Örültem volna Landrynek is, de vele megint ott lennénk hogy nincs egy igazán nagy elkapónk (Meredith magas de nem erős és nem no1 wr) amire láthatóan szükségünk volt. Watkins ok, 2 ilyen ember között a választás már szubjektív, nekem kb mindegy volt melyik jön csak jöjjön, ezzel együtt rámondani Watkinsra hogy jobb lesz mint Robinson érdekes így előre szvsz. Az meg hogy 14M sok, és? ha 10 ok lenne de máshová ment volna akkor nekünk nem éri meg az a plusz 4M hogy hozzánk jött? mondom hogy így is kurva sok elköltendő pénzünk van. Ha jól tudom idén már nem is lehet átvinni a megmaradó cap space-t jövőre így meg pláne miért "garasosokodnánk".

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Mindenkinek nyilvánvaló volt, h Jefferynél ocsmányul lebőgött Pész, ez tiszta sor.
White-ot most nincs értelme kitenni, mert az összes pénze garantált.... Majd ráérünk jövőre...
A fizuk pedig rohadtul úsznak felfelé, most itt járunk.....ha ezt nem adjuk meg, más kB uezt megteszi, csak akkor megint nézünk előre, h újabb reménytelen év...
MBear
Kár már lovagolni ezen a AJ dolgon elbasztuk és kész. Már nem tudjuk visszacsinàlni, így most kelett hozni valakit és lehetőleg a legjobbat. Nállam ez Pace első olyan FA igazolása amire azt mondom hogy jó döntés és nem bánom hogy odanyomta a tollat...Amúgy meg ha nem igazoltuk volna le akkor meg tuti az menne hogy mért nem? Meg ennyit nekünk is megért volna stb...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 6 éve
MBear Chicago Bears 68
Mindenkinek nyilvánvaló volt, h Jefferynél ocsmányul lebőgött Pész, ez tiszta sor.
White-ot most nincs értelme kitenni, mert az összes pénze garantált.... Majd ráérünk jövőre...
A fizuk pedig rohadtul úsznak felfelé, most itt járunk.....ha ezt nem adjuk meg, más kB uezt megteszi, csak akkor megint nézünk előre, h újabb reménytelen év...

The Bears are who we thought they were.