Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!
 fuzovelkifele.com/2018/03/breaking-allen-robinson-a-bearsbe-igazol/

Tiétek Allen Robinson, a Jags WR-je 😀
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
Komoly?
Matthew99
Igen.
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
Segítek. Arra célzott Mettyú, hogy kb 10 centivel lejjebb ő már beírta..
gordon
Egy kicsivel hitelesebb forrástól ráadásul.

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
 fuzovelkifele.com/2018/03/breaking-allen-robinson-a-bearsbe-igazol/

Tiétek Allen Robinson, a Jags WR-je 😀
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
Komoly?
Matthew99
Igen.
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
Segítek. Arra célzott Mettyú, hogy kb 10 centivel lejjebb ő már beírta..
több mint 6 éve
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈 New York Giants Alabama Crimson Tide 81
 fuzovelkifele.com/2018/03/breaking-allen-robinson-a-bearsbe-igazol/

Tiétek Allen Robinson, a Jags WR-je 😀
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
Komoly?
Matthew99
Igen.

Mama said knock you out...
And I'm gonna knock you out...
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 334 — Invisible man
 fuzovelkifele.com/2018/03/breaking-allen-robinson-a-bearsbe-igazol/

Tiétek Allen Robinson, a Jags WR-je 😀
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
Komoly?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈 New York Giants Alabama Crimson Tide 81
 fuzovelkifele.com/2018/03/breaking-allen-robinson-a-bearsbe-igazol/

Tiétek Allen Robinson, a Jags WR-je 😀

Mama said knock you out...
And I'm gonna knock you out...
több mint 6 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
 twitter.com/RapSheet/status/973445212793131008
Matthew99
Kösz a gyorsaságot! 😊
Kíváncsian várjuk a számokat! .....(08:06 Josina Anderson a twitteren 3 év 42 millóról beszél....Pace odanyomta a tollat? )
Felkészül Norwell! 😛

Szerkesztette: DaddyBear
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 334 — Invisible man
 twitter.com/RapSheet/status/973445212793131008


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Meredithtől azért nem sajnáltam volna a 2. köröst, de azért nem valószínű, hogy gebasz lesz....
MBear
Hát én sem, valszeg a sérülése miatt alakult így, de azért így para mert elméletileg elvihetik, reméljük nem fogják. Elvileg Callahant is tenderelik, de neki nem lehet original roundot kapni...

 mobile.twitter.com/adamjahns/status/973250318329892865?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fd-41508147901254010644.ampproject.net%2F1519774160068%2Fframe.html

több mint 6 éve
MBear Chicago Bears 68
Meredithtől azért nem sajnáltam volna a 2. köröst, de azért nem valószínű, hogy gebasz lesz....

The Bears are who we thought they were.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Meredith és Bellamy original round tendert kapott

több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Sowell marad, micsoda megkönnyebbülés, a többi csak bónusz 😀
MBear
As far as now, the offseason went so well.
empty taxi
Jajj...😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Sowell marad, micsoda megkönnyebbülés, a többi csak bónusz 😀
MBear
As far as now, the offseason went so well.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
MBear Chicago Bears 68
Sowell marad, micsoda megkönnyebbülés, a többi csak bónusz 😀

The Bears are who we thought they were.
több mint 6 éve
MBear Chicago Bears 68
Kösz, srácok!
Tudom, h a söradagomra pályázol, Jimmy... Hát, majd később...

The Bears are who we thought they were.
több mint 6 éve
picidzé Chicago Bears 532
Köszi, Tüsi! 😊

Slot-ra én gyak. biztosra veszem Wilsont.
Ami még érdekes lesz, hogy a TE-t hogyan oldják meg.
Burtont nézegetjük, ami nem is lenne rossz szerintem megfelelő árért.
Majd összevesznek Meredith-tel, ki passzoljon Trubiskynek az endzone-ban. 😊
MBear
Üdv újra itt! Mi lett a régi felhasználóneveddel?
Bazzani
Köszi, Bazza! 😊
Lövésem nincs, szerintem már az akkori mail-címem sem létezik...
Épp ezért csináltam egy újat, meg azért felismernek még páran. 😊
MBear
Ahogy Picinek írtam, amikor hamvaiből feltámadó főnixmadárként visszatért, azt hittem páran elpatkoltak. De ezek szerint még élsz. Jééééé
füligjimmy
Ettől még lehet, hogy páran meghaltak, de örülönk minden öregnek.
Szevasz Bear 😊.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Köszi, Tüsi! 😊

Slot-ra én gyak. biztosra veszem Wilsont.
Ami még érdekes lesz, hogy a TE-t hogyan oldják meg.
Burtont nézegetjük, ami nem is lenne rossz szerintem megfelelő árért.
Majd összevesznek Meredith-tel, ki passzoljon Trubiskynek az endzone-ban. 😊
MBear
Üdv újra itt! Mi lett a régi felhasználóneveddel?
Bazzani
Köszi, Bazza! 😊
Lövésem nincs, szerintem már az akkori mail-címem sem létezik...
Épp ezért csináltam egy újat, meg azért felismernek még páran. 😊
MBear
Ahogy Picinek írtam, amikor hamvaiből feltámadó főnixmadárként visszatért, azt hittem páran elpatkoltak. De ezek szerint még élsz. Jééééé

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
MBear Chicago Bears 68
Köszi, Tüsi! 😊

Slot-ra én gyak. biztosra veszem Wilsont.
Ami még érdekes lesz, hogy a TE-t hogyan oldják meg.
Burtont nézegetjük, ami nem is lenne rossz szerintem megfelelő árért.
Majd összevesznek Meredith-tel, ki passzoljon Trubiskynek az endzone-ban. 😊
MBear
Üdv újra itt! Mi lett a régi felhasználóneveddel?
Bazzani
Köszi, Bazza! 😊
Lövésem nincs, szerintem már az akkori mail-címem sem létezik...
Épp ezért csináltam egy újat, meg azért felismernek még páran. 😊

The Bears are who we thought they were.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Köszi, Tüsi! 😊

Slot-ra én gyak. biztosra veszem Wilsont.
Ami még érdekes lesz, hogy a TE-t hogyan oldják meg.
Burtont nézegetjük, ami nem is lenne rossz szerintem megfelelő árért.
Majd összevesznek Meredith-tel, ki passzoljon Trubiskynek az endzone-ban. 😊
MBear
Üdv újra itt! Mi lett a régi felhasználóneveddel?

több mint 6 éve
MBear Chicago Bears 68
Én is azt gondolom, h Wright rendben lenne, de Wilson Nagy embere, szal nem hiszem, h nem jön.
Te-ben kelleni fog még egy veterán szerintem, mert ha Shaheen lesérül, akkor nincs senki...

The Bears are who we thought they were.
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Köszi, Tüsi! 😊

Slot-ra én gyak. biztosra veszem Wilsont.
Ami még érdekes lesz, hogy a TE-t hogyan oldják meg.
Burtont nézegetjük, ami nem is lenne rossz szerintem megfelelő árért.
Majd összevesznek Meredith-tel, ki passzoljon Trubiskynek az endzone-ban. 😊
MBear
Wilson a rezsim embere, vagy legalábbis Nagyé, de nem látom azt, hogy Kendall Wright miért rosszabb játékos. Az szerintem totál egyértelmű, hogy Trubisky messze Wrightban bízott meg a legjobban, s ezt a játékost elvenni egy fiatal irányító mellől minimum kérdőjeles. Az is oké, hogy Wright mellé kell két ember, de az a csávó aki ilyen produktív volt (értsd 600 yard, 1 TD) Josh Bellamyval, Dion Sims-szel és mondjuk Dontrelle Inmannel azt visszahoznám.

Burtont megcélozzuk szerintem is, de ha nem jön össze - lévén másik 5-6 csapat is ácsingózik rá -, akkor nem látom, hogy Sims ne maradna. Shaheennak át kell vennie a helyét. Láttunk tőle jó dolgokat, de a lángelmék 4-5 elkapásos meccs után is redukálták 9 snapre.
Tyreek Hill - Tarik Cohen
Travis Kelce - Adam Shaheen
Kareem Hunt - Jordan Howard
Albert Wilson - Kendall Wright (Albert Wilson)
Chris Conley - ??? (valamelyik top név a piacon)
Demetrius Harris - Dion Sims

Aki nem látja a párhuzamot az nem igazi drukker. S akkor ott van még Cam Meredith, aki szerény véleményem szerint akár szélen, akár slotban tud játszani, s bőven megfelelő 2. célpont, ha felépül.

Ha Cohen felvesz egy Tyreek Hill szerepkört (ha a srác kezébe adjuk a labdát általában történik valami, de ugye tavaly ez ritkán sikerült), akkor Howard mögé kell valaki, akinek a keze is jó. Én lelkiekben felkészítettem magam egy újabb 4-5. körös RB draftra, szerencsére az idei class jónak tűnik.

Ami kulcs lesz szerintem a sikerhez, hogy Shaheen mennyire tud top targetnak előrelépni.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Köszi, Tüsi! 😊

Slot-ra én gyak. biztosra veszem Wilsont.
Ami még érdekes lesz, hogy a TE-t hogyan oldják meg.
Burtont nézegetjük, ami nem is lenne rossz szerintem megfelelő árért.
Majd összevesznek Meredith-tel, ki passzoljon Trubiskynek az endzone-ban. 😊
MBear
Hogyhogyhogyan? Tavaly 2. körben te pick volt, tudod az a gonzalezbe oltott gronkowski 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
MBear Chicago Bears 68
Köszi, Tüsi! 😊

Slot-ra én gyak. biztosra veszem Wilsont.
Ami még érdekes lesz, hogy a TE-t hogyan oldják meg.
Burtont nézegetjük, ami nem is lenne rossz szerintem megfelelő árért.
Majd összevesznek Meredith-tel, ki passzoljon Trubiskynek az endzone-ban. 😊

The Bears are who we thought they were.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Bear!

Örülök, hogy visszatértél!

Amúgy meg hol a brében van mindenki hetek óta?
csi77
Amikor nem igazán történik semmi a csapat körül, akkor minek írni. Feltéve, ha nem vagy hsz cápa és nincs feltétlenül kényszered rá, hogy mutogasd magad. Vannak így páran persze.


Akkor még egyszer felteszem a kérdést, Watkins megfelelő lenne nekünk?
csi77
Jain. Én mondjuk azt nem értem, hogy ha valaki slot WR, az miért nem érhet 15 milliót. Ha jó. Abban egyetértek, hogy Landry ennyit tényleg nem ért volna. Watkins, Robinson franc se tudja. Utóbbi most hatalmas felszopást kap, nyilván nem bánkódnék miatta, de ha kap 14 millió környékét tőlünk, akkor feltehetjük a kérdést, hogy Jefferyt miért nem lehetett egy ilyen összeggel megkínálni, lehet nem lépett le volna ilyen simán. Megtudja verni Rhodest vagy Slayt konstansan? Ha erre a kérdésre az a válasz, hogy nem, akkor már épp ott tartunk, ahol Jefferyvel egy éve ilyenkor. S ugye Jefferyvel kapcsolatban sem mondta senki, hogy ő aztán az az ember, aki mindig hozza magát. De ha megnézzük Robinson eddigi karrierjét, akkor rá lehet mondani, hogy dettó. De felteszem máshogy a kérdést. Allen Robinson jelenléte képes másokat felhúzni? Szóval valószínűleg sikerül majd 13-14 millió környékét kifizetni egy olyan srácra, akinek már volt bomba szezonja 2015-ben, de vannak vele masszív kérdőjelek. S ez már előrelépésnek lenne elkönyvelve, lévén nagyon fosul lett menedzselve ez a poszt (is).

Albert Wilson = Kendall Wright.

----
Én nem vagyok híve annak, hogy FA piacról igazoljuk a csapatot. Pacenek van egy elképzelése ez sem hiszem, hogy nagyon változna, nyílván az elkapókra most mindenki ráfeszült, de a többi. Rohadt sok pénz el lesz költve most is, a tavalyinál rosszabbul nem igen lehet. Viszont messze jobban kellene.
Kellene egy guard, márha nem draftolsz az elején rögtön valakit kezdőnek. Grasu? Garzahoz képest egy vaskos visszalépés, szóval a srácot ki lehet rúgni. Whitehair maradjon csak C. Backup G-nek ott van Kush és reményeim szerint Morgan. Kellene egy tackle, aki minimum Massiet megszorongatja.
Howard amit tud jól tudja, amit Nagy szeretne azt Cohen tudja, szóval szerintem jön egy pass catcher RB is, aki nem Benny Cunningham.


Kellene találni egy pass rushert, aki tud játszani, plusz Houston vissza + draft. Jeremy Attachou? Inkább egy Trent Murphy. Amukamara és a Bears frigye pedig annyira egyértelmű. Nekünk Fuller másik felére megfelel, jobb ajánlatot senkitől nem fog kapni. Csere safety megint nincs, csere szélső corner, akit pályára tudsz küldeni megint nincs (feltéve ha Coopert nem számold annak - én nem teszem). Trevethan jó, de sokat sérült, marad Jones és Kwiatkoski, akikre meccset megint nem tudsz ráépíteni, ésatöbbi.

El lehet költeni ezt a 75-80 milliót. Jól is, bármilyen fura is lenne.
tüsi91
"Mondjuk azt nem értem, hogy ha valaki slot WR, az miért nem érhet 15 milliót. Ha jó. Abban egyetértek, hogy Landry ennyit tényleg nem ért volna."Ez így egy mondatban elég érdekes. Mondanál jelenleg egy jobb slot WR-t Landrynál? Szóval egy jó slot WR ér 15 milliót, de Landry nem érne annyit. Szerintem jelenleg ő a legjobb slot WR a ligában, az más kérdés hogy valóban megér-e 15 misit egy slot WR...Még a szezon vége előtt sokan írtuk hogy jó lenne FA-n megszerezni, akkor is tudható volt hogy nem lenne olcsó...AJ és Robinson összehasonlítása érdekes. Alshon akkor sem biztos hogy maradt volna ha adsz neki annyi pénzt mint amit most Robinsonnak szánnánk, ő szerintem menni akart mert töke kivolt az inkompetenciával és hogy megkérdőjeleztük mert párszor lesérült... Robinson szerintem egy olyan WR aki bárkit meg tud verni. Volt egy monster szezonja meg egy jó mindezt Bortlessel...Ahogy jelenleg állunk WR poszton muszály hozni valakit FA-n mert én fáznék idén top 10-ben WR-t hozni, egyszerűen nincs top10 WR talent a drafton. Robinson szerintem remekül illene Nagy rendszerébe, veszélyes mélységi célpont, illetve az egyik legjobb YAC mutatója volt a WR-k közt. Abban tökéletesen igazad van hogy nem FA-n kell felépíteni a csapatot, de kell néhány playa hogy előre léphessünk. Ami az O falat illeti, ne feledjük hogy Fulton FA a KC-ből, nem lepődnék meg ha nállunk kötne ki és Whitehair menne G-ba. Fuller mellé én is kibékülnék Amukanarával, de azért nem sírnék ha jönne egy nagyobb név mellé... Ahogy mondod is idén értelmesen kell elkölteni azt a bő 80 millát....

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Bear!

Örülök, hogy visszatértél!

Amúgy meg hol a brében van mindenki hetek óta?
csi77
Amikor nem igazán történik semmi a csapat körül, akkor minek írni. Feltéve, ha nem vagy hsz cápa és nincs feltétlenül kényszered rá, hogy mutogasd magad. Vannak így páran persze.


Akkor még egyszer felteszem a kérdést, Watkins megfelelő lenne nekünk?
csi77
Jain. Én mondjuk azt nem értem, hogy ha valaki slot WR, az miért nem érhet 15 milliót. Ha jó. Abban egyetértek, hogy Landry ennyit tényleg nem ért volna. Watkins, Robinson franc se tudja. Utóbbi most hatalmas felszopást kap, nyilván nem bánkódnék miatta, de ha kap 14 millió környékét tőlünk, akkor feltehetjük a kérdést, hogy Jefferyt miért nem lehetett egy ilyen összeggel megkínálni, lehet nem lépett le volna ilyen simán. Megtudja verni Rhodest vagy Slayt konstansan? Ha erre a kérdésre az a válasz, hogy nem, akkor már épp ott tartunk, ahol Jefferyvel egy éve ilyenkor. S ugye Jefferyvel kapcsolatban sem mondta senki, hogy ő aztán az az ember, aki mindig hozza magát. De ha megnézzük Robinson eddigi karrierjét, akkor rá lehet mondani, hogy dettó. De felteszem máshogy a kérdést. Allen Robinson jelenléte képes másokat felhúzni? Szóval valószínűleg sikerül majd 13-14 millió környékét kifizetni egy olyan srácra, akinek már volt bomba szezonja 2015-ben, de vannak vele masszív kérdőjelek. S ez már előrelépésnek lenne elkönyvelve, lévén nagyon fosul lett menedzselve ez a poszt (is).

Albert Wilson = Kendall Wright.

----
Én nem vagyok híve annak, hogy FA piacról igazoljuk a csapatot. Pacenek van egy elképzelése ez sem hiszem, hogy nagyon változna, nyílván az elkapókra most mindenki ráfeszült, de a többi. Rohadt sok pénz el lesz költve most is, a tavalyinál rosszabbul nem igen lehet. Viszont messze jobban kellene.
Kellene egy guard, márha nem draftolsz az elején rögtön valakit kezdőnek. Grasu? Garzahoz képest egy vaskos visszalépés, szóval a srácot ki lehet rúgni. Whitehair maradjon csak C. Backup G-nek ott van Kush és reményeim szerint Morgan. Kellene egy tackle, aki minimum Massiet megszorongatja.
Howard amit tud jól tudja, amit Nagy szeretne azt Cohen tudja, szóval szerintem jön egy pass catcher RB is, aki nem Benny Cunningham.


Kellene találni egy pass rushert, aki tud játszani, plusz Houston vissza + draft. Jeremy Attachou? Inkább egy Trent Murphy. Amukamara és a Bears frigye pedig annyira egyértelmű. Nekünk Fuller másik felére megfelel, jobb ajánlatot senkitől nem fog kapni. Csere safety megint nincs, csere szélső corner, akit pályára tudsz küldeni megint nincs (feltéve ha Coopert nem számold annak - én nem teszem). Trevethan jó, de sokat sérült, marad Jones és Kwiatkoski, akikre meccset megint nem tudsz ráépíteni, ésatöbbi.

El lehet költeni ezt a 75-80 milliót. Jól is, bármilyen fura is lenne.
több mint 6 éve
MBear Chicago Bears 68
Hát, ha Robinson máshova megy, vagy fosnak a lábától, más nem is marad, úgyhogy akkor rá fogunk repülni sztem...(mondjuk addigra őt is elviszik majd 😀 )

The Bears are who we thought they were.