Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Akkor még egyszer felteszem a kérdést, Watkins megfelelő lenne nekünk?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Sztem akivel tudsz meccset nyerni, az megér 10akárhány milliót. De landry sztem nem ilyen. Egy Brandon Marshall utánérzet a srác. És abból láttunk eleget. Valaki a legnagyobb pillanatokban hozza magát, mások kiváló fantázia foci elkapók. Láttuk a különbséget.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 673 — Vikings fan
HMmm nekünk ennyit nem ért volna meg Landry???
Tomcsik
Szerintem nem. Landry slot WR.
A Brownsnak megvan a két szélső kezdője, mi pedig csak pislogunk....nekik jó húzás, nekünk nem lett volna annyira. Meg annyi pickből persze, hogy szórsz, ennyiből nem.
MBear
Van 2 4. körös a másik meg vicc... Beáldoztál volna egy Hallt Landryra? Persze hogy be...És még simán maradt volna lóvé ARob/Watkinsra is...Miami amúgy tiszta hülye bagóért szórogatja el az Ajayi meg Landry féle playákat... Mondjuk slotba valszeg elhozzuk Wilsont aki tized annyiba kerül majd mint Landry( mondjuk nem is az a kaliber). Viszont ha a Robinson/Watkins kettősből nem szerzünk meg egyet akkor morci leszek... Sőt Robinson kell és kész, végre egyszer hozzunk egy top FA-t és ne egy rakat középszar playát sok pénzért...
Tomcsik
Azért mondjuk 16 misi egy slot WR-re azért, hogy jövőre kapjon egy még ennél is nagyobb szerződést és mellé még egy másik 10-12 misit is elszórnál egy WR-re.
Értem én, hogy hiány van és nagy a cap, de 35 misit vinnének el a WR-ek, azért kicsit soknak érezném.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért szerintem luxus lenne jelenleg ha a slot wr mondjuk 10 milla/évből tengeti mindennapjait.... Arra valóban ott lehet Wilson, ehhez képest potom összegért, vagy akár Wright....
Szerintem most nekünk komolyabb lyukakat kell befoltozni.... a pickek is megmaradnak. Pl. Tavalyi 4. Kör Eddie Jackson.... Hát megéreznénk a hiányát.
Igen, kell egy Robinson, vagy Watkins.
MBear
10???
Jó lesz az 15nek is.

több mint 6 éve
MBear Chicago Bears 68
Azért szerintem luxus lenne jelenleg ha a slot wr mondjuk 10 milla/évből tengeti mindennapjait.... Arra valóban ott lehet Wilson, ehhez képest potom összegért, vagy akár Wright....
Szerintem most nekünk komolyabb lyukakat kell befoltozni.... a pickek is megmaradnak. Pl. Tavalyi 4. Kör Eddie Jackson.... Hát megéreznénk a hiányát.
Igen, kell egy Robinson, vagy Watkins.

The Bears are who we thought they were.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
HMmm nekünk ennyit nem ért volna meg Landry???
Tomcsik
Szerintem nem. Landry slot WR.
A Brownsnak megvan a két szélső kezdője, mi pedig csak pislogunk....nekik jó húzás, nekünk nem lett volna annyira. Meg annyi pickből persze, hogy szórsz, ennyiből nem.
MBear
Van 2 4. körös a másik meg vicc... Beáldoztál volna egy Hallt Landryra? Persze hogy be...És még simán maradt volna lóvé ARob/Watkinsra is...Miami amúgy tiszta hülye bagóért szórogatja el az Ajayi meg Landry féle playákat... Mondjuk slotba valszeg elhozzuk Wilsont aki tized annyiba kerül majd mint Landry( mondjuk nem is az a kaliber). Viszont ha a Robinson/Watkins kettősből nem szerzünk meg egyet akkor morci leszek... Sőt Robinson kell és kész, végre egyszer hozzunk egy top FA-t és ne egy rakat középszar playát sok pénzért...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 6 éve
MBear Chicago Bears 68
HMmm nekünk ennyit nem ért volna meg Landry???
Tomcsik
Szerintem nem. Landry slot WR.
A Brownsnak megvan a két szélső kezdője, mi pedig csak pislogunk....nekik jó húzás, nekünk nem lett volna annyira. Meg annyi pickből persze, hogy szórsz, ennyiből nem.

The Bears are who we thought they were.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
HMmm nekünk ennyit nem ért volna meg Landry???

több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Na egy picit megéledt a topic.....😊
csi77
Rex is our quarterback.
picidzé
Tavaly ősszel vissza is sírtuk

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
picidzé Chicago Bears 532
Na egy picit megéledt a topic.....😊
csi77
Rex is our quarterback.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Na egy picit megéledt a topic.....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Már megijedtem, hogy valami rosszul értelmezett elitizmus miatt kerülik sokan a topicot.....
csi77
Bébi, én pont azért jövök, hogy megerősítsem magamban az elitizmus érzését.

Corner nincs a piacon, pass rusher nincs a piacon, elkapó ugyan van a piacon, akit majd túl fogunk fizetni, ezekről annyira nem kell beszélni. Albert Wilson szupersztár, jujmekkora előrelépés lesz. Ne röhögtessük már magunkat. Vagy beszéljünk az irányítók szerzősédeiről? Mert akármekkora lóvék repkednek, Pace még mindig a falu hülyéje, erről a Glennon deal gondoskodott. Én komolyan azt hittem, hogy repülni fog, mert húzza le a budin a tízmiliókat, a stadion meg üres. Erre meghosszabbítják. Valamit csak tud.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Már megijedtem, hogy valami rosszul értelmezett elitizmus miatt kerülik sokan a topicot.....
csi77
mindenki várja a fejleményeket, ezekbe az elemzésekbe meg felesleges belemenni.
Ami számomra érdekes hogy van aki itt nagy FA mozgást jósol meg hogy rárepülünk top FA-kra, nem hiszem hogy Pace nagyon szakítani fog az eddigiekkel, bár jó lenne ha legalább 1-2 top FA hozzánk kerülne de nagyon túlfizetni (főleg a Glennon égés után) nem fog senkit az tuti.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Már megijedtem, hogy valami rosszul értelmezett elitizmus miatt kerülik sokan a topicot.....

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
reps Chicago Bears 64
Vihar előtti csend . ilyenkor nem érdemes okoskodni mert úgyse úgy történik semmi ahogy mi számoljuk hanem ahogy Pace elbassza...
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Amúgy meg hol a brében van mindenki hetek óta?
csi77
Uborka szezon. Majd FA-re visszatérnek...

több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Amúgy meg hol a brében van mindenki hetek óta?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
MBear Chicago Bears 68
Az FA-hoz pár gondolat:
Kíváncsi vagyok, mi lesz OL-ben, mert azt ne felejtsük el, hogy Grasu Helfrich játékosa volt Oregonban.
Szal simán lehet, hogy Sitton egyszerűen feleslegessé vált, mert az új stáb Grasut dobja C-be, Whitehair pedig megy G-nek, aztán ennyi. Költeni pedig nem terveznek komolyabban ide, ez is egy opció.

D oldalra leszek idén jobban kíváncsi. Fullert nyilván akarják, ez nem vitás (más kérdés, hogy marad-e, de sztem erre azért van esély...nagy szopó lenne Pésznek, ha vele is úgy járna, mint Jefferyvel)
A másik CB-poszt érdekes lesz. Beletolunk nagy zsét FA-ba, draftolunk, vagy vmi közepessel is beérjük, esetleg Amukamara vissza. Én utóbbival kiegyeznék simán. Callahan pedig fasza nickelben (RFA ő is). Coopert meg csapjuk ki, könyörgöm, olyan intelligens játékos, mint egy felfújható, zöld gumikrokodil.
ILB, OLB, DE a további need. A durva ebben az, hogy ha ide jól összpontosítanak (FA+draft), egy top5 D simán kijöhet jövőre....az O. sztem még azért nem fog ellenállhatatlanul hasítani (bármit csinálnak). Kell idő ahhoz, hogy a rendszer olajozottan működjön.

The Bears are who we thought they were.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Üdv Srácok!

Évekkel ezelőtt jártam erre, de úgy gondoltam, egy reborn nem árthat. 😊
Sok a régi ismerős! 😊
MBear
Picidzé is visszatért, remélem a visszatérő tagok is egy szebb jövőt vetítenek előre 😊

több mint 6 éve
MBear Chicago Bears 68
Üdv Srácok!

Évekkel ezelőtt jártam erre, de úgy gondoltam, egy reborn nem árthat. 😊
Sok a régi ismerős! 😊

The Bears are who we thought they were.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Úgy néz ki Watkins és Robinson is FA lesz, nagyon remélem hogy Pace már jelentkezett nálluk egy aktatáskányi pénzzel, ha legalább az egyikük nem nállunk köt ki akkor Pace húzza le magát a klotyón és zárjuk be a cirkuszt.

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Fuller transition tag
dande
Szerintem a végén meg fogunk vele egyezni egy hosszú távban is...

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 550 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fuller transition tag
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nem semmi ez a Shaquem Griffin srác. Ha valaki nem tudná még a storyát kiskorában amputálni kellett a kézfejét egy születési rendellenesség miatt. Most pedig 2003 óta a leggyorsabb 40 yardot repesztette az LB-k között (4.38) ...Korábban a Peach Bowl MVP címét is elnyerte... Az biztos hogy példakép a srác. Néhány szaki már 3-4 körre várja. Én minden esetre drukkolok neki hogy beteljesüljön az álma és NFL player legyen...

 mobile.twitter.com/ReggieBush/status/970436552508649473/video/1

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Kurvára remélem hogy ebből egy szó se igaz ...

 mobile.twitter.com/ChiSportUpdates/status/970011792901574657

Mondjuk Rapoport már cáfolta is...

 mobile.twitter.com/RapSheet/status/970024355391471617?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fd-19839798151308348560.ampproject.net%2F1519771395920%2Fframe.html

Howard egyenlőre az egyik legnagyobb erőssége a csapatnak. Persze jó Landry meg minden de meg kéne vele állapodni és top WR fizut akar slot WR létére, és ugye akkor még ott van a viselkedése is...Nem mintha nem lenne rá pénzünk, de egy slot WR 14-15 millás éves keresettel lehet nem lenne a legjobb...Én speciel nem díjjaznám annyira ezt a trade ötletet...