Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Haverom ma kurva rendes volt. Felhívott a meccs után és mondta hogy ne haragudj Tomi, tudom hogy mindig vissza akarod nézni a meccset meló után, de kérlek ne tedd. Nagyon dúrván kikaptatok, ócska egy szar meccs volt, lehet hogy most utálsz hogy ezt elmondtam, de hidd el csak elbasznád az idődet....

több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
nb 2 keleti csoport
csi77
De jó meccs volt, nem?
füligjimmy
Határozottan. Mint a féllábú kalózok seggberúgó versenye...
csi77
Most ne mond már, hogy amikor azzal a punt előtti időkéréssel megmentettünk 45 centit, az nem volt zseniális edzői húzás?!
füligjimmy
Hogyne. Ami még tetszett, hogy Santos nemakart rögtön lelki törést okozni elődjének....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
nb 2 keleti csoport
csi77
De jó meccs volt, nem?
füligjimmy
"Szabad levegőn voltak a srácok, mozogtak egy jót."

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
nb 2 keleti csoport
csi77
De jó meccs volt, nem?
füligjimmy
Határozottan. Mint a féllábú kalózok seggberúgó versenye...
csi77
Most ne mond már, hogy amikor azzal a punt előtti időkéréssel megmentettünk 45 centit, az nem volt zseniális edzői húzás?!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Jövő héten is kikapunk...
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
nb 2 keleti csoport
csi77
De jó meccs volt, nem?
füligjimmy
Határozottan. Mint a féllábú kalózok seggberúgó versenye...

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
 twitter.com/AdamHoge/status/934896505865064448


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
nb 2 keleti csoport
csi77
De jó meccs volt, nem?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Minden ilyen meccsel közelebb vagyunk a kirúgásához. Szerencsére.
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
nb 2 keleti csoport

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Minden tekintetben katasztrofális meccs volt. Ahogy várható is volt. Még 5.

Trubisky teljesen szétcsúszott. A többiek hasonlóan rosszak voltak. Hányadik ilyen blowout az elmúlt 3 évben? S visszatért Sims is Shaheen helyére.
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Majdnem teljesen mindegy, hogy McPhee játszik-e. A Panthers ellenit leszámítva nem volt jó meccse. Az edge rush = Floyddal. McPhee alig-alig veri a támadófalat, az ő karrierjének vége van, fényévekre van attól, amit két éve mutatott. A neve még meg van (?), ha játszik ő kap kitüntetett figyelmet, de igazából mindegy. Ennek a védelemnek két, de Trevathan hiányát nézve 3 kulcsfigurája van: Hicks, Floyd, Trevathan. Na ebből a a tackleökről érkező nyomás megszűnt múlt vasárnappal. Nem lett 10+sackes játékos, de a védelem alappillére lett. Mégegyszer mondom, hogy Floyd másik felén valaki karriert csinálhat, szóval ha eltekintünk a számokra történő önkielégítéstől, akkor kijelenthetjük, hogy jó szezont tudhatott magáénak.
Acho amúgy remek srác, remek karakter adakozik meg minden, fegyelmezett is, de én pályára nem tenném. Irvingtől én jó dolgokat láttam preseasonben - igaz a cserék ellen -, Howard Jonesnak már volt éles meccse is, amin jól játszott. Persze annak már 2 éve, szóval egyrészt nem hinném, hogy Wentznek nehéz kora délutánja lenne, ha akad néhány izgalmasabb pillanata az vagy az egyébként szintén sérült Hicks, vagy ILB blitz. De mivel Pederson elég jó edzőnek tűnik, ezért nem hinném, hogy ne oldanák meg ezt a bonyolultnak nem éppen nevezhető feladatot.

Idén is elmondhatjuk, hogy a csapat atomjaira hullott. Csapágyasra görgettem az egeret mire az injury report végére értem, 11 embert csak kirakunk a labda mindhárom oldalán a pályára. S mivel Jim Schwartz jó edző, Loggains meg mégegyszer nem tűnik annak, főleg nem zsinórban egymás után, ezért Trubiskynek is nehéz meccse lesz. Remélem Simset visszarakják a kezdőbe, végtére Shaheen a Lions ellen az idei szezon legjobb TE játékát hozta, classic John Fox lenne.

Nem gondolom, hogy most lőtávban lennénk, olyan 15-20 pont közti vereségre számítok. Csak két kérésem lenne:
1. Engedjék focizni, engedjék hibázni Trubiskyt.
2. Jeffery ne hozzon karrier meccset.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
McPhee questionable... Faxa. Lehet a félelmetes Acho-Irving párossal rohamozzuk majd Wentzet...

több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Nagyon a phillyt várják győztesnek, konkrétan mindenhol (jaa teljesen jogosan). Valószínüleg nyerni fogunk srácok 😀

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Egy kis játékelemzés Thayertől. Amúgy látszik hogy mennyire fosnak Howardtól, meg hogy mennyire csak futásra számít az ellenfél. Ezeket jól ki lehet majd használni egy normális edzői stábbal. Rengeteg play action és Zone read játék lehet majd és Trubisky, Howard, Cohen hármas tökéletes ezekhez a játékokhoz...

 m.chicagobears.com/multimedia/videos/Playbook-Trubisky-creating-deception/0cba1e60-c14f-4735-8b93-80a8f855f42c

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Floyd => IR
Medve81
Az faxa 😕

több mint 6 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
Floyd => IR
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Hallt aktiváltuk IRről. SS

több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Nem lesz itt évközben már semmi változtatás. Reménykedjünk az 5-11ben és a jó draftban (amennyi qb need csapat van egy top 10es pickkel nagyon jól is járhatunk ha kell vkinek a trade), Fox helyett meg jöjjön valaki értelmes. Most bedobom a bombát: Patricia a patstől?! Valamiért szerintem nem lenne rossz, én mindenképp D orientált edzőt hoznék aki hoz magának egy jó OC-t akire rábízza a támadókat teljesen. Persze nem kell feltétlenül hogy Patricia legyen, de én ezt az irányt támogatnám.
davemayer
Sean Payton, esetleg? Vagy Rivera, Haribo? Pace legnagyobb hibájának én amúgy Gase elengedését gondolom, ki kellett volna nevezni nálunk HC-nak.

De jó lenne Patricia is, igen. És nem csak azért, mert Fox helyett szinte már bárkit megváltóként várok.
pahynor21
Szerintem Payton lett volna az utód, de ezekután, hogy SB esélyes a saints nem fogják Paytont kirúgni, esélytelen.Riverat sem fofjék meneszteni, ott is kinéz egy PO.. nagy ökörség kellene ahhoz, hogy valamelyiket kirúgják. Harbora viszont van reális esély.. és nagyok sok helyen mondják, hogy ö az esélyesebbek között van.. én pokolian örülnék neki. Nem is érdekelne, hogy gase nem lett itt HC (utólag könnyű okosnak lenni), ha jönne Harbooo. Pats dc meg szerintem idén sem lesz HC. rookie Frencsájz qjubi mellé inkább támadó guru HCt hoznék

Szerkesztette: ricsiii83

több mint 6 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Nem lesz itt évközben már semmi változtatás. Reménykedjünk az 5-11ben és a jó draftban (amennyi qb need csapat van egy top 10es pickkel nagyon jól is járhatunk ha kell vkinek a trade), Fox helyett meg jöjjön valaki értelmes. Most bedobom a bombát: Patricia a patstől?! Valamiért szerintem nem lenne rossz, én mindenképp D orientált edzőt hoznék aki hoz magának egy jó OC-t akire rábízza a támadókat teljesen. Persze nem kell feltétlenül hogy Patricia legyen, de én ezt az irányt támogatnám.
davemayer
Sean Payton, esetleg? Vagy Rivera, Haribo? Pace legnagyobb hibájának én amúgy Gase elengedését gondolom, ki kellett volna nevezni nálunk HC-nak.

De jó lenne Patricia is, igen. És nem csak azért, mert Fox helyett szinte már bárkit megváltóként várok.
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Jogos, nem volt egyértelű, csak McCoyrol tolták ezzel tele a médiát gondoltam magától értetődik sorry 😀

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Igazak a hírek róla, hogy olyan playeket hívot amot nem gyakoroltak vagy épp nem is tudták, jogy van..?(jo kis löltőo túlzás)
ricsiii83
Nem tudom mire gondolsz pontosan. A 2minute drillre ahol nem volt fennt Cohen, Shaheen és Howard se nagyon? Ott elmondták hogy ők nem tagjai a 2 min drill csapatnak és valóban azt mindtàk hogy emiatt nem ismerik az ebben a csomagban lévő játékokat... Cohen azért mert pass protban nem bíznak benne, Howard azért mert nem mindig kapja el a labdát, Shaheen meg ugye most lépett elő kezdővé... Ettől még vicc hogy a legjobb playmakereket nem teszed be a ebbe a csomagba, mi több nem is ismerik a csomagot és nem gyakorolják ezeket a playeket... És akkor mi van ha valaki lesérül a csomagból? Akkor beküldesz valakit aki nem tudja a hívásokat? Ebből is látszik hogy Fox egy dilettáns fasz...
Tomcsik
McCoyra gondolt amúgy.
Bazzani
Ah ok akkor leesett. A chicagói médiában benne volt hogy Cohenék nem tudják a 2min drill játékokat, ezért hirtelen azt hittem erre gondolt. Nem volt egyértelmű.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Igazak a hírek róla, hogy olyan playeket hívot amot nem gyakoroltak vagy épp nem is tudták, jogy van..?(jo kis löltőo túlzás)
ricsiii83
Nem tudom mire gondolsz pontosan. A 2minute drillre ahol nem volt fennt Cohen, Shaheen és Howard se nagyon? Ott elmondták hogy ők nem tagjai a 2 min drill csapatnak és valóban azt mindtàk hogy emiatt nem ismerik az ebben a csomagban lévő játékokat... Cohen azért mert pass protban nem bíznak benne, Howard azért mert nem mindig kapja el a labdát, Shaheen meg ugye most lépett elő kezdővé... Ettől még vicc hogy a legjobb playmakereket nem teszed be a ebbe a csomagba, mi több nem is ismerik a csomagot és nem gyakorolják ezeket a playeket... És akkor mi van ha valaki lesérül a csomagból? Akkor beküldesz valakit aki nem tudja a hívásokat? Ebből is látszik hogy Fox egy dilettáns fasz...
Tomcsik
McCoyra gondolt amúgy.

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 414 — Colts fan
Igazak a hírek róla, hogy olyan playeket hívot amot nem gyakoroltak vagy épp nem is tudták, jogy van..?(jo kis löltőo túlzás)
ricsiii83
Nem tudom mire gondolsz pontosan. A 2minute drillre ahol nem volt fennt Cohen, Shaheen és Howard se nagyon? Ott elmondták hogy ők nem tagjai a 2 min drill csapatnak és valóban azt mindtàk hogy emiatt nem ismerik az ebben a csomagban lévő játékokat... Cohen azért mert pass protban nem bíznak benne, Howard azért mert nem mindig kapja el a labdát, Shaheen meg ugye most lépett elő kezdővé... Ettől még vicc hogy a legjobb playmakereket nem teszed be a ebbe a csomagba, mi több nem is ismerik a csomagot és nem gyakorolják ezeket a playeket... És akkor mi van ha valaki lesérül a csomagból? Akkor beküldesz valakit aki nem tudja a hívásokat? Ebből is látszik hogy Fox egy dilettáns fasz...
Tomcsik
Ekkora idiótaságot is ritkán hallani, hogy edzők meghúznak 😀 😀 😀

Szerkesztette: kristóf17
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Igazak a hírek róla, hogy olyan playeket hívot amot nem gyakoroltak vagy épp nem is tudták, jogy van..?(jo kis löltőo túlzás)
ricsiii83
Nem tudom mire gondolsz pontosan. A 2minute drillre ahol nem volt fennt Cohen, Shaheen és Howard se nagyon? Ott elmondták hogy ők nem tagjai a 2 min drill csapatnak és valóban azt mindtàk hogy emiatt nem ismerik az ebben a csomagban lévő játékokat... Cohen azért mert pass protban nem bíznak benne, Howard azért mert nem mindig kapja el a labdát, Shaheen meg ugye most lépett elő kezdővé... Ettől még vicc hogy a legjobb playmakereket nem teszed be a ebbe a csomagba, mi több nem is ismerik a csomagot és nem gyakorolják ezeket a playeket... És akkor mi van ha valaki lesérül a csomagból? Akkor beküldesz valakit aki nem tudja a hívásokat? Ebből is látszik hogy Fox egy dilettáns fasz...