Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Holnap egy nagyon jól felkészített csapat fogja kezdeni a mérkőzést eldő driveból születik egy 30yardos TD passz Shaheennek. Majd a Bengals a 2. playnél eladja a labdát. Ezt már csak egy FGra váltjuk be. PUNT PUNT majd ismét egy FG mert Bellamyt küldik fel nem Wrightot. Majd 2minbe a bengals szerez egy TDt. 16-7 2. félídőbe két FGn kivül nem lesz momentuma a csapatnak. 45ről NUGENT kihadja.. a vége meg 19-27 lesz a bengalsnak. Trubiskyt bele erőszakolják egy ICbe

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Jövő hét szombaton Sport TV-s meccs a Lions-Bears. Kérdés, hogy melyik csapat lesz kevésbé balfasz.
Remélem lesz Benny Hill Show zene aláfestésnek.
Megnézem ki lesz a kommentátor páros aztán ha úgy látom megírom életem első "sms" kérdését Fox és Caldwell ügyben. Nem lesz finomkodó az biztos.
Bazzani
Értem én, hogy mindenkinek a saját csapata a legszembetűnőbb és balfaszabb, de Jim Caldwell egy kibaszott profi edző Fox-hoz képest.

De beszéljenek a számok:

Caldwell
2014. 11-5
2015. 7-9
2016. 9-7
2017. 6-6

John (a világ talán legszarabb edzője) Fox
2015. 6-10
2016. 3-13
2017. 3-9

Ui: Tavaly vagy mikor írtam, hogy Jeff Fisher is jobb edző, mint Fox, akkor valaki hozta a statisztikát, hogy Fisher szarabb, meglehet nézni most a statisztikát, még az a szerencsétlen is jobb edző, mint Fox.
hpeter93
Nem emlékszek pontosan, de talán én voltam 😊 Amúgy Bamba Jabba 100x jobb edző mint a retartdált Fox aki a játékosai nevét nem tudja és nagy esélyt lát egy 30 yardos FG blokkolására a liga egyik legjobb rugója ellen...És ezt még le is nyilatkozza...

több mint 6 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Jövő hét szombaton Sport TV-s meccs a Lions-Bears. Kérdés, hogy melyik csapat lesz kevésbé balfasz.
Remélem lesz Benny Hill Show zene aláfestésnek.
Megnézem ki lesz a kommentátor páros aztán ha úgy látom megírom életem első "sms" kérdését Fox és Caldwell ügyben. Nem lesz finomkodó az biztos.
Bazzani
Értem én, hogy mindenkinek a saját csapata a legszembetűnőbb és balfaszabb, de Jim Caldwell egy kibaszott profi edző Fox-hoz képest.

De beszéljenek a számok:

Caldwell
2014. 11-5
2015. 7-9
2016. 9-7
2017. 6-6

John (a világ talán legszarabb edzője) Fox
2015. 6-10
2016. 3-13
2017. 3-9

Ui: Tavaly vagy mikor írtam, hogy Jeff Fisher is jobb edző, mint Fox, akkor valaki hozta a statisztikát, hogy Fisher szarabb, meglehet nézni most a statisztikát, még az a szerencsétlen is jobb edző, mint Fox.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jövő hét szombaton Sport TV-s meccs a Lions-Bears. Kérdés, hogy melyik csapat lesz kevésbé balfasz.
Remélem lesz Benny Hill Show zene aláfestésnek.
Megnézem ki lesz a kommentátor páros aztán ha úgy látom megírom életem első "sms" kérdését Fox és Caldwell ügyben. Nem lesz finomkodó az biztos.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azért Dennis Allen nem tűnik most annyira rossz választásnak. Akkor, azzal a Raiders-szel megbukni mekkora fekete pont? Összeállna Sercet Weapon és a Wunderkind, visszajön Sparano, minden meccsen háromszor wildcat, képzeljétek el Cohen mekkora félelmet plántálna el a szívekben.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
@
#Bears announce Kyle Long and Mitch Unrein heading to I.R., Chicago’s 8th and 9th starters shut down early due to injuries.

OLB Howard Jones and OL Cameron Lee take their spots on 53.
BB8 Berci
Remek... Remélem így lesz idő Long vállát rendbe tenni végre...Kiszopunk még a Brownstól is és tuti megvan a top5 pick megint...
Tomcsik
Hajrá Browns
Egyébként ki szerint fog ez a faszkalap még munkát kapni máshol is? Mert szerintem simán lesz olyan csapat, ami alkalmazná tiszta nb1 nincs bukott edző csak kevés csapat, ahol lehet haknizni évről évre,ha csak nem megy nyugdíjba, hogy wellnesessen hátralevő életében és ingyen bkv-zon.
hpeter93
Kívánok neki békés, nyugodt..nyugdíjas éveket. ( A soha viszont nem látásra!)
Remélem karácsonyra kap egy Tornádó aksis biciklit. ( Ebben a korban az rohadt menő)
Kívánok neki sok balesetmentes km-t. (Hátha elbassza ezt is valaki...mint úgy általában ezeket a "suhanós merénylőket")
Na és a végére kv-t rummal az arcába. KV-t RUMMAL VAZZEEE....Latte Portorico
több mint 6 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
@
#Bears announce Kyle Long and Mitch Unrein heading to I.R., Chicago’s 8th and 9th starters shut down early due to injuries.

OLB Howard Jones and OL Cameron Lee take their spots on 53.
BB8 Berci
Remek... Remélem így lesz idő Long vállát rendbe tenni végre...Kiszopunk még a Brownstól is és tuti megvan a top5 pick megint...
Tomcsik
Hajrá Browns
Egyébként ki szerint fog ez a faszkalap még munkát kapni máshol is? Mert szerintem simán lesz olyan csapat, ami alkalmazná tiszta nb1 nincs bukott edző csak kevés csapat, ahol lehet haknizni évről évre,ha csak nem megy nyugdíjba, hogy wellnesessen hátralevő életében és ingyen bkv-zon.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Na, eljutottunk oda, hogy egy harmadik meccses "szuperirányító" is Rodgersnek tűnt a védelmünkkel szemben. Hiába, mindig van lejjebb....
A támadókról meg inkább a jóízlés határain belül semmit. Azért Trubisky vezethetne már egy GW dive-ot, csak úgy a megnyugvásunk miatt, igaz ez a vezetőség nem érdemel ilyet.

Évek óta nem a legszarabb állományú, hanem a legszarabban edzett csapat vagyunk
csi77
Sajnos teljesen eltorzult a piac, a tapasztalt, szövetségi kapitányi tapasztalattal is rendelkező edzőknek adott fizetésekkel nem tud versenyezni egy ilyen kis költségvetésű csapat. Én az amatőr sportot hibáztatom, egy Jimbo Fisher nevű amatőr testnevelőtanár 75 millió dollárt keres. Itt sajnos a nagymama nyugdíja a család egyetlen bevételi forrása. Ezúton is köszönti egy gyönyörű Kaczor Feri nótával 9 gyermeke, 22 unokája, és 43 dédunokája.
füligjimmy
és szóljon neki mellé a "jövőre már nem neked nyílik a pünkösdi rózsa" című örökzöld.

Csi77 te komolyan GW drive-ot vársz egy így managelt rookie QB-tól? össze kell ám álljon fejben először az hogy hogyan csinálod meg, nem igazán jogos ezt Trubisky-n számon kérni, nem ő hívja a fasz playeket. Leírnám hogy majd jövőre de ezt a szlogent már valószínűleg levédette az ÚFC és látva hogy mit csináltak a saját címerükkel nem akarom hogy az arcomat átszerkesszék...
davemayer
Nem, sajnos nem, de az érzékeny lelkemnek jól esne.....😊

Jimmy, mifelénk a színházi ital volt divatban - teátrum -mal.........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
és szóljon neki mellé a "jövőre már nem neked nyílik a pünkösdi rózsa" című örökzöld.

Csi77 te komolyan GW drive-ot vársz egy így managelt rookie QB-tól? össze kell ám álljon fejben először az hogy hogyan csinálod meg,
davemayer
A meccs eleje nem áll össze 3 éve. Azon csodálkozom, hogy a végén Fox még ébren van. A sajtótájékoztató már necces azért, egy bélelt presszót be kell dobni.

Ki tudja, mi a bélelt presszó (opcionálisan bélelt narancs)?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Na, eljutottunk oda, hogy egy harmadik meccses "szuperirányító" is Rodgersnek tűnt a védelmünkkel szemben. Hiába, mindig van lejjebb....
A támadókról meg inkább a jóízlés határain belül semmit. Azért Trubisky vezethetne már egy GW dive-ot, csak úgy a megnyugvásunk miatt, igaz ez a vezetőség nem érdemel ilyet.

Évek óta nem a legszarabb állományú, hanem a legszarabban edzett csapat vagyunk
csi77
Sajnos teljesen eltorzult a piac, a tapasztalt, szövetségi kapitányi tapasztalattal is rendelkező edzőknek adott fizetésekkel nem tud versenyezni egy ilyen kis költségvetésű csapat. Én az amatőr sportot hibáztatom, egy Jimbo Fisher nevű amatőr testnevelőtanár 75 millió dollárt keres. Itt sajnos a nagymama nyugdíja a család egyetlen bevételi forrása. Ezúton is köszönti egy gyönyörű Kaczor Feri nótával 9 gyermeke, 22 unokája, és 43 dédunokája.
füligjimmy
és szóljon neki mellé a "jövőre már nem neked nyílik a pünkösdi rózsa" című örökzöld.

Csi77 te komolyan GW drive-ot vársz egy így managelt rookie QB-tól? össze kell ám álljon fejben először az hogy hogyan csinálod meg, nem igazán jogos ezt Trubisky-n számon kérni, nem ő hívja a fasz playeket. Leírnám hogy majd jövőre de ezt a szlogent már valószínűleg levédette az ÚFC és látva hogy mit csináltak a saját címerükkel nem akarom hogy az arcomat átszerkesszék...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Na, eljutottunk oda, hogy egy harmadik meccses "szuperirányító" is Rodgersnek tűnt a védelmünkkel szemben. Hiába, mindig van lejjebb....
A támadókról meg inkább a jóízlés határain belül semmit. Azért Trubisky vezethetne már egy GW dive-ot, csak úgy a megnyugvásunk miatt, igaz ez a vezetőség nem érdemel ilyet.

Évek óta nem a legszarabb állományú, hanem a legszarabban edzett csapat vagyunk
csi77
Sajnos teljesen eltorzult a piac, a tapasztalt, szövetségi kapitányi tapasztalattal is rendelkező edzőknek adott fizetésekkel nem tud versenyezni egy ilyen kis költségvetésű csapat. Én az amatőr sportot hibáztatom, egy Jimbo Fisher nevű amatőr testnevelőtanár 75 millió dollárt keres. Itt sajnos a nagymama nyugdíja a család egyetlen bevételi forrása. Ezúton is köszönti egy gyönyörű Kaczor Feri nótával 9 gyermeke, 22 unokája, és 43 dédunokája.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
#Bears announce Kyle Long and Mitch Unrein heading to I.R., Chicago’s 8th and 9th starters shut down early due to injuries.

OLB Howard Jones and OL Cameron Lee take their spots on 53.
BB8 Berci
Remek... Remélem így lesz idő Long vállát rendbe tenni végre...Kiszopunk még a Brownstól is és tuti megvan a top5 pick megint...

több mint 6 éve
BB8 Berci Chicago Bears Northwestern Wildcats 4
#Bears announce Kyle Long and Mitch Unrein heading to I.R., Chicago’s 8th and 9th starters shut down early due to injuries.

OLB Howard Jones and OL Cameron Lee take their spots on 53.
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Na, eljutottunk oda, hogy egy harmadik meccses "szuperirányító" is Rodgersnek tűnt a védelmünkkel szemben. Hiába, mindig van lejjebb....
A támadókról meg inkább a jóízlés határain belül semmit. Azért Trubisky vezethetne már egy GW dive-ot, csak úgy a megnyugvásunk miatt, igaz ez a vezetőség nem érdemel ilyet.

Évek óta nem a legszarabb állományú, hanem a legszarabban edzett csapat vagyunk

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Hàt ez kurva jó 😊 Megkérdezték Foxot hogy miért nem engedett be inkább egy gyors TD-t és lehetett volna még Trubiskynek 90 mp végigmenni a pályán...Fox válasza: Úgy éreztem jó esélyünk lesz le blokkolni a FG-t... Ez az ember mit szed? Gould 4/4 volt és ez volt a legközelebbi próbálkozása, ráadásul a Soldier minden fűszálát ismeri... Mi meg annyi FG-t blokkolunk... Minden hétre jut belőle vagy 3...
Tomcsik
Ez az ember barom 😀 😀 Imádom az őszinte embereket, és, hogy ezt így el merte mondani, mert ez valami eszméletlen öngól így.
kristóf17
Ez már trollkodás, szerintem ez is azt bizonyítja hogy abbahagyja a szezon végén, már nagyon elengedte ezt az egészet.
davemayer
Simán lehetséges, de akkor elég nagy a baj, hogy erre a vezetőség tényleg nem reagál komolyabban. Engem azért kissé zavarna, ha így szopatnak közvetetten nyilvánosan.
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Hàt ez kurva jó 😊 Megkérdezték Foxot hogy miért nem engedett be inkább egy gyors TD-t és lehetett volna még Trubiskynek 90 mp végigmenni a pályán...Fox válasza: Úgy éreztem jó esélyünk lesz le blokkolni a FG-t... Ez az ember mit szed? Gould 4/4 volt és ez volt a legközelebbi próbálkozása, ráadásul a Soldier minden fűszálát ismeri... Mi meg annyi FG-t blokkolunk... Minden hétre jut belőle vagy 3...
Tomcsik
Ez az ember barom 😀 😀 Imádom az őszinte embereket, és, hogy ezt így el merte mondani, mert ez valami eszméletlen öngól így.
kristóf17
Ez már trollkodás, szerintem ez is azt bizonyítja hogy abbahagyja a szezon végén, már nagyon elengedte ezt az egészet.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Hàt ez kurva jó 😊 Megkérdezték Foxot hogy miért nem engedett be inkább egy gyors TD-t és lehetett volna még Trubiskynek 90 mp végigmenni a pályán...Fox válasza: Úgy éreztem jó esélyünk lesz le blokkolni a FG-t... Ez az ember mit szed? Gould 4/4 volt és ez volt a legközelebbi próbálkozása, ráadásul a Soldier minden fűszálát ismeri... Mi meg annyi FG-t blokkolunk... Minden hétre jut belőle vagy 3...
Tomcsik
Ez az ember barom 😀 😀 Imádom az őszinte embereket, és, hogy ezt így el merte mondani, mert ez valami eszméletlen öngól így.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hàt ez kurva jó 😊 Megkérdezték Foxot hogy miért nem engedett be inkább egy gyors TD-t és lehetett volna még Trubiskynek 90 mp végigmenni a pályán...Fox válasza: Úgy éreztem jó esélyünk lesz le blokkolni a FG-t... Ez az ember mit szed? Gould 4/4 volt és ez volt a legközelebbi próbálkozása, ráadásul a Soldier minden fűszálát ismeri... Mi meg annyi FG-t blokkolunk... Minden hétre jut belőle vagy 3...

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Most ez komoly, hogy a tegnapi után sem rúgták ki az ősz kutyát? Mi kell még?
proki
január legyen

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nugent... Mit követett el ez a franchise, amiért ilyen büntetést érdemel?

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Közben Mike Nugent in da house... Hát 5 kickerből egy csak bejön... Hátha neki könnyebb a neve mint Santosnak 😀

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Jim Harbough kézenfekvő lenne ugye, sztem most nem akkora buli a Wolverines, de valahogy mégsem élném így elsőre. Matt Nagy pl. izgalmas párosítás. Kreatív a faszi. Trubiskynak a megítélése lesz még fontos, kinek tetszik meg annyira hogy idejöjjön.
Szivacs
Matt Nagyot sokan emlegették HC jelöltnek anikor be kezdett a KC... Aztán amikor elkezdtek mélyrepülni azóta sok csapatnál kiesett a pixisből állítólag. Az biztos hogy vannak kreatív játékai, lehetne benne fantázia, de nem biztos hogy ő lenne a fő célpontom...Ami érdekes hogy ő sem dolgozhat igazi sztár elkapókkal, de Hillt és Huntot nagyon jól ki tudja használni...
Tomcsik
Hunt messze van az ev eleji bombaformatol. Mindenesetre Matt Nagy hadnagy most eloszor hivta a tamado playeket, es 31 pontunk lett, egesz jonak tunt. A playhivassal nem volt gond. A vedelem nulla jateka mas kerdes.
ulpianus
Ami a ti esetetekben azért eléggé meglepő. Bob Sutton jó kis alakulatot rakott össze. Csodálkoztam is hogy az ő neve nem olyan gyakran vetődött fel HC jelöltként...

több mint 6 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Most ez komoly, hogy a tegnapi után sem rúgták ki az ősz kutyát? Mi kell még?
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Jim Harbough kézenfekvő lenne ugye, sztem most nem akkora buli a Wolverines, de valahogy mégsem élném így elsőre. Matt Nagy pl. izgalmas párosítás. Kreatív a faszi. Trubiskynak a megítélése lesz még fontos, kinek tetszik meg annyira hogy idejöjjön.
Szivacs
Matt Nagyot sokan emlegették HC jelöltnek anikor be kezdett a KC... Aztán amikor elkezdtek mélyrepülni azóta sok csapatnál kiesett a pixisből állítólag. Az biztos hogy vannak kreatív játékai, lehetne benne fantázia, de nem biztos hogy ő lenne a fő célpontom...Ami érdekes hogy ő sem dolgozhat igazi sztár elkapókkal, de Hillt és Huntot nagyon jól ki tudja használni...
Tomcsik
Hunt messze van az ev eleji bombaformatol. Mindenesetre Matt Nagy hadnagy most eloszor hivta a tamado playeket, es 31 pontunk lett, egesz jonak tunt. A playhivassal nem volt gond. A vedelem nulla jateka mas kerdes.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Jim Harbough kézenfekvő lenne ugye, sztem most nem akkora buli a Wolverines, de valahogy mégsem élném így elsőre. Matt Nagy pl. izgalmas párosítás. Kreatív a faszi. Trubiskynak a megítélése lesz még fontos, kinek tetszik meg annyira hogy idejöjjön.
Szivacs
Matt Nagyot sokan emlegették HC jelöltnek anikor be kezdett a KC... Aztán amikor elkezdtek mélyrepülni azóta sok csapatnál kiesett a pixisből állítólag. Az biztos hogy vannak kreatív játékai, lehetne benne fantázia, de nem biztos hogy ő lenne a fő célpontom...Ami érdekes hogy ő sem dolgozhat igazi sztár elkapókkal, de Hillt és Huntot nagyon jól ki tudja használni...