Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ez a Lions meccs is egy előrelépés volt Trubisky karrierjében. 40+ passzkísérlet, 30+ complete passz, 300+ yard, első 3 INT-es meccs. Mind mérföldkövek. Ahogy várható volt Loggains is megerősített minket abban, hogy az első kettő tisztán Trubisky hibája (nehéz is lenne mást gondolni), a harmadiknál viszont Daniel Brown futott egy Martellus Bennett kaliberű útvonalat.

Kérdés: Markus Wheaton? Idejött, vakbél, visszajött, eltört az ujja, megint visszajött, focizott 2 hetet, ágyéksérülés, visszajött, 3 hét pad, a Lions ellen kezdett el újra játszogatni. Elkapott két labdát.Nagy ügy. Még kétszer volt üresen balra first downért valami out route lehetett, csak Trubisky elrontotta. No de milyen két labdát kapott el? S akkor most áttérek Trubisky fényezésére, mert ezek vaskosan NFL kaliberű passzok.

Az egyiket Thayer elemezte:  www.youtube.com/watch?v=Tuxc3D2Mnjs (a másik passz Wrightnak a vonal mellé szintén jól nézett ki)

A másik:  www.chicitysports.com/forum/showthread.php/93448-Adipost%E2%80%99s-Pivotal-Play-Week-15-(%E2%80%9Cit%E2%80%9D-factor-edition)

---

McPhee. Jó volt, sérült volt, de inkább sérült volt. Viszlát.

---

Draft pozíció. Mivel továbbra is azt tartom, hogy az első körben nem lefelé tradelsz, hanem felfelé, ezért számomra a fontos, hogy nyerjen meccseket a csapat. A 2. körben jön majd a hagyományos letrade Ryan Pacetől plusz 4. körös választásért.
Szóval draft pozíció.

Van olyan statisztika, amiben vezetjük a ligát ez pedig a sorsolás erőssége (SoS): 0,582, azaz ellenfeleink mérlege 114-82. A másik az a legyőzött ellenfelek erőssége (SoV): 0,607.

A draft pozíció meghatározásánál a mi esetünkben a sorsolás erőssége számít. Ami nem jó, mert ugye mérleg egyenlőségnél a gyengébb ellenfelekkel szemben játszó húz előbb.

Jelenleg a 7. helyen húznánk, ha minden így maradna. Szóval nézzük a lehetőségeket.

1. Browns 0-14
2. Giants 2-12, SoS: 0,541 (106-90)
3. Colts 3-11, SoS: 0,495 (97-99)
4. 49ers 4-10, SoS: 0,485 (95-101)
5. Texans 4-10, SoS: 0,505 (99-97)
6. Bucs 4-10, SoS: 0,541 (106-90)
7. Bears 4-10, SoS: 0,582 (114-82)
8. Bengals 5-9, SoS: 0,459 (90-106)
9. Broncos 5-9, SoS: 0,480 (94-102)
10. Jets 5-9, SoS: 0,515 (101-95)

Giants: @Cardinals, Redskins
Colts: @Ravens, Texans
49ers: Jaguars, @Rams
Texans: Steelers, @Colts
Bucs: @Panthers, Siants
Bears: Browns, @Vikings
Bengals: Lions, @Ravens
Broncos: @Redskins
Jets: Chargers, @Patriots

Ha azt vesszük, hogy verjük a Brownst (persze, amikor John Fox esélyes volt, akkor mindig kikapott), s kikapunk a Vikingstől a mérleg 5-11. A SoS a végére 0,560-0,570 közé kerül majd.

Tippre:
Colts: 2 vereség --> 3-11
49ers: 1 győzelem, 1 vereség -->5-11
Texans: 1 győzelem, 1 vereség --> 5-11
Bucs: 2 vereség --> 4-10
Bears: 1 győzelem, 1 vereség --> 5-11
Bengals: 2 vereség --> 5-11
Broncos: 2 vereség --> 5-11
Jets: 2 vereség --> 5-11

Ez tulajdonképpen a legrosszabb scenario, ami elképzelhető reálisan (azaz, ha nem nyerünk Minnesotában). Ez annyit tenne, hogy 6 db 5-11-es csapat közül a legerősebb SoS a mienk, azaz a 10. helyen draftolunk.

A Broncos talán nyer egy meccset, s a Cincy Lewisért szintén talán. Szóval legjobb esetben 8., legrosszabb esetben 10. helyen fogunk draftolni. Ha csak ki nem kapunk a Brownstól.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
McPhee azért csak IR-en fejezi be a szezont...

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Miller újra jár!
 twitter.com/AthleteSwag/status/942604762872254464?s=17


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
@DickersonESPN: Bears coach John Fox said Mitchell Trubisky played arguably his best game Saturday at Detroit.

Darius Slay lájkolja.
Bazzani
A legjobb szombati meccsét játszotta Detroitban, igaz, nem?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@DickersonESPN: Bears coach John Fox said Mitchell Trubisky played arguably his best game Saturday at Detroit.

Darius Slay lájkolja.

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
urva nagy szerencse, hogy egy Ernie Accorsi kaliberű football people javasolta edzőnek. Legközelebb a Village People lesz felkérve tanácsadónak,
füligjimmy
Ha jól tudom a Lions-nál a GM keresésébe segített be és most ugyanezt teszi egy másik helyen is... 😀
Asbee
Ha Fox Pinyő, akkor ez a csávó Mezey doktor.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
urva nagy szerencse, hogy egy Ernie Accorsi kaliberű football people javasolta edzőnek. Legközelebb a Village People lesz felkérve tanácsadónak,
füligjimmy
Ha jól tudom a Lions-nál a GM keresésébe segített be és most ugyanezt teszi egy másik helyen is... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Amúgy arról nem beszél senki, de egy kvázi újonc irányító azért biztos nem bánja, hogy a veterán rúgó az elmúlt 3 meccsen 15!!!!! mezőnygólt baszott be a ficakba. Nem Connor El Barto, annyit elárulok.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Ja, Howardnak ..... (37 jött neki össze tegnap)
csi77
Ha valamitől, na ettől van hányingerem. Itt van egy futás ellen rosszul védekező csapat, akik ellen 4 hete 200+ yardot szaladgáltál össze, és 37 yardot préselsz ki a sztárfutódból. Abból 1 darab 16 yardos. Hogy a futójátékot nem tudod beröffenteni, amikor is összedobál 300 yardot, na attól epét köpök. Zone read sehol, play action sehol, shotgunból futás sehol, bootleg sehol, option sehol, amatőr banda. Szerencsére lesznek még nagy meccsek máshol, azt lehet nézni nyugodtan. Jön a Browns, eljuttam odáig, hogy azt se tudom ki lesz az ellen utolsó héten.
füligjimmy
Segítek, a Vikings......😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ja, Howardnak ..... (37 jött neki össze tegnap)
csi77
Ha valamitől, na ettől van hányingerem. Itt van egy futás ellen rosszul védekező csapat, akik ellen 4 hete 200+ yardot szaladgáltál össze, és 37 yardot préselsz ki a sztárfutódból. Abból 1 darab 16 yardos. Hogy a futójátékot nem tudod beröffenteni, amikor is összedobál 300 yardot, na attól epét köpök. Zone read sehol, play action sehol, shotgunból futás sehol, bootleg sehol, option sehol, amatőr banda. Szerencsére lesznek még nagy meccsek máshol, azt lehet nézni nyugodtan. Jön a Browns, eljuttam odáig, hogy azt se tudom ki lesz az ellen utolsó héten.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Jó kis meccs volt, ja mégsem....

Foglaljuk össze, mit tudunk:

- A Lionsnál felcsapták az előző meccs forgatókönyvét, látták, hogy ott futottunk, akkor most nem engendték. Azt is tudták, ha azt megfogják, nagyjából kifújtuk a nózit. A harmadik negyed közepéig igazuk is volt.
- Elkapóink nem nagyon vannak, bár most meglepően túlteljesítettek szerintem.
- Újonc irányítónk van, akinek nem ez volt a legjobb meccse, jövőre remélem valaki megtanítja NFL szinten játszani és a lehetséges variációk közül a Goff/Wentz által megvalósítottat látjuk a Osweiler/Kizer stb helyett. De jó is lenne végre egy jó irányítóval felálló csapatot látni....
- A védelem felemás volt, sajnos néha úgy mentek át rajtunk, mit kés a vajon.
- 4. 1-re saját 45-ről nem nekimenni hátrányban, nos ezt húzzuk be egy csodálatos elme újabb ragyogásának. Fox pár év múlva, üveges tekintettel fog egy bárpultnál ülni, a (nem olcsó) whiskyjét kortyolgatva és motyogja maga elé, hogy én is vezetőedző voltam ám. Szelíden megveregetik majd a vállát a fiatalok, hogy persze papa, igyál csak és remélem senki nem hisz neki......😊

Ja, Howardnak 245 yard kellene még a tavalyi teljesítménye túlszárnyalásához, ebben már nem hiszek (37 jött neki össze tegnap)

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
 wgnradio.com/2017/12/16/hoge-and-jahns-episode-139-bears-lions-postgame-show/

6:30-nál kezdődik a jó rész.
füligjimmy
Zseniális a faszi, olyan mintha már direkt csak a trollkodás meg a polgárpukkasztás lenne a célja. De komolyan, már arra sem veszi a fáradságot, hogy a klasszikus bullshitet mondja, mint pl jobban kell felkészülni, jobban kell összpontosítani, javulnia kell mindenkinek, keményebben kell dolgozni, stb.

Olyanok ezek a sajtótájékoztatók, mintha Róka Janinak Donald Trump lenne a kommunikációs tanácsadója.
mustaine
Kurva nagy szerencse, hogy egy Ernie Accorsi kaliberű football people javasolta edzőnek. Legközelebb a Village People lesz felkérve tanácsadónak,

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
After 15 seasons in Cincinnati, Marvin Lewis is planning to leave the Bengals after this season to pursue opportunities elsewhere, league sources tell ESPN.

Fantáziáltam:

Csikágóba kéne menni,
mackósrácokat edzeni.
Figyelj Jimmy jön a Marvin,
izgatóbb ez mint a Palvin (Barbara).
Bazzani

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
 wgnradio.com/2017/12/16/hoge-and-jahns-episode-139-bears-lions-postgame-show/

6:30-nál kezdődik a jó rész.
füligjimmy
Zseniális a faszi, olyan mintha már direkt csak a trollkodás meg a polgárpukkasztás lenne a célja. De komolyan, már arra sem veszi a fáradságot, hogy a klasszikus bullshitet mondja, mint pl jobban kell felkészülni, jobban kell összpontosítani, javulnia kell mindenkinek, keményebben kell dolgozni, stb.

Olyanok ezek a sajtótájékoztatók, mintha Róka Janinak Donald Trump lenne a kommunikációs tanácsadója.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
After 15 seasons in Cincinnati, Marvin Lewis is planning to leave the Bengals after this season to pursue opportunities elsewhere, league sources tell ESPN.

Fantáziáltam:

Csikágóba kéne menni,
mackósrácokat edzeni.
Figyelj Jimmy jön a Marvin,
izgatóbb ez mint a Palvin (Barbara).

Szerkesztette: Bazzani

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Csak nekem volt az az érzésem, hogy Fox már szarik az egészre és csak túl akar lenni az idényen?
Bazzani
már mintha tavaly is ez ment volna, ha nem a saját szememmel látom, nem hiszem el, hogy ezt ilyen pofátlanul meg lehet csinálni az en-ef-elben

ahogy borostásan ott bohóckodik az oldalvonalnál, mintha az előző este a pápai diszkóból kibobott vébergyurit látnám a pelc-paks örökrangadón
baggio
 wgnradio.com/2017/12/16/hoge-and-jahns-episode-139-bears-lions-postgame-show/

6:30-nál kezdődik a jó rész.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Csak nekem volt az az érzésem, hogy Fox már szarik az egészre és csak túl akar lenni az idényen?
Bazzani
már mintha tavaly is ez ment volna, ha nem a saját szememmel látom, nem hiszem el, hogy ezt ilyen pofátlanul meg lehet csinálni az en-ef-elben

ahogy borostásan ott bohóckodik az oldalvonalnál, mintha az előző este a pápai diszkóból kibobott vébergyurit látnám a pelc-paks örökrangadón


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Csak nekem volt az az érzésem, hogy Fox már szarik az egészre és csak túl akar lenni az idényen?

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem volt egy jó meccs ez Trubiskytől, de egy újabb lépcső. Én tényleg hiszek abban (mondtam sokszor, hogy naiv vagyok), hogy ezek a meccsek az ő fejlődését szolgálják. A 3 INT egy dolog, abból az első volt brutális, a második inkább egy erőszakolt passz volt, a harmadiknál meg nem is biztos, hogy hibázott. Igazából ezek nem is érdekelnek, vastagon benne volt a vereségben tegnap, nem úgy mintha meccsben lettünk volna.

Nem tudom, hogy van-e olyan rookie, aki sikeres lenne nálunk, szerintem nem, de ez a 12 meccs sokat érhet, még ha jó pár nem nézett ki jól. Tegnap újfent előjött a lábmunka hiányosság. Ez nem egy olyan dolog, amit két hét alatt kiküszöbölsz. Alighanem ez lesz az offseason legfontosabb javítani valója vele kapcsolatban. A másik a mechanika balra. Lásd az első INT, vagy a 4. negyedben két passz Wheaton felé, ahol az elkapó tisztán volt, Trubisky pedig szélesre dobta. Nem az első ilyen, amit láttunk. Nem voltam még NFL edző, de ezeket a dolgokat egy jó edző pár hónap alatt képes lehet rendbe rakni. S akkor ezek a picit széles, picit elkapó mögé menő, picit magas labdák redukálódnak.

Láttunk azért jó dolgokat újfent. S főleg, ha megnéznénk bármelyik meccset az első 4 mérkőzése közül, s mondjuk az elmúlt 2-3-at. Óriási különbség. Óriási különbség zsebbiztonságban, a nyomás kezelésében, a zsebben való mozgásban. Ez meccsrutin. Teljesen máshogy old meg szituációkat, mint 5-6 meccsel ezelőtt, nem akar állandóan jobbra kifutni (sőt tán tegnap nem is volt ilyen), bátran lépked fel a zsebbe. Ami számomra a legimponálóbb, hogy nem egy one read and shot QB. Sokszor hoz rossz döntést, de nem ragad le egy elkapónál, olvassa a pályát, s egy NFL QB ezt teszi. Hard count működik, 4 offside 3 meccs alatt. Karerő, a sebesség, ahogy elengedi a labdát mind rendben van.

Hibázik még sokat, sokféleképpen. Engem ez per pillanat nem érdekel, de Trubisky számára, a komplett Bears számára a következő 4-5 hét élet vagy halál lesz. Azt mondhatjuk, hogy rosszabb nem igen lehet, ami kell, hogy messze jobb legyen.
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Nekem eddig abszolut tetszik Trubisky jateka habar sok meccseteket nem lattam csak neha neha belenezek, de abszolut kezdi megtalalni a celpontokat, zsebben jol mozog, kepes mozgatni az O-t, az INT-ek abszolut beirhatok rookie mistakenek. Szoval szerintem jo kis iranyito valhat belole. 😊
Apex
S akkor gondolj bele milyen lenne, ha hozzáértő emberek foglalkoznának vele

több mint 6 éve
Apex New York Jets 2 939
Nekem eddig abszolut tetszik Trubisky jateka habar sok meccseteket nem lattam csak neha neha belenezek, de abszolut kezdi megtalalni a celpontokat, zsebben jol mozog, kepes mozgatni az O-t, az INT-ek abszolut beirhatok rookie mistakenek. Szoval szerintem jo kis iranyito valhat belole. 😊

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Na ha a következő 18 meccset elveszítjük, akkor olyan jó játékost húzunk, mint még soha, vagy annyit tradelünk hátra, amennyit csak akarunk.

Kellenek edzők, a következő 1 hónapban keresztbe lehet tenni az ujjakat. Vagy maradsz ebben a pokoli semmiben, vagy elindulsz egy Rams-i úton.
tüsi91
Hát innen nagyon lejebb valóban nincs. Amúgy Trubisky 3 intjével az a bajom hogy végre kezdték kicsit engedni passzolni, kezdett önbizalmat szerezni és nem szeretném ha ez visszavetné, jó lett volna ha minnél erősebben zárja az évet. Lehet hogy most agyament Fox azt mondja látod most engedtünk passzolni aztán dobtál 3 intet aztán a hátralévő 2 meccsen megint nem engedi csinálni semmit sem. ( Na nem mintha Foxnak már nem lenne kurvára mindegy). Másrészt az edző keresésnél is fontos lehet Trubisky szemèlye. Persze lehet hogy már így is mutatott annyit amivel meggyőzte a leendő HC-t, de ebből a szempontból sem teljesen mindegy hogy hogyan zárja az évet. Azért most is volt pár szép megoldása. Szóval alapvetően nem a 3 Int volt a bajom, mert ezeken át kell esni, hanem az előbb felsorolt indokok. Reménykedjünk hogy mi is megtaláljuk a mi McVay-ünket. A jó hír hogy Fox ámokfutásának max 2 meccs és vége...

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Na ha a következő 18 meccset elveszítjük, akkor olyan jó játékost húzunk, mint még soha, vagy annyit tradelünk hátra, amennyit csak akarunk.

Kellenek edzők, a következő 1 hónapban keresztbe lehet tenni az ujjakat. Vagy maradsz ebben a pokoli semmiben, vagy elindulsz egy Rams-i úton.
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Shaheen és Cohen épp úgy rookiek, mint Trubisky. Lehetne őket is messze jobban használni, de mindkét srác tanulja a szakmát. Mindkettőjüknek collegeban olyan atletikus előnyei voltak, amik miatt egyéb dolgokat nem kellett tökéletesen csinálniuk. Az NFL más.
Nyilván sokan tartják vérlázítónak, hogy egyikük sem része pl. a two minute drilleknek, ellenben Josh Bellamy az. S ez valahol jogos is. De. Hála a rövid összefoglalós meccseknek, azért vannak hiányosságok, amik szembeötlőek.

Shaheen szerintem akkor lesz sikeres, ha megtanulja használni a fizikai paramétereit NFL szinten. A Saints elleni incompletenál (ugye a másik neki ez a mostani nem elkapott passz) egy ~50 fonttal kisebb tömegű védőt nem vert meg a testével. Ha ezeket megtanulja sikeres lesz, mert jó keze van, korrekt route futó, bár ezen lehet mit csiszolni.

Cohennel két gond van. 1. Loggainsnek fogalma sincs hogyan adja a kezébe a labdát, 2. Borzasztó hanyag route futó. Egy pótkocsis IFA kisebb sugárban fordul kis túlzással, mint Cohen a routejait futja. A másik, bár ez csak érzésre mondom, hogy nem elég türelmes. A mostani visszafújt screen TD-nél nem mondom, hogy hibázott, de lett volna ideje annyit várni, hogy a blokk időben odaérjen. Compton hátulról lökése ebből a szempontból faszság volt, de Inmanre is lehetett volna zászlót dobni.

Ami örömteli, hogy kezd összeállni a timeing, egyre többször vannak ott az elkapóink abban a pillanatban, amikor érkezik a labda. A Bengals ellen láttuk szerintem először igazán ritmusban Trubiskyt (meg mondjuk a Lions ellen periodusokban).

Apropó Bengals. Szeretem az összeesküvéseket, de amikor 19-7-nél visszakaptuk a labdát, azt hittem innentől kezdve csak futunk. S nem, gyakorlatilag 33-7-nél kezdtünk el ráülni az eredményre, amit nagyjából minden edző megcsinál. John Fox ilyet magától nem tett volna szerintem.

A mairól. Lions ellen Fox is hagyományosan szoros meccseket vív, javítsatok ki, de talán minden vereségünknél támadtunk a végén a győzelemért, s talán 4 pontnál többel nem is kaptunk ki, az elmúlt 3 szezonban. Ma is környékén leszünk ennek.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Shaheenra visszatérve egy kicsit, csak hogy támasszunk is alá valamit számokkal. 14 -szer dobtunk rá labdát amiből 12 -őt elkapott. Tehát egész évben volt 2 dropja. Az egyik a Bengals ellen ahol a DB jó munkát végzett, a másik a Saints ellen ahol ha jól rémlik nem volt neki a legpontosabb a labda. Én ebből nem látom úgy hogy hatalmas drop problémái lennének. Amit én igazán problémának látok az az hogy egy 270 font 6-6 TE-t mindössze 14x próbáltunk megjátszani egy olyan szezonban ahol nincs egy normális WR-ed a csapatban és Bellamy féle emberek vannak fennt a pályán. Az egyenesen vicc hogy a 2 min drill egységben sincs benne, ahogy Cohen sem, mert helyettük inkább Brown és Cunningham van favorizálva...Shaheen a támadó játékok 29.84% volt fennt a pályán, de Miller sajnálatos sérüléséig ez a szám mindössze 18% volt. Ellenben Dion Sims 55.68% kap. Shaheen fele annyit játszik, mint Sims viszont már több TD-e van és közel ugyanannyi elkapott yardjuk van. Itt nem a képességekkel van a gond hanem hogy nem használjuk. Amúgy futás blokkolásban meg kifejezetten jó, pedig az volt mindenki legnagyobb félelme vele kapcsolatban. Persze ne hívjuk még bébi Gronknak, de ha egy edző tudni fogja használni szerintem nagy fegyver lesz a srác.