Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Én Toub-ot hoznám HC-nak, és De Filippo lenne az OC.
proki
Nagyon rávnnak álva hogy HC legyen ketlem, higy jonne OCnak...
Amm loggains hh még mindig OC?...

En is a pats DCnek orulnek a legjobban es akkor egy OC aki teljes kezet kap a offense felett
vaagy Toub
ricsiii83
Én megpróbálkoznék egy olyan csávóval, aki im allgemeinen ért ehhez a részletgazdag, de nem túlságosan bonyolult játékhoz. Nem ehhez, vagy ahhoz, hanem úgy zusammen az egészhez.
füligjimmy
De ha Belichick vagy Tomlin nem hajlandó jönni akkor ki?
Mert ritka aki ilyen, főleg a mostani jelöltek közül.
Bazzani
Vagy csak nem tudjuk róluk.
füligjimmy
Patricia emlékeim szerint először az OL-lel foglalkozott a Patsnél, utána rakták át a védelemhez.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én megpróbálkoznék egy olyan csávóval, aki im allgemeinen ért ehhez a részletgazdag, de nem túlságosan bonyolult játékhoz. Nem ehhez, vagy ahhoz, hanem úgy zusammen az egészhez.
füligjimmy
Mindig is éreztem, hogy sokat látsz bennem.

Amúgy igaz. Nem tudom, hogy van-e ilyen ember. Én félek attól, hogy Trubiskyvel kapcsolatban átesünk a ló túlsó oldalára. Az látszik, hogy a Cutler sztoriból tanultunk olyan szempontból, hogy nem basszuk ki a habzószájú tömeg elé az irányítónkat, hanem mindenáron védeni akarjuk,s ilyen szempontból Trubisky sokkal jobban van menedzselve.
Viszont amitől tartok. Az oké, hogy Trubisky fejlődése a legnagyobb prioritás. Jó QB nélkül nem fogunk elérni semmit, főleg ameddig Rodgers ebben a csoportban dobál. Most viszont mindenki (na jó a nagy többség) arról beszél, hogy az új HC-nak lesz a feladata Trubiskyt felépíteni, fejleszteni. Közvetetten ez igaz is, de csak épp oly szinten, mint a roster valamennyi tagjára. Amiről mindenki beszél most az egy offensive coordinátor és egy irányító edző feladata. Én nagyon szeretném, ha vezetőedzőt igazolnánk és nem támadókoordinátort, mert abból nem hiszem, hogy hosszútávon jó eredmény lenne. A vezetőedző válassza ki azokat a szakmailag, emberileg minőségi edzőket, akik magas szinten elvégzik a munkájukat, s azt az irányt, amit a vezetőedző kijelöl követik. A két ünnep közt olvastam Sir Alex Ferguson Vezetés című könyvét. Egyrészt ajánlom mindenkinek, másrészt nagyon tanulságos. Főleg az a rész, mikor arról elmélkedik, hogy mennyire másképpen látta a csapatot akkor, amikor az edzéseket már nem ő tartotta, hanem csak kívülről szemlélte, s mennyi kisebb-nagyobb dolgokon siklott át addig. Vannak playcaller, kvázi OC vezetőedzők, akik alatt jó a csapat, s egy erőskezű DC a védelmet is kézben tartja. Láttuk azért ennek az ellenkezőjét is pl New Orleansban, vagy most Green Bayben.

Ha már a jelöltek.
McDaniels: nem tudom elképzelni, hogy a faszi értékrendje és a Bears (George, Phillips, Pace) értékrendje találkozzon. Egyenlőre a csávó 3 állomáshelyen volt: Pats siker, Rams OC nem siker (vagy legalábbis az biztos, hogy statisztikailag a legrosszabb éve Bradfordnak vele volt), Denverben pedig röpke másfél év alatt nukleáris pusztítást végzett. McDanielsről tudjuk, hogy teljhatalmat akar, azt is tudjuk, hogy Paceék nem fognak teljes teljhatalmat adni senkinek sem. Szóval lehet lesz vele interjú, de én biztos vagyok benne, hogy nem ő lesz a következő Bears HC.

Patricia: Ő már sokkal jobb jelölt, mert sok nehézségen átlendült és bármilyen ember anyagból képes volt rövid távon is kihozni olyan teljesítményt, ami a Patriots támadóival sikerre vitte őket. Az oké, hogy egy ilyen támadósorral, ilyen QB-val, ilyen jó szervezettel biztos könnyebb, de védelmi oldalon is képesek a seggükből előrántani játékosokat. Nála igazából szerintem a rizikó a szokásos franc se tudja milyen HC lesz, s szerintem ő HC lenne és nem védő koordinátor.

Shurmur: Jó OC, de nemlátom, hogy ő mitől jó vezetőedző, s nem azért, mert a Brownsnál bukott. Viszont ott milyen stábot rakott maga köré, hát nem nyűgöz le.

DeFilippo, Lafluer: QB edzők mindketten (tudom, hogy Lafleur most hivatalosan OC). Úgy néz ki a jobbak közül. McVay úgy néz ki az első évében bejött a Ramsnek. Ők azok, akik sikeresek lehetnek, de ami biztos, hogy ők azok, akik vezetőedző pozícióban lesznek koordinátorok és QB edzők, azaz a védelem kapna egy másik HC-t. Ami a Ramsnél Wade Phillips. Náluk ki lenne? Nem azt akarom mondani, hogy rossz jelöltek, sőt, de futtatni egy NFL csapatot szerintem rohadtul más, mint irányítókat edzeni.

Nagy: Andy Reid egy olyan vezető, akitől nagyon sokat lehet átvenni, mind szakmailag, mind emberileg. Az alóla érkező manusokat én szívesen látom. S abban nem vagyok biztos, hogy ő mennyire akarna koordinátor és mennyire HC lenni.

Wilks: Egy nagyon radar alatti név. Nem igen tudunk róla sokat, de a Panthers védelme nem esett vissza vele, assistant HC már 3 éve. Nem tartanám elsőre rosszabb választásnak, mint bármelyik felszopott OC-t most. A kérdés nála, hogy milyen offenzív stábot rakna össze. A DeFilippo típusú jelölteket divat McVayhez hasonlítani (nem megbántva a Rams drukkereket Jeff Fisher után előrelépni nem volt nehéz, a Cardinals pont sehol nincs, a Seahawks idén omlott össze, a 49ers meg a szezon felétől van csak feljövőben, nagyon kíváncsi leszek jövőre mit tudnak mutatni). A Mike Tomlin Steve Wilks párhuzam? Niggerek, pozíciós edzőként secondary coach volt mindkettőjük, 1 évet voltak DC-k a kinevezés előtt. Ennyi erővel jó jelölt.

Nálam a top 3 név: Patricia, Nagy, Wilks, akikkel a hosszútávú sikereket jelölése történik.
DeFilippo, Lafleur, Shurmur nálam azok a jelöltek, akiknek a feladata Trubisky fejlesztése. Na nálam ez OC, QB coach munka.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Én a DeFilippo, Frank Reich, Matt LaFleur hármasból valakinek. A legjobb DeFilippo lenne. Sokan nyilatkozták róla hogy a személyísége, karizmája, felkészültsége alapján nagyon jó HC maréria lenne. Van játék hívási tapasztalata a Browns OC időszakából. Bár a Browns az a Browns de abban az évben volt az egyik legjobb évük támadó oldalon amikor DeFilippo volt az OC. Emellett dolgozott Carral és Wentzel és mind a 2 fiatal QB ma a jobbak közt van számon tartva. Nállunk Trubisky fejlődése szempontjából szerintem ő lenne a legjobb választás.

 www.youtube.com/watch?v=lTYBkDPde5M&ebc=ANyPxKqWltxKUJxqSYSG7O9X0kIsoLgplsWz48MHs6UBRKyEERT8Dv8u_66LtA9fjeB7sC_TLUHMde5DAXLVT-lWisD1QNsv1A

Úgy néz ki érti a dolgát és netán még Shaheent is tudná használni...

Még egy érdekes nevet említenék. Ha netán NCAA körül is nézelődnénk akkor David Shaw érdekes lehet. Stanford HC-a előtte Harbaugh alatt volt OC. Szép eredményeket ért el és rá tán egy kicsit több esély lenne mint Harbaughra. Mondjuk a Stanford az alma matere tehát lehet nem szeretne eljönni onnan...
Amúgy Fangiot jó lenne megtartani DC-nak. Azért csak top10 egység lett a D a rakat sérülés ellenére is és bár sokszor fikáztuk Fangiot az év folyamàn azért ez a D 1-2 meccstől eltekintve tényleg NFL szinten játszott...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Én Toub-ot hoznám HC-nak, és De Filippo lenne az OC.
proki
Nagyon rávnnak álva hogy HC legyen ketlem, higy jonne OCnak...
Amm loggains hh még mindig OC?...

En is a pats DCnek orulnek a legjobban es akkor egy OC aki teljes kezet kap a offense felett
vaagy Toub
ricsiii83
Én megpróbálkoznék egy olyan csávóval, aki im allgemeinen ért ehhez a részletgazdag, de nem túlságosan bonyolult játékhoz. Nem ehhez, vagy ahhoz, hanem úgy zusammen az egészhez.
füligjimmy
De ha Belichick vagy Tomlin nem hajlandó jönni akkor ki?
Mert ritka aki ilyen, főleg a mostani jelöltek közül.
Bazzani
Vagy csak nem tudjuk róluk.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én Toub-ot hoznám HC-nak, és De Filippo lenne az OC.
proki
Nagyon rávnnak álva hogy HC legyen ketlem, higy jonne OCnak...
Amm loggains hh még mindig OC?...

En is a pats DCnek orulnek a legjobban es akkor egy OC aki teljes kezet kap a offense felett
vaagy Toub
ricsiii83
Én megpróbálkoznék egy olyan csávóval, aki im allgemeinen ért ehhez a részletgazdag, de nem túlságosan bonyolult játékhoz. Nem ehhez, vagy ahhoz, hanem úgy zusammen az egészhez.
füligjimmy
De ha Belichick vagy Tomlin nem hajlandó jönni akkor ki?
Mert ritka aki ilyen, főleg a mostani jelöltek közül.

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Én Toub-ot hoznám HC-nak, és De Filippo lenne az OC.
proki
Nagyon rávnnak álva hogy HC legyen ketlem, higy jonne OCnak...
Amm loggains hh még mindig OC?...

En is a pats DCnek orulnek a legjobban es akkor egy OC aki teljes kezet kap a offense felett
vaagy Toub
ricsiii83
Én megpróbálkoznék egy olyan csávóval, aki im allgemeinen ért ehhez a részletgazdag, de nem túlságosan bonyolult játékhoz. Nem ehhez, vagy ahhoz, hanem úgy zusammen az egészhez.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Kit szeretnétek HC-nak?
Neveket szeretnék hallani.
Jimmy, Tüsi, Dave, Csi, stb, kit választanátok?
Bazzani
Én mindenképpen az általad említett személyek közül valakit. 😊 😉 (Amúgy McDaniels.)
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Én Toub-ot hoznám HC-nak, és De Filippo lenne az OC.
proki
Nagyon rávnnak álva hogy HC legyen ketlem, higy jonne OCnak...
Amm loggains hh még mindig OC?...

En is a pats DCnek orulnek a legjobban es akkor egy OC aki teljes kezet kap a offense felett
vaagy Toub

Szerkesztette: ricsiii83

több mint 6 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Én Toub-ot hoznám HC-nak, és De Filippo lenne az OC.
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Kit szeretnétek HC-nak?
Neveket szeretnék hallani.
Jimmy, Tüsi, Dave, Csi, stb, kit választanátok?
Bazzani
Én személy szerint Patriciának örülnék a legjobban, megérett a feladatra és szerintem nem lesz sok baja annak aki őt vagy McDanielst most kihozza a karámból, mindkettő késznek látszik már a feladatra.
Azt biztosan tudom mit nem szeretnék: ne hozzunk megint egy "kipróbált" alakot aki megpróbálja eladni valaminek magát ami nem. Fox-szal ezt a kártyát kijátszotta Pace, remélem nem ezt az irányt akarja újra. Most ugye ő is kapott egy hosszútávút, nyugodtan kísérletezhet egy "friss hússal" (szerintem a hosszabbítás konkrétan ennek is szól, fentről ez azt üzeni hogy nyugodtan gondolja át mit akar, a döntését ne befolyásolja az hogy az ő állása a tét), az a baj hogy a kínálattal nem vagyok annyira tisztában. Ami érdekes hogy mindenki O-beállítottságú edzőkről beszél de szerintem ide jobban illene a D-es HC megtámogatva egy normális OC-lal. Persze ha nincs ilyen jelölt inkább legyen valaki aki rendbe teszi az O-t.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kit szeretnétek HC-nak?
Neveket szeretnék hallani.
Jimmy, Tüsi, Dave, Csi, stb, kit választanátok?

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Pace szerződés hosszabbítás
ricsiii83
2021-ig fizetést fog kapni. De azt is megtudhattuk tőle, hogy ez nem róla szólt, hanem arról, hogy mi a franchise érdeke. Ha ez kell ahhoz, hogy minden rendben legyen, ám legyen. Nem vicc, tényleg ezt mondta. Van benne amúgy igazság, de ne tegyünk már úgy, mintha. Meglátom ezt a csávót, komolyan görcsbe rándul a gyomrom.
füligjimmy
Mondjuk azt tegyük hozzá hogy a HC keresésnél nem mindegy, mert ez most már Pace embere lesz, valszeg ezért is hosszabítottak vele, mert lehet így a kinézett HC nem jönne úgy hogy a GM aki kiválasztja csak 2 éves szerződéssel van. Valszeg az új HC is addig kapja majd a szerződését mint Pace...

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Pace szerződés hosszabbítás
ricsiii83
2021-ig fizetést fog kapni. De azt is megtudhattuk tőle, hogy ez nem róla szólt, hanem arról, hogy mi a franchise érdeke. Ha ez kell ahhoz, hogy minden rendben legyen, ám legyen. Nem vicc, tényleg ezt mondta. Van benne amúgy igazság, de ne tegyünk már úgy, mintha. Meglátom ezt a csávót, komolyan görcsbe rándul a gyomrom.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Pace szerződés hosszabbítás
ricsiii83
Pont most akartam írni, ez azért érdekes számomra én azt hittem hogy még megnézik milyen lesz az új szezon az új HC-el. 2021 év végéig minden esetre marad Pace.

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Pace szerződés hosszabbítás

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
 www.chicagobears.com/

Sajtótájékoztató. AD blockert célszerű kikapcsolni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Csodálatos évkezdet, csodálatos! 😊
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Egye fene, ünnep van!

Ian Rapoport @RapSheet
Source: The #Bears have fired coach John Fox.

 kepkezelo.com/images/1f4xjgi6so1n5w5pk3wn.gif

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ezel is addig vártak, hogy egy teljesen menthető szezon ment a kukába. Röhej ez a franchise. Génhibás kretének.

Ugyanakkor John Fox is megérdemel egy szerenádot. Egy klasszikus sláger az Arató diszkóból.


I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Jason La Canfora
‏Hitelesített felhasználó @JasonLaCanfora
3 p3 perccel ezelőtt

Bears have fired John Fox, as expected. As reported over weekend, they want a QB guru. McDaniels top of list. Interested in Nagy, DeFilippo


Vicces volna egy McDaniels - Patricia csata a Northban.
Bazzani
Mcdaniels denveri fiaskója után, én nem repesnék az örömtől, ha ő jönne. Egyébként a pats oc dc aspiránsok Belichek nélkül nem szoktak túl sikeresek lenni.
hpeter93
McDanielst legink állítólag a Colts kispadja érdekli.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Jason La Canfora
‏Hitelesített felhasználó @JasonLaCanfora
3 p3 perccel ezelőtt

Bears have fired John Fox, as expected. As reported over weekend, they want a QB guru. McDaniels top of list. Interested in Nagy, DeFilippo


Vicces volna egy McDaniels - Patricia csata a Northban.
Bazzani
Mcdaniels denveri fiaskója után, én nem repesnék az örömtől, ha ő jönne. Egyébként a pats oc dc aspiránsok Belichek nélkül nem szoktak túl sikeresek lenni.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jason La Canfora
‏Hitelesített felhasználó @JasonLaCanfora
3 p3 perccel ezelőtt

Bears have fired John Fox, as expected. As reported over weekend, they want a QB guru. McDaniels top of list. Interested in Nagy, DeFilippo


Vicces volna egy McDaniels - Patricia csata a Northban.

több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/947828728884858880
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ian Rapoport @RapSheet
Source: The #Bears have fired coach John Fox.
Beki

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport @RapSheet
Source: The #Bears have fired coach John Fox.