Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én megvagyok ezzel a választással, de vannak fenntartásaim, ahogy korábban már említettem.

Nézzük a stábot milyen lesz. Elég gyors választás. Sok sikert neki, kezek össze, aztán go.
tüsi91
Szerintem Fangio maradni fog és szabad kezet kap, nem hiszem, hogy Nagy első HC évében bele akarna szólni a DC munkájába. Mivel az NFL belterjes tuti valami haverját hozza OC-nak, és ez lehet, hogy a KC-ből lesz.
hpeter93
Ha ez így lenne, akkor felőlem már a bemutató sajtótájékoztatóján lemondhat. Egyrészt nem köpnék, ha maradna Fangio, de ha megy, akkor sem dőlök a kardomba, de szabad kezet adni neki? Azt inkább ne. Nem OC a faszi innentől, hanem vezetőedző. Igenis szóljon bele a védelembe.

David Culley szerintem érkezik, mint WR edző és assistant HC.
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Állítólag draft előtt is szerette Turbóment #nohomo

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
reps Chicago Bears 64
 twitter.com/KCTVDani/status/950069757079969792
több mint 6 éve
reps Chicago Bears 64
Csak a legutóbbi meccs miatt sopánkodik mindenki...Ahol tisztán látszott hogy Reid is hívja a playeket. Amúgy meg nem voltak hatalmas edzői hibák, egyszerűen a Titans felszívta magát és a Chiefs pedig belepunnyadt a bőrfotelbe. Reid egyenesen kimondta ,hogy Nagy a legígéretesebb koordinátora akikkel eddig együtt dolgozott szóval ha csak Pederson 3/4-ét hozza az már jó lesz.
több mint 6 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Én megvagyok ezzel a választással, de vannak fenntartásaim, ahogy korábban már említettem.

Nézzük a stábot milyen lesz. Elég gyors választás. Sok sikert neki, kezek össze, aztán go.
tüsi91
Szerintem Fangio maradni fog és szabad kezet kap, nem hiszem, hogy Nagy első HC évében bele akarna szólni a DC munkájába. Mivel az NFL belterjes tuti valami haverját hozza OC-nak, és ez lehet, hogy a KC-ből lesz.
hpeter93
Én is Fangio maradását tippelem, üdv neki itt, és sok sikert!
több mint 6 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Én megvagyok ezzel a választással, de vannak fenntartásaim, ahogy korábban már említettem.

Nézzük a stábot milyen lesz. Elég gyors választás. Sok sikert neki, kezek össze, aztán go.
tüsi91
Szerintem Fangio maradni fog és szabad kezet kap, nem hiszem, hogy Nagy első HC évében bele akarna szólni a DC munkájába. Mivel az NFL belterjes tuti valami haverját hozza OC-nak, és ez lehet, hogy a KC-ből lesz.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Fillippo johet OCnak :"dd

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Leginkább arra lennék kíváncsi Pace mivel indokolja a döntést, vagy mivel győzte meg Nagy, de félek csak sablonokat fog pufogtatni.
hpeter93
Mindenki másnál ugyanez lenne.

Hát nem egy John Fox stílus az biztos. Meglehetősen gyors választás, bár ha megnézzük a jelöltek közül mindenkinek a csapata benn van még, így második interjúra nagyon nem lenne esély. Andy Reidtől tanult mindent, ami azért nem feltétlenül rossz dolog, talán mondhatjuk, hogy a Reid alól érkezők jobb százalékba válnak be, mint nem. Tán ő volt az egyetlen koordinátor, akinek Reid átengedte a playcaller feladatokat, ami lehet jó jel is, hogy nagyra tartja. Dehogy milyen lesz, mint HC? Fogalmunk nem lehet. Mintahogy ugyanezt lehetne elmondani DeFilippoval kapcsolatban is. A red flag mindenkinél ott van, nem hiszem, hogy rizikósabb választás, mint bárki friss HC.
több mint 6 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Leginkább arra lennék kíváncsi Pace mivel indokolja a döntést, vagy mivel győzte meg Nagy, de félek csak sablonokat fog pufogtatni.

több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Mostmár hivatalosan is Matt Nagy a HC

több mint 6 éve
k.adam0078 Chicago Bears Texas A&M Aggies 84
És végleges.Üdv Matt Nagy!
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én megvagyok ezzel a választással, de vannak fenntartásaim, ahogy korábban már említettem.

Nézzük a stábot milyen lesz. Elég gyors választás. Sok sikert neki, kezek össze, aztán go.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Matt Nagy az új HC. - Rapoport

Közben hivatalos is.
több mint 6 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Matt Nagyot valószínűsítik HC-nek, kíváncsian várom hogy mi lesz belőle.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Jaj srákok mecsoda véleményütközések. A KC meccshez annyit hogy Andy Reid azért nem először szopatja le magát előnyről, Nagynak is biztos van szerepe abban hogy elbuktak, de azért na, én ugy tudom elképzelni hogy 21-3 nál akarta hívni Nagy 3. ra is a futást, Reid meg mondta h adideaztagecit. Ryan Pace kezében vagyunk, van 3 erős favorit, fiatal QB, szerintem olyan védelem ami azért sok variálhatóságot ad hogy milyen offense-t szeretne az arc, és hátha olyan ember ül le aki el tudja vezetni a karavánt, ami nálam az első 2 szezon valamelyikében egy PO-t jelöl. ( ez a 17 es Bears amugy nem rosszabb mint a Titans szvsz.)
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Távolról amúgy minden sikeres csapat koordinátora szekszi. Aztán

 kepkezelo.com/images/5zntjasnbh3b3thp0455.gif

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Egy egyszerű, félig humoros (még ha az irony jel le is maradt) kérdésen ne ugorjunk már egymás torkának. Nyilván nem egy félidő miatt lesz valaki jó vagy rossz edző, de engedtessék meg, hogy mindenki (köztük Nagy) felelősségét felvessük, akinek köze volt egy ilyen hazai pályás zakóhoz. Hajlok arra, hogy Reid a hunyó főként, meg voltak sérülések, bírók stb, de nem engedünk vissza hazai pályán egy padlót fogott ellenfelet...

Ha Nagy jön, reméljük ebből sokat tanult, nálunk nem lesz ilyen.
csi77
Nekem ide olyan edző ne jöjjön, aki nem tud egy secondaryt felépíteni. Nekem ide olyan ne jöjjön, aki nem tud egy futójátékot összerakni. Szép és jó, ha ért az irányítókhoz, de ez szükséges, és nem elégséges feltétel. Dowell is nagyon szép rezümével érkezett, ami ilyen dolgokat tartalmazott:
In 2010 he helped Collins post the third-best passer rating of his career (82.2) and Vince Young register the highest passer rating of his career (98.6).
....Jake Locker had a 99.0 passer rating...
Under Loggains tutelage, the Browns finished the 2014 season with 3,678 passing yards, 11th most in franchise history.

Ért az irányítókhoz, kihozza a maximumot a Browns-ból, ahol tányleg mindenki megfordul, és mindenki teljesít valami históriáskönybe illőt, 37 éves, miért ne lehetne vezetőedző-jelölt, ha most ő lenne a QB kócs az Eagles stábjában?
füligjimmy
Majd felépítik az emberei, ő csak menedzseli, ez lenne a normális.
csi77
Oszt ha elmegy az embere, mert feltételezzük, hogy kapásból olyat vett fel, aki ért hozzá, és nem olyat, akivel az apja együtt volt agitrprop a hetvenes években az Aranyhomok Mezőgazdasági Termelőszövetkezetnél, ő meg utána azt se tudja értlemesen elmondani a GM-nek, hogy milyen srácot szeretne? Csak hozzávágnak 100 millió dollárt valami 26 éves "hot shit" csodagyerekhez, aki kóvályog a pályán? Az ilyen húzásokkal pont ugyanolyan gyorsan kiheréled a karriered, mintha a QB nem tudja megdobni az Spider 3 Y Bananát.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Egy egyszerű, félig humoros (még ha az irony jel le is maradt) kérdésen ne ugorjunk már egymás torkának. Nyilván nem egy félidő miatt lesz valaki jó vagy rossz edző, de engedtessék meg, hogy mindenki (köztük Nagy) felelősségét felvessük, akinek köze volt egy ilyen hazai pályás zakóhoz. Hajlok arra, hogy Reid a hunyó főként, meg voltak sérülések, bírók stb, de nem engedünk vissza hazai pályán egy padlót fogott ellenfelet...

Ha Nagy jön, reméljük ebből sokat tanult, nálunk nem lesz ilyen.
csi77
Nekem ide olyan edző ne jöjjön, aki nem tud egy secondaryt felépíteni. Nekem ide olyan ne jöjjön, aki nem tud egy futójátékot összerakni. Szép és jó, ha ért az irányítókhoz, de ez szükséges, és nem elégséges feltétel. Dowell is nagyon szép rezümével érkezett, ami ilyen dolgokat tartalmazott:
In 2010 he helped Collins post the third-best passer rating of his career (82.2) and Vince Young register the highest passer rating of his career (98.6).
....Jake Locker had a 99.0 passer rating...
Under Loggains tutelage, the Browns finished the 2014 season with 3,678 passing yards, 11th most in franchise history.

Ért az irányítókhoz, kihozza a maximumot a Browns-ból, ahol tányleg mindenki megfordul, és mindenki teljesít valami históriáskönybe illőt, 37 éves, miért ne lehetne vezetőedző-jelölt, ha most ő lenne a QB kócs az Eagles stábjában?
füligjimmy
Majd felépítik az emberei, ő csak menedzseli, ez lenne a normális.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Egy egyszerű, félig humoros (még ha az irony jel le is maradt) kérdésen ne ugorjunk már egymás torkának. Nyilván nem egy félidő miatt lesz valaki jó vagy rossz edző, de engedtessék meg, hogy mindenki (köztük Nagy) felelősségét felvessük, akinek köze volt egy ilyen hazai pályás zakóhoz. Hajlok arra, hogy Reid a hunyó főként, meg voltak sérülések, bírók stb, de nem engedünk vissza hazai pályán egy padlót fogott ellenfelet...

Ha Nagy jön, reméljük ebből sokat tanult, nálunk nem lesz ilyen.
csi77
Nekem ide olyan edző ne jöjjön, aki nem tud egy secondaryt felépíteni. Nekem ide olyan ne jöjjön, aki nem tud egy futójátékot összerakni. Szép és jó, ha ért az irányítókhoz, de ez szükséges, és nem elégséges feltétel. Dowell is nagyon szép rezümével érkezett, ami ilyen dolgokat tartalmazott:
In 2010 he helped Collins post the third-best passer rating of his career (82.2) and Vince Young register the highest passer rating of his career (98.6).
....Jake Locker had a 99.0 passer rating...
Under Loggains tutelage, the Browns finished the 2014 season with 3,678 passing yards, 11th most in franchise history.

Ért az irányítókhoz, kihozza a maximumot a Browns-ból, ahol tányleg mindenki megfordul, és mindenki teljesít valami históriáskönybe illőt, 37 éves, miért ne lehetne vezetőedző-jelölt, ha most ő lenne a QB kócs az Eagles stábjában?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Egy egyszerű, félig humoros (még ha az irony jel le is maradt) kérdésen ne ugorjunk már egymás torkának. Nyilván nem egy félidő miatt lesz valaki jó vagy rossz edző, de engedtessék meg, hogy mindenki (köztük Nagy) felelősségét felvessük, akinek köze volt egy ilyen hazai pályás zakóhoz. Hajlok arra, hogy Reid a hunyó főként, meg voltak sérülések, bírók stb, de nem engedünk vissza hazai pályán egy padlót fogott ellenfelet...

Ha Nagy jön, reméljük ebből sokat tanult, nálunk nem lesz ilyen.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ami engem sokkal jobban zavar, hogy a OL-t nem tudták összevakarni. Mert 2 drive-ban etetik őket, az rendben van. 3 negyeden keresztül nincs rendben. Az a Weissmenschen nevű guard azt se tudta hol van.

A playcall az olyanm amilyen, ha a sémával és a filozófiával gondok vannak. És ezt látjuk Endytól évek óta. Ha Butker berúgja, és a végén Cyprien ellen befújják Harris megerőszakolását 5 yardért, oszt berúgja még egyszer, jobb lett volna a play call? Vagy Revis nem üti Mariota kezébe, oszt a második félidőt lepörgetik? Vagy Hill nem ejt el 4 passzt? Egy vezetőedző ne legyen már playcaller. Pont most jutott tovább 2 HC, akik nem maguk hívják a játékokat. Elengedném annak a kérdését, hogy Endy most hívott vagy nem hívott. Nyilván mindkét tokájáig benne volt, ahelyett hogy figyelt volna másra is.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Kissé zavarban vagyok, mint Ádám a Paradicsomban anyák napján.
Most akkor mi a helyzet Nagy-gyal? Kell ő nekünk?
csi77
Pont ez jutott eszembe a második félidőt látva. Sajnos mást is megtanult Reidtől nemcsak a jó dolgokat úgy tűnik, ilyen siralmas O teljesítményt...
davemayer
Ez most komoly? Remélem nem. Mert ha igen, akkor nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek.

Tehát hívott egy szar meccset második félidőt és ettől hirtelen rossz edző lett. Azt tudjátok, hogy a John Fox vezette Panthers hogyan mélytorkoztatta a Lovie Smith által vezetett Rams védelmet még anno, Lovie utolsó meccsén mielőtt kinevezték volna? S mi lenne ha az összes jelöltünk, aki PO-ban van betlizne? Visszahívnátok Foxot? Semmivel nem lett sem jobb, sem rosszabb jelölt ettől még Matt Nagy. Vagy Kyle Shannahant tavaly akkor szintén passzoltátok volna?

----
DeFilippo még a Cardinalsnál volt interjún, s amennyire az infóim helyesek mástól nem is kapott interjúkérést. Na most a Cards nem tudom vonzóbb csapat-e, mint mi, szerintem nem. Legalábbis a hogy a tökbe akarjátok rendezni az irányítóposztot kérdést az aktuális HC jelölt is felteheti az interjún.

Fangiot a Bengals kérte DC interjúra, még keddig blokkolhatjuk az ilyen kéréseket, s ezt most meg is tettük. Állítólag DeFilippo szívesen megtartaná DC-nek - ahogy látom Pace-ék is szeretnék, ha maradna - , az edző stábba pedig OC jelöltje Mike Groh (Philly WR coach, volt nálunk is két évet előtte) vagy Alex van Pelt (Packers QB coach volt) lenne. QB edzőnek pedig hozná Todd Downingot, aki mint OC nem zárt sikerrel a Raidersnél, előtte Carr irányító edzőjeként sok dicséretet kapott. Ezenkívül még Jay Rodgerst (DL edző) is szeretnénk megtartani.

Matt Nagy még a Colts-szal fog csevegni elvileg rajtunk kívül. Shurmur népszerű jelölt gyakorlatilag minden számba jöhető csapat interjúztatja. McDaniels kilőve szerintem, ahogy korábban is írtam.
tüsi91
Ez most komoly? A tavalyi Shanahant összehasonlítod a mostani Nagy-féle meccsel? Fogd vissza magad hülyeséget ne írj, azt a falcons sbt nem az O és ezáltal nem Shanahan baszta el, viszont ezt a második félidőt a Chiefs O és jó eséllyel Nagy baszta el, és igen ez fontos hiányosságokra mutathat rá ugyanis ha jól tudom mi pont arra a színpadra vágyunk fellépni amin ő most csúnyán elbukott. Csak azért nem írják le egyből amit te is mondassz, hogy ne egy fél meccsből induljanak ki de az biztos hogy felvet jópár kényes kérdést ez a második félidő. Ha a Rozmár hívta a playeket a másodikban akkor felmenthető Nagy de ezt annyira nem hinném.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Kissé zavarban vagyok, mint Ádám a Paradicsomban anyák napján.
Most akkor mi a helyzet Nagy-gyal? Kell ő nekünk?
csi77
Pont ez jutott eszembe a második félidőt látva. Sajnos mást is megtanult Reidtől nemcsak a jó dolgokat úgy tűnik, ilyen siralmas O teljesítményt...
davemayer
Ez most komoly? Remélem nem. Mert ha igen, akkor nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek.

Tehát hívott egy szar meccset második félidőt és ettől hirtelen rossz edző lett. Azt tudjátok, hogy a John Fox vezette Panthers hogyan mélytorkoztatta a Lovie Smith által vezetett Rams védelmet még anno, Lovie utolsó meccsén mielőtt kinevezték volna? S mi lenne ha az összes jelöltünk, aki PO-ban van betlizne? Visszahívnátok Foxot? Semmivel nem lett sem jobb, sem rosszabb jelölt ettől még Matt Nagy. Vagy Kyle Shannahant tavaly akkor szintén passzoltátok volna?

----
DeFilippo még a Cardinalsnál volt interjún, s amennyire az infóim helyesek mástól nem is kapott interjúkérést. Na most a Cards nem tudom vonzóbb csapat-e, mint mi, szerintem nem. Legalábbis a hogy a tökbe akarjátok rendezni az irányítóposztot kérdést az aktuális HC jelölt is felteheti az interjún.

Fangiot a Bengals kérte DC interjúra, még keddig blokkolhatjuk az ilyen kéréseket, s ezt most meg is tettük. Állítólag DeFilippo szívesen megtartaná DC-nek - ahogy látom Pace-ék is szeretnék, ha maradna - , az edző stábba pedig OC jelöltje Mike Groh (Philly WR coach, volt nálunk is két évet előtte) vagy Alex van Pelt (Packers QB coach volt) lenne. QB edzőnek pedig hozná Todd Downingot, aki mint OC nem zárt sikerrel a Raidersnél, előtte Carr irányító edzőjeként sok dicséretet kapott. Ezenkívül még Jay Rodgerst (DL edző) is szeretnénk megtartani.

Matt Nagy még a Colts-szal fog csevegni elvileg rajtunk kívül. Shurmur népszerű jelölt gyakorlatilag minden számba jöhető csapat interjúztatja. McDaniels kilőve szerintem, ahogy korábban is írtam.
több mint 6 éve
rgaby_ Chicago Bears 47
Biztos ő hívta a playeket a 2.félidőben? Állandóan Reidet mutatták a lappal.
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Kissé zavarban vagyok, mint Ádám a Paradicsomban anyák napján.
Most akkor mi a helyzet Nagy-gyal? Kell ő nekünk?
csi77
Pont ez jutott eszembe a második félidőt látva. Sajnos mást is megtanult Reidtől nemcsak a jó dolgokat úgy tűnik, ilyen siralmas O teljesítményt...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal