Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Kissé zavarban vagyok, mint Ádám a Paradicsomban anyák napján.
Most akkor mi a helyzet Nagy-gyal? Kell ő nekünk?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Mularkey feldughatta magának az Év Támadó Koordinátora megtisztelő címet, lett is belőle egy tight end kócs, de valamit csak tud a csávó.
füligjimmy
azért róla is sokat elárul, hogy ha ma a RÁJÁTSZÁSBAN kikap a Titans, akkor nagy eséllyel kirúgják, de hát Gruden 100 milliós szerződése után elég magasan van a mérce, gondolom ez az oka


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Az én emberem DeFilippo aztán Nagy. Mindenképp fiatal, céltudatos, lendületes edzőt szeretnék. Ahogy itt többen is írták és én is így látom a Belichick alól jött edzők szinte sehol nem váltották meg a világot. McDenielst én sosem szerettem amúgy sem és a Denveri pusztítása után én nem nagyon bízok benne. A Patsnél Belichick az agy ezt mindenki tudja, na meg ott egy Tom Brady... Ami nekem fontos DeFilipponál hogy sokan azt írják róla hogy nagyon felkészült, mindig ő a legokosabb a szobában.
“THAT’S THE GUY,” BALDINGER SAID LAST WEEK BEFORE CALLING THE BEARS-EAGLES GAME. “SHARP, SHARP, REALLY SHARP. LIKE HE’S THE SMARTEST GUY IN THE ROOM. HE WOULD BE UNBELIEVABLE WITH A YOUNG QUARTERBACK. EVERYWHERE HE’S BEEN FLIP HAS BEEN GOOD. HIGH ENERGY, NONSTOP. IF YOU’RE LOOKING, HE’S HEAD COACH MATERIAL. HE’S LIKE MCVAY.”
Volt már OC, mint írtam még a fos Browns O is vele volt a legjobb. Aki Manzielből meg Russelből kihoz jó dolgokat az csak tud valamit. Ami tetszik több helyen is olvastam hogy minden meccs előtt kitöltet egy tesztet a QB-al ami 50 kérdés, fényképekkel, blitzekkel, játékszituációkkal. Ami a legfontosabb hogy vezér alkat, jó kommunikál, felkészült és ahogy többen mondták tipikus HC matéria. Szerintem ő olyan aki átlátja a dolgokat. Emellett Carr és Wentz fejlődésében is benne van a keze, tehát van tapasztalata fiatal QB-k fejlesztésében. Minden kollégája és rengeteg szakíró jó véleménnyel van róla. Az apja is edzősködik szóval lehet a génjeiben van.
Nagy ugye a Reid iskolában fejlődött. Reid köztudottan jó mentor és álltalában jó szakemberekkel veszi körbe magát. Nagy is fiatal, de nem olvastam róla sok infót hogy mennyire vezető alkat. Smith jól néz ki a rendszerben, de nem tudom mennyit dolgozott fiatal QB-al. Ami miatt nekem ő érdekes az az hogy látok némi hasonlóságot a KC és a mi keretünk közt. Erről írtam korábban de Cohen pl. mondta hogy Tyreek Hill az egyik példaképe és ő el tudná képzelni magát olyan szerepkörben mint Hill. Aztán ott van Kelce aki egy magas atletikus TE nállunk talán Shaheen lehet olyasmi mint ő ha jól használjuk. A KC is sokat épít futásra majd az ebből adódó play action játékokra nállunk meg ugye ott van Howard meg Cohen és Trubisky alkalmas play action és read option játékokra, amiket Smithhel is gyakran játszottak idén. Szerintem amúgy igenis fontos hogy van-e valakinek tapasztalata a játékhívásban. Ugye pár meccs óta Nagy hívta a KC playeket, DeFilippo meg a Browns időszakából szerzett tapasztalatot. Mindkettőnél kérdés hogy fiatal kor és kapcsolatok miatt milyen stábot tennének össze. McVaynél láttuk hogy elment mellé egy Wade Philips szóval nem feltétlen akadály ez. Szerintem Nagy és DePhilippo is megtartaná Fangiot DC-nek, aki szerintem maradna is ha nem kap komoly HC ajánlatot valahonnan. Nagyobb szabadsága is lenne mert Fox azért biztos bele ugatott a dolgaiba néha...

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ez a playcallerság van annyira túlértékelt, mint az A licensz? Főleg támadóoldalon, érdekes módon.
füligjimmy
Hasonlítsd össze Dowell Loggainst mondjuk Ken Whisenhunttal vagy Put Shurmurrel...
empty taxi
Marc Trestmant Riverboat Ronnal. Ha valaki sikeres kordinátor/playcaller valahol, az még arra se garancia, hogy két házzal odébb sikeres koordinátor lesz. Nemhogy vezetőedző. Mularkey feldughatta magának az Év Támadó Koordinátora megtisztelő címet, lett is belőle egy tight end kócs, de valamit csak tud a csávó.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
reps Chicago Bears 64
Hát, nem igen kell magyarázni szerintem ezt legfeljebb egy dowell loggains fannak. Ezen ment el az offense potenciáljának a 30%-a. A futás,futás,pass,punt séma nem nagyon jött be és biztos hogy 2200 yard helyett 3000yardot dobott volna Tru ha nem ez a gyökér az OC.
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
A felsoroltak közülnekem Nagy, De Filippo, JMD, Shurmur a sorrend, utóbbiban nekem nincs bizodalmam, ezért lesz ő. 😊 Aztán lehet, hogy nagyon bejön és imába foglaljuk a nevét évekig,........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Ez a playcallerság van annyira túlértékelt, mint az A licensz? Főleg támadóoldalon, érdekes módon.
füligjimmy
Hasonlítsd össze Dowell Loggainst mondjuk Ken Whisenhunttal vagy Put Shurmurrel...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ez a playcallerság van annyira túlértékelt, mint az A licensz? Főleg támadóoldalon, érdekes módon.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
reps Chicago Bears 64
McDaniels interjúnak hamar vége lett azt írják. Valószínű a teljes keret kontrollba nem egyezett bele Pace. Matt Nagy amúgy tényleg saját maga hívta a playeket és azóta játszanak jól idén hogy átvette. Az meg nem hátrány hogy nem évekig voltak koordinátorok legalábbis a történelem azt igazolja hogy nincs szignifikáns eltérés. A tehetséges és rátermett edzők hamar kiviláglanak és Defilipporól csak is jó véleményeket lehet olvasni mind belső és külsős személyek ajánlásával. McDaniels egy összerakott rendszerben dolgozik aminek nem ő az alapja és nem is ő volt. A pats akkor is jó volt mikor ott volt és akkor is mikor nem bár a legutóbbi kudarc óta sokat tanulhatott , de szerintem elég kockázatos. Nem biztos hogy el tudott még szakadni a belichickizmustól viszont ha el tudott akkor ő sokáig lesz HC. Ezért nálam első Nagy aztán Daniels aztán Defilippo(azért mégis az a fontos hogy Tru jól fejlődjön), Shurmurtól csak azt láttam hogy szarból épít várat de azért az előtte ülő edzők jóval fiatalabbak és valószínű több motiváció van bennük és Pace is megunta már a berögzött,makacs öregeket. Jobbat tenne egy fiatal,lendületes,elszánt edző aki korban is közelebb áll hozzá és jobban meg tudnak állapodni dolgokban.
több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Pace karrierje válaszúthoz érkezik. Én azért preferálom Nagy-ot, mert ki tudom mondani, illetve Alex Smith azért jól néz ki Reid séma ide vagy oda, és amikor 2 hónapja égett a ház a KC nél akkor meg lett mutatva miujság. Be kell próbálni valakit 2 évre aztán hátha.

kis off de a Raiders? 😀 Nem létezik nyilván hogy a faszi ottlegyen 10 évig, de tényleg egy régi rendszer zacca így lerabolja a szeretett csapatát, azok után hogy leszopatta őket a Superbowlon? Ha nem kedvelném a Raiderst nagyon nevetnék, mondjuk így is 😊)
több mint 6 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Fangio interjú meg volt ma. Sokat ebbe nem kell belelátni.

Csütörtök: Minneapolis Edwards és Shurmur
Péntek-szombat: DeFilippo és McDaniels
Jövő hét: Nagy és Wilks
tüsi91
Asszongya Adam Hoge, hogy Wilks interjút nem erősítette meg senki.

füligjimmy
Én továbbra is hiszem, hogy McDanielsre nincs esély itt. Szóval Jimmy és a többiek a Nagy-Shurmur-DeFilippo hármasból Ti kit választanátok és miért?
tüsi91
Én ugyan nem igazán követtem a munkásságukat, laikusként az életrajzukat böngészve azt látom, hogy Nagy 2 évig volt OC, míg Defilippo 1 az nfl-ben és pár év NCAA-ben szóval túl rutinosnak egyikük sem mondható. Nagynál elsősorban az a kérdés, hogy inkább előny vagy hátrány, hogy Reiddel dolgozott, inkább többet tanult tőle, vagy pedig Reid volt az ész, ő pedig csak alá dolgozott, mint Loggins fog Gase-nek. DeFilipponál ugyanez a kérdés, főleg, ha minden igaz ő qb- coach ebből a pozícióból HC-nek kinevezni valakit kicsit erősnek tűnik.
A DC kérdést szerintem Fangioval letisztázták az interjun, és megbeszélték vele, hogy vállalná-e akarják-e vagy pedig húzhat amerre akar egy esetleges új HC-nél. Szerintem Nagy és DeFilippo és elfogadná Fangiot maga mellé, kérdés, hogy mennyire járnánk jól vele, a ligautolsó Bears D-ből csinált egy 10-15 hely között mozgó stabil középgárdás, úgy, hogy elég sok picket és drága igazolást kapott maga mellé.

Ui: Shurmurt nem írtam mert nem akarom őt, és nem is fog jönni szerintem.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Ha George Halas nyomdokaiban Matt Nagyot választanák, abban én látnám a logikát. #Hungarikum
empty taxi
OT-nek meg jöhet ő

 twitter.com/ArmyWP_Football/status/949062881554952192


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nagy-Shurmur-DeFilippo hármasból Ti kit választanátok és miért?
tüsi91
A legszebbet. #nohomo

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Fangio interjú meg volt ma. Sokat ebbe nem kell belelátni.

Csütörtök: Minneapolis Edwards és Shurmur
Péntek-szombat: DeFilippo és McDaniels
Jövő hét: Nagy és Wilks
tüsi91
Asszongya Adam Hoge, hogy Wilks interjút nem erősítette meg senki.

füligjimmy
Ezek a fiatal csávók elég agilisak és akkora faszságokat sem írkálnak, mint pl. Brad Biggs fénykorában.

Na most elvileg ugye a kérés kiment a Panthers felé, HC interjúra meg nem blokkolhatják a szakembert, de jah hivatalos visszajelzés nincs. Lehet ezért rakták be Edwardsot, mint színesbőrű edzőt, hogy minden szabályt kielégítsenek.
Amúgy elég egyértelmű, hogy milyen utat fogunk követni. Patricia a legnagyobb védelmi hátterű ragadozó a HC piacon, még csak interjúra sem hívtuk.
Én továbbra is hiszem, hogy McDanielsre nincs esély itt. Szóval Jimmy és a többiek a Nagy-Shurmur-DeFilippo hármasból Ti kit választanátok és miért? Én továbbra sem örülök feltétlen ennek az iránynak, s rohadtul kérdéses lesz nekem ki lesz a védőkoordinátoruk, aki gyakorlatilag majd szabad kezet kap.

Én Shurmurt azért húznám ki a listából, mert szerintem Pace egy hozzá hasonló fiatalos manus kezébe adja a pálcát, s ebben az FO is támogatja majd. Apropó fiatalos. Valamelyik beatwriter említette valakire hivatkozva, hogy volt egy vélemény, miszerint a 2013-as csapat sokkal inkább passzolt volna Foxhoz, míg ez a fiatal csapat sokkal inkább passzolt volna Trestmanhez. Érdekes.

Na nálam tehát a Nagy-DeFilippo duóból kerül ki így első tippre a győztes. Tényleg nagy kérdés lesz, hogy milyen stábot pakolnak majd ők ketten össze.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Ha George Halas nyomdokaiban Matt Nagyot választanák, abban én látnám a logikát. #Hungarikum


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Adam Gase - nek kicsit nagy az arca amugy nem ? 😀 Ennyire bízni a saját döntéseiben egy Dolphinsnál... meleg.

Én bírom a csókát de Top1 repülő lesz sztem jövőre.
Szivacs
Pedig mikor tavaly rájátszásba vitte a Miamit,sokan szívtuk itt a fogunkat hogy hiba volt elengedni.
k.adam0078
Gase-nek volt egy jó és egy rossz éve, nem kell ebből messzemenő következtetéseket levonni, egyébként Loggins Cutler és Gase haverja is, ellesznek együtt.

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
@bears_insider: #Bears’ reported list of HC interview requests:

Patriots OC Josh McDaniels
Eagles QB coach John DeFilippo
Vikings OC Pat Shurmur
Vikings DC George Edwards
Chiefs OC Matt Nagy
Panthers DC Steve Wilks
Bazzani
Fangio interjú meg volt ma. Sokat ebbe nem kell belelátni.

Csütörtök: Minneapolis Edwards és Shurmur
Péntek-szombat: DeFilippo és McDaniels
Jövő hét: Nagy és Wilks
tüsi91
Asszongya Adam Hoge, hogy Wilks interjút nem erősítette meg senki.

 twitter.com/thekapman/status/948946069001506817

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
k.adam0078 Chicago Bears Texas A&M Aggies 84
Adam Gase - nek kicsit nagy az arca amugy nem ? 😀 Ennyire bízni a saját döntéseiben egy Dolphinsnál... meleg.

Én bírom a csókát de Top1 repülő lesz sztem jövőre.
Szivacs
Pedig mikor tavaly rájátszásba vitte a Miamit,sokan szívtuk itt a fogunkat hogy hiba volt elengedni.
több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Adam Gase - nek kicsit nagy az arca amugy nem ? 😀 Ennyire bízni a saját döntéseiben egy Dolphinsnál... meleg.

Én bírom a csókát de Top1 repülő lesz sztem jövőre.
több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
 www.profootballfocus.com/news/2017-pff-nfl-all-pro-team

Adrian Amos bekerült a PFF All Pro csapatába mint kezdő safety. Kicsit meglepett azért, de úgy érzem, hogy Conte és Wright óta ők végre tényleg megoldják a feladatot hátul Jackson-al!
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Rodgers Urlacherről:

 scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/26169846_10156084497489452_5968318240267870432_n.jpg?oh=da2d3a433543d569481d283bc3254cd8&oe=5AED8EDE

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Most komolyan muszáj ezt?

Gase lesz a playcaller, OC, Loggains elvégzi hétközben a kulimunkát.
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Ez a Miami ezek szerint meg nalunk is luzerebb franchise...
pahynor21
Az lesz a parádé, ha jovőre top10 offense lesz a phins O

több mint 6 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Ez a Miami ezek szerint meg nalunk is luzerebb franchise...
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Azigen, Bears OC Dowell Loggains Joining Dolphins