Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Bears-Chiefs Super Bowl-döntőt jövőre!

 twitter.com/mullyhanley/status/951412808570294272
baggio 🏈
meg is egyeztek, Helfrich az új OC! na nálatok nem lesz fullback, az biztos 😊
baggio 🏈
Úgy látszik Nagy komolyan gondolja ezt a West-Coast O-t megspékelve NCAA elemekkel. Szerintem Trubiskynek és Cohennek feküdni fog a spread O rész. Érdeklődve várom mit fognak kifőzni. Az eddig igazolt stáb tagok egész jól hangzanak...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én már többször leírtam, hogy örülnék neki, ha agresszívabb lenne a védelem. Bettcher így illene a képbe, a Cardinals defense kb hasonló szint volt a mienk kell, tán picit jobb, holott Calais Campbell elvesztése után azért nem lehetett könnyű.

Egyébként gondolom én Fangio elé már bőven lerakták egy nagy összegű ajánlatot, de az öreg még nem bólintott rá. Szóval igenis el kell kezdeni keresgélni. Bettcher flott választás lenne.
tüsi91
Szerintem Fangio-t marad. Épülget amit elkezdett, és Nagy alatt lényegében defensive HC lehet, teljes hatáskörrel a védelem fölött. Minek menne el? Chicagoban értékelik is a jó DC munkát.

Amúgy Nagy leigazolása szerintem az arany középút a logikus és biztonságos között. MIndkét félnek, a GM-nek és Nagy-nak is. Nagy tudta, hogy ha pl. Indy-be menne, ott a minimális elvárás tőle a top10 offense-t lenne, ott azt szokták meg. Ha nem csinálja meg akkor is csalódást okozna, ha nem lesz Luck. Ráadásul kell is az ilyen jó offense, mert a védelem építése ott még korábbi fázisban jár. Chicagoban viszont Trubiskyvel nagyobb türelmet kap. És Trubisky ahhoz elég jó, hogy Nagy azzal a tudással amit Reid papától elleshetett valami hasonlót építsen fel mint Reid csinált Smith-el. Kicsit rpo, kicsit college-es west-coast. A college OC igazolása is beillik a sorba.

És Pace számára is ez volt a kézenfekvő választás. A sorsa össze van kötve Trubiskyvel, ha ő elbukik, Pace széke is forró lesz. Ha idehozta volna Trubisky fejére mondjuk McDaniels-t, akkor azt kockáztatja, hogy JMD jön az Erhardt-Perkins-ével, és ha 1 év alatt nem tudja Trub fejébe verni teljesen, akkor nekiáll új QB-t keresni. És máris megvan a konfliktus a GM és HC között.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 174
meg is egyeztek, Helfrich az új OC! na nálatok nem lesz fullback, az biztos
13 as Bears offense szintjét kell elérni és akkor nem lehet gond. Nagyon baba eddig amit látok.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Bears-Chiefs Super Bowl-döntőt jövőre!

 twitter.com/mullyhanley/status/951412808570294272
baggio 🏈
meg is egyeztek, Helfrich az új OC! na nálatok nem lesz fullback, az biztos 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Dick Lebeau is húzza még képzeld.

Lovie Smith pedig az Illinois felemelkedéséért dolgozik, bár kb most fogják kibaszni.
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Oktassatok már ki, hol tart az NFL az utóbbi 2 évben? Van még pl. fullback?
picidzé
Az még van, de Fisher például már nem dolgozik a ligában.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
picidzé Chicago Bears 532
Oktassatok már ki, hol tart az NFL az utóbbi 2 évben? Van még pl. fullback?

Ursus arctos budapestiensis
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Egye fene, a '18-as szezont megnézem. Veletek mizu, mindenki jól van?
picidzé
Én jól vagyok, rólad azt hittem meghaltál. Írkálunk ide több, mint 10 éve, valaki biztos már beadta a kulcsot.
füligjimmy
Mondjuk a 10 év alatt meghíztam, megnősültem, és elmentem multihoz dolgozni, tehát metafizikai értelemben halottnak számítok (már ha a 10 évvel ezelőtti engem kérdeznéd, de miért tennél ilyet) .
picidzé
Hiányoztak soraid....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Bears-Chiefs Super Bowl-döntőt jövőre!

 twitter.com/mullyhanley/status/951412808570294272


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
@NFLDraftBites: #Bears Hire Harry Hiestand as O-Line Coach. For those of you not an offensive line play nerd... Hiestand is one of the best O-Line coaches regardless of level on the Planet.

Alakul ez.
Bazzani
a Colts elleni Super Bowl idején is dolgozott már itt
baggio 🏈
És neki köszönhetjük a J'Marcus Webb-Frank Omiyale tengelyt is, a kezei alatt éveken át pallérozódó Terrence Metcalf eltiltását töltötte. Ő találta számunkra Lance Louis-t is, és szakértelme nélkülözhetetlen volt Chris Williams választásánál. Sajnos karrierjének utolsó 7 évében az erejével teljesen elkészült Olin Kreutz helyére szánt Josh Beekman nem oldotta meg a centerkérdést. Miután a Bears elkezdte nem alkalmazni ezeket az igazán nagynevű, és nagyra tartott OL edzőket, és inkább hoztak jó játékosokat, Fülig di St. James feloldotta a válsághelyzetet, és megszüntette a Webb-mértéket. Ámen.
füligjimmy
Akkor ezen mondatokból leszűrve Massie minőségi alapanyagnak számít nála?
Grasut centernek a kezdőbe...a többieket meg tradeljük el a ...g*cibe....

Charles London kissé hajaz az Isteni tehetség...George Michaelre...néger kiadásban. Jóóó lesz ez! 😊
több mint 6 éve
picidzé Chicago Bears 532
Egye fene, a '18-as szezont megnézem. Veletek mizu, mindenki jól van?
picidzé
Én jól vagyok, rólad azt hittem meghaltál. Írkálunk ide több, mint 10 éve, valaki biztos már beadta a kulcsot.
füligjimmy
Mondjuk a 10 év alatt meghíztam, megnősültem, és elmentem multihoz dolgozni, tehát metafizikai értelemben halottnak számítok (már ha a 10 évvel ezelőtti engem kérdeznéd, de miért tennél ilyet) .

Ursus arctos budapestiensis
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
@NFLDraftBites: #Bears Hire Harry Hiestand as O-Line Coach. For those of you not an offensive line play nerd... Hiestand is one of the best O-Line coaches regardless of level on the Planet.

Alakul ez.
Bazzani
a Colts elleni Super Bowl idején is dolgozott már itt
baggio 🏈
És neki köszönhetjük a J'Marcus Webb-Frank Omiyale tengelyt is, a kezei alatt éveken át pallérozódó Terrence Metcalf eltiltását töltötte. Ő találta számunkra Lance Louis-t is, és szakértelme nélkülözhetetlen volt Chris Williams választásánál. Sajnos karrierjének utolsó 7 évében az erejével teljesen elkészült Olin Kreutz helyére szánt Josh Beekman nem oldotta meg a centerkérdést. Miután a Bears elkezdte nem alkalmazni ezeket az igazán nagynevű, és nagyra tartott OL edzőket, és inkább hoztak jó játékosokat, Fülig di St. James feloldotta a válsághelyzetet, és megszüntette a Webb-mértéket. Ámen.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hmmm lehet mégse tuti ez a Fangio dolog. Állítólag érdeklődünk James Bettcher Cards DC iránt...
Tomcsik
Én már többször leírtam, hogy örülnék neki, ha agresszívabb lenne a védelem. Bettcher így illene a képbe, a Cardinals defense kb hasonló szint volt a mienk kell, tán picit jobb, holott Calais Campbell elvesztése után azért nem lehetett könnyű.

Egyébként gondolom én Fangio elé már bőven lerakták egy nagy összegű ajánlatot, de az öreg még nem bólintott rá. Szóval igenis el kell kezdeni keresgélni. Bettcher flott választás lenne.
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Kezdem azt hinni, hogy a stáb 3negyedenkorábi Bears playa meg coach lesz.
Urlachert nem kerdeztek még? 😊

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
És úgy néz ki egy újabb ismerős arc in da Bears house. Úgy látszik Chris Tabor lesz a ST coach, Toub asszisztense volt 2008-2010-ig...

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hmmm lehet mégse tuti ez a Fangio dolog. Állítólag érdeklődünk James Bettcher Cards DC iránt...

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Chicago Bears coaching staff

HC: Matt Nagy
OC: Mark Helfrich
QB: Dave Ragone (re-sign)
RB: Charles London
WR: Mike Furrey
TE: Kevin M. Gilbride
OL: Harry Hiestand
OQC: Shane Toub

DC: Vic Fangio (re-sign)
DL:
LB: Glenn Pires (re-sign)
DB:
ADB: Roy Anderson (re-sign)

STC: Chris Tabor
AST: Brock Olivo

Szerkesztette: tüsi91
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
@NFLDraftBites: #Bears Hire Harry Hiestand as O-Line Coach. For those of you not an offensive line play nerd... Hiestand is one of the best O-Line coaches regardless of level on the Planet.

Alakul ez.
Bazzani
a Colts elleni Super Bowl idején is dolgozott már itt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@NFLDraftBites: #Bears Hire Harry Hiestand as O-Line Coach. For those of you not an offensive line play nerd... Hiestand is one of the best O-Line coaches regardless of level on the Planet.

Alakul ez.

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Egye fene, a '18-as szezont megnézem. Veletek mizu, mindenki jól van?
picidzé
Én jól vagyok, rólad azt hittem meghaltál. Írkálunk ide több, mint 10 éve, valaki biztos már beadta a kulcsot.

Vic Fangio marad (tudtommal még nem hivatalos, de több forrás is már tényként kezeli) 😊
Tito05
Abban biztos voltam, hogy se a Bengals, se a Packers fele annyit se fog neki fizetni, mint mi. Majd meglátjuk, ha bejelentik.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 615 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Vic Fangio marad (tudtommal még nem hivatalos, de több forrás is már tényként kezeli) 😊
több mint 6 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Elnézve az elmúlt napok, hetek és évek történéseit a Fox éra szerintem egy kibaszott nagy színjáték volt. Nem tudom,hogy milyen ember ez a Pace és az elmúlt években szerintem nem is mutatta meg az igazi arcát. Fox egy eszköz volt, méghozzá egy híd, azután a szemét után amit MRI hagyott itt és azon idő között ami most fog következni. Nagy idehozatalával minden meg fog változni....és itt főleg a szabadügynök piacon mutatott aktivitásra és a szabadügynök piacról igazolt játékosokra gondolok főleg. Voltak nagy nevek az elmúlt években akik iránt érdeklődtünk, mégsem adtuk meg nekik azt a pénzt amit mi szurkolók úgy gondoltuk,hogy meg kellett volna adni nekik és ide kellett volna hozni őket. Inkább közepes szintű játékosokat hozott Pace szinte Bagóért. Elég nagy lesz idén is a mozgástér a sapka alatt. Ennek elégnek kell lennie ahhoz,hogy a meglévő hiányosságokat pótoljuk. Én csak azt kívánom,hogy Pace ne folytassa ezt és legyen igazam,hogy amikor odakerül majd a sor...nyomja oda azt a "kibebaszott" tollat rendesen! Legyen vége ennek a "színjátéknak" és teljesedjen ki egy kerek egésszé. Minden eszöz adott ahhoz,hogy az elkövetkezendő években felüljünk arra a bizonyos siker vonatra! Go Bears!
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Egy rövid, ám nem túl szép adat, a Bills, a Rams és a Jags Po-ba jutásával a Browns (2002) és a Buccanners (2007) mögött, a Jets (2010 ők is, mi is) mellett negyedikek vagyunk a PO-ba nem jutottak listáján....... 😕

Ezen idén jó lenne változtatni.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
picidzé Chicago Bears 532
Elszoktam a fórumtól / kezdek diszlexiás lenni: rákattintottam az értesítésekre, és azt olvastam sokszor egymás alatt: Új cicik:...
Mondom miafasz, ennyiszer nyert a Bears idén, Jimmy meg hozta a kötelezőt?

Ursus arctos budapestiensis
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 368
Nagy was high on Mitch Trubisky in the draft last year: "After 6 hours of being Mitch, it was unbelievable, he knew football inside out. To see him again (in the Bears facility) just today, it was neat."