Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
picidzé Chicago Bears 532
Mock draftért kapásból némítás! Amúgy az utolsó kettőnek van esze, úgy látom.
füligjimmy
Úúúú, végre van némítás! Köszönöm bowl.hu!

Ursus arctos budapestiensis
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
MOCK
Mel Kiper Jr., ESPN
Pick: Alabama receiver Calvin Ridley
Dan Kadar, SB Nation
Pick: Notre Dame guard Quenton Nelson
Nick Klopis, Newsday
Pick: SMU receiver Courtland Sutton
Daniel Jeremiah, NFL.com
Pick: Ohio State cornerback Denzel Ward
R.J. White, CBS Sports
Pick: LSU defensive end/outside linebacker Arden Key
ricsiii83
Mock draftért kapásból némítás! Amúgy az utolsó kettőnek van esze, úgy látom.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
MOCK
Mel Kiper Jr., ESPN
Pick: Alabama receiver Calvin Ridley
Dan Kadar, SB Nation
Pick: Notre Dame guard Quenton Nelson
Nick Klopis, Newsday
Pick: SMU receiver Courtland Sutton
Daniel Jeremiah, NFL.com
Pick: Ohio State cornerback Denzel Ward
R.J. White, CBS Sports
Pick: LSU defensive end/outside linebacker Arden Key

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
A hét végén rendezik a Senior Bowlt így gondoltam azoknak akik nem ismerik a prospecteket írok egy gyors listát hogy kikre érdemes odafigyelni, főleg a mi szemszögünkből.

Marcus Davenport UTSA (Edge)



Egy igazán atletikus edge rusher. Gyakran lépett vissza coverbe is. Hosszú karjai vannak és jól használja őket. 6-7 magas azonban csak 255 pound. A skill settje igazából Floydéra hasonlít. Én jobban örülnék egy Chubb szerű erősebb OLB-nek Floyd másik oldalára. Kérdés mit mutat Davenport az erősebb O line játékosok ellen, mert az UTSA-ban nem a legerősebb csapatok ellen játszott. 8 sacket termelt az utolsó idényében. Top10 picket szerintem nem ér de letrade esetén vagy 2. körben ha bennt van szóba jöhet.

Marcell Ateman Oklahoma State (WR)



Több meccsét is láttam és álltalában remekül játszott. 6-4 magas 220pound. Méretileg igazi NO1 WR paraméterei vannak. Sok yardot szerez elkapás után. Fizikális játékos akit nehéz földre vinni. Red Zoneban is jól használható, 8 TD-t szerzett a szezonban. Jó route futó. Viszonylag idősebb, a szezon kezdetére már 24 éves lesz.

Jaleel Scott New Mexico State (WR)

 media.gettyimages.com/photos/new-mexico-state-wide-receiver-jaleel-scott-makes-a-onehanded-catch-picture-id841412044

Pusztán a méretei miatt érdemes szemmel tartani. 6-6 magas 215 font mellé. Hatalmas catch radiusa van, mint a képen is látható amolyan albatros "szárnyai" vannak. Red zoneban igazán veszélyes (9TD). Ha a csodaelkapásokból kéne összeállítást csinálni akkor jópár videója bekerülne. Ami kérdéses vele kapcsolatban hogy mennyire tudna elszeparálódni a jobb DB-k ellen. A párharcai nagy részét a méretei miatt nyeri, nem pedig azért mert jól elvált az emberétől. Érdekes figyelni majd hogy mennyire tud elszakadni a nagyobb, fizikális CB-k ellen. Az edzője azt mondta róla hogy igazi security blanket a QB-nak mert amit felé dobnak azt vagy ő kapja el vagy senki. 3. körre taksálják eddig, de egy jó Senior Bowl meg a combine alaposan dobhat a megítélésén.

Brandon Parker North Carolina A&T (OT)

 image.cdnllnwnl.xosnetwork.com/pics33/800/UJ/UJVQJKGHQEBLERZ.20170910103056.jpg

Ismerős helyről jönne, ugye tavaly innen hoztuk Cohent. Érdekes projekt lehet, mert kiválló paraméterekkel rendelkezik. 6-7 magas 310 pound. Hosszú karjaival remekül tartja távol a védőket. Méretei ellenére atletikus, jó lábmunkával dolgozik. Még csak 22 éves így még bőven fejlődőképes. Az ő szintjén domináns volt, kérdéses mit tud mutatni NFL szintű védők ellen. 2. kör vége, 3.kör elejére várják, de a méretei miatt ez akár magasabb is lehet.

Darius Phillips Western Michigan (CB)

 cdn-vox--cdn-com.cdn.ampproject.org/i/s/cdn.vox-cdn.com/thumbor/zLDDScYJmj42r6lCkbSnzm8Ls24=/1400x0/filters:no_upscale()/cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/10077745/usa_today_10268494.jpg

Neki is több meccsét láttam idén. Senkit ne tévesszen meg a mérete. Egy nagyon agresszív CB aki keresi a fizikai kontaktot, jól segít be futás ellen is. Coverben egy igazi kis kullancs. A csípője olyan mint egy GI Joe figurának, 360 fokban tekerhető 😊 és ez nagyon fontos egy CB esetében. 12 intet szedett az 3 szezon alatt. Az a baj hogy 5-10 magas és 190 font. Ha 6-1, 200 font lenne akkor sima első körös playa. Így a harmadik kör környékére várják.

Allen Lazard Iowa State (WR)

 suntimesmedia-files-wordpress-com.cdn.ampproject.org/i/s/suntimesmedia.files.wordpress.com/2018/01/872930608_72473571.jpg

Alkatilag remek 6-5 magas 225 font. Nagy testű, fizikális elkapó. Jó red zone célpont (10TD) Az a baj vele hogy voltak drop problémái és a Senior Bowl első edzésén is droppolt szépen. Ugyanakkor képes bravúros egy kezes, hanyatt esős stb. elkapásokra is és jól használja ki a méreteit.

Daniel Carlson Auburn (Kicker)

Ugye nem kell emlékeztetni senkit hogy Gould után milyen fantasztikus kickerek rúgják a bőrt nállunk. Carlsont tartják az idei draft legjobb kickerének.

Tyrell Crosby Oregon (OT)



6-5 magas 320 pound. Jó felépítésű a srác. Helfrich ismeri is szóval emiatt is érdemes lehet figyelni rá. Elég atletikus és futásoknál gyakran mögötte futottak, állítólag remek a munka morálja.

Michele Gallup Colorado State (WR)



6-1, 200 font. Őt is láttam sok meccsen. Hogy is mondjam ő olyan játékos hogy semmiben sem tökéletes, de mindenben átlag feletti 😊 . Talán az egyik legjobb route futó az idei classból. Nagyon jó kezei vannak, ritkán droppol. Fizikális, sok yardot hoz elkapások után. Meglátjuk mire megy jobb DB-k ellen.

Nagyjából ők azok akik érdekesek lehetnek számunkra, főleg ha a needeket is figyeljük.

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
 www.youtube.com/results?search_query=every+mitch+trubisky+throw

Aki esetleg nem tudná, van már 3-4 értékelhető összeállítás. Annyiból hasznos, hogy nincs annyi idő köpködni, hogy milyen a play call, a bírók,aztán ott van még Bellamy és társai csehszlovák rajzfilmsoorzat. Ha időrendben haladsz, akkor érdekes azt is látni, hogy amikor néha hívtak valami újat, azt hogy oldotta meg.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nate Breske head athletic trainer is kirúgva, remélhetőleg az új edzőkkel nem lesz ennyi sérülés...

több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Megint meg kell szoknom ezt a börtönargót.
Mi közük van maguknak abba bele hogy én lakok ?
több mint 6 éve
picidzé Chicago Bears 532
Hölgyeim és Uraim, az első ábrán Nick Foles, a másikon Mitchell Turbómen látható. A két irányító teljesítménye közötti különbséget a harmadik ábrán szemléltetjük
füligjimmy
James kérem, hol az ábra?
picidzé
 i0.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/022/138/reece.JPG
füligjimmy
Megint meg kell szoknom ezt a börtönargót.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hölgyeim és Uraim, az első ábrán Nick Foles, a másikon Mitchell Turbómen látható. A két irányító teljesítménye közötti különbséget a harmadik ábrán szemléltetjük
füligjimmy
James kérem, hol az ábra?
picidzé
 i0.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/022/138/reece.JPG

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
picidzé Chicago Bears 532
Hölgyeim és Uraim, az első ábrán Nick Foles, a másikon Mitchell Turbómen látható. A két irányító teljesítménye közötti különbséget a harmadik ábrán szemléltetjük
füligjimmy
James kérem, hol az ábra?

Ursus arctos budapestiensis
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hölgyeim és Uraim, az első ábrán Nick Foles, a másikon Mitchell Turbómen látható. A két irányító teljesítménye közötti különbséget a harmadik ábrán szemléltetjük

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
És úgy néz ki a D coachok is visszatérnek. Ahogy kivettem Fangio nyilatkozatából nem terveznek ott változásokat. Az amúgy külön tetszett Fangio nyilatkozatában hogy azt mondta hogy persze fejlődött a D, de ha igazán jók lennének többet nyertek volna mint 5 meccs, így még ennél is többet vár magától és a játékosoktól is...

 mobile.twitter.com/ChicagoBears/status/954156483729600514?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Etweet

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Úgy néz ki Dave Ragone marad a QB coach.

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Offense assistant coachnak jön Shane Toub, Dave Toub fia. Reméljük van benne annyi tehetség mint apuban

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Erőnléti edzője feje kirúgva. Karóra kellene tűzni a fejét azért, ami itt az elmúlt 3 évben ment. Ha valakinek elszakad a szalagja, mert kitekredik a lába egy Laokón csoportban az benne van, de ilyen izomsérülés, olyan izomsérülés.

Todd Downing volt interjún QB coach pozícióra. Egy jó választásnak tartanám.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
 mobile.twitter.com/ChicagoBears/status/953378657074106369?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Etweet

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Drafton ki mit csinálna az első 3 körrel ?

OT-t nem ér húzni, túl jo lenne ide, nem tradíció.
Szivacs
Hát meg kell oldani hogy legyen 3. körünk aztán majd gondolkodhatunk rajta 😊 . Várjuk meg mit alkotunk az FA-n aztán jobban letisztul a kép...

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
A West-Coastról csak gyorsan dióhéjban azt kell tudni...
Tomcsik
Ez mind hitvány, lényegtelen szakértelem, a.k.a. olcsó bolsevista trükk. A West Coast lényege, hogy a Bears 46 ellen hozták létre és kész. Többet nem érdemes tudni. Nyissátok a sört.
picidzé
Igen, mert te ezt mind tudtad.Szeretem amikor olyan emberek oltogatnak akik azt kérdezik milyen D sémákat játszunk épp mert Január végén látta a múlt évi statokat...Ne haragudj hogy valaki kérdezett valamit és én a hitvány szakértelemmel megpróbáltam válaszolni neki. Amúgy 34 hybrid frontot játszunk 60% nickel felállással... Ennyi lényeges bonts egy sört...( Ja az még külön érdekes hogy olyan ember likeolta a hozzászólást aki pl likeolta a szóban forgó hozzászólást... No comment )
Tomcsik
Azért mert picidzé (akit te ne vegyél a szádra) szarkasztikusan reagált. Először szerintem inkább gondold át mielőtt ilyet válaszolsz valakinek akit (láthatóan) nem is ismersz.
davemayer
Én is itt vagyok kb 4-5 éve... Ez nem szarkazmus másokat lehitványozni. Sosem tettem senkivel ezután sem fogom. És most komolyan valaki kérdezte, szerintem írtam rá egy tök normális választ. Erre picidzé aki ide se böffentett egy éve azzal nyit hogy ez hitvány. Mind egy hagyjuk is szerintem...
Tomcsik
esküszöm nem értem ezt miért vetted magadra, nem érted hogy viccelt? mindegy (egybe írjuk) hogy ki mennyi ideje van itt, próbálta feldobni a hangulatot (olvasd már el újra a hozzászólását kérlek) , azért legkésőbb a bolsevista trükknél erre rájöhettél volna.
davemayer
Jól van, tegnap halt meg apósom, lehet nem vagyok vicces kedvemben és érzékenyebb vagyok a kelleténél. Nekem ez most nem hatott viccesnek...Bocs ha túl reagáltam.
Tomcsik
nem probléma, sajnálom hogy ez történt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
picidzé Chicago Bears 532
De erről lehet pofázni órákat.
füligjimmy
Hát nem ezért vagyunk itt, drága testvérem?
Köszi a fejtágítást, szeptemberre megtanulom a rostert, fene ismeri ko magát a fiatalok között, zenéjükismilyenmár.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
A West-Coastról csak gyorsan dióhéjban azt kell tudni...
Tomcsik
Ez mind hitvány, lényegtelen szakértelem, a.k.a. olcsó bolsevista trükk. A West Coast lényege, hogy a Bears 46 ellen hozták létre és kész. Többet nem érdemes tudni. Nyissátok a sört.
picidzé
Igen, mert te ezt mind tudtad.Szeretem amikor olyan emberek oltogatnak akik azt kérdezik milyen D sémákat játszunk épp mert Január végén látta a múlt évi statokat...Ne haragudj hogy valaki kérdezett valamit és én a hitvány szakértelemmel megpróbáltam válaszolni neki. Amúgy 34 hybrid frontot játszunk 60% nickel felállással... Ennyi lényeges bonts egy sört...( Ja az még külön érdekes hogy olyan ember likeolta a hozzászólást aki pl likeolta a szóban forgó hozzászólást... No comment )
Tomcsik
Azért mert picidzé (akit te ne vegyél a szádra) szarkasztikusan reagált. Először szerintem inkább gondold át mielőtt ilyet válaszolsz valakinek akit (láthatóan) nem is ismersz.
davemayer
Én is itt vagyok kb 4-5 éve... Ez nem szarkazmus másokat lehitványozni. Sosem tettem senkivel ezután sem fogom. És most komolyan valaki kérdezte, szerintem írtam rá egy tök normális választ. Erre picidzé aki ide se böffentett egy éve azzal nyit hogy ez hitvány. Mind egy hagyjuk is szerintem...
Tomcsik
esküszöm nem értem ezt miért vetted magadra, nem érted hogy viccelt? mindegy (egybe írjuk) hogy ki mennyi ideje van itt, próbálta feldobni a hangulatot (olvasd már el újra a hozzászólását kérlek) , azért legkésőbb a bolsevista trükknél erre rájöhettél volna.
davemayer
Jól van, tegnap halt meg apósom, lehet nem vagyok vicces kedvemben és érzékenyebb vagyok a kelleténél. Nekem ez most nem hatott viccesnek...Bocs ha túl reagáltam.

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
A West-Coastról csak gyorsan dióhéjban azt kell tudni...
Tomcsik
Ez mind hitvány, lényegtelen szakértelem, a.k.a. olcsó bolsevista trükk. A West Coast lényege, hogy a Bears 46 ellen hozták létre és kész. Többet nem érdemes tudni. Nyissátok a sört.
picidzé
Igen, mert te ezt mind tudtad.Szeretem amikor olyan emberek oltogatnak akik azt kérdezik milyen D sémákat játszunk épp mert Január végén látta a múlt évi statokat...Ne haragudj hogy valaki kérdezett valamit és én a hitvány szakértelemmel megpróbáltam válaszolni neki. Amúgy 34 hybrid frontot játszunk 60% nickel felállással... Ennyi lényeges bonts egy sört...( Ja az még külön érdekes hogy olyan ember likeolta a hozzászólást aki pl likeolta a szóban forgó hozzászólást... No comment )
Tomcsik
Azért mert picidzé (akit te ne vegyél a szádra) szarkasztikusan reagált. Először szerintem inkább gondold át mielőtt ilyet válaszolsz valakinek akit (láthatóan) nem is ismersz.
davemayer
Én is itt vagyok kb 4-5 éve... Ez nem szarkazmus másokat lehitványozni. Sosem tettem senkivel ezután sem fogom. És most komolyan valaki kérdezte, szerintem írtam rá egy tök normális választ. Erre picidzé aki ide se böffentett egy éve azzal nyit hogy ez hitvány. Mind egy hagyjuk is szerintem...
Tomcsik
esküszöm nem értem ezt miért vetted magadra, nem érted hogy viccelt? mindegy (egybe írjuk) hogy ki mennyi ideje van itt, próbálta feldobni a hangulatot (olvasd már el újra a hozzászólását kérlek) , azért legkésőbb a bolsevista trükknél erre rájöhettél volna.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
A West-Coastról csak gyorsan dióhéjban azt kell tudni...
Tomcsik
Ez mind hitvány, lényegtelen szakértelem, a.k.a. olcsó bolsevista trükk. A West Coast lényege, hogy a Bears 46 ellen hozták létre és kész. Többet nem érdemes tudni. Nyissátok a sört.
picidzé
Igen, mert te ezt mind tudtad.Szeretem amikor olyan emberek oltogatnak akik azt kérdezik milyen D sémákat játszunk épp mert Január végén látta a múlt évi statokat...Ne haragudj hogy valaki kérdezett valamit és én a hitvány szakértelemmel megpróbáltam válaszolni neki. Amúgy 34 hybrid frontot játszunk 60% nickel felállással... Ennyi lényeges bonts egy sört...( Ja az még külön érdekes hogy olyan ember likeolta a hozzászólást aki pl likeolta a szóban forgó hozzászólást... No comment )
Tomcsik
Azért mert picidzé (akit te ne vegyél a szádra) szarkasztikusan reagált. Először szerintem inkább gondold át mielőtt ilyet válaszolsz valakinek akit (láthatóan) nem is ismersz.
davemayer
Én is itt vagyok kb 4-5 éve... Ez nem szarkazmus másokat lehitványozni. Sosem tettem senkivel ezután sem fogom. És most komolyan valaki kérdezte, szerintem írtam rá egy tök normális választ. Erre picidzé aki ide se böffentett egy éve azzal nyit hogy ez hitvány. Mind egy hagyjuk is szerintem...

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
A West-Coastról csak gyorsan dióhéjban azt kell tudni...
Tomcsik
Ez mind hitvány, lényegtelen szakértelem, a.k.a. olcsó bolsevista trükk. A West Coast lényege, hogy a Bears 46 ellen hozták létre és kész. Többet nem érdemes tudni. Nyissátok a sört.
picidzé
Igen, mert te ezt mind tudtad.Szeretem amikor olyan emberek oltogatnak akik azt kérdezik milyen D sémákat játszunk épp mert Január végén látta a múlt évi statokat...Ne haragudj hogy valaki kérdezett valamit és én a hitvány szakértelemmel megpróbáltam válaszolni neki. Amúgy 34 hybrid frontot játszunk 60% nickel felállással... Ennyi lényeges bonts egy sört...( Ja az még külön érdekes hogy olyan ember likeolta a hozzászólást aki pl likeolta a szóban forgó hozzászólást... No comment )
Tomcsik
Azért mert picidzé (akit te ne vegyél a szádra) szarkasztikusan reagált. Először szerintem inkább gondold át mielőtt ilyet válaszolsz valakinek akit (láthatóan) nem is ismersz.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
No még egy kis felzárkóztatást kérek. Olvasom a statisztikákat a D-ről, ezek alapján nem volt idén rossz.
1. Personnel, vagy Fangio, vagy mindkettő?
2. 22 – Passes defensed by Kyle Fuller this season, tied for the second-most in the NFL. - megérett a kölyök? bustgyanús volt, mikor elhagytam a süllyedő hajót.
3. 10+ passzvédelem is jó a statok alapján, mi a jobb, a pressure, vagy a secondary?
4. Milyen sémákat játszunk?
Köszi drága szakértő testvéreim.
picidzé
Köszönöm, kiváló kérdések!
1. Nem hiszem, hogy kizárólag personell, mindenki lesérült a végére, de Hicks-Goldman-Trev-Amos-Jackson jó alap. Floyd állandóan sérült, CB nincs egyelőre szerződés alatt.
2. Fuller végigjátszott egy szezont, és végre azt kérték tőle, amit tud. Valamiért állandóan őt támadták, ezért a sok leütött passz. Ha a felét lehúzná, Revis Island. De együt lehet vele élni.
3. Secondary. De még mindig kevés labdát szerzünk. És 42 sack azért nem rossz, de az tavaly is rendben volt.
4. Még mindig kurva sok off coverage-et látok 3. kísérletnél, ettől kapok agyhugykövet. Hicks játszik olyan jól, hogy egyre inkább hasonlítunk a "régi" 49ers védelemre, kéne mellé egy pass rusher még. De mondjuk már megérkezett a 5 man nickel pressure, az nem rossz. Mondjuk váltani kellett, hogy Floyd kiválása után nem volt tisztességes OLB, aki motion után tudott volna kiváltani egy RB-re, és hogy ILB fut egy slot elkapóval, ez nem tudom miért jó, de ezeket hagyjuk. Szóval 3. kísérletnél még mindig gyenge a D. De erről lehet pofázni órákat.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
A West-Coastról csak gyorsan dióhéjban azt kell tudni...
Tomcsik
Ez mind hitvány, lényegtelen szakértelem, a.k.a. olcsó bolsevista trükk. A West Coast lényege, hogy a Bears 46 ellen hozták létre és kész. Többet nem érdemes tudni. Nyissátok a sört.
picidzé
Igen, mert te ezt mind tudtad.Szeretem amikor olyan emberek oltogatnak akik azt kérdezik milyen D sémákat játszunk épp mert Január végén látta a múlt évi statokat...Ne haragudj hogy valaki kérdezett valamit és én a hitvány szakértelemmel megpróbáltam válaszolni neki. Amúgy 34 hybrid frontot játszunk 60% nickel felállással... Ennyi lényeges bonts egy sört...( Ja az még külön érdekes hogy olyan ember likeolta a hozzászólást aki pl likeolta a szóban forgó hozzászólást... No comment )

Szerkesztette: Tomcsik