Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
picidzé Chicago Bears 532
A West-Coastról csak gyorsan dióhéjban azt kell tudni...
Tomcsik
Ez mind hitvány, lényegtelen szakértelem, a.k.a. olcsó bolsevista trükk. A West Coast lényege, hogy a Bears 46 ellen hozták létre és kész. Többet nem érdemes tudni. Nyissátok a sört.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Kiváncsi vagyok milyen roster moveokat fognak ezekután végre hajtani, de főképp a Sitton, McPhee, Sims trio sorsa érdekel.. igazábol a draft is sokon múlik eme 3 playa sorsa miatt

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azon persze nincs vita, hogy Glennon igazolása egy orbitális faszság volt, más ezekért repül, mint a győzelmi zászló.
füligjimmy
Fox repült is, bár nem tudom mennyire Pace sara ez, talán már sosem tudjuk meg.
davemayer
Ő a roster felelőse. Foxman eldönthette, hogy kit nevez a meccsre, és kit küld pályára, de nem hozott anyagból dolgozott. Aztán a draftpartira meghívni azt a szerencsétlent még egy űbergáz húzás volt. Fox meg állítólag olyan, hogy megígérte, hogy Nyakigláb kezd, és hiába látta mindenki, hogy milyen a srácnak a mozgáskultúrája, akkor is ő kezdett. Mert ő egy pléjer kócs, és ez mekkora riszpekt a ligában.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Azon persze nincs vita, hogy Glennon igazolása egy orbitális faszság volt, más ezekért repül, mint a győzelmi zászló.
füligjimmy
Fox repült is, bár nem tudom mennyire Pace sara ez, talán már sosem tudjuk meg.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azon persze nincs vita, hogy Glennon igazolása egy orbitális faszság volt, más ezekért repül, mint a győzelmi zászló.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hmmm na igen ...
 mobile.twitter.com/RyanMcGuffey/status/952718889099636737?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Etweet
Tomcsik
hmmm és nálunk tuti nem ilyen teljesítményt nyújtana egyik sem
davemayer
Itt most nem ez a lényeg, nállunk persze hogy nem lettek volna varázslók. Itt a számok, amik érdekesek, na meg az hogy mennyit kihozott a jó edzői munka leírt játékosokból...A futás-futás 10+ yard passz nem feküdt volna nekik sem...

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hmmm na igen ...
 mobile.twitter.com/RyanMcGuffey/status/952718889099636737?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Etweet
Tomcsik
hmmm és nálunk tuti nem ilyen teljesítményt nyújtana egyik sem
davemayer
Nick Foles kurva nagy szezont futott két házzal arrébb, de így is hozzávágtak 11 mikulást, az nem gyenge. Keenum akkora játékos volt, hogy a szurkolók tapsoltak, amikor lesérült. Mondjuk abban a Diggs TD passzban minden benne volt, amit a srácról tudni kell. FG távolságig nem tudta eldobni, az egy dolog, de még a pálya szélére se, ha az a Williams gyerek megcsinálja a szerelést, 40 yardosnál leviszik, időkérés nélkül leketyeg az óra. Nekem van egy olyan érzésem, hogy Keenum szezonja valami ligaméretű összeesküvés, mert Dennis Allen nem lehetett annyira hülye, hogy off coverage-ből küldi a blitzeket állandóan.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Hmmm na igen ...
 mobile.twitter.com/RyanMcGuffey/status/952718889099636737?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Etweet
Tomcsik
hmmm és nálunk tuti nem ilyen teljesítményt nyújtana egyik sem

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Hmmm na igen ...
 mobile.twitter.com/RyanMcGuffey/status/952718889099636737?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Etweet
Tomcsik
Teljesen mindegy és kár is ezen rágódni. Mindegy, hogy ezek közül melyik jött volna ide, a született eredményektől és az áruktól függetlenül. Ezzel az impotens bandával a másik kettő se lett volna megváltó. 😊

Szerkesztette: DaddyBear
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hmmm na igen ...
 mobile.twitter.com/RyanMcGuffey/status/952718889099636737?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Etweet

több mint 6 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Kevin Gilbride az új TE edző. Nem az öreg, hanem a fia. Giantsnél volt elmúlt 4 évben TE edző. Engram jó rookie szezont tolt, előtte Will Tye nevű ismeretlen manusból faragott korrekt tight endet.
tüsi91
Pedig tragédia mindkét srác, Tye talán még a ligából is kikerült. Engram katasztrófa, meglepve láttam, hogy 700 yardot elkapott. 700 yardot elejtett, az biztos. Persze meg lehet mindent magyarázni, de Apple után Engram ért is egy felmondólevelet.
füligjimmy
Tye Jetsbe került azt hiszem, de egy noname gyereket tudták használni két évig, azóta sehol nincs. Engram franc se tudja, a route futása és az antipatációs képessége sztem átlag feletti volt rookieként . Drop gondjai nincsenek előttem, de hiszek neked.

Azon mondjuk nem lennék meglepve, ha védelmi oldalon maradna 2-3 edző Fangio mellett.
tüsi91
A használták, és tudták használni.... Kellen Davis is évekig itt pöcsölt, messzire ne menjünk. Mondhatjuk, hogy nem ezen múlik, de kurva sokszor láttuk az elmúlt években, hogy bizony ezeken a nüanszokon múlik. Ezért van bőven van időnk beszélni a tight end edző munkásságáról, pedig a szezon érdemi része a múlt héten kezdődött.
füligjimmy
Kellen Davis sb győztes, miről beszélünk? Pont az előző csodás edzőnk ellen nyert, aki lerakta itt a sikeres csapat alapjait.

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kevin Gilbride az új TE edző. Nem az öreg, hanem a fia. Giantsnél volt elmúlt 4 évben TE edző. Engram jó rookie szezont tolt, előtte Will Tye nevű ismeretlen manusból faragott korrekt tight endet.
tüsi91
Pedig tragédia mindkét srác, Tye talán még a ligából is kikerült. Engram katasztrófa, meglepve láttam, hogy 700 yardot elkapott. 700 yardot elejtett, az biztos. Persze meg lehet mindent magyarázni, de Apple után Engram ért is egy felmondólevelet.
füligjimmy
Tye Jetsbe került azt hiszem, de egy noname gyereket tudták használni két évig, azóta sehol nincs. Engram franc se tudja, a route futása és az antipatációs képessége sztem átlag feletti volt rookieként . Drop gondjai nincsenek előttem, de hiszek neked.

Azon mondjuk nem lennék meglepve, ha védelmi oldalon maradna 2-3 edző Fangio mellett.
tüsi91
A használták, és tudták használni.... Kellen Davis is évekig itt pöcsölt, messzire ne menjünk. Mondhatjuk, hogy nem ezen múlik, de kurva sokszor láttuk az elmúlt években, hogy bizony ezeken a nüanszokon múlik. Ezért van bőven van időnk beszélni a tight end edző munkásságáról, pedig a szezon érdemi része a múlt héten kezdődött.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Kevin Gilbride az új TE edző. Nem az öreg, hanem a fia. Giantsnél volt elmúlt 4 évben TE edző. Engram jó rookie szezont tolt, előtte Will Tye nevű ismeretlen manusból faragott korrekt tight endet.
tüsi91
Pedig tragédia mindkét srác, Tye talán még a ligából is kikerült. Engram katasztrófa, meglepve láttam, hogy 700 yardot elkapott. 700 yardot elejtett, az biztos. Persze meg lehet mindent magyarázni, de Apple után Engram ért is egy felmondólevelet.
füligjimmy
Tye Jetsbe került azt hiszem, de egy noname gyereket tudták használni két évig, azóta sehol nincs. Engram franc se tudja, a route futása és az antipatációs képessége sztem átlag feletti volt rookieként . Drop gondjai nincsenek előttem, de hiszek neked.

Azon mondjuk nem lennék meglepve, ha védelmi oldalon maradna 2-3 edző Fangio mellett.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 6 éve
reps Chicago Bears 64
QBC elvileg marad Dave Ragone, korábban azt mondták.
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kevin Gilbride az új TE edző. Nem az öreg, hanem a fia. Giantsnél volt elmúlt 4 évben TE edző. Engram jó rookie szezont tolt, előtte Will Tye nevű ismeretlen manusból faragott korrekt tight endet.
tüsi91
Pedig tragédia mindkét srác, Tye talán még a ligából is kikerült. Engram katasztrófa, meglepve láttam, hogy 700 yardot elkapott. 700 yardot elejtett, az biztos. Persze meg lehet mindent magyarázni, de Apple után Engram ért is egy felmondólevelet.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Kevin Gilbride az új TE edző. Nem az öreg, hanem a fia. Giantsnél volt elmúlt 4 évben TE edző. Engram jó rookie szezont tolt, előtte Will Tye nevű ismeretlen manusból faragott korrekt tight endet.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Na most ez a Furrey nevű fószer lehet, hogy tök jó WR edző, meg minden, csak eddig egyetlen NFL berkeiben dolgozó kolléga hátsóját sem kényeztette eszeveszett nyelvcsapásokkal.
tüsi91
Csakhogy ez is valami haver még a legénykorból.
füligjimmy
Persze ez tiszta, csak ő eddig a pikszisen kívül lévő haver volt. De lehet jobb edző, mint egy már évtized(ek) óta a ligában keringő, elismert, liga legjobb WR edzője, csak 8 éve egy elkapót sem kinevelő szakember.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na most ez a Furrey nevű fószer lehet, hogy tök jó WR edző, meg minden, csak eddig egyetlen NFL berkeiben dolgozó kolléga hátsóját sem kényeztette eszeveszett nyelvcsapásokkal.
tüsi91
Csakhogy ez is valami haver még a legénykorból.
füligjimmy
Elárult minket! Oroszlánszívvel medvejelmezt öltött.
(Egyik kedvenc Lions WR-em volt.)

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
De egy WR edző is csak annyira jó, mint a keze alatt lévő játékosok. És azon a napon, amikor Matt Nagyot kinevezték, lerakták a sikercsapat másik pillérét. A Marcus Monk vándordíj Joe Anderson emlékéremmel idei nyertese

 twitter.com/BradBiggs/status/947874793860337664

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Na most ez a Furrey nevű fószer lehet, hogy tök jó WR edző, meg minden, csak eddig egyetlen NFL berkeiben dolgozó kolléga hátsóját sem kényeztette eszeveszett nyelvcsapásokkal.
tüsi91
Csakhogy ez is valami haver még a legénykorból.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szerintetek nem lesz túl sok egyetemi edzo mostmar?Ez a Mike Furrey raadasul div2bol jon, hogy tud ekkorat ugrani h kb 10eve nem latott rendes nfl szintu WR edzest?Ertem en h tehetseges edzok kellenek de ezaz ember egy egyetemi foedzo volt az utobbi ket evben. Nem hiszem el hogy ne lett volna hozzaertobb ember az egesz orszagban.
reps
Az elmúlt 10 évben legalább 3 alkalommal érkezett meg a "liga legjobb támadófaledzője". Az eredmény annyi volt általában, hogy laposra verték az aktuális irányítót. Leginkább JC-t. Sokszor sokan elmondták, elmondtuk, hogy a ligából nagyon nehéz kikerülni. Ha egyszer beszállítál a mókuskerékbe, akkor már a rendszer része vagy, S ha kirúgták 5-ször már, sebaj, majd jön a 6. csapat. Na most ez a Furrey nevű fószer lehet, hogy tök jó WR edző, meg minden, csak eddig egyetlen NFL berkeiben dolgozó kolléga hátsóját sem kényeztette eszeveszett nyelvcsapásokkal.
több mint 6 éve
reps Chicago Bears 64
Szerintetek nem lesz túl sok egyetemi edzo mostmar?Ez a Mike Furrey raadasul div2bol jon, hogy tud ekkorat ugrani h kb 10eve nem latott rendes nfl szintu WR edzest?Ertem en h tehetseges edzok kellenek de ezaz ember egy egyetemi foedzo volt az utobbi ket evben. Nem hiszem el hogy ne lett volna hozzaertobb ember az egesz orszagban.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A digitális kóddal tulajdonképpen ezt akartam írni, lehet kicsit félre érhetően sikeredett, de meló után írtam meg gyorsan a vonaton. A telón gyakran rajta felejtem az angol nyelvet, hidd el nem nagyon kell megtanulnom a nyelvet mivel kb 8 éve Londonban élek és még a feleségemmel is angolul beszélek...Amúgy magától vágta be a root szót ami ugyancsak egy létező angol szó, és nem ez az első alkalom hogy nem figyeltem, de azért kösz a helyesbítésért 😊
Tomcsik
Én aztán folyton elgépelek szavakat, hadd legyek egyszer én is nyelvtannáci 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Végülis nincs gondom azzal, hogy maradt, de picit olyan érzésem van, mint Kyle Long esetén. Túl nagy a hype a teljesítményhez képest. Ami korántsem rossz, de nem is kiváló.tüsi91
Majd cseréltek akkor jövőre. Chicagoban magasan a mérce, Fangio nem sztároktól hemzsegő, nem látványos, de eredményes defense-e jobb lesz nektek, mintha jönne valaki új. Elég feladata lesz Nagynak a támadó oldallal, college edzővel. Új rendszert fognak építeni, valószínűleg játékosmozgás is lesz, sok lesz a teendő. Egy új ember a defense-ben csak elvonta volna a figyelmet, mert biztos, hogy lettek volna kérései. Fangionak nem lesz annyi, kap 1-2 játékost az új szezonra és dolgozhat is.

Maga a rendszer időzítésen alapszik. Az elkapók rootjainak volt egy speciális neve, valamint az elkapók kapnak egy 3 digitális számú kódot és egy rootot. Ez a memorizálás miatt segíti a WR-eket. Ez kb olyan mint amikor a bűnvadászokban Bud Spencer és Tarrence Hill hudlet tart 😊 Pl. az a játék hogy Split left 620 check V a WR ebből tudja milyen rooteot hogyan kell megfutni.Tomcsik
Route. 😊 A minap láttam ezt videót, nem tudom megállni, hogy ne tegyem be ide ennek apropóján. Gruden magyarázgatja Cam Newton-nak a clip első felében, hogy készüljön fel, hogy az NFL playhívás szempontból olyan, mintha Franciaországba küldenének, és pár hét alatt kellene megtanulnod a nyelvet. 😊

 www.youtube.com/watch?v=I5rP8-pkMX8

Zárójelben, ha már írtál picit a történetéről is: a 3 jegyű számos a coryell. A route tree-t osztották fel 0-tól 9-ig és a három elkapó kapta egyben a hívást, pl. "896", a split end (8), a tight end (9) és a szélső elkapó (6) route-ja. Az eredeti west coast az elsődleges elkapóra hívta / nevezte el a playeket (pl. "X-hook", stb), a többieknek a playbookból kellet memorizálni hozzá a sajátjukat. Mára persze mindegyik kínai lett, annyi a formáció, elkapó, variáció. Mindegy, Trubnak lesz nyáron ideje, hogy beseggelje hogy pontosan milyen gliberrish-t kiabál a fülébe a coach. 😊 A lényeg az lesz, hogy könnyítse is a dolgát a végrehajtáskor.
peterk2005
A digitális kóddal tulajdonképpen ezt akartam írni, lehet kicsit félre érhetően sikeredett, de meló után írtam meg gyorsan a vonaton. A telón gyakran rajta felejtem az angol nyelvet, hidd el nem nagyon kell megtanulnom a nyelvet mivel kb 8 éve Londonban élek és még a feleségemmel is angolul beszélek...Amúgy magától vágta be a root szót ami ugyancsak egy létező angol szó, és nem ez az első alkalom hogy nem figyeltem, de azért kösz a helyesbítésért 😊

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Végülis nincs gondom azzal, hogy maradt, de picit olyan érzésem van, mint Kyle Long esetén. Túl nagy a hype a teljesítményhez képest. Ami korántsem rossz, de nem is kiváló.tüsi91
Majd cseréltek akkor jövőre. Chicagoban magasan a mérce, Fangio nem sztároktól hemzsegő, nem látványos, de eredményes defense-e jobb lesz nektek, mintha jönne valaki új. Elég feladata lesz Nagynak a támadó oldallal, college edzővel. Új rendszert fognak építeni, valószínűleg játékosmozgás is lesz, sok lesz a teendő. Egy új ember a defense-ben csak elvonta volna a figyelmet, mert biztos, hogy lettek volna kérései. Fangionak nem lesz annyi, kap 1-2 játékost az új szezonra és dolgozhat is.

Maga a rendszer időzítésen alapszik. Az elkapók rootjainak volt egy speciális neve, valamint az elkapók kapnak egy 3 digitális számú kódot és egy rootot. Ez a memorizálás miatt segíti a WR-eket. Ez kb olyan mint amikor a bűnvadászokban Bud Spencer és Tarrence Hill hudlet tart 😊 Pl. az a játék hogy Split left 620 check V a WR ebből tudja milyen rooteot hogyan kell megfutni.Tomcsik
Route. 😊 A minap láttam ezt videót, nem tudom megállni, hogy ne tegyem be ide ennek apropóján. Gruden magyarázgatja Cam Newton-nak a clip első felében, hogy készüljön fel, hogy az NFL playhívás szempontból olyan, mintha Franciaországba küldenének, és pár hét alatt kellene megtanulnod a nyelvet. 😊



Zárójelben, ha már írtál picit a történetéről is: a 3 jegyű számos a coryell. A route tree-t osztották fel 0-tól 9-ig és a három elkapó kapta egyben a hívást, pl. "896", a split end (8), a tight end (9) és a szélső elkapó (6) route-ja. Az eredeti west coast az elsődleges elkapóra hívta / nevezte el a playeket (pl. "X-hook", stb), a többieknek a playbookból kellet memorizálni hozzá a sajátjukat. Mára persze mindegyik kínai lett, annyi a formáció, elkapó, variáció. Mindegy, Trubnak lesz nyáron ideje, hogy beseggelje hogy pontosan milyen gliberrish-t kiabál a fülébe a coach. 😊 A lényeg az lesz, hogy könnyítse is a dolgát a végrehajtáskor.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)