Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Matt Nagy
Matt Patricia
Mike Zimmer
Mike McCarthy
Bazzani
Illik a rendszerbe. 😀
alatriste
akkor az nfc north két új főedzője Nagy Patrícia?
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Anno volt egy Halas, most egy Nagy... a kör bezárult; összenőtt, ami összetartozik. Síkágó ismét magyar falu! (tudom, h Halas cseh felmenőkkel bír)
Tito05
Lesz még Chicago magyar falu. 😀

Aktívan követem a híreket a napokban, várom majd, Orbán mikor jelenti be Chicago Magyarországhoz csatolását. 😊
Vrij6
Majd ad ide is határon túli utánpótlásra. Nem ám mi, ő személyesen

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 174
És innentől kapaszkodni.

Jelent valamit ha elvállalta elsőre.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Matt Nagy
Matt Patricia
Mike Zimmer
Mike McCarthy
Bazzani
Illik a rendszerbe. 😀


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Anno volt egy Halas, most egy Nagy... a kör bezárult; összenőtt, ami összetartozik. Síkágó ismét magyar falu! (tudom, h Halas cseh felmenőkkel bír)
Tito05
Lesz még Chicago magyar falu. 😀

Aktívan követem a híreket a napokban, várom majd, Orbán mikor jelenti be Chicago Magyarországhoz csatolását. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Èn sem vagyok elégedetlen ezzel a döntéssel, korábban én is írtam hogy látok némi hadonlóságot a KC és a mi O-k között. Fiatal és remélhetőleg sokat tanult az öreg rozmártól, és ő sem fél a fejlesztésektől, újitásoktól. Várom hogy milyen stábot tud összerakni. Én remélem Fangio marad.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Matt Nagy
Matt Patricia
Mike Zimmer
Mike McCarthy

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Matt legalabb biztos nagy edzo lesz (elnezest). Reid alol eleg sokan kezdtek. Valaki irta, hogy Mattnagy hadnagynak engedte at a palyhivast eloszor. Pedersonnak is atengedte, masoknak is elotte. Nem akarkinek persze. Az edzofan, Reid Holmgrentol tanult. Tole pedig John Harbaugh, S. Spagnuolo, R. Rivera, P. Shurmur, B. Childress, L. Frazier, D. Pederson, M. Nagy). Akad itt HC is. Izles dolga kinek ki tetszik.

Amiben Reid jo meg, hogy ert az iranyitokhoz (namost, hogy Foles vagy Kolb mennyire is volt alatta jo megint izles dolga. Vagy epp Smith vagy Vick mennyit is fejlodott alatta (fejlodtek). Erdekessegkent: anno meg Brett apoval kezdte mint segededzo. Es eppen napjainkban is egy tehetseges gunslingerrel probalkozik. Legismertebb persze McNabb 1/2 huzasa, amin sokan kiakadtak akkoriban. Bejott. Gondolom ez is szempont volt.
Harmadreszt allandoan ujit. Mindenhonnan otleteket merit. Errol soakt irogattam. De legujabban (spread offense az nflben) nemreg tett be baggio egy cikket KC topicba (lejjebb). Ennek a lenyege, hogy vegre mukodik a dolog. Aki atveszi, talan elonyhoz juthat. Es ki ismerne jobban, mint Nagy jo uram? Foleg ha mondjuk akad egy fiatal, tehetseges, tanithato iranyitoja. Ehun:
 www.theringer.com/nfl/2018/1/5/16853446/afc-playoffs-influential-offense-andy-reid-kansas-city-chiefs-college-spread

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Örülünk összességében, nemde? Trubiskyből faragjanak frencsi irányítót, a védelem lépjen egyet előre, akkor nagy baj nem lesz.
csi77
Nem nehéz elképzelni a Chiefs offense-t a Bears játékosokkal
Hunt - Howard
Kelce - Shaheen (itt most ugorjunk)
Hill -Cohen
füligjimmy
Adja magát a kérdés ezek után?
Smith - Trubisky? Ugye nem így lesz? 😊
csi77
Matt Nagy kövér lesz és rozmár bajsza lesz?
hpeter93
Ha Isten is úgy akarja! Amúgy bontok még egy sört, és kaptam ajándákba fél kiló debrecenit, azt most felsütöm.

Amúgy mérsékelt viccnek szántam, Cohennek amit idén visszafújtak, azzal más Pro Bowlba menne, közben minden óvodás tudta, hogy ő kapja a labdát, Howard azért ne legyen már rosszabb, Shaheen pedig fehér tight end, a számít ebben a szakmában.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Örülünk összességében, nemde? Trubiskyből faragjanak frencsi irányítót, a védelem lépjen egyet előre, akkor nagy baj nem lesz.
csi77
Nem nehéz elképzelni a Chiefs offense-t a Bears játékosokkal
Hunt - Howard
Kelce - Shaheen (itt most ugorjunk)
Hill -Cohen
füligjimmy
Hátul nevettek. Nem én voltam!

több mint 6 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Örülünk összességében, nemde? Trubiskyből faragjanak frencsi irányítót, a védelem lépjen egyet előre, akkor nagy baj nem lesz.
csi77
Nem nehéz elképzelni a Chiefs offense-t a Bears játékosokkal
Hunt - Howard
Kelce - Shaheen (itt most ugorjunk)
Hill -Cohen
füligjimmy
Adja magát a kérdés ezek után?
Smith - Trubisky? Ugye nem így lesz? 😊
csi77
Matt Nagy kövér lesz és rozmár bajsza lesz?

Szerkesztette: hpeter93

több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Örülünk összességében, nemde? Trubiskyből faragjanak frencsi irányítót, a védelem lépjen egyet előre, akkor nagy baj nem lesz.
csi77
Nem nehéz elképzelni a Chiefs offense-t a Bears játékosokkal
Hunt - Howard
Kelce - Shaheen (itt most ugorjunk)
Hill -Cohen
füligjimmy
Adja magát a kérdés ezek után?
Smith - Trubisky? Ugye nem így lesz? 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Örülünk összességében, nemde? Trubiskyből faragjanak frencsi irányítót, a védelem lépjen egyet előre, akkor nagy baj nem lesz.
csi77
Nem nehéz elképzelni a Chiefs offense-t a Bears játékosokkal
Hunt - Howard
Kelce - Shaheen (itt most ugorjunk)
Hill -Cohen

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Vki tudja, hogy Nagy hanyadik leszármazott? A szülei, vagy a nagyszülei vándoroltak ki?
Soldados
Szerintem simán lehet, hogy millenium környékén mentek ki, akkor volt az első komolyabb magyar kivándorlás. Abból gondolom, hogy így lehet, mert nem nagyon van utalás a magyarságára. Azért az 56 után kikerültek még követhetők.
Amadeus
Annyit tudtam csak kideríteni, hogy már az apja is New Jerseyben született.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Örülünk összességében, nemde? Trubiskyből faragjanak frencsi irányítót, a védelem lépjen egyet előre, akkor nagy baj nem lesz.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Vki tudja, hogy Nagy hanyadik leszármazott? A szülei, vagy a nagyszülei vándoroltak ki?
Soldados
Szerintem simán lehet, hogy millenium környékén mentek ki, akkor volt az első komolyabb magyar kivándorlás. Abból gondolom, hogy így lehet, mert nem nagyon van utalás a magyarságára. Azért az 56 után kikerültek még követhetők.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Én megvagyok ezzel a választással, de vannak fenntartásaim, ahogy korábban már említettem.

Nézzük a stábot milyen lesz. Elég gyors választás. Sok sikert neki, kezek össze, aztán go.
tüsi91
Szerintem Fangio maradni fog és szabad kezet kap, nem hiszem, hogy Nagy első HC évében bele akarna szólni a DC munkájába. Mivel az NFL belterjes tuti valami haverját hozza OC-nak, és ez lehet, hogy a KC-ből lesz.
hpeter93
Ha ez így lenne, akkor felőlem már a bemutató sajtótájékoztatóján lemondhat. Egyrészt nem köpnék, ha maradna Fangio, de ha megy, akkor sem dőlök a kardomba, de szabad kezet adni neki? Azt inkább ne. Nem OC a faszi innentől, hanem vezetőedző. Igenis szóljon bele a védelembe.

David Culley szerintem érkezik, mint WR edző és assistant HC.
tüsi91
Lehet, hogy félreértettük egymást, szerintem egy olyan csapatrész munkájába, amibe maximum az edzéseken látott bele nem kellene túlzottan beleszólnia mert úgy jár mint Mcdaniels Denverben, nyilván ha eltölt a faszi legalább 2 hónapot mint HC és edzéseket vezet már lesz fogalma a dolgokról, de addig ne úgy jöjjön ide, hogy majd világot vált minden színtéren. Vezetőnek kell lennie és nem istenkomplexusosnak.

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Azt hittem ilyen örömhírnél is lesznek csöcsök, nem csak kirúgásnál 😊
Matthew99
Egy szakállas kopaszt neveztek ki. Lauren Screeden volt a legjobb kinevezés az elmúlt évekből, őt nehéz lesz felülmúlnia.
https://media.licdn.com/mpr/mpr/shrinknp_200_200/AAEAAQAAAAAAAATbAAAAJDMyM2Q4OTg2LWM4OTEtNDlkNi05ZTk0LWVmODI5NDk4YWUzMQ.jpg

Állítólag Ragone maradhat, mint QB edző. Trubisky lépett előre néhány dologban, valahol picit megragadt.
tüsi91
Én Lyndsay Petrunyt csíptem nagyon, sajnos azóta már megnősült.
Ettemlevest
Hmm, kezd érdekelni engem is 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Azt hittem ilyen örömhírnél is lesznek csöcsök, nem csak kirúgásnál 😊
Matthew99
Egy szakállas kopaszt neveztek ki. Lauren Screeden volt a legjobb kinevezés az elmúlt évekből, őt nehéz lesz felülmúlnia.
https://media.licdn.com/mpr/mpr/shrinknp_200_200/AAEAAQAAAAAAAATbAAAAJDMyM2Q4OTg2LWM4OTEtNDlkNi05ZTk0LWVmODI5NDk4YWUzMQ.jpg

Állítólag Ragone maradhat, mint QB edző. Trubisky lépett előre néhány dologban, valahol picit megragadt.
tüsi91
Én Lyndsay Petrunyt csíptem nagyon, sajnos azóta már megnősült.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Azt hittem ilyen örömhírnél is lesznek csöcsök, nem csak kirúgásnál 😊
Matthew99
Egy szakállas kopaszt neveztek ki. Lauren Screeden volt a legjobb kinevezés az elmúlt évekből, őt nehéz lesz felülmúlnia.

Állítólag Ragone maradhat, mint QB edző. Trubisky lépett előre néhány dologban, valahol picit megragadt.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azt hittem ilyen örömhírnél is lesznek csöcsök, nem csak kirúgásnál 😊
Matthew99
Annak örülnék kurvára, ha nem kéne edzőt keresni állandóan. Belichiknek örülnék. Akkor lennének csöcsök. Az ürgéről nem is hallottam 3 héttel ezelőttig. Ami persze nem jelent semmit.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 334 — Invisible man
Azt hittem ilyen örömhírnél is lesznek csöcsök, nem csak kirúgásnál 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Anno volt egy Halas, most egy Nagy... a kör bezárult; összenőtt, ami összetartozik. Síkágó ismét magyar falu! (tudom, h Halas cseh felmenőkkel bír)
Tito05
Adam Negi, született Kisfaludy-Nagy Annamária kinevezésének tiszteletére, és nem örömére megbontásra került egy üveg Hacker-Pschorr Naturtrübes Hellerbier. Fangio még szerződés alatt, azért jó lenne tovább vinni a terminológiát. Van az a pénz, amiért Hofi elvtárs is világcsúcsot úszik.

Jesszum hogy néz ki ez a csávó.....

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Anno volt egy Halas, most egy Nagy... a kör bezárult; összenőtt, ami összetartozik. Síkágó ismét magyar falu! (tudom, h Halas cseh felmenőkkel bír)
Tito05
Síkhágó, korabeli magyar telepesek nevezték el így, amikor felfedeztek annó a mai város helyén egy lapos hegyi átjárót....

😊
több mint 6 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Anno volt egy Halas, most egy Nagy... a kör bezárult; összenőtt, ami összetartozik. Síkágó ismét magyar falu! (tudom, h Halas cseh felmenőkkel bír)