Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
@bears_insider: #Bears’ reported list of HC interview requests:

Patriots OC Josh McDaniels
Eagles QB coach John DeFilippo
Vikings OC Pat Shurmur
Vikings DC George Edwards
Chiefs OC Matt Nagy
Panthers DC Steve Wilks
Bazzani
Fangio interjú meg volt ma. Sokat ebbe nem kell belelátni.

Csütörtök: Minneapolis Edwards és Shurmur
Péntek-szombat: DeFilippo és McDaniels
Jövő hét: Nagy és Wilks
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Közben Urlacher Hall of Fame finalista.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szeretnétek beszélgetni a Vikings DC-jével, George Edwards-al is. - Rapoport
Beki
Rooney rule?
füligjimmy
Az Wilksnél is meglenne.
Bazzani
Ő biztos jön interjúra? Még hivatalosat nem olvastam.
füligjimmy
Elég hivatalos helyről:
Bears to interview Vikings DC George Edwards
Klaci79
Szerintem Wilksre gondolt.

@bears_insider: #Bears’ reported list of HC interview requests:

Patriots OC Josh McDaniels
Eagles QB coach John DeFilippo
Vikings OC Pat Shurmur
Vikings DC George Edwards
Chiefs OC Matt Nagy
Panthers DC Steve Wilks

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Szeretnétek beszélgetni a Vikings DC-jével, George Edwards-al is. - Rapoport
Beki
Rooney rule?
füligjimmy
Az Wilksnél is meglenne.
Bazzani
Ő biztos jön interjúra? Még hivatalosat nem olvastam.
füligjimmy
Elég hivatalos helyről:
Bears to interview Vikings DC George Edwards
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Szeretnétek beszélgetni a Vikings DC-jével, George Edwards-al is. - Rapoport
Beki
Rooney rule?
füligjimmy
Az Wilksnél is meglenne.
Bazzani
Ő biztos jön interjúra? Még hivatalosat nem olvastam.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szeretnétek beszélgetni a Vikings DC-jével, George Edwards-al is. - Rapoport
Beki
Rooney rule?
füligjimmy
Az Wilksnél is meglenne.

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Szeretnétek beszélgetni a Vikings DC-jével, George Edwards-al is. - Rapoport
Beki
Rooney rule?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Egye fene, ünnep van!

Ian Rapoport @RapSheet
Source: The #Bears have fired coach John Fox.

 kepkezelo.com/images/1f4xjgi6so1n5w5pk3wn.gif
füligjimmy
Valaki érdeklődött már, hogy az egyik ismerősét érdekelné, ki a kisasszony? Nem mintha engem érdekelne, tőlem is úgy kérdezték
Wyatt
Tőlem is vagy ketten.
Bazzani
Alina Starr
füligjimmy
A haverok köszönik az infót
Wyatt
Szakmázgatunk, szakmázgatunk?!?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Szeretnétek beszélgetni a Vikings DC-jével, George Edwards-al is. - Rapoport
több mint 6 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Egye fene, ünnep van!

Ian Rapoport @RapSheet
Source: The #Bears have fired coach John Fox.

 kepkezelo.com/images/1f4xjgi6so1n5w5pk3wn.gif
füligjimmy
Valaki érdeklődött már, hogy az egyik ismerősét érdekelné, ki a kisasszony? Nem mintha engem érdekelne, tőlem is úgy kérdezték
Wyatt
Tőlem is vagy ketten.
Bazzani
Alina Starr
füligjimmy
Jimmy ne rontsd el a csöcs app businest 😊
Tomcsik
Kurva gyorsan uborkaszezon lett...

Szerkesztette: hpeter93

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Egye fene, ünnep van!

Ian Rapoport @RapSheet
Source: The #Bears have fired coach John Fox.

 kepkezelo.com/images/1f4xjgi6so1n5w5pk3wn.gif
füligjimmy
Valaki érdeklődött már, hogy az egyik ismerősét érdekelné, ki a kisasszony? Nem mintha engem érdekelne, tőlem is úgy kérdezték
Wyatt
Tőlem is vagy ketten.
Bazzani
Alina Starr
füligjimmy
Jimmy ne rontsd el a csöcs app businest 😊

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egye fene, ünnep van!

Ian Rapoport @RapSheet
Source: The #Bears have fired coach John Fox.

 kepkezelo.com/images/1f4xjgi6so1n5w5pk3wn.gif
füligjimmy
Valaki érdeklődött már, hogy az egyik ismerősét érdekelné, ki a kisasszony? Nem mintha engem érdekelne, tőlem is úgy kérdezték
Wyatt
Tőlem is vagy ketten.
Bazzani
Alina Starr
füligjimmy
A haverok köszönik az infót

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Egye fene, ünnep van!

Ian Rapoport @RapSheet
Source: The #Bears have fired coach John Fox.

 kepkezelo.com/images/1f4xjgi6so1n5w5pk3wn.gif
füligjimmy
Valaki érdeklődött már, hogy az egyik ismerősét érdekelné, ki a kisasszony? Nem mintha engem érdekelne, tőlem is úgy kérdezték
Wyatt
Tőlem is vagy ketten.
Bazzani
Alia Starr

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egye fene, ünnep van!

Ian Rapoport @RapSheet
Source: The #Bears have fired coach John Fox.

 kepkezelo.com/images/1f4xjgi6so1n5w5pk3wn.gif
füligjimmy
Valaki érdeklődött már, hogy az egyik ismerősét érdekelné, ki a kisasszony? Nem mintha engem érdekelne, tőlem is úgy kérdezték
Wyatt
Tőlem is vagy ketten.

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Egye fene, ünnep van!

Ian Rapoport @RapSheet
Source: The #Bears have fired coach John Fox.

 kepkezelo.com/images/1f4xjgi6so1n5w5pk3wn.gif
füligjimmy
Valaki érdeklődött már, hogy az egyik ismerősét érdekelné, ki a kisasszony? Nem mintha engem érdekelne, tőlem is úgy kérdezték
Wyatt
Ki kéne fejleszteni egy ilyen Shazam szerű csöcsfelismerő appot 😀 . Úgy a barátod ismerőse nem kerülne kellemetlen helyzetekbe 😀
Tomcsik
Hallod, ebben látok pénzkereseti lehetőséget 😀
Wyatt
Jah dumálnom kéne tesómmal ő a nagy programozó koponya 😊
Tomcsik
S mellméretben hogy áll, az sem mellékes, ha már itt tartunk 😛 😉
dande
Egye fene, ünnep van!

Ian Rapoport @RapSheet
Source: The #Bears have fired coach John Fox.

 kepkezelo.com/images/1f4xjgi6so1n5w5pk3wn.gif
füligjimmy
Valaki érdeklődött már, hogy az egyik ismerősét érdekelné, ki a kisasszony? Nem mintha engem érdekelne, tőlem is úgy kérdezték
Wyatt
Ki kéne fejleszteni egy ilyen Shazam szerű csöcsfelismerő appot 😀 . Úgy a barátod ismerőse nem kerülne kellemetlen helyzetekbe 😀
Tomcsik
Hallod, ebben látok pénzkereseti lehetőséget 😀
Wyatt
Jah dumálnom kéne tesómmal ő a nagy programozó koponya 😊
Tomcsik
S mellméretben hogy áll, az sem mellékes, ha már itt tartunk 😛 😉
dande
Egye fene, ünnep van!

Ian Rapoport @RapSheet
Source: The #Bears have fired coach John Fox.

 kepkezelo.com/images/1f4xjgi6so1n5w5pk3wn.gif
füligjimmy
Valaki érdeklődött már, hogy az egyik ismerősét érdekelné, ki a kisasszony? Nem mintha engem érdekelne, tőlem is úgy kérdezték
Wyatt
Ki kéne fejleszteni egy ilyen Shazam szerű csöcsfelismerő appot 😀 . Úgy a barátod ismerőse nem kerülne kellemetlen helyzetekbe 😀
Tomcsik
Hallod, ebben látok pénzkereseti lehetőséget 😀
Wyatt
Jah dumálnom kéne tesómmal ő a nagy programozó koponya 😊
Tomcsik
S mellméretben hogy áll, az sem mellékes, ha már itt tartunk 😛 😉
dande
Nyugi az app ki fogja dobni a hölgy teljes bioját... Mellméret, fake vagy eredeti, az egész munkássága stb stb ... 😀

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egye fene, ünnep van!

Ian Rapoport @RapSheet
Source: The #Bears have fired coach John Fox.

 kepkezelo.com/images/1f4xjgi6so1n5w5pk3wn.gif
füligjimmy
Valaki érdeklődött már, hogy az egyik ismerősét érdekelné, ki a kisasszony? Nem mintha engem érdekelne, tőlem is úgy kérdezték
Wyatt
Ki kéne fejleszteni egy ilyen Shazam szerű csöcsfelismerő appot 😀 . Úgy a barátod ismerőse nem kerülne kellemetlen helyzetekbe 😀
Tomcsik
Hallod, ebben látok pénzkereseti lehetőséget 😀
Wyatt
Jah dumálnom kéne tesómmal ő a nagy programozó koponya 😊
Tomcsik
S mellméretben hogy áll, az sem mellékes, ha már itt tartunk 😛 😉
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Egye fene, ünnep van!

Ian Rapoport @RapSheet
Source: The #Bears have fired coach John Fox.

 kepkezelo.com/images/1f4xjgi6so1n5w5pk3wn.gif
füligjimmy
Valaki érdeklődött már, hogy az egyik ismerősét érdekelné, ki a kisasszony? Nem mintha engem érdekelne, tőlem is úgy kérdezték
Wyatt
Ki kéne fejleszteni egy ilyen Shazam szerű csöcsfelismerő appot 😀 . Úgy a barátod ismerőse nem kerülne kellemetlen helyzetekbe 😀
Tomcsik
Hallod, ebben látok pénzkereseti lehetőséget 😀
Wyatt
Jah dumálnom kéne tesómmal ő a nagy programozó koponya 😊

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egye fene, ünnep van!

Ian Rapoport @RapSheet
Source: The #Bears have fired coach John Fox.

 kepkezelo.com/images/1f4xjgi6so1n5w5pk3wn.gif
füligjimmy
Valaki érdeklődött már, hogy az egyik ismerősét érdekelné, ki a kisasszony? Nem mintha engem érdekelne, tőlem is úgy kérdezték
Wyatt
Ki kéne fejleszteni egy ilyen Shazam szerű csöcsfelismerő appot 😀 . Úgy a barátod ismerőse nem kerülne kellemetlen helyzetekbe 😀
Tomcsik
Hallod, ebben látok pénzkereseti lehetőséget 😀

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Egye fene, ünnep van!

Ian Rapoport @RapSheet
Source: The #Bears have fired coach John Fox.

 kepkezelo.com/images/1f4xjgi6so1n5w5pk3wn.gif
füligjimmy
Valaki érdeklődött már, hogy az egyik ismerősét érdekelné, ki a kisasszony? Nem mintha engem érdekelne, tőlem is úgy kérdezték
Wyatt
Ki kéne fejleszteni egy ilyen Shazam szerű csöcsfelismerő appot 😀 . Úgy a barátod ismerőse nem kerülne kellemetlen helyzetekbe 😀

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egye fene, ünnep van!

Ian Rapoport @RapSheet
Source: The #Bears have fired coach John Fox.

 kepkezelo.com/images/1f4xjgi6so1n5w5pk3wn.gif
füligjimmy
Valaki érdeklődött már, hogy az egyik ismerősét érdekelné, ki a kisasszony? Nem mintha engem érdekelne, tőlem is úgy kérdezték

több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Bár nem lettem megszólítva, de olykedves téma ez hogy írok pár sort.

Pár éve ugye az volt a jelszó hogy el kell kezdeni jól draftolni. Namost 2012: Jeffery jó kis steal lett, de Meki (értékhez viszonyítva) meg a többi nímand temető. 13 as talán rosszabb Kyle Long okés, de le kell írnom hogy a faszább franchise-ok ilyen palit 4-5 körben kukáznak. 14 Fuller sztem top 10 corner lett, középső körök rettenet. Leno meg 7. körös pompa. 15 ös is gány, Grassu mehetne már ( és köszi a halakat 😀😀), a jó Jeremy meg talán a Jets PS be figyel. Amos szódával ok. Az utolso 2 év ugynézki jol sikerült ilyen téren.A dolog cslényege hogy a tendencia javuló, de a másik 2012 óta kardinális kérdés a HC.

Nagyon félek attól, hogy Pace okosabb akar lenni. Ezen azt értem hogy egyetemről iderángat valami kuruzslót, akit nyilván itt a forumon az ncaa szakos regisztráltak beirják hogy milyen király volt, de higyjétek el, ki fog derülni hogy kevés. ( Jim Harbaugh is maradt ugye, hány NFL csapat verte volna ki az ajtón ilyen 2 szezon után ? ) Ugyhogy öcskösömnek azt javaslom, hogy a legjobban csengő nevekből válasszon, ne a körön kívül. Én Matt Nagy-ot karmolom a legjobban, sztem 2 szezont kap az a cshoro aki idejön, hacsak nincs valami nagyon rendben. Reid alól irtátok hogy nem parasztok jönnek, offensive minded, ugy néz ki mint Long csak 10 évvel időssebbe, és Longi is mekkora leader ugye. Patricia a Lionshoz megy 80 %. JMD ide semmiképp nem fit, meg gyűlölöm is mint embert. Toub érdekes húzás lenne, de róla sem tudja senki hogy mennyire tudná összefogni az arcokat. Ugyhogy muszáj bíznunk Pace itélőképességében, mert a legnagyobb jelöltek nem voltak kipróbálva még. Az én pickem Nagy.

Szerkesztette: Szivacs
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én Toub-ot hoznám HC-nak, és De Filippo lenne az OC.
proki
Nagyon rávnnak álva hogy HC legyen ketlem, higy jonne OCnak...
Amm loggains hh még mindig OC?...

En is a pats DCnek orulnek a legjobban es akkor egy OC aki teljes kezet kap a offense felett
vaagy Toub
ricsiii83
Én megpróbálkoznék egy olyan csávóval, aki im allgemeinen ért ehhez a részletgazdag, de nem túlságosan bonyolult játékhoz. Nem ehhez, vagy ahhoz, hanem úgy zusammen az egészhez.
füligjimmy
De ha Belichick vagy Tomlin nem hajlandó jönni akkor ki?
Mert ritka aki ilyen, főleg a mostani jelöltek közül.
Bazzani
Vagy csak nem tudjuk róluk.
füligjimmy
Patricia emlékeim szerint először az OL-lel foglalkozott a Patsnél, utána rakták át a védelemhez.
empty taxi
Lehet, hogy Reid mégsem volt olyan hülye anno, csak neki nem jött úgy be 😛 😀
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Kit szeretnétek HC-nak?
Neveket szeretnék hallani.
Jimmy, Tüsi, Dave, Csi, stb, kit választanátok?
Bazzani
Próbáltam röviden válaszolni, de aztán kissé átgondoltam. Először is, mivel kell szembenéznie az új HC-nek? Egy új, bár nem 0 km-es irányító, akitől mindenki (jogosan) azt várja, hogy az elmúlt év(tized)ek legjobbja legyen. Sokáig nagyon szarul, aztán valamennyire működö O fal. Az átlagosnál sokkal jobb futók, viszont ergya elkapók.A D oldalon jó emberanyag, akikből kis toldással és foltozással nem elképzelhetetlen egy új top10 ( 5? )-es állomány. Nem annyira reménytelen a helyzet szerintem......

Mire összeszedtem, hogy mit írnék, Tüsi leírta előttem a lényeget. Milyen típusú HC kell a fentiek menedzseléséhez? Nem feltétlenül jó OC vagy DC, ahogy tanult fórumtársam is írta, hanem aki egy emelettel feljebb lép és onnan szemléli a dolgokat. Például a való életben egy műszakvezetőből termelési igazgatóvá avanzsált ember könnyen esik abba a hibába, hogy egy elromlott gépet a zsebében hordott szerszámmal elkezdi megjavítani, ahelyett, hogy kiadná valakinek feladatként. Ez főként a hosszú ideje koordinátorként dolgozóknál jöhet elő szerintem. A szakmai tudása mellett a pszichológiai tényező is érdekes, övé lesz-e az öltöző, de nem bratyizik-e le mindenkivel, stb.

No, de személyenként (akikről olvasni lehet, hogy HC lehet belőlük):

JMD: Tüsi leírta, amit szerettem volna, nincs hozzáfűzni való. Ettől függetlenül akár be is válhatna.
Patricia: Tetszene, bár esélyt nem látok rá, hogy idejöjjön. Még nincs HC tapasztalata, ez egyszerre előny és hátrány, ahogy az is, hogy a NE alomból jönne. Örülnék.
Toub: Ismerjük, kérdés, mire menne HC-ként. Örülnék, fenntartással.
Nagy: Fiatal, nekem tetszene, nem őskövület, másképp látja a világot. Örülnék.

Akik még a pozitív tartományban vannak nálam, de nagyobb kérdőjellel: De Filippo, Reich, Wilks, Richard, Vrabel. Fiatalok (Reich nem annyira), jók, de talán még korai?

Akiket nem szeretnék: Spagnoulo, Shurmur, Schwartz.

Ki lesz ezek után? Jeff Fisher.......😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Én Toub-ot hoznám HC-nak, és De Filippo lenne az OC.
proki
Nagyon rávnnak álva hogy HC legyen ketlem, higy jonne OCnak...
Amm loggains hh még mindig OC?...

En is a pats DCnek orulnek a legjobban es akkor egy OC aki teljes kezet kap a offense felett
vaagy Toub
ricsiii83
Én megpróbálkoznék egy olyan csávóval, aki im allgemeinen ért ehhez a részletgazdag, de nem túlságosan bonyolult játékhoz. Nem ehhez, vagy ahhoz, hanem úgy zusammen az egészhez.
füligjimmy
De ha Belichick vagy Tomlin nem hajlandó jönni akkor ki?
Mert ritka aki ilyen, főleg a mostani jelöltek közül.
Bazzani
Vagy csak nem tudjuk róluk.
füligjimmy
Patricia emlékeim szerint először az OL-lel foglalkozott a Patsnél, utána rakták át a védelemhez.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én megpróbálkoznék egy olyan csávóval, aki im allgemeinen ért ehhez a részletgazdag, de nem túlságosan bonyolult játékhoz. Nem ehhez, vagy ahhoz, hanem úgy zusammen az egészhez.
füligjimmy
Mindig is éreztem, hogy sokat látsz bennem.

Amúgy igaz. Nem tudom, hogy van-e ilyen ember. Én félek attól, hogy Trubiskyvel kapcsolatban átesünk a ló túlsó oldalára. Az látszik, hogy a Cutler sztoriból tanultunk olyan szempontból, hogy nem basszuk ki a habzószájú tömeg elé az irányítónkat, hanem mindenáron védeni akarjuk,s ilyen szempontból Trubisky sokkal jobban van menedzselve.
Viszont amitől tartok. Az oké, hogy Trubisky fejlődése a legnagyobb prioritás. Jó QB nélkül nem fogunk elérni semmit, főleg ameddig Rodgers ebben a csoportban dobál. Most viszont mindenki (na jó a nagy többség) arról beszél, hogy az új HC-nak lesz a feladata Trubiskyt felépíteni, fejleszteni. Közvetetten ez igaz is, de csak épp oly szinten, mint a roster valamennyi tagjára. Amiről mindenki beszél most az egy offensive coordinátor és egy irányító edző feladata. Én nagyon szeretném, ha vezetőedzőt igazolnánk és nem támadókoordinátort, mert abból nem hiszem, hogy hosszútávon jó eredmény lenne. A vezetőedző válassza ki azokat a szakmailag, emberileg minőségi edzőket, akik magas szinten elvégzik a munkájukat, s azt az irányt, amit a vezetőedző kijelöl követik. A két ünnep közt olvastam Sir Alex Ferguson Vezetés című könyvét. Egyrészt ajánlom mindenkinek, másrészt nagyon tanulságos. Főleg az a rész, mikor arról elmélkedik, hogy mennyire másképpen látta a csapatot akkor, amikor az edzéseket már nem ő tartotta, hanem csak kívülről szemlélte, s mennyi kisebb-nagyobb dolgokon siklott át addig. Vannak playcaller, kvázi OC vezetőedzők, akik alatt jó a csapat, s egy erőskezű DC a védelmet is kézben tartja. Láttuk azért ennek az ellenkezőjét is pl New Orleansban, vagy most Green Bayben.

Ha már a jelöltek.
McDaniels: nem tudom elképzelni, hogy a faszi értékrendje és a Bears (George, Phillips, Pace) értékrendje találkozzon. Egyenlőre a csávó 3 állomáshelyen volt: Pats siker, Rams OC nem siker (vagy legalábbis az biztos, hogy statisztikailag a legrosszabb éve Bradfordnak vele volt), Denverben pedig röpke másfél év alatt nukleáris pusztítást végzett. McDanielsről tudjuk, hogy teljhatalmat akar, azt is tudjuk, hogy Paceék nem fognak teljes teljhatalmat adni senkinek sem. Szóval lehet lesz vele interjú, de én biztos vagyok benne, hogy nem ő lesz a következő Bears HC.

Patricia: Ő már sokkal jobb jelölt, mert sok nehézségen átlendült és bármilyen ember anyagból képes volt rövid távon is kihozni olyan teljesítményt, ami a Patriots támadóival sikerre vitte őket. Az oké, hogy egy ilyen támadósorral, ilyen QB-val, ilyen jó szervezettel biztos könnyebb, de védelmi oldalon is képesek a seggükből előrántani játékosokat. Nála igazából szerintem a rizikó a szokásos franc se tudja milyen HC lesz, s szerintem ő HC lenne és nem védő koordinátor.

Shurmur: Jó OC, de nemlátom, hogy ő mitől jó vezetőedző, s nem azért, mert a Brownsnál bukott. Viszont ott milyen stábot rakott maga köré, hát nem nyűgöz le.

DeFilippo, Lafluer: QB edzők mindketten (tudom, hogy Lafleur most hivatalosan OC). Úgy néz ki a jobbak közül. McVay úgy néz ki az első évében bejött a Ramsnek. Ők azok, akik sikeresek lehetnek, de ami biztos, hogy ők azok, akik vezetőedző pozícióban lesznek koordinátorok és QB edzők, azaz a védelem kapna egy másik HC-t. Ami a Ramsnél Wade Phillips. Náluk ki lenne? Nem azt akarom mondani, hogy rossz jelöltek, sőt, de futtatni egy NFL csapatot szerintem rohadtul más, mint irányítókat edzeni.

Nagy: Andy Reid egy olyan vezető, akitől nagyon sokat lehet átvenni, mind szakmailag, mind emberileg. Az alóla érkező manusokat én szívesen látom. S abban nem vagyok biztos, hogy ő mennyire akarna koordinátor és mennyire HC lenni.

Wilks: Egy nagyon radar alatti név. Nem igen tudunk róla sokat, de a Panthers védelme nem esett vissza vele, assistant HC már 3 éve. Nem tartanám elsőre rosszabb választásnak, mint bármelyik felszopott OC-t most. A kérdés nála, hogy milyen offenzív stábot rakna össze. A DeFilippo típusú jelölteket divat McVayhez hasonlítani (nem megbántva a Rams drukkereket Jeff Fisher után előrelépni nem volt nehéz, a Cardinals pont sehol nincs, a Seahawks idén omlott össze, a 49ers meg a szezon felétől van csak feljövőben, nagyon kíváncsi leszek jövőre mit tudnak mutatni). A Mike Tomlin Steve Wilks párhuzam? Niggerek, pozíciós edzőként secondary coach volt mindkettőjük, 1 évet voltak DC-k a kinevezés előtt. Ennyi erővel jó jelölt.

Nálam a top 3 név: Patricia, Nagy, Wilks, akikkel a hosszútávú sikereket jelölése történik.
DeFilippo, Lafleur, Shurmur nálam azok a jelöltek, akiknek a feladata Trubisky fejlesztése. Na nálam ez OC, QB coach munka.

Szerkesztette: tüsi91