Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Én a két vélemény között vagyok, mert győzni mindig jó és valóban élmény volt nézni, kell is a fiataloknak ez.
Ám nem feledhetem az 1-10-es SF elleni szopót, a Rodgers nélküli GB elleni fájdalmas vereséget, meg a többit. Én ezeken a meccseken jobban örültem volna egy győzelemnek, mint egy másik konferenciából érkező (tehát 4 évente találkozunk), számomra megdöbbentően alulmotivált csapat ellen (gondolom a Pitt elleni fájdalmas ütés bennmaradt). Így egyet tudok érteni valamelyest Dave-vel. A drafthely fontos, nyilván nem minden.

De ezen kár összeveszni, az edzőinket az sem mentheti meg, ha az összes meccsünket megnyerjük, legalább is remélem.

Jut eszembe, Howard 1000 yard fölött van, annak örülnék, ha meghaladná a tavalyi teljesítményét, három meccs alatt 284 yardot kellene futni. A Minnesota ellen nem hiszem, hogy rekordot dönt, de a Lions (első meccsen 125 yard) és a Browns ellen esetleg megnyomhatná, akkor nem elképzelhetetlen a dolog.

Na, ilyeneknek örülnék, illetve még három jó meccsnek Trubiskytől.

Ja és Cohen is állatkodhatna még, nagyon jó fogás volt 7 .körben.
csi77
Cohen negyedik körös volt.
valakis
Köszönjük Tamásnak a helyreigazítast. Ahogy mindig mondom neki, az emberek imádják, ha kijavítják őket!

Kell néhany győzelem, de lagalább Turbómentől jó teljesítmény. Hamár beszéltünk az edzőkérdésről, nem áraszthat az egész csapat dögszagot. Akkor csak az jön ide, akinek nem jut friss hús.
füligjimmy
Pont ma olvastam erről egy cikket hogy ha Trubisky és a fiatalok csinálnak még 1-2 ilyen meccset az nagyon atraktívvá teheti a csapatot az edző keresésnél. Persze bedobták Haribót is, mert ugye elmondta a tesójának a Ravens-Bears meccs előtt hogy Trubisky volt a kedvenc QB-a a drafton. Szóval ez is előny lehet ha el akarjuk csábítani a Wolverinestől...

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Olyan jó lenne ha egyszer nem a máshol olvasott dolgokat írnád ide be hanem az önálló gondolataidat. A browns hülye edzőinek sara hogy az a csapat a DRAFT ELLENÉRE SEM (hiszen pont azért ilyen a draft sorrend hogy hosszú távon kiegyenlítődjön) tud előre lépni, a Pats/Sea meg az edzői stáb miatt jó. Amúgy jól mutatja azt hogy mennyire nem érted a dolgokat hogy a packerst még mindig a jól draftolókhoz sorolod holott ha máskor nem most jól látszik hogy csak és kizárólag Rodgersen múlik hogy milyen az a csapat, évek óta rosszul draftolnak ha a csapat egészét nézzük. És ugye ott a mostani slágertéma, a rams fényesen bizonyítja hogy ott sem a matériával volt baj eddig sem (ők is elől draftoltak évekig, pont előttünk ugye) hanem az edzői stábbal. Mi most jelenleg egy jó edzőre és egy jó offseasonre vagyunk a PO kaliberű csapattól, ezért is kulcskérdés hogy hol draftolsz, ha top5ben az hatalmas értékkel fog bírni a trade szempontjából amivel meg is lehetne szerezni azt a plusz 2 picket a drafton amivel kincseket találhatsz és nem csak prospect játékosoktól várod az azonnali csodát. Azt azért nagyon sokan elfelejtették hogy a trubisky-deal miatt nincs második körünk úgyhogy jelen állás szerint lesz 1 esélyünk egy azonnali kezdőt húzni aztán meg már belefutunk a lutri-időszakba. Muszáj lesz pickeket szereznünk ha át akarjuk lépni ezt a küszöböt ahol most vagyunk.

Nem mondtam hogy ne örüljetek a győzelemnek, egyszerűen csak szvsz nincs semmi hozzáadott érréke a csapat szempontjából. Shaheen-re is most rá lehet sütni hogy nem volt rossz de igen csúnya droppjai vannak, sok kell még hogy Olsen szintű TE legyen belőle (nem vagyok biztos benne h ki is jön majd).
Kicsit olyan ez mint ha egy U18ast beteszel egy edzőmeccsre az U16osokhoz és ott jó volt. Örülhetsz, megdícsérheted de valahol biztos rá fogsz jönni hogy csak jól választottál neki ellenfelet.
davemayer
Most azt hogy esetleg valahol leírták hogy a Browns vagy a Jags is szar volt hiába húztak top5 -ben akkor én azzal nem érthetek egyet és nem jegyezhetem meg? Amúgy amcsi fórumokon sokan beírták hogy már felesleges győzni mert csak rontjuk a draft pozíciót, sőt van róla 1-2 cikk is. Akkor most más gondolatait írod le? Ha nem tűnt volna fel megjegyeztem a Packers, Pats, Seahawks esetében hogy ők nyílván azért is jók mert korszakos zseni az edzőjük vagy a QB. És én pont ebben reménykedek hogy mi is megtaláltuk azt a QB-t akivel sikerül kitörni a hígfosból. Ahhoz pedig kellenek ilyen meccsek hogy Trubiskyt fel lehessen építeni. Nekem Trubisky és a többi rookie fejlődése többet jelent mint hogy az 5. vagy a 10. helyen húzunk. Amúgy azt hiszem pont tavaly voltam én is ebben a dilemmában hogy most mi lenne jobb végigszopni a jobb draft pozícióért vagy nyerjünk. Mellesleg 3. körünk nincs nem pedig 2. Amúgy én szeretem olvasni a fórumtársak hozzászólásait, és szerintem ez a fórum azért is van hogy kicsit vitázzunk ha esetleg nem értünk egyet egymással, én nem sűrűn személyeskedek, nem érzem úgy hogy bármikor bántót írtam volna pl neked vagy másnak. Szerintem igen is gyakran írom a saját véleményem, és igen van hogy mondjuk olyasmit írok ami valahol megjelent, csak gondolok olyanokra is akik nem beszélnek pl. angolul és nem követnek külföldi híreket, fórumokat. Amúgy neked se mondta senki hogy örülj hogy nyertünk és megértem az álláspontod, nyílván jó egy top5 draft pick, de ha Trubisky nem lesz az a QB akit várunk és nem találunk egy jó edzőt akkor mind egy hogy top5 vagy 12...Ja az meg hogy U16 meg U 18 ... A Bengals tele volt sérülttel, főleg a védelemben, mi nem??? Bennük volt a Vasas elleni derbi, mi meg kiszívtunk otthon a 49erstől. Szóval én nem látok itt semmi U16 meg U18 cuccot ...Persze a Bengals még esélyes lehetett volna a PO-ra ha megfogják a Vasast, szóval biztos maguk alatt voltak, de a győzelem az győzelem...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Én a két vélemény között vagyok, mert győzni mindig jó és valóban élmény volt nézni, kell is a fiataloknak ez.
Ám nem feledhetem az 1-10-es SF elleni szopót, a Rodgers nélküli GB elleni fájdalmas vereséget, meg a többit. Én ezeken a meccseken jobban örültem volna egy győzelemnek, mint egy másik konferenciából érkező (tehát 4 évente találkozunk), számomra megdöbbentően alulmotivált csapat ellen (gondolom a Pitt elleni fájdalmas ütés bennmaradt). Így egyet tudok érteni valamelyest Dave-vel. A drafthely fontos, nyilván nem minden.

De ezen kár összeveszni, az edzőinket az sem mentheti meg, ha az összes meccsünket megnyerjük, legalább is remélem.

Jut eszembe, Howard 1000 yard fölött van, annak örülnék, ha meghaladná a tavalyi teljesítményét, három meccs alatt 284 yardot kellene futni. A Minnesota ellen nem hiszem, hogy rekordot dönt, de a Lions (első meccsen 125 yard) és a Browns ellen esetleg megnyomhatná, akkor nem elképzelhetetlen a dolog.

Na, ilyeneknek örülnék, illetve még három jó meccsnek Trubiskytől.

Ja és Cohen is állatkodhatna még, nagyon jó fogás volt 7 .körben.
csi77
Cohen negyedik körös volt.
valakis
Köszönjük Tamásnak a helyreigazítast. Ahogy mindig mondom neki, az emberek imádják, ha kijavítják őket!

Kell néhany győzelem, de lagalább Turbómentől jó teljesítmény. Hamár beszéltünk az edzőkérdésről, nem áraszthat az egész csapat dögszagot. Akkor csak az jön ide, akinek nem jut friss hús.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Én a két vélemény között vagyok, mert győzni mindig jó és valóban élmény volt nézni, kell is a fiataloknak ez.
Ám nem feledhetem az 1-10-es SF elleni szopót, a Rodgers nélküli GB elleni fájdalmas vereséget, meg a többit. Én ezeken a meccseken jobban örültem volna egy győzelemnek, mint egy másik konferenciából érkező (tehát 4 évente találkozunk), számomra megdöbbentően alulmotivált csapat ellen (gondolom a Pitt elleni fájdalmas ütés bennmaradt). Így egyet tudok érteni valamelyest Dave-vel. A drafthely fontos, nyilván nem minden.

De ezen kár összeveszni, az edzőinket az sem mentheti meg, ha az összes meccsünket megnyerjük, legalább is remélem.

Jut eszembe, Howard 1000 yard fölött van, annak örülnék, ha meghaladná a tavalyi teljesítményét, három meccs alatt 284 yardot kellene futni. A Minnesota ellen nem hiszem, hogy rekordot dönt, de a Lions (első meccsen 125 yard) és a Browns ellen esetleg megnyomhatná, akkor nem elképzelhetetlen a dolog.

Na, ilyeneknek örülnék, illetve még három jó meccsnek Trubiskytől.

Ja és Cohen is állatkodhatna még, nagyon jó fogás volt 7 .körben.
csi77
Cohen negyedik körös volt.
valakis
Jogos, elírtam.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Én a két vélemény között vagyok, mert győzni mindig jó és valóban élmény volt nézni, kell is a fiataloknak ez.
Ám nem feledhetem az 1-10-es SF elleni szopót, a Rodgers nélküli GB elleni fájdalmas vereséget, meg a többit. Én ezeken a meccseken jobban örültem volna egy győzelemnek, mint egy másik konferenciából érkező (tehát 4 évente találkozunk), számomra megdöbbentően alulmotivált csapat ellen (gondolom a Pitt elleni fájdalmas ütés bennmaradt). Így egyet tudok érteni valamelyest Dave-vel. A drafthely fontos, nyilván nem minden.

De ezen kár összeveszni, az edzőinket az sem mentheti meg, ha az összes meccsünket megnyerjük, legalább is remélem.

Jut eszembe, Howard 1000 yard fölött van, annak örülnék, ha meghaladná a tavalyi teljesítményét, három meccs alatt 284 yardot kellene futni. A Minnesota ellen nem hiszem, hogy rekordot dönt, de a Lions (első meccsen 125 yard) és a Browns ellen esetleg megnyomhatná, akkor nem elképzelhetetlen a dolog.

Na, ilyeneknek örülnék, illetve még három jó meccsnek Trubiskytől.

Ja és Cohen is állatkodhatna még, nagyon jó fogás volt 7 .körben.
csi77
Cohen negyedik körös volt.

We just form a fucking wall.
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Én a két vélemény között vagyok, mert győzni mindig jó és valóban élmény volt nézni, kell is a fiataloknak ez.
Ám nem feledhetem az 1-10-es SF elleni szopót, a Rodgers nélküli GB elleni fájdalmas vereséget, meg a többit. Én ezeken a meccseken jobban örültem volna egy győzelemnek, mint egy másik konferenciából érkező (tehát 4 évente találkozunk), számomra megdöbbentően alulmotivált csapat ellen (gondolom a Pitt elleni fájdalmas ütés bennmaradt). Így egyet tudok érteni valamelyest Dave-vel. A drafthely fontos, nyilván nem minden.

De ezen kár összeveszni, az edzőinket az sem mentheti meg, ha az összes meccsünket megnyerjük, legalább is remélem.

Jut eszembe, Howard 1000 yard fölött van, annak örülnék, ha meghaladná a tavalyi teljesítményét, három meccs alatt 282 yardot kellene futni. A Minnesota ellen nem hiszem, hogy rekordot dönt, de a Lions (első meccsen 125 yard) és a Browns ellen esetleg megnyomhatná, akkor nem elképzelhetetlen a dolog.

Na, ilyeneknek örülnék, illetve még három jó meccsnek Trubiskytől.

Ja és Cohen is állatkodhatna még, nagyon jó fogás volt 4 .körben.

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Olyan jó lenne ha egyszer nem a máshol olvasott dolgokat írnád ide be hanem az önálló gondolataidat. A browns hülye edzőinek sara hogy az a csapat a DRAFT ELLENÉRE SEM (hiszen pont azért ilyen a draft sorrend hogy hosszú távon kiegyenlítődjön) tud előre lépni, a Pats/Sea meg az edzői stáb miatt jó. Amúgy jól mutatja azt hogy mennyire nem érted a dolgokat hogy a packerst még mindig a jól draftolókhoz sorolod holott ha máskor nem most jól látszik hogy csak és kizárólag Rodgersen múlik hogy milyen az a csapat, évek óta rosszul draftolnak ha a csapat egészét nézzük. És ugye ott a mostani slágertéma, a rams fényesen bizonyítja hogy ott sem a matériával volt baj eddig sem (ők is elől draftoltak évekig, pont előttünk ugye) hanem az edzői stábbal. Mi most jelenleg egy jó edzőre és egy jó offseasonre vagyunk a PO kaliberű csapattól, ezért is kulcskérdés hogy hol draftolsz, ha top5ben az hatalmas értékkel fog bírni a trade szempontjából amivel meg is lehetne szerezni azt a plusz 2 picket a drafton amivel kincseket találhatsz és nem csak prospect játékosoktól várod az azonnali csodát. Azt azért nagyon sokan elfelejtették hogy a trubisky-deal miatt nincs második körünk úgyhogy jelen állás szerint lesz 1 esélyünk egy azonnali kezdőt húzni aztán meg már belefutunk a lutri-időszakba. Muszáj lesz pickeket szereznünk ha át akarjuk lépni ezt a küszöböt ahol most vagyunk.

Nem mondtam hogy ne örüljetek a győzelemnek, egyszerűen csak szvsz nincs semmi hozzáadott érréke a csapat szempontjából. Shaheen-re is most rá lehet sütni hogy nem volt rossz de igen csúnya droppjai vannak, sok kell még hogy Olsen szintű TE legyen belőle (nem vagyok biztos benne h ki is jön majd).
Kicsit olyan ez mint ha egy U18ast beteszel egy edzőmeccsre az U16osokhoz és ott jó volt. Örülhetsz, megdícsérheted de valahol biztos rá fogsz jönni hogy csak jól választottál neki ellenfelet.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Annak hívod aminek akarod, én specuel előre gondolkodásnak. Ha a szezon előtt már azt mondanánk hogy minek nyerni hiszen csak elrontjuk a draftot, na az lenne a vesztes mentalitás.

Nem tudok tapsikolni úgy hogy ugyanezek cidáztak le otthon egy ilyen GB-től és most sikerült megverniük egy olyan csapatot aki nem is volt a pályán, bocsánat. Úgy érzem hogy a valós dolgok felett való elsiklás lenne.
Háttal ülsz a moziba. Ki a faszt érdekel 5-10 drafthely? Fr Qb nak titulált személy megvan, letrade lett volna ugyis, csak kisebb lyukak tömése van, és ennek a fiatal magnak kell a sikerélmény. Végre jól nyomta a csapat, nemkell ezt túlbolygatni, ha nem szurkolsz a győzelemnek az a te problémád.
Szivacs
aha értem, szóval háttal ülök... 2 nevet mondok: A. Donald és Wilkerson, nézz utána. köszi

Amúgy meg őszintén ezen mi volt a sikerélmény? Ki nem verte volna meg az ilyen teljesítményt nyújtó Bengalst? Lehet örülni, kell is de én nem látom hogy mi ezzel jobbak, többek lennénk.
davemayer
Ezt a sportot nem lehet úgy játszani hogy nem akarok nyerni, meg ugyan veszítsünk már a jobb draft pozícióért. A Bengals tele volt sérültekkel, mi is, ilyen a játék. Ilyen meccsek igenis kellenek Trubiskynek és a rookieknak. Jó látni hogy Shaheen sem lesz egy elvesztegetett 2. kör ha így folytatja. Ami a draftot illeti nézd meg a Brownst isten tudja mióta top5-ben húz aztán hol tart vele. Nézd meg a Jagst évekig top5-ben húztak és csak most látszik meg az eredményen ( persze kelett egy edző csere és jó FA igazolások) Titans, Bills és lehetne folytatni a sort. Ugyanakkor ott van a Pats, Seahawks, Packers akik meg évek óta alacsonyan húznak és mégis jók ( persze mert van egy korszakos zseni edzőjük, meg hall of famer irányítójuk...) Szóval persze nagyobb az esély top5 -ben jó playát húzni, de nem csak ezen múlik. Amúgy a top10 draft pozi így is meglehet. Még az is lehet hogy a Brownstól is kikapunk a 49ers meg nyert ( a hülyék elronthatják a draft pizíziójukat) . Nekem igen is tetszett hogy végre egy összerakott játékot láttam ahol a csapat minden egysége jól teljesített és az elmúlt 2 év draft classa szép jövővel kecsegtet. Egy új és jó edzővel csak pár kocka hiányzik a kirakósból...

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Annak hívod aminek akarod, én specuel előre gondolkodásnak. Ha a szezon előtt már azt mondanánk hogy minek nyerni hiszen csak elrontjuk a draftot, na az lenne a vesztes mentalitás.

Nem tudok tapsikolni úgy hogy ugyanezek cidáztak le otthon egy ilyen GB-től és most sikerült megverniük egy olyan csapatot aki nem is volt a pályán, bocsánat. Úgy érzem hogy a valós dolgok felett való elsiklás lenne.
Háttal ülsz a moziba. Ki a faszt érdekel 5-10 drafthely? Fr Qb nak titulált személy megvan, letrade lett volna ugyis, csak kisebb lyukak tömése van, és ennek a fiatal magnak kell a sikerélmény. Végre jól nyomta a csapat, nemkell ezt túlbolygatni, ha nem szurkolsz a győzelemnek az a te problémád.
Szivacs
aha értem, szóval háttal ülök... 2 nevet mondok: A. Donald és Wilkerson, nézz utána. köszi

Amúgy meg őszintén ezen mi volt a sikerélmény? Ki nem verte volna meg az ilyen teljesítményt nyújtó Bengalst? Lehet örülni, kell is de én nem látom hogy mi ezzel jobbak, többek lennénk.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Annak hívod aminek akarod, én specuel előre gondolkodásnak. Ha a szezon előtt már azt mondanánk hogy minek nyerni hiszen csak elrontjuk a draftot, na az lenne a vesztes mentalitás.

Nem tudok tapsikolni úgy hogy ugyanezek cidáztak le otthon egy ilyen GB-től és most sikerült megverniük egy olyan csapatot aki nem is volt a pályán, bocsánat. Úgy érzem hogy a valós dolgok felett való elsiklás lenne.
Háttal ülsz a moziba. Ki a faszt érdekel 5-10 drafthely? Fr Qb nak titulált személy megvan, letrade lett volna ugyis, csak kisebb lyukak tömése van, és ennek a fiatal magnak kell a sikerélmény. Végre jól nyomta a csapat, nemkell ezt túlbolygatni, ha nem szurkolsz a győzelemnek az a te problémád.
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Igen de ha nyersz a browns ellen is akkor az már 5 győzelem, amivel jó eséllyel 10.pick után jössz ( vagy akörül) amúgy meg pont hogy mivel a tavalyi class ilyen jó kell reménykedni a minél jobb draft pozícióban, hátha megint jó lesz.
davemayer
Sikerült átvenni a vesztes mentalitást. Esetleges 5 győzelemmel is 8-on belül vagy.
tüsi91
Annak hívod aminek akarod, én specuel előre gondolkodásnak. Ha a szezon előtt már azt mondanánk hogy minek nyerni hiszen csak elrontjuk a draftot, na az lenne a vesztes mentalitás.

Nem tudok tapsikolni úgy hogy ugyanezek cidáztak le otthon egy ilyen GB-től és most sikerült megverniük egy olyan csapatot aki nem is volt a pályán, bocsánat. Úgy érzem hogy a valós dolgok felett való elsiklás lenne.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Midenki mehet a sunyiba



Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 368
Fox mester remekül építette be az újoncot 😀
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Igen de ha nyersz a browns ellen is akkor az már 5 győzelem, amivel jó eséllyel 10.pick után jössz ( vagy akörül) amúgy meg pont hogy mivel a tavalyi class ilyen jó kell reménykedni a minél jobb draft pozícióban, hátha megint jó lesz.
davemayer
Sikerült átvenni a vesztes mentalitást. Esetleges 5 győzelemmel is 8-on belül vagy.

Nem is értem minek írok erről. Nyert a csapat, mutattak a fiatalok jó dolgokat, minden győzelem előre viszi a csapatot, főleg egy rookie QB-nál fontos.
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Lehet hogy ti örültök ennek a mai győzelemnek de én nem érzem kevésbé Bears drukkernek magam ha kimondom hogy én bizony nem örülök. A mai győzelemmel + ha verjük a brownst, ez a 2 győzelem kb 7-10 helyet jelenthet a drafton, egy olyan drafton ahol a top5 pick érhet annyit hogy egy trade-del sok fontos pick-et szerezhetnénk.

Az ellenfél annyira szétesett csapat volt hogy ebből a meccsből se erőt meríteni, se fejlődni, semmilyen tanulságot levonni nem tudunk, max el lehet könyvelni a győzelmet. De ettől még egy olyan ellenfél amelyik nyerni akar és tud játszani ugyanúgy megcsap minket mint ahogy azt 4 órával ezelőtt is hittük.

De amúgy örüljön aki akar 😉
davemayer
Amikor az idei draft 4 játékosa is kiválóan teljesít, az fontosabb, minthogy buksz 2 helyet a 2018-as drafton. 4 győzelemről beszélünk eddig, ez még mindig top 5 gyanú.
tüsi91
Igen de ha nyersz a browns ellen is akkor az már 5 győzelem, amivel jó eséllyel 10.pick után jössz ( vagy akörül) amúgy meg pont hogy mivel a tavalyi class ilyen jó kell reménykedni a minél jobb draft pozícióban, hátha megint jó lesz.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Lehet hogy ti örültök ennek a mai győzelemnek de én nem érzem kevésbé Bears drukkernek magam ha kimondom hogy én bizony nem örülök. A mai győzelemmel + ha verjük a brownst, ez a 2 győzelem kb 7-10 helyet jelenthet a drafton, egy olyan drafton ahol a top5 pick érhet annyit hogy egy trade-del sok fontos pick-et szerezhetnénk.

Az ellenfél annyira szétesett csapat volt hogy ebből a meccsből se erőt meríteni, se fejlődni, semmilyen tanulságot levonni nem tudunk, max el lehet könyvelni a győzelmet. De ettől még egy olyan ellenfél amelyik nyerni akar és tud játszani ugyanúgy megcsap minket mint ahogy azt 4 órával ezelőtt is hittük.

De amúgy örüljön aki akar 😉
davemayer
Amikor az idei draft 4 játékosa is kiválóan teljesít, az fontosabb, minthogy buksz 2 helyet a 2018-as drafton. 4 győzelemről beszélünk eddig, ez még mindig top 5 gyanú.
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Lehet hogy ti örültök ennek a mai győzelemnek de én nem érzem kevésbé Bears drukkernek magam ha kimondom hogy én bizony nem örülök. A mai győzelemmel + ha verjük a brownst, ez a 2 győzelem kb 7-10 helyet jelenthet a drafton, egy olyan drafton ahol a top5 pick érhet annyit hogy egy trade-del sok fontos pick-et szerezhetnénk.

Az ellenfél annyira szétesett csapat volt hogy ebből a meccsből se erőt meríteni, se fejlődni, semmilyen tanulságot levonni nem tudunk, max el lehet könyvelni a győzelmet. De ettől még egy olyan ellenfél amelyik nyerni akar és tud játszani ugyanúgy megcsap minket mint ahogy azt 4 órával ezelőtt is hittük.

De amúgy örüljön aki akar 😉

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szép győzelem. A fiatalok jók voltak, Trubisky messze legjobb meccsét játszotta,s úgy nézett ki, mint egy NFL irányító. Az egész csapat úgy nézett ki, mint egy NFL csapat. S nem érdekes, hogy az ellenfél is ezer sebből vérzett. Szóval ez remek volt, némi reménysugár a jövőre nézve.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 812 — Слава Україні! Героям слава!
Várjuk majd akkor a csöcsöket. 😀 😀 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Majd 2minbe a bengals szerez egy TDt. 16-7
ricsiii83
Mi olyat nem tudunk, fura is egy mondatban a Bengals és a sikeres 2 minute drive. 😀
megyerikrisz
A Bengals és a siker szavak is szokatlanok egy mondatban. 😊
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Azért Dennis Allen nem tűnik most annyira rossz választásnak. Akkor, azzal a Raiders-szel megbukni mekkora fekete pont? Összeállna Sercet Weapon és a Wunderkind, visszajön Sparano, minden meccsen háromszor wildcat, képzeljétek el Cohen mekkora félelmet plántálna el a szívekben.
füligjimmy
Én mindent megértek, de 8-28 és 9 db 20+ pontos vereség után én inkább nézek olyan felé, aki nem ilyen mérleggel lenne HC. A kérdés persze aktuális.

Látom ismét elkezdődött a farokméregetés, hogy melyik csapatnak rosszabb az edzője (vs Lions) melyik csapatnak rosszabb a támadósora (vs Bengals). Cincinnatiban is véget ért egy korszak, amire lehet mondani, hogy sikeres volt, de egyben mégsem. Nálunk még 240 perc tömény futballt kell kibekkelni és véget ér egy éra. Aztán lehet keresztbe tenni az ujjakat.

A mai is egy magas színvonalú meccs lesz. A Bengals is jön egy +14-ről elvesztett meccsből, megannyi sérülttel, mi nekünk meg amúgy is mindegy, a felkészítés nem hinném, hogy jobban sikerülne, mint eddig. Szóval én el tudok képzelni egy irgalmatlan rossz 17-13-at nem ide. Attól függ, hogy a védelem mennyire szívja magát. A támadófaluk szar, nálunk Floyd nélkül nincs rush.

Bush visszatér, vajon kiszorítja Chris Prosinskit? Szerintem nem. Mert bár Bush nem jó, de lehet jövőre még itt lenne, ellenben Chris Prosinski, aki világ életében egy kalapszar volt, 31 éves, s másfél hete van újra itt. Na ezért utálom ezt a stábot mindennél jobban. Shaheen a Packers és a Lions ellen, 6 target, 6 catch, nem tudom hány yard, saccra olyan 70, 1 TD. Amióta visszatért Dion Sims, 2 meccs 26 snap. Josh Bellamy 80%-os snapszámú játékos, míg Kendall Wright 50. S sorolhatnánk. Benny Cunningham majdnem annyit van pályán, mint Jordan Howard. De lehet, hogy többet, mint Tarik Cohen, akit fogalmuk sincs hogyan használjanak, miközben említettem már, hogy Josh Bellamy 80%-ban fenn van a támadósnapeknél?

Okádék.
tüsi91
Én se várok semmi extrát, pár hét és vége ennek az ámokfutásnak. Kérdés hogy az öreglány mennyire lesz durci, én azt se tartom kizártnak hogy Pace us repül. Mivel Fox valszeg nem teljesen az ő embere volt, ezért lehet kap még egy esélyt. Az a baj hogy nem csak az edzővel hibázott... Glennon 18.5 misi garantált... Marcus Wheaton, aki deágább volt mint pl. Brandon Marshall??? Marcus Cooper ennyiért? AJ elengedése...Ok persze lehet ő is menni akart, de ha kicsit túlfizeted (pénz volt dögivel) nem hinném hogy nemet mondott volna. Massie se volt a legjobb döntés...Gould elküldése hogy spórolj szaros 2 millát...És még lehetne sorolni. Valószínűleg azonban kapni fog egy esélyt és a kartierjét a Trubisky pick fogja eldönteni.

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azért Dennis Allen nem tűnik most annyira rossz választásnak. Akkor, azzal a Raiders-szel megbukni mekkora fekete pont? Összeállna Sercet Weapon és a Wunderkind, visszajön Sparano, minden meccsen háromszor wildcat, képzeljétek el Cohen mekkora félelmet plántálna el a szívekben.
füligjimmy
Én mindent megértek, de 8-28 és 9 db 20+ pontos vereség után én inkább nézek olyan felé, aki nem ilyen mérleggel lenne HC. A kérdés persze aktuális.
tüsi91
Nézni lehet, az ingyen van. De egy edzőtemető nem válogathat. Három éve nem írt alá edző máshová, amíg nálunk versenyben volt. Most azon se lennék meglepődve, ha többen is visszautasítanának.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Azért Dennis Allen nem tűnik most annyira rossz választásnak. Akkor, azzal a Raiders-szel megbukni mekkora fekete pont? Összeállna Sercet Weapon és a Wunderkind, visszajön Sparano, minden meccsen háromszor wildcat, képzeljétek el Cohen mekkora félelmet plántálna el a szívekben.
füligjimmy
Én mindent megértek, de 8-28 és 9 db 20+ pontos vereség után én inkább nézek olyan felé, aki nem ilyen mérleggel lenne HC. A kérdés persze aktuális.

Látom ismét elkezdődött a farokméregetés, hogy melyik csapatnak rosszabb az edzője (vs Lions) melyik csapatnak rosszabb a támadósora (vs Bengals). Cincinnatiban is véget ért egy korszak, amire lehet mondani, hogy sikeres volt, de egyben mégsem. Nálunk még 240 perc tömény futballt kell kibekkelni és véget ér egy éra. Aztán lehet keresztbe tenni az ujjakat.

A mai is egy magas színvonalú meccs lesz. A Bengals is jön egy +14-ről elvesztett meccsből, megannyi sérülttel, mi nekünk meg amúgy is mindegy, a felkészítés nem hinném, hogy jobban sikerülne, mint eddig. Szóval én el tudok képzelni egy irgalmatlan rossz 17-13-at nem ide. Attól függ, hogy a védelem mennyire szívja magát. A támadófaluk szar, nálunk Floyd nélkül nincs rush.

Bush visszatér, vajon kiszorítja Chris Prosinskit? Szerintem nem. Mert bár Bush nem jó, de lehet jövőre még itt lenne, ellenben Chris Prosinski, aki világ életében egy kalapszar volt, 31 éves, s másfél hete van újra itt. Na ezért utálom ezt a stábot mindennél jobban. Shaheen a Packers és a Lions ellen, 6 target, 6 catch, nem tudom hány yard, saccra olyan 70, 1 TD. Amióta visszatért Dion Sims, 2 meccs 26 snap. Josh Bellamy 80%-os snapszámú játékos, míg Kendall Wright 50. S sorolhatnánk. Benny Cunningham majdnem annyit van pályán, mint Jordan Howard. De lehet, hogy többet, mint Tarik Cohen, akit fogalmuk sincs hogyan használjanak, miközben említettem már, hogy Josh Bellamy 80%-ban fenn van a támadósnapeknél?

Okádék.
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Majd 2minbe a bengals szerez egy TDt. 16-7
ricsiii83
Mi olyat nem tudunk, fura is egy mondatban a Bengals és a sikeres 2 minute drive. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Szerintem csak kikapunk, a lehető legtermészetesebben, gond nélkül. Ez már a finálé.