Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én hagynám hogy végig vigye azt amit elkezdett, ha most kiteszed nem szégyenül meg eléggé, bár nézőpont kérdése, ha a vezetőség tudja hogy az utolsó éve és visszavonul már csak könyörületből is megvárják az év végét. Jó lesz nekünk ez a max 4-11 (bár ennél is viccesebb már csak az lenne hogy ha a browns 1 győzelmét is mi adnánk nekik) vagy 3-13 és akkor megint top5 draft pick, komoly letrade eséllyel.
davemayer
Nem lenne meglepetés a Browns győzelem. Jelen állapotában (fél Bears sérült) nincs nagy különbség a két csapat között.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
De most komolyan lehetnek ennyire ostoba emberek (Fox és Caldwell) NFL szinten vezetőedzők?????
Nekem lenne csapatom még a portásságot sem bíznám rájuk mert meccsnapon elfelejtenék beengedni a nézőket.

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ez a cikk nagyon rendben van, már lehet fekvőbe rúgni.

 wgnradio.com/2017/12/03/hoge-robbie-goulds-perfect-script-creates-worst-case-scenario-for-pace-fox/

“I didn’t see that,” Fox said about Gould’s celebration. “I can’t comment on something I didn’t see.”

He apparently didn’t see Gould’s talent either
We talked about (letting the 49ers score), but it would have had to be done at about 1:36 or 1:40 or whatever it was,” he said. “We felt good about the block we had on the potential field goal. Neither one of those are great options at the 5 and 4 yard line.”

Ignoring the fact that “1:36 or 1:40 or whatever it was” is enough time to go down the field and score, Fox actually said that he “felt good” about blocking a 24-yard field goal. He really said that.
In fact, it’s hard to imagine any scenario in which Fox coaches the team next week in Cincinnati — except one: it’s the Bears.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Tegyük hozzá, hogy ezt a lécet kell megugrani küszöböt kell átlépni

 twitter.com/ChiSportUpdates/status/937429857889382402
füligjimmy
Garami Józsi bácsi 2.0 "gyere Marek bemész a Penksa helyett"

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Én hagynám hogy végig vigye azt amit elkezdett, ha most kiteszed nem szégyenül meg eléggé, bár nézőpont kérdése, ha a vezetőség tudja hogy az utolsó éve és visszavonul már csak könyörületből is megvárják az év végét. Jó lesz nekünk ez a max 4-11 (bár ennél is viccesebb már csak az lenne hogy ha a browns 1 győzelmét is mi adnánk nekik) vagy 3-13 és akkor megint top5 draft pick, komoly letrade eséllyel.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Tegyük hozzá, hogy ezt a lécet kell megugrani küszöböt kell átlépni

 twitter.com/ChiSportUpdates/status/937429857889382402

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Viccen kívül, remélem a browns is megver minket, ha Fox maradni fog arra a meccsre is, még fogadni is fogok rájuk.
hpeter93
Én nem vagyok ezeknek a szezon közbeni kirúgdosásoknak hive, mert egyedül Jason Garrett vitte valamire az elmúlt 10 évből, most Marrone. De néha az asztalra kell csapni. Mondjuk amíg egy Matolcsy-alapítvány szintjén kezelik a csapatot, egy rakás unoka, meg dédunoka, addig tökmindegy. A vénasszonynak kéne kinyiffannia, utána ezek a belterjes génhibás gecik eladnák valami tisztességes áfacsaló üzletembernek. Addig ugyanazt a szart kavargatjuk.
füligjimmy
Hé, Mularkeyt se felejtsük el. 😊 Az a kérdés, hogy nálatok van-e valaki házon belül, akire érdemes rábízni ezt a pár meccset, illetve hosszú távon van-e benne fantázia? Mert ha nincs ilyen személy, akkor tényleg nincs értelme váltani.

Music City Miracle
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Yaaayyy pezsgő bontás!!! Újabb Fox rekord!!!!

 mobile.twitter.com/JoeO670/status/937426360540295168?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Etweet

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Meredek szezonok vannak 2013 óta itt, de ez remélem a mélypont. Ránéztem most a naptárra, december. Draft , illetve edzőkérdésben mi a konszenzus uraim ?
Szivacs
Első és második kör WR/OLB azt hiszem ez nem lehet kétséges. Hogy pontosan kik azt inkább az NCCA lezártával és a combine után. Ugye javában zajlik az NCCA play off láz és sok playa kerülhet még fel a draft térképre vagy le onnan...FA ugyancsak WR és Pass rusher kéne legyen, esetleg O line és CB...Edző nehéz dió, de Harbough jó lenne ha el tudnánk csábítani a Wolverinestől. Sean Paytont is el tudnám viselni, idén megint magára talált, de nem hinném hogy el tudnánk hoznia Saintstől. Talán McDaniels... Volt olyan edző aki másodjára jó lett, ugye az első HC próbálkozása nem volt a legjobb. Esetleg valakit NCCA-ből... Nehéz kérdés, de végül is szinte mindegy, ennél a balfasznàl bárki jobb...

több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Meredek szezonok vannak 2013 óta itt, de ez remélem a mélypont. Ránéztem most a naptárra, december. Draft , illetve edzőkérdésben mi a konszenzus uraim ?
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Az első meccs első játékához képest kiesett a védelemből 6 kezdő. Ha a modern időszámítás szerint számítva a nickel is kezdő, akkor összesen 7. Jól számolok? Nagyjából. Ehhez képest feladtak a srácok 15 pontot, ugye? Ami jó. De olyan biztos voltam benne, hogy 4 perc alatt bezúznak egy mezőnygólt, mint az esőbe nyaraláskor. Már kerestem ezt az előre elmentett videót. És azért bassza meg a magasságos, ezt a Postřižinskét, meg LeBlanc-t évek óta etetjük, kezdők is voltak. Ennyire képesek? A támadófal meg felkötheti magát. Na jóccakát

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ez vakami kritikán aluli szemét volt már megint. Sajnos még ezután sem fog Fox repülni. Megkockáztatom hogy a Bears sosem a támadósoráról volt híres, de ilyen ócska támadófocit eddig nem sikerült összehozni a történelemben mint amit ebben az évben kell elviselni...A D-ről mit lehetne mondani... Végül is nem engedtek TD-t egész meccsen, szereztek labdát, de ugyanakkor rengeteg kritikus 3& hosszút engedtek. Mondjuk az O lófos teljesítménye miatt a seggükön vették a levegőt annyit voltak a pályán. Ok hogy nincs elkapósor, de hogy kb 7 1st down csinálsz egy egész meccsen... Szégyen és gyalázat amit ebben az évben művelünk...

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Viccen kívül, remélem a browns is megver minket, ha Fox maradni fog arra a meccsre is, még fogadni is fogok rájuk.
hpeter93
Én nem vagyok ezeknek a szezon közbeni kirúgdosásoknak hive, mert egyedül Jason Garrett vitte valamire az elmúlt 10 évből, most Marrone. De néha az asztalra kell csapni. Mondjuk amíg egy Matolcsy-alapítvány szintjén kezelik a csapatot, egy rakás unoka, meg dédunoka, addig tökmindegy. A vénasszonynak kéne kinyiffannia, utána ezek a belterjes génhibás gecik eladnák valami tisztességes áfacsaló üzletembernek. Addig ugyanazt a szart kavargatjuk.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Viccen kívül, remélem a browns is megver minket, ha Fox maradni fog arra a meccsre is, még fogadni is fogok rájuk.

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Egy 1-10-es csapat oktatott.

S persze egy Bears ikon rakta fel a pontot az i-re.

Szégyen.
tüsi91
Azért annak megvan a bája, hogy Gould elsüllyeszt egyet a végén, te meg egy rúgót nem tudsz pályára küldeni

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egy 1-10-es csapat oktatott.

S persze egy Bears ikon rakta fel a pontot az i-re.

Szégyen.
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ebben minden benne van

 drive.google.com/open?id=1aOc741y0A-f7BhQoY74QVoJKDBkByuCw

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Közben a Phily szerződést hosszabított AJ-el...
4év 52 milla 27 milla garantált...

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Vissza jött a horvát csodacsatár, megvan a kulcsa 49ers ellen, innentől mindenkit verünk
hpeter93
Ez is röhej, de mivel Amos sérült, s úgy néz ki nem játszik vasárnap, Houston-Carson szintén sérült, Demps meg Hall meg még nincs aktiválva, ezért kellett valaki, aki ismeri a csapatot. Amint felépülnek a sérültek ki lesz rúgva.

tüsi91
Upgrade: Bush is megsérült a nagy lehetőség kapujában, s mivel nem valószínű, hogy játszik - Amos és Houston-Carson szintén zenész -, ezért Prosinski rögtön kezd is - Jackson párjaként - strong safetyként. Hacsak szombat ottani idő szerint du 3-ig nem aktiváljuk Dempst vagy Hallt. LeBlanc beteg lehet ő se lesz, de legalább Callahan talán játszhat.
Irving out, így maradt 3 OLB: Acho, McPhee, Houston. Trevathan ellenben visszatérhet.

Bowen írásait jó olvasni:  www.espn.com/blog/chicago-bears/post/_/id/4707201/film-review-bears-qb-mitchell-trubiskys-technique-only-part-of-problem

Nem mintha nagy részben nem azokat írná le, amit 4-5 hete már írtam is, de jó, hogy egy NFL berkeiben elismert szakértő is ezt gondolja.

Viszont itt egy egészen remek írás egy szurkolótól:  www.chicitysports.com/forum/showthread.php/93125-Fixing-the-WR-position. Kötelező olvasmány.

Amiben vitatkoznék Meredith-szel kapcsolatban, hogy bár valóban az itt linkelt gif-ek alapján remek a slotban, de overall érzetre nem volt az. Főleg akkor nem, ha Jeffery sérült volt. Amikor AJ játszott, akkor Meredithnek kétségkívül remek meccsei voltak. Kivül és slotban egyaránt.
tüsi91
Tetszene az a WR sor amit felvázolt a srác,de Watkinsért adott a Rams egy 2. kört, valszeg nem véletlenül. Nem hinném hogy FA lenne. Kirk 2. körben nem lenne rossz, láttam idén 1-2 meccsét, de mellé kéne egy nagy Watkins szerű cula hogy igazán hatékony legyen. Tehát ha nem sikerül egy nagyobb fizikális elkapót hozni FA-ről akkor én azt hoznék a draftról és mellé mondjuk Landryt FA-ről.

több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Van fantázia Meredith slotban lévő játszatásában, de ehhez olyan gameplan is kell, personnelről nem is beszélek.
Mert Sammy Watkins maradni fog a Ramsben 80 %. Lehet hiszek a mesékben de Kevin Whiteról nem tettem még le, én a draftról szednék wr t, februarban majd ratérünk h ki hogy áll, de jelen állás szerint pass rushert 1. kör wr 2. kör. Onnantól meg bízok Pace tünde szemében.

Szerkesztette: Szivacs
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Vissza jött a horvát csodacsatár, megvan a kulcsa 49ers ellen, innentől mindenkit verünk
hpeter93
Ez is röhej, de mivel Amos sérült, s úgy néz ki nem játszik vasárnap, Houston-Carson szintén sérült, Demps meg Hall meg még nincs aktiválva, ezért kellett valaki, aki ismeri a csapatot. Amint felépülnek a sérültek ki lesz rúgva.

tüsi91
Upgrade: Bush is megsérült a nagy lehetőség kapujában, s mivel nem valószínű, hogy játszik - Amos és Houston-Carson szintén zenész -, ezért Prosinski rögtön kezd is - Jackson párjaként - strong safetyként. Hacsak szombat ottani idő szerint du 3-ig nem aktiváljuk Dempst vagy Hallt. LeBlanc beteg lehet ő se lesz, de legalább Callahan talán játszhat.
Irving out, így maradt 3 OLB: Acho, McPhee, Houston. Trevathan ellenben visszatérhet.

Bowen írásait jó olvasni:
https://a4.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F1116%2Fr289919_1296x729_16-9.jpg
Film review: Mitchell Trubisky's technique only part of problem
ESPN's Matt Bowen discovered troubling themes but also reasons for encouragement when analyzing the third quarter of the QB's rookie season.


Nem mintha nagy részben nem azokat írná le, amit 4-5 hete már írtam is, de jó, hogy egy NFL berkeiben elismert szakértő is ezt gondolja.

Viszont itt egy egészen remek írás egy szurkolótól:  www.chicitysports.com/forum/showthread.php/93125-Fixing-the-WR-position. Kötelező olvasmány.

Amiben vitatkoznék Meredith-szel kapcsolatban, hogy bár valóban az itt linkelt gif-ek alapján remek a slotban, de overall érzetre nem volt az. Főleg akkor nem, ha Jeffery sérült volt. Amikor AJ játszott, akkor Meredithnek kétségkívül remek meccsei voltak. Kivül és slotban egyaránt.
több mint 6 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Vissza jött a horvát csodacsatár, megvan a kulcsa 49ers ellen, innentől mindenkit verünk
hpeter93
Reméltem,hogy nem Bosztics lesz az.
bacsii
Ő alapember a Coltsban.
több mint 6 éve
bacsii Chicago Bears 111
Vissza jött a horvát csodacsatár, megvan a kulcsa 49ers ellen, innentől mindenkit verünk
hpeter93
Reméltem,hogy nem Bosztics lesz az.
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Vissza jött a horvát csodacsatár, megvan a kulcsa 49ers ellen, innentől mindenkit verünk
hpeter93
Ez is röhej, de mivel Amos sérült, s úgy néz ki nem játszik vasárnap, Houston-Carson szintén sérült, Demps meg Hall meg még nincs aktiválva, ezért kellett valaki, aki ismeri a csapatot. Amint felépülnek a sérültek ki lesz rúgva.

Houstonnak örülök, bár nem hinném, hogy sokszor pályára kerülne. Lévén Acho, de főleg McPhee "fenomenális" formának örvend.
több mint 6 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Vissza jött a horvát csodacsatár, megvan a kulcsa 49ers ellen, innentől mindenkit verünk