Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Csóri Houston ismét nálunk kötött ki.
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
 twitter.com/BradBiggs/status/935957971804262403

Na jóccakát

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ebben az évben nár nem sok dolognak lehet szorítani, de remélem Hicksnek összejön a probowl...

 m.chicagobears.com/multimedia/videos/Playbook-Hicks-relentless-effort-awareness/7e552b2d-9458-43cf-a45f-4abd54b383c6

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Garoppolo kezd ellenünk, érik a 4-11 (remélem) | vagy a brownst is mi óvjuk meg a 0-16-tól?! |

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az edzői gárda magasztalását mellőzvén sajnos szót kell ejteni Trubiskyről.

Rögtön leszögezem, hogy 1 meccs semmit nem változtat a srác megítélésén, de ez borzalmas volt. Gyakorlatilag ez a 25 perc, amit fenn volt a pályán tökéletesen összefoglalta valamennyi hibáját. Amik ugyan taníthatóak, de rengeteg munkát kell beletenni. A presnap előtti problémákat ismerjük, láttuk eddig is, ebben egyébként fejlődés jelei láthatóak. Viszont közvetítésben is jópárszor elmondták, de avatatlan szemnek is látható volt, hogy a zsebben való lábmunkája katasztrófa volt. Az oké, hogy gyorsabb a játék, kisebb helyekre kell(ene) odarakni a labdát, gyorsan kell dönteni és dobni, de ezt a meccset nem szerettem volna látni. Nem azért hajigálta szó szerint körbe az elkapókat, mert a karjával gondok vannak - szerencsére azt láttuk, hogy bármilyen passzra képes -, hanem mert a lábmunkája és mechanikája közelében nem volt egy NFL QB-nak. S ez baj. A rutinnal, a jobb olvasásokkal több ideje lesz majd és gyorsabb/jobb döntéseket fog hozni ez egyértelmű, s ez a rész az, amit tudtunk is, hogy ezzel komoly gondjai lesznek. Viszont a tavaszban az új edzővel nagyon nagy hangsúlyt kell fektetni a lábmunkára. Horrorisztikusan rosszul játszott a gyerek a Philly ellen.

Ha hétvégén kikapunk a kongó stadionban a 49erstől, akkor Fox repül. Hagyomány ide vagy oda. Én nem tudom mennyire volt ő Pace és mennyire inkább Accorsi embere, de egy bye week után a legnagyobb rivális ellen így kijönni. Ez volt mindennek a legalja. A vasárnapi csak hab a tortán. Az Eagles megkímélt minket egy 50-es zakótól.

---
De csak nem állom meg, hogy ne tegyek megjegyzést.
Azt mondta Fox a meccs előtt, hogy Sims visszatérte nem befolyásolja Shaheen játékidejét. Csak emlékeztetőleg Shaheen felé 4 labda szállt a Lions ellen, 4 elkapás, 41 yard, 2 first down, 1 TD. S mivel 200 yard felett futottunk, s a képek bizonysága szerint volt néhány szép blokkja is, így annyira rossz nem lehetett.
Az eredmény:
D. Brown 30 snap - 55%
Sims 20 snap - 36%
Shaheen 17 snap - 31%

Jordan Howard 23 snap - 42%
Benny Cunningham 23 snap - 42%

Nem tudom lehet, avagy kell-e erre bármit is mondani.
tüsi91
..Wentz sem volt sokkal jobb mint Trubisky tavaly , Goff meg még tán rosszabb is...
Tomcsik
Minden bántás nélkül: Wentz már tavaly is sokkal jobb volt, csak akkor az elkapói mindent elejtettek, amit lehetett, meg azt is amit nem lehetett volna, és az OL is gyengébben játszott. Jobban megszenvedtük LJ kiesését 10 meccsre mint JP-t. S Wis sem volt úgy játszatva, pedig a kezdetektől jó volt. Meg persze Kelcének is gyengébb volt a szezonja.

S ha már kérdezte egyikőtök miben fejlődött Wentz tavalyhoz képest: Azt lehet mondani, hogy majd mindenben. Pontosabb a hosszú, középhosszú labdáknál (pedig még így is képes túl dobni). Jobban olvassa a védelmet, snap előtt és játék közben. Jobban el tudja dönteni, hogy hova érdemes, és hova nem érdemes bedobnia a labdát (az elkapók is jobban üresek, mint tavaly). Gyorsabban is szabadul tőle, de fel tudja mérni, mikor érdemes benyelni a sacket, ha arról van szó. amikor már végképp nem segít a "Houdini hadművelet" 😛

Ahogy eredménykövetőben is írtam, abban kell még sokat fejlődnie, hogy jól döntse el option játékoknál, mikor adja át a futónak a labdát és mikor tartsa meg. Illetve még mindig vannak értelmetlen oldal passzok, mikor láthatóan nincs meg a blokk az elkapónak és mégis odaadja, mert az a játék. De hát senki sem tökéletes 😛

Egy dolog, ami még sokat elárul róla. A Jeffreynek adott TD passz előtt DP-vel beszéltek, nézegették a playbookot, és ő fordította oda azt DP-nek, hogy mit keresnek, mit akarnak majd játszani. Mondjuk úgy, hogy ismeri a "terepet" 😊

Trubisky ezektől még jóval messzebb van.

Wentz a bizonyíték arra, hogy azzal nem nagyon kell foglalkozni, első vagy második ligából jön, ha valaki tehetséges, tehetséges és kész (gyakorlatilag előzetesen szinte ez volt az egyetlen negatív tényező(előítélet?) Wentzzel szemben, ami nekünk jól jött). Még JG ráerősíthet erre. S hát Flacco sem utolsó, csak ő megállt valahol a fejlődésben.

Persze, hosszú még az év, és hibázhat sokat, de egyenlőre jól nézünk ki ez tény.

bocsánat, hosszú voltam, s esélyes, hogy van ami nem állja meg a helyét. Kitartást a Mackónépnek!

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Az edzői gárda magasztalását mellőzvén sajnos szót kell ejteni Trubiskyről.

Rögtön leszögezem, hogy 1 meccs semmit nem változtat a srác megítélésén, de ez borzalmas volt. Gyakorlatilag ez a 25 perc, amit fenn volt a pályán tökéletesen összefoglalta valamennyi hibáját. Amik ugyan taníthatóak, de rengeteg munkát kell beletenni. A presnap előtti problémákat ismerjük, láttuk eddig is, ebben egyébként fejlődés jelei láthatóak. Viszont közvetítésben is jópárszor elmondták, de avatatlan szemnek is látható volt, hogy a zsebben való lábmunkája katasztrófa volt. Az oké, hogy gyorsabb a játék, kisebb helyekre kell(ene) odarakni a labdát, gyorsan kell dönteni és dobni, de ezt a meccset nem szerettem volna látni. Nem azért hajigálta szó szerint körbe az elkapókat, mert a karjával gondok vannak - szerencsére azt láttuk, hogy bármilyen passzra képes -, hanem mert a lábmunkája és mechanikája közelében nem volt egy NFL QB-nak. S ez baj. A rutinnal, a jobb olvasásokkal több ideje lesz majd és gyorsabb/jobb döntéseket fog hozni ez egyértelmű, s ez a rész az, amit tudtunk is, hogy ezzel komoly gondjai lesznek. Viszont a tavaszban az új edzővel nagyon nagy hangsúlyt kell fektetni a lábmunkára. Horrorisztikusan rosszul játszott a gyerek a Philly ellen.

Ha hétvégén kikapunk a kongó stadionban a 49erstől, akkor Fox repül. Hagyomány ide vagy oda. Én nem tudom mennyire volt ő Pace és mennyire inkább Accorsi embere, de egy bye week után a legnagyobb rivális ellen így kijönni. Ez volt mindennek a legalja. A vasárnapi csak hab a tortán. Az Eagles megkímélt minket egy 50-es zakótól.

---
De csak nem állom meg, hogy ne tegyek megjegyzést.
Azt mondta Fox a meccs előtt, hogy Sims visszatérte nem befolyásolja Shaheen játékidejét. Csak emlékeztetőleg Shaheen felé 4 labda szállt a Lions ellen, 4 elkapás, 41 yard, 2 first down, 1 TD. S mivel 200 yard felett futottunk, s a képek bizonysága szerint volt néhány szép blokkja is, így annyira rossz nem lehetett.
Az eredmény:
D. Brown 30 snap - 55%
Sims 20 snap - 36%
Shaheen 17 snap - 31%

Jordan Howard 23 snap - 42%
Benny Cunningham 23 snap - 42%

Nem tudom lehet, avagy kell-e erre bármit is mondani.
tüsi91
Már most látom hogy Garoppolóval majd jól legaloppol minket a 49ers és majd megy a szöveg hogy miért nem őt hoztuk el és csak egy második körbe került bla bla...Ami Trubisky lábmunkáját illeti szerintem az előszezonban kifejezetten jó volt, jól is mozgott a zsebben és jól kezelte a nyomást. Pont tegnap olvastam valahol egy cikket hogy valami elemző azt írta hogy mintha a TC óta vissza fejlődött volna ebben. Persze egy off season meccs nem egy éles NFL derbi. Az a baj hogy ez a Fox-Loggains kombó teljesen leépíti a srácot. A Lions ellen végre voltak olyan játékok amik Trubisky erősségeire építettek, ennek a Phily ellen nyomát se láttuk... Simmst azért tette vissza a húgyagyú, mert ugye futni akarunk a liga legjobb futás elleni védelme ellen, és szerintük Simms a jobban blokkoló TE...Shaheen eddig szerintem kifejezetten szépen blokkolt, be szoktam néha linkelni a Thayers playbookot, ahol nem egy esetben Thayer ki is emeli hogy Shaheen kulcs blokkot csinált 1-2 futásnál. Emellett mivel a NO1 elkapónk a Chargers 5. számú elkapója ( és még így is ő a legjobb a roisteren) nem ártana Shaheent bevonni a passzjátekba. Amint a Lions ellen láttuk be is lehet, csak tudni kéne használni...Ismét rengeteg büntetés, konkrétan visszafelé haladtunk a meccsen. Ebbő látszik hogy egy abszolút felkészületlen csapatot engedünk pályára hétről-hétre és ez végre a chicagói médiának is feltűnt...Wentz sem volt sokkal jobb mint Trubisky tavaly , Goff meg még tán rosszabb is... De tapasztaltabbak lettek, kaptak fegyvereket és van mögöttük egy edzői stáb... A példa adott, remélhetőleg nállunk is megtalálják a megfelelő embert aki fel tudja építeni Trubiskyt. Amúgy egyre kevésbé hiszem hogy Fox 100%-ban Pace választása lett volna. Nem véletlen hogy a média sokszor felhozta hogy nincsenek jóban amit persze mindig tagadtak. Meg ugye ott a draft esete ahol állítólag Fox azt se tudta mi van...

több mint 6 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Az edzői gárda magasztalását mellőzvén sajnos szót kell ejteni Trubiskyről.

Rögtön leszögezem, hogy 1 meccs semmit nem változtat a srác megítélésén, de ez borzalmas volt. Gyakorlatilag ez a 25 perc, amit fenn volt a pályán tökéletesen összefoglalta valamennyi hibáját. Amik ugyan taníthatóak, de rengeteg munkát kell beletenni. A presnap előtti problémákat ismerjük, láttuk eddig is, ebben egyébként fejlődés jelei láthatóak. Viszont közvetítésben is jópárszor elmondták, de avatatlan szemnek is látható volt, hogy a zsebben való lábmunkája katasztrófa volt. Az oké, hogy gyorsabb a játék, kisebb helyekre kell(ene) odarakni a labdát, gyorsan kell dönteni és dobni, de ezt a meccset nem szerettem volna látni. Nem azért hajigálta szó szerint körbe az elkapókat, mert a karjával gondok vannak - szerencsére azt láttuk, hogy bármilyen passzra képes -, hanem mert a lábmunkája és mechanikája közelében nem volt egy NFL QB-nak. S ez baj. A rutinnal, a jobb olvasásokkal több ideje lesz majd és gyorsabb/jobb döntéseket fog hozni ez egyértelmű, s ez a rész az, amit tudtunk is, hogy ezzel komoly gondjai lesznek. Viszont a tavaszban az új edzővel nagyon nagy hangsúlyt kell fektetni a lábmunkára. Horrorisztikusan rosszul játszott a gyerek a Philly ellen.

Ha hétvégén kikapunk a kongó stadionban a 49erstől, akkor Fox repül. Hagyomány ide vagy oda. Én nem tudom mennyire volt ő Pace és mennyire inkább Accorsi embere, de egy bye week után a legnagyobb rivális ellen így kijönni. Ez volt mindennek a legalja. A vasárnapi csak hab a tortán. Az Eagles megkímélt minket egy 50-es zakótól.

---
De csak nem állom meg, hogy ne tegyek megjegyzést.
Azt mondta Fox a meccs előtt, hogy Sims visszatérte nem befolyásolja Shaheen játékidejét. Csak emlékeztetőleg Shaheen felé 4 labda szállt a Lions ellen, 4 elkapás, 41 yard, 2 first down, 1 TD. S mivel 200 yard felett futottunk, s a képek bizonysága szerint volt néhány szép blokkja is, így annyira rossz nem lehetett.
Az eredmény:
D. Brown 30 snap - 55%
Sims 20 snap - 36%
Shaheen 17 snap - 31%

Jordan Howard 23 snap - 42%
Benny Cunningham 23 snap - 42%

Nem tudom lehet, avagy kell-e erre bármit is mondani.
tüsi91
Trubisky-val kapcsolatban én nem gondolom, hogy az idei év meghatározó lenne. Gondolhattuk, hogy semmi segítséget nem fog kapni azoktól, akiknek fel kellene építeniük. Goffot is leírták egy év után, aztán egy potensebb edzői gárdával máris teljesen más a helyzet vele kapcsolatban. Mitchnek is az fog dönteni, hogy milyen edzőt tudnak hozni. Szóval amíg ki nem derül, hogy januárban ki fog érkezni, addig nem írom le a srácot.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az edzői gárda magasztalását mellőzvén sajnos szót kell ejteni Trubiskyről.

Rögtön leszögezem, hogy 1 meccs semmit nem változtat a srác megítélésén, de ez borzalmas volt. Gyakorlatilag ez a 25 perc, amit fenn volt a pályán tökéletesen összefoglalta valamennyi hibáját. Amik ugyan taníthatóak, de rengeteg munkát kell beletenni. A presnap előtti problémákat ismerjük, láttuk eddig is, ebben egyébként fejlődés jelei láthatóak. Viszont közvetítésben is jópárszor elmondták, de avatatlan szemnek is látható volt, hogy a zsebben való lábmunkája katasztrófa volt. Az oké, hogy gyorsabb a játék, kisebb helyekre kell(ene) odarakni a labdát, gyorsan kell dönteni és dobni, de ezt a meccset nem szerettem volna látni. Nem azért hajigálta szó szerint körbe az elkapókat, mert a karjával gondok vannak - szerencsére azt láttuk, hogy bármilyen passzra képes -, hanem mert a lábmunkája és mechanikája közelében nem volt egy NFL QB-nak. S ez baj. A rutinnal, a jobb olvasásokkal több ideje lesz majd és gyorsabb/jobb döntéseket fog hozni ez egyértelmű, s ez a rész az, amit tudtunk is, hogy ezzel komoly gondjai lesznek. Viszont a tavaszban az új edzővel nagyon nagy hangsúlyt kell fektetni a lábmunkára. Horrorisztikusan rosszul játszott a gyerek a Philly ellen.

Ha hétvégén kikapunk a kongó stadionban a 49erstől, akkor Fox repül. Hagyomány ide vagy oda. Én nem tudom mennyire volt ő Pace és mennyire inkább Accorsi embere, de egy bye week után a legnagyobb rivális ellen így kijönni. Ez volt mindennek a legalja. A vasárnapi csak hab a tortán. Az Eagles megkímélt minket egy 50-es zakótól.

---
De csak nem állom meg, hogy ne tegyek megjegyzést.
Azt mondta Fox a meccs előtt, hogy Sims visszatérte nem befolyásolja Shaheen játékidejét. Csak emlékeztetőleg Shaheen felé 4 labda szállt a Lions ellen, 4 elkapás, 41 yard, 2 first down, 1 TD. S mivel 200 yard felett futottunk, s a képek bizonysága szerint volt néhány szép blokkja is, így annyira rossz nem lehetett.
Az eredmény:
D. Brown 30 snap - 55%
Sims 20 snap - 36%
Shaheen 17 snap - 31%

Jordan Howard 23 snap - 42%
Benny Cunningham 23 snap - 42%

Nem tudom lehet, avagy kell-e erre bármit is mondani.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ezen a maradék 5 meccsen miért nem lehet kiprobálni valaki futballszerető embert, mittomén 25 éve bérletes tősgyökeres chicagoi palit aki imádja a focit, vágom hogy lehetetlen, de miért kell nézni ennek az ősz kutyának a vergődését ? Azért remélem más csapatot nem tisztel meg a tudásával.
Szivacs
Én remélem hogy de 😊 Pl Greenbayben nagyon szívesen látnám 😀

több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Ezen a maradék 5 meccsen miért nem lehet kiprobálni valaki futballszerető embert, mittomén 25 éve bérletes tősgyökeres chicagoi palit aki imádja a focit, vágom hogy lehetetlen, de miért kell nézni ennek az ősz kutyának a vergődését ? Azért remélem más csapatot nem tisztel meg a tudásával.
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Az remélem mindenkinek megvan, hogy Trestman 2 szezon alatt hozott 13 győzelmet, Fox 3. évében még csak 12-nél jár. Que?
füligjimmy
Pont ezen gondolkodtam, Lovie le volt maradva 30 évvel, de volt karaktere a csapatnak. Trestman nálunk szar volt, de (főleg az első évben) volt koncepciója a csapatnak. Foxnál mi jut eszedbe a két és fél évről?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Az remélem mindenkinek megvan, hogy Trestman 2 szezon alatt hozott 13 győzelmet, Fox 3. évében még csak 12-nél jár. Que?
füligjimmy
És szegény Trestman-t hogy szidtad, pedig egy NFL gurunak néz ki Fox mellett.
HanSolo
tegnap éjszaka lett harmadszorra bajnok a CFL-ben 😊
baggio
11 ember a pályán kevés volt neki. Sakkban is a három dimenziósat szereti.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Az remélem mindenkinek megvan, hogy Trestman 2 szezon alatt hozott 13 győzelmet, Fox 3. évében még csak 12-nél jár. Que?
füligjimmy
És szegény Trestman-t hogy szidtad, pedig egy NFL gurunak néz ki Fox mellett.
HanSolo
tegnap éjszaka lett harmadszorra bajnok a CFL-ben 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Az remélem mindenkinek megvan, hogy Trestman 2 szezon alatt hozott 13 győzelmet, Fox 3. évében még csak 12-nél jár. Que?
füligjimmy
Szart a szarral van értelme összehasonlítani?
davemayer
Ne haragudj, én az enyémet minden reggel megnézem. A szar a lélek tükre, bébi!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
 twitter.com/NFLMemes4You/status/934880794400583680

Firefox...Fire Fox 😀

Szerk: Hogyan kell twitter beágyazni?
undisputedly
pillanatnyilag nem működik ez a funkció fejlesztés miatt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
 twitter.com/NFLMemes4You/status/934880794400583680

Firefox...Fire Fox 😀

Szerk: Hogyan kell twitter beágyazni?

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Az remélem mindenkinek megvan, hogy Trestman 2 szezon alatt hozott 13 győzelmet, Fox 3. évében még csak 12-nél jár. Que?
füligjimmy
És szegény Trestman-t hogy szidtad, pedig egy NFL gurunak néz ki Fox mellett.
HanSolo
Mondjuk Jimmy védelmében, hogy emlékeim szerint ő egyáltalán nem elédegett a Fox választással.
Ettemlevest
Trestman az volt, aki csinált egy jó meg egy szar szezont, Fox csinált három szart, nem értem, hogy van még itt.

több mint 6 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Az remélem mindenkinek megvan, hogy Trestman 2 szezon alatt hozott 13 győzelmet, Fox 3. évében még csak 12-nél jár. Que?
füligjimmy
És szegény Trestman-t hogy szidtad, pedig egy NFL gurunak néz ki Fox mellett.
HanSolo
Mondjuk Jimmy védelmében, hogy emlékeim szerint ő egyáltalán nem elédegett a Fox választással.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 6 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Az remélem mindenkinek megvan, hogy Trestman 2 szezon alatt hozott 13 győzelmet, Fox 3. évében még csak 12-nél jár. Que?
füligjimmy
És szegény Trestman-t hogy szidtad, pedig egy NFL gurunak néz ki Fox mellett.
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Az remélem mindenkinek megvan, hogy Trestman 2 szezon alatt hozott 13 győzelmet, Fox 3. évében még csak 12-nél jár. Que?
füligjimmy
Szart a szarral van értelme összehasonlítani?

Nem léptek előre Fox-szal de ha jövőre sikeres lesz ezzel a kerettel valaki (úgy ahogy a Rams-szel) akkor azért kijelenthető hogy a kerettel túl nagy baj nem volt, őt meg tudtommal azért hozták hogy stabilizálja a keretet és hogy középcsapatot csináljon a Bearsből. Ha kicsit szemellenzővel nézzük akkor még akár azt is mondhatjuk hogy ez sikerült is. Remélem jövőre jön majd valaki aki kihozza belőlük a maximumot és 2010 után ( 7 éve b+...) újra jó szezonunk lesz. Nem hiszem hogy érdemes most már Fox-szal foglalkozni, nincs már ami megmentse, a black monday-en visszavonul/elköszönnek tőle.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Az remélem mindenkinek megvan, hogy Trestman 2 szezon alatt hozott 13 győzelmet, Fox 3. évében még csak 12-nél jár. Que?
füligjimmy
Sőt lassan beéri Abe Gibront aki a valaha volt leggyengébb győzelmi mutatóval rendelkező Bears edző volt.

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Az remélem mindenkinek megvan, hogy Trestman 2 szezon alatt hozott 13 győzelmet, Fox 3. évében még csak 12-nél jár. Que?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
" Egy nagyon jó karácsonyi csapat vagyunk"
hpeter93
TóthBálint for prez!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
" Egy nagyon jó karácsonyi csapat vagyunk"

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Legalább az összefoglalót megnéztem... Hát kemény 1 darab O játékunk került be... Több kép volt az Eagles kreatív ünnepléséről mint ahány Bears O play... Szánalom. És mi lett volna ha az Eagles futói nem csinálnak vagy 4 fumblit???