Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Nagyon a phillyt várják győztesnek, konkrétan mindenhol (jaa teljesen jogosan). Valószínüleg nyerni fogunk srácok 😀

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Egy kis játékelemzés Thayertől. Amúgy látszik hogy mennyire fosnak Howardtól, meg hogy mennyire csak futásra számít az ellenfél. Ezeket jól ki lehet majd használni egy normális edzői stábbal. Rengeteg play action és Zone read játék lehet majd és Trubisky, Howard, Cohen hármas tökéletes ezekhez a játékokhoz...

 m.chicagobears.com/multimedia/videos/Playbook-Trubisky-creating-deception/0cba1e60-c14f-4735-8b93-80a8f855f42c

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Floyd => IR
Medve81
Az faxa 😕

több mint 6 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
Floyd => IR
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Hallt aktiváltuk IRről. SS

több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Nem lesz itt évközben már semmi változtatás. Reménykedjünk az 5-11ben és a jó draftban (amennyi qb need csapat van egy top 10es pickkel nagyon jól is járhatunk ha kell vkinek a trade), Fox helyett meg jöjjön valaki értelmes. Most bedobom a bombát: Patricia a patstől?! Valamiért szerintem nem lenne rossz, én mindenképp D orientált edzőt hoznék aki hoz magának egy jó OC-t akire rábízza a támadókat teljesen. Persze nem kell feltétlenül hogy Patricia legyen, de én ezt az irányt támogatnám.
davemayer
Sean Payton, esetleg? Vagy Rivera, Haribo? Pace legnagyobb hibájának én amúgy Gase elengedését gondolom, ki kellett volna nevezni nálunk HC-nak.

De jó lenne Patricia is, igen. És nem csak azért, mert Fox helyett szinte már bárkit megváltóként várok.
pahynor21
Szerintem Payton lett volna az utód, de ezekután, hogy SB esélyes a saints nem fogják Paytont kirúgni, esélytelen.Riverat sem fofjék meneszteni, ott is kinéz egy PO.. nagy ökörség kellene ahhoz, hogy valamelyiket kirúgják. Harbora viszont van reális esély.. és nagyok sok helyen mondják, hogy ö az esélyesebbek között van.. én pokolian örülnék neki. Nem is érdekelne, hogy gase nem lett itt HC (utólag könnyű okosnak lenni), ha jönne Harbooo. Pats dc meg szerintem idén sem lesz HC. rookie Frencsájz qjubi mellé inkább támadó guru HCt hoznék

Szerkesztette: ricsiii83

több mint 6 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Nem lesz itt évközben már semmi változtatás. Reménykedjünk az 5-11ben és a jó draftban (amennyi qb need csapat van egy top 10es pickkel nagyon jól is járhatunk ha kell vkinek a trade), Fox helyett meg jöjjön valaki értelmes. Most bedobom a bombát: Patricia a patstől?! Valamiért szerintem nem lenne rossz, én mindenképp D orientált edzőt hoznék aki hoz magának egy jó OC-t akire rábízza a támadókat teljesen. Persze nem kell feltétlenül hogy Patricia legyen, de én ezt az irányt támogatnám.
davemayer
Sean Payton, esetleg? Vagy Rivera, Haribo? Pace legnagyobb hibájának én amúgy Gase elengedését gondolom, ki kellett volna nevezni nálunk HC-nak.

De jó lenne Patricia is, igen. És nem csak azért, mert Fox helyett szinte már bárkit megváltóként várok.
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Jogos, nem volt egyértelű, csak McCoyrol tolták ezzel tele a médiát gondoltam magától értetődik sorry 😀

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Igazak a hírek róla, hogy olyan playeket hívot amot nem gyakoroltak vagy épp nem is tudták, jogy van..?(jo kis löltőo túlzás)
ricsiii83
Nem tudom mire gondolsz pontosan. A 2minute drillre ahol nem volt fennt Cohen, Shaheen és Howard se nagyon? Ott elmondták hogy ők nem tagjai a 2 min drill csapatnak és valóban azt mindtàk hogy emiatt nem ismerik az ebben a csomagban lévő játékokat... Cohen azért mert pass protban nem bíznak benne, Howard azért mert nem mindig kapja el a labdát, Shaheen meg ugye most lépett elő kezdővé... Ettől még vicc hogy a legjobb playmakereket nem teszed be a ebbe a csomagba, mi több nem is ismerik a csomagot és nem gyakorolják ezeket a playeket... És akkor mi van ha valaki lesérül a csomagból? Akkor beküldesz valakit aki nem tudja a hívásokat? Ebből is látszik hogy Fox egy dilettáns fasz...
Tomcsik
McCoyra gondolt amúgy.
Bazzani
Ah ok akkor leesett. A chicagói médiában benne volt hogy Cohenék nem tudják a 2min drill játékokat, ezért hirtelen azt hittem erre gondolt. Nem volt egyértelmű.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Igazak a hírek róla, hogy olyan playeket hívot amot nem gyakoroltak vagy épp nem is tudták, jogy van..?(jo kis löltőo túlzás)
ricsiii83
Nem tudom mire gondolsz pontosan. A 2minute drillre ahol nem volt fennt Cohen, Shaheen és Howard se nagyon? Ott elmondták hogy ők nem tagjai a 2 min drill csapatnak és valóban azt mindtàk hogy emiatt nem ismerik az ebben a csomagban lévő játékokat... Cohen azért mert pass protban nem bíznak benne, Howard azért mert nem mindig kapja el a labdát, Shaheen meg ugye most lépett elő kezdővé... Ettől még vicc hogy a legjobb playmakereket nem teszed be a ebbe a csomagba, mi több nem is ismerik a csomagot és nem gyakorolják ezeket a playeket... És akkor mi van ha valaki lesérül a csomagból? Akkor beküldesz valakit aki nem tudja a hívásokat? Ebből is látszik hogy Fox egy dilettáns fasz...
Tomcsik
McCoyra gondolt amúgy.

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Igazak a hírek róla, hogy olyan playeket hívot amot nem gyakoroltak vagy épp nem is tudták, jogy van..?(jo kis löltőo túlzás)
ricsiii83
Nem tudom mire gondolsz pontosan. A 2minute drillre ahol nem volt fennt Cohen, Shaheen és Howard se nagyon? Ott elmondták hogy ők nem tagjai a 2 min drill csapatnak és valóban azt mindtàk hogy emiatt nem ismerik az ebben a csomagban lévő játékokat... Cohen azért mert pass protban nem bíznak benne, Howard azért mert nem mindig kapja el a labdát, Shaheen meg ugye most lépett elő kezdővé... Ettől még vicc hogy a legjobb playmakereket nem teszed be a ebbe a csomagba, mi több nem is ismerik a csomagot és nem gyakorolják ezeket a playeket... És akkor mi van ha valaki lesérül a csomagból? Akkor beküldesz valakit aki nem tudja a hívásokat? Ebből is látszik hogy Fox egy dilettáns fasz...
Tomcsik
Ekkora idiótaságot is ritkán hallani, hogy edzők meghúznak 😀 😀 😀

Szerkesztette: kristóf17
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Igazak a hírek róla, hogy olyan playeket hívot amot nem gyakoroltak vagy épp nem is tudták, jogy van..?(jo kis löltőo túlzás)
ricsiii83
Nem tudom mire gondolsz pontosan. A 2minute drillre ahol nem volt fennt Cohen, Shaheen és Howard se nagyon? Ott elmondták hogy ők nem tagjai a 2 min drill csapatnak és valóban azt mindtàk hogy emiatt nem ismerik az ebben a csomagban lévő játékokat... Cohen azért mert pass protban nem bíznak benne, Howard azért mert nem mindig kapja el a labdát, Shaheen meg ugye most lépett elő kezdővé... Ettől még vicc hogy a legjobb playmakereket nem teszed be a ebbe a csomagba, mi több nem is ismerik a csomagot és nem gyakorolják ezeket a playeket... És akkor mi van ha valaki lesérül a csomagból? Akkor beküldesz valakit aki nem tudja a hívásokat? Ebből is látszik hogy Fox egy dilettáns fasz...

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Nem lesz itt évközben már semmi változtatás. Reménykedjünk az 5-11ben és a jó draftban (amennyi qb need csapat van egy top 10es pickkel nagyon jól is járhatunk ha kell vkinek a trade), Fox helyett meg jöjjön valaki értelmes. Most bedobom a bombát: Patricia a patstől?! Valamiért szerintem nem lenne rossz, én mindenképp D orientált edzőt hoznék aki hoz magának egy jó OC-t akire rábízza a támadókat teljesen. Persze nem kell feltétlenül hogy Patricia legyen, de én ezt az irányt támogatnám.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Igazak a hírek róla, hogy olyan playeket hívot amot nem gyakoroltak vagy épp nem is tudták, jogy van..?(jo kis löltőo túlzás)

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
McCoy HC -nak nem kéne OC-nak viszont negnézném.

több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Mccoynak kell a pihenő, kicsit megborult az elmult 3 éve, én amugy sem kedvelem, dehát ezt ki nézi ugye. Foxot meg még a végén megmenti 😀
több mint 6 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Mike McCoy ˇ"szabadlábon".

Többen mondtátok anno,hogy eltudnátok képzelni,mint Bears HC.
Na most...Loggains helyére szezon közben képbe jöhet egyáltalán?
..ha ez bekövetkezne, akkor a játék összképét nézve, pozitívan változnának a dolgok a Bears háza táján?
...illetve...Trubiskynak és a fejlődésének jót tenne a csere? McCoy lehetne az az ember,aki kihozza belőle azt a potenciált, ami benne lehet ebben a srácban?
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Úgy néz ki Floyd szalagjai nem szakadtak csak meghúzódtak. Mondjuk még mindig vizsgálják. Fox azt mondta nem tudják mennyit kell pontosan kihagynia, de hosszabb időszakot említettek. 6 meccs van hátra szerinte Floyd abból 3-4-et kihagy...Mondjuk Floyd nem annyira rossz játékos, de valszeg nem is lesz olyan double digit sack artist mint Aldon Smith akihez annyit hasonlítgatták.
Tomcsik
szerintem most kifejezetten jól játszott, sokszor helyezett nyomást Staffordra (már amikor nem zónázott, amit nem értek vele kapcsolatban miért zónázik ennyit, bár ott sem volt elveszve, sőt...), És idén futás ellen is hatékony azért.
Viszont Nem tudom van-e ilyen stat valahol, hogy sack/hurries, de ha igen abban tuti bottom 5 ligaszinten. Kibaszott sokszor helyezi nyomás alá az ellenfél QB-ját, aztán alig szerez belőle sacket.
eaglesmcnabb
Floyd lehetne egy meg nem énekelt hős, ha a túl oldalán lenne egy olyan játékos, akinek van térde és tud futballozni. Jövőre talán ezt is kipipáljuk. FA-től függően akár 1. körben. Amivel lehet is már foglalkozni. Aldon Smith egy alma, Floyd egy körte szerintem. Persze ezek a hangzatos hasonlítgatások mindig faszák.
tüsi91
Nem én hasonlítottam hozzá, hanem a média még akkor amikor draftoltuk. Ugye Aldon is vékonynak számított anno és gondolom ebből jött a kezdeti hasonlítgatás. FA-n és/vagy drafton nagyon rá kéne menni az OLB-re ès persze WR akár 3 is. Jövőre nem akarok ilyen Bellamy féléket a csapatban látni, vagy max special teamben...

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Úgy néz ki Floyd szalagjai nem szakadtak csak meghúzódtak. Mondjuk még mindig vizsgálják. Fox azt mondta nem tudják mennyit kell pontosan kihagynia, de hosszabb időszakot említettek. 6 meccs van hátra szerinte Floyd abból 3-4-et kihagy...Mondjuk Floyd nem annyira rossz játékos, de valszeg nem is lesz olyan double digit sack artist mint Aldon Smith akihez annyit hasonlítgatták.
Tomcsik
szerintem most kifejezetten jól játszott, sokszor helyezett nyomást Staffordra (már amikor nem zónázott, amit nem értek vele kapcsolatban miért zónázik ennyit, bár ott sem volt elveszve, sőt...), És idén futás ellen is hatékony azért.
Viszont Nem tudom van-e ilyen stat valahol, hogy sack/hurries, de ha igen abban tuti bottom 5 ligaszinten. Kibaszott sokszor helyezi nyomás alá az ellenfél QB-ját, aztán alig szerez belőle sacket.
eaglesmcnabb
Floyd lehetne egy meg nem énekelt hős, ha a túl oldalán lenne egy olyan játékos, akinek van térde és tud futballozni. Jövőre talán ezt is kipipáljuk. FA-től függően akár 1. körben. Amivel lehet is már foglalkozni. Aldon Smith egy alma, Floyd egy körte szerintem. Persze ezek a hangzatos hasonlítgatások mindig faszák.
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
De a legszebb, hogy a saját csapattársa üti ki..

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Úgy néz ki Floyd szalagjai nem szakadtak csak meghúzódtak. Mondjuk még mindig vizsgálják. Fox azt mondta nem tudják mennyit kell pontosan kihagynia, de hosszabb időszakot említettek. 6 meccs van hátra szerinte Floyd abból 3-4-et kihagy...Mondjuk Floyd nem annyira rossz játékos, de valszeg nem is lesz olyan double digit sack artist mint Aldon Smith akihez annyit hasonlítgatták.
Tomcsik
szerintem most kifejezetten jól játszott, sokszor helyezett nyomást Staffordra (már amikor nem zónázott, amit nem értek vele kapcsolatban miért zónázik ennyit, bár ott sem volt elveszve, sőt...), És idén futás ellen is hatékony azért.
Viszont Nem tudom van-e ilyen stat valahol, hogy sack/hurries, de ha igen abban tuti bottom 5 ligaszinten. Kibaszott sokszor helyezi nyomás alá az ellenfél QB-ját, aztán alig szerez belőle sacket.
eaglesmcnabb
Az a baj hogy ő az egyetlen normális off ball LB a csapatban és így gyakran Bem használjuk ki a pass rush potenciálját, mert sokszor coverben van. Nem mindtam hogy rosszul játszana, sőt! De sokan azt várták hogy 10+ sack szezonja lesz.

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Úgy néz ki Floyd szalagjai nem szakadtak csak meghúzódtak. Mondjuk még mindig vizsgálják. Fox azt mondta nem tudják mennyit kell pontosan kihagynia, de hosszabb időszakot említettek. 6 meccs van hátra szerinte Floyd abból 3-4-et kihagy...Mondjuk Floyd nem annyira rossz játékos, de valszeg nem is lesz olyan double digit sack artist mint Aldon Smith akihez annyit hasonlítgatták.
Tomcsik
szerintem most kifejezetten jól játszott, sokszor helyezett nyomást Staffordra (már amikor nem zónázott, amit nem értek vele kapcsolatban miért zónázik ennyit, bár ott sem volt elveszve, sőt...), És idén futás ellen is hatékony azért.
Viszont Nem tudom van-e ilyen stat valahol, hogy sack/hurries, de ha igen abban tuti bottom 5 ligaszinten. Kibaszott sokszor helyezi nyomás alá az ellenfél QB-ját, aztán alig szerez belőle sacket.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Úgy néz ki Floyd szalagjai nem szakadtak csak meghúzódtak. Mondjuk még mindig vizsgálják. Fox azt mondta nem tudják mennyit kell pontosan kihagynia, de hosszabb időszakot említettek. 6 meccs van hátra szerinte Floyd abból 3-4-et kihagy...Mondjuk Floyd nem annyira rossz játékos, de valszeg nem is lesz olyan double digit sack artist mint Aldon Smith akihez annyit hasonlítgatták.

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Még annyit írnék a Fango 4 Prezident mozgalomnak, ha egyáltalán létezik, és vannak aktív tagjai, amiben nem vagyok biztos. Mert olyan van, hogy a védő seggre esik, hogy a sztárnak kikiáltott OLB nem tud egy Valton szekurititól igazolt embert félrarakni egyszer se egy kibaszott rangadón. De azért egy Jones ne legyen már a mikorofonos ember. Oda azért valamennyi ész is kéne, ő mégiscsak Floridából jött, na. Sam Acho versus Golden Tate. Tavaly Giants ellen Floyd versus Sterling (?), előre megmondtam, hogy nagy meccse lesz annak a gyereknek. Valszeg ezt nemcsak én látom. Cooper mi a faszt keresett a pályán Amukaramakaka helyett? Lehet, hogy a csávónak van egy jó sémája, és talán mint play caller sem a legrosszabb (ezt a fekélyes sebet most ne nyissuk fel), de pont olyan agyzsibbasztó barom ő is, mint Fox.

Az új kicker igazolása másfél év késében volt. Egy nagy gondolkodó szavait idézve, ami késik, az jön, csak egy kicsit késik.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Cairo Santos érkezik.
Beki
Sérülés miatt rúgta ki a KC nem?
ricsiii83
Akkoriban még sérült volt elvileg.
Beki
Csak kozben igazoltak egy fiatal sracot, aki nem igazan akar hibazni. Igy mashol kell keresnie a kenyeret. De jo rugo volt.
ulpianus
Nagyon tetszett már a KCban is a játéka, ő konzisztenen is képes jól rúgni, remélem a sérülése nem vetette vissza.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal