Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Shaheen és Cohen épp úgy rookiek, mint Trubisky. Lehetne őket is messze jobban használni, de mindkét srác tanulja a szakmát. Mindkettőjüknek collegeban olyan atletikus előnyei voltak, amik miatt egyéb dolgokat nem kellett tökéletesen csinálniuk. Az NFL más.
Nyilván sokan tartják vérlázítónak, hogy egyikük sem része pl. a two minute drilleknek, ellenben Josh Bellamy az. S ez valahol jogos is. De. Hála a rövid összefoglalós meccseknek, azért vannak hiányosságok, amik szembeötlőek.

Shaheen szerintem akkor lesz sikeres, ha megtanulja használni a fizikai paramétereit NFL szinten. A Saints elleni incompletenál (ugye a másik neki ez a mostani nem elkapott passz) egy ~50 fonttal kisebb tömegű védőt nem vert meg a testével. Ha ezeket megtanulja sikeres lesz, mert jó keze van, korrekt route futó, bár ezen lehet mit csiszolni.

Cohennel két gond van. 1. Loggainsnek fogalma sincs hogyan adja a kezébe a labdát, 2. Borzasztó hanyag route futó. Egy pótkocsis IFA kisebb sugárban fordul kis túlzással, mint Cohen a routejait futja. A másik, bár ez csak érzésre mondom, hogy nem elég türelmes. A mostani visszafújt screen TD-nél nem mondom, hogy hibázott, de lett volna ideje annyit várni, hogy a blokk időben odaérjen. Compton hátulról lökése ebből a szempontból faszság volt, de Inmanre is lehetett volna zászlót dobni.

Ami örömteli, hogy kezd összeállni a timeing, egyre többször vannak ott az elkapóink abban a pillanatban, amikor érkezik a labda. A Bengals ellen láttuk szerintem először igazán ritmusban Trubiskyt (meg mondjuk a Lions ellen periodusokban).

Apropó Bengals. Szeretem az összeesküvéseket, de amikor 19-7-nél visszakaptuk a labdát, azt hittem innentől kezdve csak futunk. S nem, gyakorlatilag 33-7-nél kezdtünk el ráülni az eredményre, amit nagyjából minden edző megcsinál. John Fox ilyet magától nem tett volna szerintem.

A mairól. Lions ellen Fox is hagyományosan szoros meccseket vív, javítsatok ki, de talán minden vereségünknél támadtunk a végén a győzelemért, s talán 4 pontnál többel nem is kaptunk ki, az elmúlt 3 szezonban. Ma is környékén leszünk ennek.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Shaheenra visszatérve egy kicsit, csak hogy támasszunk is alá valamit számokkal. 14 -szer dobtunk rá labdát amiből 12 -őt elkapott. Tehát egész évben volt 2 dropja. Az egyik a Bengals ellen ahol a DB jó munkát végzett, a másik a Saints ellen ahol ha jól rémlik nem volt neki a legpontosabb a labda. Én ebből nem látom úgy hogy hatalmas drop problémái lennének. Amit én igazán problémának látok az az hogy egy 270 font 6-6 TE-t mindössze 14x próbáltunk megjátszani egy olyan szezonban ahol nincs egy normális WR-ed a csapatban és Bellamy féle emberek vannak fennt a pályán. Az egyenesen vicc hogy a 2 min drill egységben sincs benne, ahogy Cohen sem, mert helyettük inkább Brown és Cunningham van favorizálva...Shaheen a támadó játékok 29.84% volt fennt a pályán, de Miller sajnálatos sérüléséig ez a szám mindössze 18% volt. Ellenben Dion Sims 55.68% kap. Shaheen fele annyit játszik, mint Sims viszont már több TD-e van és közel ugyanannyi elkapott yardjuk van. Itt nem a képességekkel van a gond hanem hogy nem használjuk. Amúgy futás blokkolásban meg kifejezetten jó, pedig az volt mindenki legnagyobb félelme vele kapcsolatban. Persze ne hívjuk még bébi Gronknak, de ha egy edző tudni fogja használni szerintem nagy fegyver lesz a srác.

több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Az egyik Dave, a másik pedig nem Te vagy, Tomcsik.
A tiszteletem a tiéd, promax. Ezt így kellett.


Baby Gronkhoz meg annyit hogy nehogy jövőre rá dobálják a 3rd downokat, és csinálja meg őket 80 % al. Olyan missmatch a csavi bárkinek mint ide lacháza. Az egy másik dolog hogy nincs használva, meg kőfejű Sims viszi el a snapszámait, dehát ennek 3 hét mulva vége. Ugye ?

Szerkesztette: Szivacs
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Sztem az a "drop" egy kiváló játék volt mindenki részéről. Jackson, ha jól láttam, kurva nagyot mentett.

Donald nem biztos, hogy itt is ennyire domináns lenne, Richardson nem is vitte volna semmire. Nem elég jól draftolni, ki is kell hozni mindenkiből a maximumot. Most mehettek a szemészetre, mert mindenkit elvakítottam az igazság sosem látott fényével.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
aha értem, szóval háttal ülök... 2 nevet mondok: A. Donald és Wilkerson, nézz utána. köszi

Amúgy meg őszintén ezen mi volt a sikerélmény? Ki nem verte volna meg az ilyen teljesítményt nyújtó Bengalst? Lehet örülni, kell is de én nem látom hogy mi ezzel jobbak, többek lennénk.
davemayer
Kedvellek téged, régóta itt is vagy tán 7-8 vagy több éve. De most totál hülyeségeket beszélsz.
Donald: Mi van vele? Mit akarsz kihozni az ő nevével? Komolyan mit? A csávó mikor lett draftolva? 2014? 8-6 voltál előtte, ha egy kibaszott meccset nyersz viszed a csoportot. Naná, hogy kikaptál emlékezetes módokon. Egy Ka'Deem Careyt kellett volna feláldozni, hogy 2 szájbakúrt helyet feljebb gyere és behúzd. Ka'Deem Careynek szerinted mennyi haszna volt az itt léte alatt? Mennyi? Lett belőle egy Kyle Fuller, aki idén korrektül játszik. Néha verik, de vagy 6 INT-et ejtett csak el. Szóval itt valamit kiakartál hozni, nem sikerült.

Richardson: Mi van vele? Mit akarsz kihozni az ő nevével? Komolyan mit? 2012-ben szintén meccsben voltál a PO-ért, tán akkor el kellett volna veszteni az utolsó két meccset? Miről beszélsz most komolyan? Legalább hoztál volna olyan neveket ide, olyan évekből, akiknek van létjogosultsága.


"Shaheen-re is most rá lehet sütni hogy nem volt rossz de igen csúnya droppjai vannak,"
Na ezt támaszd már alá légyszives. Most volt egy az endzoneban, ami jó helyre volt téve, elkapható volt, bár a coverage is rendben volt. Mesélj a többiről.

Abban teljesen egyetértek, hogy egy jó edzői stáb és egy jó FA piaci tevékenységgel ez a csapat jövőre feljöhet a PO-ért vívott harcba. Dehogy egy +2. körös pick egy esetleges első körös letrade-del mit segítene?

Első körben nem letradelsz extra közép körért, hanem fel. Mert ha az elmúlt években ezt tették volna, akkor talán Aaron Donald érkezett volna. Persze én nem néztem ezeknek utána azt rögtön leszögezem.
tüsi91
konkrétan arra gondoltam ezzel a 2 névvel hogy mindkettőnél 1 hely hiányzott a megszerzésükhöz, mindkettő nagyon kellett volna és mindkettőt végig néztük ahogy elviszik az orrunk elől.
Persze ez nem tegnap történt és abban teljesen igazad van hogy ott az alapszakasz még a PO-esélyekről szólt, de ha megteheted hogy ne csússz le a jövőben a kiszemelt játékosaidról vagy minél nagyobb előnyt szerezz a jobb draftpozícióval akkor szvsz tegyél meg mindent a jobb jövőkép érdekében. Most olyan év van ahol nekünk SZERINTEM egy ilyen győzelemre semmi szükség nem volt, ha ezt a győzelmet otthon szerezzük a GB ellen egy szavam sincs, mert az tényleg olyan ami benne maradhat a fejekben, ez nem fog.

Shaheen-nál pedig pontosan arra a dropjára gondolok, az nekem legalábbis megmutatta hogy még vannak hiányosságai, jövőre sem lesz akkora király mint azt itt várják tőle egyesek. Ha idén végig is elsőszámúként lett volna kezelve és megkapta volna a megfelelő snapszámot és aktivitást akkor kaphatott volna annyit ettől az évtől ami miatt komolyabbra lehetne számítani tőle de sztem az ő karrierjében az áttörés csak 2 év múlva lesz meg igazán (ha lesz).

Kívánom hogy nektek legyen igazatok és tényleg maximálisan pozitívan jöjjünk ki ebből a győzelemből minden értelemben, befogtam a számat jó időre.
davemayer
Az a baj hogy ez nem csak a draft helyen hanem a vezetésen is múlik. Ha annyira akartuk volna őket fel tradelhettünk volna értük, mint ahogy Pace meg is tette Floyd illetve Trubisky esetében, én értettem mit akarsz kihozni a nevekkel. Amúgy még mindig megjegyezném hogy Leonard Williamsre gondolsz nem Wilkersonra. Wilkersont 2011-ben vitte el a Jets a 30. helyen, mi a fantasztikus Gabe Carimit a 29.-en, szóval Wilkersont akár ki is húzhattuk volna...Persze jól jött volna egy Donald, ha vissza nézed akkoriban csinàltam egy kis draft bemutatót ahol is Donald volt a kedvenc pikkem, a draft követőben meg agyérgörcsöt kaptam amikor kivitte az orrunk elől a Rams, főleg úgy hogy senki nem számított rá, mivel szinte csupa első körös volt a D faluk már akkor is. Williams esetében ugyan ez volt a helyzet az orrunk elől kihúzta a Jets akik ugyan csak eleve jó D fallal voltak megàldva ( Richardson, Wilkerson és big Snack) Mondjuk ott annyiban érthető volt a vezetőség döntése hogy azt hihették hogy bennt lesznek még az adott játékosok. Amúgy Emery nem is biztos hogy kihúzta volna Donaldot, mert az volt akkoriban hogy Donaldot alul méretezettnek tartották Emery meg oda volt a "jó atlétákért" ...Amúgy nem kell befogni a szádat, szerintem egy " egészséges vita" jó beszélgetés született ebből. Valahol értem is a draftról való álláspintod...

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
aha értem, szóval háttal ülök... 2 nevet mondok: A. Donald és Wilkerson, nézz utána. köszi

Amúgy meg őszintén ezen mi volt a sikerélmény? Ki nem verte volna meg az ilyen teljesítményt nyújtó Bengalst? Lehet örülni, kell is de én nem látom hogy mi ezzel jobbak, többek lennénk.
davemayer
Kedvellek téged, régóta itt is vagy tán 7-8 vagy több éve. De most totál hülyeségeket beszélsz.
Donald: Mi van vele? Mit akarsz kihozni az ő nevével? Komolyan mit? A csávó mikor lett draftolva? 2014? 8-6 voltál előtte, ha egy kibaszott meccset nyersz viszed a csoportot. Naná, hogy kikaptál emlékezetes módokon. Egy Ka'Deem Careyt kellett volna feláldozni, hogy 2 szájbakúrt helyet feljebb gyere és behúzd. Ka'Deem Careynek szerinted mennyi haszna volt az itt léte alatt? Mennyi? Lett belőle egy Kyle Fuller, aki idén korrektül játszik. Néha verik, de vagy 6 INT-et ejtett csak el. Szóval itt valamit kiakartál hozni, nem sikerült.

Richardson: Mi van vele? Mit akarsz kihozni az ő nevével? Komolyan mit? 2012-ben szintén meccsben voltál a PO-ért, tán akkor el kellett volna veszteni az utolsó két meccset? Miről beszélsz most komolyan? Legalább hoztál volna olyan neveket ide, olyan évekből, akiknek van létjogosultsága.


"Shaheen-re is most rá lehet sütni hogy nem volt rossz de igen csúnya droppjai vannak,"
Na ezt támaszd már alá légyszives. Most volt egy az endzoneban, ami jó helyre volt téve, elkapható volt, bár a coverage is rendben volt. Mesélj a többiről.

Abban teljesen egyetértek, hogy egy jó edzői stáb és egy jó FA piaci tevékenységgel ez a csapat jövőre feljöhet a PO-ért vívott harcba. Dehogy egy +2. körös pick egy esetleges első körös letrade-del mit segítene?

Első körben nem letradelsz extra közép körért, hanem fel. Mert ha az elmúlt években ezt tették volna, akkor talán Aaron Donald érkezett volna. Persze én nem néztem ezeknek utána azt rögtön leszögezem.
tüsi91
konkrétan arra gondoltam ezzel a 2 névvel hogy mindkettőnél 1 hely hiányzott a megszerzésükhöz, mindkettő nagyon kellett volna és mindkettőt végig néztük ahogy elviszik az orrunk elől.
Persze ez nem tegnap történt és abban teljesen igazad van hogy ott az alapszakasz még a PO-esélyekről szólt, de ha megteheted hogy ne csússz le a jövőben a kiszemelt játékosaidról vagy minél nagyobb előnyt szerezz a jobb draftpozícióval akkor szvsz tegyél meg mindent a jobb jövőkép érdekében. Most olyan év van ahol nekünk SZERINTEM egy ilyen győzelemre semmi szükség nem volt, ha ezt a győzelmet otthon szerezzük a GB ellen egy szavam sincs, mert az tényleg olyan ami benne maradhat a fejekben, ez nem fog.

Shaheen-nál pedig pontosan arra a dropjára gondolok, az nekem legalábbis megmutatta hogy még vannak hiányosságai, jövőre sem lesz akkora király mint azt itt várják tőle egyesek. Ha idén végig is elsőszámúként lett volna kezelve és megkapta volna a megfelelő snapszámot és aktivitást akkor kaphatott volna annyit ettől az évtől ami miatt komolyabbra lehetne számítani tőle de sztem az ő karrierjében az áttörés csak 2 év múlva lesz meg igazán (ha lesz).

Kívánom hogy nektek legyen igazatok és tényleg maximálisan pozitívan jöjjünk ki ebből a győzelemből minden értelemben, befogtam a számat jó időre.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Mire gondolhatott Dave? Majd megírja Dave. Élvezet a topic top3 szakijából kettőnek az eszmecseréjét olvasni. Az egyik Dave, a másik pedig nem Te vagy, Tomcsik.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
aha értem, szóval háttal ülök... 2 nevet mondok: A. Donald és Wilkerson, nézz utána. köszi

Amúgy meg őszintén ezen mi volt a sikerélmény? Ki nem verte volna meg az ilyen teljesítményt nyújtó Bengalst? Lehet örülni, kell is de én nem látom hogy mi ezzel jobbak, többek lennénk.
davemayer
Kedvellek téged, régóta itt is vagy tán 7-8 vagy több éve. De most totál hülyeségeket beszélsz.
Donald: Mi van vele? Mit akarsz kihozni az ő nevével? Komolyan mit? A csávó mikor lett draftolva? 2014? 8-6 voltál előtte, ha egy kibaszott meccset nyersz viszed a csoportot. Naná, hogy kikaptál emlékezetes módokon. Egy Ka'Deem Careyt kellett volna feláldozni, hogy 2 szájbakúrt helyet feljebb gyere és behúzd. Ka'Deem Careynek szerinted mennyi haszna volt az itt léte alatt? Mennyi? Lett belőle egy Kyle Fuller, aki idén korrektül játszik. Néha verik, de vagy 6 INT-et ejtett csak el. Szóval itt valamit kiakartál hozni, nem sikerült.

Richardson: Mi van vele? Mit akarsz kihozni az ő nevével? Komolyan mit? 2012-ben szintén meccsben voltál a PO-ért, tán akkor el kellett volna veszteni az utolsó két meccset? Miről beszélsz most komolyan? Legalább hoztál volna olyan neveket ide, olyan évekből, akiknek van létjogosultsága.


"Shaheen-re is most rá lehet sütni hogy nem volt rossz de igen csúnya droppjai vannak,"
Na ezt támaszd már alá légyszives. Most volt egy az endzoneban, ami jó helyre volt téve, elkapható volt, bár a coverage is rendben volt. Mesélj a többiről.

Abban teljesen egyetértek, hogy egy jó edzői stáb és egy jó FA piaci tevékenységgel ez a csapat jövőre feljöhet a PO-ért vívott harcba. Dehogy egy +2. körös pick egy esetleges első körös letrade-del mit segítene?

Első körben nem letradelsz extra közép körért, hanem fel. Mert ha az elmúlt években ezt tették volna, akkor talán Aaron Donald érkezett volna. Persze én nem néztem ezeknek utána azt rögtön leszögezem.
tüsi91
Szerintem arra gondolhatott hogy Donaldot az orrunk elől vitte el a Rams és hogy milyen jó lett és ha eggyel előbb húzunk akkor kihúzhattuk volna őt. Wilkersont nem vágom, de az is lehet hogy Williamsre gondolt akit meg a Jets vitt el eggyel előttünk. De most ennyi erővel fel lehetne sorolni hogy kiket húzhattunk volna pl. Meki helyett és a többi elkúrt első körős pick helyett. Egy jó edző és egy jó QB nélkül kurvára nem számít az a 4-5 draft hely. Persze nyílván jobb esélyed van a top5-ben, meg persze jó lenne vissza szerezni a hiányzó harmadik kört, de szerintem most fontosabb az hogy a csapat fiatal magja fejlődjőn. 2 jó WR, egy jó OLB és 1-2 jobb depth playa és egy jó edzővel ez a csapat PO esélyes.

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
aha értem, szóval háttal ülök... 2 nevet mondok: A. Donald és Wilkerson, nézz utána. köszi

Amúgy meg őszintén ezen mi volt a sikerélmény? Ki nem verte volna meg az ilyen teljesítményt nyújtó Bengalst? Lehet örülni, kell is de én nem látom hogy mi ezzel jobbak, többek lennénk.
davemayer
Kedvellek téged, régóta itt is vagy tán 7-8 vagy több éve. De most totál hülyeségeket beszélsz.
Donald: Mi van vele? Mit akarsz kihozni az ő nevével? Komolyan mit? A csávó mikor lett draftolva? 2014? 8-6 voltál előtte, ha egy kibaszott meccset nyersz viszed a csoportot. Naná, hogy kikaptál emlékezetes módokon. Egy Ka'Deem Careyt kellett volna feláldozni, hogy 2 szájbakúrt helyet feljebb gyere és behúzd. Ka'Deem Careynek szerinted mennyi haszna volt az itt léte alatt? Mennyi? Lett belőle egy Kyle Fuller, aki idén korrektül játszik. Néha verik, de vagy 6 INT-et ejtett csak el. Szóval itt valamit kiakartál hozni, nem sikerült.

Richardson: Mi van vele? Mit akarsz kihozni az ő nevével? Komolyan mit? 2012-ben szintén meccsben voltál a PO-ért, tán akkor el kellett volna veszteni az utolsó két meccset? Miről beszélsz most komolyan? Legalább hoztál volna olyan neveket ide, olyan évekből, akiknek van létjogosultsága.


"Shaheen-re is most rá lehet sütni hogy nem volt rossz de igen csúnya droppjai vannak,"
Na ezt támaszd már alá légyszives. Most volt egy az endzoneban, ami jó helyre volt téve, elkapható volt, bár a coverage is rendben volt. Mesélj a többiről.

Abban teljesen egyetértek, hogy egy jó edzői stáb és egy jó FA piaci tevékenységgel ez a csapat jövőre feljöhet a PO-ért vívott harcba. Dehogy egy +2. körös pick egy esetleges első körös letrade-del mit segítene?

Első körben nem letradelsz extra közép körért, hanem fel. Mert ha az elmúlt években ezt tették volna, akkor talán Aaron Donald érkezett volna. Persze én nem néztem ezeknek utána azt rögtön leszögezem.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 870 — No es importante
Szóval ez is előny lehet ha el akarjuk csábítani a Wolverinestől...
Tomcsik
korábban is olvastam, de most már muszáj beírnom, hogy teljességgel ki van zárva, hogy idén elhagyná a Michigant, felesleges akár lehetőségként is gondolni rá
baggio
Igen de ugyanakkor mégis mindig emlegetik 😊 ... Sokszor hallottuk hogy ez meg az lehetetlen, aztán mégse... Persze én sem sok esélyt látok rá...
Tomcsik
ilyen alapon Belichick vagy Saban is ott lehetne az edzőjelöltek között, mert "van az a pénz"... ha már úgy is csak találgatás mehet a szurkolók részéről, akkor talán érdemesebb olyan nevekről polemizálni, akik lehetséges célpontok, Harbaugh nem az
baggio
Nekem onnantól lett 101%, hogy elhozta Pattersont. Addig csak 100% volt. Vele komoly esélye lehet akár a nagydöntőre is (ahogy olvastam).
Bazzani
így van
de bármelyik másik egyetemnél dolgozna, soha nem jelenteném ki 100%-osan, hogy marad, jelen helyzetben viszont egyszerűen nem teheti meg, hogy lelép


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szóval ez is előny lehet ha el akarjuk csábítani a Wolverinestől...
Tomcsik
korábban is olvastam, de most már muszáj beírnom, hogy teljességgel ki van zárva, hogy idén elhagyná a Michigant, felesleges akár lehetőségként is gondolni rá
baggio
Igen de ugyanakkor mégis mindig emlegetik 😊 ... Sokszor hallottuk hogy ez meg az lehetetlen, aztán mégse... Persze én sem sok esélyt látok rá...
Tomcsik
ilyen alapon Belichick vagy Saban is ott lehetne az edzőjelöltek között, mert "van az a pénz"... ha már úgy is csak találgatás mehet a szurkolók részéről, akkor talán érdemesebb olyan nevekről polemizálni, akik lehetséges célpontok, Harbaugh nem az
baggio
Nekem onnantól lett 101%, hogy elhozta Pattersont. Addig csak 100% volt. Vele komoly esélye lehet akár a nagydöntőre is (ahogy olvastam).

több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Gruden 😀
gabokocka
Cowher. 😊

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Gruden 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 870 — No es importante
Szóval ez is előny lehet ha el akarjuk csábítani a Wolverinestől...
Tomcsik
korábban is olvastam, de most már muszáj beírnom, hogy teljességgel ki van zárva, hogy idén elhagyná a Michigant, felesleges akár lehetőségként is gondolni rá
baggio
Igen de ugyanakkor mégis mindig emlegetik 😊 ... Sokszor hallottuk hogy ez meg az lehetetlen, aztán mégse... Persze én sem sok esélyt látok rá...
Tomcsik
ilyen alapon Belichick vagy Saban is ott lehetne az edzőjelöltek között, mert "van az a pénz"... ha már úgy is csak találgatás mehet a szurkolók részéről, akkor talán érdemesebb olyan nevekről polemizálni, akik lehetséges célpontok, Harbaugh nem az


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Szóval ez is előny lehet ha el akarjuk csábítani a Wolverinestől...
Tomcsik
korábban is olvastam, de most már muszáj beírnom, hogy teljességgel ki van zárva, hogy idén elhagyná a Michigant, felesleges akár lehetőségként is gondolni rá
baggio
Igen de ugyanakkor mégis mindig emlegetik 😊 ... Sokszor hallottuk hogy ez meg az lehetetlen, aztán mégse... Persze én sem sok esélyt látok rá...

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 870 — No es importante
Szóval ez is előny lehet ha el akarjuk csábítani a Wolverinestől...
Tomcsik
korábban is olvastam, de most már muszáj beírnom, hogy teljességgel ki van zárva, hogy idén elhagyná a Michigant, felesleges akár lehetőségként is gondolni rá


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Akit érdekel találtam pár gifet Trubisky legjobb megmozdulásairól, vannak amik jól mutatják hogy elkezdett fejlődni pár olyan dologban amiket korábban kifogásoltunk. Persze szeretnék hasonlókat látni a Lions ellen is.

 cdn-vox--cdn-com.cdn.ampproject.org/i/s/cdn.vox-cdn.com/thumbor/MbNvjKdZ_HX1nNULpSHrzMM0RTM=/1400x0/filters:no_upscale()/cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/9858771/trubiskypass1.gif

Egy játék a második negyedből, ebben a szituációban Fox 3/3-ból futna majd jönne a punt. Be voltunk szorulva a saját 5 yardosunkra. Ehelyett egy szépen kivitelezett play action játék jött. Két Bengals LB is belép a boxba Minter (51) Evans (50)

 cdn-vox--cdn-com.cdn.ampproject.org/i/s/cdn.vox-cdn.com/thumbor/s-zuacsRgUGeS9Emc0o7Dsh1DOQ=/1400x0/filters:no_upscale()/cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/9858783/trureplay2.gif

Itt a játék egy másik szögből. Trubisky egyből látta hogy Shaheen egy az egyben van egy S-vel. Shaheen catch radiusa hatalmas ha így felteszik neki a labdát az levédekezhetetlen. Ennél a játéknál Massiet is meg kell említeni, szépen tartotta a DE-t (Willis 75) Amiért tetszik ez a játék hogy hagyták hogy Trubisky megoldja és nem futás Howarddal és punt ahogy az álltalában lenni szokott.

 cdn-vox--cdn-com.cdn.ampproject.org/i/s/cdn.vox-cdn.com/thumbor/XmgoW1WMbfLaKcJVLetEVHnbdVc=/1400x0/filters:no_upscale()/cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/9858813/trubiskypass2.gif

Ez megint érdekes játék és merőben szokatlan Foxtól. Nekimentünk 4&3-ra és ráadásul nem futottunk, hanem hagyták hogy Trubisky oldja meg. Shaheen a deep drag routeon ismét tisztára játsza magát. Ami még szép ebben a játékban az a pre snap read. Trubisky nem is megy végig az összes célpontján, mert nem kell neki. Tudta hogy Shaheen jó matchup megint. Végig "vezeti" Shaheent és szépen megoldja a játékot. Ugye egy rookie QB-nál a védelem olvasása mindig fontos ez a játék jó példa hogy ebben is fejlődni látszik.

 cdn-vox--cdn-com.cdn.ampproject.org/i/s/cdn.vox-cdn.com/thumbor/HA2V1S5CjuVuQPzkzbJqC7PshDc=/1400x0/filters:no_upscale()/cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/9858867/trubiskypass3.gif

Ugyan ebben a driveban egy szép roll out játék ahol jól érvényesül Trubisky atletikussága. Shaheent is érdemes nézni. Szépen eladja hogy blokkolni fog, majd levàlik a blokkról. Azt is jegyezzük meg hogy pl. ezt a TD driveot kb. Trubisky és Shaheen hozta össze. Kis ízelítő hogy mekkora fegyver lehetne a srác ha használnánk...

 cdn-vox--cdn-com.cdn.ampproject.org/i/s/cdn.vox-cdn.com/thumbor/cC9NEQz_9Ambgij43MrzAGZvepw=/1400x0/filters:no_upscale()/cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/9858931/trurun.gif

A drive vége pedig egy szép zone read játék. Trubisky és Howard olyan szépen eladták ezt hogy még a kommentátor is azt hitte Howard fut. Minden Bengals védő Howardra figyelt.

 cdn-vox--cdn-com.cdn.ampproject.org/i/s/cdn.vox-cdn.com/thumbor/oBQ1WMlhllQ-4v3J5gf2AoLL5gY=/1400x0/filters:no_upscale()/cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/9858981/trutd.gif

Itt pedig a Shaheen TD. Gyönyörű passz Trubiskytől, olyan helyre tette be a labdát ahol csak Shaheen érhette el, ilyen helyzetekben ha pontos labdát kap ezt nem lehet levédekezni. Elsőre fel se tűnt, de ki kell emelni Howard remek cut blokkját is. Shaheen ismét remek volt, Minter megpróbálta zavarni azonban Shaheen simán átfutott rajta. Én kezdem elhinni hogy van egy baby Gronkunk, szeretnék látni ilyesmiket a Lions ellen is.

 cdn-vox--cdn-com.cdn.ampproject.org/i/s/cdn.vox-cdn.com/thumbor/woKQ9YRs3CVRlxeOa6mji9U1nYM=/1400x0/filters:no_upscale()/cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/9859115/trureplay1.gif


Nekem special ez volt Trubisky legszebb passza és nem csak azért mert a gifek készítője is így látta... Lenot megverik egy szép stunt playel. Jön a corner blitz. Sok meccsen láttuk hogy ilyenkor gyakran lekerült Trubisky. Itt viszont egyből reagál, érezte a corner blitzet, remekül mozog el a nyomás elől, mi több végig figyeli közben a mélységi elkapóit. Ilyen passzra menekülés közben pedig csak Arod és Russel Wilson szintű QB-k képesek. Azért tetszett nagyon ez a játék, mert ez nem tanítható, ez az ösztön és atletikusság vagy megvan vagy nincs.

 cdn-vox--cdn-com.cdn.ampproject.org/i/s/cdn.vox-cdn.com/thumbor/RcV7MOz8-LZc8jN048q2EkskFeo=/1400x0/filters:no_upscale()/cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/9859127/trupass7.gif

Hátsó lábról a közeledő CB nyomásában engedett el egy 30 yardos filléres passzt, erre azért nem sokan képesek.... Ezek a megmozdulások amik reményt adnak a jövőre...

Forrás:

 www.google.co.uk/amp/s/www.windycitygridiron.com/platform/amp/2017/12/12/16768888/chicago-bears-mitchell-trubisky-cincinnati-bengals-career-game-adam-shaheen-anatomy-of-play-nfl-2017

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 6 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Olyan jó lenne ha egyszer nem a máshol olvasott dolgokat írnád ide be hanem az önálló gondolataidat. A browns hülye edzőinek sara hogy az a csapat a DRAFT ELLENÉRE SEM (hiszen pont azért ilyen a draft sorrend hogy hosszú távon kiegyenlítődjön) tud előre lépni, a Pats/Sea meg az edzői stáb miatt jó. Amúgy jól mutatja azt hogy mennyire nem érted a dolgokat hogy a packerst még mindig a jól draftolókhoz sorolod holott ha máskor nem most jól látszik hogy csak és kizárólag Rodgersen múlik hogy milyen az a csapat, évek óta rosszul draftolnak ha a csapat egészét nézzük. És ugye ott a mostani slágertéma, a rams fényesen bizonyítja hogy ott sem a matériával volt baj eddig sem (ők is elől draftoltak évekig, pont előttünk ugye) hanem az edzői stábbal. Mi most jelenleg egy jó edzőre és egy jó offseasonre vagyunk a PO kaliberű csapattól, ezért is kulcskérdés hogy hol draftolsz, ha top5ben az hatalmas értékkel fog bírni a trade szempontjából amivel meg is lehetne szerezni azt a plusz 2 picket a drafton amivel kincseket találhatsz és nem csak prospect játékosoktól várod az azonnali csodát. Azt azért nagyon sokan elfelejtették hogy a trubisky-deal miatt nincs második körünk úgyhogy jelen állás szerint lesz 1 esélyünk egy azonnali kezdőt húzni aztán meg már belefutunk a lutri-időszakba. Muszáj lesz pickeket szereznünk ha át akarjuk lépni ezt a küszöböt ahol most vagyunk.

Nem mondtam hogy ne örüljetek a győzelemnek, egyszerűen csak szvsz nincs semmi hozzáadott érréke a csapat szempontjából. Shaheen-re is most rá lehet sütni hogy nem volt rossz de igen csúnya droppjai vannak, sok kell még hogy Olsen szintű TE legyen belőle (nem vagyok biztos benne h ki is jön majd).
Kicsit olyan ez mint ha egy U18ast beteszel egy edzőmeccsre az U16osokhoz és ott jó volt. Örülhetsz, megdícsérheted de valahol biztos rá fogsz jönni hogy csak jól választottál neki ellenfelet.
davemayer
Most azt hogy esetleg valahol leírták hogy a Browns vagy a Jags is szar volt hiába húztak top5 -ben akkor én azzal nem érthetek egyet és nem jegyezhetem meg? Amúgy amcsi fórumokon sokan beírták hogy már felesleges győzni mert csak rontjuk a draft pozíciót, sőt van róla 1-2 cikk is. Akkor most más gondolatait írod le? Ha nem tűnt volna fel megjegyeztem a Packers, Pats, Seahawks esetében hogy ők nyílván azért is jók mert korszakos zseni az edzőjük vagy a QB. És én pont ebben reménykedek hogy mi is megtaláltuk azt a QB-t akivel sikerül kitörni a hígfosból. Ahhoz pedig kellenek ilyen meccsek hogy Trubiskyt fel lehessen építeni. Nekem Trubisky és a többi rookie fejlődése többet jelent mint hogy az 5. vagy a 10. helyen húzunk. Amúgy azt hiszem pont tavaly voltam én is ebben a dilemmában hogy most mi lenne jobb végigszopni a jobb draft pozícióért vagy nyerjünk. Mellesleg 3. körünk nincs nem pedig 2. Amúgy én szeretem olvasni a fórumtársak hozzászólásait, és szerintem ez a fórum azért is van hogy kicsit vitázzunk ha esetleg nem értünk egyet egymással, én nem sűrűn személyeskedek, nem érzem úgy hogy bármikor bántót írtam volna pl neked vagy másnak. Szerintem igen is gyakran írom a saját véleményem, és igen van hogy mondjuk olyasmit írok ami valahol megjelent, csak gondolok olyanokra is akik nem beszélnek pl. angolul és nem követnek külföldi híreket, fórumokat. Amúgy neked se mondta senki hogy örülj hogy nyertünk és megértem az álláspontod, nyílván jó egy top5 draft pick, de ha Trubisky nem lesz az a QB akit várunk és nem találunk egy jó edzőt akkor mind egy hogy top5 vagy 12...Ja az meg hogy U16 meg U 18 ... A Bengals tele volt sérülttel, főleg a védelemben, mi nem??? Bennük volt a Vasas elleni derbi, mi meg kiszívtunk otthon a 49erstől. Szóval én nem látok itt semmi U16 meg U18 cuccot ...Persze a Bengals még esélyes lehetett volna a PO-ra ha megfogják a Vasast, szóval biztos maguk alatt voltak, de a győzelem az győzelem...
Tomcsik
Pont ez a lényeg. A győzelmet soha nem kell megmagyarázni...Bocsánat! 😀
Felüdítő élmény mindig egy W...pláne akkor,ha a Bears topicba térve szemen "basz" két női mell.
Elő kell venni Foxot ezért is....
...ha a srácok aktív fórumozók lennének, már réges régen elindultak volna felfelé...de amíg nem látják azokat a " csöcsöket"...mi is motiválná őket...mert,hogy Fox alkoholista feje nem az 100%
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Én a két vélemény között vagyok, mert győzni mindig jó és valóban élmény volt nézni, kell is a fiataloknak ez.
Ám nem feledhetem az 1-10-es SF elleni szopót, a Rodgers nélküli GB elleni fájdalmas vereséget, meg a többit. Én ezeken a meccseken jobban örültem volna egy győzelemnek, mint egy másik konferenciából érkező (tehát 4 évente találkozunk), számomra megdöbbentően alulmotivált csapat ellen (gondolom a Pitt elleni fájdalmas ütés bennmaradt). Így egyet tudok érteni valamelyest Dave-vel. A drafthely fontos, nyilván nem minden.

De ezen kár összeveszni, az edzőinket az sem mentheti meg, ha az összes meccsünket megnyerjük, legalább is remélem.

Jut eszembe, Howard 1000 yard fölött van, annak örülnék, ha meghaladná a tavalyi teljesítményét, három meccs alatt 284 yardot kellene futni. A Minnesota ellen nem hiszem, hogy rekordot dönt, de a Lions (első meccsen 125 yard) és a Browns ellen esetleg megnyomhatná, akkor nem elképzelhetetlen a dolog.

Na, ilyeneknek örülnék, illetve még három jó meccsnek Trubiskytől.

Ja és Cohen is állatkodhatna még, nagyon jó fogás volt 7 .körben.
csi77
Cohen negyedik körös volt.
valakis
Köszönjük Tamásnak a helyreigazítast. Ahogy mindig mondom neki, az emberek imádják, ha kijavítják őket!

Kell néhany győzelem, de lagalább Turbómentől jó teljesítmény. Hamár beszéltünk az edzőkérdésről, nem áraszthat az egész csapat dögszagot. Akkor csak az jön ide, akinek nem jut friss hús.
füligjimmy
Pont ma olvastam erről egy cikket hogy ha Trubisky és a fiatalok csinálnak még 1-2 ilyen meccset az nagyon atraktívvá teheti a csapatot az edző keresésnél. Persze bedobták Haribót is, mert ugye elmondta a tesójának a Ravens-Bears meccs előtt hogy Trubisky volt a kedvenc QB-a a drafton. Szóval ez is előny lehet ha el akarjuk csábítani a Wolverinestől...

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Olyan jó lenne ha egyszer nem a máshol olvasott dolgokat írnád ide be hanem az önálló gondolataidat. A browns hülye edzőinek sara hogy az a csapat a DRAFT ELLENÉRE SEM (hiszen pont azért ilyen a draft sorrend hogy hosszú távon kiegyenlítődjön) tud előre lépni, a Pats/Sea meg az edzői stáb miatt jó. Amúgy jól mutatja azt hogy mennyire nem érted a dolgokat hogy a packerst még mindig a jól draftolókhoz sorolod holott ha máskor nem most jól látszik hogy csak és kizárólag Rodgersen múlik hogy milyen az a csapat, évek óta rosszul draftolnak ha a csapat egészét nézzük. És ugye ott a mostani slágertéma, a rams fényesen bizonyítja hogy ott sem a matériával volt baj eddig sem (ők is elől draftoltak évekig, pont előttünk ugye) hanem az edzői stábbal. Mi most jelenleg egy jó edzőre és egy jó offseasonre vagyunk a PO kaliberű csapattól, ezért is kulcskérdés hogy hol draftolsz, ha top5ben az hatalmas értékkel fog bírni a trade szempontjából amivel meg is lehetne szerezni azt a plusz 2 picket a drafton amivel kincseket találhatsz és nem csak prospect játékosoktól várod az azonnali csodát. Azt azért nagyon sokan elfelejtették hogy a trubisky-deal miatt nincs második körünk úgyhogy jelen állás szerint lesz 1 esélyünk egy azonnali kezdőt húzni aztán meg már belefutunk a lutri-időszakba. Muszáj lesz pickeket szereznünk ha át akarjuk lépni ezt a küszöböt ahol most vagyunk.

Nem mondtam hogy ne örüljetek a győzelemnek, egyszerűen csak szvsz nincs semmi hozzáadott érréke a csapat szempontjából. Shaheen-re is most rá lehet sütni hogy nem volt rossz de igen csúnya droppjai vannak, sok kell még hogy Olsen szintű TE legyen belőle (nem vagyok biztos benne h ki is jön majd).
Kicsit olyan ez mint ha egy U18ast beteszel egy edzőmeccsre az U16osokhoz és ott jó volt. Örülhetsz, megdícsérheted de valahol biztos rá fogsz jönni hogy csak jól választottál neki ellenfelet.
davemayer
Most azt hogy esetleg valahol leírták hogy a Browns vagy a Jags is szar volt hiába húztak top5 -ben akkor én azzal nem érthetek egyet és nem jegyezhetem meg? Amúgy amcsi fórumokon sokan beírták hogy már felesleges győzni mert csak rontjuk a draft pozíciót, sőt van róla 1-2 cikk is. Akkor most más gondolatait írod le? Ha nem tűnt volna fel megjegyeztem a Packers, Pats, Seahawks esetében hogy ők nyílván azért is jók mert korszakos zseni az edzőjük vagy a QB. És én pont ebben reménykedek hogy mi is megtaláltuk azt a QB-t akivel sikerül kitörni a hígfosból. Ahhoz pedig kellenek ilyen meccsek hogy Trubiskyt fel lehessen építeni. Nekem Trubisky és a többi rookie fejlődése többet jelent mint hogy az 5. vagy a 10. helyen húzunk. Amúgy azt hiszem pont tavaly voltam én is ebben a dilemmában hogy most mi lenne jobb végigszopni a jobb draft pozícióért vagy nyerjünk. Mellesleg 3. körünk nincs nem pedig 2. Amúgy én szeretem olvasni a fórumtársak hozzászólásait, és szerintem ez a fórum azért is van hogy kicsit vitázzunk ha esetleg nem értünk egyet egymással, én nem sűrűn személyeskedek, nem érzem úgy hogy bármikor bántót írtam volna pl neked vagy másnak. Szerintem igen is gyakran írom a saját véleményem, és igen van hogy mondjuk olyasmit írok ami valahol megjelent, csak gondolok olyanokra is akik nem beszélnek pl. angolul és nem követnek külföldi híreket, fórumokat. Amúgy neked se mondta senki hogy örülj hogy nyertünk és megértem az álláspontod, nyílván jó egy top5 draft pick, de ha Trubisky nem lesz az a QB akit várunk és nem találunk egy jó edzőt akkor mind egy hogy top5 vagy 12...Ja az meg hogy U16 meg U 18 ... A Bengals tele volt sérülttel, főleg a védelemben, mi nem??? Bennük volt a Vasas elleni derbi, mi meg kiszívtunk otthon a 49erstől. Szóval én nem látok itt semmi U16 meg U18 cuccot ...Persze a Bengals még esélyes lehetett volna a PO-ra ha megfogják a Vasast, szóval biztos maguk alatt voltak, de a győzelem az győzelem...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Én a két vélemény között vagyok, mert győzni mindig jó és valóban élmény volt nézni, kell is a fiataloknak ez.
Ám nem feledhetem az 1-10-es SF elleni szopót, a Rodgers nélküli GB elleni fájdalmas vereséget, meg a többit. Én ezeken a meccseken jobban örültem volna egy győzelemnek, mint egy másik konferenciából érkező (tehát 4 évente találkozunk), számomra megdöbbentően alulmotivált csapat ellen (gondolom a Pitt elleni fájdalmas ütés bennmaradt). Így egyet tudok érteni valamelyest Dave-vel. A drafthely fontos, nyilván nem minden.

De ezen kár összeveszni, az edzőinket az sem mentheti meg, ha az összes meccsünket megnyerjük, legalább is remélem.

Jut eszembe, Howard 1000 yard fölött van, annak örülnék, ha meghaladná a tavalyi teljesítményét, három meccs alatt 284 yardot kellene futni. A Minnesota ellen nem hiszem, hogy rekordot dönt, de a Lions (első meccsen 125 yard) és a Browns ellen esetleg megnyomhatná, akkor nem elképzelhetetlen a dolog.

Na, ilyeneknek örülnék, illetve még három jó meccsnek Trubiskytől.

Ja és Cohen is állatkodhatna még, nagyon jó fogás volt 7 .körben.
csi77
Cohen negyedik körös volt.
valakis
Köszönjük Tamásnak a helyreigazítast. Ahogy mindig mondom neki, az emberek imádják, ha kijavítják őket!

Kell néhany győzelem, de lagalább Turbómentől jó teljesítmény. Hamár beszéltünk az edzőkérdésről, nem áraszthat az egész csapat dögszagot. Akkor csak az jön ide, akinek nem jut friss hús.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Én a két vélemény között vagyok, mert győzni mindig jó és valóban élmény volt nézni, kell is a fiataloknak ez.
Ám nem feledhetem az 1-10-es SF elleni szopót, a Rodgers nélküli GB elleni fájdalmas vereséget, meg a többit. Én ezeken a meccseken jobban örültem volna egy győzelemnek, mint egy másik konferenciából érkező (tehát 4 évente találkozunk), számomra megdöbbentően alulmotivált csapat ellen (gondolom a Pitt elleni fájdalmas ütés bennmaradt). Így egyet tudok érteni valamelyest Dave-vel. A drafthely fontos, nyilván nem minden.

De ezen kár összeveszni, az edzőinket az sem mentheti meg, ha az összes meccsünket megnyerjük, legalább is remélem.

Jut eszembe, Howard 1000 yard fölött van, annak örülnék, ha meghaladná a tavalyi teljesítményét, három meccs alatt 284 yardot kellene futni. A Minnesota ellen nem hiszem, hogy rekordot dönt, de a Lions (első meccsen 125 yard) és a Browns ellen esetleg megnyomhatná, akkor nem elképzelhetetlen a dolog.

Na, ilyeneknek örülnék, illetve még három jó meccsnek Trubiskytől.

Ja és Cohen is állatkodhatna még, nagyon jó fogás volt 7 .körben.
csi77
Cohen negyedik körös volt.
valakis
Jogos, elírtam.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Én a két vélemény között vagyok, mert győzni mindig jó és valóban élmény volt nézni, kell is a fiataloknak ez.
Ám nem feledhetem az 1-10-es SF elleni szopót, a Rodgers nélküli GB elleni fájdalmas vereséget, meg a többit. Én ezeken a meccseken jobban örültem volna egy győzelemnek, mint egy másik konferenciából érkező (tehát 4 évente találkozunk), számomra megdöbbentően alulmotivált csapat ellen (gondolom a Pitt elleni fájdalmas ütés bennmaradt). Így egyet tudok érteni valamelyest Dave-vel. A drafthely fontos, nyilván nem minden.

De ezen kár összeveszni, az edzőinket az sem mentheti meg, ha az összes meccsünket megnyerjük, legalább is remélem.

Jut eszembe, Howard 1000 yard fölött van, annak örülnék, ha meghaladná a tavalyi teljesítményét, három meccs alatt 284 yardot kellene futni. A Minnesota ellen nem hiszem, hogy rekordot dönt, de a Lions (első meccsen 125 yard) és a Browns ellen esetleg megnyomhatná, akkor nem elképzelhetetlen a dolog.

Na, ilyeneknek örülnék, illetve még három jó meccsnek Trubiskytől.

Ja és Cohen is állatkodhatna még, nagyon jó fogás volt 7 .körben.
csi77
Cohen negyedik körös volt.

We just form a fucking wall.
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Én a két vélemény között vagyok, mert győzni mindig jó és valóban élmény volt nézni, kell is a fiataloknak ez.
Ám nem feledhetem az 1-10-es SF elleni szopót, a Rodgers nélküli GB elleni fájdalmas vereséget, meg a többit. Én ezeken a meccseken jobban örültem volna egy győzelemnek, mint egy másik konferenciából érkező (tehát 4 évente találkozunk), számomra megdöbbentően alulmotivált csapat ellen (gondolom a Pitt elleni fájdalmas ütés bennmaradt). Így egyet tudok érteni valamelyest Dave-vel. A drafthely fontos, nyilván nem minden.

De ezen kár összeveszni, az edzőinket az sem mentheti meg, ha az összes meccsünket megnyerjük, legalább is remélem.

Jut eszembe, Howard 1000 yard fölött van, annak örülnék, ha meghaladná a tavalyi teljesítményét, három meccs alatt 282 yardot kellene futni. A Minnesota ellen nem hiszem, hogy rekordot dönt, de a Lions (első meccsen 125 yard) és a Browns ellen esetleg megnyomhatná, akkor nem elképzelhetetlen a dolog.

Na, ilyeneknek örülnék, illetve még három jó meccsnek Trubiskytől.

Ja és Cohen is állatkodhatna még, nagyon jó fogás volt 4 .körben.

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Olyan jó lenne ha egyszer nem a máshol olvasott dolgokat írnád ide be hanem az önálló gondolataidat. A browns hülye edzőinek sara hogy az a csapat a DRAFT ELLENÉRE SEM (hiszen pont azért ilyen a draft sorrend hogy hosszú távon kiegyenlítődjön) tud előre lépni, a Pats/Sea meg az edzői stáb miatt jó. Amúgy jól mutatja azt hogy mennyire nem érted a dolgokat hogy a packerst még mindig a jól draftolókhoz sorolod holott ha máskor nem most jól látszik hogy csak és kizárólag Rodgersen múlik hogy milyen az a csapat, évek óta rosszul draftolnak ha a csapat egészét nézzük. És ugye ott a mostani slágertéma, a rams fényesen bizonyítja hogy ott sem a matériával volt baj eddig sem (ők is elől draftoltak évekig, pont előttünk ugye) hanem az edzői stábbal. Mi most jelenleg egy jó edzőre és egy jó offseasonre vagyunk a PO kaliberű csapattól, ezért is kulcskérdés hogy hol draftolsz, ha top5ben az hatalmas értékkel fog bírni a trade szempontjából amivel meg is lehetne szerezni azt a plusz 2 picket a drafton amivel kincseket találhatsz és nem csak prospect játékosoktól várod az azonnali csodát. Azt azért nagyon sokan elfelejtették hogy a trubisky-deal miatt nincs második körünk úgyhogy jelen állás szerint lesz 1 esélyünk egy azonnali kezdőt húzni aztán meg már belefutunk a lutri-időszakba. Muszáj lesz pickeket szereznünk ha át akarjuk lépni ezt a küszöböt ahol most vagyunk.

Nem mondtam hogy ne örüljetek a győzelemnek, egyszerűen csak szvsz nincs semmi hozzáadott érréke a csapat szempontjából. Shaheen-re is most rá lehet sütni hogy nem volt rossz de igen csúnya droppjai vannak, sok kell még hogy Olsen szintű TE legyen belőle (nem vagyok biztos benne h ki is jön majd).
Kicsit olyan ez mint ha egy U18ast beteszel egy edzőmeccsre az U16osokhoz és ott jó volt. Örülhetsz, megdícsérheted de valahol biztos rá fogsz jönni hogy csak jól választottál neki ellenfelet.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal