Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Szerintem a QB kérdés legkésőbb 3-4 héten belül eldől, mikor bejelentik, hogy Fields melyik csapathoz megy. Falcons, Raiders, Steelers... Azt nem tudom, hogy Poles-éknak melyik QB tetszik, de nekem csak három: Williams, Maye (+idei 2. vagy 25-ös 1. kör) és Nix(+két 1. kör + két 2. kör + játékos(ok)). Ebből kettő fehér, így azok kiesnek, mert Chicago-ban jelenleg nem cserélhetsz le egy fekete QB-t fehérre. Szerencsénkre Williams nagyon jó, valószínűleg a legjobb, így szerintem 99%, hogy Ő jön.
mortirolo
Én azt olvastam hogy nem igazán akar nálatok játszani és azért szerintem ez is tényező lehet a kiválasztáskor, persze a draftig ez változhat 😀
Midnight
Ha "újságíró" lennék, akkor én is valami ilyesmit írnék, mert ez hozza a nézettséget, kattintást. Valójában melyik QB jelölt ne akarna most a Bears-be jönni? Hatalmas piac, rengeteg fanatikus és ha eléred a 4000 yardot, akkor egyből félisten lehetsz. Azt sem kell elfelejteni, hogy valójában nem mi vagyunk az 1/1-es csapat. Nem egy ligautolsó helyre kerül, majd a QB, mint ahogyan az szokásos.
több mint 2 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 479
Szerintem a QB kérdés legkésőbb 3-4 héten belül eldől, mikor bejelentik, hogy Fields melyik csapathoz megy. Falcons, Raiders, Steelers... Azt nem tudom, hogy Poles-éknak melyik QB tetszik, de nekem csak három: Williams, Maye (+idei 2. vagy 25-ös 1. kör) és Nix(+két 1. kör + két 2. kör + játékos(ok)). Ebből kettő fehér, így azok kiesnek, mert Chicago-ban jelenleg nem cserélhetsz le egy fekete QB-t fehérre. Szerencsénkre Williams nagyon jó, valószínűleg a legjobb, így szerintem 99%, hogy Ő jön.
mortirolo
Én azt olvastam hogy nem igazán akar nálatok játszani és azért szerintem ez is tényező lehet a kiválasztáskor, persze a draftig ez változhat 😀
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Szerintem a QB kérdés legkésőbb 3-4 héten belül eldől, mikor bejelentik, hogy Fields melyik csapathoz megy. Falcons, Raiders, Steelers... Azt nem tudom, hogy Poles-éknak melyik QB tetszik, de nekem csak három: Williams, Maye (+idei 2. vagy 25-ös 1. kör) és Nix(+két 1. kör + két 2. kör + játékos(ok)). Ebből kettő fehér, így azok kiesnek, mert Chicago-ban jelenleg nem cserélhetsz le egy fekete QB-t fehérre. Szerencsénkre Williams nagyon jó, valószínűleg a legjobb, így szerintem 99%, hogy Ő jön.
mortirolo
Tehát, ha jól értem, szerinted Fields jobbra el, 1/1-re kihúzzuk Williamst és nincs trade. Kit/milyen posztra húzunk saját jogon 9.re? WR-t tippelnék én is, (Harrison JR. úgysem lesz már bent, tippre 3-ra elviszik) de az új irányítót meg is kell védeni, így a falba érkező miatt sem bánkódnék.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Szerintem a QB kérdés legkésőbb 3-4 héten belül eldől, mikor bejelentik, hogy Fields melyik csapathoz megy. Falcons, Raiders, Steelers... Azt nem tudom, hogy Poles-éknak melyik QB tetszik, de nekem csak három: Williams, Maye (+idei 2. vagy 25-ös 1. kör) és Nix(+két 1. kör + két 2. kör + játékos(ok)). Ebből kettő fehér, így azok kiesnek, mert Chicago-ban jelenleg nem cserélhetsz le egy fekete QB-t fehérre. Szerencsénkre Williams nagyon jó, valószínűleg a legjobb, így szerintem 99%, hogy Ő jön.
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Szerintetek eladjuk újra az 1/1-et?
Tegyük fel, pl a Washington adná magát, most, hogy Kingsburyt kinevezték OC-nak, aki az USC-n Caleb Williams-szel dolgozott, nekik valószínűleg ő kell. Akkor megcserélnénk a két picket és "még egy kis aprót" kérhetnénk. Na ennek az árára lennék kíváncsi. ha ez lenne a forgatókönyv még kihúzhatjuk Maye-t vagy tovább árulhatjuk az 1/2-öt. (Akkor semmi nem ment meg minket Fieldstől)

Hasonló lenne a Pats-szel, de itt már kimegy a TOP 2 QB, már ha akarunk irányítót húzni.

Hátrébbról én azt gondolom a Falcons, esetleg a Giants adna fel sok mindent.

Nagyon kíváncsi leszek.......
csi77
Remélhetőleg. Úgy is túlértékelt a jelentősége!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 389
Szerintetek eladjuk újra az 1/1-et?
Tegyük fel, pl a Washington adná magát, most, hogy Kingsburyt kinevezték OC-nak, aki az USC-n Caleb Williams-szel dolgozott, nekik valószínűleg ő kell. Akkor megcserélnénk a két picket és "még egy kis aprót" kérhetnénk. Na ennek az árára lennék kíváncsi. ha ez lenne a forgatókönyv még kihúzhatjuk Maye-t vagy tovább árulhatjuk az 1/2-öt. (Akkor semmi nem ment meg minket Fieldstől)

Hasonló lenne a Pats-szel, de itt már kimegy a TOP 2 QB, már ha akarunk irányítót húzni.

Hátrébbról én azt gondolom a Falcons, esetleg a Giants adna fel sok mindent.

Nagyon kíváncsi leszek.......
csi77
QB-WR duo fog jönni

több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Szerintetek eladjuk újra az 1/1-et?
Tegyük fel, pl a Washington adná magát, most, hogy Kingsburyt kinevezték OC-nak, aki az USC-n Caleb Williams-szel dolgozott, nekik valószínűleg ő kell. Akkor megcserélnénk a két picket és "még egy kis aprót" kérhetnénk. Na ennek az árára lennék kíváncsi. ha ez lenne a forgatókönyv még kihúzhatjuk Maye-t vagy tovább árulhatjuk az 1/2-öt. (Akkor semmi nem ment meg minket Fieldstől)

Hasonló lenne a Pats-szel, de itt már kimegy a TOP 2 QB, már ha akarunk irányítót húzni.

Hátrébbról én azt gondolom a Falcons, esetleg a Giants adna fel sok mindent.

Nagyon kíváncsi leszek.......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Új érkezők:
Chris Beatty, DJ Moore egyetemi edzője lesz a WR coach.

Thomas Brown az új passz kordinátor.
Együtt dolgozotak Shane Waldron-al, McVay alatt a Rams-nél.
Volt Rams assistant HC, majd Panthers OC.
Érdekes, hogy volt a Titans-nél HC interjún, de lehet, hogy csak a bőrszíne miatt. Rohadt egy világ...

Kerry Joseph ( QB edző) is Waldron embere, tehát alakul a csapat.
több mint 2 éve
medvebro Chicago Bears 157
Nekem ebből a Ravens vs. Chiefs meccsből az jött le, hogy kell nekünk egy jó punter, ja és egy QB. A Ravens futója állítólag jobban passzol, mint a miénk, de sokra nem ment vele, mert fejben hasonlóan gyenge.
mortirolo
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Nekem ebből a Ravens vs. Chiefs meccsből az jött le, hogy kell nekünk egy jó punter, ja és egy QB. A Ravens futója állítólag jobban passzol, mint a miénk, de sokra nem ment vele, mert fejben hasonlóan gyenge.
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Részvétem
ThySoul
Bills dline ütős volt mindig nem? 😁
Proki_
Gondolom szarkazmus de komoly válasz: amennyi erőforrást öltek az egységbe az elmúlt pár évben ahhoz képest elég szar végeredmény jött össze. Cáfoljon rám de nem hiszem hogy ez egy jó kinevezés
ThySoul
Nagyon korrekt megfogalmazása volt a helyzetnek. 😊
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Azért azt tegyük hozzá, hogy DC nélkül is elég jól elboldogultunk és valószínűleg játékot hívni sem fog. Lovie Smith alatt (2008-10) már volt nálunk, tehát visszatér, a rendszert pedig ismeri. Ő nem csak egy DL edző hanem HC asszisztens volt a Bills-nél. Állítólag Jó kommunikátor és jó tanár.

Ami szerintem ennél fontosabb, hogy Waldron magával hozta Kerry Joseph-et, aki QB edző lesz.
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Részvétem
ThySoul
Bills dline ütős volt mindig nem? 😁
Proki_
Gondolom szarkazmus de komoly válasz: amennyi erőforrást öltek az egységbe az elmúlt pár évben ahhoz képest elég szar végeredmény jött össze. Cáfoljon rám de nem hiszem hogy ez egy jó kinevezés
ThySoul
Én se vagyok odáig tőle…

több mint 2 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Részvétem
ThySoul
Bills dline ütős volt mindig nem? 😁
Proki_
Gondolom szarkazmus de komoly válasz: amennyi erőforrást öltek az egységbe az elmúlt pár évben ahhoz képest elég szar végeredmény jött össze. Cáfoljon rám de nem hiszem hogy ez egy jó kinevezés
több mint 2 éve
Proki_ Chicago Bears North Carolina Tar Heels 105
Részvétem
ThySoul
Bills dline ütős volt mindig nem? 😁
több mint 2 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Részvétem
több mint 2 éve
Proki_ Chicago Bears North Carolina Tar Heels 105
Eric Washington az új DC. Bills dline coach volt.
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Harbaugh? Mégis hogyan illene a képbe egy Jim. A miénk egy tradíciókkal rendelkező csapat. Nálunk Matt és Ryan van mindhalálig. Én azóta kedvelem Herbert-et, mióta láttam az első meccsét Mahomes-ék ellen, de ha hozzánk kerülne, garantáltan lesérülne és visszavonulna, mielőtt még elérné a 4000 yardot. 😊
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Régóta foglalkoztat egy gondolat, amit most a Harbaugh => Chargers deal tovább feszeget.

Mi lenne, ha Harbaugh új, olcsó, de jó irányítót akarna kezdésként?

Herbert =><= TOP1 pick

Szerintem, ha kapnánk mellé még 1 játékost, akkor jó deal lenne.

Nekem úgyis régóta kedvelt játékoso az exDucks QB.

Sőt, ha ez a trade bejönne, már rendelném is az új Herbertes Bears mezt. 😉
Medve81
Ezt így nem igazán tudom értelmezni. Szerintem Harbaugh azért (is) választotta a Chargerst, mert ott van egy fiatal irányító, akire lehet építeni. Lehetséges , hogy neki valamelyik bizonytalan 1/1-es kéne és idecserélnék, de én ezt egyáltalán nem látom jönni........
csi77
inkább látom azt, hogy azért választotta a Chargerst, mert ott teljes kontrollt kap. Bab Gm mellett.
ricsiii83
Virginia néni és Ryan Poles fiú itt sem lett volna akadály.
Harbaugh Polessal bábozhatott volna az anyókának.
több mint 2 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 389
Régóta foglalkoztat egy gondolat, amit most a Harbaugh => Chargers deal tovább feszeget.

Mi lenne, ha Harbaugh új, olcsó, de jó irányítót akarna kezdésként?

Herbert =><= TOP1 pick

Szerintem, ha kapnánk mellé még 1 játékost, akkor jó deal lenne.

Nekem úgyis régóta kedvelt játékoso az exDucks QB.

Sőt, ha ez a trade bejönne, már rendelném is az új Herbertes Bears mezt. 😉
Medve81
Ezt így nem igazán tudom értelmezni. Szerintem Harbaugh azért (is) választotta a Chargerst, mert ott van egy fiatal irányító, akire lehet építeni. Lehetséges , hogy neki valamelyik bizonytalan 1/1-es kéne és idecserélnék, de én ezt egyáltalán nem látom jönni........
csi77
inkább látom azt, hogy azért választotta a Chargerst, mert ott teljes kontrollt kap. Bab Gm mellett.

több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Régóta foglalkoztat egy gondolat, amit most a Harbaugh => Chargers deal tovább feszeget.

Mi lenne, ha Harbaugh új, olcsó, de jó irányítót akarna kezdésként?

Herbert =><= TOP1 pick

Szerintem, ha kapnánk mellé még 1 játékost, akkor jó deal lenne.

Nekem úgyis régóta kedvelt játékoso az exDucks QB.

Sőt, ha ez a trade bejönne, már rendelném is az új Herbertes Bears mezt. 😉
Medve81
Ezt így nem igazán tudom értelmezni. Szerintem Harbaugh azért (is) választotta a Chargerst, mert ott van egy fiatal irányító, akire lehet építeni. Lehetséges , hogy neki valamelyik bizonytalan 1/1-es kéne és idecserélnék, de én ezt egyáltalán nem látom jönni........
csi77
Az interjún központi kérdéskör volt Herbert használata és fejlesztése, rookie NFL rekordokat döntögető irányítót nem tradelsz el nemhogy egy 1/1-ért, de semmiért kb (három-négy magas első körért talán, ha adott évben van két magas első kör, mint most nektek, de akkor mindkettőt adni kellene).
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Régóta foglalkoztat egy gondolat, amit most a Harbaugh => Chargers deal tovább feszeget.

Mi lenne, ha Harbaugh új, olcsó, de jó irányítót akarna kezdésként?

Herbert =><= TOP1 pick

Szerintem, ha kapnánk mellé még 1 játékost, akkor jó deal lenne.

Nekem úgyis régóta kedvelt játékoso az exDucks QB.

Sőt, ha ez a trade bejönne, már rendelném is az új Herbertes Bears mezt. 😉
Medve81
Ezt így nem igazán tudom értelmezni. Szerintem Harbaugh azért (is) választotta a Chargerst, mert ott van egy fiatal irányító, akire lehet építeni. Lehetséges , hogy neki valamelyik bizonytalan 1/1-es kéne és idecserélnék, de én ezt egyáltalán nem látom jönni........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
medvebro Chicago Bears 157
Régóta foglalkoztat egy gondolat, amit most a Harbaugh => Chargers deal tovább feszeget.

Mi lenne, ha Harbaugh új, olcsó, de jó irányítót akarna kezdésként?

Herbert =><= TOP1 pick

Szerintem, ha kapnánk mellé még 1 játékost, akkor jó deal lenne.

Nekem úgyis régóta kedvelt játékoso az exDucks QB.

Sőt, ha ez a trade bejönne, már rendelném is az új Herbertes Bears mezt. 😉
Medve81
Szerintem Waldron úgy vállalta el az OC szerepet nálunk, hogy QB-t válaszhatnak együtt Flussal meg a front office-al, vagy Fields marad és új életet lehel belé, de inkább az első opcióra tippelek.
Márcsak azért is, mert ha Poles az anyagi szempontot is figyeli, Fields akkor is jobban megéri mint Herbert még 2 évig, nem beszélve egy rookie QB-ról 1/1-en is.
több mint 2 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 181
Régóta foglalkoztat egy gondolat, amit most a Harbaugh => Chargers deal tovább feszeget.

Mi lenne, ha Harbaugh új, olcsó, de jó irányítót akarna kezdésként?

Herbert =><= TOP1 pick

Szerintem, ha kapnánk mellé még 1 játékost, akkor jó deal lenne.

Nekem úgyis régóta kedvelt játékoso az exDucks QB.

Sőt, ha ez a trade bejönne, már rendelném is az új Herbertes Bears mezt. 😉
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294