Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Rengeteg tapasztalt, szabad HC jelölt van még pl. olyanok is, mint Harbaugh, Belichick, Vrabel, de ez minket már nem érint, viszont:

Érdekes, hogy OC jelölt már van bőven és az első négy alapján tudni is lehet, hogy milyen az ideális jelölt (fiatal, McVay, Kyle Shanahan stílus), de DC-ről még semmi hír.

Persze a sok fiatal jelölt mellett lehetne nálunk akár egy Rivera DC, Eric Bieniemy OC páros is.
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Caleb Williams nem ijedt meg attól, hogy hozzánk kerülhet, így bejelentkezett a draftra.

Megvolt (2 év késéssel) a Greg Roman interjú. Ő Fields-nek lenne igazán nagy segítség, de szerintem bármelyik QB jelöltről tudna terhet levenni és a fejlesztésben is jó. Persze nem QB edző lenne, de hívott már játékot és futnánk, amikor csak lehet.
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Ha én választanék QB-t, akkor a személyiségre koncentrálnék. Egyszerűbben, nyerő típusú a jelölt vagy sem. Hogy ne mindig Fields és a téthelyzettel jöjjek, pl. Dak Prescott mikor nyer SB-t? Majd, ha elhitetik vele, hogy alapszakasz meccsen van.
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Néztem ezt a Stroud fiút, aki akár nálunk is dobálhatna, Fields meg mehetne Isten hírével. Igaz, ilyenkor mindig eszembe jut Young is........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Én már írtam korábban is hogy én fázok Calebtől. Ott a rohadt nagy X faktor én ezt nem vitatom, de nekem Maye jobban tetszik. Nálam a draft eleje 1/1 Maye, 1/9 Odunze/Nabers/Bowers a háromból az egyik biztosan bent lesz és bármelyik nagy segítség lenne Mayenak. Remélem Fieldset el tudjuk passzolni egy 2.+ 4/5 körért, ha Darnold ért ennyit akkor Fields is fog valakinek. 2 körben hoznám Kinchenst (Jackson cut) ha még bent van vagy a legjobb elérhető EDGE-t…
Tomcsik
Maye esetén, még azt is figyelembe kell venni, hogy egy pozíció lefelé idei 2. kört vagy jövő évi 1. kört ér, amit ki lehetne aknázni. Nabers/Bowers, ha bent lenne én hoznám. A falat is lehetne erősíteni, de egy jó faledző is sokat lendítene. Másrészt sok jó elkapó lesz még a 2. körben is. Nekem a WC meccsekből eddig az jött le, hogy még mindig a stáb a leglényegesebb, aztán a QB és így tovább.

+ Úgy néz ki nem olyan gyenge a csoportunk, ahogyan mondták. 😊
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Én már írtam korábban is hogy én fázok Calebtől. Ott a rohadt nagy X faktor én ezt nem vitatom, de nekem Maye jobban tetszik. Nálam a draft eleje 1/1 Maye, 1/9 Odunze/Nabers/Bowers a háromból az egyik biztosan bent lesz és bármelyik nagy segítség lenne Mayenak. Remélem Fieldset el tudjuk passzolni egy 2.+ 4/5 körért, ha Darnold ért ennyit akkor Fields is fog valakinek. 2 körben hoznám Kinchenst (Jackson cut) ha még bent van vagy a legjobb elérhető EDGE-t…

több mint 2 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 389
Dj Moore majd akkor nézi a SB-t, ha bejut a csapata. 😊
 www.youtube.com/watch?v=dgkEC3qG0rQ
mortirolo
egyet értek, en sem nezem, ha nem a Bears van bent.

több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Dj Moore majd akkor nézi a SB-t, ha bejut a csapata. 😊
 www.youtube.com/watch?v=dgkEC3qG0rQ
több mint 2 éve
Beki New York Jets 2 893
Mennyire igaz, hogy Caleb W nem akar Chicagoba jatszani, es kerte a Bearst cserelje el az 1/1et?
beltazor
Többek között ezért meg a hasonló viselkedése miatt gondolom úgy, és ahogy látom elég sokan, hogy nem ér 1/1 et mert csak egy balhés primadonna lesz, hiába lenne meg a tehetsége, ha agya meg nincs....
kapitnono
És azt is megmondta Poles-nak hogy kivel cseréljen? 😊
Szerimtem sokkal valószínűbb, hogy az USA-ban is pont olyan színvonalú az "újságírás", mint szerte a világban manapság.
mortirolo
No meg már sokadszor olvasni ezt h XY nem akar 1/1-es csapathoz menni és lám mégis ott kötnek ki. 😀
Beki
Maye /papíron/ messze van Kábel tehetségétől?
steelwolf
Az elemzők 80%-a szerint igen, de a Texans meccset nézve a 2. helyről is lehet egész jó kis QB-t szerezni. 😊
mortirolo
Ezt a véleményt osztom én is. 😀
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 356 — WHO DAT!!!!
Mennyire igaz, hogy Caleb W nem akar Chicagoba jatszani, es kerte a Bearst cserelje el az 1/1et?
beltazor
Többek között ezért meg a hasonló viselkedése miatt gondolom úgy, és ahogy látom elég sokan, hogy nem ér 1/1 et mert csak egy balhés primadonna lesz, hiába lenne meg a tehetsége, ha agya meg nincs....
kapitnono
És azt is megmondta Poles-nak hogy kivel cseréljen? 😊
Szerimtem sokkal valószínűbb, hogy az USA-ban is pont olyan színvonalú az "újságírás", mint szerte a világban manapság.
mortirolo
No meg már sokadszor olvasni ezt h XY nem akar 1/1-es csapathoz menni és lám mégis ott kötnek ki. 😀
Beki
Maye /papíron/ messze van Kábel tehetségétől?
steelwolf
Az elemzők 80%-a szerint igen, de a Texans meccset nézve a 2. helyről is lehet egész jó kis QB-t szerezni. 😊
mortirolo
A legtöbb jó qb t bőven nem az 1/1 környékéről, de még csak nem is a top 10 ből szerzik...


több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Mennyire igaz, hogy Caleb W nem akar Chicagoba jatszani, es kerte a Bearst cserelje el az 1/1et?
beltazor
Többek között ezért meg a hasonló viselkedése miatt gondolom úgy, és ahogy látom elég sokan, hogy nem ér 1/1 et mert csak egy balhés primadonna lesz, hiába lenne meg a tehetsége, ha agya meg nincs....
kapitnono
És azt is megmondta Poles-nak hogy kivel cseréljen? 😊
Szerimtem sokkal valószínűbb, hogy az USA-ban is pont olyan színvonalú az "újságírás", mint szerte a világban manapság.
mortirolo
No meg már sokadszor olvasni ezt h XY nem akar 1/1-es csapathoz menni és lám mégis ott kötnek ki. 😀
Beki
Maye /papíron/ messze van Kábel tehetségétől?
steelwolf
Az elemzők 80%-a szerint igen, de a Texans meccset nézve a 2. helyről is lehet egész jó kis QB-t szerezni. 😊
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 968 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mennyire igaz, hogy Caleb W nem akar Chicagoba jatszani, es kerte a Bearst cserelje el az 1/1et?
beltazor
Többek között ezért meg a hasonló viselkedése miatt gondolom úgy, és ahogy látom elég sokan, hogy nem ér 1/1 et mert csak egy balhés primadonna lesz, hiába lenne meg a tehetsége, ha agya meg nincs....
kapitnono
És azt is megmondta Poles-nak hogy kivel cseréljen? 😊
Szerimtem sokkal valószínűbb, hogy az USA-ban is pont olyan színvonalú az "újságírás", mint szerte a világban manapság.
mortirolo
No meg már sokadszor olvasni ezt h XY nem akar 1/1-es csapathoz menni és lám mégis ott kötnek ki. 😀
Beki
Maye /papíron/ messze van Kábel tehetségétől?
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Mennyire igaz, hogy Caleb W nem akar Chicagoba jatszani, es kerte a Bearst cserelje el az 1/1et?
beltazor
Többek között ezért meg a hasonló viselkedése miatt gondolom úgy, és ahogy látom elég sokan, hogy nem ér 1/1 et mert csak egy balhés primadonna lesz, hiába lenne meg a tehetsége, ha agya meg nincs....
kapitnono
És azt is megmondta Poles-nak hogy kivel cseréljen? 😊
Szerimtem sokkal valószínűbb, hogy az USA-ban is pont olyan színvonalú az "újságírás", mint szerte a világban manapság.
mortirolo
Nincs köze az újságíráshoz, magamtól gondolom így. Nem is hallottam arról hogy ilyet nyilatkozna hogy nem akar x y csapatban játszani, most olvastam csak. Ezt leszámítva is ugyanez a véleményem, hogy irgalmatlan nagy bust lesz
kapitnono
Ő ilyet nem mondott, ezt vmi hozzá közel álló személy sugalta egyszer asszem - ez is rég volt, de gyakorlatilag az egész történet, hogy majd megmondja melyik csapatba hajlandó játszani egy urban legend csak.
Mint lejjebb írta valaki, a 'modern' újságírás egy tökéletes terméke...

(Amúgy a Bears nem 1/1-es csapat 😊)
alatriste
Az apja mondta, hogy ha nem tetszik neki az 1/1 várományos, akkor marad a fősulin.
SGBP
Akkor maradjon. Nekünk meg ő nem tetszik...
Proki_
Drake Maye hogy tetszik? A logódból ítélve te több meccsét láttad, mint mi. Nekem két meccs alapján erős NFL kezdő.
mortirolo
Inkább őt hoznám, de az az igazság, hogy az utóbbi 2 első körös QB húzásunk után most azt mondom, hogy MH2 és Latu vagy Fashanu. Aztán amilyen szerencsénk van tuti franchise QB lesz mindkettő...
Proki_
Akkor kb. egyezik a véleményünk. Maye a kevésbé kockázatos választás + nagy Latu hívő vagyok.
több mint 2 éve
Proki_ Chicago Bears North Carolina Tar Heels 105
Mennyire igaz, hogy Caleb W nem akar Chicagoba jatszani, es kerte a Bearst cserelje el az 1/1et?
beltazor
Többek között ezért meg a hasonló viselkedése miatt gondolom úgy, és ahogy látom elég sokan, hogy nem ér 1/1 et mert csak egy balhés primadonna lesz, hiába lenne meg a tehetsége, ha agya meg nincs....
kapitnono
És azt is megmondta Poles-nak hogy kivel cseréljen? 😊
Szerimtem sokkal valószínűbb, hogy az USA-ban is pont olyan színvonalú az "újságírás", mint szerte a világban manapság.
mortirolo
Nincs köze az újságíráshoz, magamtól gondolom így. Nem is hallottam arról hogy ilyet nyilatkozna hogy nem akar x y csapatban játszani, most olvastam csak. Ezt leszámítva is ugyanez a véleményem, hogy irgalmatlan nagy bust lesz
kapitnono
Ő ilyet nem mondott, ezt vmi hozzá közel álló személy sugalta egyszer asszem - ez is rég volt, de gyakorlatilag az egész történet, hogy majd megmondja melyik csapatba hajlandó játszani egy urban legend csak.
Mint lejjebb írta valaki, a 'modern' újságírás egy tökéletes terméke...

(Amúgy a Bears nem 1/1-es csapat 😊)
alatriste
Az apja mondta, hogy ha nem tetszik neki az 1/1 várományos, akkor marad a fősulin.
SGBP
Akkor maradjon. Nekünk meg ő nem tetszik...
Proki_
Drake Maye hogy tetszik? A logódból ítélve te több meccsét láttad, mint mi. Nekem két meccs alapján erős NFL kezdő.
mortirolo
Inkább őt hoznám, de az az igazság, hogy az utóbbi 2 első körös QB húzásunk után most azt mondom, hogy MH2 és Latu vagy Fashanu. Aztán amilyen szerencsénk van tuti franchise QB lesz mindkettő...
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Mennyire igaz, hogy Caleb W nem akar Chicagoba jatszani, es kerte a Bearst cserelje el az 1/1et?
beltazor
Többek között ezért meg a hasonló viselkedése miatt gondolom úgy, és ahogy látom elég sokan, hogy nem ér 1/1 et mert csak egy balhés primadonna lesz, hiába lenne meg a tehetsége, ha agya meg nincs....
kapitnono
És azt is megmondta Poles-nak hogy kivel cseréljen? 😊
Szerimtem sokkal valószínűbb, hogy az USA-ban is pont olyan színvonalú az "újságírás", mint szerte a világban manapság.
mortirolo
Nincs köze az újságíráshoz, magamtól gondolom így. Nem is hallottam arról hogy ilyet nyilatkozna hogy nem akar x y csapatban játszani, most olvastam csak. Ezt leszámítva is ugyanez a véleményem, hogy irgalmatlan nagy bust lesz
kapitnono
Ő ilyet nem mondott, ezt vmi hozzá közel álló személy sugalta egyszer asszem - ez is rég volt, de gyakorlatilag az egész történet, hogy majd megmondja melyik csapatba hajlandó játszani egy urban legend csak.
Mint lejjebb írta valaki, a 'modern' újságírás egy tökéletes terméke...

(Amúgy a Bears nem 1/1-es csapat 😊)
alatriste
Az apja mondta, hogy ha nem tetszik neki az 1/1 várományos, akkor marad a fősulin.
SGBP
Akkor maradjon. Nekünk meg ő nem tetszik...
Proki_
Drake Maye hogy tetszik? A logódból ítélve te több meccsét láttad, mint mi. Nekem két meccs alapján erős NFL kezdő.
több mint 2 éve
Proki_ Chicago Bears North Carolina Tar Heels 105
Mennyire igaz, hogy Caleb W nem akar Chicagoba jatszani, es kerte a Bearst cserelje el az 1/1et?
beltazor
Többek között ezért meg a hasonló viselkedése miatt gondolom úgy, és ahogy látom elég sokan, hogy nem ér 1/1 et mert csak egy balhés primadonna lesz, hiába lenne meg a tehetsége, ha agya meg nincs....
kapitnono
És azt is megmondta Poles-nak hogy kivel cseréljen? 😊
Szerimtem sokkal valószínűbb, hogy az USA-ban is pont olyan színvonalú az "újságírás", mint szerte a világban manapság.
mortirolo
Nincs köze az újságíráshoz, magamtól gondolom így. Nem is hallottam arról hogy ilyet nyilatkozna hogy nem akar x y csapatban játszani, most olvastam csak. Ezt leszámítva is ugyanez a véleményem, hogy irgalmatlan nagy bust lesz
kapitnono
Ő ilyet nem mondott, ezt vmi hozzá közel álló személy sugalta egyszer asszem - ez is rég volt, de gyakorlatilag az egész történet, hogy majd megmondja melyik csapatba hajlandó játszani egy urban legend csak.
Mint lejjebb írta valaki, a 'modern' újságírás egy tökéletes terméke...

(Amúgy a Bears nem 1/1-es csapat 😊)
alatriste
Az apja mondta, hogy ha nem tetszik neki az 1/1 várományos, akkor marad a fősulin.
SGBP
Akkor maradjon. Nekünk meg ő nem tetszik...
több mint 2 éve
SGBP 347
Mennyire igaz, hogy Caleb W nem akar Chicagoba jatszani, es kerte a Bearst cserelje el az 1/1et?
beltazor
Többek között ezért meg a hasonló viselkedése miatt gondolom úgy, és ahogy látom elég sokan, hogy nem ér 1/1 et mert csak egy balhés primadonna lesz, hiába lenne meg a tehetsége, ha agya meg nincs....
kapitnono
És azt is megmondta Poles-nak hogy kivel cseréljen? 😊
Szerimtem sokkal valószínűbb, hogy az USA-ban is pont olyan színvonalú az "újságírás", mint szerte a világban manapság.
mortirolo
Nincs köze az újságíráshoz, magamtól gondolom így. Nem is hallottam arról hogy ilyet nyilatkozna hogy nem akar x y csapatban játszani, most olvastam csak. Ezt leszámítva is ugyanez a véleményem, hogy irgalmatlan nagy bust lesz
kapitnono
Ő ilyet nem mondott, ezt vmi hozzá közel álló személy sugalta egyszer asszem - ez is rég volt, de gyakorlatilag az egész történet, hogy majd megmondja melyik csapatba hajlandó játszani egy urban legend csak.
Mint lejjebb írta valaki, a 'modern' újságírás egy tökéletes terméke...

(Amúgy a Bears nem 1/1-es csapat 😊)
alatriste
Az apja mondta, hogy ha nem tetszik neki az 1/1 várományos, akkor marad a fősulin.
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mennyire igaz, hogy Caleb W nem akar Chicagoba jatszani, es kerte a Bearst cserelje el az 1/1et?
beltazor
Többek között ezért meg a hasonló viselkedése miatt gondolom úgy, és ahogy látom elég sokan, hogy nem ér 1/1 et mert csak egy balhés primadonna lesz, hiába lenne meg a tehetsége, ha agya meg nincs....
kapitnono
És azt is megmondta Poles-nak hogy kivel cseréljen? 😊
Szerimtem sokkal valószínűbb, hogy az USA-ban is pont olyan színvonalú az "újságírás", mint szerte a világban manapság.
mortirolo
Nincs köze az újságíráshoz, magamtól gondolom így. Nem is hallottam arról hogy ilyet nyilatkozna hogy nem akar x y csapatban játszani, most olvastam csak. Ezt leszámítva is ugyanez a véleményem, hogy irgalmatlan nagy bust lesz
kapitnono
Ő ilyet nem mondott, ezt vmi hozzá közel álló személy sugalta egyszer asszem - ez is rég volt, de gyakorlatilag az egész történet, hogy majd megmondja melyik csapatba hajlandó játszani egy urban legend csak.
Mint lejjebb írta valaki, a 'modern' újságírás egy tökéletes terméke...

(Amúgy a Bears nem 1/1-es csapat 😊)


Liverpool Fc
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Mennyire igaz, hogy Caleb W nem akar Chicagoba jatszani, es kerte a Bearst cserelje el az 1/1et?
beltazor
Többek között ezért meg a hasonló viselkedése miatt gondolom úgy, és ahogy látom elég sokan, hogy nem ér 1/1 et mert csak egy balhés primadonna lesz, hiába lenne meg a tehetsége, ha agya meg nincs....
kapitnono
Majd amikor találkozik az nfl passrusherekkel, na majd akkor mit fog levágni.
Számunkra a legjobb egy csere a patsszel lenne mert akkor behúzhatnánk MH jr-t is az ellenértékek mellett.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Mennyire igaz, hogy Caleb W nem akar Chicagoba jatszani, es kerte a Bearst cserelje el az 1/1et?
beltazor
Többek között ezért meg a hasonló viselkedése miatt gondolom úgy, és ahogy látom elég sokan, hogy nem ér 1/1 et mert csak egy balhés primadonna lesz, hiába lenne meg a tehetsége, ha agya meg nincs....
kapitnono
És azt is megmondta Poles-nak hogy kivel cseréljen? 😊
Szerimtem sokkal valószínűbb, hogy az USA-ban is pont olyan színvonalú az "újságírás", mint szerte a világban manapság.
mortirolo
Nincs köze az újságíráshoz, magamtól gondolom így. Nem is hallottam arról hogy ilyet nyilatkozna hogy nem akar x y csapatban játszani, most olvastam csak. Ezt leszámítva is ugyanez a véleményem, hogy irgalmatlan nagy bust lesz
kapitnono
Én 1 teljes meccsét láttam és összefoglalókat. A viselkedése valóban gondot okozhat, amit egy INT után művelt az szánalmas volt. Kell mellé egy erős ember. Szerintem nagy bust nem lesz. Kyler Murray-től Top5-ig minden benne van.
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 356 — WHO DAT!!!!
Mennyire igaz, hogy Caleb W nem akar Chicagoba jatszani, es kerte a Bearst cserelje el az 1/1et?
beltazor
Többek között ezért meg a hasonló viselkedése miatt gondolom úgy, és ahogy látom elég sokan, hogy nem ér 1/1 et mert csak egy balhés primadonna lesz, hiába lenne meg a tehetsége, ha agya meg nincs....
kapitnono
És azt is megmondta Poles-nak hogy kivel cseréljen? 😊
Szerimtem sokkal valószínűbb, hogy az USA-ban is pont olyan színvonalú az "újságírás", mint szerte a világban manapság.
mortirolo
Nincs köze az újságíráshoz, magamtól gondolom így. Nem is hallottam arról hogy ilyet nyilatkozna hogy nem akar x y csapatban játszani, most olvastam csak. Ezt leszámítva is ugyanez a véleményem, hogy irgalmatlan nagy bust lesz


több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Mennyire igaz, hogy Caleb W nem akar Chicagoba jatszani, es kerte a Bearst cserelje el az 1/1et?
beltazor
Többek között ezért meg a hasonló viselkedése miatt gondolom úgy, és ahogy látom elég sokan, hogy nem ér 1/1 et mert csak egy balhés primadonna lesz, hiába lenne meg a tehetsége, ha agya meg nincs....
kapitnono
És azt is megmondta Poles-nak hogy kivel cseréljen? 😊
Szerimtem sokkal valószínűbb, hogy az USA-ban is pont olyan színvonalú az "újságírás", mint szerte a világban manapság.
mortirolo
No meg már sokadszor olvasni ezt h XY nem akar 1/1-es csapathoz menni és lám mégis ott kötnek ki. 😀
Beki
Ráadásul nem is mi vagyunk az 1/1-es csapat...
több mint 2 éve
Beki New York Jets 2 893
Mennyire igaz, hogy Caleb W nem akar Chicagoba jatszani, es kerte a Bearst cserelje el az 1/1et?
beltazor
Többek között ezért meg a hasonló viselkedése miatt gondolom úgy, és ahogy látom elég sokan, hogy nem ér 1/1 et mert csak egy balhés primadonna lesz, hiába lenne meg a tehetsége, ha agya meg nincs....
kapitnono
És azt is megmondta Poles-nak hogy kivel cseréljen? 😊
Szerimtem sokkal valószínűbb, hogy az USA-ban is pont olyan színvonalú az "újságírás", mint szerte a világban manapság.
mortirolo
No meg már sokadszor olvasni ezt h XY nem akar 1/1-es csapathoz menni és lám mégis ott kötnek ki. 😀
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Mennyire igaz, hogy Caleb W nem akar Chicagoba jatszani, es kerte a Bearst cserelje el az 1/1et?
beltazor
Többek között ezért meg a hasonló viselkedése miatt gondolom úgy, és ahogy látom elég sokan, hogy nem ér 1/1 et mert csak egy balhés primadonna lesz, hiába lenne meg a tehetsége, ha agya meg nincs....
kapitnono
És azt is megmondta Poles-nak hogy kivel cseréljen? 😊
Szerimtem sokkal valószínűbb, hogy az USA-ban is pont olyan színvonalú az "újságírás", mint szerte a világban manapság.
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 356 — WHO DAT!!!!
Mennyire igaz, hogy Caleb W nem akar Chicagoba jatszani, es kerte a Bearst cserelje el az 1/1et?
beltazor
Többek között ezért meg a hasonló viselkedése miatt gondolom úgy, és ahogy látom elég sokan, hogy nem ér 1/1 et mert csak egy balhés primadonna lesz, hiába lenne meg a tehetsége, ha agya meg nincs....