Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Amugy a viccet felreteve Burfict hatalmas huzas volt. Azert a penzert ( sztem kevesebbert a rookie osszes eve alatt, mint Ross elso eve ) meg kulonosen hiaba hianyzott sokat. Nalunk JSmith, rookiekent a szerzodeses even kivul egy nagy 0, ott jo megkapja a 6. legnagyobb CB fizetest es azota hasonlo aranyban jatszik-serult. Az baj hogy a csapatok hogy kezelik oket, mert a tehetseg egy dolog csak.
no
Ja, ilyen szempontból nincs gond, mert a mostani szerződése sem eget rengető pénzügyileg, viszont nagyon nagy százaléka függ a játékidőtől. Nála inkább az a gond, hogy ilyen képességű játékosra egy évtizedre lehetne alapozni az egész védelmet, na nála ez nem játszik. Annyira megbízhatatlan a sorozatos eltiltások miatt, hogy én lassan már inkább egyfajta bónuszként tekintek arra, ha pályára lép, mert azt azért el kell ismerni, hogy zongorázni lehet a különbséget amikor pályán van és amikor nincs. Nagyon nagy kár érte, mert képességei alapján a Bengals történetének egyik legjobb LB-je lehetett volna.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 199
Ross kapcsán szerintem nem csak a játékoson, de az edzőkön is van nyomás. Egy első körös pick esetén a rookie évre még lehet kifogásokat találni, de ha a második évben sem játszik, az Marvinék alkalmatlanságát is bizonyítja.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 617
Amugy a viccet felreteve Burfict hatalmas huzas volt. Azert a penzert ( sztem kevesebbert a rookie osszes eve alatt, mint Ross elso eve ) meg kulonosen hiaba hianyzott sokat. Nalunk JSmith, rookiekent a szerzodeses even kivul egy nagy 0, ott jo megkapja a 6. legnagyobb CB fizetest es azota hasonlo aranyban jatszik-serult. Az baj hogy a csapatok hogy kezelik oket, mert a tehetseg egy dolog csak.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Nézzük a dolog jó oldalát. Tavaly voltak olyan szakik, akik R. Fostert húzták volna nekünk, hogy Burfictet váltsa. Most mennyivel lennénk alőrébb. 😀
munoz
A baj hogy RF pont annyit tett le a Bengals asztalara mint a sajat elsokoros ( amittudomenmiaposztja ) huzas. 😕
no
Eddig. De míg Rossnál nincs minden veszve, addig RF a dutyi esetén viszontlátásra.
megyerikrisz
legyen igazad, de a gyanus hogy nem jatszott. Mellesleg RF-ert nem adtatok drafterteket es fizetest 😊 Ross fele az elvaras meg nagy, termeszetesen barmi lehet meg belole ( akar LT is 😊 )
no
Belegondolva, nekem gyanús, hogy Bodine eligazolt...
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 617
Nézzük a dolog jó oldalát. Tavaly voltak olyan szakik, akik R. Fostert húzták volna nekünk, hogy Burfictet váltsa. Most mennyivel lennénk alőrébb. 😀
munoz
A baj hogy RF pont annyit tett le a Bengals asztalara mint a sajat elsokoros ( amittudomenmiaposztja ) huzas. 😕
no
Eddig. De míg Rossnál nincs minden veszve, addig RF a dutyi esetén viszontlátásra.
megyerikrisz
legyen igazad, de a gyanus hogy nem jatszott. Mellesleg RF-ert nem adtatok drafterteket es fizetest 😊 Ross fele az elvaras meg nagy, termeszetesen barmi lehet meg belole ( akar LT is 😊 )
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Nézzük a dolog jó oldalát. Tavaly voltak olyan szakik, akik R. Fostert húzták volna nekünk, hogy Burfictet váltsa. Most mennyivel lennénk alőrébb. 😀
munoz
A baj hogy RF pont annyit tett le a Bengals asztalara mint a sajat elsokoros ( amittudomenmiaposztja ) huzas. 😕
no
Eddig. De míg Rossnál nincs minden veszve, addig RF a dutyi esetén viszontlátásra.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 617
Nézzük a dolog jó oldalát. Tavaly voltak olyan szakik, akik R. Fostert húzták volna nekünk, hogy Burfictet váltsa. Most mennyivel lennénk alőrébb. 😀
munoz
A baj hogy RF pont annyit tett le a Bengals asztalara mint a sajat elsokoros ( amittudomenmiaposztja ) huzas. 😕
több mint 6 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Kivéve a Steelerst és természetesen a gyevi bírót.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Hogy másnak még szarabb, az nem boldogít. 😉
több mint 6 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 199
Nézzük a dolog jó oldalát. Tavaly voltak olyan szakik, akik R. Fostert húzták volna nekünk, hogy Burfictet váltsa. Most mennyivel lennénk alőrébb. 😀
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
It will be the third-straight season in which Burfict has been suspended to start the season, though the previous two were for player-safety violations. This is the first PED-related suspension for Burfict. Prior to that, Burfict missed the start of the 2014 season with injury, so he has not played in Week 1 since 2013.

Between injuries and suspensions, Burfict has missed 28 regular-season games since 2014. 11 of those came in 2014 when he was sidelined with concussions and a knee injury that led to microfracture surgery. That led to him opening 2015 on PUP and missing the first six games.Jason Marcum
...és mi egy ilyen játékosra tekintünk, mint a védelem alappillére. Just Bengals things.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Burfict 4 meccs pihi a szezon elején.
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Eric Reednek azért örülnék 😊
rizanjn
jó gyerek, jó játékos, és jó csapattárs, örülnék ha aláírna
petey
Róla most az a legújabb, hogy inkább mégis visszamegy Friscóba egy évre.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 874 — Csodabogár
Eric Reednek azért örülnék 😊
rizanjn
jó gyerek, jó játékos, és jó csapattárs, örülnék ha aláírna

több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
 twitter.com/Bengals/status/984176656976957441

Természetesen játszunk a Billsszel a preseasonban. Remélem lesz közös edzés meg ilyesmik is. 😀
megyerikrisz
Aztán a két GM agyonveri egymást


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Természetesen játszunk a Billsszel a preseasonban. Remélem lesz közös edzés meg ilyesmik is. 😀
megyerikrisz
Ha jól olvastam, egész héten közös edzések lesznek. 😊
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
 twitter.com/Bengals/status/984176656976957441

Természetesen játszunk a Billsszel a preseasonban. Remélem lesz közös edzés meg ilyesmik is. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 959
Állítólag az egyik fő ok, ami miatt vacillál a front office Reid leigazolása kapcsán, az az hogy az elsők között volt aki követte Kaepernicket a térdelésben.

Nem tudom eldönteni, hogy elhiggyem-e vagy sem.
Mikey
ezzel mi a gond? Safetyt akar a staff, nem forradalmárt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Állítólag az egyik fő ok, ami miatt vacillál a front office Reid leigazolása kapcsán, az az hogy az elsők között volt aki követte Kaepernicket a térdelésben.

Nem tudom eldönteni, hogy elhiggyem-e vagy sem.
Mikey
Szerintem ubiszezon. Rajtunk kívül is bőven vannak olyan csapatok, ahol az ilyesmi nem probléma. Meg ha jól tudom, azóta már tett is valami nyilatkozatot, hogy nem csinál többet ilyet.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Állítólag az egyik fő ok, ami miatt vacillál a front office Reid leigazolása kapcsán, az az hogy az elsők között volt aki követte Kaepernicket a térdelésben.

Nem tudom eldönteni, hogy elhiggyem-e vagy sem.
több mint 6 éve
rizanjn Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 282
Eric Reednek azért örülnék 😊
rizanjn
Reid.
Rapoport szerint nagyon jó esély van arra, hogy alá is fog írni.
Egy Iloka, Reid, Williams sor azért nagyon patent lenne, nem elfeledkezve a titkos DPOY esélyes Fejedelemről.
Mikey
Reid, persze, csak már este volt nagyon... 😊
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Eric Reednek azért örülnék 😊
rizanjn
Reid.
Rapoport szerint nagyon jó esély van arra, hogy alá is fog írni.
Egy Iloka, Reid, Williams sor azért nagyon patent lenne, nem elfeledkezve a titkos DPOY esélyes Fejedelemről.
több mint 6 éve
rizanjn Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 282
Eric Reednek azért örülnék 😊
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Különcnek lenni jó!
 infogram.com/first-round-dl-by-team-since-2003-1gdjp9o43nqepyw
több mint 6 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Voltam szavazni! Nálam a bengals kapta a bizalmat!!! 😂

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...