Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Még jó, hogy előre bejelentette a klub, hogy durván rámegyünk az FA piacra 😀
(mondjuk ha igazán menők vagyunk, akkor elhozzuk Bradyt, hogy nevelgesse Burrow-t, Daltont meg elpasszoljuk BBnek egy első körösért😊)
nasheem
Brady nem marad Bostonban, szóval itt a lehetőség
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
Még jó, hogy előre bejelentette a klub, hogy durván rámegyünk az FA piacra 😀
(mondjuk ha igazán menők vagyunk, akkor elhozzuk Bradyt, hogy nevelgesse Burrow-t, Daltont meg elpasszoljuk BBnek egy első körösért😊)

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
AJ Green franchise tagelve.
Beki
ez most komoly?
Amadeus
Már mi ezzel a gond? Az 1/1-esnek nem árt, ha van egy elkapója azért
Wyatt
Akit ráadásul ugyanaz az ügynökség képvisel, mint Joe Burrowt...
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
AJ Green franchise tagelve.
Beki
ez most komoly?
Amadeus
Már mi ezzel a gond? Az 1/1-esnek nem árt, ha van egy elkapója azért

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
AJ Green franchise tagelve.
Beki
ez most komoly?
Amadeus
Tudod milyen fukar a tulaj.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
AJ Green franchise tagelve.
Beki
ez most komoly?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
AJ Green franchise tagelve.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
No more Cordy.
több mint 4 éve
gedam 5 696
A. J. Green franchise tag?
ThundersNFL
burrow mellé kell, sztem tegelik.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
A. J. Green franchise tag?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Miután kiderült, hogy olyan pici Burrow keze, hogy a labdát is alig tudja megfogni, ma bejelentette, hogy játszani fog a Bengalsben 😊
Már csak egy normális OL-t kellene előtte, bár, ha Jonah Williams végre játszani fog, és beválik, akkor már egy lépéssel közelebb leszünk ehhez. Az FA-ról kellene még valaki, aki valóban erősítés (én személy szerint Brandon Scherff-et hoznám) és akkor már agyonverni nem fogják Burrowt.
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 930 — Steelers fan
Nem az itt a probléma, hogy spórolós a tulaj. Nyilván Burrow úgy gondolja hogy ő jó lesz, egy fr QB-t meg mindenhol meg kell fizetni, ilyen szempontból mindegy hova kerül.
Az a nagyobb baj, hogy Cincyben qrvagyenge az OL, ezzel párhuzamosan a Northban eléggé vérszívó D-k működnek, általában. Így előfordulhat, hogy a csoportban Burrow belefut néhány sok INT-es, sok sackes meccsbe. És nekem az mindig nagy kérdés, hogy aki alapvetően győzelmekhez, sikeres meccsekhez van szokva, ezt hogy tudja majd kezelni.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 876 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Valami doktorsenkihàzi azt nyilatkozta h Burrow húzzon egy Manninget és ne jöjjön ide!
Szerintetek?
Mondjuk durva ára lenne az 1/5 v 1/6 esetleg 1/7-ről feljönni!
steelwolf
Az a kellemetlen, hogy Elinak bejött.
Én is úgy hallottam hogy a Srácnak és a Papának is meg van ehhez a személyisége. Szerintem ez ma már jobban meglenne torolva, a média és a szurkolók részéről. Burrow azt mondta, szívesen játszik bárhol, mindenki eldönti ez neki mennyit mennyit jelent. Amúgy egyik FR se néz ki sokkal biztatóbban, rostert tekintve. Ami kelletlen hogy ez a legspurabb FR, nekünk a leggazdagabb a tulajunk és a legtöbbet is hajlandó költeni, plusz még Brady. Ugyan akkor más a jenki mentalitás, az egyetemen is bele nevelték hogy csinálj aranyat abból amihez érsz ne a kész dolgokba ugorj bele. Szerintem pont az egója miatt nem gondolkodik rajta komolyan hogy elfusson a kihivás elől
TSzabi
Kérnék még egy nevet Eli-on kívül.
Amadeus
Elway.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Valami doktorsenkihàzi azt nyilatkozta h Burrow húzzon egy Manninget és ne jöjjön ide!
Szerintetek?
Mondjuk durva ára lenne az 1/5 v 1/6 esetleg 1/7-ről feljönni!
steelwolf
Az a kellemetlen, hogy Elinak bejött.
Én is úgy hallottam hogy a Srácnak és a Papának is meg van ehhez a személyisége. Szerintem ez ma már jobban meglenne torolva, a média és a szurkolók részéről. Burrow azt mondta, szívesen játszik bárhol, mindenki eldönti ez neki mennyit mennyit jelent. Amúgy egyik FR se néz ki sokkal biztatóbban, rostert tekintve. Ami kelletlen hogy ez a legspurabb FR, nekünk a leggazdagabb a tulajunk és a legtöbbet is hajlandó költeni, plusz még Brady. Ugyan akkor más a jenki mentalitás, az egyetemen is bele nevelték hogy csinálj aranyat abból amihez érsz ne a kész dolgokba ugorj bele. Szerintem pont az egója miatt nem gondolkodik rajta komolyan hogy elfusson a kihivás elől
TSzabi
Kérnék még egy nevet Eli-on kívül.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
A Burrow család ohiói, de a rosszindulatú, tényleg minden draft előtt menetrendszerűen előforduló "az 1/1-es húzzon egy Manninget" pletykák terjesztőit még ez az apró tény se zavarja, hihetetlen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
gedam 5 696
én simán el tudom képzelni, ha burrow valóban nem akar itt játszani, hogy a chargersszel lebizniszeli a bengals.
így is megszerezhetnék herbertet+vkit a töltőktől vagy draftcetliket.
mondjuk évek óta burrow az első qb, akire azt mondom, hogy 90%, hogy beválik. szóval nagy árat kérnék érte.

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Valami doktorsenkihàzi azt nyilatkozta h Burrow húzzon egy Manninget és ne jöjjön ide!
Szerintetek?
Mondjuk durva ára lenne az 1/5 v 1/6 esetleg 1/7-ről feljönni!
steelwolf
Az a kellemetlen, hogy Elinak bejött.
Én is úgy hallottam hogy a Srácnak és a Papának is meg van ehhez a személyisége. Szerintem ez ma már jobban meglenne torolva, a média és a szurkolók részéről. Burrow azt mondta, szívesen játszik bárhol, mindenki eldönti ez neki mennyit mennyit jelent. Amúgy egyik FR se néz ki sokkal biztatóbban, rostert tekintve. Ami kelletlen hogy ez a legspurabb FR, nekünk a leggazdagabb a tulajunk és a legtöbbet is hajlandó költeni, plusz még Brady. Ugyan akkor más a jenki mentalitás, az egyetemen is bele nevelték hogy csinálj aranyat abból amihez érsz ne a kész dolgokba ugorj bele. Szerintem pont az egója miatt nem gondolkodik rajta komolyan hogy elfusson a kihivás elől
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Valami doktorsenkihàzi azt nyilatkozta h Burrow húzzon egy Manninget és ne jöjjön ide!
Szerintetek?
Mondjuk durva ára lenne az 1/5 v 1/6 esetleg 1/7-ről feljönni!
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 345 — LIGHTS OUT!
Szerintem meg a 3. kör teljesen reális. Tannehill 4. kört ért a Titanoknak a padra, pedig a 2019es Tannehillnél Dalton lényegesen többre taksált. Dalton szinte biztos hogy kezdő lesz. Kezdő QB pedig kizárt hogy 3. Kör alatt kelljen el.
nasheem
3. kör simán jó lenne érte bármelyik más évben. Idén viszont sok a jó FA irányó és a draft is erős ezen a poszton. Ettől még látom, hogy van aki megadja érte, mert megér annyit, csak a kereslet-kínálat most ellene szól.

több mint 4 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Szerintem meg a 3. kör teljesen reális. Tannehill 4. kört ért a Titanoknak a padra, pedig a 2019es Tannehillnél Dalton lényegesen többre taksált. Dalton szinte biztos hogy kezdő lesz. Kezdő QB pedig kizárt hogy 3. Kör alatt kelljen el.
nasheem
Szerintem nagyon elkeseredett egy csapatnak kell lennie valakinek ahol Daltont akarják kezdőnek...
kapitnono
Daltonnak vannak korlátai, de simán be tud vinni egy normális csapatot PO ba, szóval bőven kezdő irányító szint. Mondjuk mi nagyon szarul tudunk cserélni, ezért tuti semmit nem kapunk majd érte.

Green szerződése nagyobb fejfájás, ha a Pats tényleg akarja, akkor nem fog maradni.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 074 — WHO DAT!!!!
Szerintem meg a 3. kör teljesen reális. Tannehill 4. kört ért a Titanoknak a padra, pedig a 2019es Tannehillnél Dalton lényegesen többre taksált. Dalton szinte biztos hogy kezdő lesz. Kezdő QB pedig kizárt hogy 3. Kör alatt kelljen el.
nasheem
Szerintem nagyon elkeseredett egy csapatnak kell lennie valakinek ahol Daltont akarják kezdőnek...


több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
Szerintem meg a 3. kör teljesen reális. Tannehill 4. kört ért a Titanoknak a padra, pedig a 2019es Tannehillnél Dalton lényegesen többre taksált. Dalton szinte biztos hogy kezdő lesz. Kezdő QB pedig kizárt hogy 3. Kör alatt kelljen el.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kondicionalis pick, talan 5. kor. Nagyon ketlem, hogy tobb, a masodik kor meg egyenesen irrelis szerintem a jelenlegi helyzetben.

több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
Mi lehet Dalton reális trade értéke? 2. kör?
És mit kapunk érte így hogy mindenki tudja, hogy el akarjuk passzolni? Remélem sokkal kevesebbet nem. Ehhez mindösszesen annyi kell, hogy legyen min 2-3 potenciális trade partner.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/72927954_806161759900381_993883360066508503_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=x1Wgpn7zQCsQ7kNvgHTx-ge&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfAQSk2f2kL4o5s7jG56HLOfxLhA6Zm2u34c1LU0KjZAFQ&oe=6631878B
Jersey Swaps on Instagram: "Outside of Burrow and Young at 1 and 2, which pick are you confident will happen?🤔"
658 likes, 28 comments - jerseyxswapnfl on January 15, 2020: "Outside of Burrow and Young at 1 and 2, which pick are you confident will happen?🤔".