Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Végignézve a rosteren egész elképesztő, ami OL fronton történik: Jonah Williams, MJ23, Hopkins, XSF, Hart a potenciális kezdőnk. A cserék közül egyedül Price az aki normál esetben NFL pályára léphetne. Draftról instant kezdőt nem valószínű, hogy tudunk hozni. Mégis mi a terv? Szerencsétlen Burrow...
nasheem
2/1el RT
3/1el OG
két instant kezdő
braxa88
Hires a Bengals arrol, hogy kivalo falembereket draftol. Minden masodik elso korose is bust lesz az utobbi sok evben. Kicsit konnyelmu elolegezes ez, hogy annyival meg lesz oldva a fal. Vagy ha meg is lesz, szegeny Burrow...

több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
Mi arrafelé Drew Sample, Ogbuehi és will Clarke szerű sztárokat szokunk húzni. Mondjuk ők is lehetnek instant kezdők, csak előrébb nem vagyunk.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Végignézve a rosteren egész elképesztő, ami OL fronton történik: Jonah Williams, MJ23, Hopkins, XSF, Hart a potenciális kezdőnk. A cserék közül egyedül Price az aki normál esetben NFL pályára léphetne. Draftról instant kezdőt nem valószínű, hogy tudunk hozni. Mégis mi a terv? Szerencsétlen Burrow...
nasheem
2/1el RT
3/1el OG
két instant kezdő
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
Végignézve a rosteren egész elképesztő, ami OL fronton történik: Jonah Williams, MJ23, Hopkins, XSF, Hart a potenciális kezdőnk. A cserék közül egyedül Price az aki normál esetben NFL pályára léphetne. Draftról instant kezdőt nem valószínű, hogy tudunk hozni. Mégis mi a terv? Szerencsétlen Burrow...

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 074 — WHO DAT!!!!
A Dolphins nagyon próbálkozik elvileg az 1/1 re. Mondjuk szerintem bolondok lennétek odaadni, Burrow ritka nagy kincs lehet.

 dailysnark.com/dolphins-to-reportedly-attempt-blockbuster-trade-to-draft-joe-burrow/?fbclid=IwAR0ULZobPQf5Ay5H6TfpjNPw5cQuUr3_-sPEajQg6pHovFUCTJ0edVsF1s0


több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Ez a Dallas csere guard milyen? Szerintem soha nem láttam 😕
nasheem
Xavier Su'a-Filo-ra gondolsz? Hát ne reménykedj benne, hogy megváltja a világot...szerintem egy olyan közepes backup szint. Mondjuk 3év 10 millió....
Klaci79
Ha máshol közepes backup szint, akkor itt jó lesz instant upgrade-nek.

Ahhoz kevés vagyok, hogy megítéljem az igazolásokat, mivel, csak Bengals meccset nézek évek óta, de az örömteli, hogy mozgolódunk és a pénzt sem sajnáljuk. A legjobb FA-k nem fognak idejönni, s sajnos az is magától értetődő, hogy a közepes FA-ket is túl kell fizetni, hogy jöjjenek.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Ez a Dallas csere guard milyen? Szerintem soha nem láttam 😕
nasheem
Xavier Su'a-Filo-ra gondolsz? Hát ne reménykedj benne, hogy megváltja a világot...szerintem egy olyan közepes backup szint. Mondjuk 3év 10 millió....
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
Amikor az ilyen Chris Harris - Waynes szerződés összehasonlítások jönnek szembe, akkor döbben rá az ember, hogy milyen irtózatosan nehéz ideigazolni bárkit.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
Ez a Dallas csere guard milyen? Szerintem soha nem láttam 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Dennard amúgy külső CB-nek milyen volt, mert a Jags állítólag ott akarja játszatni, nem nickelben?
iktriad
Szerintem kívül még Dre-nél is gyengébb volt, nem véletlen, hogy nem igazán játszatták ott. A gyors WR-ek egy-egy double move-val mindig beszopatták. Aztán lehet, hogy nálatok szárnyra kap, és kiderült, hogy a Bengalsnél volt misscoaching 😊
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
No fene az olcsójánosnál elgurult a gyógyszer, mik ezek a dealek?
Szipeter
Megpróbálja lenyűgözni Burrowt. Mondjuk az a Waynes igazolás ennyiért nagy WTF. Reader viszont király.

Dennard amúgy külső CB-nek milyen volt, mert a Jags állítólag ott akarja játszatni, nem nickelben?
iktriad
Szar, de alig játszott ott. Szerintem Drenél simán jobb. Mondjuk az nem magas léc.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
No fene az olcsójánosnál elgurult a gyógyszer, mik ezek a dealek?
Szipeter
Megpróbálja lenyűgözni Burrowt. Mondjuk az a Waynes igazolás ennyiért nagy WTF. Reader viszont király.

Inkább CB fizettünk volna túl.
nasheem
Vigyázz, mit kívánsz.
 twitter.com/PFF/status/1240028179982499840


Dennard amúgy külső CB-nek milyen volt, mert a Jags állítólag ott akarja játszatni, nem nickelben?

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
D.J. Reader heads to Cincinnati Bengals, according to league sources. $53 million over four years, according to sources, highest paid nose tackle in NFL
Évi ~25 tackleért meg 600 double-team snapért fizetünk 13milliót. Szerencsére van bőven cap room és Reader amúgy rohadt jó a posztján PFF szerint...csak az értelmét nem látom, hogy egy ilyen töltelék pozira költünk ennyit.
MarioAna
Így van. Jó ha a snapek felénél fent lesz. Minek ekkora lét betolni egy NTre?

Inkább CB fizettünk volna túl.... mármint egy értelmeset.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
No fene az olcsójánosnál elgurult a gyógyszer, mik ezek a dealek?
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
3 év 42 misi Waynesnek, az mondjuk nagyon durva.
Sixo
Így főleg, bár a PFF mindig fenntartással kezelendő.
 twitter.com/PFF/status/1240028179982499840
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 345 — LIGHTS OUT!
3 év 42 misi Waynesnek, az mondjuk nagyon durva.

több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 345 — LIGHTS OUT!
Fej után Dennard is out, ez nem jó jel, a végén még rajtunk marad a Webb-Dre szenzációs páros. Egyre nagyobb a probléma a secondaryban is.
Szipeter
A CB Trae Waynes jött a Vikesból. Nem biztos hogy ettől jobb lesz a helyzet.
iktriad
Egyik 1. körös Spartan helyett jött a másik.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fej után Dennard is out, ez nem jó jel, a végén még rajtunk marad a Webb-Dre szenzációs páros. Egyre nagyobb a probléma a secondaryban is.
Szipeter
A CB Trae Waynes jött a Vikesból. Nem biztos hogy ettől jobb lesz a helyzet.
több mint 4 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
D.J. Reader heads to Cincinnati Bengals, according to league sources. $53 million over four years, according to sources, highest paid nose tackle in NFL
Évi ~25 tackleért meg 600 double-team snapért fizetünk 13milliót. Szerencsére van bőven cap room és Reader amúgy rohadt jó a posztján PFF szerint...csak az értelmét nem látom, hogy egy ilyen töltelék pozira költünk ennyit.
MarioAna
Ha visszanézem az elmúlt év meccseit, akkor ez egy nagyon is fontos (hiány)pozi nálunk. Gyakorlatilag minden futás ellenünk úgy nézett ki, hogy kontakt után min 4yardot toltak a futón vagy simán bedőlt az RB 3 yardot. Egy jó NT aranyat ér, főleg ha van LB is a csapatban. 🤔

Fej után Dennard is out, ez nem jó jel, a végén még rajtunk marad a Webb-Dre szenzációs páros. Egyre nagyobb a probléma a secondaryban is.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött CB is Denard helyett.
 twitter.com/RapSheet/status/1240022882157309960
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Közben Darqueze Dennard lelépett a Readerért harcban lévő Jagsbe.
 twitter.com/RapSheet/status/1240016934411919360
Mennyire kell aggódnunk? 😊
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
DJ Reader a fedélzeten
 twitter.com/AaronWilson_NFL/status/1240013727807819779
több mint 4 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Azért aki a Bengals-t egy kicsit is ismeri, azt senki nem gondolta ezt komolyan. Ráadásul a Green franchise tag után az FO részéről már volt egy olyan jelzés, hogy előbb Dalton fizetését ki kell vezetni, hogy legyen elég hely a sapka alatt komoly igazoláshoz.
A Dalton trade érdekes lesz, az, hogy TB elmegy Bostonból és a Bears is QB-t keres segíthet abban, hogy ne egy zsák szotyit kapjanak érte.
Az FA piac első napján kimentek a legjobb LB-k, így onnan biztosan nem fogjuk a lyukat/lyukakat betömni, így az LB sor továbbra is szedett-vedett marad. Ami viszont ezután kötelező lenne, hogy legalább az OL-t erősítsük, hogy Burrow testileg és lelkileg is túlélje az első évét.

Még jó, hogy előre bejelentette a klub, hogy durván rámegyünk az FA piacra 😀
(mondjuk ha igazán menők vagyunk, akkor elhozzuk Bradyt, hogy nevelgesse Burrow-t, Daltont meg elpasszoljuk BBnek egy első körösért😊)
nasheem
több mint 4 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Még jó, hogy előre bejelentette a klub, hogy durván rámegyünk az FA piacra 😀
(mondjuk ha igazán menők vagyunk, akkor elhozzuk Bradyt, hogy nevelgesse Burrow-t, Daltont meg elpasszoljuk BBnek egy első körösért😊)
nasheem
Rámentünk, csak ez egy olyan móka, ahol mi vagyunk a kis taknyos kölök, akit a nagyok annyival elintéznek, hogy hess pi@ba. Vicces olvasni a kinti fórumokat is, hogy a nagy vágyak és ábrándok hogy pukkannak szét egy-egy deal után.
FA nálunk már ki lesz maxolva, ha Daltonért kapunk egy 4. kört🤣
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
Ja tudom. Felrobbant a hírtől a minden is.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."