NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
Ha már így szóba jött a Browns le is igazolta. 😕 Mint FA. De elvileg még nem raktuk ki. Vagy mégse júniusig volt szerződés?Mr. Bombastic
a free agent signing period kezdetéig (ami most március eleje volt) el kellett dönteni, ki marad és ki megy. akit June 1st cutnak jelent a csapat, annak a szerződése csa (könyvelés)technikailag él, de szabadon kereshet csapatot, hogy így ne szoruljon ki a piacról.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000350255/article/projected-2014-starters-dallas-cowboysKroos
A Bleacher-en Owning szerint Street betörhet a Wr-ek közé, Hayden viszont kieshet, mert McClain jobb DT.
És Cody Mandell kiszoríthatja Chris Jones-t, jobb az utolsó éves punt-átlaga.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ha már így szóba jött a Browns le is igazolta. 😕 Mint FA. De elvileg még nem raktuk ki. Vagy mégse júniusig volt szerződés?Mr. Bombastic
Nekem is nagy kedvencem volt...
Majd a Manziel dob neki labdát fektéből a kispadra!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000350255/article/projected-2014-starters-dallas-cowboysKroos
Nem tűnik rossznak. Kíváncsi vagyok idén mi lesz ebből a 2 TE-s felállásból. Imádnám ha vmi hasonlót villantanának mint a Pats anno.


több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/xhzwgrs8cfz3luufddeq
Projected 2014 starters: Dallas Cowboys
Will Demarcus Lawrence plug the hole left by departed pass rusher DeMarcus Ware? Chris Wesseling breaks down the Cowboys' potential depth chart for the upcoming 2014 NFL season.

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Ha már így szóba jött a Browns le is igazolta. 😕 Mint FA. De elvileg még nem raktuk ki. Vagy mégse júniusig volt szerződés?


több mint 9 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
és már 2012ben is sokat volt rováson de még akkor is voltak clutch elkapásai(a Cleveland ellen a hosszabbításban pl,a Saints ellen 4&15ös meccs végi TDre meg gondolom mindenki emlékszik).Witten mögött Bryant mellett az utóbbi években ő volt az igazán kláccs elkapó.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 9 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
“We love Miles Austin, we really do. Obviously, drafting Devin Street (Saturday), we addressed the receiver position a little bit. But Miles has been a really good player for us." - Jason GarrettMr. Bombastic
Ja, a június 2-ig tartó szerelem 😊 .Charlie Firpo
Jaja. Nagy kár érte. Az egyik kedvencem. Csak a sérülések betettek neki rendesen.


több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
“We love Miles Austin, we really do. Obviously, drafting Devin Street (Saturday), we addressed the receiver position a little bit. But Miles has been a really good player for us." - Jason GarrettMr. Bombastic
Ja, a június 2-ig tartó szerelem 😊 .

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
“We love Miles Austin, we really do. Obviously, drafting Devin Street (Saturday), we addressed the receiver position a little bit. But Miles has been a really good player for us." - Jason Garrett


több mint 9 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
én Stephen Jones egyre egyértelműbb előtérbe kerülését látom a dolog valódi okaként.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
A Landry hat-en olvastam, talán benne van az idei draftunk lényege:

"I think a lot of fans are failing to realize how great this draft was in terms of just changing the philosophy of the franchise. This was a different kind of draft for Owner and General Manager Jerry Jones.
While there was no flash, this draft shows us that Jerry Jones has really changed the way he wants to conduct business. No longer will they overreach and try to pick up something because it looks good on paper. They want to save money, build up the lines, bring in leaders and get players that will have an impact, not sit on the bench. Like it or not, Jones is doing it right and it is time we give him his due."

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Én most láttam a trash talkban 😀 No offense



The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
 www.dallascowboys.com/news/article-NickEatman/Defining-A-Role-For-All-Nine-Draft-Picks-As-Minicamp-Looms--/e6d82444-2712-4019-98af-5e585542228b

Jó kis cikk, összefoglalva a draftoltjainkat, kitől mit várnak,hol játszhat,milyen szerep várhat rájuk 😊

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
Blevi 8 239 — Lions & Cowboys fan
 espn.go.com/blog/dallas/cowboys/post/_/id/4727927/tyrone-crawford-has-two-homes-on-dl
Márha végre végig dolgozza a TC-t és egészséges marad.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Tanneyt kitette a Browns, lehet szépen hozni vissza...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Will Smith - Wild-wild west, aha,aha:


- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
DE Ben Gardner, Stanford
6'4", 262slowmotion

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
huha milyen idegesítő hogy nem tudok normális véleményeket olvasni cowboys fórumokon, a komoly mennyiségű sírástól Manziel után. semmi érv csak Manziel Manziel Manziel.....beltazor
Na itt látod tudsz 😊
Viszont jövőre már aktuális lehet az irányító-draft kérdés.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Jól látom, hogy Jeffcoat még udfa-ként sem kellett?Charlie Firpo
Nálunk kötött ki.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 607 — Pfizer & Moderna fan
huha milyen idegesítő hogy nem tudok normális véleményeket olvasni cowboys fórumokon, a komoly mennyiségű sírástól Manziel után. semmi érv csak Manziel Manziel Manziel.....

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Rb-t én hiányoltam, de összességében nekem okés a draft.
Meg jött egy rakat UDFA, szerintem érdekes:
Vaughan - Qb texasi.
Copeland - FB őt eleve is hozzán várták lent.
Washington - Wr 40-en 4,35-öt fut és 6-4 magas. Hátha lehet belőle valami.

Jól látom, hogy Jeffcoat még udfa-ként sem kellett?

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Nem tudom mennyire megbízható a walterfoci...beltazor
Semennyire.gyeek
Én általában a trackereket szoktam ott nézni, azok jók meg gyorsan frissülnek.
(pl. combine adatok, szabadügynök piac, prospectek). Amúgy azok közé tartozik akik rendszeresen ostorozzák
a Cowboyst, ezért kicsit meglepő hogy jó értékelést kapott pár pickünk. Bár ennek középpontjában inkább JJ van mint az intelligens amerikai drukkerek által előszeretettel csesztetett Romo.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Nem tudom mennyire megbízható a walterfoci...beltazor
Semennyire.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 607 — Pfizer & Moderna fan
Nem tudom mennyire megbízható a walterfoci, de ott a 7, körös pickjeink igen jó osztályzatot kaptak főleg a két DB választást dicsérte.