Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
McÁron vagy Metterberg, 4.ben? vagy DT, S?

szerk.: 6db 7. körösünk van 😀

több mint 9 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Persze így május elején még csak okoskodás az ilyen semmi több,de én most egy Lawrence - Melton - McClain - Selvie négyest tudok elképzelni. Crawfordot fogalmam sincs hol fogjuk látni de szerintem inkább endként mint belül,Spencer egyáltalán nem biztos hogy egyáltalán befér a kezdőbe,tehát a fent vázolt négyes mondjuk a kezdő és akkor van egy csere páros a Crawford-Spencer kettőssel szélre,belül meg már egészen jól állunk(mennyiségileg legalábbis biztos),ott van Ben Bass,Hayden,Mincey,akik depthnek tökéletesen elegek szvsz. A DE poszt lesz szerintem nagyobb kérdés idén.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
és 4-3as DE 😊

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
végülis csak negyvenhatszor hangzott el, hogy Nix 3-4-es DT, ami pont nem kell nekünk...slowmotion
NBC is kiírta, hogy Lawrence 3-4es LB...
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
“He was the last guy we really had in terms of the right-end spot,” Stephen Jones said. “We knew we might have to give up a little more than maybe the charts read out. That happens sometimes when you want a guy and we really wanted this guy. We didn’t want to lose him. We worked through the deal. We sweetened the pot a little bit and got the deal done.”

Lawrence was one of the 30 players to visit the Cowboys’ facility in Valley Ranch back in April. In fact, he met up with Tyrone Crawford, who left Boise State the year before Lawrence. They are two of three BSU players on the Cowboys along with Orlando Scandrick.

Teljesen reális, utóbbi évek draftjaira, fizetésekre nem lehet egy rossz szavunk se( max. Romo,de muszáj volt). Mintha Stephen egyre többet szólalna meg, azóta kicsit realisztikusabbak a dolgok, jók a draftok és ha végre lassan kikeveredünk a kalap sz.r szituból FAn is jöhet párértelmes játékos.

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 559 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jerry atyátok szólt:

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/vqclnnlyabthnezhp5xi
Jerry Jones: Johnny Manziel was No. 1 on my board
Jerry Jones admitted Friday that Johnny Manziel was the highest-rated player on the Cowboys' board when they were on the clock at No. 16. What was the reasoning behind his decision to pass on the QB?
több mint 9 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
3 kör lement és sehol egy csillagharcos? 😀 Mi történt JJ-vel?
több mint 9 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Hát kb így, Hayden marad gondolom, ki más van DT?
Crawforda leszek kíváncsi mi lesz belőle,de,dt?

Lb sor hogy áll? Lee,Carter, és ki Hollóman??Kroos
Esetleg a 2 új arc akit hoztunk. Bár nem tudom, hogy rájuk mennyire lehet kezdőként számolni.

Durant? Mondjuk tavaly nem volt vmi nagy szám, de talán majd idén.


több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Hát kb így, Hayden marad gondolom, ki más van DT?
Crawforda leszek kíváncsi mi lesz belőle,de,dt?

Lb sor hogy áll? Lee,Carter, és ki Hollóman??Kroos
Ez attól is függ gondolom,hogy áll súlyba,mert azért nem volt az a nagy darab Crawford.

Holloman remélem játszani fog,és nem is akárhogy 😊

Lawrence egyébként melyik oldalon játszik alapjáraton?Ware helyén?
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát kb így, Hayden marad gondolom, ki más van DT?
Crawforda leszek kíváncsi mi lesz belőle,de,dt?

Lb sor hogy áll? Lee,Carter, és ki Hollóman??

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Legyen igazatok, váljon be! 😊 Hogy néz ki akkor most DL? Selvie-Melton-?-Lawrence/Spencer?


több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Azért azt ne felejtsük el,hogy van egy Marinellink.Benne nagyon bízok,hogy tudja mit csinál,és mi kell neki.Ennek ellenére én is sokallom a 3. körtTehenész
Pont Marinelli miatt lett volna jó, ha berántunk tegnap két DL-t is. Tuti jobban örült volna ha két játékost kap egy helyett.Mr. Bombastic
Elég nagy lutri tud lenni ez a draft dolog,az is benne van,hogy az a 2 DL pick negyed annyit se ért volna együtt,mint a jövőben Lawrence,vagy épp fordítva.
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Igen látszott Marinellin amikor telefonáltak hogy nagyon akarta , plusz a 1. körös Pittsburg tréfálás is benne lehetett nehogy megint ugy járjunk...

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Stephen Jones mondta hogy pont Marinelli volt a legjobban ráizgulva Lawrencere,az egész stábból talán ő lobbyzott érte a legjobban. Úgyhogy abban biztosak lehetünk hogy DL abszolút RM embere.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 9 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Azért azt ne felejtsük el,hogy van egy Marinellink.Benne nagyon bízok,hogy tudja mit csinál,és mi kell neki.Ennek ellenére én is sokallom a 3. körtTehenész
Pont Marinelli miatt lett volna jó, ha berántunk tegnap két DL-t is. Tuti jobban örült volna ha két játékost kap egy helyett.


több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Azért azt ne felejtsük el,hogy van egy Marinellink.Benne nagyon bízok,hogy tudja mit csinál,és mi kell neki.Ennek ellenére én is sokallom a 3. kört
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
végülis csak negyvenhatszor hangzott el, hogy Nix 3-4-es DT, ami pont nem kell nekünk...slowmotion
Igazad van, még soha egyik játékos sem volt képes átállni egy másik rendszerre az NFL történetében, hogy is gondolhattam.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 784 — Cowboys fan
végülis csak negyvenhatszor hangzott el, hogy Nix 3-4-es DT, ami pont nem kell nekünk...
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Ja, és amúgy azóta is röhögök, hogy a 4. körben szinte minden csapat szurkolói Garoppolot gondolták maguknak 😀 Annyira egyértelmű volt, hogy max 3. kör elejéig kiviszik.
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Nix 83-ra ment ki...azért egy Ealy-Nix húzásnál kb szerdáig hangosan ujjongtam volna, így azért más. Nekünk depth is kell a védelembe, Nagyon. Na de majd Crawford, a future all-pro...
több mint 9 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Kicsit drága volt ez tény, de ha beválik és olyan név lesz mint Ware,mert az adottságai alapján simán meg van benne a potenciál, akkor arra már nem fogunk emlékezni, hogy egy 3. körbe került. Én örülök neki, nagyon,nagyon, nagyon. Fasz a seggükbe az indiánoknak, jobban jártunk mi ezzel. Majd amikor legyalulja Elisát, meg Peter Griffint ...
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Lawrencet akartam de nem pont így.....kellett volna az a 3.kör is.

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Nix, Jernigan, Ealy, Crichton. Ők még benn vannak 2/15-nél... egyszerűen fantasztikus volt ez a feltrade... 😒


több mint 9 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Remélem reggelre vki leírja nekem, hogy miért is volt olyan nagyon jó odaadni az apacsoknak a 3. körünket és behúzni Lawrenst?????


több mint 9 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
mustaine
félig még az ágyból hallgattam a sajtótájékoztatót rögtön utána, ha jól emlékszem ott azt mondták hogy Barr-Donald-Shazier és Martin azonos értékelést kaptak a csapattól. Valóban a steelers pick előtt valamivel már Shazier ügynökével voltak vonalban. De szerintem így is jó pick.