Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Nem tudom mennyire megbízható a walterfoci...beltazor
Semennyire.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Nem tudom mennyire megbízható a walterfoci, de ott a 7, körös pickjeink igen jó osztályzatot kaptak főleg a két DB választást dicsérte.

több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
végülis csak negyvenhatszor hangzott el, hogy Nix 3-4-es DT, ami pont nem kell nekünk...slowmotion
Igazad van, még soha egyik játékos sem volt képes átállni egy másik rendszerre az NFL történetében, hogy is gondolhattam.gorbel
végülis csak negyvenhatszor hangzott el, hogy Nix 3-4-es DT, ami pont nem kell nekünk...slowmotion
NBC is kiírta, hogy Lawrence 3-4es LB...Wong
sőt, Ware meg 4-3 DE-ként lett draftolva, aztán mégis 3-4 OLB lett belőle. csak a probléma ott van, hogy e kettő poszt között kicsit könnyebb az átjárás, mint Marinelli 4-3-as DT-jei és egy 3-4-es hegyomlásnyi DT között. de persze biztos Nektek van igazatok, Marinelli kurvára nem ért az egészhez, és ha egy büdös pillantást sem vetett rá, mert meg sem hívta workout-ra, az azért van, mert ő azon kevesek egyike az univerzumban, aki nem látja, mennyire illene Nix bármilyen kibaszott sémába.
én kérek elnézést.slowmotion
Én pont Marinelli szakértelme miatt nem gondolom, hogy ne tudna mit kezdeni egy Nix kaliberű emberrel. Nem az ő rendszerébe ideális. Na és? Rookieról beszélünk, bőven lehet formálni. Arról nem is beszélve, hogy ha csak simán odaáll és lerakja a kezeit a gyepre, már sokkal jobb a futás elleni védekezésünk a tavalyinál. Senki nem vonta kétségbe Marinellit, viszont ezt a lekezelő és kioktató stílust még tőle sem fogadnám el, mint ahogy tőled sem.gorbel
Marinelli szakértelmétől sem lesz gyorsabb vagy agilisabb. ha Marinellinek nem kellenek a két embert lefoglaló terepakadályok (mert ilyet nem tervez bele a játékaiba), akkor nincs értelme egy terepakadályt beszerezni.
ha mondjuk raliversenyre készülsz, akkor nem egy F150-essel (Ford, nem Ferrari, még mielőtt) mész oda, még akkor sem, ha maga Loeb vezeti. pedig az is biztos jól elkaristol az erdei utakon, és Loeb is a legjobbat ki tudná hozni belőle - de nem erre van szükség.

hiába hozod be Nix-et a csapatba, nem lesz csereszabatos senkivel. ergo vagy olyan feladattal bízod meg, amire nem "megfelelő", vagy imádkozol azon, hogy nehogy lesérüljön, mert akkor senki sem tudja az ő feladatát ellátni, és vagy eleve nem megfelelő emberrel helyettesítjük, vagy a vele tervezett play-ek mehetnek a kukába.slowmotion
Az alapsémába valóban nem ideális, viszont elő-előfordul, hogy mi is 3 falemberrel állunk csak fel, szituációs játékosként nagy segítség lehetne. De szerintem a 4 falemberes felállásnál is használható lenne. Mindenesetre ez már tárgytalan, soha nem fogjuk megtudni, én csak azért reagáltam erre elsőre, mert nem hiszem, hogy ha Marinellinek adsz egy ilyen kaliberű játékost, akkor csak bámulna, mint borjú az újkapura és ne tudna vele mit kezdeni.
De így nálunk sérüléséből ki tudja milyen állapotban visszatérő Melton és a Hayden/Crawford duó fog rohamozni belül... top 10 védelem idén sem leszünk, ez már most látszik.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Ennek az ágyúgolyónak még nagyon-nagyon örülnék ha UDFAként landolna:
 www.youtube.com/watch?v=UOVS7at88aw
 www.nfl.com/draft/2014/profiles/tenny-palepoi?id=2543675gyeek
Chargers éberebb volt... :[

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért az érdekes,hogy eddig 0db DB-t választottunk,pedig ott sincs túl mély depth..remélem nem Webb-e látják a jövőt mert az baj lenne 😀Tehenész
tessék, ott figyel kettő is a végére 😊 mondjuk TC végére sanszosan nem fognak ott figyelni, de hát ki tudja, lehet, hogy most igazoltuk le az új Shermant. ja, azt nem...slowmotion
Dixon buta mint a tök, de szerintem itt helye lesz a rosteren. Nem olyan rossz játékos ő, sok helyen 3.-4.körbe várták.

több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Ennek az ágyúgolyónak még nagyon-nagyon örülnék ha UDFAként landolna:
 www.youtube.com/watch?v=UOVS7at88aw
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/mlscalyud3ynxfg0iri5
Tenny Palepoi Stats, News and Video - DE | NFL.com
Latest on DE Tenny Palepoi including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
Azért az érdekes,hogy eddig 0db DB-t választottunk,pedig ott sincs túl mély depth..remélem nem Webb-e látják a jövőt mert az baj lenne 😀Tehenész
tessék, ott figyel kettő is a végére 😊 mondjuk TC végére sanszosan nem fognak ott figyelni, de hát ki tudja, lehet, hogy most igazoltuk le az új Shermant. ja, azt nem...
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Azért az érdekes,hogy eddig 0db DB-t választottunk,pedig ott sincs túl mély depth..remélem nem Webb-e látják a jövőt mert az baj lenne 😀

na mire leírtam,jött : CB Terrence Mitchell, Oregon. Ahmad Dixon out of Baylor University.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
DE Ben Gardner, Stanford
6'4", 262
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
végülis csak negyvenhatszor hangzott el, hogy Nix 3-4-es DT, ami pont nem kell nekünk...slowmotion
Igazad van, még soha egyik játékos sem volt képes átállni egy másik rendszerre az NFL történetében, hogy is gondolhattam.gorbel
végülis csak negyvenhatszor hangzott el, hogy Nix 3-4-es DT, ami pont nem kell nekünk...slowmotion
NBC is kiírta, hogy Lawrence 3-4es LB...Wong
sőt, Ware meg 4-3 DE-ként lett draftolva, aztán mégis 3-4 OLB lett belőle. csak a probléma ott van, hogy e kettő poszt között kicsit könnyebb az átjárás, mint Marinelli 4-3-as DT-jei és egy 3-4-es hegyomlásnyi DT között. de persze biztos Nektek van igazatok, Marinelli kurvára nem ért az egészhez, és ha egy büdös pillantást sem vetett rá, mert meg sem hívta workout-ra, az azért van, mert ő azon kevesek egyike az univerzumban, aki nem látja, mennyire illene Nix bármilyen kibaszott sémába.
én kérek elnézést.slowmotion
Én pont Marinelli szakértelme miatt nem gondolom, hogy ne tudna mit kezdeni egy Nix kaliberű emberrel. Nem az ő rendszerébe ideális. Na és? Rookieról beszélünk, bőven lehet formálni. Arról nem is beszélve, hogy ha csak simán odaáll és lerakja a kezeit a gyepre, már sokkal jobb a futás elleni védekezésünk a tavalyinál. Senki nem vonta kétségbe Marinellit, viszont ezt a lekezelő és kioktató stílust még tőle sem fogadnám el, mint ahogy tőled sem.gorbel
Marinelli szakértelmétől sem lesz gyorsabb vagy agilisabb. ha Marinellinek nem kellenek a két embert lefoglaló terepakadályok (mert ilyet nem tervez bele a játékaiba), akkor nincs értelme egy terepakadályt beszerezni.
ha mondjuk raliversenyre készülsz, akkor nem egy F150-essel (Ford, nem Ferrari, még mielőtt) mész oda, még akkor sem, ha maga Loeb vezeti. pedig az is biztos jól elkaristol az erdei utakon, és Loeb is a legjobbat ki tudná hozni belőle - de nem erre van szükség.

hiába hozod be Nix-et a csapatba, nem lesz csereszabatos senkivel. ergo vagy olyan feladattal bízod meg, amire nem "megfelelő", vagy imádkozol azon, hogy nehogy lesérüljön, mert akkor senki sem tudja az ő feladatát ellátni, és vagy eleve nem megfelelő emberrel helyettesítjük, vagy a vele tervezett play-ek mehetnek a kukába.
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
végülis csak negyvenhatszor hangzott el, hogy Nix 3-4-es DT, ami pont nem kell nekünk...slowmotion
Igazad van, még soha egyik játékos sem volt képes átállni egy másik rendszerre az NFL történetében, hogy is gondolhattam.gorbel
végülis csak negyvenhatszor hangzott el, hogy Nix 3-4-es DT, ami pont nem kell nekünk...slowmotion
NBC is kiírta, hogy Lawrence 3-4es LB...Wong
sőt, Ware meg 4-3 DE-ként lett draftolva, aztán mégis 3-4 OLB lett belőle. csak a probléma ott van, hogy e kettő poszt között kicsit könnyebb az átjárás, mint Marinelli 4-3-as DT-jei és egy 3-4-es hegyomlásnyi DT között. de persze biztos Nektek van igazatok, Marinelli kurvára nem ért az egészhez, és ha egy büdös pillantást sem vetett rá, mert meg sem hívta workout-ra, az azért van, mert ő azon kevesek egyike az univerzumban, aki nem látja, mennyire illene Nix bármilyen kibaszott sémába.
én kérek elnézést.slowmotion
Én pont Marinelli szakértelme miatt nem gondolom, hogy ne tudna mit kezdeni egy Nix kaliberű emberrel. Nem az ő rendszerébe ideális. Na és? Rookieról beszélünk, bőven lehet formálni. Arról nem is beszélve, hogy ha csak simán odaáll és lerakja a kezeit a gyepre, már sokkal jobb a futás elleni védekezésünk a tavalyinál. Senki nem vonta kétségbe Marinellit, viszont ezt a lekezelő és kioktató stílust még tőle sem fogadnám el, mint ahogy tőled sem.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
WR? 😀 kemény...Blevi
ráadásul feltrade után.... remélem Dez szint 😀

ahogy olvasom az amcsi kommenteket, tetszik nekik a playa, amellett hogy habzó szájjal Qb-t akarnak 😀beltazor
hát nem tudom ki lesz ott a 7. körben. Fura hogy Murray-McCarron-Mettenberger trio még bent van.
Én örülök a csávónak, meg annak is hogy Williams helyét valószínűleg nem veszi el (mint Z). Pedig nagyon utalgattak arra, hogy az első körökben akarnak valakit hozni.Wirtschaftsteil
na, már nincs. akkor az idei development QB Weeden vagy Hanie lesz :/
több mint 9 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
WR? 😀 kemény...Blevi
ráadásul feltrade után.... remélem Dez szint 😀

ahogy olvasom az amcsi kommenteket, tetszik nekik a playa, amellett hogy habzó szájjal Qb-t akarnak 😀beltazor
hát nem tudom ki lesz ott a 7. körben. Fura hogy Murray-McCarron-Mettenberger trio még bent van.
Én örülök a csávónak, meg annak is hogy Williams helyét valószínűleg nem veszi el (mint Z). Pedig nagyon utalgattak arra, hogy az első körökben akarnak valakit hozni.
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
WR? 😀 kemény...Blevi
ráadásul feltrade után.... remélem Dez szint 😀

ahogy olvasom az amcsi kommenteket, tetszik nekik a playa, amellett hogy habzó szájjal Qb-t akarnak 😀

több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
WR? 😀 kemény...
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Hitchens, Anthony ????

több mint 9 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Valamiért azt érzem,hogy lesz ma egy QB húzásunk..hetedik körös pickekkel meg kéne kezdeni valamitTehenész
Mettenberger?


több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Valamiért azt érzem,hogy lesz ma egy QB húzásunk..hetedik körös pickekkel meg kéne kezdeni valamit
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
végülis csak negyvenhatszor hangzott el, hogy Nix 3-4-es DT, ami pont nem kell nekünk...slowmotion
Igazad van, még soha egyik játékos sem volt képes átállni egy másik rendszerre az NFL történetében, hogy is gondolhattam.gorbel
végülis csak negyvenhatszor hangzott el, hogy Nix 3-4-es DT, ami pont nem kell nekünk...slowmotion
NBC is kiírta, hogy Lawrence 3-4es LB...Wong
sőt, Ware meg 4-3 DE-ként lett draftolva, aztán mégis 3-4 OLB lett belőle. csak a probléma ott van, hogy e kettő poszt között kicsit könnyebb az átjárás, mint Marinelli 4-3-as DT-jei és egy 3-4-es hegyomlásnyi DT között. de persze biztos Nektek van igazatok, Marinelli kurvára nem ért az egészhez, és ha egy büdös pillantást sem vetett rá, mert meg sem hívta workout-ra, az azért van, mert ő azon kevesek egyike az univerzumban, aki nem látja, mennyire illene Nix bármilyen kibaszott sémába.
én kérek elnézést.slowmotion
Tegyük a dolgokat tisztába. A hozzászólásom, miszerint: "NBC is kiírta, hogy Lawrence 3-4es LB..." arra utalt, hogy szerintem Lawrence 4-3-as DE, és az NBC balfasz. Tisztában vagyok a 4-3as és a 3-4es D alapjaival és különbségeivel. AD2: ki mondta, hogy Marinelli balfasz és nem tudja mit csinál? Szerintem aki ezt az oldalt látogatja az már eleve nem lehet akkora segg, hogy ilyet feltételezzen, hogy: "...Marinelli kurvára nem ért az egészhez, és ha egy büdös pillantást sem vetett rá, mert meg sem hívta workout-ra..."
Én nem tudom értelmezni a hozzászólásod, de lehet, hogy nekem vannak gondok a felfogásommal, akkor viszont én kérek elnézést.Wong
az a fele gorbel-nek szólt, csak nem volt kedvem kettészedni a hozzászólást.
a másik fele meg ezek szerint nem aktuális, csak nem voltak elég érzékenyek az irónia-receptoraim. my bad. (legközelebb egy smiley-t is tegyél hozzá, és akkor egyértelműbb lesz)
több mint 9 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
"You’ve wanted to be a Cowboy all your life and now you get to put on that blue and that silver. It’s amazing.”

Én bírom a srácot, szerintem simán első kör végén elkelhetett volna. Ez a 3. kör kicsit erősnek tűnhet, de ha arra gondolunk hogy mint RDE számítanak rá, akkor nagy bizalom lehetett benne. Szerintem féltek, hogy a Falcons elviszi előlünk.
több mint 9 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
végülis csak negyvenhatszor hangzott el, hogy Nix 3-4-es DT, ami pont nem kell nekünk...slowmotion
Igazad van, még soha egyik játékos sem volt képes átállni egy másik rendszerre az NFL történetében, hogy is gondolhattam.gorbel
végülis csak negyvenhatszor hangzott el, hogy Nix 3-4-es DT, ami pont nem kell nekünk...slowmotion
NBC is kiírta, hogy Lawrence 3-4es LB...Wong
sőt, Ware meg 4-3 DE-ként lett draftolva, aztán mégis 3-4 OLB lett belőle. csak a probléma ott van, hogy e kettő poszt között kicsit könnyebb az átjárás, mint Marinelli 4-3-as DT-jei és egy 3-4-es hegyomlásnyi DT között. de persze biztos Nektek van igazatok, Marinelli kurvára nem ért az egészhez, és ha egy büdös pillantást sem vetett rá, mert meg sem hívta workout-ra, az azért van, mert ő azon kevesek egyike az univerzumban, aki nem látja, mennyire illene Nix bármilyen kibaszott sémába.
én kérek elnézést.slowmotion
Tegyük a dolgokat tisztába. A hozzászólásom, miszerint: "NBC is kiírta, hogy Lawrence 3-4es LB..." arra utalt, hogy szerintem Lawrence 4-3-as DE, és az NBC balfasz. Tisztában vagyok a 4-3as és a 3-4es D alapjaival és különbségeivel. AD2: ki mondta, hogy Marinelli balfasz és nem tudja mit csinál? Szerintem aki ezt az oldalt látogatja az már eleve nem lehet akkora segg, hogy ilyet feltételezzen, hogy: "...Marinelli kurvára nem ért az egészhez, és ha egy büdös pillantást sem vetett rá, mert meg sem hívta workout-ra..."
Én nem tudom értelmezni a hozzászólásod, de lehet, hogy nekem vannak gondok a felfogásommal, akkor viszont én kérek elnézést.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
végülis csak negyvenhatszor hangzott el, hogy Nix 3-4-es DT, ami pont nem kell nekünk...slowmotion
Igazad van, még soha egyik játékos sem volt képes átállni egy másik rendszerre az NFL történetében, hogy is gondolhattam.gorbel
végülis csak negyvenhatszor hangzott el, hogy Nix 3-4-es DT, ami pont nem kell nekünk...slowmotion
NBC is kiírta, hogy Lawrence 3-4es LB...Wong
sőt, Ware meg 4-3 DE-ként lett draftolva, aztán mégis 3-4 OLB lett belőle. csak a probléma ott van, hogy e kettő poszt között kicsit könnyebb az átjárás, mint Marinelli 4-3-as DT-jei és egy 3-4-es hegyomlásnyi DT között. de persze biztos Nektek van igazatok, Marinelli kurvára nem ért az egészhez, és ha egy büdös pillantást sem vetett rá, mert meg sem hívta workout-ra, az azért van, mert ő azon kevesek egyike az univerzumban, aki nem látja, mennyire illene Nix bármilyen kibaszott sémába.
én kérek elnézést.
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan


a még benn lévő elérhető játékosok egy része ebből lehetne szemezgetni.

by:baggio

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
nem kell Qb,szerintem padra jók akik vannak,jövőre kell egy TOP irányító.

nem tudom lb sort is lehetne mélyíteni, meg kb minden posztot nem tudom hova kéne a 4. kor, mehet a BPA is.

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
McÁron vagy Metterberg, 4.ben? vagy DT, S?

szerk.: 6db 7. körösünk van 😀