Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Mayock új agymenése:
16. Ha Ha Clinton-Dix, S, Alabama
47. Morgan Moses, OT, Virginia
78. Devonta Freeman, RB, Florida State

Első 3 körben őket várja hozzánk. Ha-Ha még csak-csak.. De OT, meg RB????


több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Tekintve, hogy mekkora egeto needunk van CB posz teren, mert ugyan letszamban megvagyunk, de minosegben nem igazan (es elso 3 korben nem erkezik corner), ugyis csak max a sajat 4. korunket ajanljuk majd fel szvsz.Beki
Ez esetben tough shit, még én sem válnék meg egy játékostól 4-5 körös pickért aki két éve még egy elsőbe és egy másodikba került és még simán megfordíthatja a karrierje menetét Dallasban.gyeek
Ha mégis, akkor az csak a legvégső pillanatban, hogy jól felsrófolja az árát. Ebben idén jók vagyunk.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 997 — Stromfeld Aurél fan
Tekintve, hogy mekkora egeto needunk van CB posz teren, mert ugyan letszamban megvagyunk, de minosegben nem igazan (es elso 3 korben nem erkezik corner), ugyis csak max a sajat 4. korunket ajanljuk majd fel szvsz.Beki
Ez esetben tough shit, még én sem válnék meg egy játékostól 4-5 körös pickért aki két éve még egy elsőbe és egy másodikba került és még simán megfordíthatja a karrierje menetét Dallasban.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Draft elotti pletyka, de Idzik allitolag nagyon tradelni szeretne veletek Claiborne-ert.Beki
Végül is jó pár cetlitek van... Bár gondolom nem az elsőt akarjátok adni érte. Én személy szerint mindig is szurkoltam neki, hogy berobbanjon. Meg kérdés, hogy kell-e plusz needet generálnunk.Mr. Bombastic
Claiborne jelenleg 3. számú CB, a kezdő maradna. Anno JJ ragaszkodott Marty-B-hez amikor a Bengals ajánlott érte egy magas picket, remélem most belátják, hogy nem éri meg erőltetni a dolgot és addig adjanak túl rajta amíg lehet.gyeek
Egy magas pickért még csak-csak mehetne (de azt nem fognak érte adni), 4-5. körért meg inkább ne adjuk oda.


több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Tekintve, hogy mekkora egeto needunk van CB posz teren, mert ugyan letszamban megvagyunk, de minosegben nem igazan (es elso 3 korben nem erkezik corner), ugyis csak max a sajat 4. korunket ajanljuk majd fel szvsz.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 997 — Stromfeld Aurél fan
Elsorol szo sem lehet, egyik blogon ertekre 4-5. kort irtak.Beki
Egy harmadikat is megér Idziknek ha tényleg annyira akarja.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Elsorol szo sem lehet, egyik blogon ertekre 4-5. kort irtak.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 997 — Stromfeld Aurél fan
Draft elotti pletyka, de Idzik allitolag nagyon tradelni szeretne veletek Claiborne-ert.Beki
Végül is jó pár cetlitek van... Bár gondolom nem az elsőt akarjátok adni érte. Én személy szerint mindig is szurkoltam neki, hogy berobbanjon. Meg kérdés, hogy kell-e plusz needet generálnunk.Mr. Bombastic
Claiborne jelenleg 3. számú CB, a kezdő maradna. Anno JJ ragaszkodott Marty-B-hez amikor a Bengals ajánlott érte egy magas picket, remélem most belátják, hogy nem éri meg erőltetni a dolgot és addig adjanak túl rajta amíg lehet.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Draft elotti pletyka, de Idzik allitolag nagyon tradelni szeretne veletek Claiborne-ert.Beki
Végül is jó pár cetlitek van... Bár gondolom nem az elsőt akarjátok adni érte. Én személy szerint mindig is szurkoltam neki, hogy berobbanjon. Meg kérdés, hogy kell-e plusz needet generálnunk.


több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Draft elotti pletyka, de Idzik allitolag nagyon tradelni szeretne veletek Claiborne-ert.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
anno Bryant ide akart(szeretet volna) jönni nem? ezért örült annyira, vagy csak szimplán,, annak hogy első körös lett?beltazor
Bryant erősen Cowboys kötődésű volt emlékeim szerint. Texasban született, és HSt is ott végezte.

Más: ( 😀 )
Amid reports that the league is considering moving the NFL Draft out of New York City as early as 2015, Cowboys executive VP Stephen Jones admits he'd love to see the event shift to Big D.Wirtschaftsteil
De csak akkor jöhetnek,ha mi kapjuk az 1/1-et minden évbe 😀
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
anno Bryant ide akart(szeretet volna) jönni nem? ezért örült annyira, vagy csak szimplán,, annak hogy első körös lett?beltazor
Bryant erősen Cowboys kötődésű volt emlékeim szerint. Texasban született, és HSt is ott végezte.

Más: ( 😀 )
Amid reports that the league is considering moving the NFL Draft out of New York City as early as 2015, Cowboys executive VP Stephen Jones admits he'd love to see the event shift to Big D.
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
anno Bryant ide akart(szeretet volna) jönni nem? ezért örült annyira, vagy csak szimplán,, annak hogy első körös lett?

több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Texas Rangers meccsén már így jelennek meg:KmetyG
Érdekes. Jó hagulatot generál bennem így a draft előtt egy héttel. Kellő figyelemmel fogom nézni a történéseket. Lehet,h a "kinti" fanok többet tudnak? Nagyot néznék ha mi hoznánk el. Erre most 98% esélyt látok,h nem,de az élet mindig úgy írja a forgatókönyvet,h legtöbbször nem az történik amire számítasz. Jerry nálunk meg ugye úgyis egy külön fogalom, meg ami az ő fejében zajlik az is. Amúgy meg 8.án leszek xxx így a draft lesz az én giftem. 😊Wong
Texas-it nem igazolunk,nem draftolunk, ez alap.Charlie Firpo
ez most valami irónia akart lenni, vagy mi?slowmotion
nem, arra gondolok, hogy nem preferáljuk Texas-t, mindenhonnan hozunk, ha tudunk.Charlie Firpo
szerintem ez nem így van. az, hogy a draft hogy alakul, az lutri (pl ha tavaly bent lett volna Vaccaro, akkor elvisszük, de már nem volt bent), viszont a best player available stratégia nem egyenlő a best Texas player available kategóriával.
egyébként meg 50 állam van, ahonnan lehet játékosokat szerezni, miért kéne a játékosok nagy részének Texasból jönnie? ez nem területi képviselős rendszer, meg akkor pl a Tide játékosait ki venné fel?
nem olyan kell, aki Texashoz kötődik, hanem aki segít nyerni, és akivel jobbak leszünk. egy backup QB például nem feltétlenül ez a kategória.

egyébként texasi kötődésű játékosok, csak a kedvedért:
Hanie (SZületés, High School)
Dunbar (HS, College)
Tanner (SZ, HS)
Beasley (SZ, HS, C)
Bryant (SZ, HS)
T. Williams (SZ, HS, C)
Hanna (HS)
Bass (SZ, HS, C)
Melton (SZ, HS, C)
Lemon (SZ)
Moore (C)slowmotion
Tavaly olvastam egy összesítést, hogy 20-on x államból vannak játékosaink. Én csak azt mondom, nem preferálunk texas-it, ha nem égető, mint idén pl. idén Melton esete.
Nincs ezzel semmi bajom.
A Menziel felhajtás szerintem látszatbuli.
Egyébként - ahogy böngészem az elemzéseket - ahány szakértő, annyi draft tipp, még a pozíciókra is.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 922 — Cowboys fan
Texas Rangers meccsén már így jelennek meg:KmetyG
Érdekes. Jó hagulatot generál bennem így a draft előtt egy héttel. Kellő figyelemmel fogom nézni a történéseket. Lehet,h a "kinti" fanok többet tudnak? Nagyot néznék ha mi hoznánk el. Erre most 98% esélyt látok,h nem,de az élet mindig úgy írja a forgatókönyvet,h legtöbbször nem az történik amire számítasz. Jerry nálunk meg ugye úgyis egy külön fogalom, meg ami az ő fejében zajlik az is. Amúgy meg 8.án leszek xxx így a draft lesz az én giftem. 😊Wong
Texas-it nem igazolunk,nem draftolunk, ez alap.Charlie Firpo
ez most valami irónia akart lenni, vagy mi?slowmotion
nem, arra gondolok, hogy nem preferáljuk Texas-t, mindenhonnan hozunk, ha tudunk.Charlie Firpo
szerintem ez nem így van. az, hogy a draft hogy alakul, az lutri (pl ha tavaly bent lett volna Vaccaro, akkor elvisszük, de már nem volt bent), viszont a best player available stratégia nem egyenlő a best Texas player available kategóriával.
egyébként meg 50 állam van, ahonnan lehet játékosokat szerezni, miért kéne a játékosok nagy részének Texasból jönnie? ez nem területi képviselős rendszer, meg akkor pl a Tide játékosait ki venné fel?
nem olyan kell, aki Texashoz kötődik, hanem aki segít nyerni, és akivel jobbak leszünk. egy backup QB például nem feltétlenül ez a kategória.

egyébként texasi kötődésű játékosok, csak a kedvedért:
Hanie (SZületés, High School)
Dunbar (HS, College)
Tanner (SZ, HS)
Beasley (SZ, HS, C)
Bryant (SZ, HS)
T. Williams (SZ, HS, C)
Hanna (HS)
Bass (SZ, HS, C)
Melton (SZ, HS, C)
Lemon (SZ)
Moore (C)
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Dallas announced Thursday they have signed former Arizona Cardinals receiver Laron Byrd.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Texas Rangers meccsén már így jelennek meg:KmetyG
Érdekes. Jó hagulatot generál bennem így a draft előtt egy héttel. Kellő figyelemmel fogom nézni a történéseket. Lehet,h a "kinti" fanok többet tudnak? Nagyot néznék ha mi hoznánk el. Erre most 98% esélyt látok,h nem,de az élet mindig úgy írja a forgatókönyvet,h legtöbbször nem az történik amire számítasz. Jerry nálunk meg ugye úgyis egy külön fogalom, meg ami az ő fejében zajlik az is. Amúgy meg 8.án leszek xxx így a draft lesz az én giftem. 😊Wong
Texas-it nem igazolunk,nem draftolunk, ez alap.Charlie Firpo
ez most valami irónia akart lenni, vagy mi?slowmotion
nem, arra gondolok, hogy nem preferáljuk Texas-t, mindenhonnan hozunk, ha tudunk.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 922 — Cowboys fan
Texas Rangers meccsén már így jelennek meg:KmetyG
Érdekes. Jó hagulatot generál bennem így a draft előtt egy héttel. Kellő figyelemmel fogom nézni a történéseket. Lehet,h a "kinti" fanok többet tudnak? Nagyot néznék ha mi hoznánk el. Erre most 98% esélyt látok,h nem,de az élet mindig úgy írja a forgatókönyvet,h legtöbbször nem az történik amire számítasz. Jerry nálunk meg ugye úgyis egy külön fogalom, meg ami az ő fejében zajlik az is. Amúgy meg 8.án leszek xxx így a draft lesz az én giftem. 😊Wong
Texas-it nem igazolunk,nem draftolunk, ez alap.Charlie Firpo
ez most valami irónia akart lenni, vagy mi?
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Texas Rangers meccsén már így jelennek meg:KmetyG
Érdekes. Jó hagulatot generál bennem így a draft előtt egy héttel. Kellő figyelemmel fogom nézni a történéseket. Lehet,h a "kinti" fanok többet tudnak? Nagyot néznék ha mi hoznánk el. Erre most 98% esélyt látok,h nem,de az élet mindig úgy írja a forgatókönyvet,h legtöbbször nem az történik amire számítasz. Jerry nálunk meg ugye úgyis egy külön fogalom, meg ami az ő fejében zajlik az is. Amúgy meg 8.án leszek xxx így a draft lesz az én giftem. 😊Wong
Texas-it nem igazolunk,nem draftolunk, ez alap.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Texas Rangers meccsén már így jelennek meg:KmetyG
Érdekes. Jó hagulatot generál bennem így a draft előtt egy héttel. Kellő figyelemmel fogom nézni a történéseket. Lehet,h a "kinti" fanok többet tudnak? Nagyot néznék ha mi hoznánk el. Erre most 98% esélyt látok,h nem,de az élet mindig úgy írja a forgatókönyvet,h legtöbbször nem az történik amire számítasz. Jerry nálunk meg ugye úgyis egy külön fogalom, meg ami az ő fejében zajlik az is. Amúgy meg 8.án leszek xxx így a draft lesz az én giftem. 😊
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Texas Rangers meccsén már így jelennek meg:
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 922 — Cowboys fan
AJ McCarron told he could be drafted as high as No. 16.

Jó humorérzékkel megáldott Cowboys fan.Wirtschaftsteil
hát ha valaki felcserél érte, akkor lehet. nem is lenne túl nagy reach, csak olyan hatvan helyes.
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
AJ McCarron told he could be drafted as high as No. 16.

Jó humorérzékkel megáldott Cowboys fan.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 922 — Cowboys fan
Dallas Cowboys will ‘figure out a way’ to get Johnny Manziel:
 nfl.si.com/2014/04/28/dallas-cowboys-johnny-manziel-2014-nfl-draft/Sugar611
és akkor Romonak reszeltek? Mert gondolom Johnny Cowboy nem padra lenne húzva ilyen front7 mellett egy feltrade után.Amadeus91
valóban okos húzás lenne 41 milliós büntetést eszközölni a sapka alá. bár ha jobban belegondolok, a Manziel-Weeden-Hanie triumvir bárkinek a száját elkenné... várni kell inkább egy évet, akkor már csak 29 millió lenne a cap penalty, ha Romot kibasznák. simán kiműködhető, az a cap-nek már nem a harmada, csak az ötöde, és a hiányzó posztokat meg lehet oldani UDFA-kból, sőt minek nekünk Dez Bryant meg Tyron Smith, mert akkor rájuk sem maradna pénz...slowmotion
tiszta sor, csak ilyen lyukkal a védelemben szerintem nem qbért kéne feltradelni, mikor az alapból adott.Amadeus91
semmi sem hivatalos, amíg valaki ki nem választja Johnnyt a mocsokban.
valszeg csak altatás az egész. mindenki a tehenészekre akar valami szart dobálni, hát adott odadobott nekik egy gumicsontot a vén hullarabló, hadd játszhassanak vele.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Dallas Cowboys will ‘figure out a way’ to get Johnny Manziel:
 nfl.si.com/2014/04/28/dallas-cowboys-johnny-manziel-2014-nfl-draft/Sugar611
és akkor Romonak reszeltek? Mert gondolom Johnny Cowboy nem padra lenne húzva ilyen front7 mellett egy feltrade után.Amadeus91
valóban okos húzás lenne 41 milliós büntetést eszközölni a sapka alá. bár ha jobban belegondolok, a Manziel-Weeden-Hanie triumvir bárkinek a száját elkenné... várni kell inkább egy évet, akkor már csak 29 millió lenne a cap penalty, ha Romot kibasznák. simán kiműködhető, az a cap-nek már nem a harmada, csak az ötöde, és a hiányzó posztokat meg lehet oldani UDFA-kból, sőt minek nekünk Dez Bryant meg Tyron Smith, mert akkor rájuk sem maradna pénz...slowmotion
tiszta sor, csak ilyen lyukkal a védelemben szerintem nem qbért kéne feltradelni, mikor az alapból adott.

criminal lawyer or criminal lawyer?