Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
Mondjuk ha az NFC East hagyományokat követjük, jövőre a Giants nyeri a csoportot.
Cowboykarcsi90
az attól függ melyik időszakot veszed a trend alapjának. ha az utolsó hét évet, akkor igen. ha az utolsó négyet, akkor jövőre mi jövünk, és csak utána a Giants.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
egyébként milyen komoly már, hogy egy éve a 13-2-es Dallas utazott a Linc-re, hogy levezessen, Lee pihent, Dak és Zeke játszott két drive-ot, Dez hármat, Tony felment egy drive erejéig, de utána Sanchez játszott 2+ negyedet.
ja és az volt az Iggles Super Bowl-ja.

idén a 13-2-es Eagles jött Arlingtonba várt minket, ők is parkoltattak, akit csak tudtak, mondjuk mi sem erőltettük a dolgot, de azért akkor is ez volt a mi Super Bowl-unk.

kicsit fordult a világ.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
Tegnapi győzelem 5 helybe került.
beltazor
5 év múlva csak arra fog emlékezni mindenki, hogy 9-7 (és pozitív) lett a szezon, és nem arra, hogy a 19. vagy a 14. helyen húztunk a drafton.
rva
Egyikre se fog emlékezni senki.
Annyi jelentősége van, hogy a csapat pozitív érzésekkel megy a hosszú pihenőre és felkészülésre.
gabokocka
azért érdekes állatfaj a szurkoló, szerintem ezt majd a draft dönti el.
ha sikerül valami nagyon jó játékost húzni, akkor nem lesz ezzel probléma, de ha mondjuk 1/14-re elvisznek valaki olyant, akit mi is nagyon tudnánk használni, és jobban teljesít, mint a mi 1/19-ünk, akkor ez simán visszatérő téma lehet.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
Tegnapi győzelem 5 helybe került.
beltazor
én meg azt hittem, két és fél óra tömény fájdalomba 😊
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 731 — Keep pounding
Tegnapi győzelem 5 helybe került.
beltazor
5 év múlva csak arra fog emlékezni mindenki, hogy 9-7 (és pozitív) lett a szezon, és nem arra, hogy a 19. vagy a 14. helyen húztunk a drafton.
rva
Egyikre se fog emlékezni senki.
Annyi jelentősége van, hogy a csapat pozitív érzésekkel megy a hosszú pihenőre és felkészülésre.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
Tegnapi győzelem 5 helybe került.
beltazor
5 év múlva csak arra fog emlékezni mindenki, hogy 9-7 (és pozitív) lett a szezon, és nem arra, hogy a 19. vagy a 14. helyen húztunk a drafton.
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
megnyertük a roncsderbit, juhé!

azért néha elgondolkozom azon, hogy ha nincs Lee meg Elliott hiánya, akkor ez a szezon minimum 11-5, ha nem több. király.
slowmotion
Voltak olyan meccsek idén ugye, amikor se Lee, se Elliott se Smith nem volt. A csapat mondjuk öt legjobb/legfontosabb játékosai közül hàrom. Szerintem nagyjából ez az ami idén megmentette Garrett állását.
Cowboykarcsi90
De olyanok is voltak, amiket siman nyernünk kellett volna, Rams, Packers, Seahawks.... ha ezek megvannak... nem 9-7...
De ettől függetlenül szerintem valami változás kell az edzői stábban. Meg a Managementben is kellene ( de azt tudjuk, hogy nem lesz), el kell tudni viselni a sérüléseket, nem eshet így össze a csapat
tamas424
Rams (30-35) és Packers (31-35) kb pont azért ment el W4-W5-on, mert W3-n a Cards ellen a meccs végén megsérült Lee, és ezeken a meccseken nem is játszott.
slowmotion
Lehetett volna a vége a más is de ez a csapat nagyon nem PO szint volt az idén. Az offense szétesett a végére teljesen. Ehhez képes a védelem egész tűrhető szinten hozott. Reméljük jövőre töretlen marad a védelem fejlődése, az O-val meg tudnak valamit kezdeni, mert a sasok, de érzésem szerinte a többi csapat is jó lesz a csoportban.
100yard
Mondjuk ha az NFC East hagyományokat követjük, jövőre a Giants nyeri a csoportot.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
megnyertük a roncsderbit, juhé!

azért néha elgondolkozom azon, hogy ha nincs Lee meg Elliott hiánya, akkor ez a szezon minimum 11-5, ha nem több. király.
slowmotion
Voltak olyan meccsek idén ugye, amikor se Lee, se Elliott se Smith nem volt. A csapat mondjuk öt legjobb/legfontosabb játékosai közül hàrom. Szerintem nagyjából ez az ami idén megmentette Garrett állását.
Cowboykarcsi90
De olyanok is voltak, amiket siman nyernünk kellett volna, Rams, Packers, Seahawks.... ha ezek megvannak... nem 9-7...
De ettől függetlenül szerintem valami változás kell az edzői stábban. Meg a Managementben is kellene ( de azt tudjuk, hogy nem lesz), el kell tudni viselni a sérüléseket, nem eshet így össze a csapat
tamas424
Rams (30-35) és Packers (31-35) kb pont azért ment el W4-W5-on, mert W3-n a Cards ellen a meccs végén megsérült Lee, és ezeken a meccseken nem is játszott.
slowmotion
Lehetett volna a vége a más is de ez a csapat nagyon nem PO szint volt az idén. Az offense szétesett a végére teljesen. Ehhez képes a védelem egész tűrhető szinten hozott. Reméljük jövőre töretlen marad a védelem fejlődése, az O-val meg tudnak valamit kezdeni, mert a sasok, de érzésem szerinte a többi csapat is jó lesz a csoportban.
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
 twitter.com/alexmarvez/status/947847167842181120
empty taxi
Megy a matek:
Earlier in the day, Ian Rapoport. mentioned that offensive coordinator Scott Linehan and defensive coordinator Rod Marinelli could both be on the hot seat.

If Linehan is out in Dallas, Rapoport says that current Steelers OC Todd Haley could be someone to watch for the position.
As for Marinelli, Rapoport mentions Matt Eberflus as a potential in-house candidate to take over the Cowboys’ defense.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
megnyertük a roncsderbit, juhé!

azért néha elgondolkozom azon, hogy ha nincs Lee meg Elliott hiánya, akkor ez a szezon minimum 11-5, ha nem több. király.
slowmotion
Voltak olyan meccsek idén ugye, amikor se Lee, se Elliott se Smith nem volt. A csapat mondjuk öt legjobb/legfontosabb játékosai közül hàrom. Szerintem nagyjából ez az ami idén megmentette Garrett állását.
Cowboykarcsi90
És ha még Chido sem sérül meg a TC-ben, azaz az első meccstől fent van, totál más szezonunk lehetett volna. Csak, hogy róla se felejtkezzünk el.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
 twitter.com/alexmarvez/status/947847167842181120


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 609 — Pfizer & Moderna fan
Quenton Nelson-t szívesen látnám az első körben, de nem hiszem, hogy eljut hozzánk.

több mint 6 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 609 — Pfizer & Moderna fan
Tegnapi győzelem 5 helybe került.

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
megnyertük a roncsderbit, juhé!

azért néha elgondolkozom azon, hogy ha nincs Lee meg Elliott hiánya, akkor ez a szezon minimum 11-5, ha nem több. király.
slowmotion
Voltak olyan meccsek idén ugye, amikor se Lee, se Elliott se Smith nem volt. A csapat mondjuk öt legjobb/legfontosabb játékosai közül hàrom. Szerintem nagyjából ez az ami idén megmentette Garrett állását.
Cowboykarcsi90
De olyanok is voltak, amiket siman nyernünk kellett volna, Rams, Packers, Seahawks.... ha ezek megvannak... nem 9-7...
De ettől függetlenül szerintem valami változás kell az edzői stábban. Meg a Managementben is kellene ( de azt tudjuk, hogy nem lesz), el kell tudni viselni a sérüléseket, nem eshet így össze a csapat
tamas424
Rams (30-35) és Packers (31-35) kb pont azért ment el W4-W5-on, mert W3-n a Cards ellen a meccs végén megsérült Lee, és ezeken a meccseken nem is játszott.
több mint 6 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
megnyertük a roncsderbit, juhé!

azért néha elgondolkozom azon, hogy ha nincs Lee meg Elliott hiánya, akkor ez a szezon minimum 11-5, ha nem több. király.
slowmotion
Voltak olyan meccsek idén ugye, amikor se Lee, se Elliott se Smith nem volt. A csapat mondjuk öt legjobb/legfontosabb játékosai közül hàrom. Szerintem nagyjából ez az ami idén megmentette Garrett állását.
Cowboykarcsi90
De olyanok is voltak, amiket siman nyernünk kellett volna, Rams, Packers, Seahawks.... ha ezek megvannak... nem 9-7...
De ettől függetlenül szerintem valami változás kell az edzői stábban. Meg a Managementben is kellene ( de azt tudjuk, hogy nem lesz), el kell tudni viselni a sérüléseket, nem eshet így össze a csapat
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
megnyertük a roncsderbit, juhé!

azért néha elgondolkozom azon, hogy ha nincs Lee meg Elliott hiánya, akkor ez a szezon minimum 11-5, ha nem több. király.
slowmotion
Voltak olyan meccsek idén ugye, amikor se Lee, se Elliott se Smith nem volt. A csapat mondjuk öt legjobb/legfontosabb játékosai közül hàrom. Szerintem nagyjából ez az ami idén megmentette Garrett állását.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
megnyertük a roncsderbit, juhé!

azért néha elgondolkozom azon, hogy ha nincs Lee meg Elliott hiánya, akkor ez a szezon minimum 11-5, ha nem több. király.
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
A szilveszteri bulira valo keszülődés közben, félszemmel követtem a meccst is.
Amikor 3 és fél negyed szenvdés után, Bailey kihagyta az idei második extra pontot is, na akkor döntöttem úgy, hogy elég az idei szezonból.

Egy pár nap múlva tervezek majd, valamiféle évértèkelőt, egyelőre inkább örülök, hogy vége.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
A tavalyi év -ben minden összepasszolt ,Beas élete formájában,Witennél mindig pont meg van a First down,most ezek nem voltak,Zekét pont annyira rakták ki a szemétládák ,hogy mindenki tudta a PO elment...Kár lenne szétrobbantani a Csapatot,egyedül a Vezető Edzőben nem vagyok biztos,bár Őt már a Romo érában elküldtem volna..

Szerkesztette: sztaking

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 6 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Dez nem hoz elit számokat, ahogy más elkaponk sem a sajatjaikat.

Itt nem csak Dezrol van szo,mindenki vissza esett, Romoval TW szárnyalt, Dez szintén, Witten is. Beasley bontakozott ki, de tavalyhoz képest ő is el lett felejtve.

Ki hibája ezek, szerintem elsősorban edzői,utána Dak, aztan a wrek.

Szerintetek?
Kroos
bár csak beleugatok, pár meccs alapján ítélkezem, de daknak becsapós volt az első éve. a legjobb fal mögül, a legjobb futóval hozott nagyon jó számokat. írtam is akkor, hogy a ligából 20 másik irányító megcsinálta vón ezt, balfék romoval meg sb döntő is meglehetett volna tán. (mondjuk nekem romo miatt volt szimpi a csapat, úgyhogy elég elfogult vagyok). idén már sérülések miatt nem volt olyan erős a fal és zeke eltiltásával jött a kijózanító valóság. bár egy közepes-jó frencsiqb, képesek lehettek vele sb-t nyerni, ha lesz egy domináns védelmetek, de nem egy clutch playa.

gedam
Ezt most, ma, senki nem tudja megmondani, hogy Dak jó vagy rossz. A jó és a rossz amúgy is relatív szavak.

Ez a kép meg nem más mint a saját igazad megerősítése, vagy egy szar poén. Nem azért írom ,mert nem tudok nevetni egy jó poénon vagy néha a favorizált csapatomon, de tudod te is, hogy ez pont semmit nem bizonyít.

Persze ha 3 év múlva majd cserepadra kerül és félresiklik a karrerje akkor is majd írhatod: “én megmondtam már 5 éve..”

Bárcsak olyan okos lennék mint Te!
Wong
azért írtam, hogy kevés meccset láttam és romo miatt is elfogult vagyok, nyilván tévedhetek. meg azt is írtam, hogy szerintem frencsájz kubé dak, de annyira nem jó, mint ahogy be lett árazva az első szezon után. szóval okos az nem vagyok, ez viszont biztos. ezek csak megérzések.
a képet meg csak azért tettem be, mert nem volt szimpi, ahogy deznek beszólt. mintha ő nem hibázott vón.
gedam
Csak azért mert szarul játszott, nem fogja letagadni, hogy más is. Amúgy van annyi önkritikája, hogy a saját felelősségét is kitálalja ha épp arról kérdezik. Érdekes kérdés lehetne, hogy melyikük volt a rosszabb. Bonyolítaná a dolgot, hogy pl. Dez egy ajtó-ablak elkapást konvertált INT-re. Egész éves szereplésüket tekintve egyértelműen Dez a nagyobb csalódás.

Egész karrierjüket végig fogja követni az összehasonlítás, érdemes madártávlatból nézni Dak és Wentz első két évét. Újonc évében Prescott az NFL egyik legjobb mutatóit hozta és úgy játszott mint egy veterán fr. QB. Wentznek nem jött ki akkor a lépés, de idén fordult a kocka sajnos / nem sajnos. Nem rótták fel tömegesen Carsonnak vagy dörgölték az Eagles drukkerek arcába (normális emberek / normális fórumokon), hogy egy 1/2nek nem így kéne játszania. Amit most írtál Prescottról viszont nem fair abból a szempontból, hogy bizony ő egy másodéves, 4. körben draftolt irányító. Ha nem tett volna a papírra olyan számokat mint tavaly, talán most nem állnának bele annyian -- leszámítva a Cowboyst illető kincstári kárörömöt. Tavaly "könnyű volt ilyen támadó fallal, futóval [a'propos ilyen fal mögé nem kell 1/4es futó, lol], elkapókkal", idén meg "ilyen fallal, futóval, elkapókkal szégyen ilyen formát hozni." Avagy ahogy te játszottad ki a kártyádat "tavaly túl volt hájpolva." Szerintem nem. Sajnos nehéz elvonatkoztatni az embernek a saját érzelmeitől bármilyen dolog megítélésében, ha sikerülne akkor valószínűleg csak annyi maradna amennyit a papírra rótt fel Dak: tavaly nagy meglepetésre bomba szezont hozott, jó volt ő is, a játékos társai és az edzők is, idén mindenki visszaesést mutatott -- ami mondjuk reálisan nézve várható volt. A körítés már mind szubjektív megítélés dolga.
gyeek
10/10

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 6 éve
peticsek Dallas Cowboys 40
Ha a Steelers elbocsátaná a Martavist (amire azért elég nagy esély van), én eltudnám nálunk képzelni. Egy egész jó elkapó nem túl sok pénzért. De viszont még egy balhés játékossal bővűlne a keret.
Amúgy mindenkinek boldog új évet!

Szerkesztette: peticsek
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Borzalmas ez az offense. Cooper lábsérülése nagyon randa volt, remélem nem kell egy patent guard-ot is szerezni az offseasonben.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
Viszont ha az emlékezetem nem csal, idén már nem kellett kettőzni.
Charlie Firpo
de bizony csal.
de nem mindig kellett kettőzni, mert mivel Dak nem tudta megdobni azt, amit Tony, ezért kisebb veszélyt hordozott a nem-kettőzés.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Dez Bryant-nek folyamatosan járt a pofája, ha ment ha nem, 90 % hogy locker room cancer, hagyományosabb csapatnál már kibaszták volna, nagyon kiváncsi vagyok hogyha tovább vergődik kivágja-e a vén király.
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ebből is látszik, hogy miért komplex ez a játék, még a megítélése is nehéz.
Ami nekem nem tetszett Dez-ben, az a biztos játékok megjátszása (benne maradt néhány TD) és a szerdai nyilatkozata a sérüléséről, jövőjéről, stb. Mondom ezt úgy, hogy persze nem néztem végig meccsről-meccsre az elemző videókat, hogy el tudott-e szakadni a védőitől, egyáltalán jó útvonalakat futott-e meg.
Viszont ha az emlékezetem nem csal, idén már nem kellett kettőzni. 29 éves, volt sérült is, megkapta a nagy lóvét is, aminek a nagyobb részét már zszebretette. Persze csapatjáték, de meg lehet nézni a statjait.
Vastagon benne van ebben Prescott is, talán vissza kéne venni tőle a játékhívást (már ha egyáltalán idén ezt megkapta) - erről én nem olvastam semmit, ha más igen, akkor érdekelne cikk.
Lássuk meg, vele kapcsolatban egyáltalán lép-e valamit az edzői kar.

És ha már edző: régi gumicicám bedobom itt is: Garrettet egy játékospárti edzőnek látom, amivel ha élnek, nagyon jó dolgokat hoz ki a játékosaiból, ám ezzel vissza is lehet élni. Ezt kezdem érezni Dez-nél is, eleinte élt vele, mostanában meg mintha visszaélne vele.
De ne legyen igazam.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.