Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
 twitter.com/jonnydels/status/1483211163932446728

Gregory mindig ilyen pöszméte volt? nem is értem.
petey
Igen, a pályán meglehetősen agresszív, sok benne az elfojtott düh és rohamai is voltak. Ezért szívott sokat régen, beszélt is róla. 19es azóta jobban van? Hál'isten.

Ehhez amúgy mit szólsz? Naugye.

gyeek
Ne csináld már, ez mióta ugyanaz mintha fejbebasznak hátulról? Na mindegy, kösz a választ.
petey
Tényleg nagy a különbség: amit te mutattál nekünk az nem veszélyes, csak sportszerűtlen. Amit én mutattam, az veszélyes is és sportszerűtlen is.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
 twitter.com/jonnydels/status/1483211163932446728

Gregory mindig ilyen pöszméte volt? nem is értem.
petey
Igen, a pályán meglehetősen agresszív, sok benne az elfojtott düh és rohamai is voltak. Ezért szívott sokat régen, beszélt is róla. 19es azóta jobban van? Hál'isten.

Ehhez amúgy mit szólsz? Naugye.

gyeek
Ne csináld már, ez mióta ugyanaz mintha fejbebasznak hátulról? Na mindegy, kösz a választ.
petey
valóban, mindkettő tizenöt yardos, Gregoryé valszeg eject is lenne, az illegal crackback blockra még nem alkották ezt meg (pedig valszeg nem kevésbé veszélyes, mintha valakinek a sisakjára rábasznak)
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Petey valamiért nagyon haragszik a Cowboysra, amit nem értek, főleg a vasárnapi meccs után.

El sem tudom képzelni mennyire lenne butthurt, ha még neadjisten’ vesztettek is volna.
Cowboykarcsi90
Én nem haragszom, csak mert kérdeztem valamit ami nem tűnt fel meccs közben?
petey
Az ahogy pl. Diggsről beszélsz(all pro csodagyerek CB meg ilyenek) arról süt a rosszindulatúság.

De mindegy, a 49ers topicban arról és úgy beszéltek ahogy akartok, ezért is nem tettem ott szóvá. De amikor ide is bejössz azután, hogy a csapatod nyert, szerintem az nagyon nem cool.

A San Francisco megérdemelten nyert, jobb volt igazából a játék minden aspektusában. Örülj ennek és ne arra pocsékold az időd meg az energiád, hogy tőlünk vársz helyeselést arra, hogy Gregory milyen rosszarcú.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
Petey valamiért nagyon haragszik a Cowboysra, amit nem értek, főleg a vasárnapi meccs után.

El sem tudom képzelni mennyire lenne butthurt, ha még neadjisten’ vesztettek is volna.
Cowboykarcsi90
Én nem haragszom, csak mert kérdeztem valamit ami nem tűnt fel meccs közben?

több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
 twitter.com/jonnydels/status/1483211163932446728

Gregory mindig ilyen pöszméte volt? nem is értem.
petey
Igen, a pályán meglehetősen agresszív, sok benne az elfojtott düh és rohamai is voltak. Ezért szívott sokat régen, beszélt is róla. 19es azóta jobban van? Hál'isten.

Ehhez amúgy mit szólsz? Naugye.

gyeek
Ne csináld már, ez mióta ugyanaz mintha fejbebasznak hátulról? Na mindegy, kösz a választ.

több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Petey valamiért nagyon haragszik a Cowboysra, amit nem értek, főleg a vasárnapi meccs után.

El sem tudom képzelni mennyire lenne butthurt, ha még neadjisten’ vesztettek is volna.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
 twitter.com/jonnydels/status/1483211163932446728

Gregory mindig ilyen pöszméte volt? nem is értem.
petey
Igen, a pályán meglehetősen agresszív, sok benne az elfojtott düh és rohamai is voltak. Ezért szívott sokat régen, beszélt is róla. 19es azóta jobban van? Hál'isten.

Ehhez amúgy mit szólsz? Naugye.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
 twitter.com/jonnydels/status/1483211163932446728

Gregory mindig ilyen pöszméte volt? nem is értem.

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
 youtu.be/25CRk33DwMU

A football life sorozat Romoval foglalkozó epizódja. Ajánlom mindenkinek.
Cowboykarcsi90
jaja, párszor megnéztem már 😊
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
A football life sorozat Romoval foglalkozó epizódja. Ajánlom mindenkinek.
Cowboykarcsi90
50 évet lehetne várni a következő ilyen "UDFA"-ra és az se tudná megelőzni. Miért nem játszhat örökké?! 😭

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands


A football life sorozat Romoval foglalkozó epizódja. Ajánlom mindenkinek.

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
ilyenkor érzem, hogy mennyire le vagyok maradva draft terén.
tavaly ilyenkor már az összes első körösnek mondott prospectet ismertem 😀

viszont a linebacker dolog az olyan, hogy szerintem ha Quinn marad, akkor nem hozunk MÉG egy magasan draftolt linebackert, egyrészt, mert visszahozza Neal-t szotyiért (aminek egyébként nem örülök, de valamiért van rá egy fogadásom) másrészt ott van az első évét gyakorlatilag redshirtelő Jabril Cox

most nagyon az Offense újra alkotására van igény, és ahogy tavaly szinte az egész draft elment a védelemre, úgy el tudom képzelni, hogy idén az első 4 körből 3 támadó lesz
egyrészt lehet, hogy Schultz túl sokat fog kérni, szóval kelleni fog egy TE Jarwin mellé
egyértelmű, hogy kell egy guard és egy LT bár én feláldoznék egy egész offseason-t azért, hogy kiderüljön Steele RT-ben és La'el LG-ben hogy működik

free agency után jobban látni fogjuk kire mehetnek rá, évek óta feltöltik a rostert minden hiányposzton draft előtt, és BPA-val mennek
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Számomra nem is kérdés amúgy, függetlenül attól hogy ez a fejetlenség nem kicsit coaching is, hogy a támadófal bal oldalának a rendbetétele kellene hogy a prioritás legyen idén tavasszal. Oké hogy Tyron hall of famer meg minden, csak egyre ritkább amikor az egészsége egyáltalán lehetővé teszi hogy pályára lépjen. Nem biztos hogy meg kéne várni azt a sérülést, aminél végleg elszáll. McGovernről meg Williamsről szerintem egyszerűen kiderült idén, hogy nem elég jók.

Nem mondom, hogy - Martint leszámítva - akárkinek is kőbe kellene hogy legyen vésve a helye, de Biadasz meg Collins a kisebbik baj, szerintem. Főleg hogy Tylernek ez még csak a második éve volt. Fejlődött is azért szépen az újonc évéhez képest.

Védő oldalon meg mindenképp kéne még egy épkézláb LB Parsons mellé és egy fasza cover corner sem ártana. Évek óta először talán azt lehet mondani, hogy a védőfal nem feltétlen prioritás(szerintem Gregory pl. maradni fog).

Most látom, hogy Connor Williams ráadásul FA lesz.
Cowboykarcsi90
Támadó falba ha nem is tud instant kezdőt szerezni a drafton a Cowboys a 24. helyen OT posztra, viszonylag mélynek tűnik a választék méretes kezdő potenciállal bíró játékosokkal. Sokat fog még változni a kép, ezért most nem akarok itt neveket kiemelni, de guard poszton az idei legjobb prospectre esélyesek lehetnek. Nemrég jelentkezett a draftra viszont Tyler Linderbaum, a centerek Quenton Nelsonjaként kell elképzelni a srácot... (Ha mondjuk a Giantsnek lenne egy olyan GM-je akinek van esze egyből elég fenyegetővé tudná alakítani a falukat a két első körös pickjükkel.) Az idei non plus ultra nálam Nakobe Dean lenne ILB posztra, Parsonshoz hasonlóan őt is top10 tehetségként tartják számon, lehet izgulni a draft alakulása miatt. Első körben szerintem ezek a posztok jöhetnek szóba a felhozatalt tekintve.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.nj.com/giants/2022/01/cowboys-dak-prescott-apologizes-for-supporting-fans-who-threw-trash-at-refs-after-wild-card-loss-to-49ers.html
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Védő oldalon meg mindenképp kéne még egy épkézláb LB Parsons mellé és egy fasza cover corner sem ártana. Évek óta először talán azt lehet mondani, hogy a védőfal nem feltétlen prioritás(szerintem Gregory pl. maradni fog).
Cowboykarcsi90
Tessék bízni Bossman Fatben! 😊
empty taxi
Most az utolsó pár meccsen amikor lehetőséget kapott nem volt rossz, ugye az Eagles ellen majdnem össze is szedte az első INTjét, de sosem lehet tudni.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 689 — tracker ember
Védő oldalon meg mindenképp kéne még egy épkézláb LB Parsons mellé és egy fasza cover corner sem ártana. Évek óta először talán azt lehet mondani, hogy a védőfal nem feltétlen prioritás(szerintem Gregory pl. maradni fog).
Cowboykarcsi90
Tessék bízni Bossman Fatben! 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Számomra nem is kérdés amúgy, függetlenül attól hogy ez a fejetlenség nem kicsit coaching is, hogy a támadófal bal oldalának a rendbetétele kellene hogy a prioritás legyen idén tavasszal. Oké hogy Tyron hall of famer meg minden, csak egyre ritkább amikor az egészsége egyáltalán lehetővé teszi hogy pályára lépjen. Nem biztos hogy meg kéne várni azt a sérülést, aminél végleg elszáll. McGovernről meg Williamsről szerintem egyszerűen kiderült idén, hogy nem elég jók.

Nem mondom, hogy - Martint leszámítva - akárkinek is kőbe kellene hogy legyen vésve a helye, de Biadasz meg Collins a kisebbik baj, szerintem. Főleg hogy Tylernek ez még csak a második éve volt. Fejlődött is azért szépen az újonc évéhez képest.

Védő oldalon meg mindenképp kéne még egy épkézláb LB Parsons mellé és egy fasza cover corner sem ártana. Évek óta először talán azt lehet mondani, hogy a védőfal nem feltétlen prioritás(szerintem Gregory pl. maradni fog).

Most látom, hogy Connor Williams ráadásul FA lesz.

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 609 — Pfizer & Moderna fan
egyet még ide tennék, ma olvastam Sturm összefoglalóját, és egyből az első futást ketten b.sszák el, de nagyon

nézzük a felállást: eleve 6 OL van fenn, Steele beáll a bal oldalra TE-nek és mellette még van egy blokkoló TE, tehát összességében egy jumbo formáció, 7 blokkoló van 7 védőre

és akkor ez történik: Tyron el se néz balra, hanem duplázza a DT-t, ahogy Biadasz sem nézi a linebackert, hanem egyből duplázza a másik DT-t.

felmerül a kérdés, hogy volt-e fingja az o-line tagjainak, hogy merre megy majd a futás? számolt-e valaki fejben, hogy ha heten vagyunk hétre és amúgy is futást mutatunk a felállással, akkor nincs sok esélye, hogy az 54-es linebacker visszalép coverage-be? de ha úgy is volt tervezve, hogy visszalép, miért nem nézett rá Biadasz mielőtt megduplázza a DT-t? még égetőbb kérdés: Tyron mi a répát gondolt? ott áll a DT a guard külső vállán, tehát a felrajzolt futás szempontjából jó helyen áll, mert Zeke középre kezd majd futni. ha megvan a belső leverage, akkor csak ránézek már arra a linebackerre, aki amúgy velem szemben állt fel a snap előtt, hogy ugyan megy-e coverage-be, vagy jön fel a futás ellen.

ami történik: a két linebacker gyakorlatilag blokkolatlanul jut el a LoS mögé mire Zeke a kezébe veszi a labdát (az meg a másik, hogy annyira nem RPO, hogy Dak meg se nézi a blokkolást, vissza se fordul hanem egyértelmű a futás)


amúgy ha Biadasz észleli Fred Warnert (LB #54) és csak megpróbálja blokkolni, akkor ez egy 5 yardos futás akkor, ha Amari nem tudja megblokkolni a safety-t, és egy TD ha igen
ami szörnyű: Martin olyan jól blokkol, hogy nem csak a DT-t viszi el egyedül, de kitolja annyira, hogy a mögötte érkező harmadik linebacker (#51) elesik a DT lábában, tehát ő egyedül 2 embert vesz ki a játékból.

persze ami még történhetett: a linebackert nem veszi ki a játékból a rosszul időzített WR motion, Biadasz lehet, hogy jól blokkolt, de akkor Williams-nak át kellett volna adnia a DT-t Tyronnal és kivenni a középső linebackert, illetve ha Zeke nem a hashmarkon áll fel, hanem kicsit jobban közép felé, akkor lett volna esélye támadni a széleket, főleg a jobb oldalt, ahol ha feltételezzük, hogy Biadasz jól blokkol, akkor 3 OL van 2 védőre, plusz ott van Cooper a safety-re nagyjából az 5 yard közelében....
rva
2 dolog jutott rola eszembe:
Tyron mennyire bizik a mellette allo guardban.
Es mennyire hianyzik Frederick aki ezt tuti latja es meg is blokkolja.

több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
egyet még ide tennék, ma olvastam Sturm összefoglalóját, és egyből az első futást ketten b.sszák el, de nagyon

nézzük a felállást: eleve 6 OL van fenn, Steele beáll a bal oldalra TE-nek és mellette még van egy blokkoló TE, tehát összességében egy jumbo formáció, 7 blokkoló van 7 védőre

és akkor ez történik: Tyron el se néz balra, hanem duplázza a DT-t, ahogy Biadasz sem nézi a linebackert, hanem egyből duplázza a másik DT-t.

felmerül a kérdés, hogy volt-e fingja az o-line tagjainak, hogy merre megy majd a futás? számolt-e valaki fejben, hogy ha heten vagyunk hétre és amúgy is futást mutatunk a felállással, akkor nincs sok esélye, hogy az 54-es linebacker visszalép coverage-be? de ha úgy is volt tervezve, hogy visszalép, miért nem nézett rá Biadasz mielőtt megduplázza a DT-t? még égetőbb kérdés: Tyron mi a répát gondolt? ott áll a DT a guard külső vállán, tehát a felrajzolt futás szempontjából jó helyen áll, mert Zeke középre kezd majd futni. ha megvan a belső leverage, akkor csak ránézek már arra a linebackerre, aki amúgy velem szemben állt fel a snap előtt, hogy ugyan megy-e coverage-be, vagy jön fel a futás ellen.

ami történik: a két linebacker gyakorlatilag blokkolatlanul jut el a LoS mögé mire Zeke a kezébe veszi a labdát (az meg a másik, hogy annyira nem RPO, hogy Dak meg se nézi a blokkolást, vissza se fordul hanem egyértelmű a futás)


amúgy ha Biadasz észleli Fred Warnert (LB #54) és csak megpróbálja blokkolni, akkor ez egy 5 yardos futás akkor, ha Amari nem tudja megblokkolni a safety-t, és egy TD ha igen
ami szörnyű: Martin olyan jól blokkol, hogy nem csak a DT-t viszi el egyedül, de kitolja annyira, hogy a mögötte érkező harmadik linebacker (#51) elesik a DT lábában, tehát ő egyedül 2 embert vesz ki a játékból.

persze ami még történhetett: a linebackert nem veszi ki a játékból a rosszul időzített WR motion, Biadasz lehet, hogy jól blokkolt, de akkor Williams-nak át kellett volna adnia a DT-t Tyronnal és kivenni a középső linebackert, illetve ha Zeke nem a hashmarkon áll fel, hanem kicsit jobban közép felé, akkor lett volna esélye támadni a széleket, főleg a jobb oldalt, ahol ha feltételezzük, hogy Biadasz jól blokkol, akkor 3 OL van 2 védőre, plusz ott van Cooper a safety-re nagyjából az 5 yard közelében....

Szerkesztette: rva
több mint 2 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Eatman összegyűjtötte az FA-kat kategórikusan:

 www.dallascowboys.com/news/dividing-22-unrestricted-free-agents-into-4-groups
gyeek
Urbant talan feljebb raknam. Romlott nelkule a run D#.
Blevi
Bár majdnem mindegy. A mi cap helyzetünkkel aligha tudunk bárkit is visszahozni.
több mint 2 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Eatman összegyűjtötte az FA-kat kategórikusan:

 www.dallascowboys.com/news/dividing-22-unrestricted-free-agents-into-4-groups
gyeek
Urbant talan feljebb raknam. Romlott nelkule a run D#.
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Eatman összegyűjtötte az FA-kat kategórikusan:

 www.dallascowboys.com/news/dividing-22-unrestricted-free-agents-into-4-groups

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 804 — SuperLOL
Ne basszanak ki velem, hogy egy hail mary-t előkészítő spikeolást gyakorolnak!
Willie Parker
Sztem a idõkérés nélküli gyors (elõrekocogást és) felállást gyakorolták.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Nekem a kedvencem, hogy ezt a playt állitolag rengeteget gyakorolták.

Na most nem tudom eldönteni melyik a gázabb. Hogy ezt gyakorolták “sokat” , úgy hogy arra nem sikerült rájönni közbe, hogy addig nem lehet snappelni a labdát amíg az umpire nem érintette meg. Vagy az, hogy ez csak egy ócska kifogás és szerecsenmosdatás, egy szerencsétlenül elsült, adhoc playel kapcsolatban.
Cowboykarcsi90
Ne basszanak ki velem, hogy egy hail mary-t előkészítő spikeolást gyakorolnak!
Willie Parker
Ugye? Ennyire alaposan felkészültek mindenre... Nem elég a csalódás amit a játékuk önmagában okozott, megszórják egy kicsit még ezzel a nyafogással is, nekem ég az arcom már helyettük.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 684
Nekem a kedvencem, hogy ezt a playt állitolag rengeteget gyakorolták.

Na most nem tudom eldönteni melyik a gázabb. Hogy ezt gyakorolták “sokat” , úgy hogy arra nem sikerült rájönni közbe, hogy addig nem lehet snappelni a labdát amíg az umpire nem érintette meg. Vagy az, hogy ez csak egy ócska kifogás és szerecsenmosdatás, egy szerencsétlenül elsült, adhoc playel kapcsolatban.
Cowboykarcsi90
Ne basszanak ki velem, hogy egy hail mary-t előkészítő spikeolást gyakorolnak!