Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Szerintetek Cooper marad?
Meg miért van nála ennyi drop?
Tavaly láttam a Vikings ellen volt 3 fantasztikus elkapása! Valamikor meg a hulló falevelet nem tudja elkapni!
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Broaddus közben csatlakozott a 105.3hoz. Errefelé sajna nem elérhető.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
Én kiterjeszteném az FA piacra vonatkozó, ide is releváns állítást: ne a múltja miatt fizess sokat neki, hanem a jövője miatt. (Még van mit fejleszteni rajta, de úgy néz ki, látják benne a potenciált.)
Tehát le is igazoljuk majd sok pénzért, a kérdés inkább az, hogyha nem válik be, ki tudunk-e majd lépni a szerződéséből.
Charlie Firpo
ez saját csapatból érkező játékos esetén azért erősen megvizsgálandó állítás. Dak alul volt fizetve az elmúlt négy évben, mégpedig masszívan.
slowmotion
Mármint melyik állítás? És miért más a saját játékosnál?
Charlie Firpo
"ne a múltja miatt fizess sokat neki, hanem a jövője miatt"
ha kintről hozol FA-t, akkor ne fizesd meg a múltat, mert azt nem Neked csinálta.
ha saját játékosnak adsz új szerződést, és ez jelentősen nagyobb összegről szól, mint eddig, az valószínűleg nem azért van, mert eddig szar volt a játékos, de most nagyon jó lesz, hanem mert eddig két marék szotyit fizettél neki a melóért, ami nagyon nem volt tisztességes azért, amit csinált. és akkor a múltja miatt is fizess annyit, amennyit.

pl Byron első kör vége felé volt választás, ott szerintem évi átlag 3-4 millióra jöhet ki a 4+1 év. most fanyalgunk azon, hogy mennyit kér majd, pedig igazából az utóbbi két évben alulfizettük - a legjobban teljesítő cornerek a ligában szerintem 12-15 körül kereshettek.* 2018-ban a PFF szerint a liga ötödik legjobb CB-je volt, 2,7m fizetés mellett. 2019-ben a tizenhetedik, 6,3m fizetés mellett (mert ez az ötödik éves opció volt). ilyen teljesítményre a piac 9-12 milliót ad évente, nem összesen kilencet.

Dak 2,7 milliót kapott négy évre, játszott 63,2 meccset (2016-ban két drive után leült a szezonzárón). 2,7 milliót egy évre egy olyan backup QB is megkap, aki hatéves veterán, és egy acélos 4-12-es mérleget azért össze tudna hozni. és Dak négy évig gürizett ezért. ha nagy pénzt kap, azt nem azért kapja száz százalékban, mert innentől most top5 irányító lesz, hanem mert az elmúlt években nagyon csúnyán alulfizettük, és a signing bonus minimum fele az a visszamenőleges kompenzáció lesz. és ez így nagyon is helyes, Jerryék csak a plusz két hazai playoff-meccsel (2016, 2018) többet szakítottak annál, amit Dak megkeresett.

*2019 top contracts:
1. Kyle Fuller 18m
2. Darius Slay 15,9m
3. Jimmy Smith 15,9m
4. AJ Bouye 15,4m
5. Josh Norman 14,2m
...
25. Byron Jones 6,3m
slowmotion
Ezzel azért vitatkoznék. Prescott első négy éve arra volt pont jó, hogy segítségével eltakarította Stephen a feltorlódott tiszai nejlonszart.
Byron-t meg végképp nem értem, nem fizethetsz az újoncnak gigaszerződést, így nem is tekinthetsz rá hiányként - szerintem. Akkor ilyen alapon minden beváló, jól teljesítő újoncot rögtön nyakon kéne önteni a getoredosból dollárral, most például Pollard-ot.
Nehogymár ezért fizessük túl Prescottot, mert 4. körösként jól teljesített...
Charlie Firpo
pedig van benne ráció, hidd el.
ha az újoncod évekig kezdő, akkor nyilván nem szar, mert - főleg a mi csapatunknál - veteránt szorít ki. tehát felülteljesít, tehát alulfizeted. tehát ha meg akarod tartani, akkor jól a zsebedbe kell nyúlni, és masszívabb bónuszt adni.
és pont ezért van az, hogy mostanában egyre több első körössel nemhogy a 4+1 év után hosszabbítanak, hanem már eleve a harmadik után. ha annyira jó, akkor minden egyes évvel csak a második szerződés AAV-ját emelik. ezért ment a front office elébe Zeke szerződésének is, mert jó esély volt arra, hogy az idei szezon után már nem áll meg a kassza 15m/évnél.
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Én kiterjeszteném az FA piacra vonatkozó, ide is releváns állítást: ne a múltja miatt fizess sokat neki, hanem a jövője miatt. (Még van mit fejleszteni rajta, de úgy néz ki, látják benne a potenciált.)
Tehát le is igazoljuk majd sok pénzért, a kérdés inkább az, hogyha nem válik be, ki tudunk-e majd lépni a szerződéséből.
Charlie Firpo
ez saját csapatból érkező játékos esetén azért erősen megvizsgálandó állítás. Dak alul volt fizetve az elmúlt négy évben, mégpedig masszívan.
slowmotion
Mármint melyik állítás? És miért más a saját játékosnál?
Charlie Firpo
"ne a múltja miatt fizess sokat neki, hanem a jövője miatt"
ha kintről hozol FA-t, akkor ne fizesd meg a múltat, mert azt nem Neked csinálta.
ha saját játékosnak adsz új szerződést, és ez jelentősen nagyobb összegről szól, mint eddig, az valószínűleg nem azért van, mert eddig szar volt a játékos, de most nagyon jó lesz, hanem mert eddig két marék szotyit fizettél neki a melóért, ami nagyon nem volt tisztességes azért, amit csinált. és akkor a múltja miatt is fizess annyit, amennyit.

pl Byron első kör vége felé volt választás, ott szerintem évi átlag 3-4 millióra jöhet ki a 4+1 év. most fanyalgunk azon, hogy mennyit kér majd, pedig igazából az utóbbi két évben alulfizettük - a legjobban teljesítő cornerek a ligában szerintem 12-15 körül kereshettek.* 2018-ban a PFF szerint a liga ötödik legjobb CB-je volt, 2,7m fizetés mellett. 2019-ben a tizenhetedik, 6,3m fizetés mellett (mert ez az ötödik éves opció volt). ilyen teljesítményre a piac 9-12 milliót ad évente, nem összesen kilencet.

Dak 2,7 milliót kapott négy évre, játszott 63,2 meccset (2016-ban két drive után leült a szezonzárón). 2,7 milliót egy évre egy olyan backup QB is megkap, aki hatéves veterán, és egy acélos 4-12-es mérleget azért össze tudna hozni. és Dak négy évig gürizett ezért. ha nagy pénzt kap, azt nem azért kapja száz százalékban, mert innentől most top5 irányító lesz, hanem mert az elmúlt években nagyon csúnyán alulfizettük, és a signing bonus minimum fele az a visszamenőleges kompenzáció lesz. és ez így nagyon is helyes, Jerryék csak a plusz két hazai playoff-meccsel (2016, 2018) többet szakítottak annál, amit Dak megkeresett.

*2019 top contracts:
1. Kyle Fuller 18m
2. Darius Slay 15,9m
3. Jimmy Smith 15,9m
4. AJ Bouye 15,4m
5. Josh Norman 14,2m
...
25. Byron Jones 6,3m
slowmotion
Ezzel azért vitatkoznék. Prescott első négy éve arra volt pont jó, hogy segítségével eltakarította Stephen a feltorlódott tiszai nejlonszart.
Byron-t meg végképp nem értem, nem fizethetsz az újoncnak gigaszerződést, így nem is tekinthetsz rá hiányként - szerintem. Akkor ilyen alapon minden beváló, jól teljesítő újoncot rögtön nyakon kéne önteni a getoredosból dollárral, most például Pollard-ot.
Nehogymár ezért fizessük túl Prescottot, mert 4. körösként jól teljesített...

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
Én kiterjeszteném az FA piacra vonatkozó, ide is releváns állítást: ne a múltja miatt fizess sokat neki, hanem a jövője miatt. (Még van mit fejleszteni rajta, de úgy néz ki, látják benne a potenciált.)
Tehát le is igazoljuk majd sok pénzért, a kérdés inkább az, hogyha nem válik be, ki tudunk-e majd lépni a szerződéséből.
Charlie Firpo
ez saját csapatból érkező játékos esetén azért erősen megvizsgálandó állítás. Dak alul volt fizetve az elmúlt négy évben, mégpedig masszívan.
slowmotion
Mármint melyik állítás? És miért más a saját játékosnál?
Charlie Firpo
"ne a múltja miatt fizess sokat neki, hanem a jövője miatt"
ha kintről hozol FA-t, akkor ne fizesd meg a múltat, mert azt nem Neked csinálta.
ha saját játékosnak adsz új szerződést, és ez jelentősen nagyobb összegről szól, mint eddig, az valószínűleg nem azért van, mert eddig szar volt a játékos, de most nagyon jó lesz, hanem mert eddig két marék szotyit fizettél neki a melóért, ami nagyon nem volt tisztességes azért, amit csinált. és akkor a múltja miatt is fizess annyit, amennyit.

pl Byron első kör vége felé volt választás, ott szerintem évi átlag 3-4 millióra jöhet ki a 4+1 év. most fanyalgunk azon, hogy mennyit kér majd, pedig igazából az utóbbi két évben alulfizettük - a legjobban teljesítő cornerek a ligában szerintem 12-15 körül kereshettek.* 2018-ban a PFF szerint a liga ötödik legjobb CB-je volt, 2,7m fizetés mellett. 2019-ben a tizenhetedik, 6,3m fizetés mellett (mert ez az ötödik éves opció volt). ilyen teljesítményre a piac 9-12 milliót ad évente, nem összesen kilencet.

Dak 2,7 milliót kapott négy évre, játszott 63,2 meccset (2016-ban két drive után leült a szezonzárón). 2,7 milliót egy évre egy olyan backup QB is megkap, aki hatéves veterán, és egy acélos 4-12-es mérleget azért össze tudna hozni. és Dak négy évig gürizett ezért. ha nagy pénzt kap, azt nem azért kapja száz százalékban, mert innentől most top5 irányító lesz, hanem mert az elmúlt években nagyon csúnyán alulfizettük, és a signing bonus minimum fele az a visszamenőleges kompenzáció lesz. és ez így nagyon is helyes, Jerryék csak a plusz két hazai playoff-meccsel (2016, 2018) többet szakítottak annál, amit Dak megkeresett.

*2019 top contracts:
1. Kyle Fuller 18m
2. Darius Slay 15,9m
3. Jimmy Smith 15,9m
4. AJ Bouye 15,4m
5. Josh Norman 14,2m
...
25. Byron Jones 6,3m
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Én kiterjeszteném az FA piacra vonatkozó, ide is releváns állítást: ne a múltja miatt fizess sokat neki, hanem a jövője miatt. (Még van mit fejleszteni rajta, de úgy néz ki, látják benne a potenciált.)
Tehát le is igazoljuk majd sok pénzért, a kérdés inkább az, hogyha nem válik be, ki tudunk-e majd lépni a szerződéséből.
Charlie Firpo
ez saját csapatból érkező játékos esetén azért erősen megvizsgálandó állítás. Dak alul volt fizetve az elmúlt négy évben, mégpedig masszívan.
slowmotion
Mármint melyik állítás? És miért más a saját játékosnál?

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
Én kiterjeszteném az FA piacra vonatkozó, ide is releváns állítást: ne a múltja miatt fizess sokat neki, hanem a jövője miatt. (Még van mit fejleszteni rajta, de úgy néz ki, látják benne a potenciált.)
Tehát le is igazoljuk majd sok pénzért, a kérdés inkább az, hogyha nem válik be, ki tudunk-e majd lépni a szerződéséből.
Charlie Firpo
ez saját csapatból érkező játékos esetén azért erősen megvizsgálandó állítás. Dak alul volt fizetve az elmúlt négy évben, mégpedig masszívan.
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Kicsit egyoldalu es fals statisztika, legalabb 15 passzaval talalkoztam, ami siralmasan volt megdobva, raadasul pontatlan is volt, ugyhogy siman Dak nyakaba lehetne varrni. Szerintem a realis dropok szama valahol 25-28 korul lehetett tavaly a Dallasnal. Mas kerdes, hogy meg ezzel is bottom 7-10ben lettek volna tutira, ugyhogy Coopereket is lehetne miert basztatni, amilyen brutalisan kezdte az idenyt, a masodik felere annyira szetesett fejben.
Stez
Ami nálunk szétesett, az a védelem volt, szinte teljesen. Nem tudni, hogy Marinelli veszett-e össze Richard-dal, vagy önző módon más volt az érdekük, de idén már nagyon nem működtek, ez a draft napjától látható volt.

Prescott meg nem egy zseni, ennyi. Nagyon jó játékos, tud jól és bevállalósan is játszani, de tud vakon is. Igen, dobott kb. sok droppolható, rossz passzt, dobott meccsenként néhány rossz, felesleges hosszút is. Ezt itt sem értette senki, hogy Moore miért erőltette.
Ő egymaga a védelem hiányában nem tud meccset nyerni, ilyen szempontból hajaz Garoppolora, aki idén szintén kb. ilyen szerződést kapna.
A tegnapi 27,5 az ma a 35 millió. annyit változott a cap emelésével a szitu.

Én kiterjeszteném az FA piacra vonatkozó, ide is releváns állítást: ne a múltja miatt fizess sokat neki, hanem a jövője miatt. (Még van mit fejleszteni rajta, de úgy néz ki, látják benne a potenciált.)
Tehát le is igazoljuk majd sok pénzért, a kérdés inkább az, hogyha nem válik be, ki tudunk-e majd lépni a szerződéséből.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kicsit egyoldalu es fals statisztika, legalabb 15 passzaval talalkoztam, ami siralmasan volt megdobva, raadasul pontatlan is volt, ugyhogy siman Dak nyakaba lehetne varrni. Szerintem a realis dropok szama valahol 25-28 korul lehetett tavaly a Dallasnal. Mas kerdes, hogy meg ezzel is bottom 7-10ben lettek volna tutira, ugyhogy Coopereket is lehetne miert basztatni, amilyen brutalisan kezdte az idenyt, a masodik felere annyira szetesett fejben.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/JC1053/status/1227026089551237122?s=19

😀 kb

 twitter.com/PFF_Fantasy/status/1220502737533784065?s=19

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Nincs olyan hogy egy QB 31 vagy 34 vagy netán 37 milliót ér meg.

Szóval DAK annyit fog kapni amennyit az öregnek megér.
100yard
Wyatt
TL;DR közszolgálat? Vagy valami nem stimmel benne?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nincs olyan hogy egy QB 31 vagy 34 vagy netán 37 milliót ér meg.

Szóval DAK annyit fog kapni amennyit az öregnek megér.
100yard

több mint 4 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Nincs olyan hogy egy QB 31 vagy 34 vagy netán 37 milliót ér meg. Az csak nekünk szurkolónak egy játék.
Egy játékos konkrét értékét mindig az határozza meg, hogy mennyit ér meg a csapatnak. Mennyire pótolható piacról vagy dratfról, mennyire gyorsan pótolható, milyen idős, mennyi a kockázat benn ha elmegy, ne adj isten mennyire sérülékeny. Az meg, hogy ezek a fizetések valamennyire egyformák az csak annak köszönhető, hogy az NFL fizetések nyilvánosak, ezért mindenki viszonyítja magát valakihez. Szóval DAK annyit fog kapni amennyit az öregnek megér. A többi csak pávatánc.
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
soha nem értettem azokat az embereket, aki képesek "csak úgy" feladni egy évet.
az, hogy Dak nem képes SB-re vinni a csapatot, az nem kérdés, mert nem is engedik, hogy azzá váljon. olyan csapatot akarnak összerakni, ahol nincs szükség arra, hogy 1 ember vigy az SB-be a csapatot, mert olyan generációs párosok, mint BB és Brady vagy csak olyan generációs QB-k, mint Wilson és Rodgers nem teremnek minden csapatnak, így a többi 25 nagyjából arra tervez, hogy optimális balanszt csináljon
ez pedig egy elhatározás, egy irány, amit nem egy évre teszel, hanem többre.
úgy nem lehet hosszú távon csapatot "építeni" hogy majd egyszer bele botlunk a negyedik körben egy Wilsonba, és onnantól miénk a világ... főleg úgy, hogy nem csak ara marginális az esélyed, hogy a negyedik körben egy Wilson-t találj az elkövetkező 10 évben, hanem ahogy a tendencia mutatja, az is necces, hogy a top5-ben egy Wilson-t találj. Vagy egy Rodgerst. Vagy Brady-t. Minden 10 Trubisky-re jut egy Mahomes.
az meg ugye fenntarthatatlan, hogy 5-6 éven keresztül görgesd magad előtt ugyan azt a keretet, várva a tökéletes irányítóra, közben meg felmossák a csapattal a padlót minden évben...
próbáljatok meg egy egészben gondolkozni, és utána megindokolni, hogy miért nem ér Prescott 34 milliót.
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Szerintem Dak minden pénzt megér, én tutira jól megfizetném a Dallas helyében.




|

🤣😆😜
|
warr_b
A nyomor szereti a társaságot, ugye! 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
Amúgy Jay Glazer szerint Prescott NEM kért 40 misit évenete a tárgyalások alatt. Az egyik prominens FK júzer-szagértője pont ezt a cafatot használta fel a kissé elfogult vélemény alkotásához. Beltazor még szurkolhat hogy kerüljön ki Prescott a nyílt piacra, ott megdőlhet emberünk egy másik elmélete: a házon belül megfizetett QB-k több pénzt kapnak mint a piacon. Közgazdasági alapismeretek - elégtelen. 😀
gyeek
Az evi 34 millios, elutasitott offert viszont nem cafoltak. Ami meg szerintem nonsense, nem er ennyit egyaltalan. Innen a kerdes az, hogy akkor mennyit akar, de amilyen kotelhuzas megy, valoszinuleg kiugro garantaltat.
Stez
Nem tudom megérteni ezt a hozzáállást. Miért nem ér ennyit? Minden statban jobb, mint Goff vagy Wentz, akik megkapták a nagy dellát az ő draft classából. Csak Dak eddig vetminért játszott. Ráadásul a szokásos ~10M-s salary cap emelkedés mellett reális esély van egy nagyobb ugrásra (akár 50M is).
Piacról vagy draftról jobbat találnának? Nincs realitása.
Amit Dak kér, azt is fogja kapni, nincs semmi ütőkártya a Cowboys kezében..
Tavaly ősszel az időtávon volt a gond, a Cowboys hosszútávút akar (10 év?), Dak meg rövidebbet, ami szintén full logikus az ő részéről is.
Borbinho
Franchise tag csak az egyetlen. Ha azt rápakolják és nem írja alá, mindkét félnek cumi a kövi szezon.
Beki
Ezzel nem számolok. Mmint ha tagelik, akkor biztos hogy holdoutolni fog, és őt jövőre is megfizeti valaki, cserébe a Cowboysnak mondjuk lehet egy top10 top3* pickje ahol húzhatnak QB-t. win-win? 😀
Borbinho
* szívesen. de a jelenlegi backup QB-t nézve egy top 2 sem lenne irreális.
slowmotion
Na ott ki lehetne húzni Zeke utódját 😀
Borbinho
Zeke-kel kb 2022-ig vagy meddig jól megleszünk
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Amúgy Jay Glazer szerint Prescott NEM kért 40 misit évenete a tárgyalások alatt. Az egyik prominens FK júzer-szagértője pont ezt a cafatot használta fel a kissé elfogult vélemény alkotásához. Beltazor még szurkolhat hogy kerüljön ki Prescott a nyílt piacra, ott megdőlhet emberünk egy másik elmélete: a házon belül megfizetett QB-k több pénzt kapnak mint a piacon. Közgazdasági alapismeretek - elégtelen. 😀
gyeek
Az evi 34 millios, elutasitott offert viszont nem cafoltak. Ami meg szerintem nonsense, nem er ennyit egyaltalan. Innen a kerdes az, hogy akkor mennyit akar, de amilyen kotelhuzas megy, valoszinuleg kiugro garantaltat.
Stez
Nem tudom megérteni ezt a hozzáállást. Miért nem ér ennyit? Minden statban jobb, mint Goff vagy Wentz, akik megkapták a nagy dellát az ő draft classából. Csak Dak eddig vetminért játszott. Ráadásul a szokásos ~10M-s salary cap emelkedés mellett reális esély van egy nagyobb ugrásra (akár 50M is).
Piacról vagy draftról jobbat találnának? Nincs realitása.
Amit Dak kér, azt is fogja kapni, nincs semmi ütőkártya a Cowboys kezében..
Tavaly ősszel az időtávon volt a gond, a Cowboys hosszútávút akar (10 év?), Dak meg rövidebbet, ami szintén full logikus az ő részéről is.
Borbinho
Franchise tag csak az egyetlen. Ha azt rápakolják és nem írja alá, mindkét félnek cumi a kövi szezon.
Beki
Ezzel nem számolok. Mmint ha tagelik, akkor biztos hogy holdoutolni fog, és őt jövőre is megfizeti valaki, cserébe a Cowboysnak mondjuk lehet egy top10 top3* pickje ahol húzhatnak QB-t. win-win? 😀
Borbinho
* szívesen. de a jelenlegi backup QB-t nézve egy top 2 sem lenne irreális.
slowmotion
Na ott ki lehetne húzni Zeke utódját 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
Amúgy Jay Glazer szerint Prescott NEM kért 40 misit évenete a tárgyalások alatt. Az egyik prominens FK júzer-szagértője pont ezt a cafatot használta fel a kissé elfogult vélemény alkotásához. Beltazor még szurkolhat hogy kerüljön ki Prescott a nyílt piacra, ott megdőlhet emberünk egy másik elmélete: a házon belül megfizetett QB-k több pénzt kapnak mint a piacon. Közgazdasági alapismeretek - elégtelen. 😀
gyeek
Az evi 34 millios, elutasitott offert viszont nem cafoltak. Ami meg szerintem nonsense, nem er ennyit egyaltalan. Innen a kerdes az, hogy akkor mennyit akar, de amilyen kotelhuzas megy, valoszinuleg kiugro garantaltat.
Stez
Nem tudom megérteni ezt a hozzáállást. Miért nem ér ennyit? Minden statban jobb, mint Goff vagy Wentz, akik megkapták a nagy dellát az ő draft classából. Csak Dak eddig vetminért játszott. Ráadásul a szokásos ~10M-s salary cap emelkedés mellett reális esély van egy nagyobb ugrásra (akár 50M is).
Piacról vagy draftról jobbat találnának? Nincs realitása.
Amit Dak kér, azt is fogja kapni, nincs semmi ütőkártya a Cowboys kezében..
Tavaly ősszel az időtávon volt a gond, a Cowboys hosszútávút akar (10 év?), Dak meg rövidebbet, ami szintén full logikus az ő részéről is.
Borbinho
Franchise tag csak az egyetlen. Ha azt rápakolják és nem írja alá, mindkét félnek cumi a kövi szezon.
Beki
Ezzel nem számolok. Mmint ha tagelik, akkor biztos hogy holdoutolni fog, és őt jövőre is megfizeti valaki, cserébe a Cowboysnak mondjuk lehet egy top10 top3* pickje ahol húzhatnak QB-t. win-win? 😀
Borbinho
* szívesen. de a jelenlegi backup QB-t nézve egy top 2 sem lenne irreális.
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
-- McCarthyra esett a választás, mert nem akartak egy újonc edzővel évekig várni míg beérik az NFLbe. Ha nem akarnak várni, nyilván nem akarnak egy franchise QB nélkül nekivágni az új szezonnak vagy valami öregedő B-terv irányítóval, aki most kerül ki a piacra.

-- Jó hogy kapna Prescottért a Cowboys egy első kört. Csak az kevés. Minimum kettőt kellene érte elkérni, plusz az apró. Ami második harmadik és negyedik körös pickeket érint. Nem kell lowballozni ha már más farkával vernétek a csalánt, ugyanis minimum pótolni kell tudni a játékost akitől megválnának, természetesen a draftról. Az hogy az onnan szerzett QB meg hogy válna be egy teljesen más történet. Szóval annyi bukkanó van a csere lehetőségében, hogy ki is zárnám. Joneséknak Dak kell és nem akarnak más alternatívákkal pöcsölni. Ez nem az én véleményem, erről beszélnek heti rendszerrel.

-- Leírom mégegyszer, hogy az idén megköttetett szeződések 1-2 éven belül bagatelnek fognak számítani. Most attól függetlenül, hogy ki mennyire sokat illetve keveset tud Prescott valós képességeiről, nincs az a retardált management, amelyik elengedne egy 26 éves, 4 évnyi sérülésmentes kezdő tapasztalattal bíró QB-t aki karrier évet játszott új OC-ja keze alatt (ki lehet találni miért pont Kellen Moore maradt a stábból egyedül ugyanabban a pozíciójában). Tele van hellyel a padlás fizetés terén, draftig szerintem összerakják a szerződést.
gyeek
Sajnos nincs igazán alternatíva a vezetőség előtt (az ilyen Irving bohóckodásokat hagyhatjuk), a tag-en kívül nem tudnak mit mondani Jonesék, így lassan elfogadjuk majd nagyjából, amit Prescott akar.
És hogy ez sok? Minden sok, ami nem évi 690 ezer, de minden kevés, mint egy mostani R. Wilson szerződés, ami bőven 40 m/év felett lenne. Majd lássuk meg a részleteket, mint Zeke szerződésénél.
Én egyébként pont szintén nem adnék nagy lóvét neki, bár dropkirályok voltunk, de még mindig nem volt jó a rendszer, amiben játszott.
Csak per pillanat a csapat érdeke fontosabb. Ez persze változhat, lehetne az első lépés mondjuk ennek a Todd France-nak a lecserélése.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Szerintem Dak minden pénzt megér, én tutira jól megfizetném a Dallas helyében.




|

🤣😆😜
|
warr_b
Oda-vissza inasba rakja a Redskinst maris jo. Nem nagy teljesitmeny az is igaz. 😕
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 719
1) Prescottal lehet SB-t nyerni, ha van értelmes stáb és jó supporting cast. Mondjuk ez kb minden QB-ra igaz, aki vmennyire komolyan vehető.

(Mahomesnak is kell Reid, Reidnek se volt elég Smith. Brady körül is elfogytak, pedig a mostani legnagyobb edzőfenomén/GM igazgatja az egyik O masterminddal karöltve, aztán egy szenvedés lett az idei évük. McVay rendszere is szétesett OL és top RB nélkül 1 év alatt. Lamar sem ugyanaz futva, mint dobásra késztetve. Rodgers egyedül évek óta kevés magában, Russ Wilsont a saját HC-ja pusztítja, nem is nyer futójáték nélkül. Shannynek meg elég egy Gerappa.)

Garrett és Marinelli beleszürtek, nem tudtak újítani, MMC talán igen, bár kétlem.

2) Dallasban jó játékosok vannak, de én mostanában nem láttam pl azt a domináns OL-t mint évekig, sztem pl az Eagles fala jobb most, Wentz jobb fallal és jobb HC-val mégsem jobb Daknál.

Daknak igazából Elliott és Gallup a barátja, Cooper féle WR-t - bármennyire fasza az összhangjuk Prescottal- draftról húzhattok idén simán.

A védelem nálam kétséges, vanbak jó képességű emberek, de hullámzóak.

3) Én egy dolgot gondolnék meg: non exclusive fr taget és hátha adnak érte két első kört.

Különben az NFL-ben nemhogy 32 QB, de 32 normális stáb sincs soha, nem olyan könnyű jót találni.

Viszont ha az FO szerint megvan a stáb - gondolom Mikeban bíznak - akkor a játék a QB-tól indul.

Fiatal, jól teljesítőt nem dobsz ki a piacra, mert jobbat nem hozol sehonnan.

A 34 milliós ajánlatról semmit se tudunk, lehet, h a garantált alacsony volt v sok ösztönzőt tettek bele.

Az új CBA közeledtével sztem az "erőfölényben" lévő skillplayerekkel nem érdemes sokat szarozni. Az ügynökök pedig már figyelembe veszik a hosszútávúnál az új trendet. Nem lepődnék meg, ha a fiatal top QB-k/pass rusherek/CB-k már 70-80% garit kérnének. Ezért veszélyes nagy capemelkedéssel előre kalkulálni szvsz. Sztem Daknál is vmi ilyesmi van a háttérben.

A hagyományos trendeket a szerződéseknél lassan elfelejthetjük - hosszútávon rábaszol, ha jól draftolsz a magas körökben😁 inkább kukázz, ergo BB-nek áll az új CBA.😂

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 891 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szerintem Dak minden pénzt megér, én tutira jól megfizetném a Dallas helyében.




|

🤣😆😜
|


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Elfogadom a velemenyed, de en leirtam az enyemet. Illetoleg en ugy gondolom, hogy az en szememben az nem igazi leader, aki elutasit evi 34 milliot, holott ennyit kapnak az abszolut elit kubek is. Szorozik, ami szamomra azt mutatja, nem erdekli annyira a csapat, mintsem az, hogy 34 millio helyett peldaul valamivel tobbet kapjon. Mindezt ugy, hogy tudja, a csapatanak nagyon szamolnia kell a lovet, es tobb huzojatekost is meg kellene meg fizetni. Mert hat huzzuk a szank Cooperre es a dropjaira peldaul, de ha megnezzuk, hogy vele milyen szamokat hozott Dak, akkor lenne egy eros fogadasom ra, hogy jelentosen jobbakat, mint nelkule. Es pontDak eseteben kulcsfontossagu a support, hogy a tobbiek is megkaphassak a dellat. Ezzel az ido es kotelhuzassal igazabol magukkal szirnak ki Dakek. Persze mivel neki csak az a lenyeg, hogy kapja meg a penzet, nyilvan ez erdekli. Csak ettol mar szamomra o nem true leader peldaul.

De abban peldaul azonos a velemenyunk, hogy rossznak en sem latom ot jatekoskent, illetve olyan figuranak sem, aki alapvetoen ellenszenves lenne, vagy nem szeretheto. Jo gyerek, nincs vele gond. Nagy gond a jatekaval sincs, csak en nekem az helyenkent keves, illetve en ugy velem, neki tul sok minden kell a tobbiektol ahhoz hogy jo lehessen, es egyedul amugy nem lenne kepes elvinni a hatan a csapatat.

Nalam meg ezek a dontok. Igen, tudom, ezeket a legjobbak tudjak, de hat en akkor is ezt varom el attol, akinek evi 35 milliot kifizetek.

több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
-- McCarthyra esett a választás, mert nem akartak egy újonc edzővel évekig várni míg beérik az NFLbe. Ha nem akarnak várni, nyilván nem akarnak egy franchise QB nélkül nekivágni az új szezonnak vagy valami öregedő B-terv irányítóval, aki most kerül ki a piacra.

-- Jó hogy kapna Prescottért a Cowboys egy első kört. Csak az kevés. Minimum kettőt kellene érte elkérni, plusz az apró. Ami második harmadik és negyedik körös pickeket érint. Nem kell lowballozni ha már más farkával vernétek a csalánt, ugyanis minimum pótolni kell tudni a játékost akitől megválnának, természetesen a draftról. Az hogy az onnan szerzett QB meg hogy válna be egy teljesen más történet. Szóval annyi bukkanó van a csere lehetőségében, hogy ki is zárnám. Joneséknak Dak kell és nem akarnak más alternatívákkal pöcsölni. Ez nem az én véleményem, erről beszélnek heti rendszerrel.

-- Leírom mégegyszer, hogy az idén megköttetett szeződések 1-2 éven belül bagatelnek fognak számítani. Most attól függetlenül, hogy ki mennyire sokat illetve keveset tud Prescott valós képességeiről, nincs az a retardált management, amelyik elengedne egy 26 éves, 4 évnyi sérülésmentes kezdő tapasztalattal bíró QB-t aki karrier évet játszott új OC-ja keze alatt (ki lehet találni miért pont Kellen Moore maradt a stábból egyedül ugyanabban a pozíciójában). Tele van hellyel a padlás fizetés terén, draftig szerintem összerakják a szerződést.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Direkt nem ideztelek, mert nem csak neked valaszoltam. Davemayer írta, hogy nem fra qb. Top8at nem írtam én sem, top10et írtam.

A véleményem pedig nem a GM miatt változott, hanem mert minden Cowboys meccset láttam idén, és amit Dak tolt az közelebb volt egy Luckhoz, mint egy Brissetthez pl.

Olvasásban, döntéshozatalban, zsebben való mozgásban javult és már a liga elitjehez tartozik ebben, a dobómozdulatát évről évre csiszolja, élmény nézni ahogy elengedi a lasztit.
Ezek mellett egy nagyon szerethető és értelmes figurának tűnik, aki az öltözőben és a pályán is leader.

A vedelmuk pedig Leevel, Quinnel, Jonesal sem volt kiemelkedő, sőt.
Plusz oda könnyebb is draftrol hozni olyat aki egyből be tud ugrani, mint QB-t.

Neccesen jelenleg is beferne Cooper, Dak és Jones is, pár restructure meg a cap emelkedése és még FAra is marad della.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."