Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kicsit egyoldalu es fals statisztika, legalabb 15 passzaval talalkoztam, ami siralmasan volt megdobva, raadasul pontatlan is volt, ugyhogy siman Dak nyakaba lehetne varrni. Szerintem a realis dropok szama valahol 25-28 korul lehetett tavaly a Dallasnal. Mas kerdes, hogy meg ezzel is bottom 7-10ben lettek volna tutira, ugyhogy Coopereket is lehetne miert basztatni, amilyen brutalisan kezdte az idenyt, a masodik felere annyira szetesett fejben.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/JC1053/status/1227026089551237122?s=19

😀 kb

 twitter.com/PFF_Fantasy/status/1220502737533784065?s=19

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Nincs olyan hogy egy QB 31 vagy 34 vagy netán 37 milliót ér meg.

Szóval DAK annyit fog kapni amennyit az öregnek megér.
100yard
Wyatt
TL;DR közszolgálat? Vagy valami nem stimmel benne?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nincs olyan hogy egy QB 31 vagy 34 vagy netán 37 milliót ér meg.

Szóval DAK annyit fog kapni amennyit az öregnek megér.
100yard

több mint 4 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Nincs olyan hogy egy QB 31 vagy 34 vagy netán 37 milliót ér meg. Az csak nekünk szurkolónak egy játék.
Egy játékos konkrét értékét mindig az határozza meg, hogy mennyit ér meg a csapatnak. Mennyire pótolható piacról vagy dratfról, mennyire gyorsan pótolható, milyen idős, mennyi a kockázat benn ha elmegy, ne adj isten mennyire sérülékeny. Az meg, hogy ezek a fizetések valamennyire egyformák az csak annak köszönhető, hogy az NFL fizetések nyilvánosak, ezért mindenki viszonyítja magát valakihez. Szóval DAK annyit fog kapni amennyit az öregnek megér. A többi csak pávatánc.
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 020 — Me for President!
soha nem értettem azokat az embereket, aki képesek "csak úgy" feladni egy évet.
az, hogy Dak nem képes SB-re vinni a csapatot, az nem kérdés, mert nem is engedik, hogy azzá váljon. olyan csapatot akarnak összerakni, ahol nincs szükség arra, hogy 1 ember vigy az SB-be a csapatot, mert olyan generációs párosok, mint BB és Brady vagy csak olyan generációs QB-k, mint Wilson és Rodgers nem teremnek minden csapatnak, így a többi 25 nagyjából arra tervez, hogy optimális balanszt csináljon
ez pedig egy elhatározás, egy irány, amit nem egy évre teszel, hanem többre.
úgy nem lehet hosszú távon csapatot "építeni" hogy majd egyszer bele botlunk a negyedik körben egy Wilsonba, és onnantól miénk a világ... főleg úgy, hogy nem csak ara marginális az esélyed, hogy a negyedik körben egy Wilson-t találj az elkövetkező 10 évben, hanem ahogy a tendencia mutatja, az is necces, hogy a top5-ben egy Wilson-t találj. Vagy egy Rodgerst. Vagy Brady-t. Minden 10 Trubisky-re jut egy Mahomes.
az meg ugye fenntarthatatlan, hogy 5-6 éven keresztül görgesd magad előtt ugyan azt a keretet, várva a tökéletes irányítóra, közben meg felmossák a csapattal a padlót minden évben...
próbáljatok meg egy egészben gondolkozni, és utána megindokolni, hogy miért nem ér Prescott 34 milliót.
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Szerintem Dak minden pénzt megér, én tutira jól megfizetném a Dallas helyében.




|

🤣😆😜
|
warr_b
A nyomor szereti a társaságot, ugye! 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 916 — Cowboys fan
Amúgy Jay Glazer szerint Prescott NEM kért 40 misit évenete a tárgyalások alatt. Az egyik prominens FK júzer-szagértője pont ezt a cafatot használta fel a kissé elfogult vélemény alkotásához. Beltazor még szurkolhat hogy kerüljön ki Prescott a nyílt piacra, ott megdőlhet emberünk egy másik elmélete: a házon belül megfizetett QB-k több pénzt kapnak mint a piacon. Közgazdasági alapismeretek - elégtelen. 😀
gyeek
Az evi 34 millios, elutasitott offert viszont nem cafoltak. Ami meg szerintem nonsense, nem er ennyit egyaltalan. Innen a kerdes az, hogy akkor mennyit akar, de amilyen kotelhuzas megy, valoszinuleg kiugro garantaltat.
Stez
Nem tudom megérteni ezt a hozzáállást. Miért nem ér ennyit? Minden statban jobb, mint Goff vagy Wentz, akik megkapták a nagy dellát az ő draft classából. Csak Dak eddig vetminért játszott. Ráadásul a szokásos ~10M-s salary cap emelkedés mellett reális esély van egy nagyobb ugrásra (akár 50M is).
Piacról vagy draftról jobbat találnának? Nincs realitása.
Amit Dak kér, azt is fogja kapni, nincs semmi ütőkártya a Cowboys kezében..
Tavaly ősszel az időtávon volt a gond, a Cowboys hosszútávút akar (10 év?), Dak meg rövidebbet, ami szintén full logikus az ő részéről is.
Borbinho
Franchise tag csak az egyetlen. Ha azt rápakolják és nem írja alá, mindkét félnek cumi a kövi szezon.
Beki
Ezzel nem számolok. Mmint ha tagelik, akkor biztos hogy holdoutolni fog, és őt jövőre is megfizeti valaki, cserébe a Cowboysnak mondjuk lehet egy top10 top3* pickje ahol húzhatnak QB-t. win-win? 😀
Borbinho
* szívesen. de a jelenlegi backup QB-t nézve egy top 2 sem lenne irreális.
slowmotion
Na ott ki lehetne húzni Zeke utódját 😀
Borbinho
Zeke-kel kb 2022-ig vagy meddig jól megleszünk
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Amúgy Jay Glazer szerint Prescott NEM kért 40 misit évenete a tárgyalások alatt. Az egyik prominens FK júzer-szagértője pont ezt a cafatot használta fel a kissé elfogult vélemény alkotásához. Beltazor még szurkolhat hogy kerüljön ki Prescott a nyílt piacra, ott megdőlhet emberünk egy másik elmélete: a házon belül megfizetett QB-k több pénzt kapnak mint a piacon. Közgazdasági alapismeretek - elégtelen. 😀
gyeek
Az evi 34 millios, elutasitott offert viszont nem cafoltak. Ami meg szerintem nonsense, nem er ennyit egyaltalan. Innen a kerdes az, hogy akkor mennyit akar, de amilyen kotelhuzas megy, valoszinuleg kiugro garantaltat.
Stez
Nem tudom megérteni ezt a hozzáállást. Miért nem ér ennyit? Minden statban jobb, mint Goff vagy Wentz, akik megkapták a nagy dellát az ő draft classából. Csak Dak eddig vetminért játszott. Ráadásul a szokásos ~10M-s salary cap emelkedés mellett reális esély van egy nagyobb ugrásra (akár 50M is).
Piacról vagy draftról jobbat találnának? Nincs realitása.
Amit Dak kér, azt is fogja kapni, nincs semmi ütőkártya a Cowboys kezében..
Tavaly ősszel az időtávon volt a gond, a Cowboys hosszútávút akar (10 év?), Dak meg rövidebbet, ami szintén full logikus az ő részéről is.
Borbinho
Franchise tag csak az egyetlen. Ha azt rápakolják és nem írja alá, mindkét félnek cumi a kövi szezon.
Beki
Ezzel nem számolok. Mmint ha tagelik, akkor biztos hogy holdoutolni fog, és őt jövőre is megfizeti valaki, cserébe a Cowboysnak mondjuk lehet egy top10 top3* pickje ahol húzhatnak QB-t. win-win? 😀
Borbinho
* szívesen. de a jelenlegi backup QB-t nézve egy top 2 sem lenne irreális.
slowmotion
Na ott ki lehetne húzni Zeke utódját 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 916 — Cowboys fan
Amúgy Jay Glazer szerint Prescott NEM kért 40 misit évenete a tárgyalások alatt. Az egyik prominens FK júzer-szagértője pont ezt a cafatot használta fel a kissé elfogult vélemény alkotásához. Beltazor még szurkolhat hogy kerüljön ki Prescott a nyílt piacra, ott megdőlhet emberünk egy másik elmélete: a házon belül megfizetett QB-k több pénzt kapnak mint a piacon. Közgazdasági alapismeretek - elégtelen. 😀
gyeek
Az evi 34 millios, elutasitott offert viszont nem cafoltak. Ami meg szerintem nonsense, nem er ennyit egyaltalan. Innen a kerdes az, hogy akkor mennyit akar, de amilyen kotelhuzas megy, valoszinuleg kiugro garantaltat.
Stez
Nem tudom megérteni ezt a hozzáállást. Miért nem ér ennyit? Minden statban jobb, mint Goff vagy Wentz, akik megkapták a nagy dellát az ő draft classából. Csak Dak eddig vetminért játszott. Ráadásul a szokásos ~10M-s salary cap emelkedés mellett reális esély van egy nagyobb ugrásra (akár 50M is).
Piacról vagy draftról jobbat találnának? Nincs realitása.
Amit Dak kér, azt is fogja kapni, nincs semmi ütőkártya a Cowboys kezében..
Tavaly ősszel az időtávon volt a gond, a Cowboys hosszútávút akar (10 év?), Dak meg rövidebbet, ami szintén full logikus az ő részéről is.
Borbinho
Franchise tag csak az egyetlen. Ha azt rápakolják és nem írja alá, mindkét félnek cumi a kövi szezon.
Beki
Ezzel nem számolok. Mmint ha tagelik, akkor biztos hogy holdoutolni fog, és őt jövőre is megfizeti valaki, cserébe a Cowboysnak mondjuk lehet egy top10 top3* pickje ahol húzhatnak QB-t. win-win? 😀
Borbinho
* szívesen. de a jelenlegi backup QB-t nézve egy top 2 sem lenne irreális.
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
-- McCarthyra esett a választás, mert nem akartak egy újonc edzővel évekig várni míg beérik az NFLbe. Ha nem akarnak várni, nyilván nem akarnak egy franchise QB nélkül nekivágni az új szezonnak vagy valami öregedő B-terv irányítóval, aki most kerül ki a piacra.

-- Jó hogy kapna Prescottért a Cowboys egy első kört. Csak az kevés. Minimum kettőt kellene érte elkérni, plusz az apró. Ami második harmadik és negyedik körös pickeket érint. Nem kell lowballozni ha már más farkával vernétek a csalánt, ugyanis minimum pótolni kell tudni a játékost akitől megválnának, természetesen a draftról. Az hogy az onnan szerzett QB meg hogy válna be egy teljesen más történet. Szóval annyi bukkanó van a csere lehetőségében, hogy ki is zárnám. Joneséknak Dak kell és nem akarnak más alternatívákkal pöcsölni. Ez nem az én véleményem, erről beszélnek heti rendszerrel.

-- Leírom mégegyszer, hogy az idén megköttetett szeződések 1-2 éven belül bagatelnek fognak számítani. Most attól függetlenül, hogy ki mennyire sokat illetve keveset tud Prescott valós képességeiről, nincs az a retardált management, amelyik elengedne egy 26 éves, 4 évnyi sérülésmentes kezdő tapasztalattal bíró QB-t aki karrier évet játszott új OC-ja keze alatt (ki lehet találni miért pont Kellen Moore maradt a stábból egyedül ugyanabban a pozíciójában). Tele van hellyel a padlás fizetés terén, draftig szerintem összerakják a szerződést.
gyeek
Sajnos nincs igazán alternatíva a vezetőség előtt (az ilyen Irving bohóckodásokat hagyhatjuk), a tag-en kívül nem tudnak mit mondani Jonesék, így lassan elfogadjuk majd nagyjából, amit Prescott akar.
És hogy ez sok? Minden sok, ami nem évi 690 ezer, de minden kevés, mint egy mostani R. Wilson szerződés, ami bőven 40 m/év felett lenne. Majd lássuk meg a részleteket, mint Zeke szerződésénél.
Én egyébként pont szintén nem adnék nagy lóvét neki, bár dropkirályok voltunk, de még mindig nem volt jó a rendszer, amiben játszott.
Csak per pillanat a csapat érdeke fontosabb. Ez persze változhat, lehetne az első lépés mondjuk ennek a Todd France-nak a lecserélése.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Szerintem Dak minden pénzt megér, én tutira jól megfizetném a Dallas helyében.




|

🤣😆😜
|
warr_b
Oda-vissza inasba rakja a Redskinst maris jo. Nem nagy teljesitmeny az is igaz. 😕
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 808
1) Prescottal lehet SB-t nyerni, ha van értelmes stáb és jó supporting cast. Mondjuk ez kb minden QB-ra igaz, aki vmennyire komolyan vehető.

(Mahomesnak is kell Reid, Reidnek se volt elég Smith. Brady körül is elfogytak, pedig a mostani legnagyobb edzőfenomén/GM igazgatja az egyik O masterminddal karöltve, aztán egy szenvedés lett az idei évük. McVay rendszere is szétesett OL és top RB nélkül 1 év alatt. Lamar sem ugyanaz futva, mint dobásra késztetve. Rodgers egyedül évek óta kevés magában, Russ Wilsont a saját HC-ja pusztítja, nem is nyer futójáték nélkül. Shannynek meg elég egy Gerappa.)

Garrett és Marinelli beleszürtek, nem tudtak újítani, MMC talán igen, bár kétlem.

2) Dallasban jó játékosok vannak, de én mostanában nem láttam pl azt a domináns OL-t mint évekig, sztem pl az Eagles fala jobb most, Wentz jobb fallal és jobb HC-val mégsem jobb Daknál.

Daknak igazából Elliott és Gallup a barátja, Cooper féle WR-t - bármennyire fasza az összhangjuk Prescottal- draftról húzhattok idén simán.

A védelem nálam kétséges, vanbak jó képességű emberek, de hullámzóak.

3) Én egy dolgot gondolnék meg: non exclusive fr taget és hátha adnak érte két első kört.

Különben az NFL-ben nemhogy 32 QB, de 32 normális stáb sincs soha, nem olyan könnyű jót találni.

Viszont ha az FO szerint megvan a stáb - gondolom Mikeban bíznak - akkor a játék a QB-tól indul.

Fiatal, jól teljesítőt nem dobsz ki a piacra, mert jobbat nem hozol sehonnan.

A 34 milliós ajánlatról semmit se tudunk, lehet, h a garantált alacsony volt v sok ösztönzőt tettek bele.

Az új CBA közeledtével sztem az "erőfölényben" lévő skillplayerekkel nem érdemes sokat szarozni. Az ügynökök pedig már figyelembe veszik a hosszútávúnál az új trendet. Nem lepődnék meg, ha a fiatal top QB-k/pass rusherek/CB-k már 70-80% garit kérnének. Ezért veszélyes nagy capemelkedéssel előre kalkulálni szvsz. Sztem Daknál is vmi ilyesmi van a háttérben.

A hagyományos trendeket a szerződéseknél lassan elfelejthetjük - hosszútávon rábaszol, ha jól draftolsz a magas körökben😁 inkább kukázz, ergo BB-nek áll az új CBA.😂

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 21 019 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szerintem Dak minden pénzt megér, én tutira jól megfizetném a Dallas helyében.




|

🤣😆😜
|


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Elfogadom a velemenyed, de en leirtam az enyemet. Illetoleg en ugy gondolom, hogy az en szememben az nem igazi leader, aki elutasit evi 34 milliot, holott ennyit kapnak az abszolut elit kubek is. Szorozik, ami szamomra azt mutatja, nem erdekli annyira a csapat, mintsem az, hogy 34 millio helyett peldaul valamivel tobbet kapjon. Mindezt ugy, hogy tudja, a csapatanak nagyon szamolnia kell a lovet, es tobb huzojatekost is meg kellene meg fizetni. Mert hat huzzuk a szank Cooperre es a dropjaira peldaul, de ha megnezzuk, hogy vele milyen szamokat hozott Dak, akkor lenne egy eros fogadasom ra, hogy jelentosen jobbakat, mint nelkule. Es pontDak eseteben kulcsfontossagu a support, hogy a tobbiek is megkaphassak a dellat. Ezzel az ido es kotelhuzassal igazabol magukkal szirnak ki Dakek. Persze mivel neki csak az a lenyeg, hogy kapja meg a penzet, nyilvan ez erdekli. Csak ettol mar szamomra o nem true leader peldaul.

De abban peldaul azonos a velemenyunk, hogy rossznak en sem latom ot jatekoskent, illetve olyan figuranak sem, aki alapvetoen ellenszenves lenne, vagy nem szeretheto. Jo gyerek, nincs vele gond. Nagy gond a jatekaval sincs, csak en nekem az helyenkent keves, illetve en ugy velem, neki tul sok minden kell a tobbiektol ahhoz hogy jo lehessen, es egyedul amugy nem lenne kepes elvinni a hatan a csapatat.

Nalam meg ezek a dontok. Igen, tudom, ezeket a legjobbak tudjak, de hat en akkor is ezt varom el attol, akinek evi 35 milliot kifizetek.

több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
-- McCarthyra esett a választás, mert nem akartak egy újonc edzővel évekig várni míg beérik az NFLbe. Ha nem akarnak várni, nyilván nem akarnak egy franchise QB nélkül nekivágni az új szezonnak vagy valami öregedő B-terv irányítóval, aki most kerül ki a piacra.

-- Jó hogy kapna Prescottért a Cowboys egy első kört. Csak az kevés. Minimum kettőt kellene érte elkérni, plusz az apró. Ami második harmadik és negyedik körös pickeket érint. Nem kell lowballozni ha már más farkával vernétek a csalánt, ugyanis minimum pótolni kell tudni a játékost akitől megválnának, természetesen a draftról. Az hogy az onnan szerzett QB meg hogy válna be egy teljesen más történet. Szóval annyi bukkanó van a csere lehetőségében, hogy ki is zárnám. Joneséknak Dak kell és nem akarnak más alternatívákkal pöcsölni. Ez nem az én véleményem, erről beszélnek heti rendszerrel.

-- Leírom mégegyszer, hogy az idén megköttetett szeződések 1-2 éven belül bagatelnek fognak számítani. Most attól függetlenül, hogy ki mennyire sokat illetve keveset tud Prescott valós képességeiről, nincs az a retardált management, amelyik elengedne egy 26 éves, 4 évnyi sérülésmentes kezdő tapasztalattal bíró QB-t aki karrier évet játszott új OC-ja keze alatt (ki lehet találni miért pont Kellen Moore maradt a stábból egyedül ugyanabban a pozíciójában). Tele van hellyel a padlás fizetés terén, draftig szerintem összerakják a szerződést.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Direkt nem ideztelek, mert nem csak neked valaszoltam. Davemayer írta, hogy nem fra qb. Top8at nem írtam én sem, top10et írtam.

A véleményem pedig nem a GM miatt változott, hanem mert minden Cowboys meccset láttam idén, és amit Dak tolt az közelebb volt egy Luckhoz, mint egy Brissetthez pl.

Olvasásban, döntéshozatalban, zsebben való mozgásban javult és már a liga elitjehez tartozik ebben, a dobómozdulatát évről évre csiszolja, élmény nézni ahogy elengedi a lasztit.
Ezek mellett egy nagyon szerethető és értelmes figurának tűnik, aki az öltözőben és a pályán is leader.

A vedelmuk pedig Leevel, Quinnel, Jonesal sem volt kiemelkedő, sőt.
Plusz oda könnyebb is draftrol hozni olyat aki egyből be tud ugrani, mint QB-t.

Neccesen jelenleg is beferne Cooper, Dak és Jones is, pár restructure meg a cap emelkedése és még FAra is marad della.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Es? Nem kell puffogni azert, mert nem osztom a velemenyed es mas a meglatasom a helyzetrol. 😀

A szavakat sem kell a szamba adni. Nem mondtam, hogy nem fer be a capbe, azt mondtam, tul sok aldozattap jarna. Az meg vicces, hogy a valoban dropkiraly, de igy is elit elkapo, illetve a liga egyik legjobb cornere peldaul szerinted nem faktor, mint ahogy rengeteg masik jatekost sem veszel figyelembe, marpedig a Dallas pontosan azert eros jelenleg, mert a kulcsjatekosok mellett rengeteg kiegeszito is rendkivul hasznosan teljesit, es pluszt ad hozza a csapathoz. Igy Quinn allat volt, igy Lee ha nincs ott LVE-t potolni, oriasj lyuk lett volna a vedelem kozepen, igy Gallup is nagyon hasznos, es lehetne meg sorolni az ilyeneket.

Azt pedig nem tudhatod, mi lesz a cappel, mivel uj CBA jon. Es legyszives azt se forgasd ki a szavaimbol, hogy nem franchise kube Dak, vagy idezd, hol irtam volna ilyet. Ne talalgasd ki es koltsd at a szavaim, kerlek. En levezettem az en velemenyemet erintve, az en indokaimmal, mit tennek vagy nem tennek, kesz. Egyeterteni lehet, nem egyeterteni lehet, de valotlansagokat allitani olyanrol, amit nem is erintettem, azt nem kene.

Az altalad emlitett 70 millio meg semmi, ha azt nezed, hogy a liga egyik legjobn corneret fizetned kellene a 35-40 millios Dak melle mostantol, es akkor Cooper is itt van, meg a rengeteg kiegeszito lancszem, akik nem fognak neked eljatszani veteran minimumert.

Azt pedig tovabbra sem cafoltad meg egyaltalan, hogy a Dallasnak Dakkal realis eselye van akkorat javulni a jelenlegiek szerint, hogy Super Bowlt ostromolhasson. Mint ahogy nem kicsit tulzod el Dak kepessegeit, es emlekszem meg, hogy kevesebb mint egy eve te magad hogy fikaztad ot, csak kicsit mas lett a szemuveg vele kapcsolatban a gm miatt. Es kepzeld, mindegyik dallasi meccset lattam vele, szoval ha velemenyt alkotok, akkor azert nem vakon teszem. Dak franchise kube? Igen. De hogy nem top8, az is biztos. Es mint levezettem a meglatasom a temaban, en nem csak Daknak, de mas iranyitonak sem adnek ennyit, aki nincs ott a legjobbak kozott, es akinel azert latod, mi a plafon, mit erhet el vele a csapatod. Wentz? Goff? Es nekem ezt miert mondod? Azert, mert oket megfizetik, az koteletove teszi, hogy peldaul te is megtedd? Szerintem nem. Raadasul Goff eseteben eleg erosen lathatjuk, hogy jol tette e a csapata a gigapenzt.

A pelda pont a Ramsnel mutatja, hogy a mai liga mar a rendszereken alapul, epp ezert is gondolom azt, hogy en nem adnek ilyen penzt annak, aki nem top8-10 kube peldaul, mert ott mar tul sok aldozattal jarna a dolog, minden tekintetben.

Szerinted Dak top8 kube, szerintem nincs a top10ben, valahol annak a hataran mozog. Top12 inkabb. Csak amig en Goffot es Wentzet sem fizettem volna meg tutira, ugy Dakot sem fizetnem meg. Eladnam, hogy legyen tobb elso korom, aztan draftolnek iranyitot.

Dalton? Komolytalan felvetes, ilyenekben nem gondolkoznek, es nem is gondolkozom, nem is az en otletem volt, ne is tulajdositsa nekem senki. Ra biztos nem cserelnem le Prescott-tot. Vagy egy Brees, Brady-fele veteranert tennem meg, mivel ez a csapat veluk mar eselyesen lenne SB-kandidans szintjen, vagy pedig (amit en favorizalok), draftolnek fiatal kubet akar most, akar kesobb. Dallasban minden adott ahhoz, hogy Dakhoz hasonloan valakit kineveljenek, csak magasabb plafonnal rendelkezo tehetseg kell. Elit fal, elit futojatek, eros vedelem, Cooper meg hiaba choker, azert vele, meg ezzel az elkaposorral ez egy jo egyseg, oriasi supportja lenne itt tehat masnak is, akarcsak Daknak volt. Igazabol szerintem Dallas lenne kb a tokeletes hely egy ujoncnak, almodni is alig lehetne jobb korulmenyekrol, mint ami itt megvan. Ez egy bitang jo csapat lehetne, es Dakkal sem volt rossz. Csak mint lattuk, valahogy nem tudnak atlepni a sajat arnyekukon es meglepni azt a bizonyos lecet.

Na en nem varnek tovabb, hanem nyitnek inkabb egy uj verzio fele. A fo bajomat nem Dak teszi ki es nem is a penze, hanem minden egyben, ami osszeadodva azert mar erosen befolyasolna a csapat tovabbi epiteset. Mondhatsz barmit, nekem ennyit nem erne az egesz, fuggetlenul attol, hogy JJ be tudja e suriteni a capbe vagy sem. Nyilvan meg tudna oldani valahogy.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A legfontosabb poszton játszik, évről évre javuló teljesítményt nyújt, nem csak statisztikák de a játék képe alapján is top 10 QB.
Aki szerint nem, az kérem nézze újra az idei Cowboys meccseket, és utána jöjjön vissza, hogy hány L ment el rajta, és hány a droppokon, hány azon, hogy Zeke erőltetve volt, és hány azon, hogy a D teljesen összeomlott.

Az, hogy egy cap szűkében lévő csapatnak megérné-e, érdekes kérdés, de pls ne állítsunk már valótlanságokat (pl hogy Dak nem franchise QB), mert más még elhiszi.

| Off: fuh hát ezek a fegyverek aztán tényleg irigylésre méltóak, hol elit hol ott sincs Cooper, egy tényleg nagyon jónak kinéző Gallup, oszt ennyi. Daltonnak ennél jóval jobb célpontjai voltak, bár az tény, hogy a falak összehasonlíthatatlanok. |

Mielőtt valaki félreértene, nem azt mondom, hogy Dak Mahomes vagy Wilson szintjén van. Természetesen nem, de hogy minimum Goffén és Wentzén, az biztos. A szerződésre meg tessék megnézni minden évben milyen szerződéseket kötnek a lejárókkal. Vagy a legjobban fizetetté teszed, vagy megy a piacra, és megteszi valaki más.

Továbbra sem veszitek számításba, hogy a cap nőni fog ezerrel. ráadásul a Cowboysnak még a jelenlegi CBA szerint is lesz több mint 70M-je idénre.

+ Stez azért vicces amit írsz, mert pont te vagy a fő szószólója, hogy hát az NFL GM azt tud bevinni a cap alá amit akar. ami tény.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Amúgy Jay Glazer szerint Prescott NEM kért 40 misit évenete a tárgyalások alatt. Az egyik prominens FK júzer-szagértője pont ezt a cafatot használta fel a kissé elfogult vélemény alkotásához. Beltazor még szurkolhat hogy kerüljön ki Prescott a nyílt piacra, ott megdőlhet emberünk egy másik elmélete: a házon belül megfizetett QB-k több pénzt kapnak mint a piacon. Közgazdasági alapismeretek - elégtelen. 😀
gyeek
Az evi 34 millios, elutasitott offert viszont nem cafoltak. Ami meg szerintem nonsense, nem er ennyit egyaltalan. Innen a kerdes az, hogy akkor mennyit akar, de amilyen kotelhuzas megy, valoszinuleg kiugro garantaltat.
Stez
Beszarok lassan ettől az ennyit nem ér meg dumától. Tőled végképp nem számítottam ilyenre. -_-

Ha vesszük a liga top3 QB-ját új szerződés idején, megkapják a piacot orientáló szerződésüket és az átlag rajongó mondhatja: "a) Hú, ez rengeteg pénz, ennyit nem érnek meg!" vagy "b) Igen, így működik a játékos piac." Re a): "Te ki a cukros fütykösöm vagy, hogy Sárostöcskös-Alsóról ilyen faszán érzed az amerikai profi sport gazdasági oldalát? Mennyi időt töltöttél ilyen szerződések tárgyalásán és elkészítésével?"

Ha leszámítjuk aktuál top3 QB-t és a holt-szezonban leigazolandó QB-kat vesszük lajstromba akkor meg még inkább fokozódik a fenti modell, különös tekintettel "a)" szentenciára, mert baszki meglepetés (!), a quarterback a legtúlfizetetteb pozíció ebben a sportban és képtelenek kinevelni egy időben legalább 32 franchise játékost a csapatok. Jó hogy megfizetik még az Osweilereket is, ilyen csalfa némber ez a remény dolog. Minden nyamvadt évben jön egy QB szerződés amin eleinte sápítoznak az emberek aztán egy évre rá már nem is emlékeznek mennyit is kapott éves átlagban, annyira érdektelen lesz a dolog. És bár úgysem fog, de ha Prescott kikerülne a szabad piacra, tuti jönne 2-3 csapat akik képesek lennének alátenni valami 38 milliós, 75% garantáltas monstrumot. Aztán megint lehet vitatkozni, hogy megér-e ennyit ő vagy akárki más, a tény az hogy ez kurvamindegy, mert ezek a QB-k egyre csak több lóvét kapnak egészen addig amíg valami CBA vagy makrogazdasági esemény meg nem változtatja a trendet.

Azzal meg nem tudtunk meg sokat, hogy a tavaly felajánlott 33 milliós szerződésnek milyen volt a lebontása illetve a legfontosabb része: a garantált összeg. Irányadónak Stephen Jones tárgyalási képességéről: Elliott csupán a 6. legtöbb éves garantált összeggű szerződéssel bír annak ellenére hogy ő a legjobban fizetett RB az egész szerződést nézve.
gyeek
Szamomra nem indok az, hogy bezzeg a piacon mit kapna. A piacon ilbnek 17 milliot, safetynek 15 milliot osztogattak evente, megsem erte meg. Mint ahogy a piacon kiosztott legnagyobb szerzodesek nagy szazlekban nem terulnek meg.

Ha Prescottrol akarod a velemenyem, akkor tegnap irtam rola a Colts-topikban. Es igen, szerintem nem eri meg. Nem azert, mert hogy o rossz lenne, de en ugy gondolom, a jelenlegi Dallas vele sokkal jobb mar nem lehet, az a penz viszont, amit ki kellene fizetni neki, ellehetetlenitene a csapat tovabbi menedzseleset, es olyan aldozatokra kesztetne a kovetkezo ket evben a stabot, amit Prescott nem er meg. En JJek helyeben elcserelnem, most ilyen 1+3at, ki tudja, talan meg tobb elso kort is le lehetne szakitani erte. A mai vilagban egyszeruen nem fizetnek ki olyan iranyitonak gigapenzt, akivel nem realis a Super Bowl, lasd peldaul Alex Smitht, aki tok jo kis kube volt, de meg a Chiefsnel, teljes supporttal is igazabol irrealis volt, hogy gyurut nyerj vele.

Azert mondom, hogy a mai vilagban, mert az NFL kilepett Manning korabol, atlepett a rendszerekebe, ahol kozepes iranyitokbol is fasza jatekost tudsz faragni, ha megfelelo szisztemat tudsz kialakitani neki. Igy pedig en amondo vagyok, hogy egy nem elit, hullamzo jatekosnak, akit joszerivel meg ti, Dallas-fanok is allandoan fikaztatok, hogy ez a hatar, ennyit tud, stb, hogy Dak az a kategoria, akinek mar nem fizetnek ki ilyen brutalis penzt egy olyan csapattal a hatterben, aminel azert elegge meg kell huzni a gatyamadzagot capet tekintve. Mert ha fosnatok a capet, mint peldaul a Colts, akkor mar velhetoen en is megfizetnem, mivel van annyi hely, hogy az elso harom evben ne okozzon gondot, a jo kialakitasnak koszonhetoen pedig peldaul utana minden gond nelkul kivaghasd a jatekost ha nem hozta azt, amit vartal tole.

A Dallasnak Dak tul sokba kerulne szvsz, mert nem csak evi 35 lenne az annyi, hanem bucsu jatekosoktol akar most, akar a kovetkezo 1-2 evben. Most a neveket hagyjuk, akar Cooper, akar Lee, akar Jones lenne az aldozat, de velhetoen tobben is. Ez szamomra mar nem erne meg, tul nagy ar lenne.

Mint irtam, en elcserelnem. Persze minimum elso kort kernek erte. Aztan johet a draft es valaki olyan, akinek a plafonja magasabban van.
Stez
Pont ugyanezt vetettem fel ma az ismerőseimnek, én is mindenképp tradelném, lenne is aki ad érte első kört. Ezt a pénzt amit kér biztos hogy nem adnám meg, ellentétben stezzel akkor sem ha lenne rá keretem. Prescott nagyon jól indult, amikor megy a szekér és a csapat jól muzsikál ő is hozza amit kell de ha bármi probléma van összeomlik a játéka.
Én eltradelném és hoznám helyette egy 2-3 éves contracttal Daltont, kb feleannyiért mint amit Prescottnak kellene adni... Ha Dalton nem váltja meg a világot (amire van esély de ilyen fallal és fegyverzettel simán kitűnő is lehet) akkor cut jövő ilyenkor és draftról hozok egy új fiatal csillagot.

Ezzel a move-val nem terhelem meg a capet, lesz idei első köröm amivel tovább lehet erősíteni a keretet és meghagyom az esélyt hogy a következő 2-5 évben contender keret lehessen itt egy (szerencsével) franchise qb-val rookie contracton.

Ezzel szemben ahogy stez is írta ha most kötnek egy hosszút Prescottal aki nem franchise QB (még csak Stafford szinten sem az, és ez alapvetően nem csak a statisztikákról szól) az teljesen ellehetetlenítené a keretet.

Egyetlen dolog szól Prescott mellett az pedig az hogy eddig csak Garrett keze alatt láttuk, egy jó edzővel lehet ő is sokkal konzisztensebb teljesítményre képes - ha ez elég indok a legjobban kereső QB-vá tenni akkor nagyon rossz irányba halad a Cowboys szvsz.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Amúgy Jay Glazer szerint Prescott NEM kért 40 misit évenete a tárgyalások alatt. Az egyik prominens FK júzer-szagértője pont ezt a cafatot használta fel a kissé elfogult vélemény alkotásához. Beltazor még szurkolhat hogy kerüljön ki Prescott a nyílt piacra, ott megdőlhet emberünk egy másik elmélete: a házon belül megfizetett QB-k több pénzt kapnak mint a piacon. Közgazdasági alapismeretek - elégtelen. 😀
gyeek
Az evi 34 millios, elutasitott offert viszont nem cafoltak. Ami meg szerintem nonsense, nem er ennyit egyaltalan. Innen a kerdes az, hogy akkor mennyit akar, de amilyen kotelhuzas megy, valoszinuleg kiugro garantaltat.
Stez
Nem tudom megérteni ezt a hozzáállást. Miért nem ér ennyit? Minden statban jobb, mint Goff vagy Wentz, akik megkapták a nagy dellát az ő draft classából. Csak Dak eddig vetminért játszott. Ráadásul a szokásos ~10M-s salary cap emelkedés mellett reális esély van egy nagyobb ugrásra (akár 50M is).
Piacról vagy draftról jobbat találnának? Nincs realitása.
Amit Dak kér, azt is fogja kapni, nincs semmi ütőkártya a Cowboys kezében..
Tavaly ősszel az időtávon volt a gond, a Cowboys hosszútávút akar (10 év?), Dak meg rövidebbet, ami szintén full logikus az ő részéről is.
Borbinho
Franchise tag csak az egyetlen. Ha azt rápakolják és nem írja alá, mindkét félnek cumi a kövi szezon.
Beki
Ezzel nem számolok. Mmint ha tagelik, akkor biztos hogy holdoutolni fog, és őt jövőre is megfizeti valaki, cserébe a Cowboysnak mondjuk lehet egy top10 pickje ahol húzhatnak QB-t. win-win? 😀
Borbinho
Tutira kiülné az évet nem is vitás. 😀
Visszatérve ehhez a kért évi 30x misiről: nagyon kíváncsi leszek, hogy mennyi az annyi garantált fronton, erről még nem olvastam infót. Amennyiben Kirk féle 3 éves full garis szerződést kér megérteném h Jerry bácsi vonakodik megadni, de erről az oldalról nincs infó.
Beki
Skip Bayless a rengeteg ökörség között néha 1-2 okosságot is mond, és Jerry Jonesról mondta többször is az évek során, hogy ha vmi hír jön ki egy új dealről egy játékossal kapcsolatban, vagy ha megjelennek új infók, hogy hogy áll épp a tárgyalás, azokat többnyire Jerry szellőzteti meg.
Azok alapján, hogy hónapok óta csend van, és a "Dak is the no.1 priority" sablonon kívül semmi új nem derült ki, sztem nem nagyon közelednek az álláspontok.
Borbinho
Sztem is ez a helyzet, aminek a jelenlegi eredménye a franchise tag lesz és júliusig (vagy meddig) akad idejük h egyezségre jussanak.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Amúgy Jay Glazer szerint Prescott NEM kért 40 misit évenete a tárgyalások alatt. Az egyik prominens FK júzer-szagértője pont ezt a cafatot használta fel a kissé elfogult vélemény alkotásához. Beltazor még szurkolhat hogy kerüljön ki Prescott a nyílt piacra, ott megdőlhet emberünk egy másik elmélete: a házon belül megfizetett QB-k több pénzt kapnak mint a piacon. Közgazdasági alapismeretek - elégtelen. 😀
gyeek
Az evi 34 millios, elutasitott offert viszont nem cafoltak. Ami meg szerintem nonsense, nem er ennyit egyaltalan. Innen a kerdes az, hogy akkor mennyit akar, de amilyen kotelhuzas megy, valoszinuleg kiugro garantaltat.
Stez
Beszarok lassan ettől az ennyit nem ér meg dumától. Tőled végképp nem számítottam ilyenre. -_-

Ha vesszük a liga top3 QB-ját új szerződés idején, megkapják a piacot orientáló szerződésüket és az átlag rajongó mondhatja: "a) Hú, ez rengeteg pénz, ennyit nem érnek meg!" vagy "b) Igen, így működik a játékos piac." Re a): "Te ki a cukros fütykösöm vagy, hogy Sárostöcskös-Alsóról ilyen faszán érzed az amerikai profi sport gazdasági oldalát? Mennyi időt töltöttél ilyen szerződések tárgyalásán és elkészítésével?"

Ha leszámítjuk aktuál top3 QB-t és a holt-szezonban leigazolandó QB-kat vesszük lajstromba akkor meg még inkább fokozódik a fenti modell, különös tekintettel "a)" szentenciára, mert baszki meglepetés (!), a quarterback a legtúlfizetetteb pozíció ebben a sportban és képtelenek kinevelni egy időben legalább 32 franchise játékost a csapatok. Jó hogy megfizetik még az Osweilereket is, ilyen csalfa némber ez a remény dolog. Minden nyamvadt évben jön egy QB szerződés amin eleinte sápítoznak az emberek aztán egy évre rá már nem is emlékeznek mennyit is kapott éves átlagban, annyira érdektelen lesz a dolog. És bár úgysem fog, de ha Prescott kikerülne a szabad piacra, tuti jönne 2-3 csapat akik képesek lennének alátenni valami 38 milliós, 75% garantáltas monstrumot. Aztán megint lehet vitatkozni, hogy megér-e ennyit ő vagy akárki más, a tény az hogy ez kurvamindegy, mert ezek a QB-k egyre csak több lóvét kapnak egészen addig amíg valami CBA vagy makrogazdasági esemény meg nem változtatja a trendet.

Azzal meg nem tudtunk meg sokat, hogy a tavaly felajánlott 33 milliós szerződésnek milyen volt a lebontása illetve a legfontosabb része: a garantált összeg. Irányadónak Stephen Jones tárgyalási képességéről: Elliott csupán a 6. legtöbb éves garantált összeggű szerződéssel bír annak ellenére hogy ő a legjobban fizetett RB az egész szerződést nézve.
gyeek
Szamomra nem indok az, hogy bezzeg a piacon mit kapna. A piacon ilbnek 17 milliot, safetynek 15 milliot osztogattak evente, megsem erte meg. Mint ahogy a piacon kiosztott legnagyobb szerzodesek nagy szazlekban nem terulnek meg.

Ha Prescottrol akarod a velemenyem, akkor tegnap irtam rola a Colts-topikban. Es igen, szerintem nem eri meg. Nem azert, mert hogy o rossz lenne, de en ugy gondolom, a jelenlegi Dallas vele sokkal jobb mar nem lehet, az a penz viszont, amit ki kellene fizetni neki, ellehetetlenitene a csapat tovabbi menedzseleset, es olyan aldozatokra kesztetne a kovetkezo ket evben a stabot, amit Prescott nem er meg. En JJek helyeben elcserelnem, most ilyen 1+3at, ki tudja, talan meg tobb elso kort is le lehetne szakitani erte. A mai vilagban egyszeruen nem fizetnek ki olyan iranyitonak gigapenzt, akivel nem realis a Super Bowl, lasd peldaul Alex Smitht, aki tok jo kis kube volt, de meg a Chiefsnel, teljes supporttal is igazabol irrealis volt, hogy gyurut nyerj vele.

Azert mondom, hogy a mai vilagban, mert az NFL kilepett Manning korabol, atlepett a rendszerekebe, ahol kozepes iranyitokbol is fasza jatekost tudsz faragni, ha megfelelo szisztemat tudsz kialakitani neki. Igy pedig en amondo vagyok, hogy egy nem elit, hullamzo jatekosnak, akit joszerivel meg ti, Dallas-fanok is allandoan fikaztatok, hogy ez a hatar, ennyit tud, stb, hogy Dak az a kategoria, akinek mar nem fizetnek ki ilyen brutalis penzt egy olyan csapattal a hatterben, aminel azert elegge meg kell huzni a gatyamadzagot capet tekintve. Mert ha fosnatok a capet, mint peldaul a Colts, akkor mar velhetoen en is megfizetnem, mivel van annyi hely, hogy az elso harom evben ne okozzon gondot, a jo kialakitasnak koszonhetoen pedig peldaul utana minden gond nelkul kivaghasd a jatekost ha nem hozta azt, amit vartal tole.

A Dallasnak Dak tul sokba kerulne szvsz, mert nem csak evi 35 lenne az annyi, hanem bucsu jatekosoktol akar most, akar a kovetkezo 1-2 evben. Most a neveket hagyjuk, akar Cooper, akar Lee, akar Jones lenne az aldozat, de velhetoen tobben is. Ez szamomra mar nem erne meg, tul nagy ar lenne.

Mint irtam, en elcserelnem. Persze minimum elso kort kernek erte. Aztan johet a draft es valaki olyan, akinek a plafonja magasabban van.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Amúgy Jay Glazer szerint Prescott NEM kért 40 misit évenete a tárgyalások alatt. Az egyik prominens FK júzer-szagértője pont ezt a cafatot használta fel a kissé elfogult vélemény alkotásához. Beltazor még szurkolhat hogy kerüljön ki Prescott a nyílt piacra, ott megdőlhet emberünk egy másik elmélete: a házon belül megfizetett QB-k több pénzt kapnak mint a piacon. Közgazdasági alapismeretek - elégtelen. 😀
gyeek
Az evi 34 millios, elutasitott offert viszont nem cafoltak. Ami meg szerintem nonsense, nem er ennyit egyaltalan. Innen a kerdes az, hogy akkor mennyit akar, de amilyen kotelhuzas megy, valoszinuleg kiugro garantaltat.
Stez
Nem tudom megérteni ezt a hozzáállást. Miért nem ér ennyit? Minden statban jobb, mint Goff vagy Wentz, akik megkapták a nagy dellát az ő draft classából. Csak Dak eddig vetminért játszott. Ráadásul a szokásos ~10M-s salary cap emelkedés mellett reális esély van egy nagyobb ugrásra (akár 50M is).
Piacról vagy draftról jobbat találnának? Nincs realitása.
Amit Dak kér, azt is fogja kapni, nincs semmi ütőkártya a Cowboys kezében..
Tavaly ősszel az időtávon volt a gond, a Cowboys hosszútávút akar (10 év?), Dak meg rövidebbet, ami szintén full logikus az ő részéről is.
Borbinho
Franchise tag csak az egyetlen. Ha azt rápakolják és nem írja alá, mindkét félnek cumi a kövi szezon.
Beki
Ezzel nem számolok. Mmint ha tagelik, akkor biztos hogy holdoutolni fog, és őt jövőre is megfizeti valaki, cserébe a Cowboysnak mondjuk lehet egy top10 pickje ahol húzhatnak QB-t. win-win? 😀
Borbinho
Tutira kiülné az évet nem is vitás. 😀
Visszatérve ehhez a kért évi 30x misiről: nagyon kíváncsi leszek, hogy mennyi az annyi garantált fronton, erről még nem olvastam infót. Amennyiben Kirk féle 3 éves full garis szerződést kér megérteném h Jerry bácsi vonakodik megadni, de erről az oldalról nincs infó.
Beki
Skip Bayless a rengeteg ökörség között néha 1-2 okosságot is mond, és Jerry Jonesról mondta többször is az évek során, hogy ha vmi hír jön ki egy új dealről egy játékossal kapcsolatban, vagy ha megjelennek új infók, hogy hogy áll épp a tárgyalás, azokat többnyire Jerry szellőzteti meg.
Azok alapján, hogy hónapok óta csend van, és a "Dak is the no.1 priority" sablonon kívül semmi új nem derült ki, sztem nem nagyon közelednek az álláspontok.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Amúgy Jay Glazer szerint Prescott NEM kért 40 misit évenete a tárgyalások alatt. Az egyik prominens FK júzer-szagértője pont ezt a cafatot használta fel a kissé elfogult vélemény alkotásához. Beltazor még szurkolhat hogy kerüljön ki Prescott a nyílt piacra, ott megdőlhet emberünk egy másik elmélete: a házon belül megfizetett QB-k több pénzt kapnak mint a piacon. Közgazdasági alapismeretek - elégtelen. 😀
gyeek
Az evi 34 millios, elutasitott offert viszont nem cafoltak. Ami meg szerintem nonsense, nem er ennyit egyaltalan. Innen a kerdes az, hogy akkor mennyit akar, de amilyen kotelhuzas megy, valoszinuleg kiugro garantaltat.
Stez
Nem tudom megérteni ezt a hozzáállást. Miért nem ér ennyit? Minden statban jobb, mint Goff vagy Wentz, akik megkapták a nagy dellát az ő draft classából. Csak Dak eddig vetminért játszott. Ráadásul a szokásos ~10M-s salary cap emelkedés mellett reális esély van egy nagyobb ugrásra (akár 50M is).
Piacról vagy draftról jobbat találnának? Nincs realitása.
Amit Dak kér, azt is fogja kapni, nincs semmi ütőkártya a Cowboys kezében..
Tavaly ősszel az időtávon volt a gond, a Cowboys hosszútávút akar (10 év?), Dak meg rövidebbet, ami szintén full logikus az ő részéről is.
Borbinho
Franchise tag csak az egyetlen. Ha azt rápakolják és nem írja alá, mindkét félnek cumi a kövi szezon.
Beki
Ezzel nem számolok. Mmint ha tagelik, akkor biztos hogy holdoutolni fog, és őt jövőre is megfizeti valaki, cserébe a Cowboysnak mondjuk lehet egy top10 pickje ahol húzhatnak QB-t. win-win? 😀
Borbinho
Tutira kiülné az évet nem is vitás. 😀
Visszatérve ehhez a kért évi 30x misiről: nagyon kíváncsi leszek, hogy mennyi az annyi garantált fronton, erről még nem olvastam infót. Amennyiben Kirk féle 3 éves full garis szerződést kér megérteném h Jerry bácsi vonakodik megadni, de erről az oldalról nincs infó.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Amúgy Jay Glazer szerint Prescott NEM kért 40 misit évenete a tárgyalások alatt. Az egyik prominens FK júzer-szagértője pont ezt a cafatot használta fel a kissé elfogult vélemény alkotásához. Beltazor még szurkolhat hogy kerüljön ki Prescott a nyílt piacra, ott megdőlhet emberünk egy másik elmélete: a házon belül megfizetett QB-k több pénzt kapnak mint a piacon. Közgazdasági alapismeretek - elégtelen. 😀
gyeek
Az evi 34 millios, elutasitott offert viszont nem cafoltak. Ami meg szerintem nonsense, nem er ennyit egyaltalan. Innen a kerdes az, hogy akkor mennyit akar, de amilyen kotelhuzas megy, valoszinuleg kiugro garantaltat.
Stez
Nem tudom megérteni ezt a hozzáállást. Miért nem ér ennyit? Minden statban jobb, mint Goff vagy Wentz, akik megkapták a nagy dellát az ő draft classából. Csak Dak eddig vetminért játszott. Ráadásul a szokásos ~10M-s salary cap emelkedés mellett reális esély van egy nagyobb ugrásra (akár 50M is).
Piacról vagy draftról jobbat találnának? Nincs realitása.
Amit Dak kér, azt is fogja kapni, nincs semmi ütőkártya a Cowboys kezében..
Tavaly ősszel az időtávon volt a gond, a Cowboys hosszútávút akar (10 év?), Dak meg rövidebbet, ami szintén full logikus az ő részéről is.
Borbinho
Franchise tag csak az egyetlen. Ha azt rápakolják és nem írja alá, mindkét félnek cumi a kövi szezon.
Beki
Ezzel nem számolok. Mmint ha tagelik, akkor biztos hogy holdoutolni fog, és őt jövőre is megfizeti valaki, cserébe a Cowboysnak mondjuk lehet egy top10 pickje ahol húzhatnak QB-t. win-win? 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."