Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
 twitter.com/RapSheet/status/1213490472553000961


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Aki komplett (?) listát keres, ezek a nevek forognak:

 www.bloggingtheboys.com/2020/1/3/21039565/the-complete-list-of-dallas-cowboys-head-coaching-candidates-urban-meyer-lincoln-riley-ron-rivera

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
 twitter.com/nflonfox/status/1212940367550509059?s=21
Klaci79
Azért van ilyen is:



- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Dc.com Dak-ot Romo ele helyezi... utolso kattintasom volt az oldalra.
beltazor
2010-es evek csapatt valasztottak. Erdemes olvasni az indoklast is. Alapvetoen persze Romo > Dak barmikor.
több mint 4 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 614 — Pfizer & Moderna fan
Dc.com Dak-ot Romo ele helyezi... utolso kattintasom volt az oldalra.

több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
 twitter.com/nflonfox/status/1212940367550509059?s=21
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Kris Richards szép csendben HC interjún a Giantsnél. Ez azért változásokra utalhat még, ha nem is kapja ott meg az állást illetve kötelező őt elengedni, ha ilyen pozira hívják.
dande
Nálunk lejárt a szerződése mint Garrettnek vagy pl. Marinellinek.
Szerződteti majd az új vezetőedző, már ha akarja.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kris Richards szép csendben HC interjún a Giantsnél. Ez azért változásokra utalhat még, ha nem is kapja ott meg az állást illetve kötelező őt elengedni, ha ilyen pozira hívják.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 928 — Cowboys fan
Jones-éknél ez egy lassan 26 éves "projekt" hiszen állítólag Garrett már csere irányítóként a '90-es években bejárhatott a személyzeti megbeszélésekre, amik jellemzően csak edzőknek és egyéb személyzeti (scout) emberek számára nyitott....
rva
Nem lehet, hogy valami zabigyerek/lyuksógor?
Amadeus
nem, lejjebb írják, hogy a családból rengetegen voltak a stáb tagjai.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Jones-éknél ez egy lassan 26 éves "projekt" hiszen állítólag Garrett már csere irányítóként a '90-es években bejárhatott a személyzeti megbeszélésekre, amik jellemzően csak edzőknek és egyéb személyzeti (scout) emberek számára nyitott....
rva
Nem lehet, hogy valami zabigyerek/lyuksógor?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Jones-éknél ez egy lassan 26 éves "projekt" hiszen állítólag Garrett már csere irányítóként a '90-es években bejárhatott a személyzeti megbeszélésekre, amik jellemzően csak edzőknek és egyéb személyzeti (scout) emberek számára nyitott....
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 082 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Oké, azt belátom, hogy mint valamiféle szakmai tanácsadó, nem lenne rossz Garrett. Pl. szerintem kimondottan jó csapatokat rakott össze nálunk.

De ennyire jo lenne, hogy Jonesék megkockáztatnák McClay elvesztését? Oké hogy JJ-nek a csapat tényleg egy family meg minden, csak itt kezdődik az amikor ez már a franchise kárára megy.

Ne legyen már ilyen erős tényző egy szemrlyzeti döntésnél, hogy kit mennyire kedvelek/tekintek családtagnak.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Will McClay elvesztese meg Garrett maradasanal is jobban fajna.
Blevi
lehet azon megy az alkudozás, hogy hogyan tudnák megoldani, hogy mindkettő maradjon
arról ugye nem szólnak a hírek, hogy McClay-el mikor találkozik (ha egyáltalán) a Jones család
több mint 4 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Will McClay elvesztese meg Garrett maradasanal is jobban fajna.
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
ja, a Garrett front office-ba mozgatására egy az enyémnél komolyabb vélemény:
 twitter.com/BryanBroaddus/status/1212509161499561988?s=20

ez meg ha már twittert olvasok:
 twitter.com/percyhoward_/status/1212492426100781058?s=20

Szerkesztette: rva
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
két dolog: az, hogy nem igazán izgatja magát a tulajdonosi kör a következőket jelentheti:
- már megvan, hogy ki lesz az új főedző és le van zsírozva vele minden, így mindegy mikortól veszi át a csapatot
- már megvan a kiszemelt, de az épp egy Playoff csapatot igazgat (vagy Bowl mérkőzése van az NCAA-ben) emiatt mások sem tárgyalhatnak vele hivatalosan

a másik meg az, hogy Garrett már háromszor lesz/volt tárgyalni az nekem alkudozást jelent: valamelyik fél olyan dolgot jelentett be az egyik alkalommal, amire a másik nem számított, időt kér a válaszra:
- például a korábban már felvetett Garrett felfelé mozog (GM-szerű jogokkal, bár itt felvetődik a Will McClay helyzet) amit Jerry hozhatott elő és Garrett-nek új (vagy tisztázatlanok a feltételek Garrett számára, és ezért kér időt)
- vagy az, hogy Garrett azt jelenti be, hogy edző szeretne lenni bármi áron, és menne a Giants-hez tárgyalni ami Jerry-nek új, és tárgyalna arról Garrett-el, hogy akarja-e NFC-E csapat mellett látni a tapsolót

Szerkesztette: rva
több mint 4 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Garreth szaga folytatódik?
Megy vagy marad?
ThundersNFL
A kommon szensz és a szerződése ideje alapján megy. Amúgy meg egyre inkább ki tudja...
Cowboykarcsi90
Azért ez a sok tárgyalás nem sok jót jelez előre.
Vagy az új vezető edzői szerződését egyeztetik, vagy azért késlekednek mert valami új pozíciót akarnak neki találni a csapaton belül és együtt akarják bejelenteni azzal, hogy nem Ő lesz a főedző.
Mást én nem nagyon tudok elképzelni mit kell ennyit egyeztetni egy lejáró szerződésről.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
https://a4.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2018%2F1008%2Fr444339_1296x729_16-9.jpg
Source: Garrett to meet with Jones again Thurs.
Jason Garrett will meet with Cowboys ownership for a third time on Thursday, a source said, as discussions about the coach's future extend late into the week.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 082 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Garreth szaga folytatódik?
Megy vagy marad?
ThundersNFL
A kommon szensz és a szerződése ideje alapján megy. Amúgy meg egyre inkább ki tudja...

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 877 — !SuPeR6BoWL!
Garreth szaga folytatódik?
Megy vagy marad?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 082 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Azt tudom még elképzelni, hogy már megvan az utód, le is van zsirozva minden, csak valamiért még várni kell rá.

Ezért a csapatnak belefér, hogy ilyen tisztelet köröket tegyen mrg Garrettnek.
Cowboykarcsi90
decemberben még arról szóltak a hírek, hogy Jerry megtiltotta az edzőkereséseket, mert az tiszteletlenség Garrettel szemben, amig Ő a HC. Ez alapján nem gondolnám, hogy le lenne zsírozva bármi.
Én egy dologra tudok gondolni, JJ most alkudozik a zsaroló képek áráról. De komolyan....
Antonius
Reméljük a legjobbakat. Ha valami módon mégis marad Garrett, én végeztem ezzel a csapattal.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 664
Azt tudom még elképzelni, hogy már megvan az utód, le is van zsirozva minden, csak valamiért még várni kell rá.

Ezért a csapatnak belefér, hogy ilyen tisztelet köröket tegyen mrg Garrettnek.
Cowboykarcsi90
decemberben még arról szóltak a hírek, hogy Jerry megtiltotta az edzőkereséseket, mert az tiszteletlenség Garrettel szemben, amig Ő a HC. Ez alapján nem gondolnám, hogy le lenne zsírozva bármi.
Én egy dologra tudok gondolni, JJ most alkudozik a zsaroló képek áráról. De komolyan....

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Talán az első komolyabb felvetés, jelzés:
 www.star-telegram.com/sports/nfl/dallas-cowboys/article238873103.html

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 21 031 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
elméletben január 14-én jár le a szerződése
de mindenki csak találgat, hogy akkor WTF van most.

közben folyamatosan mennek az exit interview-k azokkal a játékosokkal és edzőkkel, akiknek lejárt a szerződése és ezeket Garrett vezeti. nyilván úgy van vele, hogy amíg nem mondanak mást, addig csinálja amiért fizetik, a rendszer a legfontosabb (ez szerintem helyes)

volt 2 megbeszélése a Jones családdal, egyelőre mindkettő eredménytelenül telt, vagy a média felé semmit nem közvetítettek belőle. se a Jones család, se Garrett nem nyilatkozik, ha volt is megbeszélt időpont (1053thefan pl) az le lett mondva.
rva
Mondjuk elég fura lenne, ha ő vezetné ezeket, ha el akarnák küldeni, nem?
warr_b
 www.si.com/nfl/cowboys/news/the-long-goodbye-why-jason-garrett-gets-another-day-as-cowboys-coach
rva
Ok, Jones tudja 😊
Csak kicsit fura. Mondjuk itt az nfc east-ben nem kirívó 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta