Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
szerintem vesznek fel majd új embereket

több mint 4 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Így szerintem Daknak kinéz hamarosan a nagy pénz. Butaság lenne elengedni. Mike tudta hová jön, és számít is rá. Csak kell egy normális OC-t találni és megmutatni, hogy valóban fejlődött MM.
dande
igen, ez így 99%. Tapasztal edzőt hoztunk, ami = win now móddal, nem fogunk rookie qb-val szórakozni. Viszont így Cooper lesz sanszosan tagelve, drafton meg jön egy 1st round receiver
Antonius
Szerintem egy DT, vagy egy CB, SS kellene nem WR . Futást jó lenne már megfogni egy pufifánk segítene benne. CB abban az esetben ha Byron megy. Heath Woods páros pedig liga közepe max.
több mint 4 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Amikyen hirek jonnek lehet visszasirjuk Garettet
beltazor
Ne uljunk mar fel minden pletykanak. Jeff Fisher.. hagyjuk mar. Annyi penzem lenne ahany “source tells” info lesz meg...
Blevi
Szegeny ev ele nez a csalad 😕
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 664
Hát legalább nem Marvin Lewis vagy Jeff Fisher
krisz0621
Rohadtul örülnék ha Lewis lenne a DC.
gyeek
Az már más kérdés, de azért HC-nak erős lett volna.
krisz0621
szerintem gyeek ironikus volt... 😊
nem gondolom egyébként, hogy Lewis DC-nek elmenne bárhová is, elvileg egészségügyi gondok miatt vonult vissza
Antonius
Arians is emiatt vonult vissza, aztán hamar visszatért
Löfli
az is igaz, de segédedzőnek Arians se jött volna valószínűleg, a DC, OC azért már tészta.

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 664
Így szerintem Daknak kinéz hamarosan a nagy pénz. Butaság lenne elengedni. Mike tudta hová jön, és számít is rá. Csak kell egy normális OC-t találni és megmutatni, hogy valóban fejlődött MM.
dande
igen, ez így 99%. Tapasztal edzőt hoztunk, ami = win now móddal, nem fogunk rookie qb-val szórakozni. Viszont így Cooper lesz sanszosan tagelve, drafton meg jön egy 1st round receiver

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Hát legalább nem Marvin Lewis vagy Jeff Fisher
krisz0621
Rohadtul örülnék ha Lewis lenne a DC.
gyeek
Az már más kérdés, de azért HC-nak erős lett volna.
krisz0621
szerintem gyeek ironikus volt... 😊
nem gondolom egyébként, hogy Lewis DC-nek elmenne bárhová is, elvileg egészségügyi gondok miatt vonult vissza
Antonius
Arians is emiatt vonult vissza, aztán hamar visszatért


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Hát legalább nem Marvin Lewis vagy Jeff Fisher
krisz0621
Rohadtul örülnék ha Lewis lenne a DC.
gyeek
Az már más kérdés, de azért HC-nak erős lett volna.
krisz0621
szerintem gyeek ironikus volt... 😊
nem gondolom egyébként, hogy Lewis DC-nek elmenne bárhová is, elvileg egészségügyi gondok miatt vonult vissza
Antonius
Nem ironizáltam, minden idők talán legjobb védelmének kovácsa, egyenes jellem és bőven tapasztalt. Ilyen edzőkre van most tényleg szüksége a csapatnak.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 664
Nate Burleson véleményére kíváncsi voltam, ha más is, itt egy gyors összefoglaló a GMF-ból

 www.youtube.com/watch?v=GtHCxWBSzls
Antonius
Miért pont Burlesonéra? 0_o
gyeek
én kedvelem őt, szerintem sokszor próbál racionálisan gondolkodni

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 664
Hát legalább nem Marvin Lewis vagy Jeff Fisher
krisz0621
Rohadtul örülnék ha Lewis lenne a DC.
gyeek
Az már más kérdés, de azért HC-nak erős lett volna.
krisz0621
szerintem gyeek ironikus volt... 😊
nem gondolom egyébként, hogy Lewis DC-nek elmenne bárhová is, elvileg egészségügyi gondok miatt vonult vissza

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Nate Burleson véleményére kíváncsi voltam, ha más is, itt egy gyors összefoglaló a GMF-ból

 www.youtube.com/watch?v=GtHCxWBSzls
Antonius
Miért pont Burlesonéra? 0_o

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Hát legalább nem Marvin Lewis vagy Jeff Fisher
krisz0621
Rohadtul örülnék ha Lewis lenne a DC.
gyeek
Az már más kérdés, de azért HC-nak erős lett volna.
krisz0621
Messze nem olyan rossz mint sokan mondják, de McCarthynak kifejezetten örülök.
gyeek
Nálam a 0-7 playoffba elég indok arra hogy ne legyen HC.
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Hát legalább nem Marvin Lewis vagy Jeff Fisher
krisz0621
Rohadtul örülnék ha Lewis lenne a DC.
gyeek
Az már más kérdés, de azért HC-nak erős lett volna.
krisz0621
Messze nem olyan rossz mint sokan mondják, de McCarthynak kifejezetten örülök.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 664
Nate Burleson véleményére kíváncsi voltam, ha más is, itt egy gyors összefoglaló a GMF-ból


Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Hát legalább nem Marvin Lewis vagy Jeff Fisher
krisz0621
Rohadtul örülnék ha Lewis lenne a DC.
gyeek
Az már más kérdés, de azért HC-nak erős lett volna.
több mint 4 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Így szerintem Daknak kinéz hamarosan a nagy pénz. Butaság lenne elengedni. Mike tudta hová jön, és számít is rá. Csak kell egy normális OC-t találni és megmutatni, hogy valóban fejlődött MM.
dande
Keĺlen Mooret nem biztos, hogy lecserelik. Elso eveben egy legaelso ofenset azert osszehozott, megha volt is par gyengebb meccse.
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Hát legalább nem Marvin Lewis vagy Jeff Fisher
krisz0621
Rohadtul örülnék ha Lewis lenne a DC.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 611 — Így remélem megfelelek nektek.....
Így szerintem Daknak kinéz hamarosan a nagy pénz. Butaság lenne elengedni. Mike tudta hová jön, és számít is rá. Csak kell egy normális OC-t találni és megmutatni, hogy valóban fejlődött MM.
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 664
most hozzák le sorban az insiderek, hát JJ nem vacakolt sokat. A sajtó meg gondolom most a pokolba kívánja titokban, elestek így többi heti kiemelkedő olvasottságtól.
Szóval McCarthy.... nem is tudom mit gondoljak. Messze nem Ő volt az álomjelölt(em) a posztra, de gondolom senkié se. Ettől függetlenül a kardomba sem dőlök, messze nem Ő volt a legrosszabb forgatókönyv. Most már nincs mit tenni, bizakodó vagyok vele kapcsolatban, gondolom JJ-t is azzal főzte meg, hogy előadta a fejlődését. Meglátjuk.

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Hát legalább nem Marvin Lewis vagy Jeff Fisher
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
Mike McCarthy in da house

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Sources: The #Cowboys are focused on hiring former #Packers coach Mike McCarthy. They are currently in talks. A day after firing Jason Garrett, it appears they have their guy. - Rapoport

Scoopage alert: the @dallascowboys have agreed to terms with Mike McCarthy to be their new head coach. Announcement and press conference expected later this week @NFLonFOX #cowboys - Jay Glazer
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 664
Amikyen hirek jonnek lehet visszasirjuk Garettet
beltazor
Ne uljunk mar fel minden pletykanak. Jeff Fisher.. hagyjuk mar. Annyi penzem lenne ahany “source tells” info lesz meg...
Blevi
ezt akartam írni én is. Amerika csapata hivatalosan is edzőt keres. Minden nap kijön majd legalább 3-4 hír majd ezzel kapcsolatban.

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Amikyen hirek jonnek lehet visszasirjuk Garettet
beltazor
Ne uljunk mar fel minden pletykanak. Jeff Fisher.. hagyjuk mar. Annyi penzem lenne ahany “source tells” info lesz meg...
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Amikyen hirek jonnek lehet visszasirjuk Garettet
beltazor
Na most már ne válogassatok 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 614 — Pfizer & Moderna fan
Amikyen hirek jonnek lehet visszasirjuk Garettet